Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                      Hy-Tek's Meet Manager 12/30/2007 04:18 PM
                              UR-BDE - 12/28/2007                              
                                  12/28/2007                                   
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Cromartie, Brianna        11 Aquinas                   7.35  
  2 McClary, Jamiee           11 Mercy                     7.40  
  3 Slentz, Amy               11 Marcus Whitm              8.10  
  4 Clark, Katie              11 Bishop Kearn              9.38  
Section  2 
  1 Lattuca, Nicca             9 Spencerport               7.77  
  2 Poles, Jasmine            10 LeRoy                     7.82  
  3 Poland, Jessica           11 Ben Franklin              7.87  
  4 Friend, Abbey             10 Canandaigua               8.11  
Section  3 
  1 Dunham, Jazmin            11 Wilson Magne              7.75  
  2 Lyttle, Rachel            11 Canandaigua               8.02  
  3 Pettrone, Alea            10 Spencerport               8.25  
Section  4 
  1 Marafioti, Haley          10 Canandaigua               8.00  
  2 O'Donnell, Carolyn        12 Batavia                   8.32  
  3 Nelson, Dionca            10 Ben Franklin              8.40  
  4 Airth, Katelyn            11 Marcus Whitm              8.55  
Section  5 
  1 Tomasso, Nicole            8 Spencerport               8.07  
  2 Militello, Erin           11 Gates-Chili               8.09  
  3 Malcolm, Courtney         12 School Of Th              8.14  
  4 Antinore, Taylor           9 Alexander                 8.19  
Section  6 
  1 Brody, Doriean            10 Wilson Magne              8.05  
  2 Sauter, Jeanie            11 Canandaigua               8.07  
  3 Fritz, Claire             11 Canandaigua               8.43  
Section  7 
  1 Collins, Cierra           11 Gates-Chili               8.18  
  2 Brett, Colleen            12 West Irondeq              8.27  
  3 Eason, Breana              9 Gates-Chili               8.29  
  4 Lord, Kelly               11 Aquinas                   8.56  
Section  8 
  1 Kearns, Charlene           7 Gates-Chili               8.34  
  2 Betters, Olivia           12 Oakfield-Ala              8.38  
  3 Kendall, Allison          10 Gates-Chili               8.40  
  4 Greenaway, Danielle        9 West Irondeq              8.51  
Section  9 
  1 Wilson, Rhonda            11 West Irondeq              8.44  
  2 Johnston, Ashley           9 Canandaigua               8.61  
  3 Hauck, Olivia             12 West Irondeq              8.67  
  4 Hanlon, Megan             11 Canandaigua               8.71  
Section  10 
  1 Williams, Tessa            9 Batavia                   8.38  
  2 Wild, Kasey                9 Canandaigua               8.56  
  3 Rocco, Mary               11 West Irondeq              8.68  
Section  11 
  1 Murphy, Tara              10 Wilson Magne              8.17  
  2 Aiezza, Kim               11 Spencerport               8.46  
  3 Davis, Chelsea            10 Brockport                 8.56  
  4 Neilans, Rachel           11 Alexander                 8.84  
Section  12 
  1 Wilson, Kennethea          8 School Of Th              8.36  
  2 Bogino, Chelsea           10 Canandaigua               8.76  
  3 O'Donnell, Morgan          9 Canandaigua               8.97  
  4 Riccio, Sam                9 Canandaigua               9.38  
Section  13 
  1 Kress, Melissa             9 Canandaigua               8.56  
  2 Deangelo, Kayliegh        10 Alexander                 8.58  
  3 Turner, Emma               9 Ben Franklin              8.71  
  4 Klinkbeil, Sarah          10 Aquinas                   9.64  
Section  14 
  1 Stevenson, Felicia         9 Wayne                     8.45  
  2 Cooper, Jasmine            9 Bishop Kearn              8.57  
  3 Finan, Amber               9 Alexander                 8.95  
  4 Walters, Monistatia       10 Ben Franklin              9.17  
Section  15 
  1 Pavia, Jaimee             10 Mercy                     8.74  
  2 Maiola, Briana             9 Spencerport               8.98  
  3 McGinnity, Tracie         11 Gates-Chili               9.29  
Section  16 
  1 Schreiner, Ashley         12 Spencerport               8.79  
  2 Casper, Kristen           11 Oakfield-Ala              8.81  
  3 Connelly, Regina          12 Mercy                     9.02  
  4 Finn, Emily                7 East Rochest              9.25  
Section  17 
  1 Winner, Erinn              9 Brockport                 8.73  
  2 Carey, Krista             10 Wayland Coho              8.76  
  3 Elkins, Katie             10 West Irondeq              8.81  
  4 Kurmis, Amy                8 East Rochest              8.97  
Section  18 
  1 Bobbe, Samantha           12 Wayland Coho              8.80  
  2 Teetsel, Kelsey           12 Wayne                     8.88  
  3 Bobbe, Brieanna           10 Wayland Coho              8.97  
  4 Young, Emily              12 Alexander                 9.25  
Section  19 
  1 McNair, Jebree            10 Wilson Magne              9.01  
  2 Brune, Roxane             12 Wayland Coho              9.02  
  3 Koska, Julia              10 East Rochest              9.03  
  4 Riccio, Alex              11 Canandaigua              10.26  
Section  20 
  1 Kahn, Laura               10 Wayland Coho              8.98  
  2 Farrell, Afiya             9 Wilson Magne              9.01  
  3 Dobbertin, Erin           10 Batavia                   9.10  
  4 Fox, Ali                   8 East Rochest              9.23  
Section  21 
  1 Henchen, Meghan           11 Wayland Coho              9.13  
  2 Foster, Kate              11 Greece Athen              9.23  
  3 Nudd, Alex                 8 East Rochest              9.30  
  4 Cafer, Alyssa             12 Bishop Kearn              9.34  
Section  22 
  1 Rigoni, Megan             11 Mercy                     9.21  
  2 Kahn, Karin               12 Wayland Coho              9.28  
  3 Miller, Jaimee            10 Mercy                     9.35  
  4 Miskinis, Jill            10 Mercy                     9.55  
Section  23 
  1 Hanlon, Alyssa            11 Wayne                     8.65  
  2 Dzielski, Christina       10 West Irondeq              9.40  
  3 Engel, Samantha           12 Alexander                 9.90  
Section  24 
  1 Latone, Rachel            12 Brockport                 9.63  
  2 Doll, Marissa             10 East Rochest             10.05  
Section  25 
  1 Sanchez, Lataisha          9 Batavia                   8.93  
  2 Yager, Samantha           11 Batavia                   9.29  
  3 Rightmyer, Crystal        11 Livonia                   9.76  
  4 Zalenski, Andrea           9 Batavia                  10.11  
Section  26 
  1 Harris, Jasmine           11 Wayland Coho              8.41  
  2 Bartlett, Cassie          12 Wayland Coho              9.00  
  3 Roche, Jamie              10 Wayland Coho              9.16  
 
Girls 300 Meter Dash V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Pryslak, Emily            12 Mercy                    44.33  
  2 Poles, Jasmine            10 LeRoy                    44.36  
  3 Brooks, Danielle          12 Brockport                46.91  
Section  2 
  1 Friend, Abbey             10 Canandaigua              46.68  
  2 Brett, Colleen            12 West Irondeq             46.89  
  3 Murphy, Tara              10 Wilson Magne             47.23  
Section  3 
  1 Brody, Doriean            10 Wilson Magne             47.57  
  2 Bice, Tykwees             10 Ben Franklin             47.98  
Section  4 
  1 Greggs, Natasha           11 Wilson Magne             45.97  
  2 Antinore, Taylor           9 Alexander                48.01  
  3 Hanna, Tess               12 Mercy                    48.92  
Section  5 
  1 Serpe, Rachel             11 Gates-Chili              48.14  
  2 Slentz, Amy               11 Marcus Whitm             49.16  
Section  6 
  1 Betters, Olivia           12 Oakfield-Ala             47.97  
  2 Frey, Brianna             11 Mercy                    48.16  
  3 Larmon, Angela            11 Oakfield-Ala             49.83  
  4 Patterson, Julianne       10 Mercy                    50.75  
  5 Wisotzke, Amanda          12 Mercy                    52.70  
Section  7 
  1 Bogino, Chelsea           10 Canandaigua              49.40  
  2 Sformo, Lauren            12 Spencerport              50.36  
  3 Duggan, Jamie             12 Brockport                51.18  
Section  8 
  1 Polite, Sophia             9 Ben Franklin             48.55  
  2 Hume, Cady                10 Batavia                  49.44  
  3 Crowe, Todne              11 Byron-Bergen             49.68  
  4 Militello, Erin           11 Gates-Chili              50.17  
  5 Greenaway, Danielle        9 West Irondeq             50.47  
  6 Kearns, Charlene           7 Gates-Chili              54.64  
Section  9 
  1 Nelson, Dionca            10 Ben Franklin             50.80  
  2 Aiezza, Kim               11 Spencerport              50.95  
  3 Jenkins, Katie            12 Mercy                    52.35  
  4 Williams, Tessa            9 Batavia                  52.48  
  5 Riccio, Sam                9 Canandaigua              53.22  
Section  10 
  1 Wilson, Kennethea          8 School Of Th             50.46  
  2 Cecere, Danielle           9 Batavia                  52.87  
  3 Davis, Chelsea            10 Brockport                52.95  
  4 Mitchel, Lindsay          10 Spencerport              52.98  
  5 McGinnity, Tracie         11 Gates-Chili              53.77  
Section  11 
  1 St.James, Ashley          12 Gates-Chili              50.57  
  2 Bobbe, Samantha           12 Wayland Coho             52.85  
  3 Huffman, Jennifer          9 Wayne                    53.22  
  4 Farrell, Afiya             9 Wilson Magne             53.23  
  5 Davis, Emily              12 Batavia                  55.97  
  6 Belknap, Mandee           10 Batavia                  57.59  
Section  12 
  1 Michalak, Taryn           11 Brockport                52.40  
  2 Fox, Ali                   8 East Rochest             54.67  
  3 Wysocarski, Felicia       10 Wayland Coho             55.01  
  4 Steely, Rebecca           10 East Rochest             57.88  
  5 Liles, Samantha           11 Byron-Bergen             58.86  
Section  13 
  1 Harris, Jasmine           11 Wayland Coho             51.04  
  2 McNair, Jebree            10 Wilson Magne             54.36  
  3 Brown, Paige               8 East Rochest             58.48  
  4 Jones, Amanda             10 Batavia                  58.80  
  5 Latone, Rachel            12 Brockport              1:01.97  
 
Girls 600 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Sawnor, Melinda           11 Greece Athen           1:41.74  
  2 Cromartie, Brianna        11 Aquinas                1:41.79  
  3 Sauter, Jeanie            11 Canandaigua            1:45.36  
  4 Nelson, Tyler             11 Aquinas                1:45.81  
  5 Larson, Liz               10 Wayne                  1:46.77  
Section  2 
  1 D'Antonio, Jackie         11 Mercy                  1:44.90  
  2 Gulvin, Carrie            11 Canandaigua            1:47.74  
  3 Jarvela, Angela           10 Batavia                1:48.34  
  4 DiSalvo, Kaeleigh          8 Oakfield-Ala           1:49.02  
  5 Tauriello, Angeleen       11 Gates-Chili            1:49.19  
  6 Sanders, Katie            11 Spencerport            1:49.47  
  7 Mancuso, Jordan           11 Batavia                1:54.39  
  8 Farrell, Lisa             12 Gates-Chili            1:55.48  
Section  3 
  1 Fronczak, Olivia          11 Spencerport            1:54.52  
  2 Ruddy, Jamie              10 West Irondeq           1:54.83  
  3 Farnsworth, Kara          12 Spencerport            1:55.04  
  4 Callan, Kate              11 Bishop Kearn           1:56.44  
  5 Larmon, Angela            11 Oakfield-Ala           1:56.84  
  6 Revekant, Claire          10 East Rochest           1:57.63  
  7 Hollenbeck, Kelly         12 Byron-Bergen           1:57.93  
  8 Johnson, Kaley            11 Byron-Bergen           1:59.65  
  9 Ettaro, Courtney          10 Aquinas                2:08.90  
Section  4 
  1 Marcello, Sarah           10 Batavia                1:55.05  
  2 Sanger, Julia             10 Fairport               1:55.09  
  3 Woodard, Nicole            9 Oakfield-Ala           1:56.77  
  4 Sick, Micalah              9 Wayland Coho           1:59.95  
  5 Boy, Katherine             9 East Rochest           2:00.03  
  6 Waite, Stephanie          12 Wayne                  2:01.48  
  7 Steensma, Jenna            9 Wayne                  2:04.78  
  8 Davis, Tashia             10 Canandaigua            2:09.89  
  9 Guarino, Kristen           9 Byron-Bergen           2:12.80  
Section  5 
  1 Decker, Abby              11 Wayland Coho           2:04.16  
  2 Hopkins, Erinn             9 Wayland Coho           2:05.22  
  3 Engle, Kaylee             11 Byron-Bergen           2:08.08  
  4 Nageldinger, Amy          10 Marcus Whitm           2:11.65  
  5 Hobart, Danielle          11 Marcus Whitm           2:16.16  
  6 Marcy, Alyssa             10 Livonia                2:16.66  
  7 Ogden, Lindsey            11 Bishop Kearn           2:16.74  
  8 Mosher, Andrea            10 Aquinas                2:17.08  
  9 Strassner, Briana          8 Byron-Bergen           2:23.30  
 
