Licensed to Yen Timing Services Services                          HY-TEK's Meet Manager
                       Batavia Invitational - 5/10/2014                        
                               Van Detta Stadium                               
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Burroughs, Catarra        12 Wilson Magne             12.28   7  10   
  2 Squicciarini, Abby        12 Albion                   12.74   7   8   
  3 Brown, Ashley             10 Wilson Magne             12.81   7   6   
  4 Campbell, Brittani        10 Robert Brown             12.87   7   4   
  5 DeAngelis, Darcy          11 Spencerport              12.99   7   2   
  6 Jackson, Tae'lor          10 Mercy                    13.17   6   1   
  7 Holmes, Satin             10 Wilson Magne             13.23   5 
  8 Franklin, Kiaya            8 Batavia                  13.40   7 
  9 Randolph, Brianna          9 Gates-Chili              13.42   7 
 10 Buscaglia, Paige          11 Akron                    13.43   7 
 11 Czechowski, Leah           9 Akron                    13.50   5 
 12 Armstrong, Makayla         8 Batavia                  13.51   6 
 13 Flugel, Catherine         10 Mercy                    13.60   5 
 14 Ford, A'Najah              7 School Of Th             13.61   6 
 15 Lewis, Madison            10 Wayland-Coho             13.70   6 
 16 Brooks, Marchelle         11 Williamsvill             13.81   5 
 17 Brice, Teyah              10 School Of Th             13.83   4 
 18 McAllister, Maggie         8 Wayland-Coho             13.98   5 
 19 Hill, Ojahnique           10 Hilton                   14.04   3 
 20 Campbell, Sabrina         10 Greece Athen             14.08   5 
 21 Kullerkupp, Lauren        12 Grand Island             14.10   3 
 22 Madden, Diamani            9 Robert Brown             14.16   6 
 23 Patterson, Emma           10 Pembroke                 14.17   5 
 24 Neurohr, Madison          10 Pembroke                 14.17   6 
 25 Slater, Izzy               8 Hilton                   14.19   4 
 26 Green, Jessica            12 Albion                   14.35   4 
 27 Noll, Ali                 12 Notre Dame-B             14.38   3 
 28 Schunke, Jenna            11 Springville              14.41   5 
 29 Ross, Kyla                 7 School Of Th             14.50   4 
 30 Browne, Audrey            12 Alexander Ce             14.54   3 
 31 Battaglia, Sarah          11 Williamsvill             14.63   2 
 32 Bienias, Savannah          8 Alexander Ce             14.77   3 
 33 Fitzgerald, Hallie        11 Grand Island             14.82   2 
 34 Marren, Sara              11 Springville              14.82   4 
 35 Maker, Meghan             11 Wayland-Coho             14.83   4 
 36 Schwimmer, Victoria       10 Williamsvill             14.87   4 
 37 Reda-Kendrick, Eva        12 Pembroke                 15.00   4 
 38 Adams, Hannah              9 Springville              15.10   2 
 39 Hoffman, Cailynn          10 Grand Island             15.21   2 
 40 LaDietra, Alexsanderia     9 Bishop Kearn             15.82   1 
 -- Dinehart, Sophia           8 Batavia                     FS   6 
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Burroughs, Catarra        12 Wilson Magne             25.94   8  10   
  2 Lovett, Lindsey           11 Byron-Bergen             26.41   7   8   
  3 Ikpot, Emem               11 Mercy                    26.89   8   6   
  4 Brown, Ashley             10 Wilson Magne             27.26   8   4   
  5 Hammer, Maddie            12 Williamsvill             27.54   8   2   
  6 Franklin, Kiaya            8 Batavia                  27.64   7   1   
  7 Nagel, Kate               11 Byron-Bergen             27.79   7 
  8 Jackson, Tae'lor          10 Mercy                    27.92   6 
  9 Czechowski, Leah           9 Akron                    27.98   5 
 10 Dinehart, Sophia           8 Batavia                  27.99   7 
 11 Brooks, Marchelle         11 Williamsvill             28.37   7 
 12 Craven, Jamellah          11 School Of Th             28.41   4 
 13 Babb, Elizabeth           12 Spencerport              28.54   6 
 14 Harris, Daysha            11 Wilson Magne             28.56   4 
 15 Hunter, Brittaney          9 School Of Th             28.64   6 
 16 Brautlacht, Kalei         10 Springville              28.93   6 
 17 Morrow, Amaya              8 Hilton                   29.10   5 
 18 Flumerfeldt, Rosemary     11 Notre Dame-B             29.21   4 
 19 Brice, Teyah              10 School Of Th             29.40   5 
 20 Thomas, Megan             11 Grand Island             29.49   5 
 21 Schunke, Jenna            11 Springville              29.61   5 
 22 Slater, Izzy               8 Hilton                   29.84   3 
 23 Boyd, Kristen             11 Batavia                  29.93   6 
 24 Kullerkupp, Lauren        12 Grand Island             29.98   3 
 25 Swader, Amanda             8 Akron                    30.00   4 
 26 Pelosi, Alyssa            11 Grand Island             30.02   2 
 27 McCollum, Katrina         11 Williamsvill             30.39   3 
 28 Staab, Jessica            12 Hilton                   31.46   2 
 29 Foppes, Amber             11 Oakfield-Ala             31.61   2 
 30 Fugle, Gaby                9 Pembroke                 31.83   1 
 31 Adams, Hannah              9 Springville              32.06   1 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Schwartz, Madelyn         12 Wayland-Coho           1:01.41   8  10   
  2 Nagel, Kate               11 Byron-Bergen           1:02.38   8   8   
  3 Dispenza, Marissa         11 Batavia                1:02.59   8   6   
  4 Bolles, Mikayla            8 Williamsvill           1:02.68   8   4   
  5 Dyson, Emily               9 Pembroke               1:02.89   7   2   
  6 Ikpot, Emem               11 Mercy                  1:02.95   8   1   
  7 Adamczyk, Joelle          11 Springville            1:03.68   7 
  8 Jordan, Brittany          12 Spencerport            1:04.12   7 
  9 O'Brien, MacKenzie         8 Akron                  1:05.14   7 
 10 Canale, Rebecca           11 Batavia                1:05.50   7 
 11 Hunter, Brittaney          9 School Of Th           1:06.22   6 
 12 McCollum, Katrina         11 Williamsvill           1:07.66   6 
 13 Doerr, Anna               11 Mercy                  1:08.08   8 
 14 Mott, Andreah             12 Oakfield-Ala           1:08.10   3 
 15 Smith-Brown, Ky'hanti      8 School Of Th           1:08.30   4 
 16 Hanrahan, Megan           10 Springville            1:08.33   5 
 17 Krizen, Grace              8 Pembroke               1:08.44   3 
 18 Walker, Samantha          11 Byron-Bergen           1:08.65   4 
 19 Clinkscales, Melajah       9 Wilson Magne           1:08.67   5 
 20 Swader, Amanda             8 Akron                  1:08.83   5 
 21 Maker, Erin                9 Wayland-Coho           1:08.92   5 
 22 White, Pam                 9 Mercy                  1:08.93   6 
 23 Buscaglia, Paige          11 Akron                  1:09.37   6 
 24 Kraft, Julia               9 Williamsvill           1:09.60   3 
 25 Bailey, Kristen           12 Byron-Bergen           1:09.72   5 
 26 Dickinson, Isabel          8 Grand Island           1:09.93   4 
 27 Schwartz, Emily            8 Wayland-Coho           1:10.14   4 
 28 Bleier, Abigail           11 Notre Dame-B           1:10.26   2 
 29 Loop, Megan               10 Springville            1:10.48   5 
 30 Quinn, Danielle           11 Batavia                1:10.53   4 
 31 Wheling, Hannah            9 Albion                 1:10.58   3 
 32 Hawes, Liz                11 Oakfield-Ala           1:11.15   3 
 33 Gause, Feionna            10 Wilson Magne           1:12.98   2 
 34 McCullough, Jah-Nease     11 School Of Th           1:13.99   4 
 35 Wright, Kali              10 Alexander Ce           1:14.79   2 
 36 Hume, Lauren               8 Alexander Ce           1:15.79   2 
 37 King, Jitiya              12 Robert Brown           1:16.98   1 
 38 Michki, Heather            9 Grand Island           1:17.17   2 
 39 Peck, Taylor               8 Notre Dame-B           1:17.42   1 
 40 Wolfe, Destiny             9 Albion                 1:22.08   1 
 
