Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                      Hy-Tek's Meet Manager 12/17/2007 01:08 PM
                          RWTL-Blocks AB - 12/14/2007                          
                          Hobart / Wm. Smith Colleges                          
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 McClary, Jamiee           11 Mercy                     7.43  
  2 Pryslak, Emily            12 Mercy                     7.84  
  3 Joseph, Marikka           11 Hilton                    7.87  
  4 Donnadelle, Dominique     10 Mercy                     8.08  
  5 Guitterez, Susi           12 Mercy                     8.16  
  6 Wisotzke, Amanda          12 Mercy                    10.67  
Section  2 
  1 Marafioti, Haley          10 Canandaigua               8.06  
  2 Hall, Nichole             10 Churchville-              8.20  
  3 Ajavon, DeDe              11 Canandaigua               8.31  
  4 Christiano, Hayley         9 Hilton                    8.55  
  5 Patterson, Julianne       10 Mercy                     8.58  
  6 Ingerick, Karly           10 Honeoye                   8.61  
  7 Asare, Elaine             12 Churchville-              9.12  
Section  3 
  1 Poland, Jessica           11 Ben Franklin              7.94  
  2 Lyttle, Rachel            11 Canandaigua               7.96  
  3 Deuel, Kiersten           11 Pittsford Me              8.11  
  4 Kloc, Laura               11 Pittsford Me              8.26  
  5 Nelson, Dionca            10 Ben Franklin              8.35  
  6 Lautner, Katie            11 Hilton                    8.44  
  7 Bogino, Chelsea           10 Canandaigua               8.53  
  8 Miles, Rachael            11 Hilton                    8.66  
Section  4 
  1 Pavia, Jaimee             10 Mercy                     8.73  
  2 Palumbo, Christin         10 Honeoye                   8.74  
  3 Berry, Jackie              9 Ben Franklin              8.76  
  4 Nelson, Erica             12 Dansville                 8.85  
  5 Rigoni, Megan             11 Mercy                     9.21  
Section  5 
  1 Wild, Kasey                9 Canandaigua               8.54  
  2 O'Donnell, Morgan          9 Canandaigua               8.83  
  3 Williams, Kayla            9 Ben Franklin              8.84  
  4 Turner, Emma               9 Ben Franklin              8.85  
  4 McWilliams, Kelly         10 Canandaigua               8.85  
  6 Rhodes, Leanna            11 Hilton                    8.99  
  7 Bragg, Meghan             12 Canandaigua               9.25  
  8 McBride, Kourtney          9 Honeoye                   9.80  
Section  6 
  1 Carmestro, Cassandra      12 Hilton                    8.37  
  2 Deleo, MacKenzie          10 Canandaigua               8.82  
  3 Thompson, Jessica         11 Canandaigua               8.83  
  4 Castor, Violet            10 Dansville                 8.86  
  5 Casper, Kristen           11 Oakfield-Ala              8.92  
  6 Xu, Yifan                 10 Pittsford Me              8.95  
  7 Gibson, Kathryn           10 Canandaigua               9.39  
  8 Zyla, Michelle             9 Churchville-             10.80  
Section  7 
  1 Greenaway, Danielle        9 West Irondeq              8.48  
  2 Benjamin, Lauren          10 Pittsford Me              8.78  
  3 Cotter, JJ                 8 Canandaigua               8.88  
  4 Antonio, Sara             11 Hilton                    8.92  
  5 Sherry, Hannah            11 Canandaigua               9.24  
  6 Bartkowski, Beverly       11 Canandaigua              10.12  
  7 Slocum, Erin              12 Bishop Kearn             10.90  
Section  8 
  1 Frearson, Chelsea         10 Hilton                    8.52  
  2 Rosner, Nathalie          12 Dansville                 8.61  
  3 Higgins, Emily            11 Pittsford Me              8.73  
  4 Fisher, Jill               9 Oakfield-Ala              8.87  
  5 Beckwith, Casey            8 Romulus                   9.00  
  6 McMahon, Catherine        10 Churchville-              9.09  
  7 Khalil, Hannah            10 Mercy                     9.16  
  8 Walters, Monistatia       10 Ben Franklin              9.18  
Section  9 
  1 Rocco, Mary               11 West Irondeq              8.45  
  2 Wilson, Rhonda            11 West Irondeq              8.58  
  3 Supple, Megan             11 West Irondeq              8.64  
  4 Wallace, Yauneek          11 Churchville-              8.68  
  5 Elkins, Katie             10 West Irondeq              8.96  
  6 Haude, Leann              10 Hilton                    9.02  
  7 Obrien, Holly             10 West Irondeq              9.12  
  8 Clark, Katie              11 Bishop Kearn              9.27  
Section  10 
  1 Cooper, Jasmine            9 Bishop Kearn              8.63  
  2 Roach, Jacqueline         12 EAST                      8.87  
  3 Ramos, Amandalys          11 EAST                      9.07  
  4 Brown, Stephanie          10 Churchville-              9.96  
  5 Fritz, Claire             11 Canandaigua              10.23  
 -- Polaskie, Denise          10 Churchville-                DQ  
Section  11 
  1 Boyde-Langston, Andrea    11 Brighton                  8.01  
  2 Asamoah-Wade, Dzindzi     11 Brighton                  8.19  
  3 Nash, Jasmine             12 EAST                      9.43  
 
Girls 600 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Sauter, Jeanie            11 Canandaigua            1:43.69  
  2 Sawnor, Melinda           11 Greece Athen           1:45.04  
  3 Wray, Paige               12 Hilton                 1:45.29  
  4 Gulvin, Carrie            11 Canandaigua            1:46.72  
  5 Dahlkemper, Julie         12 Mercy                  1:47.57  
  6 Gaskin, Sharisse          11 EAST                   1:49.41  
  7 Rooney, Liz               11 Mercy                  1:52.88  
  8 Norris, Heather           12 Hilton                 1:54.48  
  9 Hanna, Tess               12 Mercy                  1:55.27  
 10 Bell, Marissa             10 Hilton                 1:58.03  
Section  2 
  1 Filozof, Katie            12 Dansville              1:48.17  
  2 Cocchiara, Amanda          9 Hilton                 1:52.68  
  3 Trobe, Alexandra          11 Pittsford Su           1:53.17  
  4 Johnston, Alyssa          11 Canandaigua            1:55.71  
  5 Aman, Michi               10 Mercy                  1:55.95  
  6 Marquardt, Margot         12 Pittsford Me           1:56.14  
  7 Sherry, Celia              9 Canandaigua            1:56.89  
  8 Ruddy, Jamie              10 West Irondeq           1:56.96  
  9 Perry, Sara               11 Canandaigua            2:00.41  
 10 Hanna, Bridget             9 Mercy                  2:03.21  
 11 Cox, Hillary              10 Mercy                  2:04.25  
 12 Crocetti, Rachel           9 Hilton                 2:06.02  
 13 Ashford, Tachara          12 EAST                   2:12.24  
Section  3 
  1 Thomas, Jane              10 Pittsford Me           1:55.99  
  2 Woods, Marlies            12 Pittsford Me           1:57.42  
  3 Blackburn, Kaity          11 Greece Odyss           2:01.27  
  4 Woodard, Nicole            9 Oakfield-Ala           2:02.55  
  5 Goldman, Shauna            9 Pittsford Me           2:03.54  
  6 Perrin, Nikki             11 Hilton                 2:04.47  
  7 Vocco, Kim                12 Hilton                 2:05.62  
  8 Costello, Devon           12 Pittsford Me           2:06.26  
  9 Westrich, Taylor           9 Greece Odyss           2:07.83  
 10 Wall, Natalie             10 Hilton                 2:08.05  
 11 Ansaldi, Holly            12 Mercy                  2:09.02  
 12 Fisher, Sarah             11 Honeoye                2:15.64  
Section  4 
  1 Case, Meghan              12 Pittsford Me           1:59.78  
  2 Schwartz, Caroline        11 Pittsford Su           2:00.39  
  3 Ryan, Kylie                8 Pittsford Me           2:00.52  
  4 Robin, Penny              12 Dansville              2:01.04  
  5 Bessette, Danielle        10 Pittsford Me           2:03.09  
  6 Clark, Daschelle          11 EAST                   2:03.35  
  7 Sherry, Hannah            11 Canandaigua            2:03.45  
  8 Badger, Megan             12 Honeoye                2:06.13  
  9 McCarty, Siobhan          12 EAST                   2:18.50  
 10 Forester, Rebecca         10 Dansville              2:19.53  
 11 Malm, Brandee             12 Dansville              2:20.94  
Section  5 
  1 Timothy, Talibah          10 Brighton               1:56.75  
  2 Bower, Anna               11 Pittsford Me           2:00.43  
  3 Davis, Tashia             10 Canandaigua            2:07.25  
  4 Skuse, Anne               12 Mercy                  2:08.56  
  5 Beckwith, Casey            8 Romulus                2:11.19  
  6 Kant, Jennifer            11 Pittsford Me           2:12.08  
  7 Fowlkes, Hannah           11 Pittsford Me           2:12.12  
  8 Deary, Carianne           12 Mynderse               2:12.28  
  9 Miskinis, Jill            10 Mercy                  2:13.34  
 10 Fragnoli, Kate            10 Mynderse               2:14.90  
 11 Anolik, Sarah             10 Brighton               2:15.07  
 12 Partsch, Chloe            11 Honeoye                2:15.24  
 13 Young, Melissa            11 Honeoye                2:20.28  
 14 Williams, Catelyn         12 Dansville              2:23.44  
 15 Thompson, Guine           11 Mynderse               2:24.35  
 