Girls 1000 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Zaffuto, Kendra           12 Mercy                  3:10.82  
  2 Sawnor, Melinda           11 Greece Athen           3:12.37  
  3 Sauter, Jeanie            11 Canandaigua            3:15.08  
  4 Gulvin, Carrie            11 Canandaigua            3:18.05  
  5 DiSalvo, Kaeleigh          8 Oakfield-Ala           3:20.83  
  6 Farmer, Katy               9 Gates-Chili            3:21.08  
  7 Roessel, Rosie            11 Fairport               3:23.75  
  8 Ryck, Angela              11 Fairport               3:27.84  
  9 Tauriello, Angeleen       11 Gates-Chili            3:37.24  
Section  2 
  1 Naylon, Jordyn            11 Fairport               3:29.94  
  2 Ruddy, Jamie              10 West Irondeq           3:35.68  
  3 Talbot, Sarah             11 Aquinas                3:35.75  
  4 Finke, Laura              12 Fairport               3:35.89  
  5 Walden, Kate              10 Wayne                  3:36.01  
  6 Saxton, Katie              9 Spencerport            3:36.07  
  7 Fasciano, Jennifer        12 Greece Athen           3:37.11  
  8 Evangelista, Giovanna     12 East Rochest           3:38.68  
  9 Maffett, Megan             9 Spencerport            3:42.68  
 10 Leicht, Erica              9 Greece Athen           3:44.20  
 11 Schwartz, Stephanie       12 Gates-Chili            3:44.46  
 12 Pillittere, Julie         11 Spencerport            3:44.62  
Section  3 
  1 Sick, Micalah              9 Wayland Coho           3:48.98  
  2 Sargent, Erin              9 Brockport              3:49.87  
  3 Wimer, Katherine           9 Spencerport            3:54.41  
  4 Simmons, Liz               8 West Irondeq           3:55.47  
  5 Phillips, Rachael         10 Lyndonville            3:58.05  
  6 Miskinis, Megan           12 Mercy                  3:59.98  
  7 Fronczak, Monika           9 Spencerport            4:00.69  
  8 Kleinbach, Devon          10 Batavia                4:01.25  
  9 Livermore, Becky          12 LeRoy                  4:03.74  
 10 Baldwin, Carolyn          10 Alexander              4:05.89  
 11 Guarino, Kristen           9 Byron-Bergen           4:10.51  
 12 Grabski, Ellie            12 Marcus Whitm           4:19.16  
 13 Richardson, Courtney      12 Canandaigua            4:34.28  
 
Girls 1500 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Spitzer, Jennifer         11 Fairport               5:11.07  
  2 Jarvela, Angela           10 Batavia                5:13.77  
  3 Dean, Willa               10 Brockport              5:16.19  
  4 Sanders, Katie            11 Spencerport            5:22.03  
  5 Decker, Abby              11 Wayland Coho           5:33.89  
  6 Johnson, Kaley            11 Byron-Bergen           5:34.30  
  7 Truby, Lauren             10 Spencerport            5:36.61  
  8 Mancuso, Jordan           11 Batavia                5:42.26  
  9 Fahy, Lynne               11 Wayne                  5:42.37  
 10 Phillips, Michelle        10 Spencerport            5:44.97  
 11 Marcello, Sarah           10 Batavia                5:46.00  
 12 Zaffuto, Katie            10 Mercy                  5:46.05  
 13 McAdam, Sarah             11 West Irondeq           5:46.10  
 14 Cox, Hillary              10 Mercy                  5:46.42  
 15 Worthington, Brianna      10 Byron-Bergen           5:46.54  
 16 Aman, Michi               10 Mercy                  5:48.90  
 17 Schneider, Faith           9 Mercy                  5:56.71  
Section  2 
  1 Beasley, Heather          11 Marcus Whitm           5:53.99  
  2 Davis, Tashia             10 Canandaigua            5:57.62  
  3 Huson, Julia              12 Mercy                  5:58.39  
  4 Hopkins, Erinn             9 Wayland Coho           6:04.17  
  5 Waala, Sadie              11 Batavia                6:06.80  
  6 Young, Kayla              10 Wayne                  6:11.09  
  7 Prinzing, Lauren          10 Bishop Kearn           6:19.78  
  8 McGrath, Molly             9 Mercy                  6:20.41  
  9 Keating, Marian           10 Alexander              6:21.91  
 10 Engle, Kaylee             11 Byron-Bergen           6:24.82  
 11 Munson, Maddie            12 Mercy                  6:37.51  
 
Girls 3000 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Farmer, Katy               9 Gates-Chili           11:38.67  
  2 Truby, Lauren             10 Spencerport           11:48.73  
  3 Koniski, Sarah            10 Spencerport           11:49.97  
  4 Fasciano, Jennifer        12 Greece Athen          11:50.11  
  5 Fahy, Lynne               11 Wayne                 11:53.78  
  6 Jones, Kelly              10 Wayne                 12:00.36  
  7 Hanna, Bridget             9 Mercy                 12:08.83  
  8 Talbot, Sarah             11 Aquinas               12:13.58  
  9 Davis, Emily              12 Batavia               12:15.46  
 10 Schwartz, Stephanie       12 Gates-Chili           12:15.86  
 11 Mathews, Maggie            9 LeRoy                 12:18.82  
 12 Maggio, Carly             11 Greece Odyss          12:22.40  
 13 Rajamani, Mallika          9 Mercy                 12:22.77  
 14 Worthington, Brianna      10 Byron-Bergen          12:25.23  
 15 Davis, Tashia             10 Canandaigua           12:25.41  
 16 Aman, Michi               10 Mercy                 12:33.89  
 17 Cox, Hillary              10 Mercy                 12:35.17  
 18 Beasley, Heather          11 Marcus Whitm          12:46.77  
 19 Huson, Julia              12 Mercy                 12:57.16  
 20 Livermore, Becky          12 LeRoy                 13:15.41  
 21 McGrath, Molly             9 Mercy                 13:38.85  
 22 Grabski, Ellie            12 Marcus Whitm          14:08.91  
 23 Ogden, Lindsey            11 Bishop Kearn          14:22.34  
 24 Rocco, Sarah               9 West Irondeq          14:28.35  
 25 Rauber, Megan             10 Wayland Coho          14:39.86  
 
Girls 1500 Meter Race Walk V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jones, Amanda             10 Batavia                8:08.28  
  2 Kleinbach, Devon          10 Batavia                8:28.25  
  3 Long, Abby                12 Batavia                8:44.07  
  4 Revekant, Marie           12 East Rochest           8:57.79  
  5 Zaffuto, Katie            10 Mercy                  9:02.12  
  6 Schneider, Faith           9 Mercy                  9:03.71  
  7 Munson, Maddie            12 Mercy                  9:03.89  
  8 Miskinis, Megan           12 Mercy                  9:07.88  
  9 Roche, Ashley             11 Fairport               9:22.42  
 10 Chatt, Karliegh           10 Batavia                9:32.87  
 11 Strassner, Briana          8 Byron-Bergen           9:47.35  
 12 Young, Kayla              10 Wayne                  9:59.34  
 13 Nudo, Alicia               9 Wayne                  9:59.48  
 14 Eadie, Molly              11 LeRoy                 10:06.32  
 15 Fisher, Jill               9 Oakfield-Ala          10:20.32  
 16 Holland, Julianna          9 Byron-Bergen          10:21.85  
 17 Zalenski, Andrea           9 Batavia               11:12.25  
 -- Phillips, Rachael         10 Lyndonville                 DQ  
 
Girls 55 Meter Hurdles V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McClary, Jamiee           11 Mercy                     9.12  
  2 Antonini, Nicole          12 Gates-Chili               9.52  
  3 Oehlbeck, Karlee          12 Gates-Chili               9.60  
Section  2 
  1 Lane, Jordan              12 Batavia                  10.05  
Section  3 
  1 Walker, Jessica           12 Aquinas                   9.42  
  2 O'Donnell, Carolyn        12 Batavia                   9.65  
  3 Dueland, Kelsey           12 Canandaigua              10.04  
Section  4 
  1 Frey, Brianna             11 Mercy                    10.03  
  2 Harley, Ashley            12 Canandaigua              10.38  
  3 Hume, Cady                10 Batavia                  10.58  
Section  5 
  1 Stevenson, Felicia         9 Wayne                    10.25  
  2 Barnum, Michelle          10 Fairport                 10.27  
Section  6 
  1 Weber, Diana              11 Fairport                  9.61  
  2 Schaumberg, Alicia        12 Wayne                     9.98  
  3 Duggan, Jamie             12 Brockport                10.40  
Section  7 
  1 Johnston, Ashley           9 Canandaigua              10.58  
  2 Worthington, Brianna      10 Byron-Bergen             12.43  
Section  8 
  1 Covney, Kathleen          12 Mercy                    10.18  
  2 Fritz, Claire             11 Canandaigua              10.22  
  3 Hauck, Olivia             12 West Irondeq             10.49  
Section  9 
  1 Larson, Liz               10 Wayne                    10.38  
  2 Alberti, Amanda            9 Spencerport              11.07  
  3 Lord, Kelly               11 Aquinas                  11.35  
Section  10 
  1 Collins, Cierra           11 Gates-Chili              10.90  
  2 Morgan, Kenisha           10 Batavia                  11.07  
  3 Oates, Amelia             12 Canandaigua              11.40  
Section  11 
  1 Mietus, Danielle          11 Mercy                    10.47  
  2 Balcerak, Katie           12 Spencerport              10.67  
  3 Jenkins, Katie            12 Mercy                    10.79  
Section  12 
  1 Woodard, Nicole            9 Oakfield-Ala             10.64  
  2 Cecere, Danielle           9 Batavia                  11.01  
  3 Cooper, Rachel             8 Spencerport              11.25  
Section  13 
  1 Aldrich, Courtney         12 Alexander                11.68  
  2 Connelly, Regina          12 Mercy                    11.76  
  3 Wild, Kasey                9 Canandaigua              11.79  
Section  14 
  1 Henchen, Meghan           11 Wayland Coho             11.13  
  2 Mitchel, Lindsay          10 Spencerport              11.14  
Section  15 
  1 Maiola, Briana             9 Spencerport              11.62  
  2 Palardy, Alanna           11 Fairport                 11.63  
  3 Kress, Melissa             9 Canandaigua              11.70  
Section  16 
  1 Kahn, Laura               10 Wayland Coho             11.24  
  2 Wilson, Sparkle           11 Bishop Kearn             11.85  
Section  17 
  1 Schreiner, Ashley         12 Spencerport              11.28  
  2 Winner, Erinn              9 Brockport                11.93  
  3 Belknap, Mandee           10 Batavia                  15.39  
Section  18 
  1 Cardinalli, Vicki         12 Bishop Kearn             11.78  
  2 Boy, Katherine             9 East Rochest             11.86  
  3 Callan, Kate              11 Bishop Kearn             14.69  
Section  19 
  1 Elkins, Katie             10 West Irondeq             11.63  
  2 Steely, Rebecca           10 East Rochest             12.43  
Section  20 
  1 Langer, Megan             12 Byron-Bergen             10.67  
  2 Finn, Emily                7 East Rochest             12.33  
  3 Wysocarski, Felicia       10 Wayland Coho             12.37  
 
Girls 4x200 Meter Relay V
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Fairport  'B'                                       1:57.85  
  2 Mercy  'A'                                          2:00.49  
  3 Oakfield-Alabama  'A'                               2:02.90  
Section  2 
  1 Wilson Magnet  'A'                                  1:56.16  
  2 Mercy  'B'                                          2:05.12  
  3 Brockport  'A'                                      2:10.62  
Section  3 
  1 Alexander  'A'                                      2:10.45  
  2 Bishop Kearney  'A'                                 2:14.15  
Section  4 
  1 Spencerport  'A'                                    2:00.94  
  2 Wayland Cohocton  'A'                               2:07.27  
  3 Marcus Whitman  'A'                                 2:07.73  
  4 Byron-Bergen  'A'                                   2:09.06  
Section  5 
  1 Oakfield-Alabama  'B'                               2:11.09  
  2 Wayland Cohocton  'B'                               2:15.12  
  3 LeRoy  'A'                                          2:20.64  
 
Girls 4x400 Meter Relay V
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Mercy  'A'                                          4:20.69  
  2 Fairport  'A'                                       4:23.67  
  3 Byron-Bergen  'A'                                   4:42.39  
  4 Mercy  'B'                                          4:51.04  
  5 Livonia  'A'                                        5:17.05  
Section  2 
  1 Wayland Cohocton  'A'                               4:41.72  
  2 Batavia  'A'                                        4:53.68  
  3 East Rochester  'B'                                 5:03.13  
  4 Wayne  'A'                                          5:10.20  
  5 LeRoy  'A'                                          5:10.53  
 