Girls 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 White, Rebekah            12 Spencerport            2:26.43   3  10   
  2 Schultz, Kylee            10 Akron                  2:27.95   3   8   
  3 Booth, Amanda             11 Wayland-Coho           2:29.93   3   6   
  4 Eastridge, Emma           10 Batavia                2:30.57   3   4   
  5 Lovett, Kimmy             12 Byron-Bergen           2:30.92   3   2   
  6 Papke, Eliza               8 Akron                  2:33.84   3   1   
  7 Gage, Mary Fances          9 Williamsvill           2:34.79   3 
  8 Moskal, Raelynn           12 Alexander Ce           2:37.24   3 
  9 Hanrahan, Megan           10 Springville            2:39.28   3 
 10 Leeds, Maggie              8 Akron                  2:41.05   2 
 11 Canale, Rebecca           11 Batavia                2:41.07   3 
 12 Copeland, Kennedy         11 Williamsvill           2:41.29   3 
 13 Dickinson, Isabel          8 Grand Island           2:47.09   2 
 14 Pullinzi, Connie          12 Batavia                2:47.89   2 
 15 Hawes, Liz                11 Oakfield-Ala           2:49.10   2 
 16 Cadieux, Logan             8 Oakfield-Ala           2:50.44   2 
 17 Sharick, Danielle         12 Pembroke               2:51.16   1 
 18 Fucillo, Maricello         8 Grand Island           2:51.26   2 
 19 Wheling, Hannah            9 Albion                 2:51.44   1 
 20 Oas, Molly                12 Wayland-Coho           2:53.64   2 
 21 Kosciewicz, Erin          12 Mercy                  2:58.63   2 
 22 Broeneman, Ashlea          9 Springville            3:02.73   1 
 23 King, Jitiya              12 Robert Brown           3:04.27   1 
 24 Link, Mary                 9 Wayland-Coho           3:08.62   1 
 25 McCuller, Ayanna          11 Wilson Magne           3:10.21   1 
 26 Peters, Kristin           12 Pembroke               3:12.00   2 
 27 Fletcher, Haley            9 Alexander Ce           3:17.15   1 
 28 Tor, Kiadumbari           11 Wilson Magne           3:27.06   1 
 
Girls 1500 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Curtin, Meghan            10 Wayland-Coho           5:00.18   2  10   
  2 Wistner, Naomi             7 Williamsvill           5:06.54   2   8   
  3 Cecere, Maggie             9 Batavia                5:07.60   2   6   
  4 Wojtkowiak, Jessica       12 Springville            5:07.91   2   4   
  5 Booth, Amanda             11 Wayland-Coho           5:12.63   2   2   
  6 Schultz, Kylee            10 Akron                  5:12.96   2   1   
  7 Copeland, Kennedy         11 Williamsvill           5:20.49   2 
  8 Cassidy, Kaylee           11 Batavia                5:22.09   2 
  9 Trimer, Meghan            12 Gates-Chili            5:22.39   2 
 10 Papke, Eliza               8 Akron                  5:23.28   2 
 11 Kindig, Alexis            12 Batavia                5:25.89   2 
 12 Giugno, Katie              8 Mercy                  5:26.86   2 
 13 Kurzweil, Charlotte       10 Mercy                  5:29.95   2 
 14 Ludwig, Emily             10 Akron                  5:30.73   2 
 15 Walker, Samantha          11 Byron-Bergen           5:31.04   2 
 16 Gombatto, Olivia           9 Hilton                 5:36.35   2 
 17 Rappleye, Sarah            9 Spencerport            5:36.46   2 
 18 MacIntyre, Emma           12 Grand Island           5:37.85   2 
 19 Blanchard, Emily           9 Albion                 5:38.87   2 
 20 Fred, Emily                8 Grand Island           5:50.57   2 
 21 Loewke, Alexandria         9 Byron-Bergen           5:55.26   1 
 22 Jermyn, Kristin           12 Spencerport            5:57.12   2 
 23 Bidlack, Kaitlin           8 Wayland-Coho           5:57.94   1 
 24 Cadieux, Logan             8 Oakfield-Ala           6:01.52   1 
 25 Erdogen, Remziye          10 Spencerport            6:02.31   1 
 26 Sharick, Danielle         12 Pembroke               6:03.81   1 
 27 Nixon, Alison              7 Notre Dame-B           6:04.47   1 
 28 Johnson, Olivia            9 Grand Island           6:06.80   1 
 29 Ohlson, Bria               9 Alexander Ce           6:13.27   1 
 30 Peters, Kristin           12 Pembroke               6:15.88   1 
 31 LaDietra, Alexsanderia     9 Bishop Kearn           6:21.78   1 
 32 McCuller, Ayanna          11 Wilson Magne           6:36.59   1 
 33 Lozy-Lester, Sarah        10 Mercy                  6:42.42   1 
 34 Atkinson, Jordyn           9 Alexander Ce           7:15.88   1 
 35 Tor, Kiadumbari           11 Wilson Magne           7:39.54   1 
 
Girls 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Perry, Cameron             9 Pembroke              11:04.82   10   
  2 Henley, Margo              8 Akron                 11:11.84    8   
  3 Russell, Elle              8 Springville           11:25.89    6   
  4 Warner, Anna              11 Notre Dame-B          11:28.89    4   
  5 Giugno, Katie              8 Mercy                 11:32.83    2   
  6 Gruver, Faith             12 Greece Athen          11:33.64    1   
  7 Glavin, Shauna             8 Hilton                11:35.32  
  8 Leeds, Maggie              8 Akron                 11:47.68  
  9 Kurzweil, Charlotte       10 Mercy                 11:49.18  
 10 Wojtkowiak, Jessica       12 Springville           11:51.07  
 11 Clay, Charlene            12 Byron-Bergen          11:52.35  
 12 Munger, Morgan            10 Oakfield-Ala          11:55.72  
 13 Trevor, Meaghan            7 Mercy                 12:06.11  
 14 Pauly, Ellie              10 Hilton                12:09.70  
 15 Chubb, Emma               10 Akron                 12:23.42  
 16 Besl, Sierra              12 Grand Island          12:32.23  
 17 Fred, Emily                8 Grand Island          12:38.79  
 18 Wagner, Emily             11 Batavia               12:41.48  
 19 Garrity, Ellie            10 Williamsvill          12:43.19  
 20 Rebmann, Katie             8 Alexander Ce          12:53.06  
 21 Mitchell, Tayler          12 Batavia               12:53.29  
 22 Fromm, Hope               10 Batavia               13:00.90  
 23 Johnson, Olivia            9 Grand Island          13:04.47  
 24 Montgomery, Ashley        10 Byron-Bergen          13:07.59  
 25 Pawlowski, Sarah          10 Williamsvill          13:38.59  
 -- LaDietra, Alexsanderia     9 Bishop Kearn               DNF  
 
Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Dispenza, Marissa         11 Batavia                  16.15   6  10   
  2 Morrow, Alana             10 Mercy                    16.26   6   8   
  3 Hammer, Maddie            12 Williamsvill             16.69   6   6   
  4 Bowers, Andreanna         12 Wayland-Coho             16.81   6   4   
  5 Henley, Gina              12 Akron                    17.11   5   2   
  6 Smith, Zamaya             11 School Of Th             17.20   6   1   
  7 Luther, Brittney          10 Springville              17.53   6 
  8 Cook, Sarah               10 Mercy                    17.59   5 
  9 Wade, Emily               10 Mercy                    17.63   6 
 10 Taylor, Mahogany          10 Albion                   17.74   5 
 11 Puma, Alana               10 Batavia                  17.81   5 
 12 Guilford, Timieya         10 School Of Th             17.86   4 
 13 White, Rebekah            12 Spencerport              17.89   5 
 14 Herrick, Zoe              12 Greece Athen             17.92   4 
 15 Burke, Kelsey             11 Wayland-Coho             18.00   4 
 16 Reda-Kendrick, Eva        12 Pembroke                 18.14   4 
 17 Battaglia, Gina           10 Williamsvill             18.21   5 
 18 Lewis, Courtney           12 Wayland-Coho             18.45   5 
 19 Leader, Casey             12 Spencerport              18.70   5 
 20 Dimgba, Chima              9 Greece Athen             18.73   4 
 21 Fertitta, Jennifer        11 Williamsvill             18.93   3 
 22 Akin, Carrie              11 Akron                    19.00   3 
 23 Staab, Jessica            12 Hilton                   19.16   3 
 24 Pelosi, Alyssa            11 Grand Island             19.27   2 
 25 Molnar, Anna               9 Pembroke                 19.42   1 
 26 Burapan, Earnie            9 Hilton                   19.63   3 
 27 Robbins, Ashley           12 Byron-Bergen             19.72   3 
 28 Cummings, Hannah           9 Akron                    19.79   3 
 29 Wolfe, Destiny             9 Albion                   19.91   2 
 30 Maltese, Nicole            9 Batavia                  20.12   2 
 31 Stoddard, Megan            9 Springville              21.11   1 
 32 Sion, Emily               10 Springville              21.31   2 
 33 White, Nyaiyah            10 Robert Brown             21.48   2 
 34 Hicks, Brittany           10 Oakfield-Ala             22.28   1 
 35 Watson, Tionna             9 Robert Brown             22.62   1 
 36 Rennells, Sarah           10 Grand Island             22.93   2 
 37 Maiola, Michela           10 Spencerport              23.85   4 
 
