Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/11/2012 10:16 PM
                             AQ-Meet4 - 2/11/2012                              
                                    Aquinas                                    
                                    Results                                    
 
Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Heath, Joanna             11 West Irondeq           5-04.00  
  1 Burkey, Amanda            11 Fairport               5-04.00  
  3 Sturtz, Mackenzie         11 Marion                 5-00.00  
  3 Fisher, Katie             11 Greece Athen           5-00.00  
  5 Renna, Katie              11 Fairport               4-10.00  
  5 Riley, Jenny              12 Pittsford Me           4-10.00  
  5 Kopp, Madeline            11 Spencerport            4-10.00  
  5 Brust, Haley               9 Hilton                 4-10.00  
  9 Kimber, Caroline          11 Pittsford Su           4-08.00  
  9 Martin, Tylyn             11 Fairport               4-08.00  
  9 Yare, Mary                10 Aquinas                4-08.00  
  9 Higgins, Emily            12 Marion                 4-08.00  
  9 Leach, Hannah              9 Brockport              4-08.00  
  9 Ballet, Isabelle          11 Pittsford Me           4-08.00  
  9 Tremblay, Beverly         10 Brockport              4-08.00  
 16 Samuel, Taylor             9 Fairport               4-06.00  
 17 Noll, Ali                 10 Aquinas                4-04.00  
 17 Flick, Morgan             12 Honeoye                4-04.00  
 17 Ryan, Colleen             10 Pittsford Su           4-04.00  
 17 Bennett, Aleha            12 John Marshal           4-04.00  
 17 Kurmis, Amy               12 East Rochest           4-04.00  
 17 Beiter, Meg                9 Fairport               4-04.00  
 17 Dodd, Aubrie              11 School Of Th           4-04.00  
 17 Oliver, Diamond           11 Churchville-           4-04.00  
 25 Piacente, Courtney        10 Honeoye                4-02.00  
 25 Kaplun, Claudia            9 Aquinas                4-02.00  
 25 Wrobel, Lindsay           11 Batavia                4-02.00  
 -- Jackson, Eboni             8 Penfield                    NH  
 -- Coleman, Jenny             9 Hilton                      NH  
 -- Holmsten, Phoebe           9 Mercy                       NH  
 -- Sharpe, Natalie            9 Batavia                     NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sherwood, Gabrielle       12 Livonia                9-06.00  
  2 Boula, Stephanie          12 Hilton                 9-00.00  
  2 Camillaci, Zoe             9 Hilton                 9-00.00  
  4 Ruf, Danielle              9 Gates-Chili            8-06.00  
  4 Bronk, Sarah              10 Mercy                  8-06.00  
  6 Pirnie, Sarah              9 Hilton                 8-00.00  
  6 Mason, Shannon            12 Hilton                 8-00.00  
  6 Wolters, Sadie            11 Hilton                 8-00.00  
  6 Gibson, Jennie             9 Gates-Chili            8-00.00  
  6 Clark, Breanna            10 Batavia                8-00.00  
 11 Shaughnessy, Kristen      11 Honeoye                7-06.00  
 11 Scott, Samantha           12 Wayland Coho           7-06.00  
 11 Yuhas, Rachel             11 Rush Henriet           7-06.00  
 11 Howe, Laura               12 Penfield               7-06.00  
 15 Faber, Kristen            12 Pittsford Me           7-00.00  
 15 Gillmor, Kaitlyn          12 Canandaigua            7-00.00  
 17 Mott, Kristyn              9 Batavia                6-06.00  
 -- Dodge, Jamie              10 Williamson                  NH  
 -- Pizzo, Madeline            8 Mercy                       NH  
 -- Klingler, Rachel          11 Greece Olymp                NH  
 -- Butterbaugh, Alyssa        9 Honeoye                     NH  
 -- Kramberg, Holly           11 Williamson                  NH  
 -- Luger, Molly              10 Penfield                    NH  
 -- Dudley, Reigan             7 Waterloo                    NH  
 -- Durawa, Sydney             9 Batavia                     NH  