Girls 1000 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Zaffuto, Kendra           12 Mercy                  3:04.70  
  2 Sauter, Jeanie            11 Canandaigua            3:06.16  
  3 Sawnor, Melinda           11 Greece Athen           3:09.90  
  4 Smith, Alyssa             12 Brighton               3:12.25  
  5 D'Antonio, Jackie         11 Mercy                  3:16.05  
  6 Cufari, Kate              12 Pittsford Su           3:17.60  
  7 Gulvin, Carrie            11 Canandaigua            3:19.72  
  8 Ritchie, Sarah            11 Hilton                 3:21.29  
  9 Norris, Heather           12 Hilton                 3:23.32  
 10 Rooney, Liz               11 Mercy                  3:24.82  
 11 Jones, Ashley             12 Hilton                 3:27.05  
 12 Woods, Marlies            12 Pittsford Me           3:27.50  
 13 Sherry, Celia              9 Canandaigua            3:27.80  
 14 Marquardt, Margot         12 Pittsford Me           3:34.63  
 15 Campbell, Kristen         11 Hilton                 3:35.56  
 16 Miller, Kathryn           11 Pittsford Su           3:36.69  
 17 McBride, Kourtney          9 Honeoye                4:15.26  
Section  2 
  1 Cocchiara, Amanda          9 Hilton                 3:24.20  
  2 Bower, Anna               11 Pittsford Me           3:25.83  
  3 Schwartz, Caroline        11 Pittsford Su           3:38.06  
  4 Fasciano, Jennifer        12 Greece Athen           3:38.96  
  5 O'Brien, Sara             10 Dansville              3:39.20  
  6 Ryan, Kylie                8 Pittsford Me           3:40.68  
  7 Blackburn, Kaity          11 Greece Odyss           3:40.70  
  8 List, Rebecca             10 Hilton                 3:41.59  
  9 Haungs, Karlie            11 Hilton                 3:41.99  
 10 Maggio, Carly             11 Greece Odyss           3:42.93  
 11 Bell, Marissa             10 Hilton                 3:45.65  
 12 Costello, Devon           12 Pittsford Me           3:45.71  
 13 Mahoney, Molly            12 Pittsford Me           3:46.68  
 14 Westrich, Taylor           9 Greece Odyss           3:48.36  
 15 Wall, Natalie             10 Hilton                 3:49.42  
Section  3 
  1 Leicht, Erica              9 Greece Athen           3:39.19  
  2 Ruddy, Jamie              10 West Irondeq           3:39.22  
  3 Kant, Jennifer            11 Pittsford Me           3:44.90  
  4 Perrin, Nikki             11 Hilton                 3:47.41  
  5 Vocco, Kim                12 Hilton                 3:50.26  
  6 Ashford, Tachara          12 EAST                   3:52.91  
  7 Simmons, Liz               8 West Irondeq           3:55.19  
  8 Fowlkes, Hannah           11 Pittsford Me           3:56.88  
  9 Lofftus, Serena           11 Pittsford Me           4:01.69  
 10 Heiman, Kayla             12 Dansville              4:10.24  
 11 Blong, Cydney             11 Mynderse               4:10.72  
 12 McCarty, Siobhan          12 EAST                   4:17.55  
 13 Dombroski, Kristen        10 West Irondeq           4:29.36  
 
Girls 3000 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Ritchie, Sarah            11 Hilton                11:15.59  
  2 Dahlkemper, Julie         12 Mercy                 11:16.11  
  3 Mills, Kim                11 Oakfield-Ala          11:18.17  
  4 Jones, Ashley             12 Hilton                11:32.12  
  5 Haungs, Karlie            11 Hilton                11:43.41  
  6 Potter, Danielle           9 Dansville             11:55.01  
  7 Cackett, Rachel           11 Pittsford Me          11:58.20  
  8 Roncone, Krista            8 Pittsford Me          11:58.53  
  9 List, Rebecca             10 Hilton                11:58.71  
 10 Campbell, Kristen         11 Hilton                11:58.86  
 11 Fasciano, Jennifer        12 Greece Athen          11:58.88  
 12 Buechel, Teresa           11 Hilton                11:59.18  
 13 Engle, Kara               10 Hilton                12:05.84  
 14 Hanna, Bridget             9 Mercy                 12:19.62  
 15 Aman, Michi               10 Mercy                 12:21.32  
 16 Maggio, Carly             11 Greece Odyss          12:22.97  
 17 McCarthy, Casey           10 Pittsford Me          12:26.13  
 18 Lee, Amy                  10 Mynderse              12:30.10  
 19 Wixsom, Chloe             11 Pittsford Me          12:33.65  
 20 Leicht, Erica              9 Greece Athen          12:37.41  
 21 Abrams, Chelsea           11 Hilton                12:42.28  
Section  2 
  1 Osborn, Makenna           12 Canandaigua           11:59.47  
  2 Hatch, Robin              10 Pittsford Su          12:19.24  
  3 Wilcox, Kelsi              9 Pittsford Su          12:21.64  
  4 Cox, Hillary              10 Mercy                 12:42.37  
  5 Davis, Tashia             10 Canandaigua           12:46.34  
  6 Taccardi, Emma            10 Pittsford Su          13:18.04  
  7 Rocco, Sarah               9 West Irondeq          13:25.67  
  8 McGrath, Molly             9 Mercy                 13:30.21  
  9 Ogden, Lindsey            11 Bishop Kearn          13:35.69  
 10 Young, Melissa            11 Honeoye               14:05.04  
 11 Partsch, Chloe            11 Honeoye               14:09.97  
 12 Prinzing, Lauren          10 Bishop Kearn          14:12.65  
 13 Blong, Cydney             11 Mynderse              14:19.05  
 
Girls 1500 Meter Race Walk V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Castor, Rose              12 Dansville              8:23.43  
  2 Hillier, Tiffany          12 Dansville              8:55.29  
  3 Giordano, Alana           10 Hilton                 9:00.39  
  4 Fisher, Sarah             11 Honeoye                9:08.09  
  5 Stevens, Molly            10 Pittsford Me           9:10.24  
  6 Miskinis, Megan           12 Mercy                  9:11.68  
  7 Zaffuto, Katie            10 Mercy                  9:19.34  
  8 Schneider, Faith           9 Mercy                  9:31.89  
  9 Antonio, Sara             11 Hilton                 9:32.49  
 10 Koban, Sarah              12 Churchville-           9:33.10  
 11 Betters, Olivia           12 Oakfield-Ala           9:54.94  
 12 Munson, Maddie            12 Mercy                  9:55.01  
 13 Lambert, Erica            12 Mercy                 10:01.17  
 14 Bogino, Chelsea           10 Canandaigua           10:03.77  
 15 Kress, Melissa             9 Canandaigua           10:09.00  
 16 DiSalvo, Kaeleigh          8 Oakfield-Ala          10:41.49  
 17 Martin, Brittany           9 Honeoye               10:51.69  
 18 Cornelia, Alicia          12 Honeoye               10:53.68  
 
Girls 55 Meter Hurdles V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ehindero, Ayotunde        12 Brighton                  9.25  
  2 Carter, Deirdre           12 Pittsford Su              9.29  
  3 Dueland, Kelsey           12 Canandaigua               9.62  
  4 Frey, Brianna             11 Mercy                    10.04  
  5 Kellner, Lauren           10 Pittsford Su             10.35  
  6 Wistner, Ashley           11 Canandaigua              10.50  
  7 Harley, Ashley            12 Canandaigua              10.53  
Section  2 
  1 Covney, Kathleen          12 Mercy                    10.44  
  2 Rauber, Brittany          11 Dansville                10.47  
  3 deLahunta, Sarah          10 Pittsford Su             10.53  
  4 Schmidt, Victoria         10 Hilton                   10.57  
  5 Hoffman, Laura             9 Canandaigua              11.04  
  6 Johnston, Ashley           9 Canandaigua              11.37  
  7 Connelly, Regina          12 Mercy                    11.50  
Section  3 
  1 Jenkins, Katie            12 Mercy                    10.64  
  2 Mietus, Danielle          11 Mercy                    10.72  
  3 Oates, Amelia             12 Canandaigua              11.13  
  4 Badger, Megan             12 Honeoye                  11.31  
  5 Wild, Kasey                9 Canandaigua              11.37  
  6 Lawniczak, Juliana        10 Churchville-             11.62  
  7 Hyland, Bethany           10 Churchville-             11.81  
  8 Bland, Marissa            10 Churchville-             14.60  
Section  4 
  1 Barnes, Jazmine           10 EAST                     10.54  
  2 Beaney, Thea              11 Honeoye                  10.73  
  3 Woodard, Nicole            9 Oakfield-Ala             10.76  
  4 Kaufman, Sarah             9 Pittsford Su             11.29  
  5 Singleton, Kelly          11 West Irondeq             11.44  
  6 Rosner, Nathalie          12 Dansville                12.08  
  7 Orman, Erika              11 Honeoye                  12.51  
  8 Ingerick, Karly           10 Honeoye                  28.67  
Section  5 
  1 Abbate, Sydney            10 Hilton                   11.73  
  2 Johnson, Amanda            9 Pittsford Me             11.99  
  3 Cardinalli, Vicki         12 Bishop Kearn             12.03  
  4 Elkins, Katie             10 West Irondeq             12.04  
  5 Kress, Melissa             9 Canandaigua              12.57  
Section  6 
  1 Chirokikh, Svetiana       12 Brighton                 10.76  
  2 Kline, Kiersten            8 Mynderse                 11.77  
  3 Blong, Rachel              8 Mynderse                 12.00  
  4 Ingham, Alana             10 Hilton                   13.55  
 
