Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/26/2009 08:31 PM
                               West - 1/24/2009                                
                                   NY Chiro                                    
                                    Results                                    
 
Girls 45 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Graham, Crystal           12 Edison Tech               6.35   1 
  2 Dunham, Jazmin            12 Greece Olymp              6.48   1 
  3 King, Danielle            12 Edison Tech               6.60   1 
  4 Brooks, Ashley            10 Edison Tech               6.66   1 
  5 Antinore, Taylor          10 Alexander                 6.68   1 
  6 Williams, Erica            9 Batavia                   6.69   2 
  7 Lattuca, Nicca            10 Spencerport               6.70   2 
  8 Snead, Toni               12 Edison Tech               6.75   2 
  9 Cook, Sharise             12 Edison Tech               6.76   6 
 10 Schmit, Shannon           10 Batavia                   6.80   2 
 11 Hlywa, Jade               10 Wilson Magne              6.81   2 
 11 Jones, Kandace            10 Greece Athen              6.81   3 
 13 Tapper, Brenda            12 Edison Tech               6.82   3 
 14 McArthur, Sofia           12 Edison Tech               6.89   4 
 15 Tomasso, Nicole            9 Spencerport               6.93   2 
 16 Marquita, Daniels         12 Charlotte                 6.99   3 
 17 Cooper, Jasmine           10 Bishop Kearn              7.03   3 
 18 Murphy, Tara              11 Wilson Magne              7.07   6 
 19 Coles, Angela             11 Edison Tech               7.08   5 
 20 Dulaney, Janae             9 Greece Athen              7.09   3 
 20 Dalle, Hannah             10 Greece Olymp              7.09   4 
 22 Coles, Shaneek            11 Edison Tech               7.12   6 
 23 Hartman, Sarah            12 Byron-Bergen              7.16   1 
 24 Latimer, Ebonique         12 Edison Tech               7.21   4 
 25 Finan, Amber              10 Alexander                 7.22   7 
 25 Underwood, Damali         11 Greece Olymp              7.22   5 
 27 Barnett-Faison, Tierra    10 Edison Tech               7.23   7 
 28 Yox, Violet               10 Brockport                 7.30   6 
 28 Robinson, Joy             11 Edison Tech               7.30   7 
 30 FloydWalker, Nikeya        9 Wilson Magne              7.35   5 
 30 Tyson, Alyssa             12 Edison Tech               7.35   5 
 32 Slossar, Kelly            12 Brockport                 7.36   5 
 33 Dart, Courtney            10 Alexander                 7.38   6 
 34 DeRue, Stephanie          10 Spencerport               7.41   7 
 35 Baranowski, Lauren        10 Bishop Kearn              7.43   9 
 36 Casey, Colleen            10 Bishop Kearn              7.44   8 
 37 Davalos, Halle            10 Byron-Bergen              7.48   8 
 38 Evans, Briana             12 Edison Tech               7.73   8 
 39 DeFelice, Carrie          11 Batavia                   7.77  10 
 40 McInally, Megan            9 Byron-Bergen              7.80   9 
 41 Chatt, Karliegh           11 Batavia                   7.82   9 
 42 Marr, Misty               12 Batavia                   7.91   9 
 43 Evans-Woods, Rebba        12 Edison Tech               7.93   6 
 43 Shine, Ciera               9 Wilson Magne              7.93   9 
 45 Ziccardi, Ashley          11 Batavia                   8.03  10 
 46 Olszewski, Gina           10 Alexander                 8.05  10 
 47 Liles, Samantha           12 Byron-Bergen              8.19   8 
 48 Heizyk, Linda             12 Byron-Bergen              8.56   8 
 -- Howard, Anndrea           10 Edison Tech                 DQ   8 
 
Girls 300 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Henry, Asia               12 Wilson Magne             43.61   1 
  2 Murphy, Tara              11 Wilson Magne             44.36   1 
  3 Sawnor, Mindy             12 Greece Athen             44.48   1 
  4 Hlywa, Jade               10 Wilson Magne             45.27   2 
  5 Snead, Toni               12 Edison Tech              46.34   2 
  6 Marquita, Daniels         12 Charlotte                47.41   3 
  7 Cooper, Rachel             9 Spencerport              47.61   3 
  8 Skidmore, Jodie           11 Alexander                48.77   4 
  9 Yox, Violet               10 Brockport                48.97   6 
 10 Tapper, Brenda            12 Edison Tech              49.05   2 
 11 Hale, Brittany            12 Charlotte                50.17   4 
 12 Jones, Kandace            10 Greece Athen             50.21   7 
 13 Wean, Alison               9 Greece Olymp             50.24   5 
 14 Siebert-Cecere, Danielle  10 Batavia                  50.43   5 
 15 Maggio, Carly             12 Greece Odyss             50.58   6 
 16 DeJohn, Abby              10 Spencerport              50.71   5 
 17 Slossar, Kelly            12 Brockport                50.93   7 
 18 FloydWalker, Nikeya        9 Wilson Magne             51.13   6 
 19 Williams, Erica            9 Batavia                  51.48  10 
 20 Kahen, Rachel             11 Greece Athen             51.77   8 
 21 Galbraith, Jeannie        11 Brockport                52.25   8 
 22 Finan, Amber              10 Alexander                52.41   6 
 23 Blackburn, Kaity          12 Greece Odyss             53.38   8 
 24 Phelps, Elizabeth          9 Byron-Bergen             54.10   9 
 25 Robinson, Joy             11 Edison Tech              54.96  11 
 26 Zinter, Tiana             10 Byron-Bergen             55.30  10 
 27 Olszewski, Gina           10 Alexander                56.84   9 
 28 March, Natalie            10 Batavia                  57.71  11 
 29 Evans, Briana             12 Edison Tech              58.72  10 
 30 Howard, Anndrea           10 Edison Tech              59.70  10 
 31 McInally, Megan            9 Byron-Bergen             59.96  12 
 32 Liles, Samantha           12 Byron-Bergen           1:04.28  12 
 33 Baranowski, Lauren        10 Bishop Kearn           1:05.40   9 
 