 -- Moore, Julia               9 Pittsford Me                NH  
 -- Telek, Laura               9 Pittsford Me                NH  
 -- Apollonio, Marissa        10 Livonia                     NH  
 -- D'Imperio, Emily          11 Livonia                     NH  
 -- Reber, Sydney             10 Canandaigua                 NH  
 -- Au, Sandra                12 Rush Henriet                NH  
 
Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mathews, Janessa          12 Fairport              15-03.50  
  2 Entress, Amanda           12 Gates-Chili           15-00.00  
  3 Brooks, Fallon            12 Churchville-          14-10.50  
  4 Shaffer, Victoria         12 Rush Henriet          14-03.00  
  5 Morabito, Noelle          12 East Rochest          14-02.25  
  6 Dambra, Sarah             11 Aquinas               14-01.25  
  7 Gueli, Jillian            11 Fairport              14-00.50  
  8 Brown, Asante             12 Hilton                13-11.50  
  9 Ikpot, Emem                9 Mercy                 13-10.75  
 10 Smith, Zamaya              9 School Of Th          13-09.75  
 11 VanHoesen, Valerie        12 Palmyra-Mace          13-09.25  
 12 Awasthi, Beatrice         10 Pittsford Su          13-08.00  
 13 Funk, Sarah               10 Webster Schr          13-07.75  
 14 Graham, Emily             11 Mercy                 13-05.25  
 14 Salamone, Logan           12 Marion                13-05.25  
 16 Burkhard, Mariah          12 Churchville-          13-04.50  
 16 Carter, Kierra            10 Mercy                 13-04.50  
 18 White, Rebekah            10 Spencerport           13-02.75  
 19 Gleason, Julia            10 Canandaigua           13-01.75  
 19 Chambery, Elise           11 Webster Thom          13-01.75  
 21 Meyer, Natalie            11 Pittsford Me          13-01.25  
 22 Blair, Shaniece           10 Edison Tech           13-00.00  
 23 Jensen, Laurena            9 Romulus               12-11.75  
 24 Gunnis, India              9 Penfield              12-10.75  
 25 Woodard, Amanda            8 Pittsford Me          12-10.50  
 26 Mullan, Kim                9 Red Creek             12-10.25  
 27 Zhang, Agnes              12 Penfield              12-08.00  
 28 Janofsky, Eva              9 Batavia               12-07.00  
 29 Littere, Amanda           12 Aquinas               12-06.00  
 30 Wilson, shaquenta         12 John Marshal          12-05.00  
 31 Prescott, Leah            11 Pittsford Me          11-11.50  
 32 Stanley, Mikayla          10 Red Creek             11-10.00  
 33 Friden, Elizabeth          9 Pittsford Me          11-04.50  
 34 Cordts, Joanna            12 Spencerport           10-01.00  
 -- Woodall, Casey             9 Batavia                   FOUL  
 -- Wright, Laura             12 Brockport                 FOUL  
 
Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Grant, Eleonore           12 Red Creek             35-04.75  
  2 Kober, Alex               11 Webster Schr          33-09.00  
  3 Garno, Ellie              11 Hilton                32-06.00  
  4 Porter, Shaniqua          11 EAST                  32-04.00  
  5 Trotter, Nelson           12 Pittsford Me          32-03.00  
  5 Irwin, Kathleen           10 Webster Schr          32-03.00  
  7 Locke, Jessica            11 Canandaigua           31-10.50  
  8 Francis, Zanah            12 Rush Henriet          31-08.75  
  9 Carroll, Billie           12 Edison Tech           31-04.25  
 10 Cushman, Olivia           12 Penfield              31-01.50  
 11 Maggio, Emma               8 Mercy                 30-10.25  
 12 Clark, Shanelle           12 School Of Th          30-09.00  
 13 Pfuntner, Aimee           12 Wayland Coho          30-02.25  
 14 Breedlove, Antoinette     11 Mercy                 29-10.25  
 15 Colmerauer, Jessica       11 Canandaigua           29-09.25  
 16 Bauer, Morgan             10 Red Creek             29-07.00  
 17 Hauck, Maryanna           10 Brockport             27-10.50  
 18 Caccavale, Celeste        11 Penfield              27-06.50  
