Licensed to Yen Timing Services       HY-TEK's Meet Manager 1/31/2015 05:58 PM
                    Jim Cleveland SubVar Champs - 1/31/2015                    
                                      RIT                                      
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Stefani Teglash            8 Penfield                  7.84  15  10   
  2 Jenna Strickland          10 Victor Centr              7.89  15   8   
  3 Makaila Newland           12 Rush-Henriet              7.92  15   6   
  4 Carley Zoccali            11 Rush-Henriet              7.97  15   5   
  5 Natalie Eckl              10 Penfield                  8.00  15   4   
  6 Melissa Rudy              12 Hilton                    8.04  15   3   
  7 Alexis Frith              10 Rush-Henriet              8.06  14   2   
  8 Christina Inya            10 Rush-Henriet              8.10  13   1   
  9 Janie Potts                9 Pittsford Su              8.11  14 
 10 Briana Lowry               9 Hilton                    8.11  13 
 11 Amanda Poetker            10 Penfield                  8.14  15 
 12 Tyrara McLamore            9 Greece Athen              8.21  14 
 13 Lily Rasichanh            11 Rush-Henriet              8.22  14 
 14 Brenna McKane             10 Webster Thom              8.24  14 
 15 Lucy Bonin                11 Pittsford Su              8.25  11 
 16 Ashlyn Peets              11 Pittsford Su              8.29  12 
 17 Claire Wolters            12 Hilton                    8.32  14 
 18 Taylor Goodman             9 Spencerport               8.34  13 
 19 Rachel Hodgson             9 Hilton                    8.37  12 
 20 Alexandria Frantz-Bush     9 Rush-Henriet              8.39  12 
 21 Kathryn Novak             11 Penfield                  8.39  13 
 22 Gabby Antonio             12 Rush-Henriet              8.41  14 
 23 Tori Keenan               11 Brockport                 8.42  12 
 24 Ariana Cleveland           9 Brockport                 8.42  13 
 25 Serena Uhl                10 Victor Centr              8.43  14 
 26 Emily Porcello            11 Hilton                    8.47  13 
 27 Ayshia Faulkner            9 Greece Athen              8.49  13 
 28 Brooke Crandell           11 Brockport                 8.50  10 
 29 Meghan Mendola            10 Webster Thom              8.54  11 
 30 Nicole Barlow              8 Penfield                  8.54  12 
 31 Chelsea Vanroo             9 Greece Arcad              8.54  10 
 32 Macie Ruda                 9 Pittsford Me              8.58  11 
 33 Megan Allenza             10 Rush-Henriet              8.58   9 
 34 Sara DiVirgilio            9 Webster Thom              8.60  10 
 35 Bettina Jones              9 Gates-Chili               8.62   8 
 35 Katriel Sadwick           12 Hilton                    8.62  11 
 37 Brianna Cusack            12 Hilton                    8.65  10 
 38 Annika Schouten            9 Webster Schr              8.66   1 
 39 Trisha Taber              10 Webster Schr              8.66   9 
 40 Sequoia Howard             9 Greece Arcad              8.67  10 
 41 Lilly Williams             9 Pittsford Su              8.69  10 
 42 Roni Thompson             10 Gates-Chili               8.70  11 
 43 Jasmine Le                12 Fairport                  8.71  11 
 44 Izzy Slater                9 Hilton                    8.71  11 
 45 Connor Vick               11 Hilton                    8.72   8 
 46 Lindsay Allen              9 Brockport                 8.72   8 
 47 Kathryn Carges            10 Victor Centr              8.73   9 
 48 Ima Ikpot                  9 Mercy                     8.75   8 
 49 Megan Norton              10 Pittsford Me              8.75   5 
 50 Kristen Heeks             12 Greece Arcad              8.75   7 
 51 Mira Phillips              9 Penfield                  8.76  10 
 52 Amelia Perry              10 Rush-Henriet              8.79   8 
 53 Mackenzy Femiano           9 Greece Arcad              8.79   6 
 53 Katie Argentierri         10 Penfield                  8.79   9 
 55 Mahtab Pajand-Birjandi    12 Brockport                 8.84   7 
 56 Claire Wildman             9 Mercy                     8.87   8 
 57 Shania Jenis              12 Webster Thom              8.88   1 
 58 Morgan Costello            9 Brockport                 8.90   8 
 59 Jenny Lamar               11 Pittsford Me              8.92   6 
 60 Victoria Maier             9 Hilton                    8.95   6 
 61 Serena Washburn            9 Penfield                  8.98   7 
 62 Hannah Malta              11 Hilton                    8.99   7 
 63 Navdeep Kaur               9 Rush-Henriet              9.07   8 
 64 Shannon Stevely           12 Mercy                     9.09   6 
 65 Olivia Kostiw              9 Rush-Henriet              9.10   7 
 66 Lucy Rugaber               8 Penfield                  9.13   7 
 67 Denia Campbell            10 Greece Arcad              9.18  10 
 68 Sarah Casto               11 Pittsford Me              9.20   5 
 69 Jessica Swalbach           9 Brockport                 9.22   5 
 70 Emily Shortino             9 Penfield                  9.23   6 
 71 Cassidy Nelson             9 Brighton                  9.25   4 
 72 Madeline Mooney           11 Penfield                  9.25   5 
 73 Abby Carpenter             9 Fairport                  9.35   4 
 74 Kim Austin                12 Webster Thom              9.37   4 
 75 Sofia Stamatis            10 Victor Centr              9.37   5 
 76 Kaylee Horn               10 Rush-Henriet              9.38   4 
 77 Nicole Sarlo               9 Hilton                    9.41   5 
 78 Renee LaSalle              9 Rush-Henriet              9.43   2 
 79 Samari Ellingtone          9 Eastridge                 9.44   5 
 80 Laura Benjamin             9 Rush-Henriet              9.48   6 
 81 Bianca Mendez             11 Rush-Henriet              9.48   3 
 82 Brittani Messmer          11 Hilton                    9.51   4 
 83 Imani Coleman             12 Greece Arcad              9.54   3 
 84 Molly LaRocca             11 Brockport                 9.54   3 
 85 Julissa Valdez             9 Pittsford Su              9.55   4 
 86 Isabella Guiggey           9 Pittsford Su              9.57   4 
 87 Hannah DeGraff             9 Rush-Henriet              9.59   2 
 88 Kalika West               10 Spencerport               9.68   3 
 89 Ramanjot Kaur             11 Rush-Henriet              9.71   3 
 90 Elizabeth Ramsey           8 Webster Schr              9.75   2 
 91 Mikaela Porter             9 Rush-Henriet              9.77   2 
 92 Melissa Poppenberg        11 Victor Centr              9.77   3 
 93 Belinda Thongsavanh       10 Greece Arcad              9.81   1 
 94 Cassidy Kogler             7 Penfield                  9.85   1 
 95 Sonol Rai                  9 Fairport                  9.91   3 
 96 Alicia Miller              9 Fairport                 10.01   1 
 97 Arika Stockie              9 Rush-Henriet             10.04   2 
 98 Hannah Bishop              9 Fairport                 10.32   1 
 99 Nicole Muczynski          10 Brighton                 11.05   1 
100 Eliana Ontiveros-Oberg     9 Brighton                 11.62   5 
 
Girls 300 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Stefani Teglash            8 Penfield                 45.05  19  10   
  2 Melissa Rudy              12 Hilton                   45.33  19   8   
  3 Jenna Strickland          10 Victor Centr             45.88  19   6   
  4 Taylor Alloco             10 Hilton                   46.22  18   5   
  5 Makaila Newland           12 Rush-Henriet             46.42  19   4   
  6 Kennedy Meisenzahl         8 Gates-Chili              46.74  17   3   
  7 Natalie Eckl              10 Penfield                 47.79  18   2   
  8 Ayana Morgan              10 Webster Schr             48.30  18   1   
  9 Alexandra Dittman          8 Hilton                   48.42  15 
 10 Denia Campbell            10 Greece Arcad             48.45  17 
 11 Cemanie Brown              9 Rush-Henriet             48.69  13 
 12 Amanda Poetker            10 Penfield                 48.75  18 
 13 Briana Lowry               9 Hilton                   48.84  15 
 14 Janie Potts                9 Pittsford Su             48.86  18 
 15 Ashlyn Peets              11 Pittsford Su             48.89  14 
 16 Savannah Elliott          11 Victor Centr             48.90  18 
 17 Claire Wolters            12 Hilton                   49.15  16 
 18 Lucy Bonin                11 Pittsford Su             49.18  16 
 19 Emma Canny                10 Rush-Henriet             49.35  17 
 20 Katriel Sadwick           12 Hilton                   49.53  17 
 21 Dilini Liyanage           12 Rush-Henriet             49.65  14 
 22 Maddi Stockman             9 Victor Centr             49.80  15 
 23 Madiha Hussain            10 Pittsford Me             50.04  12 
 24 Ashley Brawn               9 Rush-Henriet             50.04  17 
 25 Bettina Jones              9 Gates-Chili              50.34  10 
 26 Kathryn Novak             11 Penfield                 50.35  13 
 27 Rachel Hodgson             9 Hilton                   50.44  14 
 28 Emily Porcello            11 Hilton                   50.50  15 
 29 Larissa VanDetta           9 Brockport                50.77  14 
 30 Adamaryz Vargas            8 Hilton                   50.83  19 
 31 Macie Ruda                 9 Pittsford Me             50.84  14 
 32 Mira Phillips              9 Penfield                 50.84  13 
 33 Hannah Pfeifer             7 Gates-Chili              51.03  13 
 34 Anna Cuciurean-Zapan       9 Fairport                 51.20   9 
 35 Jamie Morgan              10 Spencerport              51.22  14 
 36 Nicole Barlow              8 Penfield                 51.24  15 
 36 Sequoia Howard             9 Greece Arcad             51.24   9 
 38 Mayra Rodriguez           11 Webster Thom             51.30  16 
 39 Meghan Mendola            10 Webster Thom             51.49  10 
 40 Lauren O'Dell             10 Victor Centr             51.50  13 
 41 Patricia Costa            10 Eastridge                51.62  13 
 42 Chelsea Vanroo             9 Greece Arcad             51.80  10 
 43 Taylor Goodman             9 Spencerport              51.81  12 
 44 Lily Rasichanh            11 Rush-Henriet             51.91  12 
 45 Gabby Antonio             12 Rush-Henriet             51.96  12 
 46 Serena Uhl                10 Victor Centr             52.22  17 
 47 Roni Thompson             10 Gates-Chili              52.23  11 
 48 Mackenzy Femiano           9 Greece Arcad             52.29   8 
 49 Maddy Haney               11 Victor Centr             52.45  11 
 50 Morgan Costello            9 Brockport                52.54   8 
 51 Navdeep Kaur               9 Rush-Henriet             53.09  10 
 52 Jenny Lamar               11 Pittsford Me             53.12   7 
 53 Tori Keenan               11 Brockport                53.27   8 
 54 Adriana Kells             12 Victor Centr             53.41  12 
 55 Trisha Taber              10 Webster Schr             53.46   8 
 56 Shea Smuk                 10 Webster Schr             53.55  11 
 57 Lucy Rugaber               8 Penfield                 53.59   9 
 58 Kathryn Carges            10 Victor Centr             53.64  10 
 59 Connor Vick               11 Hilton                   53.68  11 
 60 Elise Coon                10 Eastridge                53.89  11 
 61 Claire Wildman             9 Mercy                    53.99   9 
 62 Eva Doran                 10 Victor Centr             54.02   8 
 63 Shannon Stevely           12 Mercy                    54.16   9 
 64 Tyra Robertson            10 Gates-Chili              54.66   7 
 65 Cailyn Shapley             9 Fairport                 54.82  15 
 66 Tiffany Leung             12 Fairport                 54.84   6 
 67 Serena Washburn            9 Penfield                 55.03   7 
 68 Emily Zugnoni              9 Rush-Henriet             55.08   8 
 69 Shayna Dehmler            11 Penfield                 55.47   9 
 70 Brianna Cusack            12 Hilton                   55.47   6 
 71 Mahtab Pajand-Birjandi    12 Brockport                55.54   3 
 72 Sofia Stamatis            10 Victor Centr             55.84   6 
 73 Sommer Edwards             9 Hilton                   55.93   6 
 74 Sonol Rai                  9 Fairport                 56.05   6 
 75 Grace Sinsebox             9 Rush-Henriet             56.18  12 
 76 Victoria Maier             9 Hilton                   56.25   6 
 77 Elizabeth Carney           9 Webster Schr             56.39   5 
 78 Olivia Kostiw              9 Rush-Henriet             57.02   7 
 79 Katie Ramsey              11 Webster Schr             57.49   5 
 80 Cassidy Nelson             9 Brighton                 57.54   4 
 81 Eliana Ontiveros-Oberg     9 Brighton                 57.71   5 
 82 Belinda Thongsavanh       10 Greece Arcad             57.98   3 
 83 Isabella Guiggey           9 Pittsford Su             58.70   5 
 84 Melissa Poppenberg        11 Victor Centr             58.86   5 
 85 Ramanjot Kaur             11 Rush-Henriet             59.13   4 
 86 Bianca Mendez             11 Rush-Henriet             59.44   4 
 87 Kalika West               10 Spencerport            1:00.21   2 
 88 Hannah DeGraff             9 Rush-Henriet           1:00.39   3 
 89 Alicia Miller              9 Fairport               1:01.41   2 
 90 Cassidy Kogler             7 Penfield               1:01.69   2 
 91 Abby Fargo                10 Webster Schr           1:02.60   3 
 92 Imani Coleman             12 Greece Arcad           1:06.51   2 
 93 Hannah Bishop              9 Fairport               1:07.84   1 
 94 Valerie Branch            11 Pittsford Su           1:08.34   2 
 95 Arika Stockie              9 Rush-Henriet           1:12.34   2 
 
