SECTION V MEET OF CHAMPIONS

 

 

 

28-Feb-04

3:00 P.M.

 

HOBART / WILLIAM SMITH COLLEGE

 

 

 

 

 

SCRATCHES MAY BE MADE UP TO 6:00 ON TUESDAY, FEBRUARY 24.

ADDITIONAL NAMES WILL BE ADDED TO EACH EVENT.

 

All Athletes and Relays on this list are in the meet.  If athletes are missing due to error by the typist or slow mail delivery, they will be added to the list - No one will be scratched unless the coach wants them scratched

.

 

 

BOYS

 

EVENT

NAME

SCHOOL

GRADE

 

55M DASH

Kevin Horn

Bat

10

 

55M DASH

Ify Uche

East

11

 

55M DASH

Derrick Morgan

East

11

 

55M DASH

Tim Judge

Ler

12

 

55M DASH

Spencer Carter

Fair

9

 

55M DASH

Matt Losey

MW

12

 

55M DASH

Erik Bell

Ed

11

 

55M DASH

Mike Nabors

Ed

11

 

55M DASH

Nate Alston

Ed

12

 

55M DASH

Alex Difulvio

Web Thom

10

 

55M DASH

Jamel Mattox

Web Thom

12

 

55M DASH

Ryan Brennan

Aq

12

 

55M DASH

Kenny Johnson

East Iron

 

55M DASH

Ben Rogers

Pal Mac

 

55M DASH

Nick Fitts

Aq

11

 

55M DASH

Ryan Nicoletta

Mid

11

 

55M DASH

Joe Basile

Liv

 

55M DASH

Christopher Gowan

Will

12

 

55M DASH

Gary Jones

Web Schr

10

 

55M DASH

Jason Guinan

Vic

12

 

55M DASH

Will Friesema

Bat

11

 

 

55m Hurdles

James Connors

Bat

11

 

55m Hurdles

Maverick McMurray

Bat

9

 

55m Hurdles

Will Friesema

Bat

11

 

55m Hurdles

Brett Patterson

Bat

10

 

55m Hurdles

Eric Simmons

East

11

 

55m Hurdles

Nick Assini

Gates

11

 

55m Hurdles

Terrell Gissendanner

Ed

11

 

55m Hurdles

Jimmy Sorel

Bro

12

 

55m Hurdles

Will Grinstead

Horn

12

 

55m Hurdles

Ryan Reynolds

Lyons

10

 

55m Hurdles

Gabe Parra

NRW

12

 

55m Hurdles

Mike Wodalski

McQ

11

 

55m Hurdles

Charlie Mitrano

William

12

 

55m Hurdles

Brendon Fitzgerald

Pen

12

 

55m Hurdles

Dan Moriarty

Web Sch

10

 

55m Hurdles

Tim Moran

Mar

12

 

55m Hurdles

Dan Hixon

Vic

12

 

 

300m Dash

Nick Rannelletti

Spen

 

300m Dash

Rob White

Gate

12

 

300m Dash

Pat Weider

Fair

11

 

300m Dash

CJ Stevens

OACS

12

 

300m Dash

Alex Kitt

CC

 

300m Dash

Nick Kulp

Brock

12

 

300m Dash

Toby Wyckoff

Web Thom

11

 

300m Dash

Josh Hoffman

Horn

10

 

300m Dash

Randy McCarthy

RC

12

 

300m Dash

Patrick Penttila

Lyons

11

 

300m Dash

John Frazier

Ath

10

 

300m Dash

CJ Dates

RC

11

 

300m Dash

Isaac Wheeler

NRW

12

 

300m Dash

Kyle Henning

Ath

11

 

300m Dash

Ryan Brennan

Aq

12

 

300m Dash

Joel DeMarco

Mid

12

 

300m Dash

Joe Basile

Liv

 

300m Dash

Adam Chapin

Pal Mac

 

300m Dash

Ken Pask

Arc

12

 

300m Dash

Mike Cahill

RH

12

 

300m Dash

Jeff Suhr

Vic

11

 

300m Dash

Shane Lathrop

Bat

11

 

300m Dash

Ryan Haugh

Bat

12

 

300m Dash

Chris Burke

Spen

 

 

600m Run

Richard Long

Bat

11

 

600m Run

Tyler Brown

Bat

12

 

600m Run

Steve Reiss

Spen

 