Girls 4x200 Meter Relay V
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Mercy  'A'                                          1:50.10  
  2 East  'A'                                           1:55.91  
  3 Pittsford Sutherland  'A'                           1:58.61  
  4 Hilton  'A'                                         1:59.00  
  5 Mercy  'B'                                          2:01.07  
  6 Mercy  'C'                                          2:04.54  
  7 Canandaigua  'B'                                    2:07.43  
 -- Canandaigua  'A'                                         DQ  
Section  2 
  1 Oakfield-Alabama  'A'                               1:59.56  
  2 Pittsford Mendon  'A'                               2:03.59  
  3 Honeoye  'A'                                        2:05.55  
  4 Hilton  'B'                                         2:05.78  
  5 Dansville  'A'                                      2:07.27  
  6 Pittsford Sutherland  'B'                           2:10.05  
  7 Mercy  'D'                                          2:10.39  
  8 Mynderse  'A'                                       2:11.07  
Section  3 
  1 Ben Franklin  'A'                                   2:00.76  
  2 Brighton  'A'                                       2:01.16  
  3 Bishop Kearney  'A'                                 2:14.34  
  4 Greece Athena  'A'                                  2:15.64  
  5 Mynderse  'B'                                       2:27.99  
 
Girls High Jump V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1 
  1 Keene, Audrey             12 Hilton                 5-03.00  
  2 Lawniczak, Juliana        10 Churchville-           5-01.00  
  3 Felluca, Julie            11 Canandaigua            4-09.00  
  3 Oates, Aubrey             11 EAST                   4-09.00  
  5 Obrien, Holly             10 West Irondeq           4-06.00  
  5 Mackenrodt, Jade           9 Dansville              4-06.00  
  5 Chen, Caressa             11 Mynderse               4-06.00  
  8 Johnston, Alyssa          11 Canandaigua            4-03.00  
  8 Ciufo, Chelsea            10 Pittsford Me           4-03.00  
  8 Weidman, Abby              9 Dansville              4-03.00  
  8 Pavia, Jaimee             10 Mercy                  4-03.00  
 12 Goldberg, Anya            11 Brighton               4-00.00  
 12 Cotter, JJ                 8 Canandaigua            4-00.00  
 12 Kline, Kayla              10 Mynderse               4-00.00  
 12 Breivik, Martine          12 Mynderse               4-00.00  
 16 DePaux, Casey              9 Canandaigua            3-09.00  
 16 Postel, Lizzy             10 Pittsford Me           3-09.00  
 
Girls Pole Vault V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Castor, Violet            10 Dansville             J7-00.00  
  1 Dueland, Kelsey           12 Canandaigua            7-00.00  
  1 Williams, Alie            12 Pittsford Su          J7-00.00  
  4 Biernat, Lydia            11 Canandaigua            6-00.00  
  4 O'Brien, Sara             10 Dansville              6-00.00  
 -- Wistner, Ashley           11 Canandaigua                 NH  
 -- McWilliams, Kelly         10 Canandaigua                 NH  
 -- Hartman, Sarah            11 Hilton                      NH  
 -- Foppes, Audrey             9 Oakfield-Ala                NH  
 -- Kramer, Shelby            11 Canandaigua                 NH  
 -- Hertzel, Kasey            12 Honeoye                     NH  
 -- Beaney, Thea              11 Honeoye                     NH  
 -- Taylor, Alison            10 Pittsford Me                NH  
 -- LaPlant, Tricia           12 Dansville                   NH  
 -- Li, Jen                   11 Brighton                    NH  
 -- Abbate, Sydney            10 Hilton                      NH  
 -- Tchamova, Maria           10 Brighton                    NH  
 
Girls Long Jump V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ward, Christina           12 Hilton                15-04.25  
  2 Lyttle, Rachel            11 Canandaigua           14-11.50  
  2 Donnadelle, Dominique     10 Mercy                 14-11.50  
  4 Wray, Paige               12 Hilton                14-09.00  
  5 Schmidt, Victoria         10 Hilton                14-05.75  
  6 Bartos, Laura             11 Pittsford Su          14-05.25  
  6 Daniels, Emmese           12 Pittsford Me          14-05.25  
  8 Boyde-Langston, Andrea    11 Brighton              13-11.50  
  9 Oates, Aubrey             11 EAST                  13-10.75  
 10 Schultz, Michelle         12 Oakfield-Ala          13-05.25  
 11 Supple, Megan             11 West Irondeq          13-04.75  
 12 Slocum, Erin              12 Bishop Kearn          13-03.25  
 13 Christiano, Hayley         9 Hilton                13-01.50  
 14 Jenkins, Katie            12 Mercy                 13-00.00  
 15 Palumbo, Christin         10 Honeoye               12-10.50  
 16 Polite, Sophia             9 Ben Franklin          12-10.25  
 16 Mackenrodt, Jade           9 Dansville             12-10.25  
 18 Fisher, Jill               9 Oakfield-Ala          12-09.50  
 19 Asamoah-Wade, Dzindzi     11 Brighton              12-07.75  
 20 Crocetti, Rachel           9 Hilton                12-07.00  
 21 Anolik, Sarah             10 Brighton              12-06.75  
 22 weeks, Brittany           11 Mercy                 12-06.25  
 23 Bice, Tykwees             10 Ben Franklin          12-04.50  
 24 Li, Jen                   11 Brighton              11-11.50  
 25 Barahene, Francissca      12 Brighton              11-11.25  
 26 O'Donnell, Morgan          9 Canandaigua           11-09.00  
 27 Weidman, Abby              9 Dansville             11-07.75  
 28 Jackson, Emily            11 Pittsford Su          11-07.50  
 29 Harley, Ashley            12 Canandaigua           11-07.00  
 30 Abraham, Taylor            9 Canandaigua           11-05.00  
 31 Rhodes, Leanna            11 Hilton                11-03.75  
 32 Benjamin, Lauren          10 Pittsford Me          11-01.50  
 33 Ciufo, Chelsea            10 Pittsford Me          11-01.25  
 34 Koban, Sarah              12 Churchville-          10-10.75  
 35 Perry, Sara               11 Canandaigua           10-09.75  
 36 Robin, Penny              12 Dansville             10-09.50  
 37 McMahon, Catherine        10 Churchville-          10-07.00  
 38 Ingham, Alana             10 Hilton                10-03.00  
 39 Williams, Shakeela        12 Brighton               9-11.50  
 40 Polaskie, Denise          10 Churchville-           9-08.25  
 41 Higgins, Emily            11 Pittsford Me           9-05.25  
 42 Forester, Rebecca         10 Dansville              9-00.25  
 -- Williams, Renette         11 EAST                      FOUL  
 
Girls Shot Put V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hill, Chelsea             12 Brighton              31-10.50  
  2 Ehindero, Ayotunde        12 Brighton              30-09.50  
  3 Clark, Tyshauna           12 EAST                  30-07.00  
  4 Barahene, Francissca      12 Brighton              30-05.00  
  5 Marafioti, Haley          10 Canandaigua           30-00.50  
  6 Lockwood, Sierra          12 Canandaigua           28-09.50  
  7 Johnson, Lindsey          12 Dansville             28-01.50  
  8 Diesel, Sara              11 Churchville-          27-06.50  
  9 Dzikowski, Julie          11 Dansville             25-09.25  
 10 King, Lauren              12 Pittsford Me          25-01.50  
 11 Vazquez, Devyn            10 Mercy                 23-10.00  
Flight  2 
  2 Ettman, Katie              9 Romulus               25-07.50  
  3 Drock, Jessica            11 Oakfield-Ala          25-00.50  
  4 Ivery-Robinson, Jazzmyn   12 Pittsford Me          24-10.00  
  5 Cafer, Alyssa             12 Bishop Kearn          23-10.50  
  6 Waldron, Brittany         11 Hilton                23-05.50  
  7 Klotzbach, Lindsay        10 Hilton                22-09.50  
  8 Sawyer, Sydney            10 Mynderse              22-05.50  
  8 Hunt, Alexa               11 Mynderse              22-05.50  
 10 Foppes, Audrey             9 Oakfield-Ala          22-00.25  
Flight  3 
  1 Miskinis, Jill            10 Mercy                 23-04.00  
  2 Martin, Brittany           9 Honeoye               22-03.50  
  3 Nash, Jasmine             12 EAST                  21-07.00  
  4 Colburn, Kelly            11 Canandaigua           21-01.50  
  5 Vershay, Marissa           9 Canandaigua           20-11.50  
  6 Palazzo, Courtney         10 Mercy                 20-09.00  
  7 Torres, Janiqueka         12 EAST                  20-05.50  
  8 Bragg, Meghan             12 Canandaigua           19-09.00  
Flight  4 
  1 Walters, Monistatia       10 Ben Franklin          28-00.00  
  2 Crocetti, Britney         11 West Irondeq          26-09.50  
  3 Roach, Jacqueline         12 EAST                  22-04.50  
  4 Timothy, Talibah          10 Brighton              22-03.50  
  5 Cornelia, Alicia          12 Honeoye               21-06.00  
  6 Barksdale, Jasmine        11 Brighton              21-03.50  
  7 Ramos, Amandalys          11 EAST                  20-01.25  
  8 Yoffee, Michelle          12 Canandaigua           19-10.00  
  9 Jermyn, Marissa           12 Canandaigua           18-11.50  
 10 Zyla, Michelle             9 Churchville-          16-07.50  
 11 Smith, Chelsea            12 Canandaigua           14-10.00  
 12 Turner, Emma               9 Ben Franklin          13-08.00  
 