Girls 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Henley, Gina              12 Akron                  1:10.00   6  10   
  2 Lewis, Courtney           12 Wayland-Coho           1:10.10   6   8   
  3 Arnold, Colleen           12 Hilton                 1:11.38   6   6   
  4 Leader, Casey             12 Spencerport            1:12.58   6   4   
  5 Dimgba, Chima              9 Greece Athen           1:12.98   4   2   
  6 Battaglia, Gina           10 Williamsvill           1:13.26   4   1   
  7 Woodarek, Alena           12 Springville            1:14.80   5 
  8 Akin, Carrie              11 Akron                  1:15.20   3 
  9 Walker, Madison           10 Hilton                 1:15.37   6 
 10 Herrick, Zoe              12 Greece Athen           1:15.72   5 
 11 Maiola, Michela           10 Spencerport            1:17.85   3 
 12 Cummings, Hannah           9 Akron                  1:18.82   5 
 13 Maltese, Nicole            9 Batavia                1:19.04   4 
 14 Pawlowski, Emily          12 Williamsvill           1:19.23   3 
 15 Molnar, Anna               9 Pembroke               1:20.36   2 
 16 Maloy, McKenzie           10 Springville            1:21.06   4 
 17 Small, Shikerra            9 Vanguard Col           1:21.74   3 
 18 White, Pam                 9 Mercy                  1:22.53   3 
 19 Rembold, Sara             11 Mercy                  1:23.30   4 
 20 Wolfley, Katie            12 Alexander Ce           1:24.07   2 
 21 Fertitta, Jennifer        11 Williamsvill           1:24.66   1 
 22 Alvut, Emily              12 Alexander Ce           1:27.19   2 
 23 White, Nyaiyah            10 Robert Brown           1:27.33   2 
 24 Calderon-Torres, Edmarie   9 Batavia                1:27.68   1 
 25 Woodall, Casey            10 Batavia                1:27.78   2 
 26 Foppes, Amber             11 Oakfield-Ala           1:29.00   1 
 27 Tuohy, Kaitlynn            9 Grand Island           1:43.41   1 
 
Girls 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Henley, Margo              8 Akron                  7:37.35   10   
  2 Lovett, Kimmy             12 Byron-Bergen           7:50.98    8   
  3 Kalen, Alyssa             10 Hilton                 8:13.50    6   
  4 Doerr, Anna               11 Mercy                  8:24.02    4   
  5 Chubb, Emma               10 Akron                  8:28.56    2   
  6 Landino, Reilly           10 Wayland-Coho           8:32.27    1   
  7 Garrity, Ellie            10 Williamsvill           8:32.70  
  8 Maloy, McKenzie           10 Springville            8:38.35  
  9 LaBorde, Monica           12 Mercy                  8:41.87  
 10 Martone, Moriah           10 Spencerport            8:59.48  
 11 Besl, Sierra              12 Grand Island           9:02.98  
 12 Austin, Michaela          11 Spencerport            9:09.02  
 13 Foeller, Danielle         11 Byron-Bergen           9:09.48  
 14 Pawlowski, Sarah          10 Williamsvill           9:27.82  
 15 Pitcher, Mica             11 Batavia                9:43.05  
 16 Baldassarre, Genna         9 Grand Island           9:52.63  
 17 Woodall, Casey            10 Batavia               10:00.91  
 -- Rapoza, Rachael           11 School Of Th               DNF  
 
Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Batavia                                               51.85   3  10   
  2 School Of The Arts                                    51.86   2   8   
  3 Mercy                                                 52.63   3   6   
  4 Robert Brown                                          53.72   3   4   
  5 Wayland-Cohocton                                      54.72   2   2   
  6 Greece Athena                                         54.87   2   1   
  7 Hilton                                                54.94   3 
  8 Spencerport                                           55.09   3 
  9 Springville                                           55.26   2 
 10 Williamsville North                                   56.04   2 
 11 Notre Dame-Batavia                                    57.34   2 
 -- Oakfield-Alabama-Elba                                    NT   1 
 -- Grand Island                                             NT   1 
 -- Wilson Magnet                                            DQ   3 
 
Girls 4x100.25 Meter Relay Throwers
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mercy                                               1:00.76   2  10   
  2 Springville                                         1:01.48   1   8   
  3 Byron-Bergen-Elba                                   1:02.90   2   6   
  4 Batavia                                             1:05.49   2   4   
  5 Wayland-Cohocton                                    1:05.57   1   2   
  6 Akron                                               1:06.83   1   1   
  7 Alexander Central                                   1:13.49   2 
 
Girls 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Batavia                                             4:16.76   2  10   
  2 Williamsville North                                 4:18.08   2   8   
  3 Akron                                               4:18.15   2   6   
  4 Hilton                                              4:24.68   1   4   
  5 Mercy                                               4:27.04   2   2   
  6 Wilson Magnet                                       4:34.79   1   1   
  7 School Of The Arts  'B'                             4:41.56   1 
  8 Alexander Central                                   4:52.72   1 
  9 Byron-Bergen-Elba                                   5:03.65   2 
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia                                            10:13.14   10   
  2 Williamsville North                                10:26.15    8   
  3 Akron                                              10:36.09    6   
  4 Springville                                        10:40.18    4   
  5 Hilton                                             10:56.28    2   
  6 Mercy                                              11:06.82    1   
  7 Byron-Bergen-Elba                                  11:10.22  
  8 Notre Dame-Batavia                                 11:12.20  
  9 Grand Island                                       12:07.70  
 
Girls 1600 Sprint Medley Frosh-Soph
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Wayland-Cohocton                                    4:26.77   10   
  2 Batavia                                             4:43.92    8   
  3 Pembroke                                            4:49.52    6   
  4 Akron                                               4:50.49    4   
  5 Mercy                                               4:54.20    2   
  6 Springville                                         5:00.67    1   
  7 Spencerport                                         5:01.69  
  8 Byron-Bergen-Elba                                   5:02.23  
  9 Hilton                                              5:04.43  
 10 Grand Island                                        5:13.09  
 11 Williamsville North                                 5:19.13  
 12 Alexander Central                                   5:20.36  
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hudson, Lauren            12 Williamsvill           5-04.00   10   
  2 Quinn, Jaylea             12 Alexander Ce           4-08.00    7   
  2 Guilford, Timieya         10 School Of Th           4-08.00    7   
  4 Borlaug, Alissa           11 Alexander Ce          J4-08.00    3   
  4 Bowers, Andreanna         12 Wayland-Coho          J4-08.00    3   
  6 Eastridge, Emma           10 Batavia                4-06.00    0.33
  6 Murray, Simone            12 Robert Brown           4-06.00    0.33
  6 Canzoneri, Maria           9 Batavia                4-06.00    0.33
  7 Taylor, Mahogany          10 Albion                J4-06.00  
  8 Green, Jessica            12 Albion                J4-06.00  
 11 Fuller, Morgan             8 Byron-Bergen           4-04.00  
 11 Ford, A'Najah              7 School Of Th           4-04.00  
 11 Kutianski, Elisa          10 Williamsvill           4-04.00  
 11 Grayson, Jiya             11 Wilson Magne           4-04.00  
 11 Woodarek, Tia             12 Springville            4-04.00  
 16 Dorey, Jensen             12 Grand Island           4-02.00  
 17 Darling, Kate             12 Springville            4-00.00  
 18 Foppes, Amber             11 Oakfield-Ala           3-09.00  
 18 Hicks, Brittany           10 Oakfield-Ala           3-09.00  
 18 Fitzgerald, Hallie        11 Grand Island           3-09.00  
 18 Fugle, Gaby                9 Pembroke               3-09.00  
 18 Dyson, Emily               9 Pembroke               3-09.00  
 18 Bronk, Hayley              7 Mercy                  3-09.00  
 18 VanScooter, Jasmine       10 Wayland-Coho           3-09.00  
 -- Leeds, Ellie               7 Akron                       NH  
 -- Kowalik, Maggie           11 Akron                       NH  
 -- Hammer, Maddie            12 Williamsvill                NH  
 
Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 DeAngelo, Jessica         12 Alexander Ce          10-00.00   10   
  2 Haude, Taylor             10 Hilton                 9-06.00    8   
  3 Babb, Elizabeth           12 Spencerport            9-00.00    6   
  4 Burapan, Earnie            9 Hilton                J9-00.00    3   
  4 Mott, Kristyn             11 Batavia               J9-00.00    3   
  6 Mortellaro, Grace         12 Notre Dame-B          J9-00.00    1   
  7 LaMotte-Gravante, Julia   10 Gates-Chili            8-06.00  
  7 Clark, Breanna            12 Batavia                8-06.00  
  7 Merrell, Brittany         12 Byron-Bergen           8-06.00  
 10 Woodarek, Alena           12 Springville            8-00.00  
 10 Woodarek, Tia             12 Springville            8-00.00  
 10 Ellis, Erica               7 Gates-Chili            8-00.00  
 10 Pawlowski, Emily          12 Williamsvill           8-00.00  
 10 Pizzo, Madeline           10 Mercy                  8-00.00  
 15 Nash, Madison             11 Williamsvill           7-06.00  
 16 Multala, Brenna           11 Mercy                  7-00.00  
 16 Patterson, Emma           10 Pembroke               7-00.00  
 16 Rustay, Katie              9 Albion                 7-00.00  
 16 Borlaug, Alissa           11 Alexander Ce           7-00.00  
 20 Favale, Brooke            12 Akron                  6-06.00  
 -- Stark, Karissa            11 Albion                      NH  
 
Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 DeAngelis, Darcy          11 Spencerport           16-11.75   10   
  2 Hammer, Maddie            12 Williamsvill          16-00.00    8   
  3 Lovett, Lindsey           11 Byron-Bergen          15-09.25    6   
  4 Armstrong, Makayla         8 Batavia               15-04.00    4   
  5 Powell, Chanyce            9 Albion                15-02.25    2   
  6 Bowers, Andreanna         12 Wayland-Coho          14-10.00    1   
  7 White, Rebekah            12 Spencerport           14-09.75  
  8 Puma, Alana               10 Batavia               14-08.50  
  9 George, Olivia             9 Alexander Ce          14-04.75  
 10 Burapan, Earnie            9 Hilton                14-04.50  
 11 Green, Jessica            12 Albion                14-02.50  
 12 Battaglia, Gina           10 Williamsvill          13-11.50  
 13 Krizen, Grace              8 Pembroke              13-10.50  
 14 Burt, Erika               10 Robert Brown          13-09.75  
 15 Fish, Allison             12 Gates-Chili           13-08.50  
 16 darling, Molly            10 Springville           13-07.50  
 17 Heffron, Rose             11 Mercy                 13-05.50  
 18 Handley, Janelle          11 Greece Athen          13-04.75  
 19 Sion, Emily               10 Springville           13-03.75  
 20 Quinn, Jaylea             12 Alexander Ce          13-02.75  
 21 Ludwig, Emily             10 Akron                 13-02.25  
 22 Jackson, Ashley           12 Spencerport           13-00.00  
 23 Matteson, Brianna         10 Oakfield-Ala          12-11.25  
 24 Burke, Kelsey             11 Wayland-Coho          12-09.25  
 24 Smith, Zamaya             11 School Of Th          12-09.25  
 26 Ezard, Bethany            10 Byron-Bergen          12-07.25  
 27 Blair, Shaniece           12 Robert Brown          12-06.25  
 28 Cook, Sarah               10 Mercy                 12-05.00  
 29 Kenney, Taylor            10 Spencerport           12-04.25  
 30 Cook, Melissa             10 Mercy                 12-02.00  
 31 Fitzgerald, Hallie        11 Grand Island          12-01.25  
 32 Tambe, Lexi                8 Oakfield-Ala          11-01.75  
 33 Peck, Taylor               8 Notre Dame-B          11-01.50  
 34 Parnell, Jazmen            9 Robert Brown           9-09.50  
 -- Rennells, Sarah           10 Grand Island              FOUL  
 -- Spinks, Shana              9 School Of Th              FOUL  
 
Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 DeAngelis, Darcy          11 Spencerport           35-07.00   10   
  2 Dorey, Jensen             12 Grand Island          32-05.00    8   
  3 Mott, Kristyn             11 Batavia               31-08.75    6   
  4 Li, Penny                 11 Williamsvill          31-07.50    4   
  5 Kenney, Taylor            10 Spencerport           31-05.75    2   
  6 Rubingu, Bicuma            9 School Of Th          31-04.75    1   
  7 Grayson, Jiya             11 Wilson Magne          30-06.50  
  8 Boehnlein, Alexis         10 Williamsvill          30-05.00  
  9 Wright, Kali              10 Alexander Ce          29-11.75  
 10 Brautlacht, Kalei         10 Springville           29-08.75  
 11 Cappon, Allison           10 Hilton                29-07.75  
 12 Kramer, Tatum             10 Wayland-Coho          29-02.00  
 13 Cummings, Hannah           9 Akron                 29-01.50  
 14 Darling, Kate             12 Springville           28-03.75  
 15 Boyd, Kristen             11 Batavia               27-10.25  
 16 Jeffries, Nandi            9 School Of Th          27-09.50  
 17 Ellis, Kendall             9 Wayland-Coho          26-07.50  
 18 Pelosi, Alyssa            11 Grand Island          26-06.75  
 19 Jackson, Ashley           12 Spencerport           26-06.00  
 -- Watson, Tionna             9 Robert Brown              FOUL  
 -- Burke, Emily               9 Wayland-Coho              FOUL  
 -- Ezard, Bethany            10 Byron-Bergen              FOUL  
 -- Wade, Emily               10 Mercy                     FOUL  
 
Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kothor, Victoire          12 Greece Athen          38-09.00   10   
  2 Kroening, Rachel          12 Williamsvill          36-01.00    8   
  3 Carter, Kierra            12 Mercy                 35-03.00    6   
  4 Wiede, Jessica            11 Springville           33-10.00    4   
  5 Meechee, Kaydessa         12 Williamsvill          31-10.50    2   
  6 Wager, Liz                12 Akron                 31-08.00    1   
  7 Dhaliwall, Jessie         12 Grand Island          30-06.00  
  8 Lippa, Robyn              11 Williamsvill          30-02.00  
  9 Flynn, Celia               9 Batavia               29-05.00  
 10 Pizzo, Madeline           10 Mercy                 27-10.00  
 11 Blair, Shaniece           12 Robert Brown          27-04.00  
 12 Shannon, Samantha         11 Hilton                27-03.00  
 13 Emerson, Elizabeth        11 Batavia               27-00.00  
 13 Caterasano, Mia           11 Mercy                 27-00.00  
 15 Krenzer, Rebecca          10 Notre Dame-B          26-08.00  
 16 Thomas, Sedria            12 Gates-Chili           26-06.00  
 17 Motzer, Vanessa           10 Wayland-Coho          26-04.00  
 18 Wight, Lauryn              9 Batavia               25-08.00  
 18 Naylor, Johnae            10 Byron-Bergen          25-08.00  
 20 Williams, Deavana         11 Wilson Magne          25-07.50  
 21 Hill, Essence             10 Vanguard Col          25-07.00  
 22 Celentano, Cheyenne       10 Wayland-Coho          25-06.00  
 22 Pierre, Luna              10 Wilson Magne          25-06.00  
 24 Whiteside, Sarah          12 Spencerport           25-04.00  
 24 Schwinn, Amber            10 Grand Island          25-04.00  
 26 Hellinger, Alexis         10 Wayland-Coho          23-11.00  
 27 Resto, Andrea             10 School Of Th          23-00.00  
 28 Younker, Lillia            9 Spencerport           22-11.00  
 29 Bizari, Alicyn             9 Byron-Bergen          22-08.00  
 30 Zebrowski, Emily          10 Springville           22-05.00  
 31 Gesel, Jenna              10 Akron                 22-00.00  
 32 Bucknam, Amanda           11 Alexander Ce          21-06.50  
 33 Rudnik, Jessie            12 Pembroke              21-06.00  
 34 Moulton, Natalie          11 Notre Dame-B          21-03.00  
 35 Browne, Audrey            12 Alexander Ce          21-02.00  
 35 Kelly, Amber              11 School Of Th          21-02.00  
 37 Borlaug, Mariah           11 Alexander Ce          20-02.00  
 38 Taylor, Schlossler         9 Akron                 19-11.00  
 39 Likely, Majenay            9 Vanguard Col          19-07.50  
 40 Moss, Kassie               9 Grand Island          19-07.00  
 41 Kraft, Julianna            9 Springville           19-06.00  
 42 Halat, Stephanie           9 Oakfield-Ala          19-00.00  
 43 Smith, Kiara               9 Albion                18-11.00  
 44 Tambe, Lexi                8 Oakfield-Ala          17-07.50  
 45 Urbanczyk, Brittany       11 Oakfield-Ala          15-09.00  
 
Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dhaliwall, Jessie         12 Grand Island            149-00   10   
  2 Kroening, Rachel          12 Williamsvill            110-05    8   
  3 Lippa, Erin                9 Williamsvill             97-00    6   
  4 Carter, Kierra            12 Mercy                    91-03    4   
  5 Wager, Liz                12 Akron                    89-06    2   
  6 Meechee, Kaydessa         12 Williamsvill             88-04    1   
  7 Shannon, Samantha         11 Hilton                   85-05  
  8 Brilbeck, Andrea          12 Mercy                    83-06  
  9 Morgante, Sam             11 Byron-Bergen             77-04  
 10 Krenzer, Rebecca          10 Notre Dame-B             76-06  
 11 Waldo, Kaleigh            11 Alexander Ce             75-09  
 12 Wiede, Jessica            11 Springville              75-04  
 13 Schindler, Sidney         10 Springville              73-10  
 14 Emerson, Elizabeth        11 Batavia                  73-09  
 15 Moulton, Natalie          11 Notre Dame-B             71-02  
 16 Celentano, Cheyenne       10 Wayland-Coho             70-03  
 17 Caterasano, Mia           11 Mercy                    68-10  
 18 Motzer, Vanessa           10 Wayland-Coho             68-08  
 19 Jones, Courtney           12 Batavia                  68-06  
 19 Zebrowski, Emily          10 Springville              68-06  
 21 Naylor, Johnae            10 Byron-Bergen             67-03  
 22 Hill, Essence             10 Vanguard Col             65-07  
 23 Devay, Dora               12 Batavia                  63-01  
 24 Younker, Lillia            9 Spencerport              62-11  
 25 Cappon, Allison           10 Hilton                   62-05  
 26 Gesel, Jenna              10 Akron                    62-02  
 27 Thomas, Sedria            12 Gates-Chili              61-10  
 28 Kelly, Amber              11 School Of Th             60-11  
 29 Schwinn, Amber            10 Grand Island             59-08  
 30 Smith, Kiara               9 Albion                   57-10  
 31 Blair, Shaniece           12 Robert Brown             56-04  
 32 Bucknam, Amanda           11 Alexander Ce             55-06  
 32 Moss, Kassie               9 Grand Island             55-06  
 34 Borlaug, Mariah           11 Alexander Ce             55-02  
 35 Eldred, Nicole             9 Albion                   54-01  
 36 Bortle, Hannah             9 Wayland-Coho             52-08  
 37 Taylor, Schlossler         9 Akron                    51-05  
 38 Urbanczyk, Brittany       11 Oakfield-Ala             51-03  
 39 Pierre, Luna              10 Wilson Magne             47-01  
 40 Williams, Deavana         11 Wilson Magne             44-04  
 41 Harris, Zy'erra           10 School Of Th             42-07  
 42 Halat, Stephanie           9 Oakfield-Ala             39-02  
 -- Rudnik, Jessie            12 Pembroke                  FOUL  
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Stevenson, Brandon        12 Batavia                  11.33   7  10   
  2 Lawrence, Amari           11 McQuaid Jesu             11.40   7   8   
  3 Allen, Joshua             11 Robert Brown             11.41   6   6   
  4 Brown, Kelly              10 Wilson Magne             11.46   6   4   
  5 El-Amin, Aquil            11 Uprep Roches             11.55   6   2   
  6 Powell, Richard           12 Gates-Chili              11.55   7   1   
  7 Williams, Noah             9 McQuaid Jesu             11.62   5 
  8 Lukomsky, Mark            11 Hilton                   11.70   5 
  9 Gallo, Anthony            10 Batavia                  11.72   7 
 10 Akono, Ali                12 St. Joes                 11.76   6 
 11 Sarlo, Jared              12 Hilton                   11.77   6 
 12 Johnson, Nick             10 Batavia                  11.82   5 
 13 Williams, Hezekiah        11 St. Joes                 11.82   7 
 14 Shanley, Mike             11 Byron-Bergen             11.83   6 
 15 Graham, London            11 Uprep Roches             11.85   6 
 16 Young, Ian                12 Grand Island             11.90   5 
 17 Clarke, James             10 School Of Th             12.00   5 
 18 Upshaw, James             12 St. Joes                 12.09   7 
 19 Starks, Tremel            12 Robert Brown             12.11   7 
 20 Proctor, Dexter            9 Gates-Chili              12.21   2 
 21 Walker, Tyrell            12 Robert Brown             12.21   7 
 22 Jacobs, Jordan             8 Albion                   12.32   4 
 23 Hughes, Chase             11 Notre Dame-B             12.37   5 
 24 Benderson, Tyler          11 Grand Island             12.38   3 
 25 Boehler, Tabari           11 Bishop Kearn             12.42   3 
 26 Dart, Aaron               12 Byron-Bergen             12.46   4 
 27 Allen, Joshua             11 School Of Th             12.47   4 
 28 Mouio, Vito               10 Byron-Bergen             12.51   4 
 29 Schmieder, Dustin          9 Alexander Ce             12.53   3 
 30 Holmes, Brandon           11 Vanguard Col             12.58   4 
 31 Brunning, Tyler           12 Pembroke                 12.60   3 
 32 Boller, Cole              10 Pembroke                 12.64   3 
 33 Squicciarini, Jacob       11 Albion                   12.80   6 
 34 Leisten-Schwable, Justic  12 Oakfield-Ala             12.94   1 
 35 Florentino, Israel        10 Albion                   12.97   3 
 36 Zickl, Jimmy               9 Notre Dame-B             13.19   2 
 37 Jasen, Zachary             9 Alexander Ce             13.21   2 
 38 XU, Sam                   12 Bishop Kearn             13.91   1 
 39 Walton, Jacob              9 Oakfield-Ala             14.24   1 
 40 Smith, Anthony             9 Uprep Roches             15.82   5 
 41 Nickerson, Dan             7 Notre Dame-B             18.07   1 
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Egeli, Alex               12 Batavia                  22.59   9  10   
  2 Zemaitis, Eric            12 Spencerport              22.61   9   8   
  3 Thompson, Darren          10 St. Joes                 22.94   9   6   
  4 Garfield, Daekwan         11 Robert Brown             23.10   9   4   
  5 Owens, Cordell            11 St. Joes                 23.25   8   2   
  6 Lawrence, Amari           11 McQuaid Jesu             23.51   7   1   
  7 Daniels, Xavier           11 Robert Brown             23.54   8 
  8 Williams, Noah             9 McQuaid Jesu             23.75   6 
  9 Gallo, Anthony            10 Batavia                  23.90   8 
 10 Harrison, Tracey          10 Hilton                   23.91   8 
 11 Dacosta, Howard           11 Robert Brown             24.29   6 
 12 Brown, Kelly              10 Wilson Magne             24.32   7 
 13 Lukomsky, Mark            11 Hilton                   24.64   7 
 14 Seay, Danaus              10 Vanguard Col             24.67   6 
 15 Hughes, Chase             11 Notre Dame-B             24.92   5 
 16 Clarke, James             10 School Of Th             25.17   7 
 17 Green, Majestic           12 Wilson Magne             25.35   5 
 18 Pfuntner, Tyler           12 Wayland-Coho             25.48   4 
 19 Brooks, Tyshun            11 Wilson Magne             25.85   6 
 20 Frailey, Joe               9 Grand Island             25.93   4 
 21 Ladd, Josh                11 Wayland-Coho             25.94   5 
 22 Boller, Cole              10 Pembroke                 26.26   3 
 23 Carter, Byron              9 School Of Th             26.46   4 
 24 Mason, Christain          11 Grand Island             26.53   3 
 25 Marrocco, Andrew          10 Batavia                  26.66   4 
 26 Kohorst, Lucas             8 Pembroke                 27.04   2 
 27 Leisten-Schwable, Justic  12 Oakfield-Ala             27.05   3 
 28 Ocampo, Alejandro         10 Byron-Bergen             27.32   5 
 29 Russotti, Ricky           10 Bishop Kearn             27.44   2 
 30 Brennan, PJ                9 Alexander Ce             28.99   2 
 31 Walton, Jacob              9 Oakfield-Ala             31.50   2 
 32 Shormann, Ryan            12 Notre Dame-B             32.50   2 
 33 Nickerson, Dan             7 Notre Dame-B             39.93   1 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brown, Marcus             10 St. Joes                 52.10   8  10   
  2 Harrison, Tracey          10 Hilton                   52.14   8   8   
  3 Garfield, Daekwan         11 Robert Brown             53.76   8   6   
  4 Gublo, Sean               10 Greece Athen             53.92   6   4   
  5 Murray, Josh              11 Robert Brown             54.07   8   2   
  6 Speer, Tanner             12 Grand Island             54.47   7   1   
  7 Pflaumer, Jesse           12 Byron-Bergen             54.74   6 
  8 Warren, Justin            12 Wilson Magne             54.82   7 
  9 Simmons, Terry            11 Hilton                   55.54   7 
 10 Bembower, Luke            12 Wayland-Coho             55.57   7 
 11 Pino, Nick                12 Grand Island             55.76   5 
 12 Bell, Zack                10 Akron                    56.10   7 
 13 Frailey, Joe               9 Grand Island             56.23   6 
 14 Muka, Elias               12 Vanguard Col             56.76   6 
 15 Cambria, Alex             11 St. Joes                 57.09   6 
 16 Biemans, Jared            12 Albion                   58.08   5 
 17 Reed, Nick                 9 Albion                   58.51   5 
 18 Gerace, Justin            12 Batavia                  58.62   5 
 19 Dacosta, Howard           11 Robert Brown             58.68   8 
 20 Kendrot, Justin           11 Byron-Bergen             59.31   4 
 21 Kohorst, Lucas             8 Pembroke                 59.39   5 
 22 Callisher, Nick           10 Batavia                  59.58   4 
 23 Henderson, Jason          11 Uprep Roches             59.59   7 
 24 Cryer, James              11 Batavia                1:00.28   4 
 25 Papke, Eric               11 Akron                  1:00.29   4 
 26 Russotti, Ricky           10 Bishop Kearn           1:00.68   3 
 27 Azatassou, Luke           10 Wilson Magne           1:01.52   3 
 28 Scherer, John              9 McQuaid Jesu           1:01.88   2 
 29 Sikora, Ian                9 Bishop Kearn           1:01.95   2 
 30 Lemley, Chris              9 Notre Dame-B           1:02.41   3 
 31 Leo, Ryan                 11 Byron-Bergen           1:02.96   3 
 32 Slenker, Thomas           11 Alexander Ce           1:04.53   2 
 33 Vasko, Sean                9 Oakfield-Ala           1:04.66   1 
 34 Klinkbeil, Jason          11 Alexander Ce           1:05.19   2 
 35 Klotzbach, Reno            8 Oakfield-Ala           1:07.40   1 
 36 Arbello, Dante             8 Gates-Chili            1:08.06   4 
 37 Saxman, Pete               9 Oakfield-Ala           1:08.14   1 
 38 Shormann, Ryan            12 Notre Dame-B           1:13.13   1 
 39 Fuller, Tyler              7 Notre Dame-B           1:23.31   1 
 
