Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       Hy-Tek's Meet Manager 2/10/2008 12:23 PM
                    2008 Empire 8 Championships - 2/10/2008                    
                                 Meet Program                                  
 
Event 12  Men 800 Meter Run
===============================================================================
 Meet Record:  1:54.91  2007        Nick Stenuf, Nazareth                      
               1:52.90  NCAA
               1:55.00  NCAP
               1:58.24  ECAC
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Nick Stenuf                   SR Nazareth Col                       
  2  Robby Castor                  JR Nazareth Col                       
  3  Michael Hoffman               SR Stevens Inst                       
  4  Joel Trager                   SO Ithaca Colle                       
  5  Dereck Bojanowski             Sr R.I.T.                             
  6  John Hoffman                  SR Stevens Inst                       
  7  Matt Karczewski               SR Alfred Unive                       
  8  Danny George                  JR Ithaca Colle                       
  9                                                                      
Section 2  Timed Finals
  1  Nick Meeker                   So R.I.T.                             
  2  Curt Bell                     SO Ithaca Colle                       
  3  Matt Morales                  FR Nazareth Col                       
  4  John Holleran                 Fr R.I.T.                             
  5  Joe Carter                    FR R.I.T.                             
  6  Justin Parietti               SR Alfred Unive                       
  7  Corey Schallek                JR Ithaca Colle                       
  8  Scott Fowler                  FR Ithaca Colle                       
  9                                                                      
Section 3  Timed Finals
  1  Marc Priddy                   Fr R.I.T.                             
  2  Anthony Veroline              FR Ithaca Colle                       
  3  Paul Wheeler                  FR Nazareth Col                       
  4  Michael Pawalowski            FR Stevens Inst                       
  5  Justin Richman                FR Stevens Inst                       
  6                                                                      
  7                                                                      
  8                                                                      
  9