Yen Timing Services       HY-TEK's Meet Manager 5/12/2014 08:08 PM
                         W-FL League Meet - 5/12/2014                          
                              HAC - Naz  College                               
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Camille Dixon                Harley-Allen             13.10   3   8   
  2 Taylor Chapman               Naples                   13.66   3   6   
  3 I'Mani Bryan-Mallard         Geneva                   13.85   3   4   
  4 Carissa Hawkins              Bloomfield               13.91   3   2   
  5 Kelly Crane                  North Rose-W             14.16   3   1   
  6 Megan Malueg                 Red Creek                14.35   3 
  7 Erica Miller                 Geneva                   14.57   2 
  8 Rebecca Hass                 Red Creek                14.75   3 
  9 Matilde Laulund              Bloomfield               14.87   3 
 10 Megan LeMay                  North Rose-W             14.94   2 
 11 Abby Lindsey                 Harley-Allen             15.00   2 
 12 Erin Atkins                  North Rose-W             15.22   2 
 13 Michaela Martin              Red Creek                15.24   2 
 14 Jassmine Rotach              North Rose-W             15.38   1 
 15 Sariah Cochran               Harley-Allen             15.78   2 
 16 Alexis Carter                Harley-Allen             16.36   1 
 17 Charlee Knowles              Bloomfield               17.18   2 
 18 Melissa Bruehl               Harley-Allen            x17.49   1 
 19 Hannah Sliter                Red Creek                19.27   1 
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Camille Dixon                Harley-Allen             27.63   3   8   
  2 Taylor Chapman               Naples                   27.94   3   6   
  3 I'Mani Bryan-Mallard         Geneva                   29.11   3   4   
  4 Danielle Fuller              Harley-Allen             29.88   3   2   
  5 Lilly Nelson                 Bloomfield               30.36   3   1   
  6 Danielle Geary               Harley-Allen             30.53   3 
  7 Brittney Starken             Bloomfield               30.77   3 
  8 Erica Miller                 Geneva                   31.34   2 
  9 Michaela Martin              Red Creek                31.49   2 
 10 Elyssa Mullen                Red Creek                31.83   1 
 11 Alexis Carson                North Rose-W             32.13   2 
 12 Abby Lindsey                 Harley-Allen             32.20   2 
 13 Hallie Marquart              Geneva                   32.71   1 
 14 Kirsten Hurlburt             Bloomfield               32.83   2 
 15 Katherine Turner             Bloomfield               32.91   2 
 16 Elisabeth Wilson             North Rose-W             32.96   2 
 17 Nadia Linton                 Harley-Allen            x33.28   2 
 18 Kayleigh Kornbau             Bloomfield              x33.30   1 
 19 Brenna Tylenda               North Rose-W             34.10   1 
 20 Gracie Wright                Red Creek                41.53   1 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rosie Yellow                 Harley-Allen           1:04.45   3   8   
  2 Danielle Merrell             Bloomfield             1:06.16   3   6   
  3 Tamari Bekauri               Geneva                 1:07.26   3   4   
  4 Elyssa Mullen                Red Creek              1:12.07   3   2   
  5 Ginny Munson                 Harley-Allen           1:12.12   3   1   
  6 Aleata Kent                  Bloomfield             1:12.18   3 
  7 Hallie Marquart              Geneva                 1:12.33   2 
  8 Jassmine Rotach              North Rose-W           1:12.39   3 
  9 Pia von Grone                Harley-Allen           1:14.21   2 
 10 Mika Hobart                  Naples                 1:14.38   2 
 11 Fateema Saleem               Harley-Allen           1:14.58   2 
 12 Katherine Turner             Bloomfield             1:16.40   2 
 13 Kayleigh Kornbau             Bloomfield             1:18.33   2 
 14 Brianna Moon                 North Rose-W           1:21.16   1 
 15 Katelyn Ireland              North Rose-W           1:23.45   1 
 16 Jennie Suchewski             Geneva                 1:24.56   1 
 
Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Raylene Wade                 Red Creek              2:30.89    8   
  2 Faith McDonald               Red Creek              2:39.38    6   
  3 Helen Stern                  Harley-Allen           2:45.68    4   
  4 Tamari Bekauri               Geneva                 2:45.84    2   
  5 Sunniva Sheffield            Harley-Allen           2:50.76    1   
  6 Rachel Early                 North Rose-W           2:51.68  
  7 Chasity Borden               Geneva                 2:52.13  
  8 Theresa Matuck               Bloomfield             2:52.42  
  9 Carina Hastings              Bloomfield             3:03.26  
 10 Lexi Rotach                  Red Creek              3:03.90  
 11 Rosa Chavez                  North Rose-W           3:07.84  
 12 Mika Hobart                  Naples                 3:08.68  
 13 Molly Campbell               Red Creek              3:10.40  
 14 Charlee Knowles              Bloomfield             3:47.69  
 
Girls 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Raylene Wade                 Red Creek              5:17.09    8   
  2 Faith McDonald               Red Creek              5:28.37    6   
  3 Sydney Beach                 Red Creek              5:36.21    4   
  4 Helen Stern                  Harley-Allen           5:37.45    2   
  5 Abby Miraglia                North Rose-W           5:37.52    1   
  6 Savanna Atwal                Harley-Allen           5:48.17  
  7 Mallory Fitzgerald           Geneva                 5:50.53  
  8 Hannah Peck                  Bloomfield             6:08.71  
  9 Brooke Spinnichia            Geneva                 6:10.04  
 10 Carina Hastings              Bloomfield             6:12.25  
 11 Brianna Moon                 North Rose-W           6:51.53  
 
Girls 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Chloe Weaver                 Red Creek             12:02.21    8   
  2 Eileen Reinhardt             Harley-Allen          12:09.69    6   
  3 Mallory Fitzgerald           Geneva                12:48.74    4   
  4 Hannah Peck                  Bloomfield            13:50.39    2   
  5 Megan Hand                   Red Creek             15:39.55    1   
 
Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Taylor Chapman               Naples                   18.47   3   8   
  2 Hannah Pendleton             North Rose-W             18.69   3   6   
  3 Kim Mullan                   Red Creek                18.98   3   4   
  4 Lia Urban-Spillane           Harley-Allen             19.11   3   2   
  5 Danielle Geary               Harley-Allen             19.40   2   1   
  6 Kimmy Tiffany                Bloomfield               19.70   2 
  7 Carly Trine                  North Rose-W             19.87   3 
  8 Allison Perozzi              Bloomfield               19.88   3 
  9 Emma Alberts                 Red Creek                20.00   3 
 10 Allison Rigg                 North Rose-W             20.11   2 
 11 Sydney Johnsen               Bloomfield               20.13   3 
 12 Gail Sharpe                  Harley-Allen             20.58   1 
 13 Emily Swarts                 Bloomfield               20.62   2 
 14 Tanzania McDaniel            Geneva                   20.68   2 
 15 Jennifer Daucher             Geneva                   20.89   2 
 16 Ashley Mouton                North Rose-W             21.58   1 
 17 Haley Glazer                 Harley-Allen             21.95   1 
 18 Crystal Bulger               Geneva                   22.04   1 
 19 Rachel Turrell               Geneva                   22.80   1 
 20 Jamee Thomas                 Geneva                  x23.83   1 
 