600m Run

PJ Cowie

Spen

 

600m Run

Brian Mooney

Gates

12

 

600m Run

Kyle Pixton

Gates

12

 

600m Run

Casey Moran

LeR

12

 

600m Run

Simon Stampe

Pen

12

 

600m Run

Steve Elliott

Pen

12

 

600m Run

Peter Katlic

Pen

12

 

600m Run

Kyle Zuhlke

Ed

12

 

600m Run

John Simmons

Ed

12

 

600m Run

Isaac Wheeler

NRW

12

 

600m Run

Mike Gammariello

Pal Mac

 

600m Run

Tim Calnon

Aq

11

 

600m Run

Travis Heslop

RC

10

 

600m Run

Keyshawn Coker

East Iron

 

600m Run

Jason Oaks

Pal Mac

 

600m Run

Andy Wegman

RH

12

 

600m Run

Ethan Russell

Bri

12

 

600m Run

Kyle McClinton

Mar

12

 

600m Run

Dan Hixon

Vic

12

 

600m Run

Mark Benjamin

Vic

10

 

600m Run

Matt Yonosko

Web Schr

12

 

600m Run

Chris Hodge

Wilson

 

1000m Run

Joe Greene

Ed

11

 

1000m Run

Chris Trottier

Web Thom

12

 

1000m Run

Brandon Pyer

Horn

10

 

1000m Run

Desmond Rolle

Bat

10

 

1000m Run

Tim Mapes

Bat

12

 

1000m Run

Brian Farrell

Gates

11

 

1000m Run

Phil Caruso

Gates

12

 

1000m Run

Matt Karczewski

PY

12

 

1000m Run

Josh Klino

NRW

12

 

1000m Run

Mike Gammaviello

Pal Mac

 

1000m Run

Peter Schwalm

McQ

10

 

1000m Run

Brian Miller

William

9

 

1000m Run

Tim Katlic

Pen

12

 

1000m Run

Andrew Varble

RH

12

 

1000m Run

Teddy Quinn

RH

12

 

1000m Run

Kyle McClinton

Mar

12

 

1000m Run

Nick Green

Wilson

 

1600m Run

Joe Friedman

Bri

11

 

1600m Run

John Dingman

New

10

 

1600m Run

Greg Seppeler

New

11

 

1600m Run

Mark Stevens

Suth

12

 

1600m Run

Jon Placito

BB

11

 

1600m Run

Kyle Hall

Mar

12

 

1600m Run

Mark Morrell

Vic

11

 

1600m Run

Ben Hall

Vic

9

 

1600m Run

Desmond Rolle

Bat

10

 

1600m Run

Kyle Heath

Vic

12

 

1600m Run

Ryan Bloom

Spen

 

1600m Run

Nick Lowe

Spen

 

1600m Run

Sean Brinkman

Spen

 

1600m Run

Harrison Potter

Gates

12

 

1600m Run

Kevin Moore

Gates

10

 

1600m Run

Matt Karczewski

PY

12

 

1600m Run

Leo Smith

ER

11

 

1600m Run

Matt Jones

McQ

12

 

1600m Run

Scott Hopkins

Midlakes

12

 

1600m Run

Tom Scahill

Williams

12

 

1600m Run

Carl Phelps

Pen

11

 

1600m Run

Jon Peffley

Pen

10

 

1600m Run

Tim Katlic

Pen

12

 

1600m Run

Corey Prok

RH

12

 

1600m Run

Teddy Quinn

RH

12

 

1600m Run

Jason Oaks

Pal Mac

 

 

3200M RUN

Connor Martin

Fair

11

 

3200M RUN

Kyle Heath

Vic

12

 

3200M RUN

Tom Scahill

Williamson

12

 

3200M RUN

Craig Coon

Pen

10

 

3200M RUN

Jon Gauthier

RH

11

 

3200M RUN

Corey Robinson

Ody

9

 

3200M RUN

Robert Young

New

12

 

3200M RUN

Dave Yahoodik

McQ

12

 

3200M RUN

Nick Lowe

Spen

 

3200M RUN

Brett Dolan

RH

11

 

3200M RUN

Ben Hall

Vic

9

 

3200M RUN

Teddy Quinn

RH

12

 

3200M RUN

Leo Smith

ER

11

 

3200M RUN

Joe Friedman

Bri

11

 