Girls 55 Meter Dash JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Jones, Kandace             9 Greece Athen              8.54  
  2 Williams, Diana           10 Pittsford Su              8.95  
  3 Burgeson, Erica           11 Greece Athen              9.21  
  4 Trachtenberg, Marija      12 Pittsford Su              9.22  
  4 Brand, Kathleen           11 Greece Athen              9.22  
  6 Zimmer, Meredith          10 Greece Odyss              9.28  
Section  2 
  1 Staab, Amy                11 Hilton                    8.88  
  2 Fessler, Sarah            10 Greece Odyss              9.02  
  3 Siler, Maria              10 Mercy                     9.31  
  4 Klimack, Brandy           10 Hilton                    9.40  
  5 Axelrod, Jordyn            9 Pittsford Su              9.85  
  6 Taccone, Jenna            10 Greece Odyss             10.19  
Section  3 
  1 DiSalvo, Christy          12 Oakfield-Ala              9.14  
  2 Brown, Amber              11 EAST                      9.17  
  3 Brown, Sierra             12 EAST                      9.32  
  4 Doe, Rachel               10 Dansville                 9.34  
  5 Murphy, Erin              10 Hilton                    9.59  
  6 Hall-Lochman, Lydia        8 Dansville                 9.85  
  7 Speciale, Jessica         10 Hilton                    9.87  
  8 Burroni, Jocelyn          10 Dansville                 9.93  
Section  4 
  1 Johnson, Tiasia            9 EAST                      8.74  
  2 Neal, Cathy                9 EAST                      9.42  
  3 Stanley, Katie            12 Dansville                10.48  
  4 King, Cody                12 Dansville                10.64  
 -- Sterns, Sara              10 Brighton                    DQ  
 -- Mobley, Shaniqua          10 EAST                        DQ  
 
Girls 600 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Herbert, Allison          10 Hilton                 2:07.15  
  2 Keene, Haley               7 Hilton                 2:07.55  
  3 Accorso, Amanda            8 Hilton                 2:09.77  
  4 Hall-Lochman, Lydia        8 Dansville              2:14.31  
  5 Milici, Stephanie          9 Greece Odyss           2:15.28  
  6 Fasciano, Samantha        10 Greece Athen           2:15.65  
  7 Kimble, Briana             7 Hilton                 2:15.82  
  8 Siler, Maria              10 Mercy                  2:17.29  
  9 Purdy, Caitlin            11 Greece Odyss           2:22.50  
Section  2 
  1 Salandy, Brielle          10 EAST                   1:55.67  
  2 Blonsky, Amanda           11 Dansville              2:15.03  
  3 Schuler, Lauren           10 Hilton                 2:15.65  
  4 Forgue, Kimberly           9 Pittsford Me           2:17.48  
  5 Jones, Sarah               7 Hilton                 2:19.18  
  6 Lazio-Maimone, Sarah      10 Pittsford Me           2:19.70  
  7 Holt, Sally               10 Hilton                 2:23.80  
  8 Schneider, Carly          10 Greece Odyss           2:24.33  
  9 Herrington, Jessica       11 Dansville              2:26.05  
 10 Leary, Hadley             11 Pittsford Su           2:49.70  
 
Girls 1000 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Salandy, Brielle          10 EAST                   3:44.70  
  2 Keene, Haley               7 Hilton                 3:44.76  
  3 Lennon, Elizabeth         11 Hilton                 3:53.85  
  4 Griffiths, Monica          8 Hilton                 3:56.80  
  5 O'Leary, Caitlin           9 Greece Athen           3:59.75  
  6 Kimble, Briana             7 Hilton                 3:59.82  
  7 Milici, Stephanie          9 Greece Odyss           4:01.17  
  8 Taschman, Jane            10 Pittsford Su           4:01.59  
  9 Accorso, Amanda            8 Hilton                 4:03.77  
 10 Lashbrook, Caitlin         9 Greece Athen           4:04.70  
 11 Fasciano, Samantha        10 Greece Athen           4:07.60  
 12 Jones, Sarah               7 Hilton                 4:11.34  
 13 Pusateri, Stephanie       10 Greece Odyss           4:13.66  
 14 Purdy, Caitlin            11 Greece Odyss           4:14.62  
 15 McInnis, Khala            11 EAST                   4:20.91  
 16 Schneider, Carly          10 Greece Odyss           4:22.10  
 17 Haisch, Ashley             9 Bishop Kearn           4:46.52  
 
Girls 3000 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lennon, Elizabeth         11 Hilton                13:00.09  
  2 Lashbrook, Caitlin         9 Greece Athen          13:39.87  
  3 O'Leary, Caitlin           9 Greece Athen          13:46.71  
  4 Jones, Emily              10 Hilton                14:23.70  
  5 Aube, Vanessa             10 Brighton              14:24.15  
 
Girls 55 Meter Hurdles JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gibson, Shardae            9 EAST                     11.02  
  2 Johnson, Tiasia            9 EAST                     11.15  
  3 Brown, Sierra             12 EAST                     16.45  
 
Girls 4x200 Meter Relay JV
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Pittsford Mendon  'B'                               2:05.71  
  2 Ben Franklin  'B'                                   2:07.08  
  3 Pittsford Sutherland  'C'                           2:10.06  
  4 Oakfield-Alabama  'B'                               2:13.55  
  5 Honeoye  'B'                                        2:23.03  
  6 Greece Odyssey  'A'                                 2:27.03  
 
Girls High Jump JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1 
  1 Royster, Quela             9 Brighton               4-06.00  
  2 Accordo, Adriana           9 Mercy                  4-03.00  
  3 McCarty, Morgan            9 Dansville              3-09.00  
 
Girls Pole Vault JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
 -- Staab, Amy                11 Hilton                      NH  
 -- Klimack, Brandy           10 Hilton                      NH  
 
Girls Long Jump JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wang, Christine           10 Pittsford Me          11-06.75  
  2 Read, Haley                9 Oakfield-Ala          11-06.50  
  2 Burgeson, Erica           11 Greece Athen          11-06.50  
  4 Brown, Amber              11 EAST                  11-06.00  
  5 Pilkenton, Emily          10 Dansville             11-05.75  
  6 Murphy, Erin              10 Hilton                10-10.00  
  7 McCarty, Morgan            9 Dansville             10-07.25  
  8 Culver, Erica              9 Oakfield-Ala          10-04.00  
  9 Sterns, Sara              10 Brighton              10-03.25  
 10 Hill, Kelly                9 Pittsford Me          10-02.50  
 11 Durham, Katie              9 Oakfield-Ala           9-08.00  
 12 Gibson, Shardae            9 EAST                   9-07.25  
 13 Stanley, Katie            12 Dansville              9-02.00  
 14 King, Cody                12 Dansville              8-04.25  
 15 Giess, Emily               9 Oakfield-Ala           7-08.25  
 -- Khan, Shazia              10 Pittsford Me              FOUL  
 -- Ahmed, Anam               10 Pittsford Me              FOUL  
 -- Evyapan, Elif             10 Hilton                    FOUL  
 
Girls Shot Put JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Monu, Yvonne              10 Pittsford Su          26-01.50  
  2 Mehlenbacher, Casey       12 Dansville             26-01.00  
  3 Neal, Cathy                9 EAST                  25-07.00  
  4 Doe, Rachel               10 Dansville             23-11.00  
  5 Gregson, Holly            11 Hilton                23-00.00  
  6 Ramos, Eva                10 EAST                  22-10.00  
  7 Aguglia, Kara             10 Hilton                22-02.50  
  8 Clinton, Dallas           10 EAST                  21-06.25  
  9 Seils, Samantha            7 Romulus               20-09.00  
 10 Lewis, Jen                11 Hilton                19-09.00  
 11 Cosic, Karolina           11 Greece Athen          18-10.50  
 12 Hendershott, Darcy        10 Oakfield-Ala          17-09.00  
 13 Catt, Liz                  9 Romulus               17-08.00  
 14 Laughlin, RoseMarie       10 Brighton              16-10.25  
 15 Rushok, Heather           11 Oakfield-Ala          16-08.50  
 16 Schmidt-Elkins, Cassandr  10 Honeoye               12-10.00  
 