Girls 600 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sawnor, Mindy             12 Greece Athen           1:39.19  
  2 Graham, Crystal           12 Edison Tech            1:41.32  
  3 Kahen, Rachel             11 Greece Athen           1:53.59  
  4 Maggio, Carly             12 Greece Odyss           1:55.27  
  5 Schmit, Shannon           10 Batavia                1:55.46  
  6 Matteson, Stephanie       10 Greece Arcad           1:56.05  
  7 Blackburn, Kaity          12 Greece Odyss           1:57.34  
  8 Cook, Sharise             12 Edison Tech            1:57.74  
  9 McArthur, Sofia           12 Edison Tech            1:59.06  
 10 Wiederhold, Ashley        12 Greece Olymp           2:00.78  
 11 Stroman, Abby              8 Batavia                2:01.43  
 12 Michalak, Taryn           12 Brockport              2:02.87  
 13 Johnson, Kaley            12 Byron-Bergen           2:05.27  
 14 Neilans, Rachel           12 Alexander              2:05.97  
 15 Fitzgerald, Devin         12 Greece Olymp           2:06.35  
 16 Perry, Kaylee             10 Brockport              2:07.06  
 17 Braley, Amy               11 Greece Olymp           2:09.67  
 18 Jensen, Kayleigh          10 Brockport              2:09.88  
 19 Bartholomay, Kristen      10 Bishop Kearn           2:16.60  
 20 Seyboth, Stacy            11 Greece Olymp           2:24.71  
 21 Evans-Woods, Rebba        12 Edison Tech            2:39.63  
 
Girls 1000 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Crowe, Todne              12 Byron-Bergen           3:28.63  
  2 Gerace, Chelsea           10 Batavia                3:29.25  
  3 Maffett, Megan            10 Spencerport            3:34.64  
  4 Worthington, Brianna      11 Byron-Bergen           3:48.95  
  5 Coyle, Emily               9 Bishop Kearn           3:54.94  
  6 Milici, Stephanie         10 Greece Odyss           3:55.00  
  7 Jones, Amanda             11 Batavia                4:08.19  
  8 Wiederhold, Taylor        10 Greece Olymp           4:21.82  
  9 McKeon, Lauren            10 Greece Olymp           4:50.43  
 
Girls 1500 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Swertfeger, Sarah          9 Greece Olymp           5:22.48  
  2 Zielonka, Amanda          12 Alexander              5:22.64  
  3 Johnson, Kaley            12 Byron-Bergen           5:27.19  
  4 Kenny, Brianna            10 Greece Olymp           5:27.98  
  5 Saxton, Katie             10 Spencerport            5:34.82  
  6 Banzer, Emily             10 Brockport              5:39.15  
  7 Sargent, Erin             10 Brockport              5:41.18  
  8 Hill, Erin                 9 Brockport              5:54.99  
  9 Hill, Ashley              10 Batavia                5:55.09  
 10 Meyers, Julia             11 Brockport              5:56.44  
 11 Milici, Stephanie         10 Greece Odyss           6:01.77  
 12 Jones, Amanda             11 Batavia                6:28.88  
 13 March, Natalie            10 Batavia                6:40.04  
 
Girls 50 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Morgan, Kenisha           12 Batavia                   8.80   2 
  2 Graham, Crystal           12 Edison Tech               8.82   1 
  3 Winner, Erinn             10 Brockport                 9.04   2 
  4 Siebert-Cecere, Danielle  10 Batavia                   9.06   2 
  5 Galbraith, Jeannie        11 Brockport                 9.21   1 
  6 McArthur, Sofia           12 Edison Tech               9.24   1 
  7 Callan, Kate              12 Bishop Kearn              9.64   3 
  8 Hume, Cady                11 Batavia                   9.66   1 
  9 Wilson, Sparkle           12 Bishop Kearn              9.84   3 
 10 Holland, Julianna         10 Byron-Bergen             10.36   3 
 11 Bernardi, Breanna          9 Bishop Kearn             10.59   4 
 12 Zinter, Tiana             10 Byron-Bergen             10.70   3 
 13 Worthington, Brianna      11 Byron-Bergen             10.75   4 
 14 Westrich, Taylor          10 Greece Odyss             10.76   4 
 15 Bartholomay, Kristen      10 Bishop Kearn             10.82   5 
 16 Sanchez, Lataisha         10 Batavia                  11.50   4 
 17 Breeze, Jessica           12 Brockport                11.99   5 
 
Girls 4x200 Meter Relay Varsity
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Edison Tech  'B'                                   x2:04.49   1 
  2 Brockport                                           2:07.90   1 
  3 Byron-Bergen                                        2:09.64   2 
  4 Alexander                                           2:12.40   1 
  5 Brockport  'B'                                     x2:14.82   2 
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Spencerport                                         4:44.80  
  2 Greece Athena                                       4:45.90  
  3 Batavia                                             4:50.30  
  4 Byron-Bergen                                        4:50.59  
  5 Brockport                                           5:01.28  
  6 Greece Odyssey                                      5:03.35  
 -- Edison Tech                                              DQ   handed off at wrong
 
Girls 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Alexander                                          11:28.66  
  2 Brockport                                          11:38.70  
  3 Greece Athena                                      11:46.58  
  4 Byron-Bergen                                       12:15.36  
 
Girls High Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ekeren, Anna              10 Bishop Kearn           4-10.00  
  2 Quataert, Robin           12 Spencerport            4-08.00  
  3 Hill, Ashley              10 Batavia                4-04.00  
  3 Winner, Erinn             10 Brockport              4-04.00  
  5 O'Leary, Kelsey           12 Greece Olymp           4-02.00  
  5 Hume, Cady                11 Batavia                4-02.00  
  5 Skidmore, Jodie           11 Alexander              4-02.00  
  5 Bailey, Nicole            10 Byron-Bergen           4-02.00  
  5 Phelps, Elizabeth          9 Byron-Bergen           4-02.00  
 10 Breeze, Jessica           12 Brockport              4-00.00  
 11 DeFelice, Carrie          11 Batavia                3-09.00  
 