Girls 4x800 Meter Relay V
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Fairport  'C'                                      10:47.57  
  2 Mercy  'A'                                         10:55.84  
  3 Wayne  'A'                                         11:13.74  
  4 Greece Athena  'A'                                 11:26.49  
  5 Aquinas  'A'                                       11:32.11  
  6 East Rochester  'C'                                11:33.90  
  7 Spencerport  'A'                                   11:44.05  
  8 Wayland Cohocton  'A'                              12:02.02  
  9 LeRoy  'A'                                         12:05.16  
 10 Byron-Bergen  'A'                                  12:16.57  
 11 Marcus Whitman  'A'                                12:25.55  
 
Girls High Jump V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1 
  1 D'Antonio, Jackie         11 Mercy                  4-10.00  
  1 Schaumberg, Alicia        12 Wayne                  4-10.00  
  1 Sturnick, Lindsay         11 Aquinas                4-10.00  
  4 Chefalo, Carly            11 Gates-Chili            4-08.00  
  4 Felluca, Julie            11 Canandaigua            4-08.00  
  4 Oehlbeck, Karlee          12 Gates-Chili            4-08.00  
  4 Jones, Kelly              10 Wayne                  4-08.00  
  4 Ryck, Angela              11 Fairport               4-08.00  
  4 Burke, Lauren              9 Fairport               4-08.00  
  4 Lane, Jordan              12 Batavia                4-08.00  
 11 Pavia, Jaimee             10 Mercy                  4-06.00  
 11 Thorp, Liz                12 Livonia                4-06.00  
 11 Alberti, Amanda            9 Spencerport            4-06.00  
 11 St.James, Ashley          12 Gates-Chili            4-06.00  
 15 Langer, Megan             12 Byron-Bergen           4-04.00  
 15 Mitchel, Lindsay          10 Spencerport            4-04.00  
 15 Palardy, Alanna           11 Fairport               4-04.00  
 18 Liles, Samantha           11 Byron-Bergen           4-02.00  
 18 Obrien, Holly             10 West Irondeq           4-02.00  
 20 Gilbert, Jess             11 Marcus Whitm           4-00.00  
 20 Stinnett, Elise           12 Wayland Coho           4-00.00  
 20 Buell, Brittany           10 Brockport              4-00.00  
 20 Bloom, Chelsie            11 Marcus Whitm           4-00.00  
 20 Revekant, Marie           12 East Rochest           4-00.00  
 20 Stevenson, Felicia         9 Wayne                  4-00.00  
 -- Kurmis, Amy                8 East Rochest                NH  
 -- Cardinalli, Vicki         12 Bishop Kearn                NH  
 -- Walker, Jessica           12 Aquinas                     NH  
 -- Knickerbocker, Zoe        11 Canandaigua                 NH  
 -- Quataert, Robin           11 Spencerport                 NH  
 -- Prinzing, Lauren          10 Bishop Kearn                NH  
 
Girls Pole Vault V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Dishong, Claire           11 Brockport              9-06.00  
  2 Abbott, Kaily             12 Geneseo                8-06.00  
  3 O'Donnell, Carolyn        12 Batavia                8-00.00  
  3 Deangelo, Kayliegh        10 Alexander              8-00.00  
  5 Valle, Emily              11 Fairport               7-06.00  
  5 Kendall, Allison          10 Gates-Chili            7-06.00  
  7 Dueland, Kelsey           12 Canandaigua            6-09.00  
  7 Kramer, Shelby            11 Canandaigua            6-09.00  
  7 Sformo, Lauren            12 Spencerport            6-09.00  
  7 Aldrich, Courtney         12 Alexander              6-09.00  
  7 Buell, Brittany           10 Brockport              6-09.00  
  7 Serpe, Rachel             11 Gates-Chili            6-09.00  
  7 Morgan, Kenisha           10 Batavia                6-09.00  
 14 Huff, Jaclyn              11 Wayne                  6-00.00  
 14 Catalfmo, Jamie           11 Canandaigua            6-00.00  
 -- Khalil, Hannah            10 Mercy                       NH  
 -- Cenzi, Tori               10 Spencerport                 NH  
 -- Antonini, Nicole          12 Gates-Chili                 NH  
 -- Gerace, Chelsea            9 Batavia                     NH  
 -- Carey, Krista             10 Wayland Coho                NH  
 -- Farnsworth, Kara          12 Spencerport                 NH  
 
Girls Long Jump V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Weber, Diana              11 Fairport              15-11.50  
  2 Walker, Jessica           12 Aquinas               15-09.25  
  3 Lattuca, Nicca             9 Spencerport           15-05.50  
  4 Dunham, Jazmin            11 Wilson Magne          15-02.50  
  5 Oehlbeck, Karlee          12 Gates-Chili           15-00.50  
  6 Lyttle, Rachel            11 Canandaigua           14-11.50  
  7 Malcolm, Courtney         12 School Of Th          14-11.00  
  7 Ferris, Katie             11 Fairport              14-11.00  
  9 Poles, Jasmine            10 LeRoy                 14-10.50  
 10 McClary, Jamiee           11 Mercy                 14-09.75  
 11 Brooks, Danielle          12 Brockport             14-07.50  
 11 Giovino, Lindsey          12 Gates-Chili           14-07.50  
 13 Bartlett, Cassie          12 Wayland Coho          14-05.00  
 13 Cenzi, Tori               10 Spencerport           14-05.00  
 13 Gulvin, Carrie            11 Canandaigua           14-05.00  
 16 Burke, Lauren              9 Fairport              14-04.00  
 17 DeRue, Stephanie           9 Spencerport           13-07.25  
 18 Balcerak, Katie           12 Spencerport           13-07.00  
 19 Abbott, Kaily             12 Geneseo               13-04.00  
 20 Schultz, Michelle         12 Oakfield-Ala          13-03.50  
 20 Revekant, Claire          10 East Rochest          13-03.50  
 22 Dishong, Claire           11 Brockport             13-02.00  
 23 Kearns, Charlene           7 Gates-Chili           13-01.25  
 24 Poland, Jessica           11 Ben Franklin          13-00.00  
 25 Booth, Mary               11 Wayland Coho          12-10.75  
 26 Gerace, Chelsea            9 Batavia               12-10.00  
 26 Jenkins, Katie            12 Mercy                 12-10.00  
 28 Palardy, Alanna           11 Fairport              12-08.00  
 29 Hartman, Sarah            11 Byron-Bergen          12-07.50  
 29 Bloom, Chelsie            11 Marcus Whitm          12-07.50  
 31 Waite, Stephanie          12 Wayne                 12-07.25  
 32 Wilson, Kennethea          8 School Of Th          12-07.00  
 33 Polite, Sophia             9 Ben Franklin          12-05.75  
 34 Buell, Brittany           10 Brockport             12-05.50  
 35 Roche, Jamie              10 Wayland Coho          12-01.00  
 36 Eason, Breana              9 Gates-Chili           12-01.00  
 37 O'Donnell, Morgan          9 Canandaigua           11-11.50  
 38 Harley, Ashley            12 Canandaigua           11-11.00  
 39 Bennett, Kaysha           11 Aquinas               11-09.00  
 40 Crocetti, Britney         11 West Irondeq          11-08.50  
 41 Holland, Julianna          9 Byron-Bergen          11-08.25  
 42 Bobbe, Brieanna           10 Wayland Coho          11-06.50  
 43 Neilans, Rachel           11 Alexander             11-03.50  
 44 Fisher, Jill               9 Oakfield-Ala          11-02.75  
 45 Sanchez, Lataisha          9 Batavia               11-02.50  
 46 Vazquez, Vanelia          11 School Of Th          11-02.00  
 47 Michalak, Taryn           11 Brockport             11-00.50  
 48 Teetsel, Kelsey           12 Wayne                 10-11.50  
 49 Casper, Kristen           11 Oakfield-Ala          10-10.50  
 50 Wetzel, Emilie            11 LeRoy                 10-09.25  
 51 Slossar, Kelly            11 Brockport             10-09.00  
 52 Carey, Krista             10 Wayland Coho          10-07.00  
 53 Rightmyer, Crystal        11 Livonia               10-01.50  
 54 Marcy, Alyssa             10 Livonia                8-08.00  
 55 Cooper, Jasmine            9 Bishop Kearn           8-07.25  
 56 Nudd, Alex                 8 East Rochest           8-04.25  
 57 Bice, Tykwees             10 Ben Franklin           6-07.00  
 -- Sick, Ally                11 Wayland Coho              FOUL  
 -- Vandermark, Paige         11 Fairport                  FOUL  
 
Girls Triple Jump V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Weber, Diana              11 Fairport              33-00.50  
  2 Malcolm, Courtney         12 School Of Th          32-11.00  
  3 Antonini, Nicole          12 Gates-Chili           31-10.25  
  4 Giovino, Lindsey          12 Gates-Chili           31-06.00  
  5 Schaumberg, Alicia        12 Wayne                 31-02.25  
  6 Bennett, Kaysha           11 Aquinas               30-06.50  
  7 Lane, Jordan              12 Batavia               30-04.75  
  8 Mietus, Danielle          11 Mercy                 30-04.00  
  9 Schmit, Shannon            9 Batavia               30-01.00  
 10 Harley, Ashley            12 Canandaigua           30-00.50  
 11 Mancuso, Jordan           11 Batavia               29-10.50  
 12 DeRue, Stephanie           9 Spencerport           29-02.50  
 13 Alberti, Amanda            9 Spencerport           29-00.50  
 14 Chefalo, Carly            11 Gates-Chili           28-10.50  
 15 Schultz, Michelle         12 Oakfield-Ala          28-03.75  
 16 Montgomery, Shirley       11 Gates-Chili           28-03.25  
 17 Pavia, Jaimee             10 Mercy                 28-02.25  
 18 Bogino, Chelsea           10 Canandaigua           28-00.50  
 19 Walden, Kate              10 Wayne                 28-00.00  
 20 weeks, Brittany           11 Mercy                 27-09.50  
 21 Gilbert, Jess             11 Marcus Whitm          27-03.25  
 22 Vazquez, Vanelia          11 School Of Th          27-03.00  
 23 Slossar, Kelly            11 Brockport             25-11.00  
 23 Bradstreet, Amanda         9 East Rochest          25-11.00  
 25 Abbott, Kaily             12 Geneseo               25-01.50  
 26 Finan, Amber               9 Alexander             24-06.50  
 27 Rigoni, Megan             11 Mercy                 23-06.50  
 28 Rightmyer, Crystal        11 Livonia               23-05.50  
 -- Eason, Breana              9 Gates-Chili               FOUL  
 -- Vandermark, Paige         11 Fairport                  FOUL  
 -- Balcerak, Katie           12 Spencerport               FOUL  
 
Girls Shot Put V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Yoffee, Michelle          12 Canandaigua           21-08.00  
  1 Nelson, Dionca            10 Ben Franklin          21-08.00  
  3 Johnson, Dhaniela          9 Canandaigua           21-03.00  
  4 Dobbertin, Erin           10 Batavia               19-10.00  
  5 Kahn, Karin               12 Wayland Coho          19-09.00  
  6 Clark, Katie              11 Bishop Kearn          19-04.00  
  7 Long, Abby                12 Batavia               18-08.00  
  8 Burris, Samaria           11 Wilson Magne          18-03.50  
  9 Place, Elyssa             10 Aquinas               18-03.00  
  9 Boateng, Ama              11 Gates-Chili           18-03.00  
 11 Zalenski, Andrea           9 Batavia               18-01.00  
 12 Brown, Paige               8 East Rochest          17-10.00  
 13 Chatt, Karliegh           10 Batavia               17-01.00  
 14 Ferren, Chase              8 East Rochest          14-04.00  
 15 Greene, Shareese          10 Ben Franklin          11-03.00  
Flight  2 
  1 Cafer, Alyssa             12 Bishop Kearn          27-10.50  
  2 Drock, Jessica            11 Oakfield-Ala          25-05.00  
  3 Perry, Kathryn             9 Aquinas               24-08.50  
  4 Miskinis, Jill            10 Mercy                 24-04.50  
  5 Lang, Katie               12 LeRoy                 23-03.00  
  6 Jessup, Brittany          12 Aquinas               22-06.00  
  7 Reynolds, Shantelle       12 Wilson Magne          22-05.50  
  8 Young, Emily              12 Alexander             22-01.00  
  9 Wilson, Sparkle           11 Bishop Kearn          20-11.00  
 10 McCarthy, Kimberly        12 Brockport             19-07.50  
 11 Jermyn, Marissa           12 Canandaigua           18-09.00  
Flight  3 
  1 Adams, Jen                12 Batavia               29-01.50  
  2 Ibezim, Leslie            11 Gates-Chili           28-08.00  
  2 Walters, Monistatia       10 Ben Franklin          28-08.00  
  4 Crocetti, Britney         11 West Irondeq          28-02.00  
  5 Engel, Samantha           12 Alexander             27-11.00  
  6 VanScooter, Rachel        10 Wayland Coho          27-09.00  
  6 Waite, Stephanie          12 Wayne                 27-09.00  
  8 Miller, Jaimee            10 Mercy                 27-00.00  
  9 Gayvert, Kaitlyn          12 Fairport              26-11.00  
 10 Foster, Kate              11 Greece Athen          26-08.00  
 11 Richardson, Courtney      12 Canandaigua           25-02.50  
 12 Kim, Rachel               12 Gates-Chili           23-11.00  
 13 Hanlon, Megan             11 Canandaigua           23-03.00  
 14 Vershay, Marissa           9 Canandaigua           20-11.00  
Flight  4 
  1 Morgan, Kenisha           10 Batavia               34-10.00  
  2 Wahls, Kathryn            11 Brockport             33-03.00  
  3 Sweeney, Sarah            12 Spencerport           33-01.00  
  4 Oakes, Abigail            12 Lyndonville           32-00.50  
  5 Dishong, Claire           11 Brockport             32-00.00  
  6 DeCory, MaryBeth          12 Gates-Chili           31-01.50  
  7 Yager, Samantha           11 Batavia               30-07.50  
  8 Brune, Roxane             12 Wayland Coho          29-03.00  
  9 Flint, Stacey             12 Alexander             28-10.00  
 10 DeCory, Erin              12 Gates-Chili           28-03.50  
 11 Marafioti, Haley          10 Canandaigua           28-02.00  
 12 Vogel, Sarah               9 Livonia               27-11.00  
 13 Cortellini, Justina       11 Gates-Chili           27-10.00  
 14 Lockwood, Sierra          12 Canandaigua           26-11.00  
 15 Wilcox, April             11 Greece Athen          26-07.25  
 