 19 Drexler, Becky            11 Aquinas               27-06.00  
 20 Clemm, Robin              12 Batavia               27-03.00  
 21 O'Keefe, Rebecca          12 Penfield              27-02.75  
 22 Pollack, Casey            11 Greece Athen          26-07.50  
 23 Hill, Megan                9 Pittsford Me          26-06.75  
 24 Bowers, Andreanna         10 Wayland Coho          25-07.50  
 25 Wolters, Claire            9 Hilton                24-03.25  
 -- Rowan, Sydney             10 Mercy                     FOUL  
 
Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Williams, Erica           12 Batavia               39-06.00  
  2 Sanchez-Jones, Ayanna     12 Rush Henriet          34-06.00  
  3 Paganello, Brianne        12 Batavia               32-04.00  
  4 Wexler, Hunter            12 Brockport             31-02.00  
  5 Geen, Erin                11 Mercy                 30-11.50  
  6 Santiago, Ana              9 EAST                  30-07.50  
  7 Prescott, Chelsea         11 Rush Henriet          29-03.00  
  8 Rodgers, Mone              9 School Of Th          29-02.00  
  8 Nickles, Brittney         12 Clyde-Savann          29-02.00  
 10 Lewis, Brianna            10 Rush Henriet          29-00.00  
 10 Burns, Michaela           12 Hilton                29-00.00  
 12 Sime, Abigail             12 Brockport             28-06.00  
 13 Gmeinmeiser, Reanne       11 Rush Henriet          28-04.00  
 14 LaCelle, Melissa          12 Churchville-          28-02.00  
 15 Wright, Sharrai            9 Rush Henriet          28-01.00  
 16 Harkness, Taylor          12 Batavia               27-11.00  
 17 Rickman, Heather          12 Brockport             27-10.50  
 18 Mancuso, Jenna            11 Batavia               27-10.00  
 19 Baker, Kourtney            9 Marion                27-09.00  
 19 Gladstone, Katrina        12 Mercy                 27-09.00  
 21 Shear, Liz                12 Honeoye               27-05.50  
 22 Fields, Aliza             11 Red Creek             27-01.50  
 23 Donadelle, Aliyah          9 Mercy                 26-11.00  
 24 Farrell, Victoria         11 Hilton                26-07.50  
 25 Smith, Megan               9 Brockport             26-07.00  
 26 Yavorek, Amanda           11 Canandaigua           26-01.50  
 27 Levitsky, Becca           11 Marion                25-11.75  
 28 Fox, Alexandra            12 Canandaigua           25-09.75  
 29 Smith, Najha               9 Greece Olymp          25-09.50  
 30 Seils, Samantha           11 Romulus               25-08.00  
 31 Harris, Chyna             11 Edison Tech           25-07.00  
 32 Ren, Tin Tin              11 Pittsford Me          25-06.00  
 33 Miller, Mikala            11 Palmyra-Mace          25-04.00  
 34 Jones, Courtney           10 Batavia               25-00.00  
 35 Crowe, Tayler              9 Romulus               24-11.75  
 36 Mummery, Alexa            11 West Irondeq          24-10.25  
 37 Vorobets, Ivanna          10 Webster Schr          24-09.50  
 38 Cole, Meghan               9 Waterloo              24-08.50  
 39 Piacente, Taylor          12 Honeoye               24-04.50  
 40 Gillens, Dana             10 Marion                24-03.00  
 41 Bourret, Tina             10 Hilton                24-00.50  
 42 VanGee, Cheyanne           9 Marion                23-11.50  
 43 Martinescu, Lindsay       11 Webster Schr          23-10.50  
 44 Kuehnert, Amy             12 Red Jacket            23-09.50  
 45 Devay, Dora               10 Batavia               23-05.50  
 46 Cassorla, Rachel           9 Webster Schr          22-01.00  
 47 Shannon, Samantha          9 Hilton                21-06.00  
 48 Dapolito, Rachel           9 Clyde-Savann          20-00.50  
 49 Thomas, Amber             10 Aquinas               19-07.00  
 50 Kinnear, Stephanie         8 Bishop Kearn          18-08.25  
 51 Olsson, Cassandra         12 Palmyra-Mace          18-03.75  
 
Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mobley, Desmond           11 Greece Olymp           6-04.00  
  2 Scissum, Chauncey         11 Rush Henriet           5-10.00  