Girls Pole Vault Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Deangelo, Kayliegh        11 Alexander              8-06.00  
  2 Morgan, Kenisha           12 Batavia               J8-06.00  
  3 Deangelo, Chrissy          9 Alexander              7-06.00  
  4 Buell, Brittany           11 Brockport              7-00.00  
  4 Antinore, Taylor          10 Alexander              7-00.00  
  4 Gerace, Chelsea           10 Batavia                7-00.00  
  7 Sanchez, Lataisha         10 Batavia                6-06.00  
 -- Bailey, Nicole            10 Byron-Bergen                NH  
 
Girls Shot Put Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Morgan, Kenisha           12 Batavia               31-09.50  
  2 O'Leary, Kelsey           12 Greece Olymp          28-01.00  
  3 Williams, Erica            9 Batavia               26-05.00  
  4 Deangelo, Kayliegh        11 Alexander             24-07.00  
  5 DeFelice, Carrie          11 Batavia               24-06.00  
  6 Liles, Samantha           12 Byron-Bergen          24-05.50  
  7 Ekeren, Anna              10 Bishop Kearn          22-03.00  
  8 O'Brien, Erin              9 Bishop Kearn          21-05.00  
  9 Braley, Amy               11 Greece Olymp          21-04.50  
 10 Chatt, Karliegh           11 Batavia               20-09.00  
 11 Ziccardi, Ashley          11 Batavia               19-09.50  
 12 Hadgis, Katie             10 Bishop Kearn          19-05.25  
 13 Robinson, Joy             11 Edison Tech           18-00.00  
 14 Whitehair, Kate           12 Brockport             17-02.00  
 
Girls 1500 Meter Race Walk Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Clayton, Leigh            12 Byron-Bergen           8:37.76  
  2 Stroman, Abby              8 Batavia                8:44.81  
  3 Hill, Ashley              10 Batavia                9:07.29  
  4 Marr, Misty               12 Batavia                9:07.32  
  5 Fitzgerald, Shauna        11 Greece Olymp           9:36.26  
  6 Heizyk, Linda             12 Byron-Bergen          10:21.75  
  7 Cipura, Brianne           11 Greece Olymp          10:37.25  
  8 Chatt, Karliegh           11 Batavia               11:12.58  
 
Girls 45 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Davis, La-Ressa            9 Brockport                 7.28   1 
  2 Gerich, Kathy             10 Greece Athen              7.52   1 
  3 Heeks, Kathryn            10 Greece Arcad              7.58   1 
  4 Orzechowski, Lauren        9 Brockport                 7.64   1 
  5 Durant, Kaitlyn            9 Brockport                 7.83   2 
  6 Palozzi, Danella           9 Greece Athen              8.05   2 
  7 Miller, Crystal           10 Greece Arcad              8.14   1 
  8 Hamza, Nicole             10 Greece Arcad              8.37   2 
  9 Brown, Kathleen           10 Brockport                 8.52   2 
 
Girls 300 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Touchstone, Chelsea        9 Greece Athen             50.20   2 
  2 Thompson, Grace            9 Brockport                51.03   3 
  3 May, Olivia               11 Greece Athen             51.77   3 
  4 Heeks, Kathryn            10 Greece Arcad             52.26   2 
  5 O'Leary, Caitlin          10 Greece Athen             52.74   2 
  6 Leicht, Erica             10 Greece Athen             52.80   1 
  7 Williamson, Tori          10 Spencerport              54.71   3 
  8 Durant, Kaitlyn            9 Brockport                55.29   4 
  9 Gerich, Kathy             10 Greece Athen             55.39   3 
 10 Pyykkonen, Nikki           9 Greece Arcad             56.10   3 
 11 Davis, La-Ressa            9 Brockport                56.12   2 
 12 Bowhers, Michelle         10 Greece Athen             56.85   2 
 13 Miller, Crystal           10 Greece Arcad             57.00   4 
 14 Ward, Brittany             9 Greece Athen             57.14   1 
 15 Palozzi, Danella           9 Greece Athen             57.23   4 
 16 Federation, Lindsay       11 Greece Athen             59.00   1 
 17 Brown, Kathleen           10 Brockport                59.37   1 
 18 Wenderich, Carley         10 Greece Athen           1:00.07   4 
 19 Bubie, Nicole              9 Greece Odyss           1:00.43   1 
 20 Goeke, Janelle             9 Spencerport            1:01.65   2 
 21 Schneider, Carly          11 Greece Odyss           1:01.84   4 
 22 Hamza, Nicole             10 Greece Arcad           1:03.11   4 
 
Girls 600 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Leicht, Erica             10 Greece Athen           1:56.75  
  2 O'Leary, Caitlin          10 Greece Athen           1:58.56  
  3 Touchstone, Chelsea        9 Greece Athen           2:05.91  
  4 Lashbrook, Caitlin        10 Greece Athen           2:06.19  
  5 Lafferty, Courtney         9 Greece Athen           2:07.16  
  6 Kachala, Melissa          12 Greece Athen           2:08.48  
  7 Zicari, Alexis             9 Spencerport            2:10.45  
  8 May, Olivia               11 Greece Athen           2:12.12  
  9 Ward, Brittany             9 Greece Athen           2:12.34  
 10 Federation, Lindsay       11 Greece Athen           2:12.54  
 11 Wenderich, Carley         10 Greece Athen           2:18.28  
 12 Bubie, Nicole              9 Greece Odyss           2:19.35  
 13 Bowhers, Michelle         10 Greece Athen           2:19.61  
 14 Schneider, Carly          11 Greece Odyss           2:20.87  
 