Girls 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kate Bartlett                Harley-Allen           1:18.51   2   8   
  2 Ginny Munson                 Harley-Allen           1:19.14   2   6   
  3 Theresa Matuck               Bloomfield             1:19.52   2   4   
  4 Emily Swarts                 Bloomfield             1:23.76   2   2   
  5 Sydney Johnsen               Bloomfield             1:27.79   2   1   
  6 Breann McBroomb              Geneva                 1:34.62   2 
  7 Haley Glazer                 Harley-Allen           1:34.63   1 
  8 Kirsten Hurlburt             Bloomfield             1:35.51   1 
  9 Beth Burnett                 Red Creek              1:35.69   1 
 10 Crystal Bulger               Geneva                 1:37.59   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Harley-Allendale-Col  'A'                             52.66   2   8   
  2 Bloomfield  'A'                                       56.18   2   6   
  3 North Rose-Wolcott  'A'                               56.32   2   4   
  4 Red Creek  'A'                                        56.76   2   2   
  5 Bloomfield  'B'                                      x57.51   1 
  6 Harley-Allendale-Col  'B'                          x1:01.39   1 
 -- Geneva  'A'                                              DQ   2 
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bloomfield  'A'                                     4:35.53    8   
  2 Harley-Allendale-Col  'A'                           4:38.25    6   
  3 Red Creek  'A'                                      5:36.34    4   
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Red Creek  'A'                                     11:03.75    8   
  2 Harley-Allendale-Col  'A'                          11:38.59    6   
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hannah Pendleton             North Rose-W           4-08.00    8   
  2 Taylor Chapman               Naples                J4-08.00    6   
  3 Kate Bartlett                Harley-Allen           4-06.00    4   
  4 Molly Coleman                Harley-Allen           4-04.00    2   
  5 Allison Perozzi              Bloomfield             4-00.00    1   
  6 Jessy Dano                   Geneva                 3-09.00  
  7 Megan Hand                   Red Creek             J3-09.00  
  7 Pia von Grone                Harley-Allen          J3-09.00  
  9 Elizabeth Clay               Geneva                 3-06.00  
 
Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jenna Gayhart                Geneva                 6-00.00    8   
 
Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lilly Nelson                 Bloomfield            14-08.50    8   
  2 Megan Malueg                 Red Creek             14-08.00    6   
  3 Danielle Fuller              Harley-Allen          14-07.50    4   
  4 Carissa Hawkins              Bloomfield            14-00.00    2   
  5 Kimmy Tiffany                Bloomfield            13-09.00    1   
  6 Tamari Bekauri               Geneva                13-08.00  
  7 Morgan Bauer                 Red Creek             13-04.00  
  8 Allison Perozzi              Bloomfield            13-03.00  
  9 Lia Urban-Spillane           Harley-Allen          13-02.50  
 10 Kelly Crane                  North Rose-W          13-02.00  
 11 Abby Miraglia                North Rose-W          12-10.00  
 12 Erica Miller                 Geneva                12-09.00  
 13 Sydney Johnsen               Bloomfield           x12-04.00  
 14 Gabriella Hanson             North Rose-W          12-03.00  
 15 Emma Alberts                 Red Creek             12-02.00  
 16 Kim Mullan                   Red Creek             12-01.00  
 17 Elizabeth Lockley            North Rose-W          11-05.00  
 18 Stephanie Smart              Geneva                11-02.50  
 19 Melissa Bruehl               Harley-Allen          11-02.00  
 20 Sariah Cochran               Harley-Allen          10-10.00  
 
Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brittney Starken             Bloomfield            29-09.25    8   
  2 Morgan Bauer                 Red Creek             29-05.00    6   
  3 Erica Miller                 Geneva                27-11.00    4   
  4 Kimmy Tiffany                Bloomfield            27-06.00    2   
  5 Desirie Carson               North Rose-W          27-02.00    1   
  6 Danielle Fuller              Harley-Allen          27-00.00  
  7 Tori Flowers                 Harley-Allen          26-09.50  
  8 Emma Alberts                 Red Creek             26-03.00  
  9 Mary Reyes                   North Rose-W          26-02.00  
 10 Kim Mullan                   Red Creek             26-01.50  
 11 Stephanie Smart              Geneva                25-11.00  
 12 Elyssa Mullen                Red Creek             24-03.00  
 13 Jessy Dano                   Geneva                23-09.00  
 14 Rosa Chavez                  North Rose-W          23-00.50  
 15 Elizabeth Lockley            North Rose-W          22-06.00  
 
Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mary Reyes                   North Rose-W          26-03.75    8   
  2 Heather Barber               Harley-Allen          25-04.00    6   
  3 Naja Jackson                 Geneva                24-04.25    4   
  4 Carissa Clark                Geneva                24-03.50    2   
  5 Amanda Marble                Bloomfield            23-02.50    1   
  6 Katrina Burghdurf            Red Creek             22-09.00  
  7 Alexis Carson                North Rose-W          22-05.25  
  8 Michaela Kush                Red Creek             19-06.50  
  9 Sydney Johnsen               Bloomfield            19-04.50  
 10 Allison Kelley               Bloomfield            19-03.50  
 11 Gracie Wright                Red Creek             19-02.00  
 12 Christina Barker             Bloomfield            18-06.25  
 13 Kayleigh Legg                Geneva                18-04.50  
 14 Kirsten Hurlburt             Bloomfield           x16-07.50  
 
Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Heather Barber               Harley-Allen             93-00    8   
  2 Alexis Carson                North Rose-W             78-04    6   
  3 Katrina Burghdurf            Red Creek                66-04    4   
  4 Michaela Kush                Red Creek                64-03    2   
  5 Allison Kelley               Bloomfield               51-05    1   
  6 Christina Barker             Bloomfield               48-04  
  7 Amanda Marble                Bloomfield               48-02  
  8 Matilde Laulund              Bloomfield            48-00.50  
  9 Gracie Wright                Red Creek                43-01  
 -- Naja Jackson                 Geneva                    FOUL  
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Xavier Francis               Harley-Allen             11.89   3   8   
  2 Darnell Parker               Geneva                   11.96   3   6   
  3 Sean Johnson                 Geneva                   12.26   3   4   
  4 John Hawkins                 Geneva                   12.34   3   2   
  5 Xavier Israel                Harley-Allen             12.38   2   1   
  6 Bryce Porter                 North Rose-W             12.44   3 
  7 Scott Eveleigh               Naples                   12.49   3 
  8 Brandon Jones                Red Creek                12.59   3  12.586
  9 Nate Eldredge                Bloomfield               12.59   2  12.590
 10 Steven Gillespie             Red Creek                12.79   2 
 11 Jason Gan                    Harley-Allen             12.93   3  12.923
 12 Quentin Dandridge            Geneva                   12.93   2  12.930
 13 Christian Eveleigh           Bloomfield               12.96   2 
 14 Justin Fox                   Harley-Allen             12.97   2 
 15 Zach Mattice                 North Rose-W             13.17   1 
 16 Dalton Laing                 Bloomfield               13.33   1 
 17 Matthew Wyatt                Red Creek                13.37   1 
 18 Jarrett Decann               Bloomfield               13.46   1  13.453
 19 Cesar Gomez                  Bloomfield              x13.46   2  13.460
 20 Domenic True-Brown           North Rose-W             13.69   1 
 21 Zach Pierson                 North Rose-W             14.94   1 
 22 Peter Riveros                Harley-Allen            x15.44   1 
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Xavier Francis               Harley-Allen             24.26   3   8   
  2 Noah Murray                  North Rose-W             24.68   3   6   
  3 Darnell Parker               Geneva                   24.80   3   4   
  4 Sean Johnson                 Geneva                   25.10   2   2   
  5 Griffin Klein                Red Creek                25.14   3   1   
  6 Scott Eveleigh               Naples                   25.21   3 
  7 Xavier Israel                Harley-Allen             25.60   2 
  8 Noah Van Stralen             Bloomfield               25.68   2 
  9 Bryce Porter                 North Rose-W             25.83   3 
 10 Nate Eldredge                Bloomfield               26.21   3 
 11 Jason Gan                    Harley-Allen             26.25   2 
 12 Cesar Gomez                  Bloomfield               26.63   2 
 13 Hunter Ford                  Bloomfield               27.15   1 
 14 CK Adarkwa-Mason             Geneva                   27.30   2 
 15 Steven Gillespie             Red Creek                28.41   1 
 16 Domenic True-Brown           North Rose-W             28.58   1 
 17 Matthew Wyatt                Red Creek                29.57   1 
 18 Dusty Millus                 Red Creek                29.97   1 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Connor Pendleton             North Rose-W             53.02   3   8   
  2 Griffin Klein                Red Creek                53.76   3   6   
  3 Noah Murray                  North Rose-W             55.08   3   4   
  4 Ben Frennett                 Harley-Allen             56.54   3   2   
  5 Will Sutor                   Harley-Allen             56.89   3   1   
  6 John Hawkins                 Geneva                   57.01   3 
  7 Cameron Williams             Geneva                 1:00.32   3 
  8 Sebastian Bersani-Molina     Geneva                 1:01.36   3 
  9 Sam Mattice                  North Rose-W           1:04.03   2 
 10 Conner Shumway               Harley-Allen           1:05.20   2 
 11 Tyler Duvall                 Red Creek              1:05.92   2 
 12 Kevin Cypher                 Bloomfield             1:11.45   2 
 13 Jamison White                Bloomfield             1:16.56   2 
 14 Andy Stahl                   Bloomfield             1:17.33   1 
 15 Chris Stout                  Red Creek              1:25.42   1 
 