  3 Harvey, Elijah             9 John Marshal           5-08.00  
  3 Crouse, Brant             11 Fairport               5-08.00  
  5 Mathews, Jared             9 Fairport               5-06.00  
  5 Bailey, Seth              12 Palmyra-Mace           5-06.00  
  5 Stokes, Spencer           10 Penfield               5-06.00  
  5 Miller, Rickey            11 Spencerport            5-06.00  
  5 Lynch, James              12 Pittsford Su           5-06.00  
  5 Tyson, Aquiol             11 Edison Tech            5-06.00  
  5 Sampson, Bryan            12 Edison Tech            5-06.00  
  5 Porrata, Sean             12 Greece Athen           5-06.00  
  5 Hampton, John             11 Greece Athen           5-06.00  
 14 Boggs, Benjamin           12 Spencerport            5-04.00  
 14 Douglas, Tyre             12 Edison Tech            5-04.00  
 14 Millus, Mike              11 Red Creek              5-04.00  
 14 Contestabile, Justin      12 Hilton                 5-04.00  
 14 Hartman, Billy            12 Palmyra-Mace           5-04.00  
 14 Infantino, Adam           11 Webster Schr           5-04.00  
 -- Curran, Max               10 Williamson                  NH  
 -- Mikols, Eric              12 Churchville-                NH  
 -- Bardeen, Nathan           10 Aquinas                     NH  
 -- Cassata, Nathan           12 Hilton                      NH  
 -- Sutton-Barton, Marvin     10 EAST                        NH  
 -- Colson, Ben               11 Gates-Chili                 NH  
 -- Mangiamele, Will          10 Pittsford Su                NH  
 -- Palamar, Brian            11 Bishop Kearn                NH  
 
Boys Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ellis, Ryan               10 Gates-Chili           13-00.00  
  1 Palozzi, Chester          11 Gates-Chili           13-00.00  
  2 Harding, Samuel           11 Canandaigua           13-00.00  
  4 Trieste, Jacob            11 Gates-Chili           12-06.00  
  4 Bartula, Jeremy           12 Gates-Chili           12-06.00  
  4 Williams, Eric            12 Batavia               12-06.00  
  7 Brown, Jacob              12 Rush Henriet          12-00.00  
  8 Noble, Deaven             11 Webster Schr          11-00.00  
  8 Molinari, Kristoffer      12 Rush Henriet          11-00.00  
  8 Foster, Matt              11 Waterloo              11-00.00  
 11 Blackcloud, Alex           9 Gates-Chili           10-06.00  
 11 Tylock, Chris             12 Penfield              10-06.00  
 11 Kist, Michael             12 Pittsford Me          10-06.00  
 11 Ortiz, Eldon              12 Batavia               10-06.00  
 15 Baszynski, Luke           12 Spencerport           10-00.00  
 16 Wheaton, Alex             12 Livonia                9-00.00  
 16 Peters, Austin            10 McQuaid                9-00.00  
 16 Colway, Matt              10 Webster Thom           9-00.00  
 19 Palmisano, Kevin           9 Canandaigua            8-06.00  
 19 Mitchell, Anthony         11 Spencerport            8-06.00  
 19 Schumacher, Danny          9 Penfield               8-06.00  
 19 Hernandez, Eric           10 Greece Olymp           8-06.00  
 23 Reynolds, Alex            11 Wayland Coho           8-00.00  
 24 Castilleja, Dakota        10 East Rochest           7-06.00  
 -- Curran, Zach               9 Williamson                  NH  
 -- Lindsay, Matt             10 Williamson                  NH  
 -- Garrow, Peter             12 Penfield                    NH  
 -- Estey, William            10 Penfield                    NH  
 -- Hart, Daniel              11 Bishop Kearn                NH  
 -- Guglielmo, Andrew         10 Rush Henriet                NH  
 -- Matte, Brian              10 Rush Henriet                NH  
 -- Mancuso, Cory             10 Webster Thom                NH  
 
Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 El-amin, Ismail           12 Wilson Magne          21-10.25  
  2 Hines Jr., Glenn          12 EAST                  21-01.25  
  3 McGinnis, Aaron           12 Brockport             20-00.50  