Girls 1000 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lafferty, Courtney         9 Greece Athen           3:48.79  
  2 Fronczak, Monika          10 Spencerport            3:50.41  
  3 Lashbrook, Caitlin        10 Greece Athen           3:50.75  
  4 Kachala, Melissa          12 Greece Athen           3:56.49  
  5 Inclema, Ashley           10 Spencerport            4:04.73  
  6 Desiato, Brittany         10 Spencerport            4:09.81  
 
Girls 50 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gira, Emma                 9 Brockport                10.52  
 
Girls 4x200 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Greece Athena                                       2:12.32  
  2 Batavia                                             2:16.26  
  3 Brockport  'C'                                     x2:18.61  
  4 Greece Arcadia                                      2:25.23  
 
Girls High Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Zicari, Alexis             9 Spencerport            4-04.00  
  1 Palmer, Lauren            10 Spencerport            4-04.00  
  3 Gira, Emma                 9 Brockport              4-02.00  
 -- Goeke, Janelle             9 Spencerport                 NH  
 
Girls Shot Put Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Watson, Ashley             9 Spencerport           22-08.50  
  2 Putnam, Kelsee            10 Brockport             21-09.00  
  3 Applebaum, Hannah          9 Brockport             21-04.00  
  4 Hoffer, Megan             10 Spencerport           20-09.00  
  5 Musson, Valerie           10 Spencerport           20-04.50  
  6 Spragins, Ruth             9 Brockport             20-02.00  
  7 Putnam, Ashlee            10 Brockport             18-07.50  
  8 Orzechowski, Lauren        9 Brockport             17-01.00  
 
Girls 45 Meter Dash Modified
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Balduf, Amanda             8 Batavia                   7.49   1 
  2 Garlock, Katie             7 Batavia                   7.68   1 
  3 Sanchez, Brice             8 Batavia                   7.79   2 
  4 Durzewski, Jessica         8 Batavia                   7.92   1 
 
Girls 300 Meter Dash Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Balduf, Amanda             8 Batavia                  52.07  
  2 Reda-Kendrick, Eva         7 Batavia                  56.28  
 
Girls 600 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Durzewski, Jessica         8 Batavia                2:12.88  
 
Girls Shot Put Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Garlock, Katie             7 Batavia               18-07.00  
  2 Stachowski, Ashley         7 Batavia               13-06.50  
 
Girls 1500 Meter Race Walk Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Stachowski, Ashley         7 Batavia               11:13.01  
 
Boys 45 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Harrington, Brett         12 Edison Tech               5.72   1 
  2 Harley, Quinton           12 Edison Tech               5.79   1 
  3 Canady, Mark              11 Edison Tech               5.88   2 
  4 Thorton, Chris            11 Brockport                 5.89   1 
  5 Washington, Quinton       11 Bishop Kearn              5.95   3 
  6 Mincey, Anthony           11 Greece Athen              6.00   2 
  7 Slack, Chuck              12 Byron-Bergen              6.05   4 
  8 Smiley, Kenny             11 Wilson Magne              6.06   3 
  9 Frater, Jamar             12 Brockport                 6.07   3 
  9 Atterberry, Tony          12 Greece Athen              6.07   3 
 11 Applewhite, Ishmael       12 Edison Tech               6.09   4 
 12 Shaffer, Jay              11 Alexander                 6.10   1 
 13 Joseph, Quentin           11 Charlotte                 6.11   2 
 14 Vann, David               10 Charlotte                 6.13   4 
 14 Gilbert, Kayman           12 Edison Tech               6.13   2 
 16 Simmons, Elijah           10 Bishop Kearn              6.14   4 
 17 Sinclair, Kenny           11 Monroe                    6.17   3 
 18 Leonard, Richard          10 Batavia                   6.19   4 
 19 Vega, Devon               11 Charlotte                 6.20   4 
 19 Harvey, Justin            10 Edison Tech               6.20   7 
 21 May, Maurice              11 Greece Olymp              6.23   3 
 21 Moorer, Jaron             10 Edison Tech               6.23   5 
 23 Williams, Marlon          11 Bishop Kearn              6.25   7 
 24 Shaffer, Steven           11 Alexander                 6.26   8 
 24 Allen, Andre              10 Edison Tech               6.26  10 
 24 Barclay, Jaiquan          10 Edison Tech               6.26   7 
 27 Jones, Marcellus          11 Edison Tech               6.27   6 
 28 Lim, Kevin                12 Greece Odyss              6.28   5 
 29 Zimmer, Morgan            10 Greece Odyss              6.34   8 
 30 Skinner, Devonte          10 Edison Tech               6.35   8 
 30 Lawson, Keith             11 Wilson Magne              6.35   9 
 32 Ealey, Devin              12 Edison Tech               6.36   6 
 32 Pickney, Rhett            12 Bishop Kearn              6.36   8 
 32 Mcfarley, Eddie           11 School witho              6.36   5 
 35 Marga, Aaron              11 Brockport                 6.37   6 
 35 Betts, Xavier             11 Edison Tech               6.37  11 
 37 Jones, Shyquan            10 Edison Tech               6.39   9 
 38 Morales, Kevin            10 Edison Tech               6.40  12 
 39 Wood, Ryan                12 Batavia                   6.41   6 
 40 Molinari, Al              11 Greece Olymp              6.43   6 
 41 Hollweldel, Kirk          11 Alexander                 6.47   8 
 42 Beyerlein, David          12 Greece Arcad              6.53  11 
 43 Cook, Adam                11 Greece Olymp              6.54  11 
 44 Nugent, Byron              9 Edison Tech               6.55  12 
 44 Hogan, Brian              12 Byron-Bergen              6.55   8 
 46 Spinks, Shamar            10 Batavia                   6.56  10 
 47 Natalizia, Kyle            9 Alexander                 6.58  10 
 48 Dixon, Carl               11 Charlotte                 6.59  11 
 49 Cooper, Dashaun           10 Wilson Magne              6.60  11 
 50 Fowler, Darius            10 Wilson Magne              6.61  15 
 51 Walker, Terrance          12 Edison Tech               6.64  13 
 51 Maldonado, Carlos         10 Edison Tech               6.64  13 
 53 tybor, cody               10 Alexander                 6.68   9 
 54 phillips, Derrick         11 Alexander                 6.71  13 
 55 Cook, Tim                 11 Batavia                   6.75  12 
 56 Siebert, Gregory           9 Bishop Kearn              6.76  14 
 57 Weidenbach, Nick          12 Greece Olymp              6.79  12 
 58 mitchell, saiquan         11 Wilson Magne              6.80  10 
 59 Polite Jr., David         12 Edison Tech               6.83  14 
 59 Kulczyk, Joe              12 Batavia                   6.83  13 
 61 Hoyt, Adam                12 Greece Odyss              6.86  12 
 62 Czechowski, Lucas         11 Alexander                 6.89  15 
 63 Heberlien, Zack           11 Alexander                 6.91  14 
 64 McCarthy, Daniel           9 Byron-Bergen              6.92  15 
 65 Prospero, Nick             9 Byron-Bergen              6.96  15 
 66 Stadler, Mitchell          9 Greece Olymp              7.03  16 
 67 McLaughlin, Mark          12 Byron-Bergen              7.08  16 
 68 Nguyen, Kenny             10 Bishop Kearn              7.13  14 
 69 Goodwin, Justin           10 Bishop Kearn              7.32  16 
 70 Spallone, Anthony         12 Greece Olymp              7.39  16 
 71 Reger, Ethan              10 Alexander                 7.64  16 
 72 Whitmore, Jeff            12 Alexander                 7.88  16 
 72 Printup, Aaron            11 Batavia                   7.88  17 
 74 Logsdon, Dallas           11 Batavia                   8.59  17 
 -- Crossman-Chavez, Alfredo  12 Edison Tech                 FS   2 
 -- Glenn, Shannon            10 Charlotte                   DQ  15 
 
