Boys 100m Boys 1600m
Name School Time Place Name School Time Place
Jordon Manns Lyndonville :11.1 1 Bobby Henchen Geneseo 04:39.4 1
Darius Greene Lyons :11.7 2 Sortore Bolivar-Richburg 04:43.7 2
James Brown FT :11.8 3 Tyler Lyons 04:46.8 3
Mike Hodge York :12.1 4 Owlette Alfred-Almond 04:53.8 4
Richard Wilcox FT :12.6 5 Barrett Pavilion 04:59.0 5
Josh Grossman HAC :12.6 6 Messana York 05:01.5 6
Fultz Dundee :12.7 7 Brooks Alfred-Almond 05:04.0 7
Shardlow Alfred-Almond :12.7 8 Strickland Geneseo 05:06.6 8
VanKuren Fillmore 05:08.3 9
Boys 200m Perkins Wheatland-Chili 05:16.1 10
Name School Time Place Rahn Geneseo 05:20.6 11
Hooey Dundee 05:23.7 12
Jordon Manns Lyndonville :22.1 1 Waddle Kesh 05:41.9 13
Josh Grossman HAC :23.1 2 O'Connor Lyndonville 05:42.2 14
Joshua Coney Lyons :23.1 3 Lin Geneseo 05:42.4 15
Micah Moore Naples ;23.6 4
Anthony Poole Bolivar-Richburg :23.8 5 Boys 3200m
Mason Brown Dundee :24.2 6 Name School Time Place
James Brown FT :24.5 7
Reynolds Lyons :24.7 8 Bobby Hechen Geneseo 10:22.4 1
Steven Jackson HAC 10:24.9 2
Boys 400m Patrick Tyler Lyons 10:27.2 3
Name School Time Place Matt Owlett Alfred-Almond 10:54.6 4
Joe Waddle Kesh 11:02.0 5
Alonza Cooper Wheatlan-Chili :51.4 1 Asa Hoffman Lyons 11:19.2 6
Micah Moore Naples :52.4 2 Hilyer Lyons 11:21.4 7
Joshua Conez Lyons :52.5 3 Barnes Wheatland-Chili 11:21.7 8
Ted Johnson Pavilion :52.7 4 VonKuron Fillmore 11:26.4 9
Shawn Foster Bolivar-Richberg :52.8 5 Richardson Pavilion 11:44.1 10
Jared Weber Geneseo :53.9 6 Rahn Geneseo 11:49.4 11
Perkins Alfred-Almond :55.9 7
Brown Dundee :55.6 8 Boys 800m
Koehler Dundee :56.2 9 Name School Time Place
Dunbar FT :56.9 10
Kephart Bolivar-Richberg :57.0 11 Alonza Cooper Wheatland-Chili 02:02.2 1
Taylor HAC :57.9 12 Bobby Henchen Geneseo 02:08.2 2
Benedict Fillmore :57.9 13 Mike Oulton Kesh 02:10.9 3
Trevor Davis Dundee 02:12.7 4
Boys Steeple Josh Garrett Pavilion 02:14.8 5
Name School Time Place Charley Aerni HAC 02:15.4 6
Tylor Lyons 02:16.0 7
Bobby Henchen Geneseo 10:49.5 1 O'Connor Lyndonville 02:16.4 8
Steven Jackson HAC 10:56.0 2 Flower Red Jacket 02:17.5 9
Joe Waddle Kesh 11:21.0 3 Chester Alfred-Almond 02:19.2 10
Kevin Lin Geneseo 11:33.1 4 Pratt Geneseo 02:19.8 11
Justin Richardson Pavilion 11:44.2 5 Ackerman Fillmore 02:22.2 12
John Rodas Red Jacket 11:57.5 6 Meier Dundee 02:23.3 13
Josh Ahmed Bolivar-Richburg 12:07.2 7 Hall Dundee 02:26.4 14
Brian Feverstein Geneseo 13:08:00 8
Boys 110 hurdles Boys 400 Hurdles
Name School Time Place Name School Time Place
Ryan Reynolds Lyons :16.0 1 Ted Johnson Pavilion 01:00.0 1
Michael Collett Lyons :16.1 2 Eric Peterson Bolivar-Richburg 01:01.6 2
Levi Mothersell Geneseo :16.8 3 Ryan Reynolds Lyons 01:02.6 3
Justin Karlnoski Dundee :17.9 4 Levi Mothersell Geneseo 01:03.3 4
Nathan Torkamen Alfred Almond :18.1 5 Nate Torkuman Alfred-Almond 01:03.4 5
Sheldon Harmon Bolivar-Richburg :18.1 6 Moses Best FT 01:04.2 6
Clark York :18.9 7 Rodas Red-Jacket 01:04.5 7
Yall Geneseo :19.1 8 Perkins Wheatland-Chili 01:05.1 8
Karlnoski Dundee 01:05.3 9
Boys 4*100 Relay Creamer York 01:06.1 10
School Time Place Johnson Kesh 01:06.7 11
Webb Dundee 01:06.9 12
Lyons :44.9 1 Miskell Geneseo 01:07.1 13
Freddie Thomas :45.7 2 yull Geneseo 01:07.8 14
Pavilion :46.5 3
Dundee :46.8 4 Boys 4*400 Relay
Geneseo :46.8 5 School Time Place
Bolivar-Richburg :47.3 6
Alfred-Almond :48.6 7 Geneseo 04:15.6 1
Bolivar-Richburg 04:20.8 2
Boys 4*800 Relay Pavilion 04:32.8 3
School Time Place Lyons 04:35.1 4
Alfred-Almond 04:38.4 5
Bolivar-Richburg 08:43.6 1 Wheatland-Chili 04:44.8 6
Geneseo 08:58.9 2 Dundee 04:48.2 7
HAC 09:01.0 3 Fillmore 4:46 8
Kesh 09:08.8 4
Dundee 09:13.1 5
Alfred-Almond 09:18.6 6
Pavilion 09:19.7 7
Wheatland-Chili 09:34.3 8
Lyons 09:38.7 9
Fillmore 10:25.7 10