Girls 600 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Cameron Mackenzie          9 Penfield               1:51.10   3  10   
  2 Gabie Loren               12 Rush-Henriet           1:51.33   3   8   
  3 Sarah Cannon              11 Rush-Henriet           1:52.73   3   6   
  4 Norah Arnold              11 Hilton                 1:53.44   3   5   
  5 Ashley Brawn               9 Rush-Henriet           1:54.91   3   4   
  6 Ava Roncone                9 Pittsford Me           1:57.65   3   3   
  7 Julianna Murphy           11 Penfield               1:57.97   3   2   
  8 Samantha Stirpe           12 Hilton                 1:58.29   3   1   
  9 Caroline Thomas           10 Pittsford Me           1:58.44   3 
 10 Chloe Erdle                9 Pittsford Me           1:59.10   3 
 11 Larissa VanDetta           9 Brockport              1:59.53   3 
 12 Jamie Morgan              10 Spencerport            1:59.71   3 
 13 Elizabeth Priest           9 Fairport               2:00.10   3 
 14 Alexandra Dittman          8 Hilton                 2:01.44   2 
 15 Adelyn Carney              7 Webster Schr           2:01.47   2 
 16 Isabella Cole              8 Penfield               2:03.61   3 
 17 Hannah Pfeifer             7 Gates-Chili            2:03.80   3 
 18 Cheryln Felle              9 Eastridge              2:04.33   2 
 19 Adamaryz Vargas            8 Hilton                 2:04.63   2 
 20 Adriana Kells             12 Victor Centr           2:05.24   2 
 21 Anna Shaughnessy          10 Brighton               2:07.48   2 
 22 Cemanie Brown              9 Rush-Henriet           2:07.70   2 
 23 Emily Zugnoni              9 Rush-Henriet           2:07.87   1 
 24 Katherine Vollmer         10 Pittsford Su           2:08.60   2 
 25 Graciela Simpson           8 Brighton               2:08.88   2 
 26 Tyra Robertson            10 Gates-Chili            2:09.05   1 
 27 Vicky Pham                10 Rush-Henriet           2:09.44   2 
 28 Deena Kohanbani            9 Brighton               2:10.85   2 
 29 Tianna Long-Ashford       10 Rush-Henriet           2:11.77   1 
 30 Eva Signorino             10 Brighton               2:11.92   1 
 31 Lauren DiNardo            11 Penfield               2:12.31   2 
 32 Winona Warczok            12 Victor Centr           2:13.49   1 
 33 Cecilia Delisanti          8 Penfield               2:13.70   1 
 34 Katie Ramsey              11 Webster Schr           2:13.80   1 
 35 Emma Dear                 10 Webster Schr           2:14.43   2 
 36 Maria Morcos              10 Rush-Henriet           2:15.49   1 
 37 Shannon Burdick            9 Penfield               2:15.94   1 
 38 Emily Dowler              10 Brighton               2:17.82   1 
 39 Michelina Houlihan         9 Spencerport            2:21.23   1 
 40 Cassie Murray              9 Webster Thom           2:22.06   2 
 41 Bailey Kossow             10 Pittsford Me           2:27.36   1 
 42 Abby Fargo                10 Webster Schr           2:34.01   1 
 
Girls 1000 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Abby Baerwaldt            10 Rush-Henriet           3:25.54   4  10   
  2 Allison Menendez          10 Rush-Henriet           3:29.96   4   8   
  3 Sophia Camillaci          10 Hilton                 3:32.78   4   6   
  4 Alexis Chatterton          7 Hilton                 3:33.09   4   5   
  5 Vivian Rapp                8 Brighton               3:37.56   3   4   
  6 Taylor Inman               9 Hilton                 3:37.71   3   3   
  7 Annika Playfair            9 Penfield               3:39.63   4   2   
  8 Hanna Bauman              10 Rush-Henriet           3:40.20   3   1   
  9 Dana Owens                10 Eastridge              3:40.58   4 
 10 Dylanne Nowik             11 Rush-Henriet           3:41.74   3 
 11 Kristen Goebel             9 Victor Centr           3:42.03   4 
 12 Charlotte Nazarian         9 Penfield               3:42.51   4 
 13 Jill Bennett              11 Gates-Chili            3:43.02   4 
 14 Deena Kohanbani            9 Brighton               3:44.55   3 
 15 Maddy Haney               11 Victor Centr           3:44.88   1 
 16 Avery Whitely              9 Pittsford Me           3:45.84   3 
 17 Aubrey Masters            11 Penfield               3:47.29   4 
 18 Amanda Hough               8 Hilton                 3:47.54   2 
 19 Haily Filer               12 Victor Centr           3:47.65   2 
 20 Laurelle Scorza           11 Penfield               3:47.72   3 
 21 Emily Miljkovic           11 Fairport               3:47.99   4 
 22 Emily Friden               9 Pittsford Me           3:48.26   3 
 23 Jenny Bartholomay          9 Rush-Henriet           3:48.41   2 
 24 Kristen Hall              12 Penfield               3:50.24   3 
 25 Paige Koss                10 Hilton                 3:52.09   3 
 26 Emma Hammes                9 Brighton               3:52.86   3 
 27 Elise Coon                10 Eastridge              3:54.25   2 
 28 Claire Hanley              9 Webster Thom           3:55.87   2 
 29 Emily Murphy               7 Penfield               3:56.63   2 
 30 Shelby Guinness           10 Eastridge              3:57.83   3 
 31 Emma Daley                10 Gates-Chili            4:00.27   2 
 32 Felicia Finnucane         12 Greece Arcad           4:01.10   1 
 33 Claire Dean               10 Webster Thom           4:02.74   1 
 34 Kristen Kuberka           12 Penfield               4:03.80   2 
 35 Emilee Peters              9 Brockport              4:04.71   2 
 36 Shayna Dehmler            11 Penfield               4:07.51   2 
 37 Cassie Robinson           10 Victor Centr           4:08.75   1 
 38 Bianca Cilento             8 Gates-Chili            4:08.86   1 
 39 Brianna Halladay          11 Brockport              4:09.25   1 
 40 Elizabeth Carney           9 Webster Schr           4:15.67   1 
 41 Tyra Robertson            10 Gates-Chili            4:15.77   1 
 42 Kelsey Whelan              9 Webster Thom           4:23.06   1 
 43 Emily Zuris               10 Webster Thom           4:45.07   1 
 
Girls 1500 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Allison Menendez          10 Rush-Henriet           5:36.68   2  10   
  2 Vivian Rapp                8 Brighton               5:37.01   2   8   
  3 Makenna Bleier            10 Hilton                 5:39.33   2   6   
  4 Charlotte Nazarian         9 Penfield               5:43.68   2   5   
  5 Tori Barnes               12 Pittsford Su           5:44.85   2   4   
  6 Laurelle Scorza           11 Penfield               5:48.64   2   3   
  7 Kristina Witt             10 Webster Thom           5:50.67   2   2   
  8 Kortnie Demers            10 Hilton                 5:57.45   1   1   
  9 Rebecca Thompson           9 Webster Schr           6:02.39   1 
 10 Abby Goodman               9 Rush-Henriet           6:03.07   1 
 11 Katherine Vollmer         10 Pittsford Su           6:03.34   1 
 12 Dana Owens                10 Eastridge              6:03.51   2 
 13 Dylanne Nowik             11 Rush-Henriet           6:06.70   1 
 14 Emma Hammes                9 Brighton               6:08.91   2 
 15 Graciela Simpson           8 Brighton               6:10.68   2 
 16 Jenny Bartholomay          9 Rush-Henriet           6:15.27   2 
 17 Madeleine Hart            11 Brockport              6:26.39   1 
 18 Emma Daley                10 Gates-Chili            6:26.56   1 
 19 Bianca Cilento             8 Gates-Chili            6:29.12   1 
 20 Grace Winfree              9 Pittsford Me           6:31.57   1 
 21 Brianna Halladay          11 Brockport              6:32.33   1 
 22 Emilee Peters              9 Brockport              6:50.63   2 
 23 Lydia Torres              11 Hilton                 7:13.68   1 
 24 Britney Thomas             9 Hilton                 7:14.13   1 
 25 Katherine Abbott          11 Hilton                 7:14.42   1 
 26 Emilee Dauphine            9 Greece Arcad           7:45.78   1 
 
Girls 3000 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alyssa Kalen              11 Hilton                11:53.39   10   
  2 Riley Johnson              8 Hilton                12:00.85    8   
  3 Elizabeth Ramsey           8 Webster Schr          12:03.40    6   
  4 Gillian Brown             10 Rush-Henriet          12:03.76    5   
  5 Erin Davis                 7 Penfield              12:12.84    4   
  6 Makenna Bleier            10 Hilton                12:20.60    3   
  7 Jill Bennett              11 Gates-Chili           12:32.23    2   
 
Girls 55 Meter Hurdles AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Morgan Stewart             9 Penfield                 10.24   4  10   
  2 Megan Allenza             10 Rush-Henriet             10.37   4   8   
  3 Mackenizie Mortimer        9 Fairport                 10.50   4   6   
  4 Brenna McKane             10 Webster Thom             10.69   3   5   
  5 SherDavsia Jaque           9 Gates-Chili              10.86   3   4   
  6 Ariana Cleveland           9 Brockport                10.88   3   3   
  7 Alyssa Kalen              11 Hilton                   10.99   4   2   
  8 Bettina Jones              9 Gates-Chili              11.01   3   1   
  9 Maddi Stockman             9 Victor Centr             11.09   4 
 10 Alexis Duggan             11 Webster Schr             11.24   2 
 11 Emily Shortino             9 Penfield                 11.34   4 
 12 Cassie Murray              9 Webster Thom             11.43   2 
 13 Jessica Swalbach           9 Brockport                11.48   2 
 14 Aubrey Richardson         11 Penfield                 11.85   2 
 15 Sierra Rivers             10 Brighton                 11.98   3 
 16 Madeline Mooney           11 Penfield                 12.07   3 
 17 Lindsay Allen              9 Brockport                12.12   2 
 18 Issette Maldonado          9 Gates-Chili              12.52   1 
 19 Maddy Haney               11 Victor Centr             12.95   2 
 20 Tyrara McLamore            9 Greece Athen             13.78   3 
 21 Demonie Smith             11 Rush-Henriet             13.85   2 
 22 Kaylee Horn               10 Rush-Henriet             15.77   1 
 23 Renee LaSalle              9 Rush-Henriet             16.51   1 
 24 Amelia Perry              10 Rush-Henriet             17.22   4 
 