Boys 300 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Harrington, Brett         12 Edison Tech              38.59   1 
  2 Hlywa, Joseph             12 Edison Tech              38.66   1 
  3 Thorton, Chris            11 Brockport                39.65   2 
  4 Kleinhammer, Steve        12 Greece Odyss             39.99   3 
  5 Richard, Kevin            12 Greece Athen             40.17   5 
  6 Deeg, Stefan              10 Greece Athen             40.24   3 
  7 Atterberry, Tony          12 Greece Athen             40.36   5 
  8 Joseph, Quentin           11 Charlotte                40.53   8 
  9 Restaino, Nick            12 Spencerport              40.74   6 
 10 Ealey, Devin              12 Edison Tech              41.30  11 
 11 Slack, Chuck              12 Byron-Bergen             41.31   6 
 12 Leonard, Richard          10 Batavia                  41.33   8 
 13 Applewhite, Ishmael       12 Edison Tech              41.46   4 
 14 Ferguson, Mykel           11 Greece Olymp             41.57   3 
 15 DeRoo, Rob                12 Greece Olymp             41.66   2 
 16 Sinclair, Kenny           11 Monroe                   41.70   7 
 17 Mincey, Anthony           11 Greece Athen             41.74  14 
 18 Vega, Devon               11 Charlotte                41.79   5 
 19 Cappon, Nick              12 Greece Odyss             42.06   6 
 20 Jones, Marcellus          11 Edison Tech              42.09   9 
 21 Harvey, Justin            10 Edison Tech              42.22  10 
 22 May, Maurice              11 Greece Olymp             42.29   3 
 23 Barclay, Jaiquan          10 Edison Tech              42.59   9 
 24 Rolle, Devonte            11 Batavia                  42.78   7 
 25 Frater, Jamar             12 Brockport                42.82   8 
 26 Zimmerman, Tyler          11 Greece Odyss             42.83   8 
 27 Shaffer, Jay              11 Alexander                42.91  15 
 28 Mcfarley, Eddie           11 School witho             43.10  10 
 29 Martinez, Francisco        9 Batavia                  43.14   9 
 30 Walker, Terrance          12 Edison Tech              43.31  18 
 31 Love, Ronnie               9 Charlotte                43.37   6 
 32 Thompson, Jacob           11 Brockport                43.53  11 
 33 Allen, Andre              10 Edison Tech              43.72  12 
 34 Zimmer, Morgan            10 Greece Odyss             43.74  10 
 35 Wood, Ryan                12 Batavia                  43.85   7 
 36 Jones, Shyquan            10 Edison Tech              44.04  13 
 37 Rizzo, Rick               10 Greece Odyss             44.22  12 
 38 Marga, Aaron              11 Brockport                44.32  10 
 39 Siebert, Gregory           9 Bishop Kearn             44.56  13 
 40 Hugh, Jon                 11 Greece Odyss             44.78  12 
 41 Bigg, Justin              12 Greece Odyss             45.08  15 
 42 Morales, Kevin            10 Edison Tech              45.13  17 
 43 mitchell, saiquan         11 Wilson Magne             45.36  16 
 44 Marrocco, Kenny           11 Batavia                  45.37  13 
 45 Hollweldel, Kirk          11 Alexander                45.52  14 
 46 Nugent, Byron              9 Edison Tech              45.88  15 
 47 Shaffer, Steven           11 Alexander                46.29  14 
 48 Natalizia, Kyle            9 Alexander                46.52  14 
 49 Vann, David               10 Charlotte                46.57  18 
 50 Brooks, Author            10 Edison Tech              46.97  18 
 51 Cook, Tim                 11 Batavia                  47.34  15 
 52 Glenn, Shannon            10 Charlotte                47.97  16 
 53 Hensel, Ryan              12 Greece Odyss             48.00  16 
 54 German, Tim               12 Batavia                  48.82  15 
 54 McCarthy, Daniel           9 Byron-Bergen             48.82  16 
 56 Katz, Jon                 11 Greece Odyss             49.09  17 
 57 Jordan, Ike                9 Bishop Kearn             49.14  16 
 58 Lanphear, Pete             9 Byron-Bergen             49.60  17 
 59 Prospero, Nick             9 Byron-Bergen             49.86  17 
 -- Knapp, JohnMichael        10 Greece Arcad               DNF   2 
 