  4 Turney, Alonzo            10 Aquinas               19-06.50  
  5 Felice, Nick              12 Clyde-Savann          19-01.25  
  6 Romano, Todd              10 Clyde-Savann          18-06.25  
  7 Byrne, Taylor             12 Aquinas               18-04.00  
  8 Kothor, Victorin          11 Greece Odyss          18-03.50  
  9 Jones, Brondon            10 Red Creek             18-01.50  
 10 Williams, Sachar          12 EAST                  18-01.25  
 11 Spring, Eric              12 Pittsford Su          18-00.00  
 12 Ta, Peter                 12 Spencerport           17-10.00  
 13 Leslie, Carl              11 Greece Olymp          17-08.00  
 14 VanderBrook, Brandon      11 Marion                17-07.25  
 15 Johnson, Tim              12 Rush Henriet          17-06.25  
 16 Roorda, Matt              12 Aquinas               17-06.00  
 17 Jackson, Jacob            12 Spencerport           17-05.50  
 18 Knowles, Doug             12 Churchville-          17-05.25  
 19 Foster, Zach              12 Fairport              17-04.25  
 20 Enderby, Ryan             12 Penfield              17-00.00  
 21 Benson, Elliott           12 East Rochest          16-11.00  
 22 Thompson, Derek           11 Penfield              16-10.00  
 23 Lake, Shaquan             12 EAST                  16-09.25  
 24 Siebert, Gregory          12 Bishop Kearn          16-08.75  
 25 Lawler, Wyatt             11 Aquinas               16-07.00  
 26 Flagler, Justice          11 John Marshal          16-02.50  
 27 Robinson, Martel          11 John Marshal          16-02.25  
 28 Bloss, Michael            12 Williamson            15-11.25  
 29 Carroll, Brad             12 Holley                15-11.00  
 30 Jean, Marx                11 EAST                  15-05.25  
 31 Randall, Ellis            12 Greece Olymp          15-05.00  
 32 Clark, Jamal              10 Churchville-          15-03.50  
 33 Warren, Derrick           11 EAST                  15-02.00  
 34 Nagle, Josh                9 Palmyra-Mace          14-11.00  
 35 Allen, Marcus             11 Ne/Nw Coll P          14-06.25  
 36 Krenz, Ben                11 Palmyra-Mace          14-06.00  
 37 Jones, Malik               9 Edison Tech           14-03.00  
 38 Smith, Daniel             11 Pittsford Su          14-01.25  
 39 Missall, Sam               9 Honeoye               13-08.75  
 40 Vanderbroek, Jake          9 Honeoye               13-02.00  
 41 Merrill, Xavier           11 Ne/Nw Coll P          12-04.25  
 
Boys Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Minor, Alijhiah           11 Canandaigua           42-02.50  
  2 Jackson, Louis            12 EAST                  41-06.00  
  3 thomas, josiah            11 John Marshal          41-01.25  
  4 Shih, Jimmy                9 Webster Schr          41-00.25  
  5 Forsgren, Brendon         12 Fairport              40-08.50  
  6 Baginsky, Shane           11 Honeoye               39-07.75  
  7 Cathey, Kaishaun          11 Edison Tech           39-02.00  
  8 Bailey, Frankie           12 John Marshal          37-08.25  
  9 Rifkin, Zach              11 Gates-Chili           36-09.50  
 10 Ho, Brian                 12 Palmyra-Mace          36-08.50  
 11 Graham, Ben               11 Webster Schr          36-03.50  
 12 Klier, Austin             12 Batavia               36-02.75  
 13 Tshibangu, Raphael        11 Greece Olymp          35-09.00  
 14 Freeman, Colton           11 Webster Schr          34-10.00  
 15 Nechipurenko, Tymon       10 West Irondeq          34-09.25  
 16 Fowler, Ryan              11 Hilton                34-06.50  
 17 James, Tyler              11 Canandaigua           34-05.25  
 18 Marthaller, Noah          10 Canandaigua           34-04.00  
 19 Mariano, Thomas           10 School Of Th          34-03.50  
 20 Conteh, Abdul              9 EAST                  33-11.25  
 21 Leisenring, Nate          11 Greece Olymp          33-10.75  
 22 Ciniglia, Michael         10 Pittsford Me          33-09.00  
 23 Firkins, Conor            10 Hilton                32-08.25  
 24 Seymour, Terry            11 Red Creek             32-08.00  