Girls 4x200 Meter Relay AB
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rush-Henrietta  'A'                                 1:58.74   2  10   
     1) Makaila Newland 12              2) Carley Zoccali 11              
     3) Lily Rasichanh 11               4) Alexis Frith 10                
  2 Victor Central  'A'                                 2:00.73   2   8   
  3 Hilton  'A'                                         2:02.05   2   6   
     1) Claire Wolters 12               2) Izzy Slater 9                  
     3) Briana Lowry 9                  4) Rachel Hodgson 9               
  4 Pittsford Mendon  'A'                               2:04.71   1   5   
     1) Cecilia Savka 10                2) Madiha Hussain 10              
     3) Sanaa Wade 9                    4) Macie Ruda 9                   
  5 Webster Schroeder  'A'                              2:06.13   2   4   
     1) Ayana Morgan 10                 2) Alexis Duggan 11               
     3) Shea Smuk 10                    4) Annika Schouten 9              
  6 Brockport  'A'                                      2:09.05   2   3   
     1) Ariana Cleveland 9              2) Tori Keenan 11                 
     3) Brooke Crandell 11              4) Lindsay Allen 9                
  7 Fairport  'A'                                       2:11.40   1   2   
     1) Elizabeth Priest 9              2) Anna Cuciurean-Zapan 9         
     3) Cailyn Shapley 9                4) Jasmine Le 12                  
  8 Pittsford Mendon  'B'                               2:11.40   1   1   
     1) Sarah Casto 11                  2) Megan Norton 10                
     3) Chloe Erdle 9                   4) Jenny Lamar 11                 
  9 Penfield  'A'                                       2:12.73   2 
     1) Abby Herman 8                   2) Shannon Burdick 9              
     3) Nicole Barlow 8                 4) Kathryn Novak 11               
 
Girls 4x400 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Hilton  'A'                                         4:38.87   10   
     1) Adamaryz Vargas 8               2) Norah Arnold 11                
     3) Taylor Alloco 10                4) Samantha Stirpe 12             
  2 Rush-Henrietta  'A'                                 4:42.24    8   
     1) Sarah Cannon 11                 2) Ashley Brawn 9                 
     3) Gabie Loren 12                  4) Tianna Long-Ashford 10         
  3 Penfield  'A'                                       4:47.32    6   
     1) Julianna Murphy 11              2) Cameron Mackenzie 9            
     3) Natalie Eckl 10                 4) Aubrey Masters 11              
  4 Eastridge  'A'                                      4:53.45    5   
     1) Elise Coon 10                   2) Shelby Guinness 10             
     3) Dana Owens 10                   4) Patricia Costa 10              
  5 Pittsford Mendon  'A'                               4:57.22    4   
     1) Chloe Erdle 9                   2) Emily Friden 9                 
     3) Madiha Hussain 10               4) Sanaa Wade 9                   
  6 Webster Schroeder  'A'                              4:59.08    3   
     1) Momano Leecy 10                 2) Emma Dear 10                   
     3) Katie Ramsey 11                 4) Rebecca Thompson 9             
  7 Pittsford Sutherland  'A'                           5:03.42    2   
     1) Janie Potts 9                   2) Valerie Branch 11              
     3) Isabella Guiggey 9              4) Tori Barnes 12                 
  8 Victor Central  'A'                                 5:06.94    1   
  9 Brighton  'A'                                       5:18.69  
     1) Emily Dowler 10                 2) Sierra Rivers 10               
     3) Anna Shaughnessy 10             4) Eva Signorino 10               
 
Girls 4x800 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Hilton  'A'                                        11:16.42   10   
     1) Taylor Inman 9                  2) Amanda Hough 8                 
     3) Norah Arnold 11                 4) Alexis Chatterton 7            
  2 Rush-Henrietta  'A'                                11:31.17    8   
     1) Allison Menendez 10             2) Becca Coughlin 12              
     3) Jenny Bartholomay 9             4) Abby Goodman 9                 
  3 Penfield  'A'                                      11:51.54    6   
     1) Erin Davis 7                    2) Emily Murphy 7                 
     3) Charlotte Nazarian 9            4) Annika Playfair 9              
  4 Pittsford Mendon  'A'                              12:03.50    5   
     1) Grace Winfree 9                 2) Caroline Thomas 10             
     3) Bailey Kossow 10                4) Avery Whitely 9                
  5 Brockport  'A'                                     12:49.71    4   
     1) Madeleine Hart 11               2) Brianna Halladay 11            
     3) Emilee Peters 9                 4) Larissa VanDetta 9             
 
Girls High Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Miranda Hughes             9 Rush-Henriet           4-08.00    8   
  1 Madison O'Brian           11 Penfield               4-08.00    8   
  1 Rebecca Roth               9 Victor Centr           4-08.00    8   
  4 Meredith Blackburn        10 Penfield               4-06.00    4.50
  4 Taylor Stewart            12 Rush-Henriet           4-06.00    4.50
  6 Regan Maguire              9 Penfield               4-04.00    2   
  6 Karley Schuhart           12 Penfield               4-04.00    2   
  6 Abbie Guidarelli          11 Victor Centr           4-04.00    2   
  9 Kennedy Meisenzahl         8 Gates-Chili           J4-04.00  
 10 Elizabeth Carney           9 Webster Schr           4-02.00  
 10 Shea Smuk                 10 Webster Schr           4-02.00  
 12 Emily Peterson            10 Rush-Henriet           3-10.00  
 -- Sanaa Wade                 9 Pittsford Me                NH  
 
Girls Pole Vault AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Regan Maguire              9 Penfield               9-06.00   10   
  2 Sydney Angus               9 Penfield               8-00.00    7   
  2 Alexis Duggan             11 Webster Schr           8-00.00    7   
  4 Amanda Slack              12 Penfield              J8-00.00    5   
  5 Karley Schuhart           12 Penfield              J8-00.00    4   
  6 Elenie Mitchell           10 Penfield               7-00.00    3   
  7 Shelby Guinness           10 Eastridge             J7-00.00    2   
  8 Anne Bell                 11 Penfield              J7-00.00    1   
  9 Kristen Kukfa             10 Penfield               6-06.00  
 10 Katherine Campbell        10 Penfield               6-00.00  
 10 Anabelle Aebli            10 Penfield               6-00.00  
 10 Patricia Costa            10 Eastridge              6-00.00  
 13 Alicia Bill               10 Webster Schr           5-06.00  
 -- Cecilia Savka             10 Pittsford Me                NH  
 
Girls Long Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 SherDavsia Jaque           9 Gates-Chili           15-00.75   10   
  2 Taylor Alloco             10 Hilton                14-00.00    8   
  3 Taylor Stewart            12 Rush-Henriet          13-06.25    6   
  4 Christina Inya            10 Rush-Henriet          13-05.00    5   
  5 Morgan Stewart             9 Penfield             J13-05.00    4   
  6 Erika Mynio               11 Rush-Henriet          13-03.75    3   
  7 Alexandria Frantz-Bush     9 Rush-Henriet          13-03.50    2   
  8 Grace Sinsebox             9 Rush-Henriet         J13-03.50    1   
  9 Dilini Liyanage           12 Rush-Henriet          13-02.50  
 10 Kristen Heeks             12 Greece Arcad          13-00.50  
 11 Alexis Frith              10 Rush-Henriet          12-11.50  
 12 Annika Schouten            9 Webster Schr          12-11.00  
 13 Amanda Poetker            10 Penfield              12-09.25  
 14 Noelle Davis              12 Rush-Henriet          12-08.00  
 15 Alix Soule                11 Penfield              12-06.50  
 16 Eva Doran                 10 Victor Centr          12-01.00  
 17 Janiyah Norris            10 Rush-Henriet          11-11.50  
 18 Ayshia Faulkner            9 Greece Athen          11-11.00  
 18 Sommer Edwards             9 Hilton                11-11.00  
 20 Katie Argentierri         10 Penfield              11-10.50  
 21 Meredith Blackburn        10 Penfield              11-09.50  
 22 Julia Ciavaglia           12 Rush-Henriet          11-09.25  
 23 Laura Benjamin             9 Rush-Henriet          11-07.50  
 24 Michelina Houlihan         9 Spencerport           11-07.25  
 25 Kyara Belliard            10 Rush-Henriet          11-06.00  
 26 Claire Dean               10 Webster Thom          11-05.00  
 27 Emma Dear                 10 Webster Schr          11-02.00  
 28 Camryn Baird              11 Webster Thom          10-07.50  
 29 Molly LaRocca             11 Brockport              9-09.50  
 30 Megan Norton              10 Pittsford Me           9-05.50  
 31 Nicole Muczynski          10 Brighton               4-07.00  
 
Girls Triple Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sarah Cannon              11 Rush-Henriet          30-08.50   10   
  2 Kennedy Meisenzahl         8 Gates-Chili           28-08.50    8   
  3 Ayshia Faulkner            9 Greece Athen          28-02.50    6   
  4 Regan Maguire              9 Penfield              27-11.50    5   
  5 Janiyah Norris            10 Rush-Henriet          27-09.50    4   
  6 Erika Mynio               11 Rush-Henriet          27-06.00    3   
  7 Amanda Slack              12 Penfield              27-04.50    2   
  8 SherDavsia Jaque           9 Gates-Chili           27-02.75    1   
  9 Skylar Dickason            9 Brighton              26-05.25  
 -- Alix Soule                11 Penfield                    ND  
 -- Julia Ciavaglia           12 Rush-Henriet                ND  
 -- Mackenzie Slater          11 Penfield                    ND  
 
Girls Shot Put AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kayla Nellis               9 Hilton                25-10.75   10   
  2 Sydney Dillman             9 Victor Centr          25-02.50    8   
  3 Jacklyn Capozzi            9 Rush-Henriet          24-07.00    6   
  4 Casey Metzler              9 Penfield              23-07.00    5   
  5 Emily Gross               11 Rush-Henriet          22-10.50    4   
  6 Nicole Gover               9 Rush-Henriet          22-05.00    3   
  7 Leah Manou                10 Webster Schr          22-02.50    2   
  8 Rachel Smith              10 Brockport             21-11.25    1   
  9 Megan Makowski             9 Webster Thom          21-10.00  
 10 Ima Ikpot                  9 Mercy                 21-07.00  
 11 Jasmine Le                12 Fairport              21-04.75  
 12 Brittani Messmer          11 Hilton                20-11.00  
 13 Hannah Malta              11 Hilton                20-04.00  
 14 Brianna Strong            11 Brockport             20-03.75  
 15 Brianna Fay               10 Rush-Henriet          20-02.50  
 16 Kathryn Rose              10 Hilton                20-00.50  
 17 Renee LaSalle              9 Rush-Henriet          19-11.00  
 18 Kiara Tarricone            9 Rush-Henriet          19-09.75  
 19 Jenna LaBombard           10 Rush-Henriet          19-07.50  
 20 Sarah Dickenson            9 Pittsford Me          17-10.75  
 21 Samari Ellingtone          9 Eastridge             17-10.25  
 22 Nicole Sarlo               9 Hilton                16-06.50  
 23 Allison Wilson             9 Rush-Henriet          16-05.50  
 