3200M RUN

Noel Bateman

Aq

10

 

3200M RUN

Nate Parsons

Midlakes

11

 

3200M RUN

Ryan Bloom

Spen

 

3200m Run Alt

1. Mark Morrell

Vic

11

 

3200m Run Alt

2. Kyle Hall

Mar

12

 

3200m Run Alt

3. Jamie Moynihan

McQ

 

3200m Run Alt

4. Corey Brown

Bat

10

 

3200m Run Alt

5. Ben DeGeorge

RH

11

 

 

Shot Put

Aaron Goodfellow

Gates

12

 

Shot Put

jamal Williams

Frank

12

 

Shot Put

Barry Grimes

Spen

 

Shot Put

Alex Veltz

Bat

11

 

Shot Put

Ronnie Dennis

East

12

 

Shot Put

Erik Williams

OACS

11

 

Shot Put

Mike Busgstrom

Spen

 

Shot Put

Steve O'Riley

Gates

11

 

Shot Put

Nick Kulp

Brock

12

 

Shot Put

Tom Van Epps

East Iron

 

Shot Put

Jeff Brown

RJ

10

 

Shot Put

Ryan Greaney

Williams

12

 

Shot Put

Steve Hammerl

BB

11

 

Shot Put

Duncan Ellson

Pen

12

 

 

No Alternates

 

Shot Put

Josh Miller

East Iron

 

Pole Vault

Mike Reynolds

Fair

12

 

Pole Vault

Nick Herman

Gates

11

 

Pole Vault

Dave DiVirgilio

McQ

11

 

Pole Vault

Mike Dempsey

Gates

9

 

Pole Vault

Alex Jinks

Pav

12

 

Pole Vault

Chris Mieney

BB

12

 

Pole Vault

Nick Interlicchia

Gates

11

 

Pole Vault

Allen Putzig

Liv

 

Pole Vault

Ryan Daly

New

10

 

Pole Vault

Paul Mongiovi

Web Thom

12

 

Pole Vault

Rob Martin

Bat

11

 

Pole Vault

Jeremy Kuczinski

Pen

12

 

Pole Vault Alt

1. Jordan Torcello

Bat

12

 

Pole Vault Alt

2. Dave Dreyer

LeR

11

 

 

Triple Jump

Jordan Torcello

Bat

12

 

Triple Jump

Richard Cooper

East

10

 

Triple Jump

Kevin O'Riley

Gates

9

 

Triple Jump

Brandon Wheeler

PY

11

 

Triple Jump

Terrell Gissendanner

Ed

11

 

Triple Jump

Dennis Jemison

Ed

12

 

Triple Jump

Jimmy Sorel

Bro

12

 

Triple Jump

Eric Hogrefe

Men

12

 

Triple Jump

Chris Mastasio

Liv

 

Triple Jump

Kenny Johnson

East Iron

 

Triple Jump

Shawn Richman

William

12

 

Triple Jump

Dan Moriarty

Web Schr

10

 

Triple Jump

Gary Jones

Web Schr

10

 

Triple Jump

Nolan Kearns

Mar

11

 

Triple Jump

 

Long Jump

Richard Cooper

East

10

 

Long Jump

Gary Jones

Web Schr

10

 

Long Jump

Ken Pask

Arc

12

 

Long Jump

Toby Wyckoff

Web Thom

11

 

Long Jump

CJ Stevens

OACS

12

 

Long Jump

Ernest jackson

Gates

11

 

Long Jump

Kenny Johnson

East Iron

 

Long Jump

Jamel Mattox

Web Thom

12

 

Long Jump

Tim Moran

Mar

12

 

Long Jump

Nolan Kearns

Mar

11

 

Long Jump

Ryan Haugh

Bat

12

 

Long Jump

Joel DeMarco

Mid

12

 

Long Jump

John Conner

Frank

12

 

Long Jump

McKequish Gunner

Ed

10

 

Long Jump

PJ Miller

Ed

12

 

Long Jump

Chris Reynolds

Lyons

12

 

Long Jump Alt

1. Bradley Young

Wilson

 

Long Jump Alt

2. Kurt Vowell

Pal Mac

 

Long Jump Alt

3. Tyler Brown

Bat

12

 

 

High Jump

Kurt Stevens

Bat

10

 

High Jump

Duncan Ellson

Pen

12

 

High Jump

Matt Losey

MW

12

 