Girls 55 Meter Dash JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Reed, Nya                  8 Ben Franklin              8.32  
  1 Williams, Kayla            9 Ben Franklin              8.32  
Section  2 
  1 Ellis, Janausia           10 Gates-Chili               8.62  
  2 Hurd, Brittany            11 Brockport                 9.01  
  3 Farrell, Ashley           11 Aquinas                   9.28  
Section  3 
  1 Skuse, Anne               12 Mercy                     9.11  
  2 Countryman, Lauren         8 Gates-Chili               9.18  
  3 Johnson, Leah             10 Alexander                 9.52  
Section  4 
  1 Countryman, Valerie       10 Gates-Chili               8.82  
  2 DiSalvo, Christy          12 Oakfield-Ala              9.30  
  3 Lynch, Katie              10 Mercy                     9.34  
  4 Mitchell, Jasmine         10 Gates-Chili               9.81  
Section  5 
  1 Burgeson, Erica           11 Greece Athen              8.94  
  2 Douthit, Erin             10 Mercy                     9.69  
Section  6 
  1 DiCesare, Jennifer        10 Aquinas                   8.74  
  2 O'Connor, Erin             9 LeRoy                     9.30  
  3 Brady, Jill               11 LeRoy                     9.41  
  4 Gonzalez, Sabrina          8 East Rochest              9.45  
Section  7 
  1 Deangelo, Chrissy          8 Alexander                 9.11  
  2 Dart, Courtney             9 Alexander                 9.12  
  3 Hurd, Kayli               10 Brockport                 9.52  
Section  8 
  1 Cappiello, Katie          10 Marcus Whitm              9.34  
  2 Bennett, Abby              9 LeRoy                     9.69  
  3 Jessick, Devon            10 Brockport                 9.91  
Section  9 
  1 Giess, Emily               9 Oakfield-Ala              9.50  
  2 Johnson, Alisha           10 Brockport                 9.62  
  3 Marr, Billie Jo            8 East Rochest             10.27  
 
Girls 300 Meter Dash JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Wooden, Nicole             8 Ben Franklin             51.89  
  2 Countryman, Lauren         8 Gates-Chili              52.58  
  3 Przysinda, Emily           9 Livonia                  53.97  
  4 Dart, Courtney             9 Alexander                55.00  
Section  2 
  1 Accordo, Adriana           9 Mercy                    50.69  
  2 Carlie, Emily              9 LeRoy                    55.91  
  3 Countryman, Valerie       10 Gates-Chili              56.70  
  4 Mitchell, Jasmine         10 Gates-Chili              56.95  
  5 Johnson, Leah             10 Alexander                57.17  
Section  3 
  1 Reed, Nya                  8 Ben Franklin             51.92  
  2 Ellis, Janausia           10 Gates-Chili              52.78  
  3 Lambert, Erica            12 Mercy                    55.62  
  4 West, Melanie             10 Fairport               1:12.64  
Section  4 
  1 Hill, Ashley               9 Batavia                  54.80  
  2 Hurd, Brittany            11 Brockport                57.61  
  3 Bennett, Abby              9 LeRoy                    58.03  
Section  5 
  1 O'Connor, Erin             9 LeRoy                    58.13  
  2 Lynch, Mariah             10 Marcus Whitm             58.97  
  3 Hurd, Kayli               10 Brockport              1:01.31  
  4 Johnson, Alisha           10 Brockport              1:01.36  
  5 Bloom, Calie              11 Marcus Whitm           1:01.48  
 
Girls 600 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Grover, Felicia            9 Marcus Whitm           2:10.41  
  2 King, Shannon             10 Brockport              2:12.18  
  3 Hoffmeier, Alyssa          9 Brockport              2:15.92  
  4 Palmer, Lauren             9 Spencerport            2:17.02  
  5 Lowe, Katie                9 Spencerport            2:17.96  
  6 Hacker, Michaela           9 Marcus Whitm           2:18.17  
  7 Federation, Lindsay       10 Greece Athen           2:19.84  
  8 Hughes, Katie             10 LeRoy                  2:19.93  
  9 Milici, Stephanie          9 Greece Odyss           2:20.82  
 10 Malley, Bekah              9 LeRoy                  2:26.09  
 11 Leone, Brooke             11 Marcus Whitm           2:31.25  
 12 Lynch, Mariah             10 Marcus Whitm           2:33.51  
 13 Macaluso, Marianne        10 Brockport              2:36.90  
 
Girls 1000 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Malone, Rachel             9 Fairport               4:02.74  
  2 Fugimura, Emlianne        11 Fairport               4:03.67  
  3 Williamson, Tori           9 Spencerport            4:06.09  
  4 Fasciano, Samantha        10 Greece Athen           4:06.23  
  5 O'Leary, Caitlin           9 Greece Athen           4:07.56  
  6 Hacker, Michaela           9 Marcus Whitm           4:10.71  
  7 Desiato, Brittany          9 Spencerport            4:17.03  
  8 Inclema, Ashley            9 Spencerport            4:19.69  
  9 Pusateri, Stephanie       10 Greece Odyss           4:21.70  
 10 Schneider, Carly          10 Greece Odyss           4:28.44  
 11 Hilsdorf, Rebecca         10 Gates-Chili            4:58.63  
 
Girls 1500 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Milici, Stephanie          9 Greece Odyss           6:17.66  
  2 Lashbrook, Caitlin         9 Greece Athen           6:21.72  
  3 Grover, Felicia            9 Marcus Whitm           6:36.64  
  4 Federation, Lindsay       10 Greece Athen           6:44.52  
  5 Douthit, Erin             10 Mercy                  7:09.84  
  6 Belz, Rebecca              9 Alexander              7:19.71  
 
Girls 3000 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ansaldi, Holly            12 Mercy                 12:31.57  
  2 Arthur, Casey              9 LeRoy                 13:47.32  
  3 Pusateri, Stephanie       10 Greece Odyss          14:20.22  
  4 Schneider, Carly          10 Greece Odyss          15:27.51  
 
Girls 1500 Meter Race Walk JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lambert, Erica            12 Mercy                  9:58.42  
  2 Drock, Cassie             10 Oakfield-Ala           9:59.94  
  3 Ballerstein, Anna          9 Marcus Whitm          10:19.50  
  4 Belz, Rebecca              9 Alexander             10:30.03  
  5 Harris, Kacie             10 Marcus Whitm          10:30.62  
  6 Durham, Katie              9 Oakfield-Ala          10:41.82  
  7 Culver, Erica              9 Oakfield-Ala          10:41.89  
  8 Giess, Emily               9 Oakfield-Ala          10:57.05  
  9 Read, Haley                9 Oakfield-Ala          10:58.09  
 
Girls 55 Meter Hurdles JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Harris, Kacie             10 Marcus Whitm             11.61  
 
Girls 4x200 Meter Relay JV
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Ben Franklin  'B'                                   2:16.44  
  2 Oakfield-Alabama  'C'                               2:27.90  
  3 Batavia  'A'                                        2:31.30  
  4 Brockport  'B'                                      2:32.54  
  5 Brockport  'C'                                      2:35.64  
 
Girls 4x800 Meter Relay JV
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Batavia  'A'                                       13:01.26  
  2 Greece Athena  'B'                                 13:15.25  
 
Girls High Jump JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1 
  1 O'Halloran, Brogan         9 LeRoy                  4-06.00  
  2 Button, Julie             10 Marcus Whitm           3-09.00  
 -- Accordo, Adriana           9 Mercy                       NH  
 -- Breeze, Jessica           11 Brockport                   NH  
 
Girls Pole Vault JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Bell, Nicole               9 Gates-Chili            6-00.00  
 -- Williamson, Tori           9 Spencerport                 NH  
 -- Deangelo, Chrissy          8 Alexander                   NH  
 
Girls Long Jump JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Drock, Cassie             10 Oakfield-Ala          12-08.50  
  2 Burgeson, Erica           11 Greece Athen          12-02.50  
  3 Dart, Courtney             9 Alexander             11-06.75  
  4 Przysinda, Emily           9 Livonia               11-06.00  
  5 Johnson, Leah             10 Alexander             11-05.50  
  6 Lynch, Katie              10 Mercy                 11-03.50  
  7 Durham, Katie              9 Oakfield-Ala          10-10.50  
  8 Deangelo, Chrissy          8 Alexander             10-05.00  
  9 Breeze, Jessica           11 Brockport             10-01.50  
 10 Read, Haley                9 Oakfield-Ala          10-00.25  
 11 Culver, Erica              9 Oakfield-Ala           9-08.00  
 12 Bloom, Calie              11 Marcus Whitm           9-04.00  
 13 DiSalvo, Christy          12 Oakfield-Ala           9-02.75  
 14 Ricci, Sharon              8 East Rochest           9-02.00  
 
Girls Shot Put JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Button, Julie             10 Marcus Whitm          22-09.00  
  2 Gross, Gina               10 Brockport             21-09.00  
  3 Cappiello, Katie          10 Marcus Whitm          20-11.00  
  4 Allen, Melissa            10 Brockport             20-09.00  
  5 Taylor, Shelby            10 Livonia               20-08.00  
  6 Magoffin, Sara            10 Spencerport           20-07.00  
  7 Gonzalez, Sabrina          8 East Rochest          19-11.00  
  8 Cosic, Karolina           11 Greece Athen          19-04.00  
  9 Boehm, Katryna            10 Brockport             18-04.00  
 10 Skuse, Amy                10 Mercy                 17-10.00  
 11 Whitehair, Kate           11 Brockport             17-08.00  
 12 Rushok, Heather           11 Oakfield-Ala          17-06.00  
 13 Marr, Billie Jo            8 East Rochest          16-10.00  
 
Girls 55 Meter Dash Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Balduf, Amanda             7 Batavia                   8.85  
  2 Feary, Hannah              8 Batavia                   8.96  
  3 Brenkus, Alicia            8 Batavia                   9.06  
Section  2 
  1 Stroman, Abby              7 Batavia                   8.78  
  2 Jackson, Alexis            7 Batavia                   9.06  
  3 Mase, Megan                8 Batavia                   9.12  
  4 McKay, Catherine           9 Mercy                     9.31  
Section  3 
  1 Wroten, Tierra             8 Batavia                   9.50  
  2 King, Leanne               7 Batavia                   9.77  
 
Girls 300 Meter Dash Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Francisco, Allie           8 Marcus Whitm             52.71  
  2 Balduf, Amanda             7 Batavia                  53.06  
  3 Paganello, Brianne         8 Batavia                  55.04  
 
Girls 600 Meter Run Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Garbarino, Caitlyn         9 Mercy                  2:03.03  
  2 Stroman, Abby              7 Batavia                2:11.72  
  3 Brenkus, Alicia            8 Batavia                2:11.86  
  4 Feary, Hannah              8 Batavia                2:19.41  
  5 Jackson, Alexis            7 Batavia                2:22.88  
  6 Mase, Megan                8 Batavia                2:22.91  
  7 Mussaw, Jessica            8 Marcus Whitm           2:24.80  
  8 Bradley, Hannah            7 Marcus Whitm           2:26.42  
  9 King, Leanne               7 Batavia                2:26.78  
 
Girls 1000 Meter Run Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Huff, Carolyn              7 Mercy                  4:16.81  
  2 Champlin, Rebekah          7 Marcus Whitm           4:20.23  
  3 Mussaw, Jessica            8 Marcus Whitm           4:21.80  
 
Girls 1500 Meter Run Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wurster, Adrianna          8 Mercy                  6:20.21  
  2 Huff, Elizabeth            8 Mercy                  6:21.81  
  3 Lozon, Amanda              9 Mercy                  6:44.62  
 
