Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/12/2013 06:58 PM
                    Jim Cleveland SubVar Champs - 1/12/2013                    
                               Hobart & Wm Smith                               
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Alexandra Teglash          9 Penfield                  7.89   1  10   
  2 Hannah Leach              10 Brockport                 7.99   1   8   
  3 Abbey Lee                 11 Webster Thom              8.08   2   6   
  4 Danielle DeSimone         10 Hilton                    8.19   1   5   
  5 Jayla Flowers             11 Webster Schr              8.26   5   4   
  6 Emma Doran                11 Victor Centr              8.27   2   3   
  7 T'Oine Buckman             8 East Irondeq              8.31   1   2   
  8 Kelsey Kramberg           11 Webster Schr              8.36   1   1   
  9 Emily Parsons              9 Fairport                  8.37   2 
 10 Aryana Anderson            9 East Irondeq              8.38   2 
 11 Nenetzin Allen-Caballero  12 Rush-Henriet              8.39   4 
 12 Samantha Brown            11 Webster Schr              8.41   2 
 13 Makaila Newland           10 Rush-Henriet              8.49   2 
 14 Gloria Benoit              9 Webster Schr              8.50   3 
 15 Meredith Taylor           11 Rush-Henriet              8.54   5 
 15 Karlie Kehoe               9 Victor Centr              8.54   2 
 15 Courtney Seeger            8 East Irondeq              8.54   1 
 15 Brooke Crandell            9 Brockport                 8.54   4 
 19 Anna Burgin                9 Webster Schr              8.57   3 
 20 Spohzmai Qadiri           10 Fairport                  8.58   6 
 21 Nina Bose                 11 Pittsford Su              8.60   3 
 22 Tori Keenan                9 Brockport                 8.63   6 
 22 Melissa Kiriyak           10 Brockport                 8.63   1 
 24 MaiJoi Sharp              10 Brighton                  8.66   3 
 25 Mayra Rodriguez            9 Webster Thom              8.67   6 
 26 Melissa Carroll            9 Webster Schr              8.69   5 
 26 Kaitlyn Smith             10 Fairport                  8.69   4 
 28 Christina Aguilera        10 Webster Thom              8.70   9 
 29 Jessica Staab             11 Hilton                    8.71   3 
 30 Naomi Magee               11 Rush-Henriet              8.72   5 
 31 Jennifer Gorman           10 Brockport                 8.75   3 
 31 Sarah Ball                 9 Webster Thom              8.75   5 
 33 Nicole Rocco              10 Webster Thom              8.76   5 
 33 Gabby Antonio             10 Rush-Henriet              8.76   4 
 35 Autumn Burry              10 Greece Arcad              8.77   5 
 36 Claire Raleigh             9 Hilton                    8.78   4 
 37 Ashlyn Peets               9 Pittsford Su              8.79   7 
 38 Leah Linzy                12 Rush-Henriet              8.80   4 
 38 Sun Ju Kim                10 Brockport                 8.80   5 
 40 Kari Lautner              10 Hilton                    8.85   7 
 40 Jessica Boss              10 Pittsford Me              8.85   6 
 42 Danna Jones                9 Rush-Henriet              8.86   6 
 43 Shanee Herendeen          11 Rush-Henriet              8.91   8 
 44 Gabrielle Felle            9 East Irondeq              8.92   3 
 45 Kennedy Walters            9 Webster Schr              8.94   4 
 45 Claire Miller              9 Penfield                  8.94   7 
 47 Paige Sinsebox             9 Rush-Henriet              8.98   6 
 48 Emily Aman                 9 Penfield                  9.00   8 
 49 Hannah Casciano           10 Fairport                  9.01  10 
 50 Alanea Drayton            10 Rush-Henriet              9.02  10 
 50 Dani Laudisi              10 Webster Thom              9.02   8 
 52 Jessika Rodriguez         10 Spencerport               9.03   2 
 53 Alexa Guzman              10 Fairport                  9.06   8 
 54 Alyssa Maddaleno           9 Webster Schr              9.08   7 
 54 Kelly Galloway             9 Hilton                    9.08   8 
 54 Katie Cronin               9 Fairport                  9.08  12 
 57 Kiaira Anglero            11 East Irondeq              9.10   9 
 57 Toni Battista             10 Brockport                 9.10  11 
 59 Shaina Fifield            11 Brighton                  9.11   9 
 59 Alessia Tumminelli         9 Webster Thom              9.11   8 
 61 Jamie Putt                10 Spencerport               9.13   7 
 62 Courtney Zaucha            9 Pittsford Me              9.14   9 
 63 Jenna Putt                10 Spencerport               9.16   7 
 64 Mikayla Sanchez            9 Rush-Henriet              9.17  10 
 65 Alexa Scott                9 Pittsford Su              9.18  13 
 65 Shayna Dehmler             9 Penfield                  9.18  10 
 67 Dilini Liyanage           10 Rush-Henriet              9.19  10 
 68 Victoria Mclaughlin        9 Webster Schr              9.20   7 
 69 Heather Champion          12 East Irondeq              9.23  11 
 69 Kelcy Horning              9 Webster Thom              9.23  10 
 71 Haley Caito                9 Penfield                  9.24  11 
 72 Jeanne Rivera             11 Hilton                    9.25   9 
 73 Daria Burge               10 Hilton                    9.28  11 
 73 Deja Baxter                9 Penfield                  9.28  12 
 75 Cheryln Felle              7 East Irondeq              9.29   9 
 76 Brittany Felder            9 Rush-Henriet              9.30  12 
 77 Demonie Smith              9 Rush-Henriet              9.33   9 
 77 Myuri Arujunan             9 Webster Schr              9.33  12 
 79 Brittani Messmer           9 Hilton                    9.34  11 
 80 Julia Kompare             10 Pittsford Me              9.35  12 
 81 Siera McClendon            9 Greece Arcad              9.37   9 
 82 Lauren Peakes             11 Pittsford Su              9.38  12 
 82 Lauren DiNardo             9 Penfield                  9.38  14 
 84 Juliana Larson             9 Webster Thom              9.39  11 
 85 Brianna Sadewasser         9 Brockport                 9.40  12 
 86 Laurelle Scorza            9 Penfield                  9.42  13 
 87 Mackenzie Slater           9 Penfield                  9.46  13 
 88 Claire Thomas             12 Pittsford Su              9.51  14 
 89 Adeeba Maryal             11 Brighton                  9.52  13 
 90 Bridget Murray             9 Penfield                  9.53  12 
 90 Emalee Fortunato           9 Rush-Henriet              9.53  14 
 92 Kelsey Lautner            10 Hilton                    9.58  13 
 93 Alexandra Willett         10 Webster Schr              9.61  13 
 94 Indiana Brown             11 Pittsford Su              9.67  14 
 95 Gisela Rodriguez          12 Hilton                    9.73  13 
 96 Gabi Lipschitz            10 Brighton                  9.74   8 
 97 Rebecca Knorr             11 Greece Arcad              9.75  13 
 98 Morgan Brown               9 Rush-Henriet              9.77   6 
 99 Kirsten Cusack            11 Greece Arcad              9.80  15 
100 Elissa Brown              11 Greece Arcad              9.87  16 
101 April Kessler             10 Pittsford Me              9.94  15 
102 Haley Guidice             12 Webster Schr              9.95  14 
103 Alycia Serrano            11 Greece Arcad              9.96  15 
104 Kaitlynn Merritt          10 East Irondeq              9.97  15 
105 Kiley Vacchetto            9 Webster Schr              9.98  16 
106 Mackenzie King            10 Brighton                 10.10  15 
107 Samantha Ferrara           9 Webster Thom             10.13  15 
108 Camryn Baird               9 Webster Thom             10.15  15 
109 Samah Katawazi            10 Rush-Henriet             10.16  16 
110 Ruth Fortunato             9 Rush-Henriet             10.30  16 
111 Courtney Petronio         12 East Irondeq             10.35  16 
112 Emily Doyle               11 Brighton                 10.38  14 
112 Rebecce Dunn              10 Fairport                 10.38  16 
114 Maggie Leary              11 Pittsford Su             10.99  16 
 
Girls 300 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Aryana Anderson            9 East Irondeq             46.13   3  10   
  2 Alexandra Teglash          9 Penfield                 46.25   1   8   
  3 Danielle DeSimone         10 Hilton                   47.64   1   6   
  4 Hannah Latragna           10 Hilton                   47.86   1   5   
  5 Samantha Brown            11 Webster Schr             47.98   2   4   
  6 Rachel Ryan                9 Hilton                   48.09   3   3   
  7 Emma Doran                11 Victor Centr             48.33   2   2   
  8 Courtney Seeger            8 East Irondeq             48.61   2   1   
  9 Nenetzin Allen-Caballero  12 Rush-Henriet             48.72   1 
 10 Colleen Arnold            11 Hilton                   48.99   1 
 11 T'Oine Buckman             8 East Irondeq             49.02   5 
 11 Emily Parsons              9 Fairport                 49.02   3 
 13 Claire Wolters            10 Hilton                   49.71   2 
 14 Meg Beiter                10 Fairport                 49.73   2 
 15 Melissa Kiriyak           10 Brockport                49.92   1 
 16 Meredith Taylor           11 Rush-Henriet             50.01   4 
 17 Sofia Agurto-Munding       8 East Irondeq             50.36   4 
 18 Kaitlyn Smith             10 Fairport                 50.39   4 
 19 Spohzmai Qadiri           10 Fairport                 50.41   3 
 20 Kendall Shaw              10 Fairport                 50.42  11 
 21 Tiffany Leung             10 Fairport                 50.91   3 
 22 Makaila Newland           10 Rush-Henriet             51.09   6 
 23 Sarah Ball                 9 Webster Thom             51.16   4 
 24 Kari Lautner              10 Hilton                   51.30   4 
 25 Nina Bose                 11 Pittsford Su             51.90   5 
 26 Hannah Casciano           10 Fairport                 52.09   6 
 27 Jessika Rodriguez         10 Spencerport              52.13   3 
 28 Jacqueline Rogers          9 Victor Centr             52.21   2 
 29 Raelynn Gilbert           10 Fairport                 52.25   3 
 30 Haley Caito                9 Penfield                 52.64   6 
 31 Jessica Riley             10 Fairport                 52.78   5 
 32 Amy Aiken                  9 Rush-Henriet             52.88   2 
 33 Marryn Ralyea              7 Hilton                   52.94   4 
 34 Elizabeth Yung             9 Greece Arcad             52.98   3 
 35 Julie Mendola             11 Webster Thom             53.10   6 
 36 Megan Palmer              12 Victor Centr             53.14   4 
 37 Alyssa Maddaleno           9 Webster Schr             53.17   7 
 38 Danna Jones                9 Rush-Henriet             53.22   5 
 39 Hannah O'Connor            9 Pittsford Me             53.23   6 
 40 Jessica Boss              10 Pittsford Me             53.26   6 
 41 Sarah Hurlburt             9 Webster Thom             53.33   6 
 42 Tara Khalil                9 Fairport                 53.74   7 
 43 Victoria Mclaughlin        9 Webster Schr             54.06   7 
 44 Hannah Noble               9 Brockport                54.11   8 
 45 Emily Aman                 9 Penfield                 54.21   7 
 46 Claire Raleigh             9 Hilton                   54.22   5 
 47 Kim Austin                10 Webster Thom             54.28   7 
 48 Madelaine Stevens         10 Pittsford Me             54.51   7 
 49 Kelly Galloway             9 Hilton                   54.65   8 
 50 Alexa Scott                9 Pittsford Su             54.66   9 
 51 Daria Burge               10 Hilton                   54.80   9 
 52 Lauren DiNardo             9 Penfield                 55.00  10 
 53 Courtney Zaucha            9 Pittsford Me             55.02  10 
 54 Hannah Nusbaum             9 Brighton                 55.06   8 
 55 Shaina Fifield            11 Brighton                 55.14   8 
 56 Ellie Clement             10 Brighton                 55.58   5 
 57 Paige Sinsebox             9 Rush-Henriet             55.59   9 
 58 Elise Coon                 8 East Irondeq             55.65   9 
 59 Brittany Felder            9 Rush-Henriet             55.78  10 
 60 Shelby Guinness            8 East Irondeq             55.88   8 
 61 Dana Owens                 8 East Irondeq             56.01   8 
 62 Claire Thomas             12 Pittsford Su             56.12  10 
 63 Jeanne Rivera             11 Hilton                   56.47   8 
 64 Gabi Lipschitz            10 Brighton                 56.62   9 
 65 Kelsey Lautner            10 Hilton                   57.23  10 
 66 Meaghan Confer            11 Greece Arcad             57.33   9 
 67 Katie Cronin               9 Fairport                 57.44  10 
 68 Brittani Messmer           9 Hilton                   57.75  10 
 69 Gisela Rodriguez          12 Hilton                   59.02  11 
 70 Adeeba Maryal             11 Brighton               1:00.26  11 
 71 Mackenzie Slater           9 Penfield               1:00.39  11 
 72 Kiley Vacchetto            9 Webster Schr           1:01.80  11 
 73 Ellie Pauly                9 Hilton                 1:02.16   9 
 74 Indiana Brown             11 Pittsford Su           1:02.37  12 
 75 Ruth Fortunato             9 Rush-Henriet           1:03.35  11 
 76 Rebecce Dunn              10 Fairport               1:05.68  12 
 77 Samah Katawazi            10 Rush-Henriet           1:05.77  12 
 78 Maggie Leary              11 Pittsford Su           1:11.99  12 
 