Girls 55 Meter Dash Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Sanders, Jeanette          8 EAST                      8.64  
  2 Holley, Quantasia          7 EAST                      9.27  
 
Girls 600 Meter Run Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Huff, Elizabeth            8 Mercy                  2:14.28  
  2 Holley, Quantasia          7 EAST                   2:24.03  
 
Girls 1000 Meter Run Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Garbarino, Caitlyn         9 Mercy                  4:02.04  
  2 Kerman, Bridget            8 Mercy                  4:08.55  
 
Girls 55 Meter Hurdles Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sanders, Jeanette          8 EAST                     11.88  
 
Girls High Jump Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1 
  1 Kerman, Bridget            8 Mercy                  4-00.00  
  1 Garbarino, Caitlyn         9 Mercy                  4-00.00  
 
Boys 55 Meter Dash V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Hudson, Earl              12 Greece Athen              6.71  
  2 Jones, Khyrie             11 Greece Athen              6.98  
  3 Thomas, Marcus            12 EAST                      7.05  
  4 Iuliuuci, Steven          11 Pittsford Me              7.07  
  5 Planck, Dalton            12 Churchville-              7.11  
  6 Mincey, Anthony           10 Greece Athen              7.34  
  7 Clowes, Jerrod            11 West Irondeq              7.94  
Section  2 
  1 Wood, Harvest             12 EAST                      6.94  
  2 Travers, Ricky            10 Ben Franklin              7.04  
  3 German, Spencer           11 West Irondeq              7.24  
  4 romanowski, james         10 McQuaid                   7.29  
  5 Gilmor, Justin            10 Canandaigua               7.37  
  6 Rhone, Donovan            12 Greece Athen              7.43  
  7 Gibson, Kimani             7 Greece Athen              7.59  
  8 Boyd, Jason               12 Greece Athen              7.80  
Section  3 
  1 singleton, sam            12 McQuaid                   7.02  
  2 Bernard, Nick             11 Bishop Kearn              7.23  
  3 Rogers, Austin            12 Canandaigua               7.42  
  4 Donk, Kevin               12 Canandaigua               7.70  
  5 Stevens, Jake              9 Honeoye                   7.90  
  6 Willmes, Austin            9 Honeoye                   7.99  
 -- kazley, michael           11 McQuaid                     DQ  
Section  4 
  1 segar, christian          11 McQuaid                   6.74  
  2 Daughtry, Rahquan         10 Ben Franklin              7.05  
  3 Gause, Quentin             9 Bishop Kearn              7.08  
  4 Forte, Justin             11 Bishop Kearn              7.44  
  5 Knorr, Justin             11 Hilton                    7.53  
  6 Ingalsbe, Josh            10 Canandaigua               7.55  
  7 Sculli, Jonathan          12 Canandaigua               8.02  
  8 Skyner, Anthony           10 Honeoye                   8.09  
Section  5 
  1 mcguire, andrew           11 McQuaid                   7.18  
  2 Brown, Derrick            12 Bishop Kearn              7.35  
  3 gerham, francis           12 McQuaid                   7.39  
  4 paxton, kyle              11 McQuaid                   7.49  
  5 kazley, patrick           10 McQuaid                   7.50  
  6 Howard, Jeffery           12 Canandaigua               7.88  
  7 Miles, Jon                10 Honeoye                   8.13  
  8 Stevens, Zach             11 Honeoye                   8.39  
Section  6 
  1 Johnson, Roland           11 Bishop Kearn              7.30  
  2 Scott, Preston            12 Bishop Kearn              7.31  
  3 Cervone, Jon              10 Oakfield-Ala              7.50  
  4 Nesmith, Domenic          10 Ben Franklin              7.88  
  5 Schojan, Eric             11 Canandaigua               8.01  
  6 carney, timothy           11 McQuaid                   8.14  
Section  7 
  1 grossman, ethan           11 McQuaid                   7.32  
  2 mathew, christopher       12 McQuaid                   7.66  
  3 Crawford, Jacob           12 Oakfield-Ala              7.68  
  4 Nunziato, Ryan            11 Pittsford Me              7.75  
  5 Stiggins, Josh            11 Dansville                 7.77  
  6 Flaherty, Patrick         12 Dansville                 7.81  
  7 Pease, Scott              10 Canandaigua               7.97  
Section  8 
  1 Lacrosse, Tom             10 Canandaigua               7.45  
  2 Cohn, Steven              12 Pittsford Me              7.79  
  3 Finger, Adam              10 Canandaigua               7.85  
  4 Lustik, Brian             12 Canandaigua               8.36  
  5 Smyth, Richie             10 Honeoye                   9.34  
Section  9 
  1 Arbia, Dan                12 Churchville-              7.73  
  2 grant, kevin              10 McQuaid                   8.19  
  3 Matson, Carter            10 Canandaigua               8.35  
  4 Liu, David                 9 Canandaigua               8.48  
  5 Boots, Andrew              9 Canandaigua               8.61  
  6 conezio, alexander         9 McQuaid                   9.04  
  7 Bradshaw, Ben              9 Canandaigua               9.64  
Section  10 
  1 Oliveras, Chris           10 Oakfield-Ala              7.92  
  2 taggart, aaron            10 McQuaid                   7.96  
  3 ryan, patrick              9 McQuaid                   8.22  
  4 Smith, Dan                11 Hilton                    8.30  
  5 VanSlooten, Jake          11 Hilton                    8.36  
  6 Knapton, Adam             10 Canandaigua               9.09  
Section  11 
  1 wolfs, frank              12 McQuaid                   8.01  
  2 Pyatt, Mykell             12 EAST                      8.28  
  3 Crawford, Ronnie          12 EAST                      8.50  
  4 Peitruszewski, Allyn       9 Churchville-              8.61  
  5 Donato, Joe               11 Churchville-              9.03  
  6 napolitano, jack           9 McQuaid                   9.18  
  7 kelleher, kyle             9 McQuaid                   9.33  
  8 Hackett, Alex             11 Churchville-             10.00  
Section  12 
  1 Likely, Malik             11 Brighton                  7.32  
  2 Singleton, Jeremy         11 Brighton                  7.50  
  3 Szeto, Martin             12 Brighton                  7.57  
  4 Mathis, Shane             10 Wheatland-CH              7.71  
  5 Lamas, David              11 Brighton                  7.78  
  6 Nevison, Christopher      12 EAST                      7.92  
  7 Ogunbekun, Timi           11 Brighton                  8.13  
  8 Underwood, John           12 EAST                      9.63  
 