Girls 1500 Meter Race Walk Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Barrett, Megan             8 Mercy                  9:47.30  
  2 Lozon, Amanda              9 Mercy                 10:05.11  
  3 Huff, Carolyn              7 Mercy                 10:21.05  
 
Girls 4x800 Meter Relay Mod
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Mercy  'B'                                         12:20.23  
 
Girls High Jump Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1 
  1 Lightfoote, Janelle        7 Marcus Whitm           4-00.00  
  2 Kerman, Bridget            8 Mercy                  3-06.00  
 
Girls Long Jump Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Champlin, Rebekah          7 Marcus Whitm          10-08.00  
  2 Lightfoote, Janelle        7 Marcus Whitm          10-06.00  
  3 Bradley, Hannah            7 Marcus Whitm           9-03.25  
 
Girls Shot Put Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Paganello, Brianne         8 Batavia               22-06.00  
  2 Francisco, Allie           8 Marcus Whitm          17-04.00  
  3 Wroten, Tierra             8 Batavia               17-03.00  
 
Boys 55 Meter Dash V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 prescod, yannick          12 McQuaid                   6.77  
  2 Goolsby, Eddie            12 Gates-Chili               6.95  
  3 segar, christian          11 McQuaid                   6.98  
Section  2 
  1 Reynolds, William         12 Wilson Magne              6.86  
  2 singleton, sam            12 McQuaid                   6.93  
  3 Travers, Ricky            10 Ben Franklin              6.96  
  4 Jones, Khyrie             11 Greece Athen              7.06  
Section  3 
  1 Daughtry, Rahquan         10 Ben Franklin              7.07  
  2 Wilson, Alonzo            11 LeRoy                     7.10  
  3 Gause, Quentin             9 Bishop Kearn              7.19  
  3 Thorton, Christopher      10 Wilson Magne              7.19  
Section  4 
  1 mcguire, andrew           11 McQuaid                   7.16  
  2 Ventrillo, Tyler           9 Wayne                     7.21  
  3 Nekabar, Tor              11 Aquinas                   7.23  
Section  5 
  1 Wood, Ryan                11 Batavia                   7.21  
  2 Slack, Chuck              11 Byron-Bergen              7.28  
  3 German, Spencer           11 West Irondeq              7.34  
  4 Kuzcinski, Jake           12 Byron-Bergen              7.52  
Section  6 
  1 Vogl, Casey               11 Aquinas                   6.98  
  2 Almter, Ken               12 Alexander                 7.19  
  3 Cook, Toby                12 Batavia                   7.22  
  4 Mincey, Anthony           10 Greece Athen              7.29  
Section  7 
  1 Johnson, Roland           11 Bishop Kearn              7.37  
  2 Ziccardi, Mike            12 Batavia                   7.44  
  3 DiMartino, Nick           10 Gates-Chili               7.48  
  4 Dieterle, Cody            11 Oakfield-Ala              7.60  
Section  8 
  1 Bennett, Taylor           10 Aquinas                   7.15  
  2 Scott, Preston            12 Bishop Kearn              7.20  
  3 Shafer, Jay               10 Alexander                 7.31  
Section  9 
  1 Wood, John                 9 School Of Th              7.11  
  2 paxton, kyle              11 McQuaid                   7.45  
  3 Miller, Alik              12 Gates-Chili               7.72  
Section  10 
  1 Carlisle, Craig           10 East Rochest              7.44  
  2 Hollweldel, Kirk          10 Alexander                 7.49  
Section  11 
  1 Franz, Jordan             12 Alexander                 7.40  
  2 Cervone, Jon              10 Oakfield-Ala              7.56  
  3 Potter, Brad              12 Gates-Chili               7.66  
  4 Williams, Darazian         9 Batavia                   7.69  
Section  12 
  1 Rhone, Donovan            12 Greece Athen              7.43  
  2 Whelehan, Brenden         11 Aquinas                   7.44  
  3 Bianchi, Anthony          10 Aquinas                   7.56  
Section  13 
  1 Huggins, Steve            12 Wayne                     7.38  
  2 Wynn, Darius              12 School Of Th              7.49  
  3 Ricci, Anthony            11 Aquinas                   7.68  
Section  14 
  1 Ingalsbe, Josh            10 Canandaigua               7.59  
  2 Falke, Sam                12 Gates-Chili               7.73  
Section  15 
  1 Stanley, Jason            10 Oakfield-Ala              7.59  
  2 Gibson, Kimani             7 Greece Athen              7.60  
  3 Fitts, Malcolm            10 Aquinas                   7.70  
  4 Dimauro, Mike             11 Bishop Kearn              8.23  
Section  16 
  1 Gonzalez, Christian       11 East Rochest              7.53  
  2 Richards, John             9 Batavia                   7.63  
  3 Clowes, Jerrod            11 West Irondeq              8.04  
Section  17 
  1 Rolle, Devonte            10 Batavia                   7.58  
  2 Haigh, Chris              11 Batavia                   7.64  
Section  18 
  1 Braswell, Joseph          10 School Of Th              7.72  
  2 Warner, Cory              11 Batavia                   7.77  
  3 Little, Rosie             10 Oakfield-Ala              7.97  
Section  19 
  1 Mitchell, Saiquan         11 Wilson Magne              7.62  
  2 culhane, matthew          11 McQuaid                   7.65  
Section  20 
  1 Boyd, Jason               12 Greece Athen              7.57  
  2 Wolcott, Alex             12 Byron-Bergen              8.16  
Section  21 
  1 Gross, David              12 Brockport                 8.00  
  2 carney, timothy           11 McQuaid                   8.11  
Section  22 
  1 Ferris, Matthew           10 Canandaigua               7.77  
  2 Koska, Andrei             10 East Rochest              7.98  
  3 Johnston, Tim             10 Canandaigua               8.12  
  4 Davis, Jason               9 Canandaigua               8.41  
Section  23 
  1 Steffanson, Robert        10 East Rochest              8.04  
  2 Jones, Kris                9 Batavia                   8.10  
  3 Santiago, Victor          12 School Of Th              8.38  
Section  24 
  1 Raphael, Jared             9 Batavia                   8.18  
  2 McLaughlin, Mark          11 Byron-Bergen              8.24  
  3 Quanz, Steve              10 Wayland Coho              8.31  
Section  25 
  1 Rose, Darius              12 Brockport                 8.01  
  2 Ellsworth, Rob            12 Byron-Bergen              8.29  
  3 Hueston, Michael          12 East Rochest              8.31  
  4 Malm, Michael             11 Wayland Coho              8.45  
Section  26 
  1 Rizzieri, Dan             11 Wayland Coho              8.60  
  2 Morey, Jordan             10 Canandaigua               8.70  
Section  27 
  1 napolitano, jack           9 McQuaid                   9.26  
Section  28 
  1 prem, tyler                9 McQuaid                   8.99  
Section  29 
  1 Mann, Shaun               10 Wayland Coho              7.94  
  2 O'Leary, Tim              12 Wayland Coho              8.12  
  3 Reger, Luke               12 Alexander                 8.69  
 
Boys 300 Meter Dash V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Travers, Ricky            10 Ben Franklin             39.80  
  2 Daughtry, Rahquan         10 Ben Franklin             43.09  
 -- Goolsby, Eddie            12 Gates-Chili                 DQ  
Section  2 
  1 Bull, Keith               11 West Irondeq             39.90  
  2 Reynolds, William         12 Wilson Magne             41.46  
Section  3 
  1 Gause, Quentin             9 Bishop Kearn             40.87  
  2 Moulton, Travis            9 Livonia                  43.56  
Section  4 
  1 Jones, Khyrie             11 Greece Athen             39.86  
 -- Vogl, Casey               11 Aquinas                     DQ  
Section  5 
  1 German, Spencer           11 West Irondeq             40.72  
  2 Wilson, Alonzo            11 LeRoy                    40.81  
Section  6 
  1 Frazier, Malcolm           9 Gates-Chili              41.33  
  2 Leising, Nick             11 Spencerport              42.08  
Section  7 
  1 Dieterle, Cody            11 Oakfield-Ala             40.93  
  2 Carlisle, Craig           10 East Rochest             42.37  
  3 mcguire, andrew           11 McQuaid                  43.19  
Section  8 
  1 paxton, kyle              11 McQuaid                  41.43  
  2 Potter, Brad              12 Gates-Chili              41.93  
  3 regoord, james            11 McQuaid                  41.95  
  4 gerham, francis           12 McQuaid                  42.01  
Section  9 
  1 Moore, Marquis            11 Gates-Chili              42.39  
  2 DiMartino, Nick           10 Gates-Chili              42.42  
  3 Falke, Sam                12 Gates-Chili              42.72  
  4 Miller, Alik              12 Gates-Chili              43.48  
Section  10 
  1 Bennett, Taylor           10 Aquinas                  41.32  
  2 Wood, Ryan                11 Batavia                  41.92  
  3 Shewman, Sean             10 Aquinas                  42.30  
  4 Dobles, Shane              9 Spencerport              43.57  
Section  11 
  1 Ventrillo, Tyler           9 Wayne                    40.56  
  2 Wood, John                 9 School Of Th             41.22  
  3 Huggins, Steve            12 Wayne                    41.26  
  4 Ziccardi, Mike            12 Batavia                  43.05  
  5 Carson, Jeff              12 Brockport                43.42  
Section  12 
  1 Mincey, Anthony           10 Greece Athen             42.20  
  2 Gibson, Kimani             7 Greece Athen             42.65  
  3 Schamberger, David        12 Bishop Kearn             42.84  
  4 Restaino, Nick            11 Spencerport              42.85  
  5 Schuler, Dylan             9 School Of Th             46.65  
Section  13 
  1 Rutan, Tim                12 Wayne                    41.70  
  2 Cervone, Jon              10 Oakfield-Ala             42.11  
  3 Rees, David               12 Batavia                  42.90  
  4 Kota, Matt                11 Byron-Bergen             48.47  
Section  14 
  1 Anglin, Oshani             9 Wilson Magne             42.60  
  2 Dixson, Adam              12 Oakfield-Ala             43.49  
  3 Bianchi, Anthony          10 Aquinas                  45.40  
  4 Ricci, Anthony            11 Aquinas                  46.20  
  5 Nesmith, Domenic          10 Ben Franklin             49.43  
Section  15 
  1 Stachowski, Joe           11 Batavia                  43.85  
  2 Rolle, Devonte            10 Batavia                  44.05  
  3 Warner, Cory              11 Batavia                  44.55  
Section  16 
  1 Stanley, Jason            10 Oakfield-Ala             43.04  
  2 Whelehan, Brenden         11 Aquinas                  43.27  
  3 Mitchell, Saiquan         11 Wilson Magne             44.77  
Section  17 
  1 Personale, Brendon         9 Marcus Whitm             43.43  
  2 Mann, Shaun               10 Wayland Coho             43.87  
  3 Crawford, Jacob           12 Oakfield-Ala             45.81  
  4 carney, timothy           11 McQuaid                  46.07  
Section  18 
  1 Franz, Jordan             12 Alexander                43.59  
  2 Russ, Malcolm              9 Marcus Whitm             46.97  
  3 taggart, aaron            10 McQuaid                  47.05  
  4 ambrose, Matt              9 McQuaid                  47.09  
Section  19 
  1 Lambert, Chris            11 Alexander                45.10  
Section  20 
  1 Lafler, Cody              11 Marcus Whitm             47.42  
  2 newell, samuel             9 McQuaid                  50.66  
Section  21 
  1 D'Anunzio, James          12 Gates-Chili              49.15  
  2 Ellsworth, Rob            12 Byron-Bergen             51.93  
  3 kelleher, kyle             9 McQuaid                  57.75  
Section  22 
  1 Malm, Michael             11 Wayland Coho             48.42  
 