Girls 600 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Colleen Miller            10 Webster Schr           1:50.07   10   
  2 Colleen Arnold            11 Hilton                 1:52.20    8   
  3 Hannah Latragna           10 Hilton                 1:56.13    6   
  4 Claire Miller              9 Penfield               1:57.97    5   
  5 Tabbie Truelson            9 Penfield               1:59.42    4   
  6 Boushra Belkhir            9 Victor Centr           2:01.31    3   
  7 Nicole Megali             10 Victor Centr           2:01.68    2   
  8 Shayna Dehmler             9 Penfield               2:01.87    1   
  9 Heidi Sommer               9 Brockport              2:01.91  
 10 Rachel Dobjeleski         11 Rush-Henriet           2:02.35  
 11 Sarah Hurlburt             9 Webster Thom           2:03.23  
 12 Alexa Foley               10 Victor Centr           2:03.54  
 13 Shea Kinsella             10 Spencerport            2:04.07  
 14 Olalla Herrero-Montanes   11 Rush-Henriet           2:07.81  
 15 Sage Auburn               11 Rush-Henriet           2:09.39  
 16 Lauren McVeigh            11 Webster Thom           2:12.12  
 17 Laurelle Scorza            9 Penfield               2:13.73  
 18 Rachel Schaal             11 Brighton               2:16.98  
 19 Kaylan Kane               10 Pittsford Me           2:17.73  
 20 Sara Roman                 9 Spencerport            2:19.09  
 21 Julie Handel              11 Rush-Henriet           2:19.89  
 22 Madelaine Stevens         10 Pittsford Me           2:24.90  
 23 Nadiya Pishtoy            10 Greece Arcad           2:32.97  
 
Girls 1000 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jade Hendricks - Jones     7 Hilton                 3:24.85   10   
  2 Alex Carpenter             9 Webster Thom           3:25.29    8   
  3 Marissa Powers            10 Hilton                 3:29.83    6   
  4 Sofia Agurto-Munding       8 East Irondeq           3:34.15    5   
  5 Eleni Fleckenstein        10 Victor Centr           3:34.38    4   
  6 Jenny DiMarino            11 Rush-Henriet           3:34.54    3   
  7 Hannah Rebar              11 Hilton                 3:34.91    2   
  8 Jasmine Mohan              9 Fairport               3:35.86    1   
  9 Melissa Page               9 Victor Centr           3:36.48  
 10 Kayla Rissew              11 Hilton                 3:37.31  
 11 McKenzie Angus             9 Penfield               3:38.04  
 12 Alyssa Kalen               9 Hilton                 3:38.59  
 13 Aubrey Masters             9 Penfield               3:39.40  
 14 Kelly O'Hara               9 Webster Thom           3:43.91  
 15 Marryn Ralyea              7 Hilton                 3:45.08  
 16 Sarah Jones               12 Hilton                 3:49.08  
 17 Maddy Brown               10 Fairport               3:49.51  
 18 Shea Kinsella             10 Spencerport            3:53.08  
 19 Rebecca Coughlin          10 Rush-Henriet           3:56.51  
 20 Leah Garrison             11 Fairport               3:58.89  
 21 Bianca Sansone            11 Hilton                 4:02.61  
 22 Anna Dinella               9 Spencerport            4:04.72  
 23 Sara Roman                 9 Spencerport            4:10.21  
 24 Madeline Wolters          10 Hilton                 4:11.13  
 25 Nadiya Pishtoy            10 Greece Arcad           4:41.85  
 
Girls 1500 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Natalie Fitzgerald        11 Webster Schr           5:30.40   10   
  2 Jade Hendricks - Jones     7 Hilton                 5:35.91    8   
  3 Alex Carpenter             9 Webster Thom           5:39.70    6   
  4 Claire Ludington          11 Webster Schr           5:41.44    5   
  5 Ashlynn Blose             10 Webster Schr           5:45.46    4   
  6 Michaela Meissner         10 Fairport               5:47.14    3   
  7 Tori Fox                  10 Fairport               5:47.64    2   
  8 Hannah Rebar              11 Hilton                 5:48.22    1   
  9 Amanda Lynch              10 Penfield               5:52.88  
 10 Kayla Rissew              11 Hilton                 5:55.81  
 11 Marissa Powers            10 Hilton                 5:58.68  
 12 Kara Cekuta               11 Webster Schr           6:04.34  
 13 Emma Spirito              11 Hilton                 6:05.41  
 14 Sarah Jones               12 Hilton                 6:14.50  
 15 Emily Fitzpatrick          9 Penfield               6:14.76  
 16 Kendra Michalak           11 Brockport              6:15.46  
 17 Winona Warczok            10 Victor Centr           6:16.36  
 18 Anna Dinella               9 Spencerport            6:23.93  
 19 Brianna Halladay           9 Brockport              6:24.53  
 20 Bianca Sansone            11 Hilton                 6:34.31  
 21 Lyndsey Chenier           10 Greece Arcad           6:34.81  
 22 Emily Arendt               9 Spencerport            6:34.82  
 23 Olivia Culbertson         10 Hilton                 6:36.09  
 24 Lenore Reina              10 Brockport              6:44.82  
 25 Taylor Mulligan           11 Brockport              6:50.62  
 26 Audrey Merenda            11 Webster Thom           6:57.50  
 -- Charlotte Nazarian         7 Penfield                   DNF  
 
Girls 3000 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Shauna Glavin              7 Hilton                12:05.71   10   
  2 Emma Spirito              11 Hilton                12:11.34    8   
  3 Kelsie Canessa             8 Webster Schr          12:25.32    6   
  4 Vanessa Morgan             9 Victor Centr          12:34.78    5   
  5 Sophia Camillaci           8 Hilton                12:42.44    4   
  6 Emily Herrman              9 Victor Centr          12:45.77    3   
  7 Charlotte Nazarian         7 Penfield              12:54.48    2   
  8 Danielle Falkenstein       9 Brockport             12:58.44    1   
  9 Remziye Erdogen            9 Spencerport           13:25.83  
 10 Rebecca Sheley            10 Victor Centr          13:26.20  
 11 Elise Coon                 8 East Irondeq          13:36.93  
 12 Shelby Guinness            8 East Irondeq          14:00.03  
 
Girls 55 Meter Hurdles AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Eboni Jackson              9 Penfield                 10.12   1  10   
  2 Gloria Benoit              9 Webster Schr             10.48   1   8   
  3 Alexis Duggan              9 Webster Schr             11.04   1   6   
  4 Jessica Staab             11 Hilton                   11.14   1   5   
  5 Elizabeth Ramirez          9 Rush-Henriet             11.15   1   4   
  6 Sasha Fowler               9 Rush-Henriet             11.16   2   3   
  7 Taylor Haude               9 Hilton                   11.31   1   2   
  8 Chloe Wormsley             9 Hilton                   11.49   2   1   
  9 Samantha Landschoot        9 Rush-Henriet             11.95   3 
 10 Demonie Smith              9 Rush-Henriet             12.32   2 
 11 Amanda Lynch              10 Penfield                 12.47   2 
 12 Sami Hung-Krause          11 Brighton                 12.58   2 
 13 Hayley Miller              9 Rush-Henriet             15.46   3 
 
Girls 4x200 Meter Relay AB
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brockport  'A'                                      2:01.71   1  10   
  2 Victor Central  'A'                                 2:03.50   1   8   
  3 Webster Schroeder  'A'                              2:04.20   1   6   
  4 East Irondequoit  'A'                               2:04.64   2   5   
  5 Hilton  'A'                                         2:07.10   1   4   
  6 Fairport  'A'                                       2:08.04   1   3   
  7 Rush-Henrietta  'A'                                 2:08.08   1   2   
  8 Webster Thomas  'A'                                 2:09.56   2   1   
  9 Brockport  'B'                                      2:10.74   2 
 10 Pittsford Mendon  'A'                               2:11.69   2 
 11 Penfield  'A'                                       2:15.65   1 
 12 Brighton  'A'                                       2:17.04   1 
 13 Pittsford Sutherland  'A'                           2:17.20   2 
 14 East Irondequoit  'B'                               2:25.78   2 
 
Girls 4x400 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Hilton  'A'                                         4:42.49   10   
  2 Webster Schroeder  'A'                              4:50.92    8   
  3 Penfield  'A'                                       5:00.66    6   
  4 Fairport  'A'                                       5:01.81    5   
  5 Victor Central  'A'                                 5:05.83    4   
  6 Rush-Henrietta  'A'                                 5:09.32    3   
  7 East Irondequoit  'A'                               5:10.58    2   
  8 Pittsford Mendon  'A'                               5:12.26    1   
 
Girls 4x800 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Webster Schroeder  'A'                             11:09.75   10   
  2 Hilton  'A'                                        11:24.59    8   
  3 Penfield  'A'                                      11:36.46    6   
  4 Fairport  'A'                                      11:54.20    5   
  5 Brockport  'A'                                     12:32.85    4   
 
Girls High Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Meg Beiter                10 Fairport               4-10.00   10   
  2 Hannah Leach              10 Brockport              4-08.00    8   
  3 Eboni Jackson              9 Penfield               4-04.00    5   
  3 Taylor Samuel             10 Fairport               4-04.00    5   
  3 McKenzie Angus             9 Penfield               4-04.00    5   
  6 Samantha Landschoot        9 Rush-Henriet           4-02.00    2.50
  6 Taylor Haude               9 Hilton                 4-02.00    2.50
  7 Elizabeth Yung             9 Greece Arcad          J4-02.00    1   
  8 Allison Cappon             9 Hilton                J4-02.00  
  9 Karley Schuhart           10 Penfield              J4-02.00  
 10 Alicia Shenal              9 Rush-Henriet          J4-00.00  
 11 Brianna Sadewasser         9 Brockport              4-00.00  
 11 Colleen Miller            10 Webster Schr           4-00.00  
 14 Laura Telek               10 Pittsford Me           3-09.00  
 14 Sasha Fowler               9 Rush-Henriet           3-09.00  
 14 Erika Mynio                9 Rush-Henriet           3-09.00  
 -- Boushra Belkhir            9 Victor Centr                NH  
 
Girls Pole Vault AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Allison Gardella          12 Penfield               7-06.00   10   
  2 Abbey Lee                 11 Webster Thom          J7-06.00    8   
  3 Sadie Wolters             12 Hilton                J7-06.00    6   
  4 Hannah Dugan              10 Penfield               7-00.00    5   
  5 Taylor Haude               9 Hilton                 6-06.00    4   
  6 Bridget Murray             9 Penfield              J6-06.00    3   
  7 Laura Telek               10 Pittsford Me          J6-06.00    2   
  8 Kathryn Maxwell           11 Victor Centr           6-00.00    0.50
  8 Amanda Slack              10 Penfield               6-00.00    0.50
 10 Sami Hung-Krause          11 Brighton               5-06.00  
 10 Amanda Geisler            10 Webster Schr           5-06.00  
 10 Alexis Duggan              9 Webster Schr           5-06.00  
 10 April Kessler             10 Pittsford Me           5-06.00  
 10 Julia Moore               10 Pittsford Me           5-06.00  
 10 Amanda Woodard             9 Pittsford Me           5-06.00  
 -- London Prater-Piles       10 Pittsford Me                NH  
 -- Melissa Carroll            9 Webster Schr                NH  
 -- Alexandra Willett         10 Webster Schr                NH  
 -- Victoria Mclaughlin        9 Webster Schr                NH  
 