High Jump

Brandon Wheeler

PY

11

 

High Jump

Erik Bell

Ed

11

 

High Jump

Dennis Jemison

Ed

12

 

High Jump

Chris Mastasio

Liv

 

High Jump

Phil Scheg

Ath

 

High Jump

Neil Freer

East Iron

 

High Jump

Shawn Richman

William

12

 

High Jump

Zach Lewis

William

12

 

High Jump

Robert Young

New

12

 

High Jump

Greg Seppeler

New

11

 

High Jump

Reagan Rafferty

Vic

12

 

High Jump

 

800m Relay

Spencerport

Trials and Finals

 

800m Relay

East

 

800m Relay

LeRoy

 

800m Relay

Fairport

 

800m Relay

OACS

 

800m Relay

Edison

 

800m Relay

Webster Thomas

 

800m Relay

NRW

 

800m Relay

Hornell

 

800m Relay

Aquinas

 

800m Relay

Batavia

 

800m Relay

Victor

 

800m Relay

Rush Henrietta

 

 

1600m Relay

Batavia

Trials and Finals

 

1600m Relay

Spencerport

 

1600m Relay

East

 

1600m Relay

Gates

 

1600m Relay

Edison

 

1600m Relay

Red Creek

 

1600m Relay

Hornell

 

1600m Relay

Greece Athena

 

1600m Relay

McQuaid

 

1600m Relay

Penfield

 

1600m Relay

Rush Henrietta

 

1600m Relay

Byron Bergen

 

1600m Relay

Victor

 

 

3200m Relay

Rush Henrietta

 

3200m Relay

Penfield

 

3200m Relay

Sutherland

 

3200m Relay

Gates

 

3200m Relay

Mendon

 

3200m Relay

Hornell

 

3200m Relay

Newark

 

3200m Relay

Victor

 

3200m Relay

Batavia

 

3200m Relay

Brighton

 

3200m Relay

Edison

 

3200m Relay

McQuaid

 

3200m Relay Alt

1. Spencerport

 

3200m Relay Alt

2. North Rose Wolcott

 

 

 

GIRLS

 

 

EVENT

Name

School

Grade

 

55m Dash

Tiffany Bundy

Bat

12

 

55m Dash

Amanda Ambrose

Bat

10

 

55m Dash

LaChaundra Rumph

Gates

12

 

55m Dash

Jaressa Shearer

LeR

10

 

55m Dash

Sarah Whipple

MW

12

 

55m Dash

Kristin Barnoski

MW

11

 

55m Dash

Sara Greenlee

Pen

8

 

55m Dash

Britney Falcon

Vic

11

 

55m Dash

Abby Willson

Vic

12

 

55m Dash

Jessica Grapensteter

BB

9

 

55m Dash

Itohan Aghayere

RH

11

 

55m Dash

Allyson Williams

RC

11

 

55m Dash

Rebecca Sweet

Athena

11

 

55m Dash

Nicole Nolan

Pal Mac

 

55m Dash

Emily Bush

Pal Mac

 

55m Dash

Natalie Oltoh

Pal Mac

 

55m Dash

Shannon Speed

Frank

9

 

55m Dash

Beanna Cromatlic

Frank

7

 

55m Dash

Kela Jackson

Wilson

12

 

55m Dash

 

55m Hurdles

Yvonne Greco

Spen

 

55m Hurdles

Jacque Moyer

Spen

 

55m Hurdles

Brenna Militello

Gates

12

 

55m Hurdles

Lauren Olson

Fair

12

 

55m Hurdles

Jessica Budgen

Fair

12

 

55m Hurdles

Jaclyn Rossi

Fair

12

 

55m Hurdles

Sarah Whipple

MW

12

 

55m Hurdles

Betsy Rulison

MW

10

 

55m Hurdles

Nicole Emiliano

CC

 

55m Hurdles

Meredith Wesson-Roth

Pen

9

 

55m Hurdles

Emily Craig

Pen

12

 

55m Hurdles

Nichol Fox

Mar

12

 

55m Hurdles

Jessica Grass

Mar

12

 

55m Hurdles

Lisa Freeman

RH

12

 

55m Hurdles

Julia Mitchell

Suth

10

 

55m Hurdles

Shannon Times

Bri

12

 

55m Hurdles

Georgia Drew

Men

11

 

55m Hurdles

Becky Hill

RC

11

 