Boys 600 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Harley, Quinton           12 Edison Tech            1:28.87  
  2 Santana, Jonathan         12 Edison Tech            1:28.98  
  3 Rodgers, Camerom          10 Wilson Magne           1:32.97  
  4 Richard, Kevin            12 Greece Athen           1:33.45  
  5 Zimmerman, Tyler          11 Greece Odyss           1:33.91  
  6 Knapp, JohnMichael        10 Greece Arcad           1:34.16  
  7 Kryman, Greg              12 Batavia                1:34.46  
  8 Cholewa, Nick             12 Spencerport            1:34.99  
  9 Liess, Chris              11 Greece Olymp           1:36.06  
 10 Moorer, Jaron             10 Edison Tech            1:36.39  
 11 Crossman-Chavez, Alfredo  12 Edison Tech            1:36.65  
 12 Deeg, Stefan              10 Greece Athen           1:36.98  
 13 Pierce, Adam              12 Batavia                1:37.30  
 14 Anglin, Oshani            10 Wilson Magne           1:38.29  
 15 Freeman, Rob              11 Batavia                1:38.91  
 16 Bigg, Justin              12 Greece Odyss           1:39.40  
 17 Ayol, Gayang              10 Greece Olymp           1:39.62  
 18 Egan, Brian               12 Brockport              1:39.63  
 19 Bailey, Dan               12 Batavia                1:39.81  
 20 Colby, Jeff               11 Greece Olymp           1:39.82  
 21 Mora, Gerrit              10 Brockport              1:40.24  
 22 Canady, Mark              11 Edison Tech            1:40.56  
 23 Rufus, Elbert             11 Charlotte              1:40.70  
 24 Kelly, Donald             11 Charlotte              1:41.23  
 25 Rizzo, Rick               10 Greece Odyss           1:42.06  
 26 Costello, Zach            10 Brockport              1:42.36  
 27 Walker, Nick              12 Greece Odyss           1:42.55  
 28 Hugh, Jon                 11 Greece Odyss           1:42.57  
 29 Joseph, Omar              10 Edison Tech            1:44.65  
 30 Cooper, Dashaun           10 Wilson Magne           1:47.12  
 31 Liess, Justin             10 Greece Olymp           1:47.13  
 32 Laird, Jon                 9 Batavia                1:47.87  
 33 Katz, Jon                 11 Greece Odyss           1:48.29  
 34 Ward, Ian                 12 Greece Arcad           1:48.48  
 35 Francia, Patrick          12 Greece Olymp           1:48.99  
 36 Hensel, Ryan              12 Greece Odyss           1:49.29  
 37 Hyman, Brennan            11 Greece Olymp           1:49.38  
 38 Maldonado, Carlos         10 Edison Tech            1:50.09  
 39 Pasquale, Charles         11 Greece Olymp           1:55.96  
 40 Fowler, Darius            10 Wilson Magne           1:56.13  
 41 Seyboth, Scott             9 Greece Olymp           1:56.83  
 42 Butman, Christopher        9 Greece Olymp           2:01.06  
 
Boys 1000 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Roose, Jordan             12 Brockport              2:49.22  
  2 Borden, Zak               12 Greece Olymp           2:51.26  
  3 Tillery, Kevin            10 Batavia                2:56.70  
  4 Ward, Ian                 12 Greece Arcad           3:05.18  
  5 To, Justin                10 Spencerport            3:06.15  
  6 Spinosa, Phil             11 Spencerport            3:09.69  
  7 Galetto, Billy             9 Spencerport            3:10.21  
  8 Martinelli, Adam          12 Byron-Bergen           3:12.74  
  9 Clor, Mat                 10 Batavia                3:29.25  
 10 Caccamise, Arron          10 Alexander              3:29.86  
 11 Siebert, Nicholas          9 Bishop Kearn           3:35.13  
 
Boys 1600 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Borden, Zak               12 Greece Olymp           4:46.42  
  2 Lipani, Lou               10 Greece Arcad           4:48.50  
  3 Coon, Josh                12 Brockport              4:52.81  
  4 Davalos, Tyler            11 Byron-Bergen           4:55.99  
  5 Leisenring, James         11 Batavia                5:03.79  
  6 Hill, Jordan              12 Brockport              5:07.36  
  7 Holbrook, Austin          10 Greece Olymp           5:12.85  
  8 Reichert, John            10 Greece Arcad           5:15.83  
  9 Nieves, Brandon           10 Brockport              5:23.70  
 10 Martinelli, Adam          12 Byron-Bergen           5:33.15  
 11 Seyboth, Scott             9 Greece Olymp           5:34.20  
 12 Pasquale, Charles         11 Greece Olymp           5:34.34  
 13 Carroll, Kevin            10 Bishop Kearn           5:36.00  
 14 LaBeau, John              10 Bishop Kearn           5:39.94  
 15 Caccamise, Arron          10 Alexander              6:05.16  
 16 Scheidweiler, Dakota      11 Byron-Bergen           6:06.05  
 17 Vanderburgh, Jacob        11 Greece Olymp           6:46.72  
 