Girls Long Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gina Osso-Carbonaro        9 Victor Centr          14-07.25   10   
  2 Victoria Farina           10 Hilton                14-01.75    8   
  3 Lea Knoche                11 Brockport             13-08.00    5.50
  3 Allison Cappon             9 Hilton                13-08.00    5.50
  5 Anna Burgin                9 Webster Schr          13-06.50    4   
  6 Rachel Ryan                9 Hilton                13-06.25    3   
  7 Jacqueline Rogers          9 Victor Centr          13-01.00    2   
  8 Sadie Wolters             12 Hilton                13-00.25    1   
  9 Alexis Ferguson            9 Rush-Henriet          12-08.50  
 10 Dani Laudisi              10 Webster Thom          12-07.00  
 11 Jennifer Gorman           10 Brockport             12-06.50  
 12 Amanda Slack              10 Penfield              12-05.50  
 13 Amanda Woodard             9 Pittsford Me          12-02.00  
 14 Karley Schuhart           10 Penfield              12-00.50  
 15 Amy Aiken                  9 Rush-Henriet          12-00.00  
 16 Autumn Burry              10 Greece Arcad          11-10.00  
 17 Kiaira Anglero            11 East Irondeq          11-08.00  
 18 Danna Jones                9 Rush-Henriet          11-06.50  
 18 Kathryn Maxwell           11 Victor Centr          11-06.50  
 20 Alyssa Maddaleno           9 Webster Schr          11-03.25  
 21 Hannah O'Connor            9 Pittsford Me          11-03.00  
 22 Heather Champion          12 East Irondeq          11-02.75  
 23 Cheryln Felle              7 East Irondeq          11-00.50  
 24 Siera McClendon            9 Greece Arcad          10-10.75  
 25 Kennedy Walters            9 Webster Schr          10-10.25  
 26 Jamie Putt                10 Spencerport           10-10.00  
 27 Demonie Smith              9 Rush-Henriet          10-07.75  
 28 Juliana Larson             9 Webster Thom          10-06.75  
 29 Myuri Arujunan             9 Webster Schr          10-06.00  
 30 Sun Ju Kim                10 Brockport             10-03.00  
 31 Camryn Baird               9 Webster Thom          10-00.25  
 32 Meaghan Confer            11 Greece Arcad           9-10.75  
 33 Gabrielle Felle            9 East Irondeq           9-05.50  
 34 Jeanne Rivera             11 Hilton                 9-04.75  
 35 Haley Guidice             12 Webster Schr           9-01.50  
 36 Jenna Putt                10 Spencerport            8-08.50  
 37 Emily Doyle               11 Brighton               8-05.75  
 38 Elissa Brown              11 Greece Arcad           7-10.50  
 -- Samah Katawazi            10 Rush-Henriet               DNF  
 -- Jayla Flowers             11 Webster Schr               DNF  
 -- Dilini Liyanage           10 Rush-Henriet               DNF  
 
Girls Triple Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Victoria Farina           10 Hilton                28-09.75   10   
  2 Kelsey Kramberg           11 Webster Schr          28-08.50    8   
  3 Gina Osso-Carbonaro        9 Victor Centr          28-05.00    6   
  4 Taylor Samuel             10 Fairport              27-10.00    5   
  5 Amanda Slack              10 Penfield              27-09.00    4   
  6 Jacqueline Rogers          9 Victor Centr          27-08.50    3   
  7 Karley Schuhart           10 Penfield              27-04.50    2   
  8 Allison Cappon             9 Hilton                26-10.50    1   
  9 Alexis Ferguson            9 Rush-Henriet          25-10.00  
 10 Alicia Shenal              9 Rush-Henriet          24-04.25  
 11 Lyndsey Chenier           10 Greece Arcad          24-01.00  
 12 Erika Mynio                9 Rush-Henriet          23-07.25  
 13 Claire Wolters            10 Hilton                23-07.00  
 14 Kirsten Cusack            11 Greece Arcad          22-11.25  
 
Girls Shot Put AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Chinue Omeri              10 East Irondeq          30-08.00   10   
  2 Rachel Cassorla           10 Webster Schr          28-10.75    8   
  3 Kelsey Kramberg           11 Webster Schr          26-05.00    6   
  4 Alexa Guzman              10 Fairport              25-09.75    5   
  5 Victoria Bourret          12 Hilton                24-07.25    4   
  6 MaiJoi Sharp              10 Brighton              24-00.50    3   
  7 Ivanna Vorobets           11 Webster Schr          24-00.00    2   
  8 Rebecca Knorr             11 Greece Arcad          23-06.00    1   
  9 Lea Knoche                11 Brockport             23-05.50  
 10 Ashley Thompson           11 Hilton                22-08.25  
 11 Sydney Kirven             11 Penfield              22-08.00  
 12 Danielle Zimbrich         11 Hilton                22-02.00  
 13 Kaitlynn Merritt          10 East Irondeq          22-00.75  
 14 Kelcy Horning              9 Webster Thom          21-07.00  
 15 Courtney Zaucha            9 Pittsford Me          21-06.50  
 16 Brittney Montgomery       10 Spencerport           20-09.00  
 17 Samantha Chaplain         10 Brockport             19-05.00  
 17 Julia Kompare             10 Pittsford Me          19-05.00  
 19 Sara Roman                 9 Spencerport           19-04.00  
 20 Frances Seifert           10 Hilton                18-11.00  
 21 Alycia Serrano            11 Greece Arcad          18-09.50  
 22 Dominique DiLuigi         10 Spencerport           18-07.50  
 23 Morgan Crittenden         12 East Irondeq          18-05.75  
 24 Mackenzie King            10 Brighton              18-02.00  
 25 Allison Kompare           10 Pittsford Me          17-10.25  
 26 Deja Baxter                9 Penfield              17-05.00  
 27 Victoria Regan            12 Hilton                16-11.50  
 28 Samantha Ferrara           9 Webster Thom          16-02.50  
 29 Jaylan Yuksel             11 Rush-Henriet          14-04.00  
 
Girls 1500 Meter Race Walk AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Rebecca Braun             12 Penfield               8:51.94   10   
  2 Emilie Uffman             10 Pittsford Me           8:53.01    8   
  3 Emily Monczynski          11 Penfield               8:58.57    6   
  4 Ellie Pauly                9 Hilton                 9:11.30    5   
  5 Sophia Camillaci           8 Hilton                 9:36.73    4   
  6 Shauna Glavin              7 Hilton                 9:47.92    3   
  7 Natalia Bradley           11 Rush-Henriet          10:07.84    2   
  8 Caitie Ihrig              11 Rush-Henriet          11:28.57    1   
 -- Lydia Sklarsky            10 Pittsford Me               DNF  
 
Girls 55 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jah-Nease McCullough      10 School Of Th              7.89   1  10   
  2 Kasiedra Wade             11 School Of Th              8.20   1   8   
  3 Jaelyn Morgan              7 Marion                    8.32   2   6   
  4 Emily Friend               8 LeRoy                     8.35   3   5   
  5 Alexis Balduf              9 Batavia                   8.42   1   4   
  6 Shelby Scherbyn           11 Waterloo                  8.58   4   3   
  7 Taylor Palermo            10 Palmyra-Mace              8.60   2   2   
  8 Sophie Constantine         7 Aquinas Inst              8.64   1   1   
  9 Nyah Coley                 7 Aquinas Inst              8.68   2 
 10 Imani Celestine           10 School Of Th              8.71   1 
 11 Amala Bernard              7 Aquinas Inst              8.73   2 
 12 Karina Soto                8 Waterloo                  8.74   1 
 13 Katie Hubbard              9 South Seneca              8.77   3 
 14 Ariana Ross                9 Batavia                   8.84   2 
 14 Sam Fergusson             10 Waterloo                  8.84   3 
 16 Audriana Ruiz              9 Waterloo                  8.89   1 
 17 Brooke Stickles            7 Aquinas Inst              8.93   2 
 18 Sabrina Anderson           9 East Rochest              9.11   3 
 19 Carina Giannini            7 School Of Th              9.13   3 
 20 Alyssa Baiocco            10 Batavia                   9.28   3 
 21 Savannah Cook              9 Honeoye Cent              9.29   3 
 22 Mira Cartwright            9 Waterloo                  9.51   4 
 23 Adriana Balch              9 Waterloo                  9.57   5 
 24 Emma Howard               10 Batavia                   9.62   4 
 25 Emily McWilliams          11 Waterloo                  9.65   4 
 26 Shyana Green              10 School Of Th              9.78   4 
 27 Avery Mallaber            10 LeRoy                     9.80   5 
 28 Taylor Carter              9 Waterloo                  9.91   4 
 29 Emily Chavez              10 LeRoy                     9.94   5 
 30 Tiffani Pascarella        11 Waterloo                 10.23   5 
 31 Meghan Cole               10 Waterloo                 10.61   5 
 32 Allison Hearn             12 Waterloo                 10.62   5 
 33 Sarah Hutton               9 Palmyra-Mace             10.81   5 
 34 Allison Fratus             9 Waterloo                 10.87   5 
 
Girls 300 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kasiedra Wade             11 School Of Th             48.49   1  10   
  2 Ciara Harrington          11 LeRoy                    48.60   1   8   
  3 Jah-Nease McCullough      10 School Of Th             49.01   1   6   
  4 Nicole Maltese             8 Batavia                  49.40   2   5   
  5 Emily Friend               8 LeRoy                    49.47   1   4   
  6 Mackenzie Brooks           8 Hornell                  49.54   1   3   
  7 Alexis Balduf              9 Batavia                  49.88   1   2   
  8 Jaelyn Morgan              7 Marion                   50.01   2   1   
  9 Amala Bernard              7 Aquinas Inst             50.34   1 
 10 Katie Hubbard              9 South Seneca             50.66   1 
 11 Sophie Constantine         7 Aquinas Inst             51.78   2 
 12 Alexis Villarrubia         8 Aquinas Inst             52.32   2 
 13 Brooke Stickles            7 Aquinas Inst             52.68   3 
 14 Sam Fergusson             10 Waterloo                 52.82   2 
 15 Carina Giannini            7 School Of Th             52.91   2 
 16 Imani Celestine           10 School Of Th             53.63   3 
 17 Kelly Searles-Porey       10 Palmyra-Mace             53.79   3 
 18 Mica Pitcher              10 Batavia                  54.27   2 
 19 Lindsey Hill               9 Batavia                  54.99   3 
 20 Nyah Coley                 7 Aquinas Inst             55.54   4 
 21 Emily McWilliams          11 Waterloo                 57.71   5 
 22 Emily Chavez              10 LeRoy                    57.91   4 
 23 Kathryn Thomas             8 Palmyra-Mace             58.36   3 
 24 Brina Wentz               10 Palmyra-Mace             58.56   3 
 25 Ali Weaver                11 LeRoy                    58.64   4 
 26 Nahyeon Lee               10 Waterloo                 58.76   4 
 27 Cassandra Bennett          9 Waterloo                 59.78   3 
 28 Avery Mallaber            10 LeRoy                  1:00.23   4 
 29 Adriana Balch              9 Waterloo               1:02.03   5 
 30 Casey McCullough          11 Waterloo               1:05.64   5 
 31 Allison Hearn             12 Waterloo               1:10.57   5 
 
