Licensed to Yen Timing Services                          HY-TEK's Meet Manager
                             Gates-Quad - 5/6/2014                             
                                   Gates HS                                    
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Olivia Robinson           11 Brockport                12.87   1 
  2 Kori Webster-Dixon        12 Gates-Chili              13.05   1 
  3 Brianna Randolph           9 Gates-Chili              13.20   2 
  4 Lauren Chester            11 Greece Olymp             13.40   1 
  5 Jordan Beckley            11 Eastridge                13.58   1 
  6 Brianna Williams           9 Greece Olymp             13.83   2 
  7 Jennifer Gorman           11 Brockport                14.22   2 
  8 Dasia Barclay             10 Greece Olymp             14.22   2 
  9 Ashley Benitez             9 Eastridge                14.31   2 
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alyssia Colson            12 Gates-Chili              26.71   1 
  2 Olivia Robinson           11 Brockport                27.07   1 
  3 Brianna Randolph           9 Gates-Chili              27.58   1 
  4 Lauren Chester            11 Greece Olymp             27.76   1 
  5 T'Oine Buckman             9 Eastridge                28.01   1 
  6 Brianna Williams           9 Greece Olymp             29.06   2 
  7 Morgan Smith               9 Brockport                29.56   2 
  8 Veronica Barnes           10 Brockport                29.82   2 
  9 Jordan Hare               10 Brockport                30.12   1 
 10 Tia Rivera                 9 Greece Olymp             30.85   1 
 11 Ashley Benitez             9 Eastridge                31.09   2 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sarah Lacey                9 Gates-Chili              59.91   1 
  2 Lauren Chester            11 Greece Olymp           1:00.82   1 
  3 Julia Hare                10 Brockport              1:05.79   1 
  4 Morgan Smith               9 Brockport              1:06.26   2 
  5 Ayse Conover               9 Brockport              1:07.36   1 
  6 Elizabeth Decker           9 Eastridge              1:07.87   1 
  7 Aryana Anderson           10 Eastridge              1:08.72   1 
  8 Anaujah Nelson             9 Greece Olymp           1:10.15   1 
  9 Tia Rivera                 9 Greece Olymp           1:11.46   2 
 10 Sunny Guyette              8 Greece Olymp           1:14.96   2 
 11 Maria Papavram            10 Gates-Chili            1:21.22   2 
 
Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Autumn Albrecht           11 Brockport              2:26.52  
  2 Kristin Taylor            12 Brockport              2:38.48  
  3 Emily Zink                11 Brockport              2:40.47  
  4 Danielle Falkenstein      10 Brockport              2:40.58  
  5 Carrie Dugen               9 Greece Olymp           2:46.96  
  6 Shelby Guinness            9 Eastridge              2:50.33  
  7 Stacy Cao                 10 Gates-Chili            3:02.41  
  8 Dana Owens                 9 Eastridge              3:03.62  
  9 Elise Coon                 9 Eastridge              3:04.46  
 10 Emma Daley                 9 Gates-Chili            3:16.50  
 
Girls 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Autumn Albrecht           11 Brockport              5:03.46  
  2 Stephanie Wojnowski       11 Eastridge              5:17.52  
  3 Amanda Sendgara           10 Gates-Chili            5:21.46  
  4 Emily Zink                11 Brockport              5:28.52  
  5 Danielle Falkenstein      10 Brockport              5:30.87  
  6 Savoy Curry               11 Brockport              5:31.82  
  7 Carrie Dugen               9 Greece Olymp           5:39.00  
  8 Dana Owens                 9 Eastridge              6:16.10  
  9 Kelly Hoodak               9 Eastridge              6:23.15  
 10 Emma Daley                 9 Gates-Chili            6:35.51  
 11 Erika Klock               10 Gates-Chili            7:18.26  
 