Boys 600 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Fontanez, Eric            11 Hilton                 1:26.32  
  2 Bull, Keith               11 West Irondeq           1:27.71  
  3 Gotham, Andrew            12 Honeoye                1:31.83  
  4 Giordano, Mike            12 Hilton                 1:32.53  
  5 Schoeniger, John          12 Pittsford Me           1:32.69  
  6 tripp, michael            10 McQuaid                1:32.97  
  7 Dieterle, Cody            11 Oakfield-Ala           1:33.62  
  8 Kleinhammer, Steve        11 Greece Odyss           1:33.83  
  9 Katz, Joe                 12 Greece Odyss           1:35.17  
 10 Graus, Jon                12 Hilton                 1:35.80  
 11 Grazioplene, Kevin        11 Oakfield-Ala           1:36.35  
 12 Densieski, Ben            10 West Irondeq           1:38.87  
Section  2 
  1 Hine, Stephen             12 Dansville              1:32.85  
  2 DeMuth, Will              12 Dansville              1:34.31  
  3 Morey, Casey              12 Honeoye                1:34.97  
  4 Hartman, Corey            12 Hilton                 1:36.04  
  5 Drouin, Adam              12 Churchville-           1:36.48  
  6 rajamani, kiran           10 McQuaid                1:36.65  
  7 Moulton, Tim              11 Pittsford Me           1:37.08  
  8 Selke, Greg               12 Churchville-           1:38.01  
  9 Cushman, Brian            10 West Irondeq           1:38.28  
 10 Koetter, John             12 West Irondeq           1:39.39  
 11 Luong, Will               12 Bishop Kearn           1:39.72  
 12 Dixson, Adam              12 Oakfield-Ala           1:46.72  
Section  3 
  1 O'Rourke, thomas          11 McQuaid                1:33.76  
  2 German, Spencer           11 West Irondeq           1:37.77  
  3 sponn, christopher        12 McQuaid                1:39.14  
  4 Cappon, Nick              11 Greece Odyss           1:39.76  
  5 brower, peter             10 McQuaid                1:41.75  
  6 Cancilla, Michael         11 Canandaigua            1:42.78  
  7 Fuhry, Mark               12 South Seneca           1:42.79  
  8 Bigg, Justin              11 Greece Odyss           1:44.30  
  9 mcarthur, connor          12 McQuaid                1:50.75  
Section  4 
  1 Wittig, Tom               10 Dansville              1:35.74  
  2 Narotsky, Ben             11 Pittsford Su           1:39.76  
  3 Vollenweider, Joel        10 Canandaigua            1:40.78  
  4 glavin, brendan           10 McQuaid                1:42.59  
  5 Izzo, Jeremy              11 Hilton                 1:44.81  
  6 Smith, Devin              12 EAST                   1:44.94  
  7 Reals, Jordan             10 Canandaigua            1:45.98  
  8 Rizzo, Rick                9 Greece Odyss           1:46.53  
  9 Jacobs, Jason             12 Romulus                1:48.65  
 10 Zimmerman, Tyler          10 Greece Odyss           1:49.64  
 11 Smith, Dan                11 Hilton                 1:52.24  
 12 Rowland, Joe              12 Bishop Kearn           1:57.30  
 13 Crane, Josh                9 Honeoye                2:04.27  
Section  5 
  1 Kirk, Mathew              11 Canandaigua            1:42.26  
  2 Ferris, Matthew           10 Canandaigua            1:42.68  
  3 Aures, Andew              11 Romulus                1:44.32  
  4 Finger, Adam              10 Canandaigua            1:48.01  
  5 Langdon, Dan              11 Oakfield-Ala           1:48.59  
  6 Marshall, William          8 Ben Franklin           1:49.37  
  7 Miller, Evan              10 Pittsford Me           1:49.56  
  8 huff, dennis               9 McQuaid                1:49.83  
  9 Hensel, Ryan              11 Greece Odyss           1:50.17  
 10 Mills, Tyrone              9 Ben Franklin           1:52.40  
 11 broadwell, gregory        11 McQuaid                1:52.65  
 12 Nevison, Christopher      12 EAST                   1:53.67  
 13 Srinivasen, Anunth        10 Pittsford Me           1:54.17  
Section  6 
  1 taggart, aaron            10 McQuaid                1:45.38  
  2 Proia, Larry              12 Mynderse               1:45.43  
  3 Valez, Gabriel             9 Ben Franklin           1:46.22  
  4 Pellittiere, Mike         12 Honeoye                1:48.18  
  5 Hallock, William          10 Pittsford Me           1:48.23  
  6 ryan, patrick              9 McQuaid                1:49.44  
  7 Egan, Ed                  12 Honeoye                1:49.55  
  8 Dallmeyer-Drennen, Zacha  11 Canandaigua            1:51.97  
  9 Beyer, Jake               12 Greece Athen           1:53.36  
 10 Cope, Pat                 10 Honeoye                1:54.23  
 11 newell, samuel             9 McQuaid                2:03.38  
 12 files, josiah              9 McQuaid                2:05.20  
 13 Pruden, Jon               12 Honeoye                2:15.55  
 14 Smyth, Richie             10 Honeoye                2:24.62  
 15 Miles, Brian              10 Honeoye                2:32.39  
 
Boys 1000 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Hine, Stephen             12 Dansville              2:43.83  
  2 tripp, michael            10 McQuaid                2:44.46  
  3 Graus, Jon                12 Hilton                 2:50.94  
  4 O'Rourke, thomas          11 McQuaid                2:51.68  
  5 Schoeniger, John          12 Pittsford Me           2:52.67  
  6 Sparacino, Brian          12 McQuaid                2:52.98  
  7 Reynolds, Mark            11 Hilton                 2:55.26  
  8 leclair, doug              9 McQuaid                2:56.09  
  9 sponn, christopher        12 McQuaid                2:59.60  
 10 LaDelfa, Steve            12 Pittsford Su           3:01.13  
 11 Katz, Joe                 12 Greece Odyss           3:02.07  
 12 Kotarski, Brendan         10 Oakfield-Ala           3:02.32  
 13 Zimmerman, Tyler          10 Greece Odyss           3:04.41  
Section  2 
  1 Gotham, Andrew            12 Honeoye                2:53.94  
  2 Pietropaolo, Nate         12 Hilton                 2:56.18  
  3 Moulton, Tim              11 Pittsford Me           2:56.41  
  4 Herman, Cory              11 Hilton                 2:57.64  
  5 Walker, Colin             12 Hilton                 2:58.19  
  6 Weeks, Parker             10 Canandaigua            2:59.47  
  7 Densieski, Ben            10 West Irondeq           3:00.82  
  8 Koetter, John             12 West Irondeq           3:04.34  
  9 mueller, patrick          11 McQuaid                3:05.30  
 10 Bigg, Justin              11 Greece Odyss           3:06.67  
 11 Kleinhammer, Steve        11 Greece Odyss           3:07.29  
 12 Pellittiere, Mike         12 Honeoye                3:10.86  
 13 rubery, aidan             10 McQuaid                3:20.34  
 14 Morey, Jordan             10 Canandaigua            3:32.05  
 15 files, josiah              9 McQuaid                3:37.68  
Section  3 
  1 Vollenweider, Joel        10 Canandaigua            3:00.01  
  2 foster, ben               11 McQuaid                3:03.90  
  3 Greenfield-Tuttle, Josh   11 West Irondeq           3:05.15  
  4 Cappon, Nick              11 Greece Odyss           3:05.32  
  5 Heckman, Aaron            10 Greece Odyss           3:07.51  
  6 Cushman, Brian            10 West Irondeq           3:07.60  
  7 Pugliese, Mark            12 Pittsford Me           3:07.69  
  8 Reals, Jordan             10 Canandaigua            3:09.66  
  9 ritter, jonathan          10 McQuaid                3:12.17  
 10 Rizzo, Rick                9 Greece Odyss           3:13.20  
 11 Hensel, Ryan              11 Greece Odyss           3:16.81  
 12 Kohler, Seth              12 Hilton                 3:20.27  
 13 files, nathan             11 McQuaid                3:24.21  
Section  4 
  1 Aures, Andew              11 Romulus                3:08.95  
  2 Cancilla, Michael         11 Canandaigua            3:10.15  
  3 Kirk, Mathew              11 Canandaigua            3:13.25  
  4 DeBona, Jon               11 Churchville-           3:13.97  
  5 Colicchio, C.J.           12 West Irondeq           3:15.85  
  6 Dallmeyer-Drennen, Zacha  11 Canandaigua            3:25.37  
  7 Spero, Max                10 Brighton               3:29.35  
  8 Meloni, Vinnie            12 Bishop Kearn           3:33.03  
  9 Carroll, Kevin             9 Bishop Kearn           3:33.95  
 10 Srinivasen, Anunth        10 Pittsford Me           3:40.23  
 11 Miles, Brian              10 Honeoye                3:41.69  
 12 Boff, Michael              9 Churchville-           3:44.84  
 
Boys 3200 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Phelan, Conor             11 Pittsford Su          10:33.32  
  2 gilmore, tyler            12 McQuaid               10:34.59  
  3 Selke, Greg               12 Churchville-          10:36.67  
  4 Heckman, Aaron            10 Greece Odyss          10:37.12  
  5 Greenfield-Tuttle, Josh   11 West Irondeq          10:38.84  
  6 Jacobson, Max             12 Pittsford Su          10:38.97  
  7 Hallock, Bobby            12 Pittsford Me          10:41.35  
  8 Grazioplene, Kevin        11 Oakfield-Ala          10:42.93  
  9 Havelin, Zach             12 Mynderse              10:43.03  
 10 Dixson, Adam              12 Oakfield-Ala          11:05.45  
 11 Lynch, Patrick            10 Canandaigua           11:07.35  
 12 ciminelli, gabriel         9 McQuaid               11:13.81  
 13 kernan, samule            10 McQuaid               11:13.94  
 14 Miller, Evan              10 Pittsford Me          11:14.30  
 15 Gallagher, Sean           12 West Irondeq          11:17.08  
 16 gouldthorpe, wyatt         9 McQuaid               11:18.81  
 17 Morey, Casey              12 Honeoye               11:23.59  
 18 Scharr, Tanner            11 Canandaigua           11:39.50  
 19 Langdon, Dan              11 Oakfield-Ala          11:40.08  
 20 Hallock, William          10 Pittsford Me          11:52.83  
 21 Meloni, Vinnie            12 Bishop Kearn          13:04.01  
Section  2 
  1 Loveland, Mike            12 Honeoye               10:50.40  
  2 Valenti, Peter            10 Canandaigua           11:10.54  
  3 Fuhry, Mark               12 South Seneca          11:36.43  
  4 Geesler, Andrew           11 West Irondeq          11:37.34  
  5 Carroll, Kevin             9 Bishop Kearn          11:48.33  
  6 Pruden, Jon               12 Honeoye               12:27.34  
  7 LaBeau, John               9 Bishop Kearn          14:30.66  
 -- Boff, Michael              9 Churchville-                DQ  
 