Boys 600 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Beck, Drew                12 Canandaigua            1:33.15  
  2 Katz, Joe                 12 Greece Odyss           1:35.15  
  3 Cholewa, Nick             11 Spencerport            1:36.94  
  4 Pernot, Mike              11 Gates-Chili            1:37.76  
  5 segar, christian          11 McQuaid                1:37.80  
Section  2 
  1 Lieberman, Kyle           12 Wayne                  1:34.72  
  2 tripp, michael            10 McQuaid                1:35.64  
  3 Dunham, Cyril             11 Spencerport            1:37.30  
  4 Batz, Zack                12 Gates-Chili            1:38.61  
  5 O'Rourke, thomas          11 McQuaid                1:39.71  
  6 McDonald, Brandon         11 Gates-Chili            1:39.98  
  7 Cushman, Brian            10 West Irondeq           1:40.02  
Section  3 
  1 Hudson, Jeff              12 Brockport              1:35.72  
  2 Sparacino, Brian          12 McQuaid                1:37.77  
  3 Murray, Tyler             12 LeRoy                  1:38.43  
  4 Densieski, Ben            10 West Irondeq           1:39.98  
  5 Beyler, Joe               12 Brockport              1:40.23  
  6 Terhaar, Mark             11 Aquinas                1:40.99  
  7 Piazza, Nick              12 LeRoy                  1:41.85  
  8 Dixson, Adam              12 Oakfield-Ala           1:42.18  
  9 Nekabar, Tor              11 Aquinas                1:43.88  
Section  4 
  1 Francisco, Nate           11 Marcus Whitm           1:35.12  
  2 Bates, Justin             12 Marcus Whitm           1:36.87  
  3 Smith, Steve              12 Aquinas                1:39.28  
  4 Miles, Mike               12 Wayne                  1:39.88  
  5 Cancilla, Michael         11 Canandaigua            1:39.98  
  6 brower, peter             10 McQuaid                1:40.67  
  7 Luong, Will               12 Bishop Kearn           1:41.04  
  8 McCagg, Dan               12 Spencerport            1:41.71  
  9 Caccamise, Christian      12 Alexander              1:42.01  
Section  5 
  1 Schuler, Dylan             9 School Of Th           1:42.45  
  2 Garcia, Juan              11 Ben Franklin           1:43.06  
  3 Ferris, Matthew           10 Canandaigua            1:43.76  
  4 Mintz, Jesse              10 Wayne                  1:44.03  
  5 foster, ben               11 McQuaid                1:45.77  
  6 ciminelli, gabriel         9 McQuaid                1:46.58  
  7 Canon, Charles            11 Alexander              1:46.81  
  8 Bowers, Stephen            9 Gates-Chili            1:47.88  
  9 Visco, David              11 Aquinas                1:50.36  
 10 Schiano, Vincent          11 Gates-Chili            2:00.37  
Section  6 
  1 Kandt, Joel                9 Brockport              1:41.76  
  2 Pettine, Aaron             9 Aquinas                1:42.95  
  3 Champlin, Matt            12 Marcus Whitm           1:43.67  
  4 Rizzo, Rick                9 Greece Odyss           1:48.01  
  5 mcarthur, connor          12 McQuaid                1:49.17  
  6 Hagan, Josh                9 Wilson Magne           1:54.81  
  7 Whitfield, Malcolm         9 Aquinas                1:55.01  
  8 Salotto, Mike              9 Marcus Whitm           1:55.43  
  9 files, nathan             11 McQuaid                1:56.51  
 10 taggart, aaron            10 McQuaid                1:56.63  
Section  7 
  1 Mills, Tyrone              9 Ben Franklin           1:45.52  
  2 Mancuso, Joe              12 Batavia                1:50.68  
  3 Beyer, Jake               12 Greece Athen           1:52.13  
  4 Ross, Parker              10 Canandaigua            1:52.40  
  5 Hopkins, Daniel            9 School Of Th           1:52.59  
  6 Pereira, Mark             11 Aquinas                1:52.75  
  7 Heisler, Mike             12 LeRoy                  1:53.35  
  8 Morey, Jordan             10 Canandaigua            1:53.78  
  9 Johnson, Todd             12 Gates-Chili            1:59.92  
 10 newell, samuel             9 McQuaid                2:02.70  
 
Boys 1000 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Cain, Matt                12 Brockport              2:41.07  
  2 DuPont, Pat               12 Fairport               2:43.23  
  3 Serianni, Daniel          12 Aquinas                2:51.19  
  4 Krautwurst, Jake          11 LeRoy                  2:52.21  
  5 Lieberman, Kyle           12 Wayne                  2:59.64  
  6 Craig, Will               12 Gates-Chili            3:00.02  
  7 Green, Justin             10 Fairport               3:01.06  
  8 Bennett, Jack             11 LeRoy                  3:01.48  
  9 O'Rourke, thomas          11 McQuaid                3:03.48  
 10 Wilbur, Chris             11 Brockport              3:04.13  
Section  2 
  1 Richardson, Nick          12 Alexander              2:57.19  
  2 Rodgers, Camerom           9 Wilson Magne           2:58.93  
  3 Weeks, Parker             10 Canandaigua            3:00.64  
  4 Dean, Max                 12 Brockport              3:01.36  
  5 rajamani, kiran           10 McQuaid                3:01.80  
  6 Batz, Zack                12 Gates-Chili            3:03.06  
  7 Sweazy, Sean               9 Brockport              3:05.95  
  8 kernan, samuel            10 McQuaid                3:06.14  
  9 Lukenbill, Tim            12 Fairport               3:07.73  
 10 Buss, Hayden              10 Gates-Chili            3:08.72  
 11 Garcia, Juan              11 Ben Franklin           3:13.69  
Section  3 
  1 gilmore, tyler            12 McQuaid                3:00.90  
  2 Schwalm, Steve             9 Gates-Chili            3:01.65  
  3 Spragins, George          12 Brockport              3:04.88  
  4 Bauman, Stephen           12 Aquinas                3:05.10  
  5 Stocking, Chris           12 Wayland Coho           3:06.05  
  6 Pierce, Adam              11 Batavia                3:09.06  
  7 Bailey, Dan               11 Batavia                3:17.16  
  8 huff, dennis               9 McQuaid                3:18.47  
  9 Bowers, Stephen            9 Gates-Chili            3:20.44  
 10 Ekdahl, Zac                9 Marcus Whitm           3:24.98  
Section  4 
  1 Larkin, Jayvon             9 Wilson Magne           3:13.79  
  2 Coffta, Jon               12 Byron-Bergen           3:15.98  
  3 Colicchio, C.J.           12 West Irondeq           3:21.66  
  4 Canon, Charles            11 Alexander              3:22.70  
  5 Aiezza, Alex              11 Gates-Chili            3:22.81  
  6 Rizzo, Rick                9 Greece Odyss           3:23.80  
  7 mcarthur, connor          12 McQuaid                3:24.83  
  8 Yancone, Daniel            9 Aquinas                3:25.74  
  9 Schwan, Paul               9 LeRoy                  3:26.34  
 10 files, nathan             11 McQuaid                3:32.18  
 11 Ross, Parker              10 Canandaigua            3:35.18  
 12 Shea, Ryan                11 Batavia                3:36.07  
 13 Carroll, Kevin             9 Bishop Kearn           3:37.16  
 14 Meloni, Vinnie            12 Bishop Kearn           3:37.84  
 15 Valenti, Peter            10 Canandaigua            3:40.62  
 
Boys 1600 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Beck, Drew                12 Canandaigua            4:47.54  
  2 Smith, Brett              12 Wayne                  4:50.12  
  3 Dunham, Cyril             11 Spencerport            4:56.08  
  4 Richardson, Nick          12 Alexander              5:00.78  
  5 Murray, Tyler             12 LeRoy                  5:01.14  
  6 Coon, Josh                11 Brockport              5:01.68  
  7 gilmore, tyler            12 McQuaid                5:03.64  
  8 Lynch, Patrick            10 Canandaigua            5:06.25  
  9 Heckman, Aaron            10 Greece Odyss           5:08.40  
 10 Case, Alexander            9 Aquinas                5:11.45  
 11 Dean, Max                 12 Brockport              5:12.40  
 12 gouldthorpe, wyatt         9 McQuaid                5:13.53  
 13 Pries, Andrew             12 Fairport               5:15.40  
 14 McCagg, Dan               12 Spencerport            5:17.12  
 15 ciminelli, gabriel         9 McQuaid                5:17.48  
 16 Zimmerman, Tyler          10 Greece Odyss           5:42.99  
Section  2 
  1 Caccamise, Christian      12 Alexander              5:21.60  
  2 foster, ben               11 McQuaid                5:24.53  
  3 Vorndran, Kurt            10 Wayne                  5:25.82  
  4 Miles-Rath, Cohen          9 Wayland Coho           5:27.90  
  5 Amidon, Seth              11 Wayne                  5:28.62  
  6 Salotto, Mike              9 Marcus Whitm           5:34.13  
  7 rubery, aidan             10 McQuaid                5:34.17  
  8 Mancuso, Joe              12 Batavia                5:40.09  
  9 Guarino, Joe              12 West Irondeq           5:48.97  
 10 Kota, Matt                11 Byron-Bergen           5:54.96  
 11 Valenti, Peter            10 Canandaigua            6:02.86  
 12 Pontera, Daniel            9 Canandaigua            6:05.83  
 13 Storms, Joe               12 Wayland Coho           6:09.15  
 14 Scheidweiler, Dakota      10 Byron-Bergen           6:11.93  
 
Boys 3200 Meter Run V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Serianni, Daniel          12 Aquinas               10:03.06  
  2 Roose, Jordan             11 Brockport             10:03.42  
  3 Krautwurst, Jake          11 LeRoy                 10:32.88  
  4 Bennett, Jack             11 LeRoy                 10:47.86  
  5 Craig, Will               12 Gates-Chili           10:51.76  
  6 Heckman, Aaron            10 Greece Odyss          10:55.02  
  7 Parks, Brandon            11 Batavia               10:55.08  
  8 Schwalm, Steve             9 Gates-Chili           10:56.83  
  9 tripp, michael            10 McQuaid               11:05.01  
 10 Ryck, Steve               12 Fairport              11:08.05  
 11 sponn, christopher        12 McQuaid               11:15.27  
 12 Buss, Hayden              10 Gates-Chili           11:17.21  
 13 Champlin, Matt            12 Marcus Whitm          11:21.65  
 14 Morgan, Sean               9 Wayne                 11:27.64  
 15 Zimmerman, Tyler          10 Greece Odyss          11:36.05  
 16 Young, Ben                12 Gates-Chili           11:47.74  
 17 Schwan, Paul               9 LeRoy                 11:48.95  
Section  2 
  1 Vorndran, Kurt            10 Wayne                 11:30.40  
  2 Miles-Rath, Cohen          9 Wayland Coho          11:31.56  
  3 mueller, patrick          11 McQuaid               11:34.06  
  4 Garbarino, Jordan         12 Fairport              11:55.96  
  5 Amidon, Seth              11 Wayne                 12:02.64  
  6 Guarino, Joe              12 West Irondeq          12:54.55  
  7 Scheidweiler, Dakota      10 Byron-Bergen          13:07.98  
  8 Valenti, Peter            10 Canandaigua           13:11.15  
  9 Carroll, Kevin             9 Bishop Kearn          13:11.84  
 10 Meloni, Vinnie            12 Bishop Kearn          13:12.11  
 11 Storms, Joe               12 Wayland Coho          13:19.47  
 
Boys 55 Meter Hurdles V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Williams, Rob             11 Batavia                   8.82  
  2 Goolsby, Eddie            12 Gates-Chili               9.32  
Section  2 
  1 Shaffer, Jeff             12 Fairport                  8.54  
  2 VanDeusen, Nate           12 Brockport                 8.65  
  3 McGreevy, Tim             11 Alexander                 9.00  
Section  3 
  1 Stodolka, Kurt            12 Alexander                 9.00  
  2 Stevenson, Alex           11 Gates-Chili               9.09  
  3 Marino, Elliot            12 Batavia                  10.13  
Section  4 
  1 McDowell, Matt            11 Wayland Coho              9.78  
  2 Shewman, Sean             10 Aquinas                  10.30  
Section  5 
  1 Odle, Jake                11 Wayne                     9.89  
  2 Bailey, Dan               11 Batavia                   9.91  
  3 Furlong, Jesse            12 Alexander                10.24  
Section  6 
  1 Rees, David               12 Batavia                  11.02  
Section  7 
  1 Alfano, Joe               11 Aquinas                  10.59  
  2 Schuler, Dylan             9 School Of Th             10.85  
  3 Hickey, Steve             11 Aquinas                  11.87  
Section  8 
  1 O'Leary, Tim              12 Wayland Coho             10.25  
  2 Steffanson, Robert        10 East Rochest             11.04  
 
Boys 4x200 Meter Relay V
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Alexander  'A'                                      1:47.26  
  2 McQuaid  'A'                                        1:55.12  
Section  2 
  1 Batavia  'A'                                        1:45.97  
  2 Bishop Kearney  'A'                                 1:46.90  
Section  3 
  1 Wilson Magnet  'A'                                  1:45.28  
  2 Spencerport  'A'                                    1:45.96  
  3 Oakfield-Alabama  'A'                               1:48.23  
Section  4 
  1 Aquinas  'B'                                        1:45.98  
  2 Brockport  'A'                                      1:46.32  
  3 Byron-Bergen  'A'                                   1:51.32  
Section  5 
  1 Wayne  'A'                                          1:47.09  
  2 Wayland Cohocton  'A'                               1:47.65  
  3 Marcus Whitman  'A'                                 1:49.67  
Section  6 
  1 LeRoy  'A'                                          1:50.01  
  2 Oakfield-Alabama  'B'                               1:50.97  
  3 Batavia  'B'                                        1:52.17  
  4 East Rochester  'A'                                 2:05.34  
 
Boys 4x400 Meter Relay V
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Section  1 
  1 West Irondequoit  'A'                               3:51.12  
  2 Fairport  'A'                                       3:53.17  
  3 Spencerport  'A'                                    3:53.59  
  4 Batavia  'A'                                        3:54.43  
  5 McQuaid  'A'                                        3:55.81  
Section  2 
  1 Alexander  'A'                                      4:02.32  
  2 LeRoy  'A'                                          4:08.16  
  3 Aquinas  'A'                                        4:09.38  
  4 Byron-Bergen  'A'                                   4:20.83  
  5 Aquinas  'B'                                        4:36.14  
 