Girls 600 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mackenzie Brooks           8 Hornell                1:52.81   10   
  2 Bethany Van Pelt           9 East Rochest           1:54.60    8   
  3 Joyce Parker              10 School Of Th           1:55.95    6   
  4 Jaelyn Morgan              7 Marion                 2:03.44    5   
  5 Lexi Bailey                9 Marion                 2:08.91    4   
  6 Lindsey Hill               9 Batavia                2:09.39    3   
  7 Alexia Salerno             8 Romulus                2:09.71    2   
  8 Kenya Holtby              11 Sodus Centra           2:15.66    1   
  9 Savannah Cook              9 Honeoye Cent           2:20.57  
 10 MaryKate Olp               9 Waterloo               2:22.33  
 11 Jamellah Craven           10 School Of Th           2:22.99  
 12 Nahyeon Lee               10 Waterloo               2:28.29  
 13 Maddy Dibble               9 Waterloo               2:29.61  
 14 Leah Hoyt                  9 Newark Hs-Ny           2:31.01  
 15 Casey McCullough          11 Waterloo               2:42.21  
 16 Brooke Eltz               10 Honeoye Cent           2:48.86  
 17 Emilyn Goodman            10 Waterloo               2:49.52  
 
Girls 1000 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jaime Kurmis               9 East Rochest           3:28.40   10   
  2 Joyce Parker              10 School Of Th           3:33.49    8   
  3 Lexi Bailey                9 Marion                 3:37.40    6   
  4 Jessie King                8 LeRoy                  3:42.55    5   
  5 Kara Spano                 9 Waterloo               3:42.65    4   
  6 Jordyn Dala               10 Palmyra-Mace           3:46.20    3   
  7 Mica Pitcher              10 Batavia                3:47.39    2   
  8 Olivia Giovannini-Dolan    9 Waterloo               4:08.79    1   
  9 Brooke Eltz               10 Honeoye Cent           5:02.17  
 
Girls 1500 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jessie King                8 LeRoy                  5:52.84   10   
  2 Alyssa Overton            10 Waterloo               5:56.44    8   
  3 Alexia Salerno             8 Romulus                6:03.74    6   
  4 Emily Wagner              10 Batavia                6:05.33    5   
  5 Marsadez Diver            11 Sodus Centra           6:13.21    4   
  6 Sarah Cannon               9 Lima Christi           6:33.62    3   
 
Girls 55 Meter Hurdles CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jah-Nease McCullough      10 School Of Th             11.01   1  10   
  2 Karina Soto                8 Waterloo                 11.21   1   8   
  3 Katie Hubbard              9 South Seneca             11.46   1   6   
  4 Reigan Dudley              8 Waterloo                 11.53   1   5   
  5 Brina Wentz               10 Palmyra-Mace             11.94   1   4   
  6 Kathryn Thomas             8 Palmyra-Mace             12.20   2   3   
  7 Hali Johnson               9 Sodus Centra             12.73   2   2   
  8 Taylor Carter              9 Waterloo                 12.86   2   1   
 -- Shyana Green              10 School Of Th               DNF   2 
 
Girls 4x200 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                        2:09.74   10   
  2 Waterloo  'A'                                       2:14.00    8   
  3 Palmyra-Macedon  'A'                                2:17.25    6   
  4 East Rochester  'A'                                 2:18.91    5   
  5 LeRoy  'A'                                          2:22.17    4   
 
Girls 4x400 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Waterloo  'A'                                       5:00.61   10   
  2 Batavia  'A'                                        5:14.87    8   
  3 LeRoy  'A'                                          5:23.72    6   
 
Girls 4x800 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Waterloo  'A'                                      11:48.08   10   
 
Girls High Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bethany Van Pelt           9 East Rochest           4-04.00   10   
  2 Kenya Holtby              11 Sodus Centra           3-09.00    8   
  3 Ariana Ross                9 Batavia               J3-09.00    6   
  4 Sarah Cannon               9 Lima Christi          J3-09.00    5   
  5 Emma Howard               10 Batavia               J3-09.00    4   
  6 Kelly Searles-Porey       10 Palmyra-Mace           3-06.00    3   
 -- Alyssa Baiocco            10 Batavia                     NH  
 
Girls Pole Vault CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Reigan Dudley              8 Waterloo               6-06.00   10   
 
Girls Long Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kenya Holtby              11 Sodus Centra          14-00.00   10   
  2 Kasiedra Wade             11 School Of Th          12-11.25    8   
  3 Jamellah Craven           10 School Of Th          12-10.75    6   
  4 Shelby Scherbyn           11 Waterloo              12-01.00    5   
  5 Mira Cartwright            9 Waterloo              12-00.75    4   
  6 Hali Johnson               9 Sodus Centra          11-11.50    3   
  7 Nicole Maltese             8 Batavia               11-09.50    2   
  8 Alberta Eshenour           9 Waterloo              11-08.25    1   
  9 Alexis Villarrubia         8 Aquinas Inst          11-04.00  
 10 Reigan Dudley              8 Waterloo              11-00.75  
 11 Audriana Ruiz              9 Waterloo              11-00.00  
 12 Taylor Carter              9 Waterloo               9-07.50  
 13 Tiffani Pascarella        11 Waterloo               7-05.75  
 
Girls Triple Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sarah Cannon               9 Lima Christi          26-06.50   10   
  2 Jaime Kurmis               9 East Rochest          26-01.50    8   
  3 Alberta Eshenour           9 Waterloo              24-05.00    6   
 
Girls Shot Put CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Maddy Dibble               9 Waterloo              24-02.75   10   
  2 Meghan Cole               10 Waterloo              23-11.00    8   
  3 Taylor Palermo            10 Palmyra-Mace          22-09.00    6   
  4 Emily Thomas              11 Honeoye Cent          21-09.25    5   
  5 Emilyn Goodman            10 Waterloo              21-01.75    4   
  6 Shyana Green              10 School Of Th          19-08.75    3   
  7 Tiffany Suozzi             9 Batavia               18-10.50    2   
  8 Jordyn Dala               10 Palmyra-Mace          17-06.00    1   
  9 MaryKate Olp               9 Waterloo              16-09.00  
  9 Brittany Mowry            12 LeRoy                 16-09.00  
 11 Jess Kuhn                 10 Honeoye Cent          16-06.75  
 12 Sarah Hutton               9 Palmyra-Mace          16-02.00  
 13 Hope Fromm                 9 Batavia               14-06.50  
 14 Alanna Driscoll           11 LeRoy                 14-00.50  
 15 Tiffani Pascarella        11 Waterloo              13-03.00  
 
Girls 1500 Meter Race Walk CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Morgan Page               10 Palmyra-Mace           9:27.69   10   
  2 Angela May                 7 Marion                 9:58.70    8   
  3 Hope Fromm                 9 Batavia               11:20.05    6   
 
Girls 55 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alivia Moore               8 Newark Hs-Ny              8.16   1 
  2 Makayla Armstrong          7 Batavia                   8.35   1 
  3 Nadia Riley                7 Aquinas Inst              8.54   1 
  4 Kalista Swan               8 Newark Hs-Ny              8.58   1 
  5 Shea Smuk                  8 Webster Schr              8.66   1 
  6 Diajanae Richardson        7 Aquinas Inst              8.83   4 
  7 Sarah Rennie               8 Waterloo                  8.93   1 
  8 Tricia Taber               8 Webster Schr              8.94   2 
  9 Brianna Allen              7 Marion                    8.96   1 
 10 Gabby Olschewske           8 Newark Hs-Ny              8.99   2 
 11 Kate Colucci               7 Hornell                   9.05   2 
 12 Marissa Swan               8 Newark Hs-Ny              9.16   2 
 13 Paige Hameister            8 Batavia                   9.17   3 
 14 Celia Flynn                8 Batavia                   9.19   3 
 15 Aleesia Wiggins            8 Newark Hs-Ny              9.22   2 
 16 Natalie Neureuther         7 Batavia                   9.26   3 
 17 Kelly Williams             7 Marion                    9.27   2 
 18 Kiara Harris               7 Aquinas Inst              9.28   3 
 19 Mackenzie Siccardi         8 Webster Schr              9.30   3 
 20 Alexandra Erskine          7 Waterloo                  9.41   3 
 21 Fern Ortiz                 7 Waterloo                  9.57   4 
 22 Hailey Corbett             7 Waterloo                  9.72   6 
 23 Abigail Elisofon           7 Waterloo                  9.75   4 
 24 Cameron Parrow             8 Waterloo                  9.85   5 
 25 Zoey Kays                  7 Hornell                   9.90   5 
 26 Mercedes Rivera            7 Batavia                   9.96   4 
 27 Melissa Shonicker          7 Aquinas Inst             10.03   4 
 28 Alexis Lancaster           8 Newark Hs-Ny             10.31   5 
 29 Rebekah Boy                7 East Rochest             10.43   5 
 30 Madison Murray             7 Batavia                  10.48   6 
 31 Calista Lowry              8 Waterloo                 10.72   6 
 
Girls 300 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jillian Blodgett           8 Newark Hs-Ny             50.33   1 
  2 Kiaya Franklin             7 Batavia                  52.48   2 
  3 Rosemarie DeRenzo          8 Newark Hs-Ny             53.16   1 
  4 Alexis Henderson           7 Batavia                  54.32   1 
  5 Edmarie Calderon-Torres    8 Batavia                  55.12   1 
  6 Aniya DeBride              7 Honeoye Cent             55.14   1 
  7 Julia Robinson             7 Hornell                  55.27   2 
  8 Kate Colucci               7 Hornell                  55.92   2 
  9 Lindsay Whiting            7 Newark Hs-Ny             56.45   4 
 10 Josephine Jacobs           8 Batavia                  56.84   4 
 11 Gabrielle Havens           7 Batavia                  56.87   3 
 12 Savannah Buck              8 Newark Hs-Ny             57.51   2 
 13 Katelyn Corp               8 Batavia                  57.89   3 
 14 Maddy Thorner              7 Newark Hs-Ny             57.93   2 
 15 Rachel Michaels            8 Newark Hs-Ny             58.23   2 
 16 Aleesia Wiggins            8 Newark Hs-Ny             58.86   3 
 17 Tesla Phelinger            7 Batavia                  59.09   5 
 18 Melissa Shonicker          7 Aquinas Inst             59.32   4 
 19 Madisyn Tomaszewski        7 Batavia                  59.99   4 
 20 Mikayla Bock               8 Honeoye Cent           1:00.73   4 
 21 Cameron Parrow             8 Waterloo               1:01.09   3 
 22 Fern Ortiz                 7 Waterloo               1:02.00   3 
 23 Piage Linehan              7 Waterloo               1:02.47   2 
 24 Kiara Harris               7 Aquinas Inst           1:03.64   5 
 25 Calista Lowry              8 Waterloo               1:04.16   5 
 26 Rebekah Boy                7 East Rochest           1:08.82   5 
 
Girls 600 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Julia Robinson             7 Hornell                2:08.28  
  2 Evie Childs                8 Newark Hs-Ny           2:08.77  
  3 Aniya DeBride              7 Honeoye Cent           2:15.51  
  4 Talia Wilke                8 East Rochest           2:16.70  
  5 Caleigh Barnes             8 Sodus Centra           2:18.47  
  6 Kathy Nguyen               7 Webster Schr           2:18.54  
  7 Julia Kowalczyk            7 Webster Schr           2:19.06  
  8 Mikayla Bock               8 Honeoye Cent           2:21.73  
  9 Kelsey Kasmarek            7 Batavia                2:21.82  
 10 Danielle Flucker           7 Batavia                2:26.04  
 
Girls 1000 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kaitlyn Lockwood           8 Newark Hs-Ny           3:32.32  
  2 Abby Dyson                 8 Webster Schr           4:16.00  
  3 Rebecca Thompson           7 Webster Schr           4:18.87  
 
Girls 1500 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brooke West                7 Marion                 6:12.00  
  2 Angela Marchionda          7 Marion                 6:15.89  
 
Girls 55 Meter Hurdles Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brianna Allen              7 Marion                   10.87   1 
  2 Stephanie Goff             8 Waterloo                 11.33   1 
  3 Nadia Riley                7 Aquinas Inst             11.36   1 
  4 Savannah Buck              8 Newark Hs-Ny             11.45   1 
  5 Meara Shaffer              8 Waterloo                 11.66   2 
  6 Kiara Cherry               7 Batavia                  12.11   2 
  7 Lindsay Whiting            7 Newark Hs-Ny             12.24   1 
  8 Kelly Williams             7 Marion                   12.25   1 
  9 Edmarie Calderon-Torres    8 Batavia                  12.39   1 
 10 Hailey Corbett             7 Waterloo                 13.14   2 
 