55m Hurdles

Anna Sisson

Pal Mac

 

55m Hurdles

Tiffany Bundy

Bat

12

 

55m Hurdles

Katie McEvoy

Bat

11

 

55m Hurdles

Megan Brenner

Bat

10

 

 

300m Dash

Jenna Bauer

Spen

 

300m Dash

Natasha Chance

East

 

300m Dash

Imani Coley

East

12

 

300m Dash

Christina DeWitt

Gates

12

 

300m Dash

Kristin Barnoski

MW

10

 

300m Dash

Quante Harris

Ed

11

 

300m Dash

Taryn Wade

Vic

8

 

300m Dash

Allison Kittleberger

Web Schr

10

 

300m Dash

Lauren Paffendorf

Web Schr

10

 

300m Dash

Jessica Grapensteter

BB

9

 

300m Dash

Tanseha West

New

11

 

300m Dash

Brittany Lattimore

Bri

12

 

300m Dash

Shannon Stiggins

Dans

 

300m Dash

Jessica Wallace

RC

10

 

300m Dash

Jenna Enwright

RC

12

 

300m Dash

Rebecca Sweet

Athena

11

 

300m Dash

Nicole Nolan

Pal Mac

 

300m Dash

Emily Bush

Pal Mac

 

300m Dash

Laura Castor

NRW

12

 

300m Dash

Natalie Olton

Pal Mac

 

300m Dash

Laura Alloco

East Iron

 

 

600m Run

Sumiyya Hunter

Bat

12

 

600m Run

Karina Spicer

Spen

 

600m Run

Stacey Brisbane

Spen

 

600m Run

Natasha Chance

East

11

 

600m Run

Sarah Beyler

Bro

12

 

600m Run

Sarah Szewczk

Pen

11

 

600m Run

Megan Hurley

Pen

12

 

600m Run

Sara Klug

Vic

12

 

600m Run

Lauren Paffendorf

Web Schr

10

 

600m Run

Brooke Everdyke

New

8

 

600m Run

Amber Kirky

New

11

 

600m Run

Amanda Janicki

Mercy

12

 

600m Run

Prashanthi Chodagiri

Bri

10

 

600m Run

Jenna Enwright

RC

12

 

600m Run

Savannah Parson

Mid

12

 

600m Run

Kristen Bowhers

Ath

11

 

600m Run

Diana Snyder

NRW

12

 

600m Run

Ashley Wilcox

Rom

9

 

600m Run

Laura Alloco

East Iron

 

600m Run

 

1000m Run

Brittney Hartmann

Pen

10

 

1000m Run

Sumiyya Hunter

Bat

12

 

1000m Run

Deanna Plucinik

Bat

10

 

1000m Run

Lauren Phillips

Bat

10

 

1000m Run

Jen Katz

Spen

 

1000m Run

Anna Shih

HAC

12

 

1000m Run

Ashlee Lowery

Brock

10

 

1000m Run

Susan Beatty

Holley

12

 

1000m Run

Laura Chernak

Pen

11

 

1000m Run

Katie Elliot

Pen

11

 

1000m Run

Sara Klug

Vic

12

 

1000m Run

Gillian Taylor

BB

9

 

1000m Run

Nicole Varble

RH

10

 

1000m Run

Megan McKee

RH

10

 

1000m Run

Allison Sawyer

Hil

9

 

1000m Run

Caroline Schultz

Hil

9

 

1000m Run

Amanda Janicki

Mercy

12

 

1000m Run

Taryn Hand

Bri

12

 

1000m Run

Jessica Schultz

East Iron

 

1000m Run

Anna Suozzi

Men

11

 

1000m Run

Kara Hegarty

Horn

12

 

1000m Run

Julianne Feola

Ath

10

 

1000m Run

Christina Cali

Ath

11

 

1000m Run

Erin Hammond

Gananda

 

1000m Run

Alexa Leo

Lyons

10

 

1000m Run

Ashley Pople

RC

12

 

1500m Run

Kara Farnsworth

Spen

 

1500m Run

Jen Katz

Spen

 

1500m Run

Kaylynn Crumb

Spen

 

1500m Run

Megan Rowcliffe

CC

 

1500m Run

Anna Shih

HAC

12

 

1500m Run

Tory Spencer

Brock

12

 

1500m Run

Christyna Cain

Brock

10

 