Girls Weight Throw AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Casey Metzler              9 Penfield              26-11.25   10   
  2 Sydney Dillman             9 Victor Centr          26-01.75    8   
  3 Jenna LaBombard           10 Rush-Henriet          22-10.25    6   
  4 Kayla Nellis               9 Hilton                22-05.50    5   
  5 Stephanie Nwachi           9 Rush-Henriet          22-04.75    4   
  6 Lauren O'Dell             10 Victor Centr          21-09.00    3   
  7 Jacklyn Capozzi            9 Rush-Henriet          21-08.50    2   
  8 Nicole Gover               9 Rush-Henriet          19-11.75    1   
  9 Leah Manou                10 Webster Schr          19-08.25  
 10 Kiara Tarricone            9 Rush-Henriet          19-04.50  
 11 Kathryn Rose              10 Hilton                19-03.25  
 12 Emily Gross               11 Rush-Henriet          18-02.00  
 13 Brianna Fay               10 Rush-Henriet          17-07.25  
 14 Allison Wilson             9 Rush-Henriet          17-04.00  
 15 Brianna Strong            11 Brockport             16-06.75  
 16 Rachel Smith              10 Brockport             16-06.50  
 
Girls 1500 Meter Race Walk AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Payton Yelle               8 Penfield               8:43.80   10   
  2 Momano Leecy              10 Webster Schr           9:21.59    8   
  3 Issette Maldonado          9 Gates-Chili           11:30.20    6   
 
Girls 55 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kyla Ross                  8 School Of Th              8.05   8  10   
  2 Katie Hamilton             8 Batavia                   8.13   8   8   
  3 Rachel Denise              9 Batavia                   8.24   8   6   
  4 Brianna Jones             11 Franklin                  8.29   8   5   
  5 Hannah Knapp              10 Aquinas Inst              8.30   7   4   
  6 Ashley Johnson             9 Batavia                   8.44   8   3   
  7 Hanna LaRocca              8 Wayne Centra              8.51   8   2   
  8 Amala Bernard              9 Aquinas Inst              8.51   8   1   
  9 Alexis Thompson           11 Franklin                  8.52   7 
 10 Maria Voss                 9 Palmyra-Mace              8.58   7 
 11 Tia Rivera                10 Greece Olymp              8.61   7 
 12 Gina Delmonache           10 Aquinas Inst              8.68   7 
 13 Elisha Johnson            11 Franklin                  8.69   6 
 14 Ny-Asia Rivera            10 School Of Th              8.75   6 
 15 Zy'erra Harris            11 School Of Th              8.77   7 
 16 Alexis Villarubbia        10 Aquinas Inst              8.81   6 
 17 Niara Daniels              9 Franklin                  8.83   6 
 18 Gabrielle Havens           9 Batavia                   8.88   6 
 19 Karissa Michel             9 LeRoy                     8.88   4 
 20 Jazmine Johnson            9 Newark Hs-Ny              8.91   6 
 21 Sydney Trabold            10 Wayne Centra              9.07   5 
 22 Brenna Martin              9 Wayne Centra              9.07   5 
 23 Jennifer Adler             7 East Rochest              9.17   4 
 24 Morganne Hope             11 Palmyra-Mace              9.21   5 
 25 Shyana Green              12 School Of Th              9.33   4 
 26 Kayla Eason                8 Hornell                   9.35   5 
 27 Jada Chadwick              9 Newark Hs-Ny              9.36   4 
 28 Kendralee Bell             9 Newark Hs-Ny              9.36   4 
 29 Jennifer Girard           10 Wayne Centra              9.42   3 
 30 Hayley Babbitt            10 LeRoy                     9.47   3 
 31 Rachel Shoots              8 Romulus                   9.48   4 
 32 Melissa Shonicker          9 Aquinas Inst              9.50   4 
 33 Brianna Hanchett           9 Hornell                   9.53   3 
 34 Kayleigh Ground            9 Palmyra-Mace              9.55   3 
 35 Lynese Castro             10 Batavia                   9.60   4 
 36 Alexa Clymo                9 Hornell                   9.72   2 
 37 Alexia Salerno            10 Waterloo                  9.73   3 
 38 Bria Brade                10 Batavia                   9.80   3 
 39 Megan Kipp                 9 Palmyra-Mace             10.00   2 
 40 Jolie Franklin             9 Franklin                 10.05   2 
 41 Niyah Crutchfield         10 Greece Olymp             10.28   2 
 42 Calista Lowry             10 Waterloo                 10.42   2 
 43 Michelle Sullivan         11 Hornell                  13.08   1 
 44 Susan Gostomski           12 Palmyra-Mace             13.17   1 
 45 Claudia Below             11 Waterloo                 13.22   1 
 46 Emilyn Goodman            12 Waterloo                 13.71   1 
 
Girls 300 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Katie Hamel                8 Wayne Centra             47.42   8  10   
  2 Kyla Ross                  8 School Of Th             47.66   8   8   
  3 Amala Bernard              9 Aquinas Inst             48.18   9   6   
  4 Hannah Knapp              10 Aquinas Inst             48.21   9   5   
  5 Brianna Jones             11 Franklin                 48.61   9   4   
  6 Drianni Bennett            9 Sodus Centra             48.92   9   3   
  7 Niara Daniels              9 Franklin                 49.25   9   2   
  8 Maria Voss                 9 Palmyra-Mace             49.35   8   1   
  9 Makenzie Desain            9 Palmyra-Mace             49.75   7 
 10 Gina Delmonache           10 Aquinas Inst             50.03   8 
 11 Tia Rivera                10 Greece Olymp             50.17   8 
 12 Taylor Gabriel             8 Wayne Centra             50.76   8 
 13 Ashley Johnson             9 Batavia                  51.27   7 
 14 Kayla Eason                8 Hornell                  52.42   6 
 15 Karissa Michel             9 LeRoy                    53.45   6 
 16 Ally Miller               10 LeRoy                    53.81   3 
 17 Ny-Asia Rivera            10 School Of Th             54.51   6 
 18 I'Neesha Morris            9 Sodus Centra             54.58   7 
 19 Jazmine Johnson            9 Newark Hs-Ny             54.59   4 
 20 Brenna Martin              9 Wayne Centra             54.95   6 
 21 Zy'erra Harris            11 School Of Th             55.10   5 
 22 Alexis Thompson           11 Franklin                 55.23   7 
 23 Sydney Trabold            10 Wayne Centra             55.83   6 
 24 Michelle Sullivan         11 Hornell                  55.97   2 
 25 Jada Chadwick              9 Newark Hs-Ny             55.99   5 
 26 Kayleigh Ground            9 Palmyra-Mace             56.09   5 
 27 Hayley Babbitt            10 LeRoy                    56.25   3 
 28 Jennifer Girard           10 Wayne Centra             56.29   3 
 29 Paige Wasilewski           9 Batavia                  57.04   2 
 30 Morganne Hope             11 Palmyra-Mace             57.14   4 
 31 Alyssa Cooper              9 East Rochest             57.66   3 
 32 Kendralee Bell             9 Newark Hs-Ny             57.67   4 
 33 Melissa Shonicker          9 Aquinas Inst           1:00.03   5 
 34 Kelsey Kasmarek            9 Batavia                1:00.21   3 
 35 Hailey Fish                9 Sodus Centra           1:00.25   1 
 36 Lynese Castro             10 Batavia                1:00.62   1 
 37 Niyah Crutchfield         10 Greece Olymp           1:07.78   1 
 
Girls 600 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cali Nichols               8 Batavia                1:54.21   10   
  2 Carina Giannini            9 School Of Th           1:56.57    8   
  3 Spring DeFranco            9 Wayne Centra           2:05.22    6   
  4 Lauren Leone               9 Batavia                2:08.53    5   
  5 Jasmine Cooper             9 East Rochest           2:09.01    4   
  6 Alexis Henderson           9 Batavia                2:10.53    3   
  7 Bridgid McCormack          9 Batavia                2:11.51    2   
  8 Madisyn Tomaszewski        9 Batavia                2:11.57    1   
  9 Sarah Bacci                9 East Rochest           2:18.92  
 10 Kelsey Kasmarek            9 Batavia                2:19.55  
 11 Rachel Shoots              8 Romulus                2:26.96  
 12 Rebecca Clifford           9 Hornell                2:27.20  
 13 Hailey Fish                9 Sodus Centra           2:31.28  
 
Girls 1000 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hannah Finkney             8 Batavia                3:39.36   10   
  2 Madison Murray             9 Batavia                3:40.82    8   
  3 Jessie King               10 LeRoy                  3:44.75    6   
  4 McKenna Cone               8 LeRoy                  3:48.04    5   
  5 Carrie Dugan              10 Greece Olymp           3:49.93    4   
  6 Carolyn Jessop             8 Romulus                4:00.89    3   
  7 Alyssa Juliano            10 Batavia                4:03.96    2   
  8 Cara Graham                9 Palmyra-Mace           4:11.53    1   
  9 Hailey Grove               9 East Rochest           4:20.38  
 10 Rebecca Clifford           9 Hornell                4:30.34  
 11 Cheyenne French           10 Aquinas Inst           4:54.87  
 
Girls 1500 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hannah Finkney             8 Batavia                5:46.43   10   
  2 Jaime Kurmis              11 East Rochest           5:51.88    8   
  3 Jessie King               10 LeRoy                  5:57.38    6   
  4 Tara Steensma              9 Wayne Centra           6:00.30    5   
  5 Madison Murray             9 Batavia                6:00.34    4   
  6 Rebekah Thorp              9 Palmyra-Mace           6:08.77    3   
  7 Brooke West                9 Marion                 6:09.01    2   
  8 Joan Mattle                9 Wayne Centra           6:19.08    1   
  9 Alexia Salerno            10 Waterloo               6:27.24  
 10 Catherine Corbin           9 Batavia                6:28.60  
 11 McKenna Miller             9 Palmyra-Mace           6:39.80  
 12 Vanessa Horseman           9 Batavia                7:28.33  
 
Girls 3000 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Joan Mattle                9 Wayne Centra          12:53.32   10   
  2 Tara Steensma              9 Wayne Centra          12:53.94    8   
 
Girls 55 Meter Hurdles CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McKenna Cone               8 LeRoy                    10.64   2  10   
  2 Spring DeFranco            9 Wayne Centra             10.66   2   8   
  3 Amber Mooney               9 Wayne Centra             11.59   2   6   
  4 Madisyn Tomaszewski        9 Batavia                  11.59   1   5   
  5 Gillian Laco              10 Palmyra-Mace             11.61   2   4   
  6 Jennifer Adler             7 East Rochest             13.41   1   3   
 
Girls 4x200 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Wayne Central  'A'                                  2:01.67   10   
  2 Aquinas Institute  'A'                              2:01.89    8   
     1) Amala Bernard 9                 2) Alexis Villarubbia 10          
     3) Hannah Knapp 10                 4) Gina Delmonache 10             
  3 Batavia  'A'                                        2:06.03    6   
     1) Rachel Denise 9                 2) Katie Hamilton 8               
     3) Madisyn Tomaszewski 9           4) Gabrielle Havens 9             
  4 Palmyra-Macedon  'A'                                2:09.55    5   
     1) Maria Voss 9                    2) Isabelle Brewer 9              
     3) Kayleigh Ground 9               4) Makenzie Desain 9              
  5 Hornell  'A'                                        2:26.61    4   
     1) Rebecca Clifford 9              2) Kayla Eason 8                  
     3) Brianna Hanchett 9              4) Alexa Clymo 9                  
 