Boys 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Howe, Nate                12 McQuaid Jesu           2:00.61   3  10   
  2 Nyangos, Abdu             11 Wilson Magne           2:04.28   3   8   
  3 Brien, Matt               11 McQuaid Jesu           2:04.95   3   6   
  4 Pino, Nick                12 Grand Island           2:06.88   3   4   
  5 Spinosa, Nick             10 Spencerport            2:08.40   3   2   
  6 Schrenker, Robbie         12 Byron-Bergen           2:09.90   3   1   
  7 Demmer, Ty                12 Batavia                2:11.76   3 
  8 Young, Justin             12 Spencerport            2:12.76   3 
  9 Hollenbeck, Luke          11 Byron-Bergen           2:12.98   3 
 10 Martin, Philip            11 St. Joes               2:13.37   3 
 11 Kamara, Momoh             10 School Of Th           2:16.13   2 
 12 Fluker, Jordan            11 Batavia                2:17.77   2 
 13 Stack, Trent              12 Oakfield-Ala           2:18.48   2 
 14 Henderson, Jason          11 Uprep Roches           2:21.90   2 
 15 Cornell, Nate             12 Batavia                2:22.04   2 
 16 Ladd, Nick                 9 Wayland-Coho           2:22.75   1 
 17 Warren, Justin            12 Wilson Magne           2:22.76   2 
 18 Carl, Jared                9 McQuaid Jesu           2:24.60   1 
 19 Andrews, Brajon           12 Wilson Magne           2:27.11   1 
 20 Johnston, Cristian        12 Pembroke               2:28.64   2 
 21 Buckland, Aaron           10 Byron-Bergen           2:32.11   1 
 22 Aden, Abdullahi           11 Robert Brown           2:33.92   2 
 23 Botticello, Michael       11 St. Joes               2:35.58   2 
 24 Sikora, Ian                9 Bishop Kearn           2:38.04   1 
 25 Klotzbach, Reno            8 Oakfield-Ala           2:38.76   1 
 26 Dunbar, Ryan               9 Alexander Ce           2:39.47   1 
 27 McGraw, Colton            11 Grand Island           2:40.21   1 
 28 Kreutter, Curtis          10 Alexander Ce           2:44.60   1 
 29 Keller, Max                9 Grand Island           2:45.87   1 
 -- Carlsen, Dalton            9 Oakfield-Ala                DQ   2 
 
Boys 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Geiger, Everett           11 Caledonia-Mu           4:32.99   2  10   
  2 Nyangos, Abdu             11 Wilson Magne           4:36.53   2   8   
  3 Plummer, Bailey           11 Spencerport            4:38.73   2   6   
  4 Brien, Matt               11 McQuaid Jesu           4:39.33   2   4   
  5 Suhay, Joe                12 St. Joes               4:41.89   2   2   
  6 Leone, Louis              10 Batavia                4:54.53   2   1   
  7 Hilbert, Liam             10 St. Joes               4:54.96   2 
  8 Anderson, Campbell         9 Batavia                4:58.19   2 
  9 Gratz, Tyler              12 Akron                  4:58.93   2 
 10 Becker, Matthew           11 St. Joes               4:59.91   2 
 11 Nixon, Tyler              12 Oakfield-Ala           5:00.27   2 
 12 Olmsted, Tim              11 Spencerport            5:02.81   2 
 13 Dilaura, Eric             11 Batavia                5:04.02   2 
 14 Chen, Aaron               11 Albion                 5:11.94   2 
 15 Fix, Dylan                11 Notre Dame-B           5:15.89   1 
 16 Ladd, Nick                 9 Wayland-Coho           5:17.70   1 
 17 Kline, Trevor             10 Wayland-Coho           5:19.37   2 
 18 Lyons, Kyle               11 Oakfield-Ala           5:21.53   1 
 19 Doerr, Joey                9 McQuaid Jesu           5:21.73   1 
 20 Johnston, Cristian        12 Pembroke               5:25.08   1 
 21 Suhr, Spencer             11 Spencerport            5:29.08   1 
 22 Allen, Clayton             8 Byron-Bergen           5:32.16   1 
 23 Ohlson, Andrew            11 Alexander Ce           5:34.38   1 
 24 Rosell, David             12 Wayland-Coho           5:37.09   2 
 25 Rodrigeuz, Gamaliel       10 Robert Brown           5:47.84   1 
 26 Smith, Zachary            10 Alexander Ce           6:02.32   1 
 27 McDouglas, Alex           11 Robert Brown           6:11.74   1 
 
Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 McGuire, J.D.             12 St. Joes              10:00.91   10   
  2 Kolaniewicz, Tommy        12 Greece Athen          10:06.14    8   
  3 Jantzi, Cal               10 Batavia               10:58.50    6   
  4 Helber, Chris             12 McQuaid Jesu          11:02.75    4   
  5 Memelo, Owen              11 Churchville-          11:04.43    2   
  6 Viavattene, Cole           8 Spencerport           11:14.34    1   
  7 Larmon, Josh               9 Oakfield-Ala          11:18.02  
  8 Farnand, Kevin            10 McQuaid Jesu          11:19.42  
  9 DiSavo, Nate              10 Oakfield-Ala          11:23.39  
 10 Donovan, Sean             11 Byron-Bergen          11:30.30  
 11 Kline, Trevor             10 Wayland-Coho          11:31.88  
 12 Konopski, Derek           10 Grand Island          11:44.33  
 13 Quackenbush, Foster       12 Alexander Ce          12:12.36  
 14 Hannan, Justin             8 Byron-Bergen          12:12.84  
 15 Palmerini, Michael         9 McQuaid Jesu          12:12.89  
 16 Zauner, Trevor             9 Alexander Ce          12:18.47  
 17 Bradshaw, Anderson         9 Alexander Ce          12:25.18  
 18 Swiniarski, Mike           9 Akron                 12:32.60  
 19 Howard, Tim                9 Grand Island          12:35.10  
 20 Zabaldo, Matt             12 Grand Island          12:59.41  
 -- Geiger, Everett           11 Caledonia-Mu                DQ  
 
Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Egeli, Alex               12 Batavia                  14.88   4  10   
  2 Wiegand, Alex             12 Greece Athen             15.96   4   8   
  3 Firkins, Conor            12 Hilton                   16.30   4   6   
  4 El-Amin, Aquil            11 Uprep Roches             16.36   4   4   
  5 Mosele, Jake              12 Hilton                   16.49   4   2   
  6 McLaren, Atiba            10 McQuaid Jesu             16.54   3   1   
  7 Mitchell, Tyler           12 Greece Athen             16.74   4 
  8 Ellis, Ryan               12 Gates-Chili              16.77   3 
  9 Harris, John              10 Oakfield-Ala             16.87   3 
 10 Davis, Adonis             10 Batavia                  17.08   3 
 11 Jermyn, Brandon           12 Spencerport              17.36   3 
 12 Roundtree, Tyrone         11 Robert Brown             18.02   2 
 13 McCarthy, Nathan          11 Byron-Bergen             18.09   2 
 14 Pfuntner, Tyler           12 Wayland-Coho             18.13   2 
 15 Nashburn, Tyler            9 Albion                   18.31   3 
 16 Price, Lazavia             9 Batavia                  18.39   2 
 17 Carlson, Justin           11 Notre Dame-B             18.47   2 
 18 Mason, Christain          11 Grand Island             18.88   3 
 19 Gibson, Mark              12 Albion                   20.14   2 
 20 Pequeen, Ethan            10 Akron                    20.40   1 
 21 Harrigan, Conor           11 Grand Island             20.52   3 
 22 Carter, Byron              9 School Of Th             20.69   1 
 23 Doud, Jonathon             9 Pembroke                 20.99   1 
 24 Kowalik, Chad             12 Byron-Bergen             22.05   1 
 25 Raftery, Joshua           11 Robert Brown             22.13   1 
 -- Ohlson, DJ                12 Alexander Ce               DNF   4 
 
Boys 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wiegand, Alex             12 Greece Athen             58.84   6  10   
  2 Riggs, Branden            12 Alexander Ce             59.27   6   8   
  3 Mitchell, Tyler           12 Greece Athen           1:00.63   6   6   
  4 Butler, Justin            11 Uprep Roches           1:01.12   6   4   
  5 McLaren, Atiba            10 McQuaid Jesu           1:01.29   5   2   
  6 Jermyn, Brandon           12 Spencerport            1:01.69   6   1   
  7 Mosele, Jake              12 Hilton                 1:02.85   5 
  8 Gavin, Jared              12 Spencerport            1:04.14   5 
  9 Cowans, Richard           12 Robert Brown           1:04.36   4 
 10 Brown, Christopher        11 Uprep Roches           1:05.03   5 
 11 Mason, Christain          11 Grand Island           1:05.37   3 
 12 Stevenson, Brandon        12 Grand Island           1:05.52   5 
 13 Kowalik, Chad             12 Byron-Bergen           1:05.53   4 
 14 Smart, Corde              11 Oakfield-Ala           1:05.76   6 
 15 Chambers, Lamar            9 Albion                 1:05.94   3 
 16 Pequeen, Ethan            10 Akron                  1:06.53   4 
 17 Nichols, Jake             12 Batavia                1:06.64   4 
 18 Carlson, Justin           11 Notre Dame-B           1:09.14   3 
 19 Hall, Ethan               10 Byron-Bergen           1:09.49   3 
 20 Shores, Vince             12 Grand Island           1:09.99   2 
 21 McCarthy, Nathan          11 Byron-Bergen           1:10.07   4 
 22 McNulty-Romaguera, Alex    8 McQuaid Jesu           1:10.58   3 
 23 Gaus, Tyler               10 Batavia                1:10.70   2 
 24 Gibson, Mark              12 Albion                 1:11.15   2 
 25 Jackson, Chris            10 Bishop Kearn           1:12.04   1 
 26 Price, Lazavia             9 Batavia                1:12.93   2 
 27 Doud, Jonathon             9 Pembroke               1:13.12   1 
 28 Lemley, Chris              9 Notre Dame-B           1:15.73   1 
 29 Carter, Byron              9 School Of Th           1:19.15   2 
 -- Parker, Shaquan            9 Vanguard Col                DQ   3 
 