Boys 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jon Jones                    North Rose-W           2:02.00    8   
  2 Garsevan Bekauri             Geneva                 2:15.60    6   
  3 Ryan Dens                    Harley-Allen           2:18.15    4   
  4 Robert Nicholas              Geneva                 2:25.01    2   
  5 Mike Malloy                  Bloomfield             2:26.10    1   
  6 Sam Fryer                    Bloomfield             2:26.33  
  7 Noah Meyers                  Harley-Allen           2:30.91  
  8 Chris Laird                  Geneva                 2:36.55  
  9 Derek Sovie                  North Rose-W           2:39.74  
 10 Falviu Telecan               Geneva                 2:41.58  
 11 Jimmy Stahl                  Bloomfield             2:42.36  
 12 Breandan Mantz               Red Creek              2:57.55  
 13 Derrick Millus               Red Creek              3:00.79  
 14 Aaron Sells                  North Rose-W           3:01.70  
 
Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Garsevan Bekauri             Geneva                 4:54.35    8   
  2 Eric Wheatley                Geneva                 4:55.99    6   
  3 Robert Nicholas              Geneva                 4:56.71    4   
  4 Patrick Fitzgerald           Geneva                 5:02.43    2   
  5 Ben Frennett                 Harley-Allen           5:02.83    1   
  6 Matt Schroeter               Bloomfield             5:20.61  
  7 Ryan Dens                    Harley-Allen           5:30.42  
  8 Josh Frye                    Harley-Allen           5:30.71  
  9 Mason Craine                 Red Creek              5:32.27  
 10 Dakota Drake                 Red Creek              5:32.47  
 11 Garrett Bolton               Red Creek              5:33.55  
 12 Derek Sovie                  North Rose-W           5:34.12  
 13 Brian Bushnell               Red Creek              5:34.88  
 14 Jimmy Stahl                  Bloomfield             5:42.16  
 15 Kendric Bultron              Geneva                x5:44.34  
 16 Nick Peckham                 Harley-Allen           5:51.37  
 17 Joe Stout                    Red Creek             x6:21.14  
 
Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Aamir Zain                   Harley-Allen          10:04.46    8   
  2 Robert Nicholas              Geneva                11:09.79    6   
  3 Eric Wheatley                Geneva                11:12.66    4   
  4 Dakota Drake                 Red Creek             11:16.89    2   
  5 Evan Bourtis                 Harley-Allen          11:44.68    1   
  6 Russell Hegedorn             Harley-Allen          11:45.50  
  7 Mason Craine                 Red Creek             12:06.61  
  8 Joe Stout                    Red Creek             14:29.61  
  9 Iuliu Balibanu               Geneva                15:35.50  
 
Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Galen Everett                Harley-Allen             17.77   2   8   
  2 Neale VanStralen             Bloomfield               18.01   2   6   
  3 Elijah Durham                North Rose-W             18.80   2   4   
  4 Levi Dowd                    Red Creek                19.30   2   2   
  5 James Hart                   Bloomfield               19.74   2   1   
  6 Ben Aleperti                 Geneva                   19.87   2 
  7 Johnathon Gardner            Red Creek                20.93   2 
  8 Marquan Ross                 Geneva                   22.29   1 
  9 Cameron Williams             Geneva                   22.34   1 
 