Girls 4x400 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 LeRoy  'A'                                          5:16.37   10   
     1) Karissa Michel 9                2) Jessie King 10                 
     3) Emily Chavez 12                 4) McKenna Cone 8                 
  2 Batavia  'A'                                        5:17.47    8   
     1) Catherine Corbin 9              2) Bridgid McCormack 9            
     3) Alexis Henderson 9              4) Lauren Leone 9                 
  3 Palmyra-Macedon  'A'                                5:28.41    6   
     1) Adrianna Vasquez 10             2) Abbey Gardner 9                
     3) Collette Morris 9               4) Morganne Hope 11               
  4 East Rochester  'A'                                 5:35.31    5   
     1) Hailey Grove 9                  2) Sarah Bacci 9                  
     3) Jasmine Cooper 9                4) Alyssa Cooper 9                
 
Girls 4x800 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                       11:59.01   10   
     1) Hannah Finkney 8                2) Alyssa Juliano 10              
     3) Madison Murray 9                4) Cali Nichols 8                 
  2 Wayne Central  'A'                                 12:54.28    8   
  3 Palmyra-Macedon  'A'                               13:11.69    6   
     1) Cara Graham 9                   2) McKenna Miller 9               
     3) Rebekah Thorp 9                 4) Gillian Laco 10                
 
Girls High Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kasandra Diaz             10 Greece Olymp           4-06.00   10   
  2 Alyssa Juliano            10 Batavia                3-10.00    8   
  3 Brianna Hanchett           9 Hornell               J3-10.00    6   
 
Girls Pole Vault CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Rachel Denise              9 Batavia                7-00.00   10   
 -- Cali Nichols               8 Batavia                     NH  
 
Girls Long Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Katie Hamilton             8 Batavia               13-09.00   10   
  2 Carley Schojan             8 Wayne Centra          13-04.75    8   
  3 Drianni Bennett            9 Sodus Centra          13-04.00    6   
  4 Jaime Kurmis              11 East Rochest          13-03.75    5   
  5 Gabrielle Havens           9 Batavia               13-03.25    4   
  6 Amy Dhaliwal              10 Greece Olymp          13-00.50    3   
  7 Makenzie Desain            9 Palmyra-Mace          12-08.75    2   
  8 Bridgid McCormack          9 Batavia               12-07.00    1   
  9 Hannah Means               9 Wayne Centra          12-05.25  
 10 Katie Hamel                8 Wayne Centra          12-05.00  
 11 Isabelle Brewer            9 Palmyra-Mace          12-04.50  
 12 Zy'erra Harris            11 School Of Th          12-02.50  
 13 Taylor Gabriel             8 Wayne Centra          11-06.75  
 14 Ashley Johnson             9 Batavia               11-06.50  
 15 Alexis Villarubbia        10 Aquinas Inst          11-03.25  
 16 Collette Morris            9 Palmyra-Mace          11-02.00  
 17 Carolyn Jessop             8 Romulus               11-00.25  
 18 Hailey Grove               9 East Rochest          10-07.25  
 19 Samantha Mills            10 Romulus               10-06.00  
 20 Ny-Asia Rivera            10 School Of Th          10-02.50  
 21 Abbey Gardner              9 Palmyra-Mace           8-11.25  
 22 Claudia Below             11 Waterloo               8-00.25  
 
Girls Triple Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kasandra Diaz             10 Greece Olymp          29-00.00   10   
  2 Hannah Means               9 Wayne Centra          28-03.00    8   
  3 Carley Schojan             8 Wayne Centra          27-09.75    6   
  4 Hanna LaRocca              8 Wayne Centra          27-08.00    5   
  5 Amy Dhaliwal              10 Greece Olymp          26-11.50    4   
  6 Amber Mooney               9 Wayne Centra          26-09.00    3   
  7 Isabelle Brewer            9 Palmyra-Mace          25-03.50    2   
 
Girls Shot Put CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kelly Searles-Porey       12 Palmyra-Mace          25-09.00   10   
  2 Claudia Below             11 Waterloo              23-05.25    8   
  3 Laura Guiste              11 Batavia               23-02.25    6   
  4 Jordan Jaeger             11 Palmyra-Mace          22-11.50    5   
  5 Serita Lewis              10 Greece Olymp          22-05.50    4   
  6 Jessey Bruening            9 Palmyra-Mace          21-10.25    3   
  7 Emilyn Goodman            12 Waterloo              21-04.00    2   
  8 Amber Kelly               12 School Of Th          20-02.50    1   
  9 Shyana Green              12 School Of Th          18-10.25  
 10 Samantha Chilano          10 Greece Olymp          16-10.25  
 11 Megan Kipp                 9 Palmyra-Mace          16-09.75  
 12 Ally Miller               10 LeRoy                 16-08.25  
 13 Susan Gostomski           12 Palmyra-Mace          12-11.50  
 
Girls Weight Throw CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kelly Searles-Porey       12 Palmyra-Mace          25-03.50   10   
  2 Amber Kelly               12 School Of Th          23-04.75    8   
  3 Jaime Kurmis              11 East Rochest          21-04.50    6   
  4 Laura Guiste              11 Batavia               21-03.75    5   
  5 Jordan Jaeger             11 Palmyra-Mace          20-06.75    4   
  6 Jessey Bruening            9 Palmyra-Mace          17-03.50    3   
  7 Shyana Green              12 School Of Th          16-00.50    2   
  8 Megan Kipp                 9 Palmyra-Mace          15-02.50    1   
 
Girls 1500 Meter Race Walk CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Paige Wasilewski           9 Batavia                9:17.02   10   
  2 Emily Chavez              12 LeRoy                  9:24.22    8   
  3 Samantha Mills            10 Romulus                9:57.52    6   
  4 Gillian Laco              10 Palmyra-Mace          10:05.24    5   
  5 Vanessa Horseman           9 Batavia               10:25.00    4   
  6 Abbey Gardner              9 Palmyra-Mace          10:38.59    3   
  7 Collette Morris            9 Palmyra-Mace          10:44.02    2   
 
Girls 55 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brook Celani               7 Webster Schr              8.13   6 
  2 Eva Boothby                8 Webster Schr              8.19   6 
  3 Shelby Monroe              7 Northstar Ch              8.48   6 
  4 Torria Lee                 8 Newark Hs-Ny              8.62   6 
  5 Emily Vienne               8 Mercy                     8.67   5 
  6 Alyssa Damiano             8 Webster Schr              8.69   6 
  7 Jadin Vasciannie           7 Batavia                   8.71   5 
  8 Niamiah Simmons            7 Northstar Ch              8.71   6 
  9 Sarah Adams                7 Batavia                   8.75   6 
 10 Hailey Rice                7 Webster Schr              8.83   5 
 11 Samantha Dumitrescu        7 Webster Schr              8.84   5 
 12 Talia Cholach              7 Webster Schr              8.96   5 
 13 Katie LeClaire             7 Webster Schr              8.98   4 
 14 Grace Colaprete            8 Mercy                     9.04   4 
 15 McKenzie DeWolf            7 Newark Hs-Ny              9.17   5 
 16 Grace Valenti              7 Red Jacket                9.20   4 
 17 Bryanna Cocuzzi            7 Webster Schr              9.20   5 
 18 Kayleigh Schermerhorn      8 Newark Hs-Ny              9.37   5 
 19 Cristina Kolberg           8 Batavia                   9.37   3 
 20 Mei Poutre                 7 Webster Schr              9.42   4 
 21 Ashley Kyle                8 Newark Hs-Ny              9.46   4 
 22 Chrysan Gitsis             7 Webster Schr              9.54   2 
 23 Taylor Patane              8 Webster Schr              9.65   3 
 24 Grace Parmelee             8 Webster Schr              9.65   4 
 25 Rosemarie Feller           8 Bishop Kearn              9.66   2 
 26 Aubre Robinson             7 Hornell                   9.70   3 
 27 Lillian Haley              7 Hornell                   9.71   3 
 28 Bethany Ovenshire          9 Waterloo                  9.72   2 
 29 Mackenzie Putnam           7 Hornell                   9.74   3 
 30 N'Yonna Newton             7 Batavia                   9.90   1 
 31 Carrie Zschoche            7 Hornell                   9.94   1 
 32 Sarah Parrow               8 Waterloo                  9.99   2 
 33 Tamsyn Kuehnert            7 Red Jacket               10.00   2 
 34 Shamitri Bandyopadhyay     7 Webster Schr             10.13   1 
 35 Jessica Meyer              7 Waterloo                 10.18   3 
 36 Meredith McGee             8 Mercy                    10.21   2 
 37 Samatha Dickson            8 Bishop Kearn             15.67   4 
 
Girls 300 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Samatha Dickson            8 Bishop Kearn             45.37   2 
  2 Eva Boothby                8 Webster Schr             45.52   5 
  3 Ashley Kyle                8 Newark Hs-Ny             46.06   2 
  4 Lillian Haley              7 Hornell                  47.33   2 
  5 Shelby Monroe              7 Northstar Ch             50.57   5 
  6 Niamiah Simmons            7 Northstar Ch             50.83   5 
  7 Brooke Sumeriski           7 Batavia                  51.68   2 
  8 Maggie Moulton             8 Mercy                    51.68   4 
  9 Kate Folger                8 Batavia                  52.87   3 
 10 Ashley Gonzalez            8 Marion                   52.94   5 
 11 Alicia Opett               8 Bishop Kearn             53.19   4 
 12 Kayla Colantonio           8 Batavia                  53.74   5 
 13 Gabriella Sartori          7 Mercy                    53.89   3 
 14 Macayla Burke              7 Batavia                  55.21   4 
 15 Megan Smith                7 Batavia                  56.81   4 
 16 Rosemarie Feller           8 Bishop Kearn             56.94   3 
 17 Laura Ferris               8 Mercy                    57.44   3 
 18 Gracie Young               8 Sodus Centra             57.65   3 
 19 Elizabeth Meisenzahl       8 Mercy                    57.75   3 
 20 Liliana Hanning            7 Bishop Kearn           1:02.88   1 
 21 Kendra Burgess             7 Newark Hs-Ny           1:16.14   1 
 
Girls 600 Meter Run Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alicia Opett               8 Bishop Kearn           2:00.81   2 
  2 Lauren Smith               8 Newark Hs-Ny           2:01.21   2 
  3 Maggie Moulton             8 Mercy                  2:01.30   2 
  4 Jeilyn Hernandez           7 Newark Hs-Ny           2:03.13   2 
  5 Laura Ferris               8 Mercy                  2:05.49   2 
  6 Ashley Gonzalez            8 Marion                 2:05.91   2 
  7 Olivia St. Cyr             7 Marion                 2:07.43   2 
  8 Grace Valenti              7 Red Jacket             2:07.98   2 
  9 Megan Smith                7 Batavia                2:10.73   1 
 10 Madeline Taggart           7 Batavia                2:13.33   1 
 11 Lilyann Privitera          7 Webster Schr           2:13.81   1 
 12 Sydney Della Penna         7 Batavia                2:15.58   1 
 13 Viktoria Main              7 Newark Hs-Ny           2:22.54   1 
 14 Katherine Schneider        7 Batavia                2:24.57   1 
 15 Emily Caccamise            8 Batavia                2:24.98   1 
 16 Tamsyn Kuehnert            7 Red Jacket             2:38.90   1 
 17 Kendra Burgess             7 Newark Hs-Ny           2:57.06   1 
 
Girls 1000 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Arianna Brown              7 Batavia                3:45.36  
  2 Lauren Smith               8 Newark Hs-Ny           3:48.03  
  3 Olivia St. Cyr             7 Marion                 3:49.08  
  4 Elizabeth Meisenzahl       8 Mercy                  3:49.88  
  5 Isabella Wattie            7 Penfield               3:51.43  
  6 Ripley Insalaco            8 East Rochest           3:52.38  
  7 Sydney Della Penna         7 Batavia                3:53.19  
  8 Kelly Lozy-Lester          8 Mercy                  4:03.75  
  9 Sierra Parker              8 East Rochest           4:10.36  
 10 Emily Caccamise            8 Batavia                4:11.14  
 11 Viktoria Main              7 Newark Hs-Ny           4:17.30  
 12 Katherine Schneider        7 Batavia                4:17.85  
 13 Ellasun Chaimberlain       7 East Rochest           4:23.90  
 