 25 Williams, Rob             11 Spencerport           32-07.50  
 -- Cordts, Alexander         12 Spencerport               FOUL  
 -- Robinson, Nick            11 Honeoye                   FOUL  
 -- Macano, Nick              11 Palmyra-Mace              FOUL  
 
Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Podgers, Kyle             12 Hilton                47-09.50  
  2 Soggs, James              11 Batavia               45-07.50  
  3 Reeves, Dameon            11 Batavia               44-02.00  
  4 Hayes, Wesley             11 North Rose W          43-11.00  
  5 Donalds, Frank            11 Ne/Nw Coll P          43-01.50  
  6 Shaver, Justin            12 Honeoye               42-04.00  
  7 Gloff, Jeff               12 Brockport             42-00.50  
  8 Ouelette, Stephan         12 Brockport             41-10.00  
  9 Gillens, Ian              11 Marion                41-08.00  
 10 Hoye, Tyler               12 Batavia               41-06.00  
 11 Hanna, Matt               12 Greece Olymp          41-05.25  
 12 Leubner, Eliot            11 Rush Henriet          40-06.50  
 13 Kukfa, David              11 Penfield              39-08.00  
 14 Meyer, Pat                12 Hilton                39-05.00  
 15 Saxton, Josh              11 Rush Henriet          39-02.00  
 15 Mitchell, DJ              11 Brockport             39-02.00  
 17 Marou, Valanti            11 Rush Henriet          38-10.00  
 18 Bannister, David          11 Brockport             38-08.75  
 19 Zielinski, David          12 Hilton                38-04.75  
 20 Mitchell, Sam             11 Marion                38-02.00  
 21 Hillaire, Thomas          11 Aquinas               37-09.00  
 22 Foster, Joseph             9 Edison Tech           37-03.00  
 23 Bloomquist, Sam           12 Livonia               36-06.00  
 24 Roberts, Jeremy           12 Canandaigua           36-03.00  
 25 Casey, Austin             12 Churchville-          35-10.00  
 26 Chapman, Jake             11 Rush Henriet          35-07.50  
 27 Barrett, Christian        10 Williamson            35-07.00  
 27 Mitchell, Trevor          12 Williamson            35-07.00  
 29 Vivian, Walker            11 Brockport             35-04.00  
 30 Maurer, Joe               10 West Irondeq          35-01.00  
 31 Johnson, John             12 Spencerport           35-00.50  
 32 Bozeat, Josh              10 Clyde-Savann          35-00.00  
 33 Tyson, Jacob              12 Batavia               34-10.00  
 34 Plyter, Jake              12 Williamson            34-07.75  
 35 Sullivan, Eli             11 Honeoye               34-05.50  
 36 Tansey, Gavin             12 Canandaigua           34-00.50  
 37 Narotsky, Andy            12 Pittsford Su          34-00.00  
 38 Cummings, Cordell         11 Ben Franklin          33-04.50  
 39 Paddock, Mitch            12 Clyde-Savann          33-04.00  
 40 Fulmore, Joe               9 Aquinas               33-01.00  
 41 Dyer, Jeremy              12 Greece Olymp          32-10.75  
 42 Yeomans, Cory             12 Webster Schr          32-09.50  
 43 Ferreri, Joe              11 Marion                32-05.00  
 44 Bocianski, Jake           12 Churchville-          32-00.50  
 45 Circelli, Kenny           12 Webster Schr          31-11.50  
 46 Frank, Taylor             12 Pittsford Su          31-06.50  
 47 Kamara, Vamunyah          10 Edison Tech           31-03.25  
 48 McLean, Jonathan          12 Webster Thom          31-03.00  
 49 Nickles, Richard          11 Clyde-Savann          30-09.50  
 50 Kawalski, Tyler           12 Penfield              30-07.00  
 51 Thomas, Nick              11 Honeoye               30-00.50  
 52 Reed, Rian                10 Webster Thom          29-09.00  
 53 Geldorf, Gavin            12 Palmyra-Mace          28-06.00  
 54 Maddox, Marcus            11 West Irondeq          28-05.50  
 55 Vanderline, Jacob         10 Clyde-Savann          27-05.00  
 56 Mann, Derrek               9 Clyde-Savann          26-06.00  
 57 Rodriguez, Joshua         10 EAST                  26-01.50