Boys 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Neale VanStralen             Bloomfield             1:03.30   2   8   
  2 Mike Malloy                  Bloomfield             1:05.00   2   6   
  3 Alex Frennett                Harley-Allen           1:05.06   2   4   
  4 Marquan Ross                 Geneva                 1:09.35   2   2   
  5 James Hart                   Bloomfield             1:09.73   2   1   
  6 Ben Aleperti                 Geneva                 1:11.02   2 
  7 Melvin Madera                Geneva                 1:11.05   2 
  8 Levi Dowd                    Red Creek              1:13.32   2 
  9 Johnathon Gardner            Red Creek              1:14.12   1 
 10 Austin Brown                 Bloomfield             1:17.33   1 
 11 Charles Patterson            Harley-Allen           1:18.32   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Harley-Allendale-Col  'A'                             46.46    8   
  2 Geneva  'A'                                           49.10    6   
  3 Red Creek  'A'                                        49.34    4   
  4 Bloomfield  'A'                                       49.34    2   
  5 Geneva  'B'                                          x51.22  
  6 Geneva  'C'                                          x52.92  
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 North Rose-Wolcott  'A'                             3:42.66    8   
  2 Geneva  'A'                                         3:52.73    6   
  3 Bloomfield  'A'                                     4:10.18    4   
  4 Harley-Allendale-Col  'A'                           4:21.95    2   
  5 Red Creek  'A'                                      4:30.67  
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Red Creek  'A'                                      9:04.90    8   
  2 Harley-Allendale-Col  'A'                           9:15.78    6   
  3 Geneva  'A'                                        10:01.83    4   
  4 Bloomfield  'A'                                    10:46.75    2   
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Connor Pendleton             North Rose-W           5-08.00    8   
  2 Galen Everett                Harley-Allen           5-06.00    6   
  3 Jon Jones                    North Rose-W          J5-06.00    4   
  4 Scott Phillips               Red Creek              5-04.00    2   
  5 Levi Dowd                    Red Creek             J5-04.00    1   
  6 Jason Gan                    Harley-Allen           5-00.00  
  7 James Hart                   Bloomfield             4-09.00  
  7 Nathaniel Bowes              Geneva                 4-09.00  
  9 Tyler Duvall                 Red Creek              4-06.00  
 -- Justin Willis                Geneva                      NH  
 
Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Melvin Madera                Geneva                 9-00.00    8   
  2 Andrew Williams-McIntyre     Geneva                 7-00.00    6   
 
Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Joey Richardson              Geneva                18-07.00    8   
  2 Christian Eveleigh           Bloomfield            18-05.50    6   
  3 Steven Gillespie             Red Creek             17-07.00    4   
  4 Scott Eveleigh               Naples                17-02.00    2   
  5 Marquan Ross                 Geneva                16-09.50    1   
  6 Isaiah Richardson            Geneva                16-08.00  
  7 Bryce Porter                 North Rose-W          16-07.50  
  8 Neale VanStralen             Bloomfield            16-00.00  
  9 Elijah Durham                North Rose-W          15-10.50  
 10 Tyler Duvall                 Red Creek             15-04.00  
 11 Evan Switzer                 Geneva                15-03.00  
 11 Nelson Hand                  Red Creek             15-03.00  
 13 Alex Frennett                Harley-Allen          15-00.50  
 14 Zach Mattice                 North Rose-W          14-09.00  
 14 Seth Warren                  Bloomfield            14-09.00  
 16 Jarrett Decann               Bloomfield            14-06.00  
 17 Justin Fox                   Harley-Allen          13-07.00  
 18 Nick Peckham                 Harley-Allen          13-02.00  
 19 Zach Pierson                 North Rose-W          12-04.00  
 20 Peter Riveros                Harley-Allen           7-04.00  
 
Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Joey Richardson              Geneva                37-07.50    8   
  2 Nelson Hand                  Red Creek             36-09.00    6   
  3 Elijah Durham                North Rose-W          36-03.00    4   
  4 Sean Johnson                 Geneva                34-09.00    2   
  5 Tyler Duvall                 Red Creek             34-05.00    1   
  6 Evan Switzer                 Geneva                34-03.50  
  7 Noah Van Stralen             Bloomfield            34-00.00  
  8 James Hart                   Bloomfield            33-06.00  
  9 Cole Durham                  North Rose-W          32-06.50  
 10 Isaiah Richardson            Geneva                32-04.50  
 11 Jamison White                Bloomfield            31-11.00  
 12 Seth Warren                  Bloomfield            31-09.50  
 13 Josh Frye                    Harley-Allen          30-10.00  
 14 Sam Fryer                    Bloomfield           x30-09.50  
 15 Garrett Bolton               Red Creek             30-08.00  
 16 Zach Mattice                 North Rose-W          30-02.25  
 17 Conner Shumway               Harley-Allen          29-10.00  
 
Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas Sykes                 North Rose-W          36-10.25    8   
  2 Justin Pickard               North Rose-W          35-06.50    6   
  3 Neale VanStralen             Bloomfield            35-03.25    4   
  4 Zach Lester                  North Rose-W          33-06.75    2   
  5 Stone Davis                  Geneva                32-08.50    1   
  6 AJ Tuman                     Geneva                31-06.50  
  7 Kyle Kelley                  Bloomfield            31-02.50  
  7 TJ McIntyre                  Red Creek             31-02.50  
  9 Levi Dowd                    Red Creek             31-00.50  
 10 Ethan Kennedy                Harley-Allen          29-07.75  
 11 Abel Thomsen                 Red Creek             29-02.75  
 12 Angel Zayas                  Harley-Allen          28-10.25  
 13 Thanasi Hetelekides          Bloomfield            28-06.25  
 14 Amos Frye                    Harley-Allen          28-02.25  
 15 Joshua Soles                 Geneva                27-01.50  
 16 Trey Garlow                  Red Creek             25-06.75  
 17 Damian True-Frazer           North Rose-W          25-03.50  
 18 Charles Patterson            Harley-Allen          25-00.25  
 19 Jacob Henner                 North Rose-W         x24-10.00  
 20 Skyler Harper                North Rose-W         x24-03.00  
 
Boys Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas Sykes                 North Rose-W            127-06    8   
  2 Justin Pickard               North Rose-W             94-06    6   
  3 Thanasi Hetelekides          Bloomfield               92-04    4   
  4 Isaiah Richardson            Geneva                   90-08    2   
  5 Zach Lester                  North Rose-W             89-06    1   
  6 Ethan Kennedy                Harley-Allen             82-09  
  7 Stone Davis                  Geneva                   80-06  
  8 Charles Patterson            Harley-Allen             78-02  
  9 Hunter Ford                  Bloomfield               75-05  
 10 AJ Tuman                     Geneva                   73-07  
 11 Amos Frye                    Harley-Allen          69-05.50  
 12 Trey Garlow                  Red Creek             68-09.50  
 13 Jacob Henner                 North Rose-W          68-06.50  
 14 Angel Zayas                  Harley-Allen             67-07  
 15 Breandan Mantz               Red Creek                67-02  
 16 Mitchell DuVall              Bloomfield            64-08.50  
 17 Skyler Harper                North Rose-W            x60-06  
 18 willie Meyer                 Red Creek                59-08  
 19 Matt Williams-McIntyre       Geneva                   52-06  
 20 Dakota Anderson              North Rose-W         x50-08.50  
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Harley-Allendale-Col       101        2) Red Creek                  79   
    3) Bloomfield                  56        4) Geneva                     36   
    5) North Rose-Wolcott          35                                           
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Geneva                     110        2) North Rose-Wolcott         85   
    3) Harley-Allendale-Col        68        4) Bloomfield                 45   
    5) Red Creek                   37