Girls 1500 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sara Ciurca                8 Mercy                  5:54.63  
  2 Olivia De Lorme            7 Batavia                6:17.89  
  3 Maggie Andersen            7 Batavia                6:58.29  
 
Girls 55 Meter Hurdles Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kailyn Crawford            8 Newark Hs-Ny             11.37   2 
  2 Torria Lee                 8 Newark Hs-Ny             11.41   2 
  3 Rachel Rennie              7 Waterloo                 12.20   2 
  4 Kendra Derleth             8 Waterloo                 12.21   1 
  5 Grace Parmelee             8 Webster Schr             12.25   1 
  6 Aubre Robinson             7 Hornell                  12.45   1 
  7 Mackenzie Putnam           7 Hornell                  12.63   1 
  8 Ann Marie Russell          8 Waterloo                 12.76   2 
  9 Jadelyn Butler             8 Waterloo                 12.91   2 
 10 Jessica Meyer              7 Waterloo                 13.34   1 
 11 Carlie Wilcox              8 Waterloo                 13.78   2 
 12 Carrie Zschoche            7 Hornell                  15.04   1 
 13 Liliana Hanning            7 Bishop Kearn             15.29   1 
 14 Elena DiFante              8 Batavia                  17.33   2 
 
Girls 4x200 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Webster Schroeder  'B'                              2:07.54  
     1) Alyssa Damiano 8                2) Chrysan Gitsis 7               
     3) Hailey Rice 7                   4) Brook Celani 7                 
  2 Batavia  'C'                                        2:27.44  
     1) Cristina Kolberg 8              2) N'Yonna Newton 7               
     3) Brooke Sumeriski 7              4) Morgan Travis 7                
  3 Hornell  'B'                                        2:29.92  
     1) Mackenzie Putnam 7              2) Lillian Haley 7                
     3) Aubre Robinson 7                4) Carrie Zschoche 7              
 -- Mercy  'A'                                               DQ  
     1) Kelly Lozy-Lester 8             2) Gabriella Sartori 7            
     3) Grace Colaprete 8               4) Emily Vienne 8                 
 
Girls 4x400 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'C'                                        5:15.32  
     1) Kate Folger 8                   2) Sara Falcone 7                 
     3) Olivia De Lorme 7               4) Sarah Adams 7                  
 
Girls 4x800 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'C'                                       13:08.82  
     1) Madeline Taggart 7              2) Macayla Burke 7                
     3) Arianna Brown 7                 4) Maggie Andersen 7              
 
Girls High Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nia Ross                   8 Batavia                3-10.00  
  2 Lydia Geiger               7 Batavia                3-08.00  
 
Girls Long Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gracie Young               8 Sodus Centra          12-03.25  
  2 Kailyn Crawford            8 Newark Hs-Ny          12-03.00  
  3 Lydia Geiger               7 Batavia               11-09.25  
  4 Rachel Rennie              7 Waterloo              11-06.50  
  5 Katie LeClaire             7 Webster Schr          11-03.50  
  6 Hailey Rice                7 Webster Schr          11-00.50  
  7 Jadelyn Butler             8 Waterloo              10-09.50  
  8 Kendra Derleth             8 Waterloo               9-10.00  
  9 Ann Marie Russell          8 Waterloo               9-09.25  
 10 Ripley Insalaco            8 East Rochest           9-05.75  
 11 Ellasun Chaimberlain       7 East Rochest           9-02.50  
 12 Carlie Wilcox              8 Waterloo               8-02.50  
 13 Gianna Wright              8 Newark Hs-Ny           5-11.50  
 
Girls Triple Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Elena DiFante              8 Batavia               25-05.50  
 -- Nia Ross                   8 Batavia                     ND  
 
Girls Shot Put Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sarah Parrow               8 Waterloo              27-03.75  
  2 Morgan Travis              7 Batavia               25-00.75  
  3 Kayla Colantonio           8 Batavia               23-00.00  
  4 Meredith McGee             8 Mercy                 22-11.50  
  5 Bethany Ovenshire          9 Waterloo              22-00.50  
  6 Kayleigh Schermerhorn      8 Newark Hs-Ny          21-04.50  
  7 Chrysan Gitsis             7 Webster Schr          19-11.50  
  8 Gianna Wright              8 Newark Hs-Ny          18-06.00  
  9 McKenzie DeWolf            7 Newark Hs-Ny          16-09.00  
 
Girls 1500 Meter Race Walk Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Olivia Wolanski            8 Marion                 8:55.17  
 
Boys 55 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Derrick Rogers             9 Gates-Chili               7.01  14  10   
  2 Justice Obasi             10 Rush-Henriet              7.11  14   8   
  3 Brandon Ribis              9 Rush-Henriet              7.13  14   6   
  4 Michael Halligan          12 Hilton                    7.15  14   5   
  5 Tahj Lewis                12 Rush-Henriet              7.16  13   4   
  6 Caleb Pettway             10 Brighton                  7.19  12   3   
  7 Soloman Mohammed           9 Rush-Henriet              7.23  13   2   
  8 Jake Shaffer               9 Webster Schr              7.23  13   1   
  9 Hughan Reid               10 Webster Thom              7.27  13 
 10 Michael DiFiore           10 Webster Schr              7.27  12 
 11 Nolan Bernardi            10 McQuaid Jesu              7.33  13 
 12 Stephen Beckham            9 Rush-Henriet              7.33  13 
 13 Brady Lin                 11 Rush-Henriet              7.34  13 
 14 Shane Toung               10 Webster Schr              7.39  12 
 15 Daniel Simmonds           11 Rush-Henriet              7.42  14 
 16 Jason Vidjan              11 Brighton                  7.42  11 
 17 Michael Camerieri         12 Rush-Henriet              7.43  11 
 18 LeVonte Smith              9 Rush-Henriet              7.44  10 
 19 Caleb Prentice-Brown      11 Brockport                 7.44  12 
 20 Anthony Sansone           10 Hilton                    7.46  11 
 21 Jon Hanna                  9 Rush-Henriet              7.49  13 
 22 Tony Nickel               12 Hilton                    7.50  10 
 23 Giovanni Greer             9 Greece Athen              7.50  11 
 24 Kevin Jackson              9 Spencerport               7.51  12 
 25 Nick Ahearn               11 Victor Centr              7.52  11 
 26 Chris Allen                8 Penfield                  7.60  11 
 27 Jonah Temple               9 McQuaid Jesu              7.61  10 
 28 Mike Lippa                 9 McQuaid Jesu              7.64  10 
 28 Colby Warren              12 Brighton                  7.64  12 
 30 Eric Veltre               12 McQuaid Jesu              7.64   9 
 31 Brandon Barnhart          11 Greece Arcad              7.68  11 
 32 Matt Tommasi               9 Pittsford Me              7.71   8 
 33 Matt Ryan                  9 Webster Schr              7.73   9 
 34 Brendan Frutchay          10 Victor Centr              7.75   9 
 35 Conner Doyle              10 Webster Schr              7.77   9 
 36 Konnor Blankenbush        11 Rush-Henriet              7.78   9 
 37 Anthony Ren                9 Pittsford Me              7.78   7 
 38 Jacob Horn                 9 Greece Athen              7.78   9 
 39 Justin Lunn                8 Webster Schr              7.78   8 
 40 Adrian Medina             11 Brighton                  7.80   8 
 41 Justin Meyers             10 Victor Centr              7.81  10 
 42 Matt Savino               10 Greece Arcad              7.82   9 
 43 Chaz Velazquez             9 Penfield                  7.82   9 
 44 Joey Loffredo             11 Victor Centr              7.83   8 
 45 Connor Faucher             9 Brighton                  7.83   6 
 46 Jack Procaccini           10 Webster Schr              7.83   5 
 47 Aiden Hoffmeier           11 Brockport                 7.85   6 
 48 Steve Delgaizo            12 Greece Arcad              7.85   8 
 49 Izaiah Cheek               9 Fairport                  7.86   7 
 50 Michael Harris             9 Webster Schr              7.87   7 
 50 Aaron Rodriguez            9 Webster Schr              7.87   5 
 52 Brandon Williams          10 Victor Centr              7.88   7 
 53 Ayden Castello             9 Rush-Henriet              7.90   5 
 54 Mark Mills                10 McQuaid Jesu              7.90   8 
 55 Ben Fisler                 9 Webster Thom              7.91   3 
 56 Keith Scott Jr.            9 Brighton                  7.91   6 
 57 Jacob Caputo               9 Pittsford Me              7.94   5 
 58 John Tran                 10 Rush-Henriet              7.96   8 
 59 Alex McNulty-Romaguera     9 McQuaid Jesu              7.97   6 
 60 Ricardo Garcia             9 Greece Athen              7.98   7 
 61 Bo Harris                 12 Brighton                  7.98   4 
 62 Nathan McKay               9 Webster Schr              8.00   7 
 63 Cameron Connolly           9 Hilton                    8.01   6 
 64 Garret Suhr                9 Hilton                    8.04   5 
 65 Michael Abbott             9 Hilton                    8.06   6 
 66 Chris Rankin              11 Webster Thom              8.09   6 
 67 Zachary Brightman         11 Rush-Henriet              8.10   5 
 68 Brad Whitney               9 Rush-Henriet              8.13   4 
 69 Chris Day                  9 Brighton                  8.13   7 
 70 Matthew McDonald           9 Fairport                  8.16   3 
 71 Zach Baccarro              9 Fairport                  8.19   4 
 72 Cameron Turcott            9 Webster Schr              8.21   5 
 73 DeVaughnte Dennis         11 Rush-Henriet              8.26   3 
 74 Emmett VanderStouw         9 Webster Schr              8.27   4 
 75 Justin Taber               9 Webster Schr              8.27   3 
 76 William Boula              9 Hilton                    8.28   2 
 77 Orion Clark                9 Hilton                    8.29   3 
 78 Forsgren Dallin            9 Fairport                  8.32   4 
 79 Jonathan French           10 Penfield                  8.33   2 
 80 Lucas Bechtold             9 Webster Thom              8.36   4 
 81 Sammy Levin               11 Webster Schr              8.38   5 
 82 Brenden McCauley          11 Brockport                 8.38   2 
 83 Devin Lam                 10 Fairport                  8.40   3 
 84 Michael Jobling            9 Pittsford Su              8.42   2 
 85 Tommy Faticone             9 Penfield                  8.45   3 
 86 Chris Kozolowski           8 Penfield                  8.45   3 
 87 Kevin Pham                 9 Greece Arcad              8.53   1 
 88 Nicholas Brauch            9 Brockport                 8.53   2 
 89 Benjamin Brown             9 Rush-Henriet              8.55   1 
 90 Tommy Wyant                9 Webster Schr              8.85   1 
 91 Andrew Wallman             9 Fairport                  8.96   1 
 92 Matthew Garippa            9 Webster Thom              9.20   1 
 93 Ben Vanderstouw           11 Webster Schr              9.78  12 
 