1500m Run

Susan Beatty

Holley

12

 

1500m Run

Amy DeSeyn

Vic

10

 

1500m Run

Ellen Muster

Mar

9

 

1500m Run

Jessie Wooten

RH

10

 

1500m Run

Devon Wooten

RH

12

 

1500m Run

Liz Cufari

Suth

12

 

1500m Run

Amanda Griggs

Hil

10

 

1500m Run

Nikki Marciano

Mercy

12

 

1500m Run

Taryn Hand

Bri

12

 

1500m Run

Katie Bower

Men

10

 

1500m Run

Lindsay Conway

East Iron

 

1500m Run

Kara Hegarty

Horn

12

 

1500m Run

Erin Hammond

Gananda

 

1500m Run

Alexa Leo

Lyons

10

 

 

3000m Run

Danielle Snyder

Men

12

 

3000m Run

Emily Rodenhouse

Pal Mac

 

3000m Run

Becky Bachman

Romulus

9

 

3000m Run

Karen Campbell

Bri

11

 

3000m Run

Amanda Griggs

Hil

10

 

3000m Run

Laura Iafrati

Hil

10

 

3000m Run

Christine White

RH

10

 

3000m Run

Ellen Muster

Mar

9

 

3000m Run

Amy DeSeyn

Vic

10

 

3000m Run

Christyne Cain

Brock

10

 

3000m Run

Tory Spenser

Brock

12

 

3000m Run

Monica Bhattacharjee

Pen

11

 

3000m Run

Tina Hunt

MW

12

 

3000m Run

Laura Cass

Fair

11

 

3000m Run

Kara Farnsworth

Spen

 

3000m Run

Sarah Skelly

Spen

 

3000m Run

 

1500m RW

Lindsey Peck

Williamson

11

 

1500m RW

Jessica Hepler

Williamson

10

 

1500m RW

Breanna Waldron

RC

11

 

1500m RW

Jenna Doreen

Web Thom

12

 

1500m RW

Amanda Adair

Mercy

12

 

1500m RW

Laura Richenderfer

Pen

12

 

1500m RW

Kathleen Vermilion

Pen

11

 

1500m RW

Carly O'Keefe

Pen

9

 

1500m RW

Sarah Groat

Pen

11

 

1500m RW

Sarah Hull

Bro

12

 

1500m RW

Tina Hunt

MW

12

 

1500m RW

Megan Waterman

LeR

12

 

1500m RW

Heather Fisher

Spen

 

1500m RW

Rachel Bauer

Bat

10

 

1500m RW

Charissa Shirk

Bat

12

 

1500m RW

Samantha Mullen

Bat

11

 

1500m RW ALT

1. Alison Hunt

MW

10

 

 

Shot Put

Shayna Times

Bri

12

 

Shot Put

Marquita Davis

OACS

12

 

Shot Put

Amy Williams

OACS

12

 

Shot Put

Michelle Halling

Liv

 

Shot Put

Shannon Times

Bri

12

 

Shot Put

Kelsey Ettman

Rom

11

 

Shot Put

Merdith Coon

Pen

12

 

Shot Put

Emily Rapp

Pal Mac

 

Shot Put

Stacy Krens

Brock

12

 

Shot Put

Alicia Stadtriller

Spen

 

Shot Put

LaChaundra Rumph

Gates

12

 

Shot Put

Allison Duff

Brock

11

 

Shot Put

Amanda Henry

Vic

12

 

Shot Put

LaShay Sewell

Ed

10

 

Shot Put

Sarah Waclawski

Bat

10

 

Shot Put

Alison Hunt

MW

10

 

Shot Put Alt

1. Nichloe McArdle

MW

11

 

Shot Put Alt

2. Amanda Ritzel

Spen

 

 

High Jump

Kaleigh Wood

RH

9

 

High Jump

Kellie Wheaton

Liv

 

High Jump

Sara May

Athena

12

 

High Jump

Christi  Wlater

Horn

11

 

High Jump

Laura Seeley

Williamson

12

 

High Jump

Shayna Times

Bri

12

 

High Jump

Kate Adair

Mer

9

 

High Jump

Therese O'Brien

Mer

11

 

High Jump

Katie Lill

Web Schr

10

 

High Jump

Liz Snyder

Mar

10

 

High Jump

Charissa Shirk

Bat

12

 

High Jump

Amy Tyo

Spen

 