Girls 4x200 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Newark Hs-Ny  'A'                                   2:06.77  
  2 Aquinas Institute  'A'                              2:08.49  
  3 Batavia  'D'                                        2:08.58  
  4 Waterloo  'B'                                       2:14.98  
  5 Webster Schroeder  'B'                              2:15.90  
  6 Newark Hs-Ny  'B'                                   2:20.25  
 -- Aquinas Institute  'B'                                   DQ  
 
Girls 4x400 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'D'                                        5:20.01  
  2 Webster Schroeder  'B'                              5:44.48  
 
Girls High Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Talia Wilke                8 East Rochest           3-06.00  
 
Girls Long Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Caleigh Barnes             8 Sodus Centra          13-01.75  
  2 Katelyn Corp               8 Batavia               11-01.00  
  3 Samantha Barnhart          7 Waterloo              11-00.50  
  3 Kalista Swan               8 Newark Hs-Ny          11-00.50  
  5 Marissa Swan               8 Newark Hs-Ny          10-04.00  
  6 Abigail Elisofon           7 Waterloo              10-02.00  
  7 Alicia Bill                8 Webster Schr           9-08.25  
  8 Aja Lecointe-Wilkinson     8 Batavia                9-05.50  
  9 Madisyn Tomaszewski        7 Batavia                9-04.75  
 10 Alexandra Erskine          7 Waterloo               9-03.75  
 11 Serena Smith               8 Newark Hs-Ny           9-01.50  
 
Girls Triple Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Samantha Barnhart          7 Waterloo              25-01.25  
 
Girls Shot Put Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Celia Flynn                8 Batavia               25-07.00  
  2 Serena Smith               8 Newark Hs-Ny          20-00.50  
  3 Paige Hameister            8 Batavia               18-01.00  
  4 Danielle Flucker           7 Batavia               17-05.50  
  5 Trista Higgins             7 Batavia               16-07.50  
  6 Natalie Neureuther         7 Batavia               16-03.00  
  7 Rachel Denise              7 Batavia               14-11.00  
  8 Joanelys Gonzalez          8 Newark Hs-Ny          14-10.00  
  9 Paige Wasilewski           7 Batavia               14-05.50  
 10 Madison Murray             7 Batavia               14-05.00  
 11 Kelsey Kasmarek            7 Batavia               11-06.25  
 
Girls 1500 Meter Race Walk Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Aja Lecointe-Wilkinson     8 Batavia               10:53.19  
  2 Paige Wasilewski           7 Batavia               11:39.82  
 
Boys 55 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Myles Watts               10 Rush-Henriet              7.28   1  10   
  2 Dylan Turcott             11 Webster Schr              7.29   1   8   
  3 Junior Morris             11 East Irondeq              7.36   1   6   
  4 C. J. Turner               8 Webster Schr              7.41   2   5   
  5 Mike Whitmore             10 Penfield                  7.45   1   4   
  6 Xavier Daniels             9 East Irondeq              7.61   1   3   
  7 Calvin Nguyen             12 Fairport                  7.64   2   2   
  8 Cole Mazzo                 9 Webster Thom              7.66   2   1   
  9 Brenden Newbauer          10 Greece Arcad              7.67   1 
 10 Jesse McMullan            11 Greece Arcad              7.72   4 
 11 Tahjmiir Lewis            10 Rush-Henriet              7.73   2 
 12 Swilley Jordan             9 Spencerport               7.76   2 
 13 Collin Garrison           11 Brockport                 7.79   3 
 14 Sampson Ngo               10 McQuaid Jesu              7.80   2 
 15 Greg Young                11 Brockport                 7.81   3 
 16 Alan Alvarado              9 Victor Centr              7.82   2 
 17 Chris Hufziger            12 Penfield                  7.86   4 
 18 Anton Andrievsky           9 Webster Thom              7.87  10 
 19 Bradley Boester           11 East Irondeq              7.89   3 
 20 Javar Frater              10 Brockport                 7.91   8 
 21 Hector Betancourt         11 Greece Arcad              7.98   4 
 22 William Franceschi         9 Victor Centr              8.03   5 
 23 Colby Warren              10 Brighton                  8.05   3 
 24 Ruben Mercado              9 Webster Thom              8.06   3 
 24 Alec Mohney                9 Penfield                  8.06   3 
 26 Eric Veltre               10 McQuaid Jesu              8.07   3 
 27 Joey Loffredo              9 Victor Centr              8.09   4 
 28 Johnathan Mueller          9 Webster Schr              8.10   3 
 28 Theodore Cegelski         11 Penfield                  8.10   7 
 28 Kyle Richards             10 East Irondeq              8.10   5 
 31 Cannon Davis-Smith        10 Greece Arcad              8.13   7 
 32 Ben Vanderstouw            9 Webster Schr              8.14   5 
 32 Brandon Bellefeuille       9 Victor Centr              8.14   6 
 34 Jack Smith                 9 Webster Schr              8.16   4 
 35 Thomas Pink               10 Fairport                  8.19   8 
 35 Daniel Simmonds            9 Rush-Henriet              8.19   7 
 37 Namyun Kim                 9 Brighton                  8.20   8 
 38 Ethan Ingraham             7 McQuaid Jesu              8.22   7 
 39 Steve Delgaizo            10 Greece Arcad              8.26   6 
 40 Javia Ludgood             10 Greece Arcad              8.27   6 
 40 Freddy Johnson             9 Rush-Henriet              8.27   5 
 42 Sivaker Srithar            9 Rush-Henriet              8.28   5 
 42 Matt Buttaggi              9 Webster Schr              8.28   5 
 44 Tucker Marvin              9 Brighton                  8.30   7 
 45 Brian Holvey              10 Pittsford Su              8.34   6 
 46 Joesph Romangnolo          9 Spencerport               8.37   6 
 47 Ben Ayer                   9 Penfield                  8.38   8 
 48 Luke Azatassou            10 McQuaid Jesu              8.47   9 
 48 DeVaughnte Dennis          9 Rush-Henriet              8.47   8 
 50 Julius Donath              9 Brockport                 8.48   9 
 50 Ryan Hickey                9 Spencerport               8.48   9 
 50 Liam Mears                 9 Spencerport               8.48   7 
 53 Dillon Schultz            11 Brockport                 8.51   8 
 54 Zach Anderson              8 McQuaid Jesu              8.52  10 
 55 Kweisi Freeman            10 East Irondeq              8.54   8 
 55 Tommy Howe                10 McQuaid Jesu              8.54   9 
 57 Brandon Torres-Manuse      8 East Irondeq              8.55   7 
 58 Malik Ibrahim              9 Brighton                  8.56   9 
 59 Palluconi Micheal          9 Spencerport               8.59   8 
 60 Mark Butler                9 Brighton                  8.69   9 
 61 Chris Ipolito              9 Brighton                  8.80  10 
 62 Jack Lind                 10 Victor Centr              8.88   4 
 63 Alex Fedele               10 Penfield                  8.89   9 
 64 Ehsan Arshad               9 Rush-Henriet              8.95   9 
 65 Trevor Shaw               10 Webster Schr              9.40  10 
 66 Jacob Marra               10 Webster Schr              9.80  10 
 67 kyle miller                9 Spencerport              10.29  10 
 
Boys 300 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Greg DeSilva              12 Victor Centr             39.90   1  10   
  2 Bryztin Johnson           10 Pittsford Su             41.38   1   8   
  3 Sean Lemite               10 Penfield                 42.00   1   6   
  4 Saagar Menon              10 Pittsford Su             42.37   2   5   
  5 Myles Watts               10 Rush-Henriet             42.45   1   4   
  6 Alan Alvarado              9 Victor Centr             42.47   1   3   
  7 Calvin Nguyen             12 Fairport                 43.32   1   2   
  8 Kaleb Schaner             11 Victor Centr             43.68   2   1   
  9 Chris Hufziger            12 Penfield                 43.69   1 
 10 Joseph Farnsworth          9 McQuaid Jesu             44.04   3 
 11 Greg Young                11 Brockport                44.16   2 
 12 Anton Andrievsky           9 Webster Thom             44.26   1 
 13 Konnor Houck              11 Victor Centr             44.29   3 
 14 Alec Mohney                9 Penfield                 44.33   2 
 15 William Franceschi         9 Victor Centr             44.63   2 
 16 Sampson Ngo               10 McQuaid Jesu             44.78   4 
 17 Tyler Secor               10 Fairport                 45.32   3 
 18 Swilley Jordan             9 Spencerport              45.40   3 
 19 Mathew Kaiser              9 Pittsford Su             45.56   3 
 20 Eric Veltre               10 McQuaid Jesu             45.63   2 
 21 Liam Mears                 9 Spencerport              45.78   5 
 22 Andrew Helbig              9 Webster Schr             45.84   5 
 23 Patrick MacDonald         10 Webster Thom             46.00   2 
 24 Tahjmiir Lewis            10 Rush-Henriet             46.17   5 
 25 Nick Ahearn                9 Victor Centr             46.36   4 
 26 Collin Garrison           11 Brockport                46.40   4 
 27 Joey Loffredo              9 Victor Centr             46.41   5 
 28 Thomas Pink               10 Fairport                 46.46   4 
 29 Ben Vanderstouw            9 Webster Schr             46.60   5 
 30 Namyun Kim                 9 Brighton                 46.62   6 
 31 Ethan Ingraham             7 McQuaid Jesu             46.76   4 
 32 Jack Lind                 10 Victor Centr             46.77   5 
 33 Nakoa Staats              11 Brockport                46.82   7 
 34 Joesph Romangnolo          9 Spencerport              46.84   6 
 35 Colby Warren              10 Brighton                 47.06   5 
 36 Ben Ayer                   9 Penfield                 47.61   4 
 37 Brandon Bellefeuille       9 Victor Centr             47.87   6 
 38 Tommy Howe                10 McQuaid Jesu             48.17   7 
 39 CJ Gaffney                 9 Pittsford Su             48.35   7 
 40 Julius Donath              9 Brockport                48.53   7 
 41 Brian Holvey              10 Pittsford Su             48.65   8 
 42 Ryan Hickey                9 Spencerport              48.66   7 
 43 Derek Bates                9 Greece Arcad             49.01   7 
 44 Anthony Gonzalez           9 Rush-Henriet             49.02   7 
 45 Malik Ibrahim              9 Brighton                 49.16   9 
 46 Dillon Schultz            11 Brockport                49.46   6 
 47 Andres Perez              10 McQuaid Jesu             49.82   4 
 48 Stewart Ian                9 Pittsford Me             49.99   9 
 49 Andrew Friden              9 Pittsford Me             50.20   8 
 50 Nicholas Jelfo            10 Rush-Henriet             50.53   8 
 51 Freddy Johnson             9 Rush-Henriet             50.62   5 
 52 Ehsan Arshad               9 Rush-Henriet             51.15   8 
 53 Ruben Ebeling             11 Brighton                 51.88   6 
 54 John Exler                 9 Rush-Henriet             52.59   9 
 55 Brian Reagan              10 Rush-Henriet             52.64   9 
 56 Nathan Bahr                9 Rush-Henriet             52.82   9 
 57 Jim O'Heron                9 Pittsford Su             52.98   8 
 58 Luke Azatassou            10 McQuaid Jesu             53.20   8 
 
Boys 600 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Matt Cupo                 10 Pittsford Su           1:37.89   10   
  2 Joe Reinhardt             11 Victor Centr           1:37.90    8   
  3 Brandon Kunnick           10 Victor Centr           1:38.65    6   
  4 Dan Post                  10 Victor Centr           1:39.38    5   
  5 Jon Novak                 10 Penfield               1:39.48    4   
  6 Joseph Farnsworth          9 McQuaid Jesu           1:42.20    3   
  7 Harrison Kesel            11 Fairport               1:44.20    2   
  8 Patrick Queiroz           10 Pittsford Me           1:44.82    1   
  9 Andrew Helbig              9 Webster Schr           1:46.67  
 10 Patrick MacDonald         10 Webster Thom           1:48.34  
 11 Jacob Furtner             11 Rush-Henriet           1:48.61  
 12 Tyler Gottstein           11 Webster Thom           1:48.77  
 13 Connor Wuertzer           11 Rush-Henriet           1:51.15  
 14 Tyler Secor               10 Fairport               1:52.04  
 15 Alex Dykes                11 Rush-Henriet           1:52.68  
 16 Alfonso Martinez           9 Rush-Henriet           1:53.62  
 17 Ruben Ebeling             11 Brighton               1:53.63  
 18 Aaron Contestabile        10 Greece Arcad           1:56.22  
 19 Jacob Fisler               9 Webster Thom           1:57.18  
 20 Nakoa Staats              11 Brockport              2:01.63  
 21 Colin Cusack               9 Greece Arcad           2:01.78  
 22 Nicholas Molinari         12 Rush-Henriet           2:02.90  
 23 Tyler Eaton                9 Rush-Henriet           2:13.72  
 24 John Exler                 9 Rush-Henriet           2:15.63  
 25 Nathan Bahr                9 Rush-Henriet           2:16.20  
 26 Andrew Bischoping          9 Pittsford Me           2:16.42  
 27 Jake Wray                 10 Rush-Henriet           2:20.10  
 