Boys 50 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Harrington, Brett         12 Edison Tech               7.21   1 
  2 Hlywa, Joseph             12 Edison Tech               7.69   1 
  3 Harley, Quinton           12 Edison Tech               7.73   2 
  4 Smith, Marcus             12 Edison Tech               7.90   2 
  5 McGreevy, Tim             12 Alexander                 8.01   3 
  6 Ferguson, Mykel           11 Greece Olymp              8.72   4 
  7 Lambert, Chris            12 Alexander                 8.82   1 
  8 Rodgers, Camerom          10 Wilson Magne              8.91   1 
  9 Maggio, Nick              10 Greece Odyss              9.02   4 
 10 Payton-Rivers, Raul       11 Charlotte                 9.03   3 
 11 Joseph, Omar              10 Edison Tech               9.09   5 
 12 Shea, Ryan                12 Batavia                   9.38   4 
 13 Ross, Jahari              10 Edison Tech               9.54   5 
 -- To, Jason                 12 Spencerport                 FS   2 
 -- Anglin, Oshani            10 Wilson Magne                DQ   2 
 -- Williams, Eric             9 Batavia                     DQ   3 
 
Boys 4x200 Meter Relay Varsity
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Batavia                                             1:44.82   2 
  2 Charlotte                                           1:46.16   1 
  3 Alexander                                           1:46.99   2 
  4 Greece Odyssey                                      1:47.09   2 
  5 Brockport                                           1:47.49   3 
  6 Batavia  'B'                                       x1:52.44   3 
  7 Greece Arcadia                                      1:52.63   3 
  8 Batavia  'C'                                       x1:56.41   3 
 -- Edison Tech  'B'                                         DQ   1 
 
Boys 4x400 Meter Relay Varsity
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Edison Tech                                         3:45.74   1 
  2 Greece Odyssey                                      4:03.74   1 
  3 Greece Olympia                                      4:04.00   2 
  4 Batavia                                             4:19.80   1 
  5 Brockport                                           4:20.17   2 
 -- Charlotte                                                DQ   1  plastic bottom shoes
 
Boys 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Greece Odyssey                                      9:32.06  
  2 Brockport                                          10:01.16  
  3 Greece Athena                                      10:15.97  
  4 Batavia  'B'                                      x10:24.10  
  5 Byron-Bergen                                       10:27.79  
 -- Greece Olympia                                          DNF  
 
Boys High Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ntumba, Jerry             12 Greece Olymp           6-07.00  
  2 Coley, Denzel             12 Greece Olymp           5-10.00  
  2 McGreevy, Tim             12 Alexander              5-10.00  
  4 Kryman, Greg              12 Batavia                5-08.00  
  4 Baillargeon, Joe          12 Bishop Kearn           5-08.00  
  4 Wright, Jamel             12 Greece Olymp           5-08.00  
  7 Lambert, Chris            12 Alexander              5-06.00  
  7 Ealey, Devin              12 Edison Tech            5-06.00  
  9 Smith, Marcus             12 Edison Tech            5-04.00  
 10 Czechowski, Lucas         11 Alexander              5-00.00  
 10 Sinclair, Kenny           11 Monroe                 5-00.00  
 10 Joseph, Omar              10 Edison Tech            5-00.00  
 10 Shea, Ryan                12 Batavia                5-00.00  
 10 Harvey, Justin            10 Edison Tech            5-00.00  
 15 Walker, Nick              12 Greece Odyss           4-09.00  
 15 Maggio, Nick              10 Greece Odyss           4-09.00  
 15 Beyerlein, David          12 Greece Arcad           4-09.00  
 15 Palleschi-King, Zachary   10 Bishop Kearn           4-09.00  
 15 Gilbert, Kayman           12 Edison Tech            4-09.00  
 15 Fuller, Leland            12 Byron-Bergen           4-09.00  
 21 Martinez, Francisco        9 Batavia                4-06.00  
 21 Rolle, Devonte            11 Batavia                4-06.00  
 -- Williams, Darazian        10 Batavia                     NH  
 -- Lim, Kevin                12 Greece Odyss                NH  
 -- Betts, Xavier             11 Edison Tech                 NH  
 -- Ross, Jahari              10 Edison Tech                 NH  
 
Boys Pole Vault Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Shea, Ryan                12 Batavia               11-00.00  
  2 Baillargeon, Joe          12 Bishop Kearn         J11-00.00  
  3 Hogan, Brian              12 Byron-Bergen          10-00.00  
  4 tybor, cody               10 Alexander              8-06.00  
  4 Maggio, Nick              10 Greece Odyss           8-06.00  
  4 Grip, Brian               10 Greece Olymp           8-06.00  
  7 Bailey, Dan               12 Batavia                7-06.00  
  7 Lanphear, Pete             9 Byron-Bergen           7-06.00  
  9 Marrocco, Kenny           11 Batavia                7-00.00  
  9 Davalos, Tyler            11 Byron-Bergen           7-00.00  
  9 Cook, Tim                 11 Batavia                7-00.00  
 12 Williams, Eric             9 Batavia                6-06.00  
 -- Heberlien, Zack           11 Alexander                   NH  
 
Boys Shot Put Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Aldridge, Terren          11 Greece Olymp          42-11.50  
  2 Dyer, Tom                 12 Greece Olymp          36-10.00  
  3 Lambert, Chris            12 Alexander             36-07.00  
  4 Gause, Jordian            10 Bishop Kearn          36-02.50  
  5 Santana, Jonathan         12 Edison Tech           35-05.25  
  6 Polite Jr., David         12 Edison Tech           34-11.75  
  7 phillips, Derrick         11 Alexander             34-01.00  
  8 Palleschi-King, Zachary   10 Bishop Kearn          32-02.00  
  9 Rizzari, Dominic          11 Greece Olymp          31-10.75  
 10 Weidenbach, Nick          12 Greece Olymp          31-01.50  
 11 McLaughlin, Mark          12 Byron-Bergen          29-10.00  
 12 Kulczyk, Joe              12 Batavia               29-03.00  
 13 Jones, Marcellus          11 Edison Tech           29-01.50  
 14 Washington, Dejon         12 Edison Tech           28-05.00  
 14 Smith, Tyrone             11 Batavia               28-05.00  
 16 Logsdon, Dallas           11 Batavia               27-04.50  
 17 Spallone, Anthony         12 Greece Olymp          26-08.00  
 18 Walker, Terrance          12 Edison Tech           26-06.00  
 18 Magill, Jalen             10 Wilson Magne          26-06.00  
 20 Reger, Ethan              10 Alexander             25-08.00  
 20 Pulhamus, Dan             11 Spencerport           25-08.00  
 22 Nugent, Byron              9 Edison Tech           24-08.00  
 23 Huber, Colin              11 Greece Olymp          24-03.50  
 24 Scheidweiler, Dakota      11 Byron-Bergen          24-00.00  
 25 Whitmore, Jeff            12 Alexander             23-11.50  
 26 German, Tim               12 Batavia               23-06.00  
 27 Printup, Aaron            11 Batavia               22-04.00  
 28 Burbridge, Samaj          10 Wilson Magne          22-03.00  
 