Boys 4x800 Meter Relay V
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Fairport  'B'                                       8:54.48  
  2 Brockport  'A'                                      9:02.92  
  3 McQuaid  'A'                                        9:11.52  
  4 Wayne  'A'                                          9:16.98  
  5 Batavia  'A'                                        9:31.41  
  6 McQuaid  'B'                                        9:43.91  
  7 Fairport  'C'                                       9:45.04  
  8 Brockport  'B'                                      9:50.89  
  9 Marcus Whitman  'A'                                 9:55.47  
 10 Aquinas  'A'                                        9:56.30  
 11 Greece Odyssey  'A'                                10:10.24  
 12 LeRoy  'A'                                         10:36.96  
 
Boys High Jump V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1 
  1 Addison, Jordan           12 West Irondeq           6-05.00  
  2 Chamberlin, Mike          12 Gates-Chili            6-03.00  
  3 Miles, Mike               12 Wayne                  6-02.00  
  3 Humphrey, Ian             12 LeRoy                  6-02.00  
  5 VanDeusen, Nate           12 Brockport              5-10.00  
  5 Keenan, Colin             12 Aquinas                5-10.00  
  5 Shaffer, Jeff             12 Fairport               5-10.00  
  8 Terhaar, Mark             11 Aquinas                5-08.00  
  9 Dapprich, Ryan            12 Fairport               5-06.00  
  9 McGreevy, Tim             11 Alexander              5-06.00  
 11 Larkin, Jayvon             9 Wilson Magne           5-04.00  
 11 Connolly, Andrew          11 Spencerport            5-04.00  
 11 latham, devin             11 McQuaid                5-04.00  
 14 Stevenson, Alex           11 Gates-Chili            5-02.00  
 14 Ferris, Dave              11 Spencerport            5-02.00  
 14 Frazier, Malcolm           9 Gates-Chili            5-02.00  
 17 Morgan, Sean               9 Wayne                  5-00.00  
 17 McDowell, Matt            11 Wayland Coho           5-00.00  
 17 Holley, Mark              12 Byron-Bergen           5-00.00  
 17 Burke, Kevin              12 Aquinas                5-00.00  
 17 Furlong, Jesse            12 Alexander              5-00.00  
 -- Wood, John                 9 School Of Th                NH  
 -- tomlinson, william         9 McQuaid                     NH  
 -- Epps, Marcus              12 LeRoy                       NH  
 -- Schmieder, William        12 Alexander                   NH  
 -- Stocking, Chris           12 Wayland Coho                NH  
 
Boys Pole Vault V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Miles, Mike               12 Wayne                 11-06.00  
  2 fields, francis           12 McQuaid               11-00.00  
  3 Almter, Ken               12 Alexander             10-06.00  
  4 Cowan, Andy               12 Batavia               10-00.00  
  4 Humphrey, Ian             12 LeRoy                 10-00.00  
  4 keenahan, kevin           11 McQuaid               10-00.00  
  7 Shea, Ryan                11 Batavia                9-03.00  
  7 Cook, Toby                12 Batavia                9-03.00  
  7 Wagner, Josh              11 Wayland Coho           9-03.00  
  7 Shumway, Zachary          12 Canandaigua            9-03.00  
 11 Hogan, Brian              11 Byron-Bergen           8-06.00  
 11 Voges, Tim                11 Batavia                8-06.00  
 11 Wells, Kyle               11 Oakfield-Ala           8-06.00  
 11 christopher, tony         11 McQuaid                8-06.00  
 15 Traina, Jordan            10 Gates-Chili            7-09.00  
 16 Ferguson, Michael          9 Canandaigua            7-00.00  
 -- Horton, Peter             10 Aquinas                     NH  
 -- Rice, Mike                 9 Canandaigua                 NH  
 -- files, josiah              9 McQuaid                     NH  
 -- Pontera, Daniel            9 Canandaigua                 NH  
 -- Bradshaw, Ben              9 Canandaigua                 NH  
 
Boys Long Jump V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Viola, Forrest            12 Fairport              20-11.00  
  2 Stevenson, Alex           11 Gates-Chili           19-04.75  
  2 Chamberlin, Mike          12 Gates-Chili           19-04.75  
  4 Williams, Rob             11 Batavia               19-04.50  
  5 Shafer, Jay               10 Alexander             18-09.50  
  6 Keenan, Colin             12 Aquinas               18-03.00  
  7 Dapprich, Ryan            12 Fairport              18-02.75  
  8 Barrette, Alex            11 Fairport              18-02.50  
  9 Thorton, Christopher      10 Wilson Magne          18-00.50  
 10 Belcher, Ethan            11 LeRoy                 18-00.00  
 11 regoord, james            11 McQuaid               17-09.00  
 12 Klotzbach, Travis         12 Oakfield-Ala          17-08.50  
 13 Personale, Brendon         9 Marcus Whitm          17-07.50  
 14 O'Halloran, Conor         11 LeRoy                 17-06.75  
 15 Kryman, Greg              11 Batavia               17-06.25  
 16 culhane, matthew          11 McQuaid               17-05.50  
 17 Williams, Darazian         9 Batavia               17-05.00  
 18 Chase, Chris              12 Batavia               17-04.50  
 19 Kotarski, Brendan         10 Oakfield-Ala          17-04.00  
 20 Creamer, Casey            10 Spencerport           17-03.75  
 20 Shaffer, Jeff             12 Fairport              17-03.75  
 22 Lambert, Chris            11 Alexander             17-03.25  
 23 Stodolka, Kurt            12 Alexander             17-02.75  
 24 Brown, Rasheem            11 Ben Franklin          17-02.00  
 25 Tybor, Jesse              12 Alexander             17-01.25  
 26 Scott, Preston            12 Bishop Kearn          17-00.50  
 27 prescod, yannick          12 McQuaid               16-11.00  
 28 Peck, Sean                12 Brockport             16-10.50  
 29 Richards, John             9 Batavia               16-09.75  
 30 Burke, Kevin              12 Aquinas               16-08.00  
 31 Moore, Marquis            11 Gates-Chili           16-07.00  
 32 spencer, ronald           12 McQuaid               16-06.50  
 33 mosher, aj                12 McQuaid               16-06.00  
 34 Bailey, Dan               11 Batavia               16-04.00  
 35 Freeman, Jason            12 Wayne                 16-03.00  
 36 Hagan, Josh                9 Wilson Magne          16-02.50  
 37 Schmieder, William        12 Alexander             16-02.00  
 38 Thompson, Jacob           10 Brockport             16-01.50  
 39 Malm, Michael             11 Wayland Coho          16-01.00  
 40 Hare, Sean                 9 Aquinas               16-00.50  
 40 Wells, Kyle               11 Oakfield-Ala          16-00.50  
 42 Russ, Malcolm              9 Marcus Whitm          16-00.00  
 42 Little, Rosie             10 Oakfield-Ala          16-00.00  
 44 Coffta, Jon               12 Byron-Bergen          15-10.50  
 45 Odle, Jake                11 Wayne                 15-09.50  
 46 Dimauro, Mike             11 Bishop Kearn          15-02.25  
 47 Johnson, Roland           11 Bishop Kearn          14-09.50  
 48 Baker, Alan               12 Wayne                 14-09.00  
 49 wolfs, frank              12 McQuaid               14-07.75  
 50 Wolcott, Alex             12 Byron-Bergen          14-07.25  
 51 Haygood, Jaron            10 Ben Franklin          14-06.75  
 52 Peckham, James             9 Wayne                 14-06.25  
 53 O'Leary, Tim              12 Wayland Coho          14-05.50  
 54 Nesmith, Domenic          10 Ben Franklin          14-03.50  
 55 Luong, Will               12 Bishop Kearn          13-02.50  
 56 Dusett, Luke              12 Brockport             12-06.50  
 57 Rizzieri, Dan             11 Wayland Coho           3-00.00  
 
Boys Triple Jump V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Chamberlin, Mike          12 Gates-Chili           43-06.50  
  2 Viola, Forrest            12 Fairport              40-10.50  
  3 Peck, Sean                12 Brockport             38-06.00  
  4 Moore, Marquis            11 Gates-Chili           38-05.00  
  5 Dapprich, Ryan            12 Fairport              37-02.50  
  6 Frazier, Malcolm           9 Gates-Chili           36-11.50  
  7 Belcher, Ethan            11 LeRoy                 36-10.00  
  8 Tybor, Jesse              12 Alexander             36-07.00  
  9 Chase, Chris              12 Batavia               36-02.25  
  9 mosher, aj                12 McQuaid               36-02.25  
 11 regoord, james            11 McQuaid               35-04.25  
 12 Freeman, Jason            12 Wayne                 34-10.50  
 13 Rodgers, Camerom           9 Wilson Magne          34-06.50  
 14 Pierce, Adam              11 Batavia               34-04.50  
 15 Ekdahl, Zac                9 Marcus Whitm          33-08.50  
 16 Klotzbach, Travis         12 Oakfield-Ala          33-07.75  
 17 Dobles, Shane              9 Spencerport           33-06.00  
 18 Thompson, Jacob           10 Brockport             33-05.25  
 19 Baker, Alan               12 Wayne                 33-04.50  
 20 Peckham, James             9 Wayne                 33-02.25  
 21 Haigh, Chris              11 Batavia               32-03.75  
 22 Schmieder, William        12 Alexander             32-02.00  
 -- wolfs, frank              12 McQuaid                   FOUL  
 
Boys Shot Put V
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Humphrey, Ian             12 LeRoy                 33-01.00  
  2 Daniels, Earnest          12 Wilson Magne          30-09.50  
  3 Bosdyk, Kyle              12 Brockport             29-08.00  
  4 McLaughlin, Mark          11 Byron-Bergen          28-07.00  
  5 Quanz, Steve              10 Wayland Coho          28-06.00  
  6 Becker, Bill              10 Wayland Coho          28-02.00  
  7 D'Anunzio, James          12 Gates-Chili           27-11.00  
  8 VanSkiver, Christiaan     10 Wayland Coho          27-06.00  
  9 Holley, Mark              12 Byron-Bergen          26-02.50  
  9 Gawne, Matthew             9 Lyndonville           26-02.50  
 11 Schiano, Vincent          11 Gates-Chili           25-00.50  
Flight  2 
  1 reilly, patrick           12 McQuaid               37-00.50  
  2 Creamer, Casey            10 Spencerport           35-00.00  
  3 Raphael, Jared             9 Batavia               32-08.00  
  4 Jesmer, Adam              10 Canandaigua           32-00.00  
  5 Heisler, Mike             12 LeRoy                 31-07.75  
  6 Jones, Kris                9 Batavia               31-03.00  
  7 Reger, Luke               12 Alexander             31-01.00  
  8 fedyk, stephen            12 McQuaid               30-08.00  
  9 Marino, Elliot            12 Batavia               29-03.25  
 10 Lane, Jimmie              12 Wayland Coho          28-03.00  
 11 Furlong, Jesse            12 Alexander             28-00.00  
 12 Wilson, Jerel             11 School Of Th          25-10.50  
Flight  3 
  1 Lafler, Cody              11 Marcus Whitm          37-10.00  
  1 fair, jason               12 McQuaid               37-10.00  
  3 Radley, Max               12 Batavia               36-10.00  
  4 Johnston, Tim             10 Canandaigua           36-00.00  
  5 Schojan, Eric             11 Canandaigua           35-10.00  
  6 Yancone, Tom              11 Aquinas               35-06.00  
  7 Schilstra, Caleb          12 Canandaigua           34-10.00  
  8 Hueston, Michael          12 East Rochest          33-10.00  
  9 Mason, Kyle               12 Wayland Coho          33-08.50  
 10 Buda, Chris               12 Brockport             33-02.00  
 11 Stachowski, Joe           11 Batavia               32-06.00  
 12 Versaggi, Jeremy          11 Oakfield-Ala          31-03.00  
Flight  4 
  1 Gross, David              12 Brockport             51-08.50  
  2 Epps, Marcus              12 LeRoy                 44-11.00  
  3 Godlove, Gator            12 Batavia               44-02.00  
  4 Clowes, Jerrod            11 West Irondeq          43-10.00  
  5 Williams, Chris           11 Oakfield-Ala          41-11.00  
  6 Roeger, John              12 Wayne                 39-00.50  
  7 Demmer, Andrew            12 Batavia               38-11.50  
  8 Zinni, Nick               12 Batavia               37-11.50  
  9 Santiago, Victor          12 School Of Th          37-02.50  
 10 Gabrielli, Adam           11 Fairport              37-00.50  
 11 Antelli, Rich             12 Aquinas               35-11.00  
 12 Rose, Darius              12 Brockport             35-01.00  
 13 Beyer, Jake               12 Greece Athen          34-07.50  
 14 Thomas, James             12 Aquinas               34-01.00  
 -- spencer, ronald           12 McQuaid                   FOUL  
 