High Jump

Brenna Militello

Gates

12

 

High Jump

Erin Sutherland

Pen

10

 

High Jump

Christi Booth

Pen

12

 

 

No Alternates

 

 

Pole Vault

Katie McEvoy

Bat

11

 

Pole Vault

Beth Sosik

Gates

12

 

Pole Vault

Sarah Deegan

Spen

 

Pole Vault

Emma Tang

Pen

12

 

Pole Vault

Stephanie DeWitt

Pen

12

 

Pole Vault

Trista DeGelleke

Mar

10

 

Pole Vault

Jessie Vetter

Web Thom

11

 

Pole Vault

Nikki Thompson

Aq

12

 

Pole Vault

Jessica Zulowski

Pen

11

 

Pole Vault

Sharon Mirabella

Web Thom

12

 

Pole Vault

Caitlin Bowers

Gates

11

 

Pole Vault

Laura Uschold

Spen

 

Pole Vault

Alex Hinkley

New

11

 

 

No Alternates

 

 

Long Jump

Kela jackson

Wilson

12

 

Long Jump

Lavonne Barfield

Wilson

 

Long Jump

Quante Harris

Ed

11

 

Long Jump

Jessica Grass

Mar

12

 

Long Jump

Tanesha West

New

11

 

Long Jump

Amanda Westcott

Brock

11

 

Long Jump

Jen Gurrant

Bat

11

 

Long Jump

Kaleigh Wood

RJ

9

 

Long Jump

Sierra Bell

Ed

11

 

Long Jump

Beth Mooney

Gates

11

 

Long Jump

Felicia Wolff

Bat

11

 

Long Jump

Laura Anderson

Liv

 

Long Jump

Erin Sutherland

Pen

10

 

Long Jump

Kristen O'Hara

Web Thom

10

 

Long Jump

Melissa Westfall

Mid

12

 

Long Jump

Emily Reis

BB

10

 

Long Jump

No Alternates

 

 

Triple Jump

Jen Gurrant

Bat

11

 

Triple Jump

kathryn Knowles

CC

12

 

Triple Jump

Tiffany Bundy

Bat

12

 

Triple Jump

Britney Falcon

Vic

11

 

Triple Jump

Lavonne Barfield

Wilson

12

 

Triple Jump

Fay Francis

RH

10

 

Triple Jump

Natasha Dixon

Wilson

 

Triple Jump

Sierra Bell

Ed

11

 

Triple Jump

Felecia Wolff

Bat

11

 

Triple Jump

Christina Driessen

Mar

10

 

Triple Jump

Amanda Westcott

Brock

11

 

Triple Jump

Alayna Gesinger

Fair

11

 

Triple Jump

Beth Mooney

Gates

11

 

Triple Jump

Laura Uschold

Spen

 

Triple Jump

Abby oaks

Mid

12

 

Triple Jump

Charlotte Daum

MW

11

 

Triple Jump Alt

1. Liz Way

MW

10

 

 

800m Relay

Wilson

Trials and Finals

 

800m Relay

Batavia

 

800m Relay

Spencerport

 

800m Relay

Gates

 

800m Relay

Fairport

 

800m Relay

Marcus Whitman

 

800m Relay

Edison

 

800m Relay

Victor

 

800m Relay

Web Schroeder

 

800m Relay

Rush Henrietta

 

800m Relay

Brighton

 

800m Relay

NRW

 

800m Relay

Webster Thomas

 

800m Relay

Red Creek

 

800m Relay

Pal Mac

 

 

1600m Relay

Wilson

Trials and Finals

 

1600m Relay

Batavia

 

1600m Relay

Spencerport

 

1600m Relay

East

 

1600m Relay

Fairport

 

1600m Relay

Penfield

 

1600m Relay

Webster Schroeder

 

1600m Relay

Byron Bergen

 

1600m Relay

Rush Henrietta

 

1600m Relay

Aquinas

 

 

3200m Relay

Fairport

 

3200m Relay

Penfield

 

3200m Relay

Rush Henrietta

 

3200m Relay

Sutherland

 

3200m Relay

Newark

 

3200m Relay

Hilton

 

3200m Relay

Mercy

 

3200m Relay

East Iron

 

3200m Relay

Lyons

 

3200m Relay

Athena

 

3200m Relay

Spencerport

 

3200m Relay

Batavia