Girls 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Meghan Trimer             12 Gates-Chili           11:53.23  
  2 Stephanie Wojnowski       11 Eastridge             11:59.79  
  3 Justyn Loney-Newman       11 Gates-Chili           12:14.77  
  4 Kristin Taylor            12 Brockport             12:31.61  
  5 Julia Visconte             9 Brockport             12:45.60  
  6 Gabrielle McGinnity       10 Brockport             13:12.39  
  7 Lenore Reina              11 Brockport             13:31.13  
 
Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alyssia Colson            12 Gates-Chili              15.21   1 
  2 Meaghan Schwartz          11 Gates-Chili              15.63   1 
  3 Maryanna Hauck            12 Brockport                17.51   1 
  4 T'Oine Buckman             9 Eastridge                17.52   1 
  5 Veronica Barnes           10 Brockport                18.93   1 
  6 Jordan Hare               10 Brockport                19.32   2 
  7 T'Andrah Brundidge         9 Brockport                20.00   2 
  8 Allison Menges            12 Greece Olymp             20.19   1 
  9 Ashley Benitez             9 Eastridge                20.20   1 
 10 Elena Santo               11 Greece Olymp             20.57   1 
 11 Elizabeth Decker           9 Eastridge                21.10   2 
 
Girls 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Meaghan Schwartz          11 Gates-Chili            1:11.97   1 
  2 Sarah Lacey                9 Gates-Chili            1:11.97   1 
  3 Stephanie Wojnowski       11 Eastridge              1:13.75   1 
  4 Nicole Amatore            10 Brockport              1:14.33   1 
  5 T'Oine Buckman             9 Eastridge              1:17.56   1 
  6 Cristina Scheffer         11 Brockport              1:18.49   1 
  7 Kasandra Diaz              9 Greece Olymp           1:19.09   1 
  8 Allison Menges            12 Greece Olymp           1:19.39   1 
  9 Elizabeth Decker           9 Eastridge              1:20.59   2 
 10 Alejandra Soto            11 Brockport              1:22.87   2 
 11 Erin Maggio                9 Eastridge              1:32.07   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Gates-Chili  'A'                                      51.94  
  2 Greece Olympia  'A'                                   53.22  
  3 Brockport  'A'                                        53.77  
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Brockport  'A'                                      4:34.29  
  2 Greece Olympia  'A'                                 4:56.25  
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Brockport  'A'                                     10:41.87  
  2 Gates-Chili  'A'                                   11:59.87  
  3 Eastridge  'A'                                     12:06.73  
  4 Greece Olympia  'A'                                12:19.37  
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Elena Santo               11 Greece Olymp           4-04.00  
  2 Kasandra Diaz              9 Greece Olymp          J4-04.00  
 -- Carolyn Antonini          10 Gates-Chili                 NH  
 -- Sarah Lacey                9 Gates-Chili                 NH  
 -- Canei Cotton              12 Gates-Chili                 NH  
 -- Amaria Mejias                Eastridge                   NH  
 -- Jordan Hare               10 Brockport                   NH  
 -- Erin Maggio                9 Eastridge                   NH  
 -- J'La Major                 9 Eastridge                   NH  
 -- Joy Juskiewicz             9 Greece Olymp                NH  
 -- Rachel Stalls             11 Eastridge                   NH  
 
Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Julia LaMotte-Gravante    10 Gates-Chili            8-06.00  
  2 Erica Ellis                7 Gates-Chili            8-00.00  
  3 Shelby Keefer             12 Greece Olymp           6-06.00  
  4 Christina Hess             9 Eastridge             J6-06.00  
  5 Shelby Guinness            9 Eastridge              6-00.00  
  6 Stacy Cao                 10 Gates-Chili           J6-00.00  
 -- Abby Stevens               9 Greece Olymp                NH  
 
Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jordan Beckley            11 Eastridge             16-09.50  
  2 Alyssia Colson            12 Gates-Chili           16-08.50  
  3 Dasia Barclay             10 Greece Olymp          16-02.00  
  4 Kennedy Lyman             12 Gates-Chili           14-09.00  
  5 Maryanna Hauck            12 Brockport             14-06.00  
  6 Brianna Williams           9 Greece Olymp          14-03.00  
  7 Jennifer Gorman           11 Brockport             13-02.00  
  8 Taylor Spinelli            7 Gates-Chili           13-00.00  
  9 Sunny Guyette              8 Greece Olymp          12-09.00  
 10 Amy Dhaliwal               9 Greece Olymp          12-08.50  
 11 Carolyn Antonini          10 Gates-Chili           12-08.00  
 12 Maricella Cortes           9 Eastridge             12-01.00  
 13 Ayse Conover               9 Brockport             11-10.00  
 14 Victoria Ketavongsa        9 Eastridge             10-10.00  
 
Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Maryanna Hauck            12 Brockport             32-02.50  
  2 Dasia Barclay             10 Greece Olymp          31-11.50  
  3 Meaghan Schwartz          11 Gates-Chili           31-03.00  
  4 Jordan Beckley            11 Eastridge             30-10.00  
  5 Kennedy Lyman             12 Gates-Chili           29-08.50  
  6 Kasandra Diaz              9 Greece Olymp          29-06.00  
  7 Elena Santo               11 Greece Olymp          28-04.50  
  8 Stacy Cao                 10 Gates-Chili           27-11.00  
  9 Taylor Spinelli            7 Gates-Chili           27-10.00  
 10 Amy Dhaliwal               9 Greece Olymp          27-05.00  
 
Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Chinue Omeri              11 Eastridge             34-04.00  
  2 Megan Smith               11 Brockport             33-09.00  
  3 Cierra Dillard            12 Gates-Chili           31-05.00  
  4 Carolyn Tanski            10 Greece Olymp          31-00.25  
  5 Lily Robinson              9 Brockport             29-11.00  
  6 Kori Webster-Dixon        12 Gates-Chili           29-09.00  
  7 Geralyn Halmond           11 Brockport             28-09.50  
  8 Megan Wood                10 Brockport             28-04.50  
  9 Kareyne Mendez            12 Greece Olymp          24-02.00  
 10 Kayia Phipps              12 Greece Olymp          21-11.00  
 11 Joy Juskiewicz             9 Greece Olymp          19-10.50  
 
Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brianna Young              8 Brockport            109-04.50  
  2 Megan Smith               11 Brockport                96-04  
  3 Geralyn Halmond           11 Brockport                88-05  
  4 Lily Robinson              9 Brockport             84-00.50  
  5 Chinue Omeri              11 Eastridge             82-04.50  
  6 Cierra Dillard            12 Gates-Chili              79-09  
  7 Julia LaMotte-Gravante    10 Gates-Chili           68-10.50  
  8 Joy Juskiewicz             9 Greece Olymp          59-00.50  
  9 Madison Raforth            9 Greece Olymp          55-05.50  
 10 Marissa Barbata           11 Greece Olymp          47-01.50  
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Carnell Noble             11 Greece Olymp             10.98   1 
  2 Tremaine Moore            10 Greece Olymp             11.36   1 
  3 Zach Johnson              12 Gates-Chili              11.47   1 
  4 Richard Powell            12 Gates-Chili              11.65   1 
  5 Jayon Frater               9 Brockport                12.00   1 
  6 Derrick Rogers             8 Brockport                12.20   2 
  7 Dakari Brown               9 Eastridge                12.22   1 
  8 Joseph Williams           10 Brockport                12.36   2 
  9 Collin Garrison           12 Brockport                12.52   1 
 10 Anthony Sansone            9 Eastridge                12.89   2 
 11 Evan Donovan               9 Greece Olymp             13.06   2 
 12 Cameron Lattimore          9 Greece Olymp             13.30   2 
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Carnell Noble             11 Greece Olymp             22.22   1 
  2 Tremaine Moore            10 Greece Olymp             23.30   2 
  3 Zach Johnson              12 Gates-Chili              23.39   1 
  4 Richard Powell            12 Gates-Chili              23.95   1 
  5 Roman Sagan                9 Brockport                24.97   1 
  6 Joseph Williams           10 Brockport                25.06   1 
  7 Idrissa Kabba             12 Greece Olymp             25.16   1 
  8 Collin Garrison           12 Brockport                25.60   2 
  9 Henry Gray                12 Gates-Chili              25.81   2 
 10 Bradley Boester           12 Eastridge                25.81   2 
 11 Tahjmere Elliott           9 Eastridge                25.83   1 
 12 Joshua Olson               9 Brockport                25.89   2 
 13 Dakari Brown               9 Eastridge                26.01   2 
 14 Julio Olivia-Gonzalez      9 Greece Olymp             28.00   2 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Carnell Noble             11 Greece Olymp             50.91   1 
  2 Robert Dalheim            12 Brockport                52.93   1 
  3 Carl Aaron                11 Gates-Chili              53.71   1 
  4 Stanley Exeart            11 Gates-Chili              55.65   1 
  5 Idrissa Kabba             12 Greece Olymp             56.03   1 
  6 Alex Burrow               10 Brockport                56.16   1 
  7 Tahjmere Elliott           9 Eastridge                57.09   1 
  8 Nate Fedick                9 Gates-Chili              57.97   2 
  9 Bradley Boester           12 Eastridge                58.30   2 
 10 Greg Young                12 Brockport                59.69   2 
 11 Brandon Torres-Manuse      9 Eastridge              1:00.43   2 
 12 Tyler Hartman             10 Greece Olymp           1:00.82   2 
 13 Jean Ortiz                 9 Gates-Chili            1:01.71   2 
 14 Dillon Schultz            12 Brockport              1:03.32   2 
 15 Xavia Brooks              11 Greece Olymp           1:05.09   2 
 