Boys 300 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Derrick Rogers             9 Gates-Chili              40.33  17  10   
  2 Jake Shaffer               9 Webster Schr             40.35  17   8   
  3 Hunter Duford             11 Hilton                   40.63  17   6   
  4 Michael DiFiore           10 Webster Schr             40.67  17   5   
  5 Casey Harris               9 Hilton                   40.93  17   4   
  6 Daniel Harper             12 Hilton                   41.14  15   3   
  7 Brandon Ribis              9 Rush-Henriet             41.83  16   2   
  8 Justice Obasi             10 Rush-Henriet             42.20  16   1   
  9 Justin Myers              11 Webster Thom             42.26  15 
 10 Anthony Sansone           10 Hilton                   42.32  15 
 11 Gavin Simpson             11 Fairport                 42.37  14 
 12 Caleb Prentice-Brown      11 Brockport                42.46  16 
 13 Patrick De La Cruz        10 McQuaid Jesu             42.68  15 
 14 Michael Camerieri         12 Rush-Henriet             42.69  13 
 15 Owen Gilbert              11 Fairport                 42.79  14 
 16 Zach Wigent               10 Fairport                 42.87  15 
 17 Marcus Delgazio            9 Greece Arcad             42.93  13 
 18 Mike Lippa                 9 McQuaid Jesu             43.07  12 
 19 Tahj Lewis                12 Rush-Henriet             43.08  14 
 20 Colin Willebrandt          9 Victor Centr             43.09   8 
 21 Jacob Fisler              11 Webster Thom             43.22  16 
 22 Sean Cornellia             9 Greece Arcad             43.32  12 
 23 Conner Doyle              10 Webster Schr             43.40  13 
 24 Mark Mills                10 McQuaid Jesu             43.49   6 
 25 Chris Allen                8 Penfield                 43.51  14 
 26 Jason Vidjan              11 Brighton                 43.83  12 
 27 Patrick Wilbur            10 Brockport                43.88  10 
 28 Hobart Williamson         10 McQuaid Jesu             43.92  13 
 29 Quinn Strassburg           8 McQuaid Jesu             43.93  10 
 30 Evan Lockhart              9 Penfield                 43.95  13 
 31 Jacob Bishop              12 Hilton                   43.96  12 
 32 Jacob Gefell              10 Greece Athen             44.13   9 
 33 Jeff Page                 11 Spencerport              44.17  12 
 34 Muxing Zhao               10 Brighton                 44.40  10 
 35 Ben Meisenzahl            10 McQuaid Jesu             44.55   8 
 36 Izaiah Cheek               9 Fairport                 44.61   9 
 37 Michael Abbott             9 Hilton                   44.94  11 
 38 Chaz Velazquez             9 Penfield                 44.95  12 
 39 Tre Jones                 10 Brockport                45.00   7 
 40 Brendan Wilson             9 Greece Arcad             45.15  10 
 41 Jacob Horn                 9 Greece Athen             45.31   8 
 42 Joey Loffredo             11 Victor Centr             45.36  11 
 43 Jacob Caputo               9 Pittsford Me             45.46   9 
 44 Matt Tommasi               9 Pittsford Me             45.65   6 
 45 Zachary Brightman         11 Rush-Henriet             45.67   6 
 46 Adrian Medina             11 Brighton                 45.74   5 
 47 Aiden Hoffmeier           11 Brockport                45.74  11 
 48 Matt Ryan                  9 Webster Schr             45.87   9 
 49 John Steele               10 McQuaid Jesu             45.93  11 
 50 Brenden McCauley          11 Brockport                46.23   4 
 51 Shane Toung               10 Webster Schr             46.28   9 
 52 Brandon Williams          10 Victor Centr             46.37  10 
 53 Nathan McKay               9 Webster Schr             46.46   9 
 54 Giovanni Greer             9 Greece Athen             46.52   3 
 55 David Fanto               12 Penfield                 46.54   8 
 56 Jon Hanna                  9 Rush-Henriet             46.74   8 
 57 Liam McKessy               9 Fairport                 46.75   5 
 58 Ricardo Garcia             9 Greece Athen             46.78   7 
 59 Ethan Heil                 9 Webster Thom             46.93   5 
 60 Jonathan French           10 Penfield                 46.95   4 
 61 Anthony Ren                9 Pittsford Me             47.27  11 
 62 Chris Rankin              11 Webster Thom             47.33   7 
 63 Orion Clark                9 Hilton                   47.47   5 
 64 Sammy Levin               11 Webster Schr             47.59   4 
 65 Brad Whitney               9 Rush-Henriet             47.71   6 
 66 Nicholas Brauch            9 Brockport                47.72   4 
 67 Garret Suhr                9 Hilton                   47.79   3 
 68 Srihari Chari             11 Rush-Henriet             47.85   5 
 69 John Tran                 10 Rush-Henriet             48.19   4 
 70 Cameron Connolly           9 Hilton                   48.51   3 
 71 Mike McArthur             10 Webster Schr             48.64   6 
 72 Kevin Pham                 9 Greece Arcad             49.12   3 
 73 Michael Jobling            9 Pittsford Su             49.15   5 
 74 Devin Lam                 10 Fairport                 49.91   2 
 75 DeVaughnte Dennis         11 Rush-Henriet             50.33   3 
 76 Jared Chan                10 McQuaid Jesu             50.76   2 
 77 Tommy Faticone             9 Penfield                 50.94   4 
 78 Andrew Edwards             9 Spencerport              51.32   2 
 79 Josh Blackburn            11 Gates-Chili              51.50   1 
 80 Benjamin Brown             9 Rush-Henriet             52.54   1 
 81 Dylan DelConte             9 Gates-Chili              59.64   1 
 
Boys 600 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kevin Winn                10 Fairport               1:32.93   3  10   
  2 Dakota Prokop             10 Rush-Henriet           1:33.78   3   8   
  3 Kevin VanGee              10 Webster Schr           1:33.99   3   6   
  4 Daniel Harper             12 Hilton                 1:34.87   3   5   
  5 Andrew Helbig             11 Webster Schr           1:35.62   3   4   
  6 Brian Kline               10 Rush-Henriet           1:35.85   3   3   
  7 Austin Iodice             10 Eastridge              1:37.17   3   2   
  8 Brian Martin              10 Hilton                 1:38.47   3   1   
  9 AJ Gruttadauro            11 Brockport              1:38.65   3 
 10 John Steele               10 McQuaid Jesu           1:41.24   2 
 11 Michael Allchin           11 Penfield               1:41.25   2 
 12 Evan Pirnie                9 Hilton                 1:41.33   3 
 13 Jacob Fisler              11 Webster Thom           1:44.17   3 
 14 Evan Lockhart              9 Penfield               1:44.24   2 
 15 Jacob Gefell              10 Greece Athen           1:45.21   2 
 16 Trent Marasco              9 Spencerport            1:45.33   2 
 17 Daniel Warth               8 Brighton               1:47.57   1 
 18 Mike McArthur             10 Webster Schr           1:47.62   1 
 19 Hobart Williamson         10 McQuaid Jesu           1:48.10   2 
 20 Ben Meisenzahl            10 McQuaid Jesu           1:48.21   2 
 21 Justin Lunn                8 Webster Schr           1:49.04   1 
 22 Craig Gebo                 9 Greece Arcad           1:49.12   1 
 23 Nicholas Jelfo            12 Rush-Henriet           1:49.42   1 
 24 Alfonso Martinez          11 Rush-Henriet           1:49.72   2 
 25 Milad Ghanatios           10 Gates-Chili            1:50.74   2 
 26 Alex Micket               11 Greece Arcad           1:52.05   2 
 27 James Keegan              10 Brighton               1:52.65   2 
 28 Michael Jobling            9 Pittsford Su           1:54.54   1 
 29 Srihari Chari             11 Rush-Henriet           1:54.82   1 
 30 Caleb Klaver              11 Rush-Henriet           1:55.04   1 
 31 Connor Bolam              10 Gates-Chili            2:03.74   1 
 32 Justin Garcia             11 Pittsford Me           2:19.31   1 
 
Boys 1000 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nick Swancott             12 Rush-Henriet           2:50.57   5  10   
  2 Trevor Carney             11 Webster Schr           2:53.48   5   8   
  3 Caleb Peck                 9 Brockport              2:55.29   5   6   
  4 Conor Davis               10 Penfield               2:55.54   5   5   
  5 Ethan Abell                9 Fairport               2:55.87   5   4   
  6 Evan Pirnie                9 Hilton                 2:55.88   5   3   
  7 Brian Martin              10 Hilton                 2:56.52   5   2   
  8 Luke Bucci                 9 Fairport               2:57.34   5   1   
  9 Shane Pease                9 Greece Athen           2:57.82   4 
 10 Tommy Betters              9 McQuaid Jesu           2:58.73   4 
 11 Benjamin Stalls           10 Eastridge              3:00.19   4 
 12 Eric Piato                11 Hilton                 3:00.61   5 
 13 Isaac Barrett              9 Brockport              3:00.94   4 
 14 Carter Underwood          11 Rush-Henriet           3:02.75   5 
 15 Jack Snover                9 Webster Schr           3:03.88   4 
 16 Dillon Riggs              11 Gates-Chili            3:06.32   3 
 17 Kyle Heyer                11 Penfield               3:06.84   5 
 18 Noah Brown                 9 Rush-Henriet           3:07.08   4 
 19 Zach Anderson             10 McQuaid Jesu           3:08.01   4 
 20 Aaron Contestabile        12 Greece Arcad           3:08.05   4 
 21 Paul Suflita              10 Greece Arcad           3:08.15   2 
 22 Jackie Huang              12 Rush-Henriet           3:08.34   4 
 23 Julius Donath             11 Brockport              3:08.47   3 
 24 Mark Pham                 10 Rush-Henriet           3:08.80   4 
 25 Krubell Mekonen           12 Rush-Henriet           3:08.90   4 
 26 William Liou              10 Fairport               3:09.46   3 
 27 Landon Urzetta             9 Victor Centr           3:10.48   4 
 28 Robert Meyer              10 Rush-Henriet           3:10.52   3 
 29 Tyler Bentinvenga         10 Greece Arcad           3:10.58   4 
 30 Yonatan Yemane             8 Rush-Henriet           3:10.78   3 
 31 Paul Vicks                10 Pittsford Me           3:11.25   3 
 32 Jack Callard               9 Fairport               3:12.24   2 
 33 Colin Zavacki              9 Gates-Chili            3:12.48   3 
 34 Michael Anderson          10 McQuaid Jesu           3:13.30   3 
 35 Jacob Humphreys           11 Brockport              3:15.76   3 
 36 Xander Guzman              9 Brighton               3:15.77   3 
 37 Matt Ryan                  9 Webster Schr           3:16.34   2 
 38 Nathan Daley               9 Gates-Chili            3:17.13   2 
 39 Damien Stein               7 Brockport              3:21.52   2 
 40 Milad Ghanatios           10 Gates-Chili            3:22.86   1 
 41 Alex Micket               11 Greece Arcad           3:25.11   2 
 42 Gio Alberto                9 Gates-Chili            3:25.36   1 
 43 Tucker Wehner             11 Pittsford Su           3:25.99   2 
 44 Clifford Imes             10 Eastridge              3:28.03   3 
 45 Connor Sargent            11 Gates-Chili            3:28.18   1 
 46 Andrew Bischoping         11 Pittsford Me           3:28.78   2 
 47 Noah Scheer               10 Webster Schr           3:28.96   2 
 48 Noah Bonadonna             7 Brighton               3:33.39   1 
 49 Enzo DeStephano            9 Webster Thom           3:35.18   2 
 50 Tommy Wyant                9 Webster Schr           3:38.46   1 
 51 Nathan D'Andrea           10 Brockport              3:38.51   1 
 52 Christopher Fursman        9 Pittsford Me           3:38.71   1 
 53 Nathan Johanneman          7 Penfield               3:40.75   1 
 54 Jack Warren                9 Rush-Henriet           4:18.51   1 
 -- Noah Taddesse             11 Rush-Henriet           2:49.51   5 
 
