Licensed to Webster High School         Hy-Tek's Meet Manager 5/5/2004 10:03 AM
                 Monroe County Championships 2004 - 5/15/2004                  
                               Webster Thomas HS                               
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thurston, Missy           10 Batavia                  13.10   4   10  
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thurston, Missy           10 Batavia                  26.88   4   10  
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mahany, Mary-Kate         08 Penfield               1:00.48   4   10  
 
Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cufari, Liz               12 Pittsford              2:19.37    10  
 
Outdoor Pentathlon: #5 Girls 800 Meter Run Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Griffiths, Veronica       11 Hilton                 2:41.49   556  
 
Girls 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cufari, Liz               12 Pittsford              4:41.55    10  
 
Girls 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Griggs, Amanda            10 Hilton                10:35.57    10  
 
Outdoor Pentathlon: #1 Girls 100 Meter Hurdles Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Militello, Brenna         12 Gates Chili              16.86   612  
 
Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Times, Shannon            12 Brighton                 15.26   4   10  
 
Girls 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Woodarek, Marla           06 Penfield               1:08.55   3   10  
 
Girls 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ferrimani, Lauren         11 Fairport               7:00.91    10  
 
Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brighton                                              50.92   2   10  
 
Girls 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fairport                                            4:05.41   2   10  
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Fairport                                            9:48.76    10  
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Johnson, Kenny            12 Eastridge                11.50   5   10  
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Henderson, Jermaine       10 Batavia                  23.68   4   10  
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 White, Rob                12 Gates Chili              51.98   5   10  
 
Boys 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Quinn, Teddy              12 Rush Henriet           1:59.96    10  
 
Outdoor Pentathlon: #5 Boys 1500 Meter Run Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Fantigrossi, Peter        2. Irondequoit            4:44.74   651  
 
Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Stevens, Mark             12 Pittsford              4:23.56    10  
 
Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Quinn, Teddy              12 Rush Henriet           9:32.00    10  
 
Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sorel, Jimmy              12 Brockport                14.4h   3   10  
 
Outdoor Pentathlon: #1 Boys 110 Meter Hurdles Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Joseph, Matt              12 Pittsford                15.46   795  
 
Boys 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nash, Colin               12 Fairport                 55.85   3   10  
 
Boys 3000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 DiVirgilio, Alex          2. Irondequoit            9:50.19    10  
 
Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gates Chili                                           45.48   2   10  
 
Boys 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gates Chili                                         3:28.30   2   10  
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Pittsford                                           8:16.14    10