Boys 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brandon Callahan          11 Brockport              2:06.76  
  2 Robert Dalheim            12 Brockport              2:07.40  
  3 Nathan Cannon             10 Gates-Chili            2:08.72  
  4 Michael Krueger            8 Brockport              2:16.89  
  5 Jawuan Wilson             12 Greece Olymp           2:18.40  
  6 Carl Aaron                11 Gates-Chili            2:19.72  
  7 Andre Cash                11 Greece Olymp           2:23.93  
  8 Noah Winslow              10 Brockport              2:24.40  
  9 Caleb Covell              10 Eastridge              2:27.20  
 10 Kyle Richards             11 Eastridge              2:29.79  
 11 Chris Suarez              12 Eastridge              2:35.56  
 12 Spencer Kornrich          11 Eastridge              2:37.51  
 13 Manjinder Brar            10 Greece Olymp           2:49.71  
 
Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brandon Callahan          11 Brockport              4:55.37  
  2 Joshua Johnson            12 Gates-Chili            4:59.36  
  3 Alec Andrews               8 Brockport              5:00.85  
  4 Elijah Swertfeger         12 Greece Olymp           5:03.75  
  5 Erik LaCourt               9 Brockport              5:05.33  
  6 Kyle Richards             11 Eastridge              5:10.52  
  7 Johnathan Armella          9 Greece Olymp           5:13.78  
  8 Dillon Riggs              10 Gates-Chili            5:15.17  
  9 Spencer Johnson            8 Greece Olymp           5:17.22  
 10 Noah Winslow              10 Brockport              5:17.39  
 11 Caleb Covell              10 Eastridge              5:18.07  
 12 Chris Franco              12 Gates-Chili            5:20.98  
 13 Spencer Kornrich          11 Eastridge              5:25.58  
 14 Joshua Greene             11 Greece Olymp           5:27.36  
 15 Chris Suarez              12 Eastridge              5:43.02  
 16 Owen Conlon               10 Gates-Chili            6:08.73  
 
Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Joey Hendron              11 Gates-Chili           10:50.43  
  2 Elijah Swertfeger         12 Greece Olymp          10:53.56  
  3 Alec Andrews               8 Brockport             11:10.55  
  4 Isaac Barrett              8 Brockport             11:30.85  
  5 Ben Stalls                 9 Eastridge             11:35.21  
  6 Nathan Daley               8 Gates-Chili           11:50.68  
  7 Josh Decker               10 Eastridge             11:58.69  
  8 AJ Gruttadauro            10 Brockport             12:24.40  
  9 Jacob Humphreys           10 Brockport             12:42.18  
 10 Erik Reiter               11 Greece Olymp          14:02.26  
 11 Kyle Vath                 11 Greece Olymp          14:34.55  
 12 Chase Pooley               9 Gates-Chili           15:28.70  
 
Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Isaiah Brown              10 Gates-Chili              15.08   1 
  2 Anthony Clark             11 Gates-Chili              15.34   1 
  3 Jayon Frater               9 Brockport                16.10   1 
  4 Andrew Allen              10 Greece Olymp             16.39   1 
  5 Josh Bailey               12 Greece Olymp             16.58   1 
  6 Ryan Ellis                12 Gates-Chili              17.28   2 
  7 Christopher Carlson       11 Brockport                17.34   1 
  8 Nathan Cannon             10 Gates-Chili              18.99   2 
  9 Johnathan Armella          9 Greece Olymp             19.36   2 
 10 Anthony Guerrieri          9 Brockport                19.37   2 
 11 Vedad Odzakovic            9 Greece Olymp             20.22   2 
 12 Austin Iodice              9 Eastridge                20.88   1 
 13 Jasper Koelling           11 Eastridge                21.79   1 
 
Boys 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alpha Barry               10 Greece Olymp           1:04.13   1 
  2 Christopher Carlson       11 Brockport              1:04.36   1 
  3 Josh Bailey               12 Greece Olymp           1:07.87   2 
  4 Austin Iodice              9 Eastridge              1:10.44   1 
  5 Yusef Ely                 10 Gates-Chili            1:10.58   2 
  6 Andrew Allen              10 Greece Olymp           1:10.85   1 
  7 Angelo Hutchins           10 Eastridge              1:11.26   2 
  8 Jasper Koelling           11 Eastridge              1:12.74   1 
  9 Brandon Torres-Manuse      9 Eastridge              1:13.16   2 
 10 Jean Ortiz                 9 Gates-Chili            1:13.22   2 
 11 Anthony Guerrieri          9 Brockport              1:13.98   1 
 12 Jocsan Vega                9 Greece Olymp           1:20.70   2 
 
Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Greece Olympia  'A'                                   44.12  
  2 Gates-Chili  'A'                                      44.39  
  3 Brockport  'A'                                        47.59  
  4 Gates-Chili  'B'                                      50.37  
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Brockport  'A'                                      3:46.04  
  2 Greece Olympia  'A'                                 3:52.24  
  3 Gates-Chili  'A'                                    3:56.68  
  4 Eastridge  'A'                                      4:07.35  
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Gates-Chili  'A'                                    9:27.51  
  2 Brockport  'A'                                      9:47.51  
  3 Greece Olympia  'A'                                 9:56.80  
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tremaine Moore            10 Greece Olymp           5-08.00  
  2 Isaiah Brown              10 Gates-Chili            5-06.00  
  3 Xavia Brooks              11 Greece Olymp           5-04.00  
  4 Kevin Knightner           12 Greece Olymp           5-02.00  
  5 Roman Sagan                9 Brockport             J5-02.00  
  6 Dante Arbello              8 Gates-Chili            5-00.00  
  7 Johnathan Armella          9 Greece Olymp          J5-00.00  
  7 Joseph Williams           10 Brockport             J5-00.00  
  9 Zach Cowell                9 Gates-Chili           J5-00.00  
 -- Anthony Sansone            9 Eastridge                   NH  
 -- Corey Powell               8 Gates-Chili                 NH  
 -- Anthony Guerrieri          9 Brockport                   NH  
 -- Ryan Ellis                12 Gates-Chili                 NH  
 
Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nick Faber                12 Greece Olymp          13-03.00  
  2 Anthony Nguyen            11 Greece Olymp          12-00.00  
  3 Terry Taylor              10 Greece Olymp         J12-00.00  
  4 Christopher Carlson       11 Brockport             10-06.00  
  5 Trevor Delly               9 Eastridge             10-00.00  
  6 Dylan DelConte             8 Gates-Chili          J10-00.00  
  7 Angelo Hutchins           10 Eastridge            J10-00.00  
  8 Roman Sagan                9 Brockport              9-00.00  
  9 Cosmo Gionta               8 Gates-Chili            8-06.00  
 10 Anthony Guerrieri          9 Brockport              8-00.00  
 11 Chris Haskins             10 Greece Olymp           7-06.00  
 12 Zachary Alexander         10 Brockport              7-00.00  
 -- Anthony Clark             11 Gates-Chili                 NH  
 
Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Richard Powell            12 Gates-Chili           20-10.50  
  2 Alpha Barry               10 Greece Olymp          19-04.00  
  3 Anthony Clark             11 Gates-Chili           19-03.00  
  4 Jayon Frater               9 Brockport             18-11.00  
  5 Andrew Allen              10 Greece Olymp          18-04.75  
  6 Cosmo Gionta               8 Gates-Chili           17-07.75  
  7 Dakari Brown               9 Eastridge             16-05.75  
  8 Javar Frater              11 Brockport             15-02.50  
  9 Brandon Torres-Manuse      9 Eastridge             14-06.00  
 10 Anthony Sansone            9 Eastridge             13-05.25  
 11 Derrick Rogers             8 Brockport             12-06.00  
 -- Reggie Russell            10 Greece Olymp              FOUL  
 
Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alpha Barry               10 Greece Olymp          38-01.25  
  2 Nathan Cannon             10 Gates-Chili           36-11.00  
  3 Jayon Frater               9 Brockport             36-08.25  
  4 Christopher Carlson       11 Brockport             36-04.50  
  5 Javar Frater              11 Brockport             36-03.50  
  6 Dakari Brown               9 Eastridge             33-06.75  
 
Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wiley Townsend            12 Greece Olymp          44-02.25  
  2 Austin Wilder             11 Greece Olymp          44-00.50  
  3 Jack Fox-Salah            11 Greece Olymp          42-00.75  
  4 BJ White                  12 Eastridge             40-06.00  
  5 Jonathan Robinson         11 Brockport             40-03.50  
  6 Anthony Pane              11 Brockport             39-10.75  
  7 Zachary Shales            12 Greece Olymp          39-05.50  
  8 Jayshawn Pinkard          12 Eastridge             38-01.00  
  9 Brandon Hutchinson        12 Eastridge             33-08.25  
 10 Kenneth Toepper           12 Brockport             32-09.25  
 11 Zackary Putney            11 Brockport             32-01.50  
 12 Nate Mitchell             10 Gates-Chili           31-10.00  
 13 Joey Hendron              11 Gates-Chili          J31-10.00  
 14 Rajae Barnes              10 Eastridge             31-08.00  
 15 Jordan Billingsly          9 Gates-Chili           30-09.25  
 
Boys Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jonathan Robinson         11 Brockport            121-06.50  
  2 Anthony Pane              11 Brockport               119-10  
  3 Jayshawn Pinkard          12 Eastridge            115-08.50  
  4 BJ White                  12 Eastridge               115-07  
  5 Nate Mitchell             10 Gates-Chili             109-00  
  6 Brandon Hutchinson        12 Eastridge                98-02  
  7 Alex Laure                10 Brockport             95-04.50  
  8 Kyle Harrison             10 Eastridge             95-03.50  
  9 Zachary Shales            12 Greece Olymp          95-01.50  
 10 Christian Rambali         11 Greece Olymp          92-05.50  
 11 Ernest Meeks              10 Greece Olymp             89-03  
 12 Jordan Billingsly          9 Gates-Chili              74-03  
 -- Anthony Stallworth        10 Gates-Chili               FOUL  
 -- Jack Fox-Salah            11 Greece Olymp              FOUL  
 -- Kenneth Toepper           12 Brockport                 FOUL