Boys 45 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Wesley, Jake              10 Greece Arcad              6.61   1 
  2 Cordova, Anthony          12 Greece Athen              6.75   1 
  3 Santini, Eric              9 Greece Athen              6.87   2 
  4 Hoffer, Devin              9 Greece Athen              6.96   1 
  5 Latona, Caleb             11 Greece Arcad              7.21   2 
  6 Collins, Sam               9 Brockport                 7.24   2 
  7 Kroeger, James            11 Greece Odyss              7.79   2 
  8 Carter, Justin             9 Brockport                 7.88   2 
  9 Marga, Alan                9 Brockport                 8.21   2 
 
Boys 300 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Landry, Joseph            12 Greece Athen             42.75   1 
  2 Cordova, Anthony          12 Greece Athen             44.63   3 
  3 Sincebaugh, James         12 Greece Athen             45.49   1 
  4 Schultz, Doug             11 Brockport                45.72   2 
  5 Fragale, Marco            10 Greece Athen             47.42   1 
  6 Williams, Christopher     12 Greece Athen             48.02   2 
  7 Hoffer, Devin              9 Greece Athen             48.09   3 
  8 Cooper, Jared             10 Spencerport              48.17   2 
  9 Santini, Eric              9 Greece Athen             48.34   3 
 10 Greene, Nick               9 Greece Arcad             48.45   3 
 11 Ward, Christopher         10 Greece Athen             48.51   4 
 12 Budinski, Nick            10 Greece Odyss             49.63   5 
 13 Latona, Caleb             11 Greece Arcad             50.65   2 
 14 Brar, Harman              10 Greece Odyss             50.88   5 
 15 Hale, Zach                 9 Greece Athen             51.68   4 
 16 Mangiafesto, Jeff          9 Greece Odyss             52.15   4 
 17 Kroeger, James            11 Greece Odyss             52.64   3 
 18 Collins, Sam               9 Brockport                53.92   3 
 19 Miller, Zach              11 Greece Odyss             54.91   4 
 20 Carter, Justin             9 Brockport                55.73   5 
 21 Marga, Alan                9 Brockport                58.54   5 
 22 Kostin, Mike              10 Greece Odyss           1:02.33   1 
 
Boys 600 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Landry, Joseph            12 Greece Athen           1:37.04  
  2 Gerstenberger, Alex       10 Greece Odyss           1:43.27  
  3 Sincebaugh, James         12 Greece Athen           1:47.15  
  4 Fragale, Marco            10 Greece Athen           1:48.00  
  5 Ward, Christopher         10 Greece Athen           1:48.02  
  6 Williams, Christopher     12 Greece Athen           1:49.23  
  7 Budinski, Nick            10 Greece Odyss           1:50.03  
  8 Hale, Zach                 9 Greece Athen           1:52.39  
  9 Coburn, Mike              10 Spencerport            1:52.82  
 10 Mangiafesto, Jeff          9 Greece Odyss           1:55.51  
 11 Kostin, Mike              10 Greece Odyss           2:14.53  
 
Boys 1000 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gerstenberger, Alex       10 Greece Odyss           3:13.80  
  2 Foley, Nate               11 Brockport              3:20.72  
  3 Giamberdino, Joe           9 Greece Arcad           3:52.20  
 
Boys 50 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ghent, Andrew              9 Greece Arcad              9.87  
  2 McRae, Tristan            10 Greece Arcad             10.53  
 
Boys 4x200 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Byron-Bergen                                        1:57.05  
  2 Batavia                                             2:06.28  
  3 Brockport  'C'                                     x2:08.87  
 
Boys 4x400 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Greece Athena                                       4:22.72  
  2 Greece Odyssey  'B'                                x4:30.47  
 
Boys High Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McRae, Tristan            10 Greece Arcad           5-00.00  
  2 Ghent, Andrew              9 Greece Arcad           4-09.00  
 
Boys Pole Vault Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hicks, Jared               9 Brockport              6-00.00  
 
Boys Shot Put Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Oulette, Stephan           9 Brockport             31-10.00  
  2 Miller, Zach              11 Greece Odyss          31-08.00  
  3 Brar, Harman              10 Greece Odyss          26-07.00  
  4 Cooper, Jared             10 Spencerport           25-04.00  
  5 Goodwin, Kyle             10 Brockport             24-00.50  
  6 Hicks, Jared               9 Brockport             22-08.00  
 
Boys 45 Meter Dash Modified
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Laird, Brian               8 Batavia                   7.21   1 
  2 Egeli, Alex                7 Batavia                   7.22   1 
  3 Delorme, Zach              7 Batavia                   7.69   1 
  4 Baiocco, Justin            7 Batavia                   8.13   2 
 
Boys 300 Meter Dash Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Santiago, Jon              8 Batavia                  48.83  
  2 Laird, Brian               8 Batavia                  50.41  
 
Boys 600 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Egeli, Alex                7 Batavia                2:00.26  
  2 Delorme, Zach              7 Batavia                2:06.45  
  3 Radka, Jacob               7 Batavia                2:10.36  
 
Boys 1000 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Baiocco, Justin            7 Batavia                4:02.82  
 
Boys High Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Santiago, Jon              8 Batavia                4-06.00