Boys 55 Meter Hurdles V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Wilson, Dion              11 Greece Athen              8.16  
  2 Wallace, Ben              12 Hilton                    8.52  
  3 Mussler, Joe              11 Hilton                    8.75  
  4 Lee, Cameron              11 Pittsford Su              8.94  
  5 McGill, Jordan            12 EAST                      8.98  
  6 Hendershott, Dave         12 Oakfield-Ala              9.21  
  7 Contestable, Kyle         11 Hilton                   10.00  
  8 Rose, Kevin               10 Hilton                   10.15  
Section  2 
  1 Cohn, Steven              12 Pittsford Me              9.88  
  2 Gross, Jake               11 Hilton                   10.28  
  3 Arbia, Dan                12 Churchville-             10.61  
  4 Johnson, Marshall         11 Canandaigua              10.76  
  5 Apt, Cameron              10 Pittsford Me             10.97  
  6 Izzo, Jeremy              11 Hilton                   11.28  
Section  3 
  1 Clements, Preston         12 EAST                      8.47  
  2 Watkins, Benjamin         11 Brighton                 11.40  
  3 Bawany, Mohammad Husain   11 Brighton                 11.57  
  4 prem, tyler                9 McQuaid                  12.70  
 
Boys 4x200 Meter Relay V
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Section  1 
  1 East  'A'                                           1:38.41  
  2 McQuaid  'A'                                        1:38.79  
  3 Pittsford Mendon  'A'                               1:38.90  
  4 McQuaid  'B'                                        1:43.81  
  5 Hilton  'A'                                         1:44.78  
  6 Canandaigua  'A'                                    1:46.02  
Section  2 
  1 Bishop Kearney  'A'                                 1:42.14  
  2 Honeoye  'A'                                        1:47.65  
  3 Pittsford Sutherland  'B'                           1:48.50  
  4 Canandaigua  'B'                                    1:49.64  
  5 Pittsford Sutherland  'C'                           1:50.50  
  6 Dansville  'A'                                      1:51.17  
  7 Honeoye  'B'                                        1:55.04  
Section  3 
  1 Greece Athena  'A'                                  1:39.67  
  2 Ben Franklin  'A'                                   1:42.66  
  3 Brighton  'A'                                       1:45.94  
 
Boys High Jump V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1 
  1 Suozzi, Steven            12 Pittsford Me          J6-03.00  
  1 Addison, Jordan           12 West Irondeq           6-03.00  
  3 Thomas, Jerome            12 Bishop Kearn           5-06.00  
  3 Dieterle, Cody            11 Oakfield-Ala          J5-06.00  
  3 Bockus, Ryan              12 Hilton                J5-06.00  
  6 Gascon, Brad              12 Honeoye                5-03.00  
  6 Helling, Dave             12 Honeoye                5-03.00  
  6 reilly, patrick           12 McQuaid                5-03.00  
  6 Apt, Cameron              10 Pittsford Me           5-03.00  
  6 Watkins, Benjamin         11 Brighton               5-03.00  
 11 latham, devin             11 McQuaid                5-00.00  
 11 Duff, Brian               11 Pittsford Me           5-00.00  
 13 Atkins, Chris             12 Hilton                 4-09.00  
 13 Rebert, Brandon            9 Oakfield-Ala           4-09.00  
 13 Rose, Kevin               10 Hilton                 4-09.00  
 13 Marullo, Tom              12 Dansville              4-09.00  
 13 Walker, Colin             12 Hilton                 4-09.00  
 13 Gross, Jake               11 Hilton                 4-09.00  
 19 tomlinson, william         9 McQuaid                4-06.00  
 
Boys Long Jump V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Suozzi, Steven            12 Pittsford Me          20-04.00  
  2 Wallace, Ben              12 Hilton                19-01.75  
  3 Curry, Allan              12 Canandaigua           19-01.25  
  4 Addison, Jordan           12 West Irondeq          18-03.00  
  5 Bull, Keith               11 West Irondeq          18-01.25  
  6 McGill, Jordan            12 EAST                  17-08.50  
  7 regoord, james            11 McQuaid               17-04.50  
  8 culhane, matthew          11 McQuaid               17-04.00  
  9 Ingalsbe, Josh            10 Canandaigua           17-02.25  
 10 Brooks, Jonathan          12 Canandaigua           17-01.25  
 10 Thomas, Jerome            12 Bishop Kearn          17-01.25  
 12 Knorr, Justin             11 Hilton                16-10.75  
 13 Kotarski, Brendan         10 Oakfield-Ala          16-09.00  
 14 DeMuth, Will              12 Dansville             16-08.50  
 15 Casella, Anthony          12 Canandaigua           16-04.00  
 16 Wells, Kyle               11 Oakfield-Ala          16-03.00  
 17 Singleton, Jeremy         11 Brighton              15-11.00  
 17 Wong, Colin               11 Pittsford Su          15-11.00  
 19 Morrison, Trinnis         12 Churchville-          15-08.50  
 20 Marullo, Tom              12 Dansville             15-04.50  
 21 Crane, Josh                9 Honeoye               15-02.00  
 21 Longhini, David           10 Dansville             15-02.00  
 23 Lamas, David              11 Brighton              14-08.00  
 24 Klotzbach, Travis         12 Oakfield-Ala          14-06.50  
 25 Oliveras, Chris           10 Oakfield-Ala          14-05.75  
 26 wolfs, frank              12 McQuaid               14-03.00  
 27 Likely, Malik             11 Brighton              14-01.00  
 28 Daughtry, Rahquan         10 Ben Franklin          13-11.75  
 29 Ogunbekun, Timi           11 Brighton              13-11.50  
 30 Brown, Derrick            12 Bishop Kearn          13-09.50  
 31 Bawany, Mohammad Husain   11 Brighton              13-07.00  
 32 Stevens, Jake              9 Honeoye               13-03.50  
 33 Haygood, Jaron            10 Ben Franklin          13-03.00  
 34 Jacobs, Jason             12 Romulus               13-01.00  
 35 Stevens, Zach             11 Honeoye               12-11.00  
 36 Colicchio, C.J.           12 West Irondeq          12-09.00  
 37 Peitruszewski, Allyn       9 Churchville-          12-04.00  
 
Boys Shot Put V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Williams, Chris           11 Oakfield-Ala          45-08.50  
  2 Clowes, Jerrod            11 West Irondeq          44-03.50  
  3 spencer, ronald           12 McQuaid               42-05.00  
  4 Crawford, Ronnie          12 EAST                  42-03.25  
  5 Pyatt, Mykell             12 EAST                  38-11.00  
  6 Gascon, Brad              12 Honeoye               37-01.50  
  7 Underwood, John           12 EAST                  36-08.00  
  8 Johnston, Tim             10 Canandaigua           36-00.75  
  9 Schojan, Eric             11 Canandaigua           35-07.25  
 10 Fillion, Nick             12 Hilton                35-04.75  
 11 Beyer, Jake               12 Greece Athen          33-11.00  
 12 O'Connell, Cody           11 Canandaigua           32-08.25  
 13 Smith, Devin              12 EAST                  32-06.50  
 14 Miles, Jon                10 Honeoye               28-06.50  
Flight  2 
  1 fair, jason               12 McQuaid               35-09.50  
  2 French, William           12 Canandaigua           35-00.50  
  3 Versaggi, Jeremy          11 Oakfield-Ala          34-07.50  
  4 Schilstra, Caleb          12 Canandaigua           34-03.50  
  5 heath, mark                9 McQuaid               33-08.50  
  6 VanSlooten, Jake          11 Hilton                32-03.50  
  7 fedyk, stephen            12 McQuaid               31-07.00  
  8 grant, kevin              10 McQuaid               30-08.00  
  9 Horey, Robert             12 Hilton                30-05.50  
 10 Scharles, Kristopher      10 Canandaigua           30-02.50  
 11 Evyapan, Adem             12 Hilton                30-01.00  
 12 Lacrosse, Tom             10 Canandaigua           28-07.50  
 13 Tyler, Tom                10 Canandaigua           27-02.25  
Flight  3 
  1 reilly, patrick           12 McQuaid               33-06.00  
  2 Barber, Lucas             10 Pittsford Me          32-06.00  
  3 Done, Doug                11 Bishop Kearn          32-02.75  
  4 Wei, Travis               10 Pittsford Me          30-02.50  
  5 Skyner, Anthony           10 Honeoye               28-11.75  
  6 Rinaldo, Sam              11 Brighton              28-01.50  
  7 parker, aaron             10 McQuaid               27-07.00  
  8 Sinicropi, Dominick       11 Mynderse              26-08.00  
  8 Egan, Ed                  12 Honeoye               26-08.00  
 10 mitschow, charles         11 McQuaid               24-10.25  
 11 Donato, Joe               11 Churchville-          22-02.00  
 12 Hackett, Alex             11 Churchville-          20-03.00  
 13 Cope, Pat                 10 Honeoye               12-09.50  
 