Boys 1000 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Josh Roman                11 Fairport               2:52.40   10   
  2 Luke Robbins               9 Pittsford Su           3:00.60    8   
  3 Rob Brooks                 9 Fairport               3:01.07    6   
  4 Kyle Heyer                 9 Penfield               3:04.84    5   
  5 Noah Michaels             11 Fairport               3:05.78    4   
  6 Justin Shaffer            10 Webster Schr           3:06.75    3   
  7 Aaron Maltese              9 Webster Thom           3:09.76    2   
  8 Jai Patel                 11 Fairport               3:11.31    1   
  9 Tim Swingle               11 Pittsford Me           3:12.99  
 10 Andrew Hecht               9 Webster Schr           3:17.45  
 11 Andres Perez              10 McQuaid Jesu           3:19.62  
 12 Mason Minerva              9 Brighton               3:21.10  
 13 Noah Winslow               9 Brockport              3:23.76  
 14 Adam Morrison             11 Webster Schr           3:24.45  
 15 Todd Consadine             9 Fairport               3:25.16  
 16 Nicholas Jelfo            10 Rush-Henriet           3:25.78  
 17 Chris Suarez              11 East Irondeq           3:29.13  
 18 Brandon Schafer            9 Webster Schr           3:34.66  
 19 Daniel Gamez              11 Rush-Henriet           3:37.15  
 20 Ted Rohrer                 9 Pittsford Me           3:43.76  
 21 Jason Ren                 10 Pittsford Me           3:47.31  
 22 Colin Cusack               9 Greece Arcad           3:47.58  
 23 Brian Reagan              10 Rush-Henriet           4:00.35  
 24 Tyler Recino              10 Webster Schr           4:02.95  
 
Boys 1600 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kevin Witt                11 Webster Thom           4:57.40   10   
  2 Jack Gillooly             10 Penfield               5:03.13    8   
  3 Will Corbett              10 Pittsford Su           5:07.26    6   
  4 Macrea Kozody              9 Fairport               5:10.58    5   
  5 Matt Tellstone            10 Victor Centr           5:10.77    4   
  6 Casey Kidder              11 Victor Centr           5:14.83    3   
  7 Justin Shaffer            10 Webster Schr           5:15.99    2   
  8 Aaron Paratore            10 Webster Schr           5:16.71    1   
  9 Anthony Scalise            9 Fairport               5:19.23  
 10 Kyle Heyer                 9 Penfield               5:19.66  
 11 Greg Farnsworth           12 McQuaid Jesu           5:25.04  
 12 Jordan Balls              12 Victor Centr           5:27.10  
 13 Cody McDaniel             11 Fairport               5:30.44  
 14 David McCarroll           10 Rush-Henriet           5:31.30  
 15 Mason Minerva              9 Brighton               5:39.74  
 16 Nick Carfagno              9 Victor Centr           5:42.44  
 17 Robert Grasso              9 Victor Centr           5:43.09  
 18 Bo Harris                 10 Brighton               5:45.04  
 19 Andrew Hecht               9 Webster Schr           5:50.11  
 20 Noah Webb                  9 Victor Centr           5:54.59  
 21 Adam Morrison             11 Webster Schr           5:55.24  
 22 Noah Winslow               9 Brockport              5:59.03  
 23 AJ Gruttadauro             9 Brockport              6:01.26  
 24 Matt Mezzoprete            9 Penfield               6:01.73  
 25 Ted Rohrer                 9 Pittsford Me           6:10.24  
 26 Krubell Mekonen           10 Rush-Henriet           6:10.29  
 27 Brandon Schafer            9 Webster Schr           6:12.11  
 28 Chris Suarez              11 East Irondeq           6:15.78  
 29 Shawn Carpenter            9 Penfield               6:18.19  
 30 Evan Yanoff               11 Pittsford Su           6:49.14  
 
Boys 3200 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 David Grouse              11 Fairport              11:08.96   10   
  2 Griffin Fitzsimmons        9 Victor Centr          11:27.07    8   
  3 Clayton Robinson          10 Fairport              11:32.47    6   
  4 Chris Bosso                9 Penfield              11:36.27    5   
  5 Luke Curran               10 McQuaid Jesu          11:39.25    4   
  6 Cory Bremer               10 Victor Centr          11:45.43    3   
  7 Jake Hunt                 11 Fairport              11:47.84    2   
  8 Kade Canessa               9 Webster Schr          11:48.23    1   
  9 AJ Gruttadauro             9 Brockport             11:59.27  
 10 Gabe Pawlicki             11 Greece Arcad          12:00.56  
 11 Josh Bolt                  9 Victor Centr          12:28.71  
 12 Jordan Merkel             10 Greece Arcad          13:10.13  
 13 Adam Ford                 11 Greece Arcad          13:37.27  
 14 Daniel Freudenvoll        10 Greece Arcad          14:11.02  
 
Boys 55 Meter Hurdles AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 William Estey             11 Penfield                  9.59   1  10   
  2 Brady Lin                  9 Rush-Henriet              9.69   1   8   
  3 Mike Whitmore             10 Penfield                  9.78   1   6   
  4 Sean Lemite               10 Penfield                 10.85   2   5   
  5 Connor Spiegel             9 Webster Thom             10.98   1   4   
  6 Alex Dykes                11 Rush-Henriet             11.05   1   3   
  7 Justin Briggs             11 Rush-Henriet             11.12   1   2   
  8 Sivaker Srithar            9 Rush-Henriet             12.67   2   1   
 -- Daniel Simmonds            9 Rush-Henriet               DNF   2 
 
Boys 4x200 Meter Relay AB
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 East Irondequoit  'A'                               1:48.09   2  10   
  2 Brockport  'A'                                      1:49.58   1   8   
  3 Pittsford Sutherland  'A'                           1:49.59   1   6   
  4 Rush-Henrietta  'A'                                 1:49.63   1   5   
  5 Victor Central  'A'                                 1:51.30   1   4   
  6 Webster Schroeder  'A'                              1:51.41   1   3   
  7 Penfield  'A'                                       1:52.49   1   2   
  8 Brighton  'A'                                       2:06.54   2   1   
  9 Brockport  'B'                                      2:17.59   2 
 
Boys 4x400 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Penfield  'A'                                       4:06.16   10   
  2 Victor Central  'A'                                 4:06.47    8   
  3 Webster Thomas  'A'                                 4:13.20    6   
  4 Pittsford Sutherland  'A'                           4:16.42    5   
  5 Fairport  'A'                                       4:17.31    4   
  6 Rush-Henrietta  'A'                                 4:33.27    3   
  7 Pittsford Mendon  'A'                               4:42.99    2   
 
Boys 4x800 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Fairport  'A'                                       9:32.69   10   
  2 Victor Central  'A'                                10:12.90    8   
  3 Penfield  'A'                                      10:16.01    6   
  4 Greece Arcadia  'A'                                10:47.13    5   
  5 Rush-Henrietta  'A'                                10:49.43    4   
 
Boys High Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ian Jamison               11 Webster Thom           5-04.00   10   
  2 Robert Quist              10 McQuaid Jesu           5-00.00    8   
  3 Justin Briggs             11 Rush-Henriet          J5-00.00    6   
  4 Noah Kujawski             12 Victor Centr           4-09.00    5   
  5 Fletcher Lill             10 Webster Thom          J4-09.00    4   
  6 Matt Buttaggi              9 Webster Schr          J4-09.00    3   
  7 Jordan Balls              12 Victor Centr           4-06.00    2   
  8 Kweisi Freeman            10 East Irondeq           4-03.00    1   
  9 Brady Lin                  9 Rush-Henriet          J4-03.00  
 -- Spencer Stokes            11 Penfield                    NH  
 -- Eric Austin                9 Rush-Henriet                NH  
 
Boys Pole Vault AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Shea Hall                 12 Fairport              10-00.00   10   
  2 Danny Schuhmacher         10 Penfield               9-06.00    8   
  3 Christopher Carlson       10 Brockport              8-06.00    6   
  4 Johnathan Mueller          9 Webster Schr          J8-06.00    5   
  5 Ian Jamison               11 Webster Thom           8-00.00    4   
  6 Nathaniel Tsai             9 Webster Thom          J8-00.00    3   
  7 Aaron Duncan              11 Webster Thom          J8-00.00    2   
  8 William Estey             11 Penfield              J8-00.00    1   
  9 Ben Vanderstouw            9 Webster Schr           7-06.00  
 10 Dylan Turcott             11 Webster Schr           6-06.00  
 11 Kelvin Collazo             9 Victor Centr           6-00.00  
 -- Jack Smith                 9 Webster Schr                NH  
 -- Jacob Marra               10 Webster Schr                NH  
 
Boys Long Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Spencer Stokes            11 Penfield              17-07.75   10   
  2 Junior Morris             11 East Irondeq          17-07.50    8   
  3 Jimmel Graddic            12 Rush-Henriet          17-04.00    6   
  4 Richard Arnaud            11 Rush-Henriet          16-08.50    5   
  5 Jesse McMullan            11 Greece Arcad          16-06.50    4   
  6 Noah Kujawski             12 Victor Centr          15-10.25    3   
  7 C. J. Turner               8 Webster Schr          15-06.00    2   
  8 Christopher Carlson       10 Brockport             15-04.00    1   
  9 Xavier Daniels             9 East Irondeq          15-03.25  
 10 Aaron Duncan              11 Webster Thom          15-00.50  
 11 Tahjmiir Lewis            10 Rush-Henriet          14-11.75  
 12 Saagar Menon              10 Pittsford Su          14-10.25  
 13 Brady Lin                  9 Rush-Henriet          14-08.25  
 14 Cole Mazzo                 9 Webster Thom          14-07.50  
 15 Kelvin Collazo             9 Victor Centr          14-07.00  
 16 Brenden Newbauer          10 Greece Arcad          14-05.75  
 17 Ian Jamison               11 Webster Thom          14-01.75  
 18 Javia Ludgood             10 Greece Arcad          14-01.00  
 19 Ruben Mercado              9 Webster Thom          14-00.25  
 20 Javar Frater              10 Brockport             13-10.25  
 21 Eli Hoak                  10 Greece Arcad          13-10.00  
 22 Ricky Zugnoni             10 Rush-Henriet          13-09.75  
 23 Derek Bates                9 Greece Arcad          13-07.50  
 24 Kyle Richards             10 East Irondeq          12-02.50  
 25 Theodore Cegelski         11 Penfield              12-01.00  
 25 Cannon Davis-Smith        10 Greece Arcad          12-01.00  
 27 Anthony Gonzalez           9 Rush-Henriet          11-11.25  
 28 Matt Mezzoprete            9 Penfield              11-10.00  
 29 Michael Lanzafame          9 Webster Thom          11-07.25  
 30 Trevor Shaw               10 Webster Schr          11-06.75  
 31 Freddy Johnson             9 Rush-Henriet          11-05.50  
 32 Brandon Torres-Manuse      8 East Irondeq          11-00.00  
 33 Kris Mockevicius          11 Webster Thom          10-02.50  
 34 Derek Kesel               10 Webster Thom          10-02.00  
 35 Tyler Recino              10 Webster Schr           9-02.25  
 
