Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       Hy-Tek's Meet Manager 2/10/2008 12:23 PM
                    2008 Empire 8 Championships - 2/10/2008                    
                                 Meet Program                                  
 
Event 14  Men 200 Meter Dash
===============================================================================
 Meet Record:  22.40  2005        Amaan Siddeeq, Alfred                        
               23.14  ECAC
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                                      
  2  Zachary Loughery              Fr R.I.T.                             
  3  Jeff Wetmore                  FR Ithaca Colle                       
  4  Lee Consolo                   SO Alfred Unive                       
  5  Brandon Wheeler               JR Nazareth Col                       
  6                                                                      
Section 2  Timed Finals
  1                                                                      
  2  Jon Lin                       SO Ithaca Colle                       
  3  Chris Covino                  JR Ithaca Colle                       
  4  Querstein Smith               Sr R.I.T.                             
  5  Matt Case                     SO Nazareth Col                       
  6                                                                      
Section 3  Timed Finals
  1                                                                      
  2  Aaron Castonguay              FR Ithaca Colle                       
  3  Brian Turnbull                FR Ithaca Colle                       
  4  Brecht Moulin                 Fr R.I.T.                             
  5  Maurice Herring               JR Ithaca Colle                       
  6                                                                      
Section 4  Timed Finals
  1                                                                      
  2  Marcus Grant                  FR R.I.T.                             
  3  Chris McBride                 SR Nazareth Col                       
  4  Matt Phillips                 SO Alfred Unive                       
  5  Jon Qazi                      SO Nazareth Col                       
  6                                                                      
Section 5  Timed Finals
  1                                                                      
  2  Brian Stewart                 FR Nazareth Col                       
  3  Anthony Schiavone             Fr R.I.T.                             
  4  Ned Lessig                    SO Alfred Unive                       
  5  Garry Stratiev                SR Alfred Unive                       
  6                                                                      
Section 6  Timed Finals
  1                                                                      
  2                                                                      
  3  Michael Gaus                  FR Stevens Inst                       
  4  Seth Whitaker                 FR R.I.T.                             
  5  Nicholas Lowe                 FR Stevens Inst                       
  6