Boys 55 Meter Dash JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Bendross, Ahmad           10 Greece Athen              7.37  
  2 Deeg, Stefan               9 Greece Athen              7.48  
  3 Drees, Richie             10 Pittsford Me              7.52  
  4 Johnson, Freddie           9 Honeoye                   8.06  
  5 Quataert, Mitchell         9 West Irondeq              8.56  
  6 Matuska, Matt              8 West Irondeq              8.63  
  7 Allen, Sergio             10 Greece Athen              9.36  
  8 Roelofs, Matt              9 Honeoye                   9.58  
Section  2 
  1 Ryan, Eckert              12 Greece Athen              7.40  
  2 Lim, Kevin                11 Greece Odyss              7.60  
  3 Randall, Brian             9 Pittsford Su              7.93  
  4 Kaufman, David             9 Pittsford Su              8.07  
  5 Liu, Larry                12 Pittsford Su              8.22  
  6 Cherry, Ben               10 Oakfield-Ala              8.27  
  7 Maggio, Nick               9 Greece Odyss              8.56  
Section  3 
  1 Potter, Josh              11 Dansville                 7.99  
  2 Klein, Chris              11 Greece Odyss              8.07  
  3 Bosse, Aaron              11 Oakfield-Ala              8.26  
  4 McArdle, Matt             10 Pittsford Me              8.35  
  5 Novak, Matt               12 Oakfield-Ala              8.39  
  6 Harris, Jon               11 Oakfield-Ala              8.78  
  7 Osborne, Andrew            9 Oakfield-Ala              9.27  
  8 Modrak, Maxwell           10 Pittsford Me              9.60  
Section  4 
  1 Parks, Colby              10 EAST                      7.07  
  2 Gregg, Steven             11 EAST                      7.09  
  3 Mighty, Jelani            11 EAST                      7.81  
  4 Chaddock, Brad             9 Oakfield-Ala              8.59  
  5 Kroeger, James            10 Greece Odyss              9.69  
  6 Gibson, Zach               9 Oakfield-Ala              9.73  
  7 Wiant, John                9 Romulus                  10.62  
Section  5 
  1 Davison, Mark              9 Brighton                  7.75  
  2 Rogachefsky, Martin       10 Brighton                  8.60  
  3 Masters, Jared            10 Brighton                  8.90  
  4 Keels, Antoine             9 EAST                      9.65  
 
Boys 600 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Newbury, Stephen          10 EAST                   1:41.84  
  2 Campbell, Paul             9 Hilton                 1:46.85  
  3 Hugh, Jon                 10 Greece Odyss           1:47.17  
  4 Spahn, Sean               10 Greece Odyss           1:47.58  
  5 Shebert, George           10 Pittsford Me           1:47.62  
  6 Williams, Christopher     11 Greece Athen           1:47.64  
  7 Damera, Sri               12 Pittsford Su           1:49.22  
  8 Sincebaugh, James         11 Greece Athen           1:52.07  
  9 Budinski, Nick             9 Greece Odyss           1:56.41  
 10 Lande, Lee                 9 Pittsford Me           1:58.06  
Section  2 
  1 Cordova, Anthony          11 Greece Athen           1:48.12  
  2 Bilby, Kyle               12 Oakfield-Ala           1:54.84  
  3 Zimmer, Morgan             9 Greece Odyss           1:55.28  
  4 Ward, Christopher          9 Greece Athen           1:57.90  
  5 Maggio, Nick               9 Greece Odyss           2:00.89  
  6 Dowd, Rob                  9 West Irondeq           2:01.57  
  7 Crowe, Mike               10 Romulus                2:02.14  
  8 Jones, Josh               10 Romulus                2:02.25  
  9 Gerstenberger, Alex        9 Greece Odyss           2:02.27  
 10 Mangiafesto, Jeff          8 Greece Odyss           2:07.49  
 11 Gelatt, Matt              10 Romulus                2:10.78  
 
Boys 1000 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Pirnie, Andrew             9 Hilton                 3:11.14  
  2 Silberg, Mark             10 Pittsford Su           3:12.01  
  3 Williams, Christopher     11 Greece Athen           3:19.69  
  4 Katz, Jon                 10 Greece Odyss           3:19.74  
  5 Walker, Nick              11 Greece Odyss           3:23.08  
  6 Messina, Isaac            10 Pittsford Su           3:24.13  
  7 Sincebaugh, James         11 Greece Athen           3:24.55  
  8 Farnsworth, Andrew        10 Pittsford Su           3:26.16  
  9 Ward, Christopher          9 Greece Athen           3:27.01  
 10 Budinski, Nick             9 Greece Odyss           3:28.37  
 11 Dworkin, Jordan            9 Pittsford Su           3:28.90  
 12 Gerstenberger, Alex        9 Greece Odyss           3:45.19  
 13 Wolf, Corey                9 Pittsford Su           3:48.75  
 -- Lande, Lee                 9 Pittsford Me                DQ  
Section  2 
  1 Newbury, Stephen          10 EAST                   3:14.19  
  2 Ahsan, Alvie              10 Brighton               3:19.62  
  3 Shebert, George           10 Pittsford Me           3:26.54  
  4 Landry, Joseph            11 Greece Athen           3:26.86  
  5 Bilby, Kyle               12 Oakfield-Ala           3:36.27  
  6 Zimmer, Morgan             9 Greece Odyss           3:37.23  
  7 Novak, Matt               12 Oakfield-Ala           3:37.59  
  8 Crowe, Mike               10 Romulus                3:38.13  
  9 Gelatt, Matt              10 Romulus                3:39.28  
 10 Pisher, Michael           10 Brighton               3:45.37  
 11 Harris, Jon               11 Oakfield-Ala           3:46.18  
 12 Seoud-McKee, Al            9 Greece Odyss           3:47.71  
 13 Mangiafesto, Jeff          8 Greece Odyss           3:48.81  
 14 Miller, Zach              10 Greece Odyss           3:51.44  
 15 Kostin, Mike               9 Greece Odyss           4:50.09  
 
Boys 3200 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 DiMartino, Nate           10 Hilton                11:33.23  
  2 Walker, Nick              11 Greece Odyss          11:40.57  
  3 Baldino, Tyler             9 Pittsford Su          11:47.51  
  4 Katz, Jon                 10 Greece Odyss          11:49.94  
  5 Fischer, Sean              9 Pittsford Su          11:52.57  
  6 Landry, Joseph            11 Greece Athen          11:54.02  
  7 Eustance, Tyler            9 Hilton                11:59.25  
  8 George, Jerome            12 Oakfield-Ala          12:07.40  
  9 Pike, Christopher         10 Pittsford Me          12:12.55  
 
Boys 4x200 Meter Relay JV
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Greece Athena  'A'                                  1:48.11  
  2 East  'A'                                           1:52.79  
  3 Greece Odyssey  'A'                                 1:54.80  
  4 Pittsford Sutherland  'A'                           1:57.76  
  5 Oakfield-Alabama  'B'                               1:57.98  
  6 Pittsford Mendon  'B'                               1:59.83  
  7 Greece Odyssey  'B'                                 2:28.81  
 
Boys High Jump JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1 
  1 Reape, Christopher         9 Brighton               4-09.00  
  2 Wise, Cody                10 Hilton                 4-06.00  
 
Boys Long Jump JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mighty, Jelani            11 EAST                  16-06.00  
  2 Jones, Josh               10 Romulus               14-01.00  
  3 Williams, Kevin            9 Pittsford Su          13-03.25  
  4 Wise, Cody                10 Hilton                12-11.25  
  5 Dowd, Rob                  9 West Irondeq          12-07.25  
  6 Menon, Akash               9 Pittsford Su          12-05.50  
  7 Osborne, Andrew            9 Oakfield-Ala          10-06.00  
  8 Smart, Jordan             10 Oakfield-Ala           8-10.75  
 -- Wiant, John                9 Romulus                   FOUL  
 -- Little, Rosie             10 Oakfield-Ala              FOUL  
 -- Coffta, Mike              10 Oakfield-Ala              FOUL  
 
Boys Shot Put JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McVay, Devin               8 Oakfield-Ala          30-10.00  
  2 Ahsan, Alvie              10 Brighton              27-03.50  
  3 Litteer, RJ               11 Oakfield-Ala          27-01.75  
  4 Khan, Faraz               10 Pittsford Me          27-01.00  
  5 Keels, Antoine             9 EAST                  25-08.50  
  6 Allen, Sergio             10 Greece Athen          25-04.25  
  7 Quataert, Mitchell         9 West Irondeq          24-09.00  
  8 Chaddock, Brad             9 Oakfield-Ala          24-06.00  
  9 Gibson, Zach               9 Oakfield-Ala          21-04.50  
 
Boys 55 Meter Dash Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Williams, Sachar           8 EAST                      7.36  
  2 Morrow, Ronald             8 McQuaid                   7.76  
  3 ambrose, Matt              9 McQuaid                   8.00  
  4 Jeylani, Omar              8 EAST                      8.13  
  5 Littles, JaQuan            8 EAST                      8.33  
  6 McConeghy, Patrick         7 McQuaid                  10.37  
  7 Dickerson, Alex            8 Romulus                  11.82  
 
Boys 600 Meter Run Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sullivan, Michael          7 McQuaid                2:01.15  
  2 Hughes, James Ian          7 McQuaid                2:21.84  
  3 Babasidis, Tom             7 McQuaid                2:28.38  
 
Boys 1000 Meter Run Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Connolly, Liam             8 McQuaid                3:13.78  
 
Boys 55 Meter Hurdles Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Morrow, Ronald             8 McQuaid                   9.99  
 
Boys Long Jump Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1 
 -- Dickerson, Alex            8 Romulus                   FOUL