Boys Triple Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Spencer Stokes            11 Penfield              39-00.25   10   
  2 Noah Kujawski             12 Victor Centr          34-04.00    8   
  3 Hector Betancourt         11 Greece Arcad          32-03.75    6   
  4 Nick Ahearn                9 Victor Centr          31-06.75    5   
  5 Konnor Houck              11 Victor Centr          31-03.00    4   
  6 Kaleb Schaner             11 Victor Centr          30-09.00    3   
  7 Ricky Zugnoni             10 Rush-Henriet          29-04.00    2   
  8 Eli Hoak                  10 Greece Arcad          29-00.25    1   
  9 Anthony Gonzalez           9 Rush-Henriet          28-09.25  
 10 Nathaniel Tsai             9 Webster Thom          28-01.25  
 11 Kris Mockevicius          11 Webster Thom          22-06.00  
 
Boys Shot Put AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jonathan Robinson         10 Brockport             34-11.25   10   
  2 Swilley Jordan             9 Spencerport           32-08.75    8   
  3 Ryan Gloff                10 Brockport             32-04.00    6   
  4 Anthony Pane              10 Brockport             32-01.75    5   
  5 Nicholas Galbier           9 Victor Centr          31-07.50    4   
  6 Andrew Nussbaum           10 Victor Centr          31-06.25    3   
  7 Bradley Boester           11 East Irondeq          31-04.00    2   
  8 Griffin Rapp              12 McQuaid Jesu          31-02.25    1   
  9 Austin Kunnick            10 Victor Centr          29-09.75  
 10 Charles Steuerwald        11 Penfield              29-08.00  
 11 Alex Laure                 9 Brockport             29-06.25  
 12 Adam Ford                 11 Greece Arcad          29-04.50  
 13 Paul Laukaitis            12 McQuaid Jesu          28-10.75  
 14 Russell Militello          9 Victor Centr          28-03.50  
 15 Chris Doak                11 Fairport              28-01.75  
 16 Michael Buirch             9 Brockport             28-00.50  
 17 Kieran Sommer              9 McQuaid Jesu          27-08.00  
 18 Palluconi Micheal          9 Spencerport           27-05.00  
 19 Vinnie Nenno              11 Webster Thom          26-11.50  
 20 Kris Mockevicius          11 Webster Thom          26-10.00  
 21 Mark Butler                9 Brighton              26-09.50  
 22 Balys Mockevicius          9 Webster Thom          26-07.75  
 23 Anthony Kane               9 Greece Arcad          25-07.75  
 24 Joesph Romangnolo          9 Spencerport           25-06.50  
 25 Derek Kesel               10 Webster Thom          25-02.25  
 26 Andrew Friden              9 Pittsford Me          25-00.00  
 27 Luke Dowdell              10 Brockport             23-07.75  
 28 kyle miller                9 Spencerport           21-05.00  
 29 Steve Delgaizo            10 Greece Arcad          20-08.75  
 30 Alex Fedele               10 Penfield              20-05.25  
 
Boys 55 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thomas Mariano            11 School Of Th              7.07   1  10   
  2 Jaysen Wylie               9 Batavia                   7.35   1   8   
  3 Taquan Hardaway           12 School Of Th              7.37   1   6   
  4 Brian Hodges              10 LeRoy                     7.58   2   5   
  5 Andrew Marrocco            9 Batavia                   7.67   2   4   
  6 Michael Imhoff             9 Waterloo                  7.68   5   3   
  7 Nick Johnson               9 Batavia                   7.69   3   2   
  8 Brian Heirs                9 Aquinas Inst              7.72   2   1   
  9 Nick Bauer                10 Batavia                   7.79   2 
  9 Javaris Tramel            12 School Of Th              7.79   1 
 11 Kyle Meade                 9 Aquinas Inst              7.80   2 
 12 Brian Hopkins             11 Palmyra-Mace              7.85   3 
 13 Leonard Pickney           12 School Of Th              7.86   2 
 14 Scott Meyers              12 LeRoy                     7.89   2 
 15 Jake Wahl                  9 Palmyra-Mace              7.90   2 
 15 Dustin Scutt              10 Sodus Centra              7.90   1 
 17 Connor Herbst              9 Palmyra-Mace              7.93   3 
 18 Jorge Cortes              11 Batavia                   8.08   4 
 19 Konnor McCowen             9 LeRoy                     8.10   3 
 20 Malachi McNair             8 School Of Th              8.34   4 
 21 Ivan Gonzalez             12 School Of Th              8.35   3 
 22 Shawn LaMere              12 East Rochest              8.47   4 
 23 Tyler Alex                 9 Palmyra-Mace              8.48   5 
 24 Cal Jantzi                 9 Batavia                   8.58   5 
 25 Ethan Dorow                9 East Rochest              8.64   4 
 26 David Balcer               9 Romulus                   8.79   4 
 27 Tyler Adler                8 East Rochest              8.80   4 
 28 Charles Wroten            11 Batavia                   8.87   5 
 29 Matt Dobbertin            10 Batavia                   8.92   5 
 30 Justin Gage                9 Romulus                   9.20   5 
 31 James Gantz               10 Waterloo                 10.70   6 
 
Boys 300 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jaysen Wylie               9 Batavia                  40.45   1  10   
  2 Momoh Kamara               9 School Of Th             41.87   1   8   
  3 Zach Lee                   9 Batavia                  41.96   4   6   
  4 Taquan Hardaway           12 School Of Th             42.18   1   5   
  5 Nick Bauer                10 Batavia                  42.36   1   4   
  6 Brian Hodges              10 LeRoy                    42.46   2   3   
  7 Brian Heirs                9 Aquinas Inst             43.07   1   2   
  8 Nick Johnson               9 Batavia                  43.12   2   1   
  9 Andrew Maniace            10 Batavia                  43.27   2 
 10 Connor Herbst              9 Palmyra-Mace             43.98   3 
 11 Michael Imhoff             9 Waterloo                 44.00   2 
 12 Jake Longhany             12 LeRoy                    44.14   2 
 13 Jonah Franciosa            9 East Rochest             44.17   2 
 14 Dustin Scutt              10 Sodus Centra             45.23   3 
 15 Nick Callisher             9 Batavia                  45.76   4 
 16 Tyler Bennett             11 Waterloo                 45.99   4 
 17 Jorge Cortes              11 Batavia                  46.55   3 
 18 Adam Taylor               10 Batavia                  46.80   5 
 19 Ricky Hughson             10 Palmyra-Mace             46.93   3 
 20 Michael Hughes             9 Batavia                  47.37   4 
 21 Derek O'Sullivan          10 LeRoy                    47.46   5 
 22 Kyle Meade                 9 Aquinas Inst             47.51   3 
 23 Scott Meyers              12 LeRoy                    47.71   4 
 24 Max Butler                 9 Waterloo                 47.72   3 
 25 Jordan Fluker             10 Batavia                  48.07   5 
 26 Ethan Dorow                9 East Rochest             48.13   4 
 27 Ryan Mangefrida           12 LeRoy                    48.78   5 
 28 Avery Midla               10 Batavia                  48.96   6 
 29 Cal Jantzi                 9 Batavia                  49.00   5 
 30 Tyler Alex                 9 Palmyra-Mace             49.14   5 
 31 Ted Townson               12 Waterloo                 49.75   6 
 32 Steven Stephany            9 LeRoy                    49.80   4 
 33 David Balcer               9 Romulus                  49.93   6 
 34 Andrew Baylor             10 Waterloo                 50.12   6 
 35 Tyler Adler                8 East Rochest             50.70   5 
 36 Zacharias Harper          10 LeRoy                    52.60   7 
 36 Jacob Corcoran            10 Batavia                  52.60   6 
 38 Justin Gage                9 Romulus                  54.34   7 
 39 Conner Gricius            10 LeRoy                    58.85   7 
 
Boys 600 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Momoh Kamara               9 School Of Th           1:38.49   10   
  2 Jake Nichols              11 Batavia                1:42.77    8   
  3 Nick Callisher             9 Batavia                1:45.00    6   
  4 Zach Delorme              11 Batavia                1:45.38    5   
  5 Skylar Rasmussen           9 South Seneca           1:46.74    4   
  6 Tyler Bennett             11 Waterloo               1:47.23    3   
  7 Shaun Graham               9 LeRoy                  1:48.47    2   
  8 Derek O'Sullivan          10 LeRoy                  1:48.92    1   
  9 Zach Michel               12 LeRoy                  1:52.71  
 10 Avery Midla               10 Batavia                1:53.10  
 11 Steven Stephany            9 LeRoy                  1:53.11  
 12 Tyler Gaus                 9 Batavia                1:53.45  
 13 Ted Townson               12 Waterloo               1:54.33  
 14 Jason Hotel                9 Newark Hs-Ny           1:55.37  
 15 Max Butler                 9 Waterloo               1:58.07  
 
Boys 1000 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Zachary DeMay              8 East Rochest           3:13.40   10   
  2 Ricky Hughson             10 Palmyra-Mace           3:16.40    8   
  3 Jordan Fluker             10 Batavia                3:18.23    6   
  4 Connor Hayward            10 LeRoy                  3:29.28    5   
 
Boys 1600 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Eric Dilaura              10 Batavia                5:14.02   10   
  2 Skylar Rasmussen           9 South Seneca           5:31.79    8   
  3 Hayden Ashley             10 Palmyra-Mace           5:40.87    6   
  4 Colby Brown               12 Marion                 5:58.41    5   
  5 Connor Hayward            10 LeRoy                  6:00.76    4   
  6 Kevin Rinehart             9 Palmyra-Mace           6:17.53    3   
 
Boys 3200 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Louis Leone                9 Batavia               12:13.73   10   
  2 Jaxon Fordham             10 Palmyra-Mace          13:54.45    8   
 
Boys 55 Meter Hurdles CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Andrew Erskine            10 Waterloo                 10.48   10   
  2 Adam Taylor               10 Batavia                  11.08    8   
 
Boys 4x200 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                        1:50.64   10   
  2 LeRoy  'A'                                          1:54.06    8   
  3 Palmyra-Macedon  'A'                                1:54.10    6   
  4 LeRoy  'B'                                          2:13.29    5   
 
Boys 4x400 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                        4:17.85   10   
  2 LeRoy  'A'                                          4:32.97    8   
  3 Waterloo  'A'                                       4:34.71    6   
 
Boys 4x800 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                       10:05.22   10   
  2 LeRoy  'A'                                         10:26.34    8   
  3 East Rochester  'A'                                11:09.00    6   
 
Boys High Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ron Jacobs                11 Batavia                5-00.00   10   
  2 Sean Wade                 10 LeRoy                 J5-00.00    8   
  3 Tyler Gaus                 9 Batavia                4-09.00    6   
  4 David Balcer               9 Romulus                4-03.00    5   
 -- Nick Callisher             9 Batavia                     NH  
 
Boys Pole Vault CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jake Longhany             12 LeRoy                  8-00.00    8   
  1 Sean Wade                 10 LeRoy                  8-00.00    8   
  1 Andrew Maniace            10 Batavia                8-00.00    8   
  4 Michael Hughes             9 Batavia                6-00.00    5   
 -- Andrew Marrocco            9 Batavia                     NH  
 
Boys Long Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas Mariano            11 School Of Th          17-02.50   10   
  2 Ron Jacobs                11 Batavia               16-01.50    8   
  3 Jonah Franciosa            9 East Rochest          15-00.00    6   
  4 Malachi McNair             8 School Of Th          14-03.25    5   
  5 Jalen Smith               12 School Of Th          13-09.50    4   
  6 Jalen Teaubout             9 Newark Hs-Ny          12-02.00    3   
 -- Dell Storey               12 LeRoy                      DNF  
 
Boys Triple Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas Mariano            11 School Of Th          35-11.25   10   
  2 Dell Storey               12 LeRoy                 32-07.50    8   
  3 Dustin Scutt              10 Sodus Centra          31-04.00    6   
  4 Jaxon Fordham             10 Palmyra-Mace          29-11.25    5   
 -- Malachi McNair             8 School Of Th              FOUL  
 