Boys 55 Meter Dash JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Simmons, Elijah            9 Bishop Kearn              7.42  
  2 Hollfelder, Robert        10 Gates-Chili               7.70  
  3 McMindes, Kyle             9 Gates-Chili               8.10  
Section  2 
  1 West, Tyler               10 Gates-Chili               7.54  
  2 Livingston, Kyle           9 Gates-Chili               7.56  
  3 Adler, Josh                9 Gates-Chili               7.85  
Section  3 
  1 Marga, Aaron              10 Brockport                 7.88  
  2 Eldridge, Anthony          9 Gates-Chili               8.00  
  3 Berardi, Paul             12 Fairport                  8.18  
Section  4 
  1 Freeman, Rob              10 Batavia                   7.94  
  2 Quataert, Mitchell         9 West Irondeq              8.58  
Section  5 
  1 Ryan, Eckert              12 Greece Athen              7.45  
  2 Visca, Eric               12 Greece Athen              7.72  
Section  6 
  1 McCrone, John              9 Aquinas                   8.31  
  2 Griffin, Bobby            10 Marcus Whitm              8.39  
  3 Schultz, Doug             10 Brockport                 8.54  
  4 Maggio, Nick               9 Greece Odyss              8.60  
Section  7 
  1 McCloskey, Justin         10 Brockport                 8.93  
  2 Clor, Mat                  9 Batavia                   8.98  
  3 Smith, Tyrone             10 Batavia                   9.28  
Section  8 
  1 Callan, Andrew            10 Spencerport               8.53  
  2 Allen, Sergio             10 Greece Athen              9.01  
  3 Kroeger, James            10 Greece Odyss              9.04  
  4 Osborne, Andrew            9 Oakfield-Ala              9.30  
Section  9 
  1 Radka, Dustin              9 Batavia                   9.60  
  2 Gibson, Zach               9 Oakfield-Ala              9.72  
  3 Craine, Kyle              10 Marcus Whitm             10.22  
 
Boys 300 Meter Dash JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Hollfelder, Robert        10 Gates-Chili              42.91  
  2 West, Tyler               10 Gates-Chili              44.32  
  3 McMindes, Kyle             9 Gates-Chili              45.27  
  4 Torres, Justin            10 Gates-Chili              47.67  
Section  2 
  1 Ryan, Eckert              12 Greece Athen             43.68  
  2 Spahn, Sean               10 Greece Odyss             44.86  
  3 Livingston, Kyle           9 Gates-Chili              44.97  
  4 Arbuckle, Kenneth         10 Fairport                 45.23  
Section  3 
  1 Marga, Aaron              10 Brockport                48.12  
  2 Ormsby, Patrick            9 Marcus Whitm             49.12  
  3 Griffin, Bobby            10 Marcus Whitm             49.32  
  4 George, Jerome            12 Oakfield-Ala             50.24  
  5 Schultz, Doug             10 Brockport                50.86  
  6 Simmons, Elijah            9 Bishop Kearn             52.40  
Section  4 
  1 Eldridge, Anthony          9 Gates-Chili              46.38  
  2 Hugh, Jon                 10 Greece Odyss             47.54  
  3 Harris, Jon               11 Oakfield-Ala             50.65  
  4 Yarger, Dan                9 Marcus Whitm             51.84  
  5 McCloskey, Justin         10 Brockport                52.58  
  6 Kroeger, James            10 Greece Odyss             55.38  
 
Boys 600 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Spinosa, Phil             10 Spencerport            1:44.43  
  2 Dinehart, Brett           10 Wayne                  1:44.58  
  3 Deeg, Stefan               9 Greece Athen           1:45.84  
  4 Houle, Bryan              11 Greece Athen           1:47.77  
  5 Mini, Nick                 8 Gates-Chili            1:48.49  
  6 Cordova, Anthony          11 Greece Athen           1:50.68  
Section  2 
  1 Mahoney, James            11 Spencerport            1:49.34  
  2 Hennessey, Chris           9 Wayne                  1:49.45  
  3 Williams, Christopher     11 Greece Athen           1:50.16  
  4 Rebert, Brandon            9 Oakfield-Ala           1:52.69  
  5 Maier, Brandon            11 Spencerport            1:53.41  
  6 Pecorella, Joe            10 Spencerport            1:58.19  
  7 Hemphling, Joe             9 LeRoy                  1:59.57  
  8 Dowd, Rob                  9 West Irondeq           2:00.82  
  9 Schultz, Russell          11 LeRoy                  2:03.52  
 10 Hall, Curt                 9 Gates-Chili            2:11.37  
Section  3 
  1 Greene, Tom                9 Aquinas                1:53.96  
  2 Ward, Christopher          9 Greece Athen           1:55.13  
  3 Stadler, Vince             9 LeRoy                  1:58.92  
  4 Bradley, Adam             10 Marcus Whitm           1:59.70  
  5 Foley, Nate               10 Brockport              2:03.08  
  6 Fowler, Darius             9 Wilson Magne           2:06.86  
  7 Miller, Zach              10 Greece Odyss           2:07.16  
  8 Taggert, Seth             10 Fairport               2:08.78  
  9 Mangiafesto, Jeff          8 Greece Odyss           2:15.41  
 10 Dun, Shawn                 9 Wayne                  2:16.49  
 11 Revekant, James            7 East Rochest           2:22.71  
 
Boys 1000 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Lemcke, Kyle              12 Greece Athen           3:14.20  
  2 Walker, Nick              11 Greece Odyss           3:17.56  
  3 Hennessey, Chris           9 Wayne                  3:17.74  
  4 Nieves, Brandon            9 Brockport              3:19.73  
  5 Freeman, Rob              10 Batavia                3:20.05  
  6 Lieberman, Konner          9 Wayne                  3:20.14  
  7 Barlow, Torrey             9 Spencerport            3:24.67  
  8 Williams, Christopher     11 Greece Athen           3:26.83  
  9 Ward, Christopher          9 Greece Athen           3:27.30  
 10 Cherneske, Jeremy         12 Fairport               3:30.40  
 11 Cornell, Alex             10 Spencerport            3:41.66  
 12 Budinski, Nick             9 Greece Odyss           3:44.66  
 13 Bilby, Kyle               12 Oakfield-Ala           3:45.19  
 14 Zimmer, Morgan             9 Greece Odyss           3:46.89  
 15 Osborne, Andrew            9 Oakfield-Ala           3:47.29  
 16 Clor, Mat                  9 Batavia                3:47.41  
 17 Spinks, Shamar             9 Batavia                3:48.44  
 18 Miller, Zach              10 Greece Odyss           3:52.48  
 19 Hall, Curt                 9 Gates-Chili            4:00.95  
 
Boys 1600 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Dinehart, Brett           10 Wayne                  5:36.79  
  2 Houle, Bryan              11 Greece Athen           5:38.42  
  3 Jablonski, Kevin           9 Fairport               5:40.43  
  4 Mahoney, James            11 Spencerport            5:42.24  
  5 Walker, Nick              11 Greece Odyss           5:42.46  
  6 Katz, Jon                 10 Greece Odyss           5:51.08  
  7 Landry, Joseph            11 Greece Athen           5:54.31  
  8 George, Jerome            12 Oakfield-Ala           5:59.43  
  9 Hemphling, Joe             9 LeRoy                  6:01.12  
 10 Basile, Greg               9 Aquinas                6:12.46  
 11 Smith, Kendall            12 Fairport               6:26.14  
 12 Miller, Zach              10 Greece Odyss           6:35.06  
 13 Mangiafesto, Jeff          8 Greece Odyss           6:36.53  
 14 Zimmer, Morgan             9 Greece Odyss           6:36.74  
 15 Novak, Matt               12 Oakfield-Ala           6:46.71  
 16 DeMay, Tyler               8 East Rochest           7:00.39  
 
Boys 3200 Meter Run JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lander, Drew              12 Fairport              11:46.50  
  2 Katz, Jon                 10 Greece Odyss          12:06.31  
  3 Korts, Tyler              10 Fairport              12:12.00  
  4 Grabski, Ben              10 Marcus Whitm          12:50.44  
  5 Landry, Joseph            11 Greece Athen          13:03.41  
  6 Jeffers, Scott            10 Livonia               13:20.12  
 
Boys 55 Meter Hurdles JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Adler, Josh                9 Gates-Chili              10.84  
  2 Greene, Tom                9 Aquinas                  11.63  
Section  2 
  1 Spinosa, Phil             10 Spencerport               9.96  
  2 Maier, Brandon            11 Spencerport              12.06  
 
Boys 4x200 Meter Relay JV
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Greece Athena  'B'                                  1:57.10  
  2 Greece Odyssey  'A'                                 2:02.88  
  3 Oakfield-Alabama  'C'                               2:06.64  
  4 Oakfield-Alabama  'D'                               2:10.33  
  5 Marcus Whitman  'B'                                 2:13.90  
 
Boys 4x400 Meter Relay JV
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Greece Odyssey  'A'                                 4:34.58  
  2 Oakfield-Alabama  'A'                               4:37.76  
 
Boys 4x800 Meter Relay JV
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Greece Athena  'A'                                 10:41.01  
 
Boys High Jump JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1 
  1 Poulton, Corey            10 LeRoy                  4-09.00  
  1 Rebert, Brandon            9 Oakfield-Ala           4-09.00  
  3 Schultz, Russell          11 LeRoy                  4-06.00  
 
Boys Pole Vault JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hickey, Ryan              10 Aquinas                7-00.00  
 -- Spinks, Shamar             9 Batavia                     NH  
 -- Cornell, Alex             10 Spencerport                 NH  
 -- Bartula, Jeremy            8 Gates-Chili                 NH  
 
Boys Long Jump JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Torres, Justin            10 Gates-Chili           17-08.25  
  2 Schultz, Russell          11 LeRoy                 15-04.25  
  3 Callan, Andrew            10 Spencerport           13-02.25  
  4 Dowd, Rob                  9 West Irondeq          13-02.00  
  5 Grabski, Ben              10 Marcus Whitm          12-11.50  
  6 Bradley, Adam             10 Marcus Whitm          12-05.50  
  7 Simmons, Elijah            9 Bishop Kearn          12-04.00  
  8 McCrone, John              9 Aquinas               12-02.00  
  9 Belcher, Damon             9 LeRoy                 11-08.00  
 10 Smart, Jordan             10 Oakfield-Ala          11-02.25  
 -- Berardi, Paul             12 Fairport                  FOUL  
 
Boys Shot Put JV
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Personale, Mark           10 Marcus Whitm          31-09.50  
  2 Kolker, Roger             10 Fairport              31-04.00  
  3 Taggert, Seth             10 Fairport              30-00.00  
  4 Uttaro, Scott             10 Gates-Chili           29-09.00  
  5 McVay, Devin               8 Oakfield-Ala          29-07.50  
  6 Smith, Tyrone             10 Batavia               27-05.00  
  7 Cali, Joe                 12 LeRoy                 26-08.50  
  8 Craine, Kyle              10 Marcus Whitm          26-04.00  
  9 Quataert, Mitchell         9 West Irondeq          24-03.00  
 10 Uttaro, AJ                10 Gates-Chili           23-08.00  
 11 Will, Mike                11 Gates-Chili           23-07.00  
 12 Smart, Jordan             10 Oakfield-Ala          23-05.50  
 13 Allen, Sergio             10 Greece Athen          22-07.00  
 14 Gibson, Zach               9 Oakfield-Ala          22-05.50  
 15 Radka, Dustin              9 Batavia               22-05.00  
 16 Coffta, Mike              10 Oakfield-Ala          21-11.00  
 17 Schroeder, Tyler          10 Oakfield-Ala          21-09.00  
 18 Molisani, Joe              9 Aquinas               20-07.00  
 19 Goodwin, Kyle              9 Brockport             17-03.50  
 
Boys 55 Meter Dash Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Lazzaro, Taylor            8 Marcus Whitm              8.04  
  2 Anchor, Zack               7 Batavia                   8.77  
Section  2 
  1 eyerman, Michael           8 McQuaid                   8.76  
  2 Williamson, Dontaee        7 School Of Th              9.20  
Section  3 
  1 Alton, Dennis              7 Batavia                   9.47  
  2 McConeghy, Patrick         7 McQuaid                  10.33  
 
Boys 300 Meter Dash Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Section  1 
  1 Lazzaro, Taylor            8 Marcus Whitm             47.81  
  2 Connolly, Liam             8 McQuaid                  48.37  
  3 Williams, Eric             8 Batavia                  54.69  
  4 Williamson, Dontaee        7 School Of Th             55.83  
 
Boys 600 Meter Run Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Connolly, Liam             8 McQuaid                1:51.86  
  2 Anchor, Zack               7 Batavia                2:06.37  
  3 Salotto, Steven            7 Marcus Whitm           2:07.18  
  4 Alton, Dennis              7 Batavia                2:16.53  
 
Boys 1000 Meter Run Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sullivan, Michael          7 McQuaid                3:45.49  
 
Boys 1600 Meter Run Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Best, Brennen              7 Marcus Whitm           6:11.26  
  2 Salotto, Steven            7 Marcus Whitm           6:11.30  
 
Boys 55 Meter Hurdles Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Morrow, Ronald             8 McQuaid                  10.09  
  2 Williams, Eric             8 Batavia                  10.45  
  3 eyerman, Michael           8 McQuaid                  10.51  
 
Boys Long Jump Mod
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Flight  1 
  1 Morrow, Ronald             8 McQuaid               15-10.00  
 -- Best, Brennen              7 Marcus Whitm              FOUL