Boys 3000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Glavin, Donovan           10 McQuaid Jesu          10:20.94   10   
  2 Caterisano, Nick           9 McQuaid Jesu          10:49.55    8   
  3 Papke, Eric               11 Akron                 11:44.96    6   
  4 Rosell, David             12 Wayland-Coho          12:05.38    4   
  5 Cornell, Nate             12 Batavia               12:10.56    2   
  6 Dunlap, Ryan              10 Oakfield-Ala          12:11.63    1   
  7 Gaus, Dylan                8 Batavia               12:20.68  
  8 Fuller, Ryan              12 Notre Dame-B          12:21.35  
  9 Shores, Vince             12 Grand Island          12:24.20  
 10 Konopski, Derek           10 Grand Island          12:28.60  
 11 Bradshaw, Anderson         9 Alexander Ce          12:31.00  
 12 Stenzel, Johnathan        10 Wayland-Coho          13:39.45  
 13 Ogden, Theo               12 Pembroke              14:13.05  
 14 Kreutter, Curtis          10 Alexander Ce          14:16.66  
 
Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Batavia                                               44.31   3  10   
  2 Robert Brown                                          44.39   3   8   
  3 St. Joes                                              44.68   3   6   
  4 Uprep Rochester                                       45.10   3   4   
  5 Hilton                                                45.68   3   2   
  6 McQuaid Jesuit                                        46.42   3   1   
  7 Wilson Magnet                                         47.02   2 
  8 Alexander Central                                     47.16   2 
  9 Byron-Bergen-Elba                                     47.36   2 
 10 Albion                                                47.98   2 
 11 School Of The Arts                                    48.04   2 
 12 Wayland-Cohocton                                      49.70   2 
 13 Grand Island                                          58.68   1 
 -- Pembroke                                                 DQ   1 
 
Boys 4x100.25 Meter Relay Throwers
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alexander Central                                     51.29   1  10   
  2 Byron-Bergen-Elba                                     52.42   2   8   
  3 Uprep Rochester                                       52.83   2   6   
  4 Vanguard Collegiate                                   52.89   2   4   
  5 Wayland-Cohocton                                      54.77   1   2   
  6 Batavia                                               55.58   1   1   
  7 St. Joes                                              58.14   2 
  8 Robert Brown                                          58.17   1 
  9 Oakfield-Alabama-Elba                               1:00.36   1 
 
Boys 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Robert Brown                                        3:37.21   3  10   
  2 Batavia                                             3:37.53   3   8   
  3 Spencerport                                         3:37.55   3   6   
  4 Albion                                              3:46.40   2   4   
  5 Wayland-Cohocton                                    3:48.76   2   2   
  6 Notre Dame-Batavia                                  3:49.98   2   1   
  7 McQuaid Jesuit                                      3:53.44   3 
  8 Byron-Bergen-Elba                                   4:02.88   2 
  9 Grand Island                                        4:15.26   1 
 10 Alexander Central                                   4:17.01   1 
 -- Bishop Kearney                                           DQ   1 
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia                                             8:38.86   10   
  2 Spencerport                                         8:54.36    8   
  3 Grand Island                                        9:00.17    6   
  4 Robert Brown                                        9:15.47    4   
  5 Wayland-Cohocton                                    9:17.45    2   
  6 Byron-Bergen-Elba                                   9:27.96    1   
  7 Oakfield-Alabama-Elba                               9:32.79  
  8 Notre Dame-Batavia                                  9:39.39  
  9 McQuaid Jesuit                                      9:49.46  
 
Boys 1600 Sprint Medley Frosh-Soph
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia                                             4:01.69   10   
  2 Spencerport                                         4:02.45    8   
  3 Oakfield-Alabama-Elba                               4:03.52    6   
  4 Albion                                              4:13.99    4   
  5 Wilson Magnet                                       4:22.81    2   
  6 Byron-Bergen-Elba                                   4:24.89    1   
  7 Grand Island                                        4:34.41  
  8 Alexander Central                                   4:47.90  
  9 Notre Dame-Batavia                                  4:57.97  
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ohlson, DJ                12 Alexander Ce           6-00.00   10   
  2 Laskett, Jarrett          11 Batavia                5-10.00    8   
  3 Chenault, Malachi         10 Batavia               J5-10.00    6   
  4 Quist, Robert             10 McQuaid Jesu           5-06.00    4   
  5 Davis, Adonis             10 Batavia               J5-06.00    2   
  6 Harrigan, Conor           11 Grand Island          J5-06.00    0.50
  6 Swift, Diamonte           11 Robert Brown          J5-06.00    0.50
  8 Landino, Connell          12 Wayland-Coho          J5-06.00  
  8 Snow, Tahj                10 Spencerport           J5-06.00  
 10 Burke, Brandon             9 Byron-Bergen           5-04.00  
 10 Pflaumer, Jesse           12 Byron-Bergen           5-04.00  
 10 Edwards, Savano           12 Hilton                 5-04.00  
 13 Woodard, Mason            10 Oakfield-Ala           5-02.00  
 13 Lotz, Deegan              12 Akron                  5-02.00  
 13 Roundtree, Tyrone         11 Robert Brown           5-02.00  
 16 Stevenson, Brandon        12 Grand Island           5-00.00  
 16 Blaszak, Austin           12 Pembroke               5-00.00  
 18 Dunbar, Ryan               9 Alexander Ce           4-09.00  
 18 Arbello, Dante             8 Gates-Chili            4-09.00  
 20 Raftery, Joshua           11 Robert Brown           4-06.00  
 -- Dansereau, Patrick        10 Grand Island                NH  
 
Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Haines, Justyn            12 Albion                14-00.00   10   
  2 Girvin, Josh              12 Albion                11-06.00    8   
  3 Lotz, Deegan              12 Akron                 11-00.00    6   
  4 Maniace, Andrew           11 Batavia               10-06.00    4   
  5 Sharick, Bryan            11 Pembroke              10-00.00    2   
  6 Zimmerman, Kyle           10 Alexander Ce         J10-00.00    1   
  7 Nichols, Jake             12 Batavia                9-06.00  
  8 Utter, Cory               11 Byron-Bergen           9-00.00  
  8 McAllister, Cass          12 Wayland-Coho           9-00.00  
 10 Szymanski, Joshua         10 Alexander Ce           8-06.00  
 11 Dunlap, Ryan              10 Oakfield-Ala           8-00.00  
 -- Housenecht, Jacob          9 Oakfield-Ala                NH  
 -- Ogden, Theo               12 Pembroke                    NH  
 -- Bergman, William           9 Spencerport                 NH  
 
Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Allen, Joshua             11 School Of Th          21-00.00   10   
  2 Tella, Tobi               10 McQuaid Jesu          20-08.50    8   
  3 Powell, Richard           12 Gates-Chili           20-02.00    6   
  4 Speer, Tanner             12 Grand Island          19-08.50    4   
  5 Myles, Cameron            11 Uprep Roches          19-02.00    2   
  6 Simmons, Armoni           11 Wilson Magne          19-01.25    1   
  7 Harrison, Tracey          10 Hilton                19-00.25  
  8 Young, Ian                12 Grand Island          18-11.00  
  9 Schwable, Sal             10 Oakfield-Ala          18-07.00  
  9 Rowcliffe, Dylan          10 Byron-Bergen          18-07.00  
 11 Young, Chris              11 Spencerport           18-05.75  
 12 Lukomsky, Mark            11 Hilton                18-03.25  
 13 Harris, John              10 Oakfield-Ala          18-02.75  
 14 Shanley, Mike             11 Byron-Bergen          18-02.50  
 14 Wylie, Jaysen             10 Batavia               18-02.50  
 16 Swift, Diamonte           11 Robert Brown          17-11.75  
 17 Walker, Tyrell            12 Robert Brown          17-10.50  
 17 Lucas, Justus             10 School Of Th          17-10.50  
 19 Davis, Adonis             10 Batavia               17-08.50  
 20 Ellis, Ryan               12 Gates-Chili           17-07.75  
 21 Jacobs, Jordan             8 Albion                17-03.25  
 22 Monroe, Anthony           12 Wilson Magne          17-01.50  
 23 Fix, Dylan                11 Notre Dame-B          16-07.25  
 24 Edwards, Lucky            10 Uprep Roches          16-07.00  
 25 Schmieder, Dustin          9 Alexander Ce          16-04.75  
 26 Kohorst, Lucas             8 Pembroke              16-02.00  
 27 McAllister, Cass          12 Wayland-Coho          16-01.75  
 28 Taylor, Manwell           10 Albion                15-07.25  
 29 Brunning, Tyler           12 Pembroke              15-05.00  
 30 McNulty-Romaguera, Alex    8 McQuaid Jesu          15-02.50  
 31 Schrader, Trent           12 Notre Dame-B          14-06.00  
 
Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Zemaitis, Eric            12 Spencerport           42-04.00   10   
  2 Butler, Justin            11 Uprep Roches          42-01.00    8   
  3 Tella, Tobi               10 McQuaid Jesu          41-04.50    6   
  4 Swift, Diamonte           11 Robert Brown          41-03.50    4   
  5 Speer, Tanner             12 Grand Island          41-02.00    2   
  6 Mateos, Miguel            12 Byron-Bergen          39-10.00    1   
  7 Young, Chris              11 Spencerport           39-08.50  
  8 Firkins, Conor            12 Hilton                39-03.00  
  9 Curenton, David           11 Uprep Roches          39-02.00  
 10 Stevenson, Brandon        12 Batavia               39-01.00  
 11 Haztzog, Darrius          10 Wilson Magne          38-06.00  
 12 Rowcliffe, Dylan          10 Byron-Bergen          37-10.50  
 13 Clarke, James             10 School Of Th          37-03.50  
 14 Harris, John              10 Oakfield-Ala          36-07.00  
 15 Schwable, Sal             10 Oakfield-Ala          36-04.50  
 16 Young, Ian                12 Grand Island          36-00.00  
 17 Taylor, Manwell           10 Albion                35-10.50  
 18 Chenault, Malachi         10 Batavia               35-07.50  
 19 Sadiq, Ahmed              12 Vanguard Col          34-04.75  
 20 Ladd, Josh                11 Wayland-Coho          33-10.75  
 21 Zimmerman, Kyle           10 Alexander Ce          33-02.50  
 22 Gardner, Demitrius         8 Albion                32-04.25  
 -- Walker, Tyrell            12 Robert Brown              FOUL  
 -- Landino, Connell          12 Wayland-Coho              FOUL  
 -- Ohlson, Andrew            11 Alexander Ce              FOUL  
 -- Seay, Danaus              10 Vanguard Col              FOUL  
 
Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Smallwood, Julian         10 St. Joes              45-06.00   10   
  2 Naylor, Brandon           12 Byron-Bergen          44-08.00    8   
  3 Koepp, Devon              11 Batavia               43-07.00    6   
  4 Carr, Daniel              10 St. Joes              42-11.00    4   
  5 Rapone, Gunner            11 Batavia               41-09.00    2   
  6 Edwards, Syrano           11 Hilton                41-07.50    0.50
  6 Jackson, Chris            10 Bishop Kearn          41-07.50    0.50
  8 Foster, Joseph            11 Robert Brown          41-01.00  
  9 Eldred, Mike              11 Albion                39-04.00  
 10 Louis, Markel             11 Robert Brown          37-11.00  
 11 Wroten, Charles           12 Batavia               37-06.50  
 12 Burkhardt, Dylan          12 Albion                37-06.00  
 13 Beckford, Carlton         11 Vanguard Col          37-02.00  
 14 Greenwood, Austin         10 St. Joes              36-06.50  
 15 Brisson, Lucien           11 Spencerport           36-02.00  
 16 Utter, Charles            11 Byron-Bergen          35-06.50  
 17 West, Bobby               12 Hilton                35-05.00  
 18 Shine, Kristoph           12 Vanguard Col          35-00.00  
 19 Laine, Mike               10 Albion                34-06.00  
 20 Johnson, Brandon           9 Vanguard Col          34-05.50  
 21 Laird, Tyler              11 Alexander Ce          33-11.50  
 22 Cowans, Alec              11 Robert Brown          33-11.00  
 23 Gioeli, Nick              10 Grand Island          33-09.00  
 24 Osborne, Ethan            10 Notre Dame-B          33-01.00  
 25 Aronica, Chris            10 Grand Island          32-04.50  
 26 Mitchell, Nate            10 Gates-Chili           32-02.00  
 27 Sick, Brad                10 Wayland-Coho          31-02.50  
 27 Jensen, Mitchell          12 Pembroke              31-02.50  
 29 Nichols, Dan              12 Pembroke              31-01.00  
 30 Ellingham, Josh           12 Byron-Bergen          30-10.50  
 31 Sarago, Anthony            8 Wayland-Coho          30-09.00  
 32 Amico, Richard            10 Alexander Ce          30-07.00  
 33 Rupp, Alton               12 Alexander Ce          29-09.00  
 34 Sikora, Brian             11 Bishop Kearn          28-00.00  
 35 Reinagel, Maxwell         12 Spencerport           27-05.00  
 36 Presti, Kyle              11 Wayland-Coho          25-10.00  
 37 Ivan, Pangrazio           11 Oakfield-Ala          23-07.00  
 38 Igoe, John                 8 Oakfield-Ala          21-11.00  
 39 Tanner, Joe               11 Bishop Kearn          21-10.00  
 40 Dansereau, Patrick        10 Grand Island          20-06.50  
 -- Hernandez, Ryan           11 Oakfield-Ala              FOUL  
 
Boys Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Rapone, Gunner            11 Batavia                 121-09   10   
  2 Eldred, Mike              11 Albion                  120-00    8   
  3 Brisson, Lucien           11 Spencerport             119-04    6   
  4 Naylor, Brandon           12 Byron-Bergen            115-09    4   
  5 Utter, Charles            11 Byron-Bergen            114-06    2   
  6 Foster, Joseph            11 Robert Brown            114-02    1   
  7 Louis, Markel             11 Robert Brown            111-06  
  8 Amico, Joe                12 Batavia                 105-11  
  9 Zickl, Joseph             11 Notre Dame-B            105-07  
 10 Mitchell, Nate            10 Gates-Chili             100-11  
 11 Lewis, Killian             9 Pembroke                 99-01  
 12 Gioeli, Nick              10 Grand Island             99-00  
 13 Davis, Keyon              11 Uprep Roches             98-02  
 14 Akono, Tafari             10 St. Joes                 96-09  
 15 Shine, Kristoph           12 Vanguard Col             95-06  
 16 Rupp, Alton               12 Alexander Ce             93-08  
 17 Carr, Daniel              10 St. Joes                 93-04  
 18 Utter, Cory               11 Byron-Bergen             92-00  
 19 Burkhardt, Dylan          12 Albion                   90-10  
 20 Beckford, Carlton         11 Vanguard Col             90-06  
 21 Aronica, Chris            10 Grand Island             87-03  
 22 Osborne, Ethan            10 Notre Dame-B             85-02  
 23 Ellis, Ryan               12 Gates-Chili              84-04  
 24 Johnson, Brandon           9 Vanguard Col             84-00  
 25 Russotti, Ricky           10 Bishop Kearn             83-06  
 26 Hernandez, Ryan           11 Oakfield-Ala             82-11  
 27 McIntyre, Evan            11 Hilton                   82-05  
 28 Tacy, Zach                11 Oakfield-Ala             80-11  
 29 Jensen, Mitchell          12 Pembroke                 79-05  
 30 Howe, Tommy               10 McQuaid Jesu             79-00  
 31 Zickl, Jimmy               9 Notre Dame-B             78-08  
 32 Hargrave, Damian          11 Alexander Ce             76-03  
 33 West, Bobby               12 Hilton                   75-09  
 34 Sarago, Anthony            8 Wayland-Coho             75-05  
 35 Laine, Mike               10 Albion                   72-06  
 36 Tanner, Joe               11 Bishop Kearn             69-02  
 37 Sick, Brad                10 Wayland-Coho             69-00  
 38 Presti, Kyle              11 Wayland-Coho             66-00  
 39 Schnettler, Johnah         9 Oakfield-Ala             63-04  
 40 Keller, Max                9 Grand Island             52-10  
 -- Sikora, Brian             11 Bishop Kearn              FOUL  
 -- Greenwood, Austin         10 St. Joes                  FOUL  
 -- Koepp, Devon              11 Batavia                   FOUL  
 -- Kamara, Vamunyah          12 Robert Brown              FOUL  
 
                    Women - Team Rankings - 20 Events Scored
===============================================================================
    1) Williamsville North         84        2) Batavia                    82.66
    3) Akron                       62        4) Wayland-Cohocton           59   
    5) Mercy                       53        6) Spencerport                44   
    7) Byron-Bergen-Elba           38        8) Wilson Magnet              31   
    9) Hilton                      29       10) Springville                27   
   11) Alexander Central           20       12) Pembroke                   18   
   12) Grand Island                18       14) School Of The Arts         17   
   15) Greece Athena               14       16) Albion                     10   
   17) Robert Brown                 8.33    18) Notre Dame-Batavia          5   
 
                    Men - Team Rankings - 20 Events Scored
===============================================================================
    1) Batavia                    116        2) McQuaid Jesuit             73   
    3) Spencerport                 56        4) St. Joes                   50   
    5) Robert Brown                45.50     6) Greece Athena              36   
    7) Albion                      34        8) UPrep Rochester            30   
    9) Alexander Central           29       10) Byron-Bergen-Elba          26   
   11) Wilson Magnet               23       12) Hilton                     18.50
   13) Grand Island                17.50    14) Akron                      12   
   15) School Of The Arts          10       15) Caledonia-Mumford          10   
   15) Wayland-Cohocton            10       18) Gates-Chili                 7   
   18) Oakfield-Alabama-Elba        7       20) Vanguard Collegiate         4   
   21) Pembroke                     2       21) Churchville-Chili           2   
   23) Notre Dame-Batavia           1       24) Bishop Kearney              0.50