Boys Shot Put CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Aaron Fisher              11 Batavia               32-04.50   10   
  2 Charles Wroten            11 Batavia               32-01.50    8   
  3 Leonard Pickney           12 School Of Th          31-05.00    6   
  4 Konnor McCowen             9 LeRoy                 31-04.00    5   
  5 Shawn LaMere              12 East Rochest          29-10.50    4   
  6 Nick Amico                 9 Batavia               29-04.50    3   
  7 Thomas Gage               10 Waterloo              28-01.00    2   
  8 Louis Voss                10 Palmyra-Mace          27-09.25    1   
  9 Brian Hopkins             11 Palmyra-Mace          26-01.00  
 10 Matt Dobbertin            10 Batavia               25-00.50  
 11 Ivan Gonzalez             12 School Of Th          23-10.75  
 12 James Gantz               10 Waterloo              23-04.25  
 13 Josh Mouery                9 LeRoy                 22-11.75  
 14 Andrew Baylor             10 Waterloo              21-02.25  
 15 Christopher Lomax          9 Hornell               18-09.00  
 
Boys 55 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bryeson Henry              8 Aquinas Inst              7.70   1 
  2 Jacob Shaffer              7 Webster Schr              7.82   1 
  3 Trey Brown                 7 Aquinas Inst              7.92   1 
  4 Jacob Povio                8 Webster Schr              7.97   1 
  5 John Lombardi              7 Aquinas Inst              8.09   1 
  6 Nic Buirch                 7 Marion                    8.18   2 
  6 Michael DiFiore            8 Webster Schr              8.18   1 
  8 George McLellan            7 Aquinas Inst              8.21   2 
  9 Ben Kemnitzer              8 Hornell                   8.33   2 
 10 Trevor Healy               7 Honeoye Cent              8.36   2 
 11 Jayden Cintron             7 Newark Hs-Ny              8.50   3 
 12 Adam DeRue                 8 Newark Hs-Ny              8.57   3 
 13 Alex Baylor                8 Waterloo                  8.63   7 
 14 Gage Brown                 8 Newark Hs-Ny              8.64   3 
 15 Jalen Corbett              8 Waterloo                  8.69   3 
 16 Tommy Betters              7 McQuaid Jesu              8.77   2 
 17 Jeremy Siplin              7 Aquinas Inst              8.81   2 
 18 Justin Gilman              7 Aquinas Inst              8.83   4 
 19 John Toomey                7 Webster Schr              8.84   4 
 20 Keenen Eischen             8 Newark Hs-Ny              8.90   3 
 21 Jacob Sullivan             8 East Rochest              9.10   6 
 21 TJ Sek                     8 Honeoye Cent              9.10   4 
 23 RJ Cavallaro               8 Newark Hs-Ny              9.11   5 
 24 Justin Honeck              7 Webster Schr              9.15   1 
 25 Daekwon Myers              7 Newark Hs-Ny              9.25   2 
 26 Max Longbine               8 Honeoye Cent              9.31   5 
 27 Owen Aser                  7 Webster Schr              9.35   6 
 28 Spencer Davis              8 Honeoye Cent              9.59   5 
 29 Evan Meyer                 7 Waterloo                  9.95   6 
 30 Jacob Lindberg             8 Newark Hs-Ny              9.99   4 
 31 Ahn Lee                    7 Honeoye Cent             10.11   6 
 32 Eoin Crew                  7 Honeoye Cent             10.44   7 
 33 Evan Magovero              7 Newark Hs-Ny             11.07   7 
 34 Noah Fox                   7 Newark Hs-Ny             11.25   7 
 
Boys 300 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Patrick Dela Cruz          8 McQuaid Jesu             47.87   1 
  2 Tyrell Bluto               8 Waterloo                 48.30   2 
  3 Michael DiFiore            8 Webster Schr             48.66   4 
  4 Alex Baylor                8 Waterloo                 49.27   3 
  5 Tom Jensen                 8 Newark Hs-Ny             50.03   1 
  6 Jason Buechel              8 East Rochest             50.20   3 
  6 Josh Stiles                7 Hornell                  50.20   2 
  8 Keenen Eischen             8 Newark Hs-Ny             50.81   2 
  9 Ben Kemnitzer              8 Hornell                  51.05   1 
 10 Nic Buirch                 7 Marion                   51.06   1 
 11 Nathan Hamilton            7 Batavia                  51.25   3 
 11 Adam DeRue                 8 Newark Hs-Ny             51.25   2 
 13 A. J. Florio               7 Webster Schr             51.30   3 
 14 Alex Cook                  8 Honeoye Cent             51.61   4 
 15 Gregory Monrad             7 Webster Schr             51.64   3 
 15 Trevor Mott                7 Newark Hs-Ny             51.64   2 
 17 Evan Howard                8 Batavia                  54.71   4 
 18 Drew Jumper                8 Waterloo                 55.34   3 
 19 Owen Aser                  7 Webster Schr             55.38   4 
 20 Jaime Bjarnar              7 Webster Schr             56.20   4 
 21 Nicholas Wagner            7 Waterloo                 57.12   4 
 22 RJ Cavallaro               8 Newark Hs-Ny             57.63   1 
 23 Eoin Crew                  7 Honeoye Cent           1:02.40   4 
 24 Max Talsania               7 McQuaid Jesu           1:02.99   5 
 25 Ahn Lee                    7 Honeoye Cent           1:07.30   5 
 
Boys 600 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brandon Custer             8 Newark Hs-Ny           1:50.74  
  2 Tom Jensen                 8 Newark Hs-Ny           1:52.11  
  3 Chris Corridi              8 Honeoye Cent           1:55.00  
  4 Brees Segala               7 Webster Schr           1:59.34  
  5 Jacob Lindberg             8 Newark Hs-Ny           2:12.40  
  6 Robert Ungar               8 Honeoye Cent           2:14.80  
  7 Gregory Monrad             7 Webster Schr           2:14.96  
  8 Jaime Bjarnar              7 Webster Schr           2:15.48  
  9 Preston Hilfiker           7 Newark Hs-Ny           2:18.08  
 10 Dylan Diver                7 Sodus Centra           2:18.78  
 11 Nicholas Wagner            7 Waterloo               2:19.92  
 12 Nick Dunne                 8 Honeoye Cent           2:27.45  
 
Boys 1000 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brandon Custer             8 Newark Hs-Ny           3:24.25  
  2 Zach Anderson              8 McQuaid Jesu           3:28.94  
  3 Josh Pomerleau             7 Webster Schr           3:31.04  
  4 Trevor Mott                7 Newark Hs-Ny           3:36.99  
  5 Jason Harrison             8 Webster Schr           3:40.38  
  6 Friend Olsen               7 Honeoye Cent           3:40.58  
  7 Gitsis Jerry               8 Webster Schr           3:49.49  
  8 Tommy Wyant                7 Webster Schr           3:51.08  
  9 Preston Hilfiker           7 Newark Hs-Ny           3:52.08  
 10 Jacob Sullivan             8 East Rochest           4:05.32  
 11 Max Talsania               7 McQuaid Jesu           4:07.90  
 
Boys 1600 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dillon Vandemortel         7 Newark Hs-Ny           5:22.93  
  2 Zach Nower                 8 Newark Hs-Ny           5:41.94  
  3 Joey Deorr                 8 McQuaid Jesu           5:45.87  
  4 Conor Bollin               7 Webster Schr           5:50.66  
  5 Josh Merrit                8 Webster Schr           5:51.24  
  6 Campbell Anderson          8 Batavia                6:01.03  
  7 Dylan Gaus                 7 Batavia                6:14.27  
  8 Josh Pomerleau             7 Webster Schr           6:15.83  
  9 Jason Harrison             8 Webster Schr           6:19.62  
 10 Gitsis Jerry               8 Webster Schr           6:29.15  
 11 Tommy Wyant                7 Webster Schr           6:57.11  
 12 Jack Rogers                8 Webster Schr           7:29.49  
 
Boys 55 Meter Hurdles Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tim Kennerson              7 Waterloo                 11.03  
  2 Alexander McNulty-Romagu   7 McQuaid Jesu             11.06  
  3 Drew Jumper                8 Waterloo                 11.42  
 
Boys 4x200 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Aquinas Institute  'A'                              1:54.81  
  2 Webster Schroeder  'A'                              2:01.15  
  3 Waterloo  'A'                                       2:02.27  
 
Boys 4x400 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Webster Schroeder  'A'                              4:55.39  
 
Boys High Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jack VanKouwenberg         8 Sodus Centra           4-03.00      
  2 John Toomey                7 Webster Schr          J4-03.00       
  3 Campbell Anderson          8 Batavia               J4-03.00       
  4 Chris Corridi              8 Honeoye Cent           4-00.00       
  5 Nathan Hamilton            7 Batavia               J4-00.00       
  6 Oscar Fontenez             7 Newark Hs-Ny          J4-00.00       
 -- Michael Masucci            7 Webster Schr                NH  
 
Boys Long Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alex Lane                  7 Webster Schr          14-10.50  
  2 Jacob Povio                8 Webster Schr          14-05.25  
  3 Jack VanKouwenberg         8 Sodus Centra          13-10.75  
  4 Friend Olsen               7 Honeoye Cent          13-09.75  
  5 Patrick Dela Cruz          8 McQuaid Jesu          13-09.00  
  6 Casey Hochheimer           7 Aquinas Inst          13-08.25  
  7 Dylan Gaus                 7 Batavia               13-03.00  
  8 Daekwon Myers              7 Newark Hs-Ny          13-00.75  
  9 Aaron Rodrigez             7 Webster Schr          12-05.00  
 10 Justin Taber              12 Webster Schr          12-01.25  
 11 Jacob Sackett              7 Webster Schr          12-00.50  
 12 Max Longbine               8 Honeoye Cent          11-11.50  
 13 Alex Snell                 8 Batavia               11-06.50  
 14 Tommy Betters              7 McQuaid Jesu          11-04.75  
 15 Jayden Cintron             7 Newark Hs-Ny          10-10.00  
 16 Lucas Pritchard            8 Aquinas Inst           8-09.25  
 17 Kevin Thompson             7 Webster Schr           8-06.50  
 18 Evan Magovero              7 Newark Hs-Ny           7-07.50  
 19 Noah Fox                   7 Newark Hs-Ny           7-02.75  
 
Boys Triple Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Trevor Healy               7 Honeoye Cent          27-05.50  
 
Boys Shot Put Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Aaron Rodrigez             7 Webster Schr          32-00.00  
  2 Tyler VanNeel              8 Newark Hs-Ny          30-04.00  
  3 Oscar Fontenez             7 Newark Hs-Ny          28-09.00  
  4 Nick Dunne                 8 Honeoye Cent          26-07.50  
  5 TJ Sek                     8 Honeoye Cent          25-03.75  
  6 Spencer Davis              8 Honeoye Cent          23-09.50  
  7 Robert Ungar               8 Honeoye Cent          23-09.00  
  8 Jack Rogers                8 Webster Schr          23-07.50  
  9 Nolan Huling               8 Waterloo              19-01.00  
 10 Evan Howard                8 Batavia               18-11.00  
 
                 Women - AB - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Hilton                     169        2) Webster Schroeder         110   
    3) Penfield                   102.50     4) Victor Central             55.50
    5) Fairport                    44        6) Brockport                  36.50
    7) East Irondequoit            35        8) Webster Thomas             29   
    9) Rush-Henrietta              20.50    10) Pittsford Mendon           11   
   11) Brighton                     3       12) Greece Arcadia              2   
 
                 Women - CD - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Waterloo                   106        2) School Of The Arts         75   
    3) Batavia                     59        4) LeRoy                      42   
    5) East Rochester              41        6) Palmyra-Macedon            38   
    7) Marion                      30        8) Sodus Central              28   
    9) Lima Christian              18       10) Hornell                    13   
   11) Romulus                      8       12) South Seneca                6   
   13) Honeoye Central              5       14) Aquinas Institute           1   
 
                  Men - AB - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Victor Central             108        2) Penfield                  100   
    3) Fairport                    74        4) Rush-Henrietta             59   
    5) Pittsford Sutherland        48        6) Webster Thomas             46   
    7) Brockport                   36        8) Webster Schroeder          33   
    9) East Irondequoit            30       10) McQuaid Jesuit             16   
   10) Greece Arcadia              16       12) Spencerport                 8   
   13) Pittsford Mendon             3       14) Brighton                    1   
 
                  Men - CD - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Batavia                    176        2) LeRoy                      86   
    3) School Of The Arts          74        4) Palmyra-Macedon            37   
    5) East Rochester              26        6) Waterloo                   24   
    7) South Seneca                12        8) Sodus Central               6   
    9) Romulus                      5        9) Marion                      5   
   11) Aquinas Institute            3       11) Newark HS-NY                3