Boys 1600 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Michael Mancuso           10 Hilton                 4:55.94   4  10   
  2 Nathan Ramsay             11 Webster Schr           5:02.06   4   8   
  3 Nicholas Andrews           8 Brockport              5:02.62   4   6   
  4 John Pullano               9 Penfield               5:03.22   4   5   
  5 Josh Pomerleau             9 Webster Schr           5:03.47   4   4   
  6 Justin Scheg              11 Hilton                 5:04.26   4   3   
  7 Andy Frank                 8 Penfield               5:04.64   4   2   
  8 Matt Tellstone            12 Victor Centr           5:04.87   4   1   
  9 Conor Davis               10 Penfield               5:05.00   3 
 10 Michael Speciale           9 Hilton                 5:05.36   3 
 11 Oliver Rapp               10 Brighton               5:06.15   4 
 12 Cameron Campbell          12 Hilton                 5:06.90   4 
 13 Joe Doerr                 10 McQuaid Jesu           5:07.64   3 
 14 Thomas Dellinger          10 Brighton               5:08.93   3 
 15 Vander Hart                8 Brockport              5:10.71   3 
 16 Isaac Barrett              9 Brockport              5:12.96   3 
 17 William Stone             10 Brighton               5:15.61   3 
 18 Zachary Gauronski          8 Penfield               5:16.08   3 
 19 Owen Aser                  9 Webster Schr           5:16.18   3 
 20 Mike Palmerini            10 McQuaid Jesu           5:16.77   3 
 21 Caleb Peck                 9 Brockport              5:18.25   4 
 22 Liam Blake                12 McQuaid Jesu           5:18.34   3 
 23 Jake Marchese              8 Penfield               5:18.96   3 
 24 David McCarroll           12 Rush-Henriet           5:20.52   4 
 25 Hunter Braun               9 Victor Centr           5:20.68   3 
 26 Krubell Mekonen           12 Rush-Henriet           5:21.06   3 
 27 Noah Brown                 9 Rush-Henriet           5:23.10   2 
 28 Benjamin Stalls           10 Eastridge              5:25.04   4 
 29 Andrew Willis             10 Greece Athen           5:26.36   3 
 30 Brian Hoang                9 Fairport               5:26.44   2 
 31 Brett Patmore              9 Spencerport            5:27.56   2 
 32 Robby Bettin              11 Hilton                 5:28.16   2 
 33 Thomas Avery              12 Hilton                 5:29.91   2 
 34 Robert Meyer              10 Rush-Henriet           5:30.04   3 
 35 Tyler Bentinvenga         10 Greece Arcad           5:30.82   2 
 36 Aaron Albrecht             9 Brockport              5:30.92   4 
 37 Matt Lehman                8 Webster Schr           5:31.61   2 
 38 Josh Merrit               10 Webster Schr           5:31.64   2 
 39 Nathan Daley               9 Gates-Chili            5:32.69   3 
 40 Mark Pham                 10 Rush-Henriet           5:34.19   2 
 41 Jacob Humphreys           11 Brockport              5:34.72   2 
 42 Damien Stein               7 Brockport              5:34.93   2 
 43 Yonatan Yemane             8 Rush-Henriet           5:38.17   2 
 44 Jackie Huang              12 Rush-Henriet           5:38.34   2 
 45 Xander Guzman              9 Brighton               5:38.59   2 
 46 Michael Anderson          10 McQuaid Jesu           5:39.16   2 
 47 Mason Minerva             11 Brighton               5:39.44   2 
 48 Max Utzman                 9 Fairport               5:41.35   2 
 49 Garrett Hall               7 Penfield               5:41.58   1 
 50 Jason Harrison            10 Webster Schr           5:45.96   1 
 51 Julius Donath             11 Brockport              5:47.83   3 
 52 Owen Conlon               11 Gates-Chili            5:50.06   1 
 53 Tucker Wehner             11 Pittsford Su           5:51.38   1 
 54 Noah Bonadonna             7 Brighton               5:55.55   1 
 55 Clifford Imes             10 Eastridge              5:55.81   2 
 56 Zach Hoffman               9 Rush-Henriet           6:05.37   2 
 57 Connor Sargent            11 Gates-Chili            6:07.29   1 
 58 Colin Zavacki              9 Gates-Chili            6:07.77   1 
 59 Bryce Embling              9 Fairport               6:08.73   1 
 60 Jack Rogers               10 Webster Schr           6:12.77   1 
 61 Nick Bober                 9 Webster Schr           6:17.32   1 
 62 Christopher Fursman        9 Pittsford Me           6:23.36   1 
 63 Nathan D'Andrea           10 Brockport              6:31.98   1 
 64 Connor Bolam              10 Gates-Chili            6:48.07   1 
 
Boys 3200 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Justin Scheg              11 Hilton                10:32.15   10   
  2 David McCarroll           12 Rush-Henriet          10:44.32    8   
  3 Cameron Campbell          12 Hilton                10:45.30    6   
  4 Paul Suflita              10 Greece Arcad          10:45.31    5   
  5 Nicholas Andrews           8 Brockport             10:54.16    4   
  6 Michael Speciale           9 Hilton                10:55.42    3   
  7 Aaron Albrecht             9 Brockport             10:58.71    2   
  8 Vander Hart                8 Brockport             10:59.02    1   
  9 Brian Egan                 9 Fairport              11:01.64  
 10 Daniel Warth               8 Brighton              11:28.80  
 11 Jonathan Lutzer            9 Fairport              11:39.48  
 12 Frank Leni                 9 McQuaid Jesu          12:10.29  
 13 Dillon Riggs              11 Gates-Chili           12:16.24  
 14 Nathan Daley               9 Gates-Chili           12:17.91  
 15 Owen Conlon               11 Gates-Chili           13:05.21  
 
Boys 55 Meter Hurdles AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Evan Williams             11 Gates-Chili               9.09   3  10   
  2 Brendan Frutchay          10 Victor Centr              9.45   3   8   
  3 Austin Nellis             11 Hilton                    9.64   3   6   
  4 Daniel Simmonds           11 Rush-Henriet              9.77   3   5   
  5 Brady Lin                 11 Rush-Henriet              9.79   3   4   
  6 Alex McNulty-Romaguera     9 McQuaid Jesu              9.91   2   3   
  7 Konnor Blankenbush        11 Rush-Henriet              9.97   3   2   
  8 James O'Heron             11 Pittsford Me             10.11   3   1   
  9 Mason Deluca               9 Webster Schr             10.17   3 
 10 Thomas Firkins            11 Hilton                   10.29   2 
 11 Austin Iodice             10 Eastridge                10.47   2 
 12 Layton Cummings            9 Pittsford Me             10.48   1 
 13 Peyton Powarzynski         9 Spencerport              10.78   1 
 14 Caleb Klaver              11 Rush-Henriet             11.15   1 
 15 Nicholas Jelfo            12 Rush-Henriet             11.29   1 
 16 Chris Kozolowski           8 Penfield                 11.40   1 
 17 Nathan Schmitt             9 Spencerport              12.39   1 
 
Boys 4x200 Meter Relay AB
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hilton  'A'                                         1:42.88   2  10   
  2 Webster Schroeder  'A'                              1:42.89   2   8   
     1) Zuhrick Jackson 9               2) Mason Deluca 9                 
     3) Alex Marino 10                  4) Jake Shaffer 9                 
  3 McQuaid Jesuit  'A'                                 1:46.67   2   6   
     1) Eric Veltre 12                  2) Nolan Bernardi 10              
     3) Jonah Temple 9                  4) Patrick De La Cruz 10          
  4 Rush-Henrietta  'A'                                 1:47.02   2   5   
     1) Stephen Beckham 9               2) Soloman Mohammed 9             
     3) LeVonte Smith 9                 4) Ayden Castello 9               
  5 Fairport  'A'                                       1:48.10   1   4   
     1) Zach Wigent 10                  2) Gavin Simpson 11               
     3) Owen Gilbert 11                 4) Kevin Winn 10                  
  6 Victor Central  'A'                                 1:49.32   2   3   
  7 Pittsford Mendon  'A'                               1:50.55   1   2   
     1) Jack Whitaker 9                 2) Charlie Cerrone 10             
     3) Layton Cummings 9               4) Sean Gelb 10                   
  8 Brockport  'A'                                      1:52.49   2   1   
     1) Patrick Wilbur 10               2) Caleb Prentice-Brown 11        
     3) Aiden Hoffmeier 11              4) Karl McNulty 11                
  9 Penfield  'A'                                       1:54.64   1 
     1) Jonathan French 10              2) Chaz Velazquez 9               
     3) Chris Kozolowski 8              4) Chris Allen 8                  
 
Boys 4x400 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Rush-Henrietta  'A'                                 3:50.51   10   
     1) Lukas Dalfonso 10               2) Brandon Ribis 9                
     3) Tanner Day 10                   4) AJ Muoio 12                    
  2 Hilton  'A'                                         3:56.73    8   
  3 Webster Schroeder  'A'                              3:56.79    6   
     1) Michael DiFiore 10              2) Nathan Ramsay 11               
     3) Andrew Helbig 11                4) Kevin VanGee 10                
  4 Pittsford Mendon  'A'                               4:31.44    5   
     1) Andrew Bischoping 11            2) Sean Gelb 10                   
     3) Brayden Oliver 11               4) Jack Whitaker 9                
 
Boys 4x800 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Rush-Henrietta  'A'                                 9:01.23   10   
     1) Noah Taddesse 11                2) Nick Swancott 12               
     3) Dakota Prokop 10                4) Brian Kline 10                 
  2 Hilton  'A'                                         9:19.60    8   
  3 Webster Schroeder  'A'                              9:27.61    6   
     1) Kade Canessa 11                 2) Josh Pomerleau 9               
     3) Jack Snover 9                   4) Trevor Carney 11               
  4 Penfield  'A'                                       9:40.99    5   
     1) Andy Frank 8                    2) John Pullano 9                 
     3) Conor Davis 10                  4) Zachary Gauronski 8            
  5 Brockport  'A'                                      9:41.01    4   
     1) Aaron Albrecht 9                2) Caleb Peck 9                   
     3) AJ Gruttadauro 11               4) Vander Hart 8                  
  6 Fairport  'A'                                       9:41.06    3   
     1) Brian Egan 9                    2) Ethan Abell 9                  
     3) Jonathan Lutzer 9               4) Luke Bucci 9                   
  7 Greece Arcadia  'A'                                10:01.46    2   
     1) Alex Micket 11                  2) Paul Suflita 10                
     3) Tyler Bentinvenga 10            4) Aaron Contestabile 12          
  8 McQuaid Jesuit  'A'                                10:08.20    1   
     1) Michael Anderson 10             2) Zach Anderson 10               
     3) Liam Blake 12                   4) Mike Palmerini 10              
  9 Gates-Chili  'A'                                   10:57.16  
     1) Colin Zavacki 9                 2) Dillon Riggs 11                
     3) Cory Rivera 11                  4) Owen Conlon 11                 
 -- Brighton  'A'                                            DQ  
     1) Thomas Dellinger 10             2) James Keegan 10                
     3) Mason Minerva 11                4) Oliver Rapp 10                 
 
Boys High Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Matt Buttaggi             11 Webster Schr           5-08.00   10   
  2 Micah Walker              10 Spencerport            5-06.00    8   
  3 Zach Wigent               10 Fairport               5-04.00    6   
  4 Zuhrick Jackson            9 Webster Schr          J5-04.00    5   
  5 Austin Nellis             11 Hilton                 5-02.00    4   
  6 Casey Wiktorski           10 Penfield              J5-02.00    3   
  7 Zach Hoffman               9 Rush-Henriet          J5-02.00    2   
  8 Brendan Wilson             9 Greece Arcad           5-00.00    1   
  9 Jake Martin               10 Webster Thom          J5-00.00  
  9 Tre Jones                 10 Brockport             J5-00.00  
 11 James O'Heron             11 Pittsford Me           4-10.00  
 11 Nick Dovangtavilay        10 Rush-Henriet           4-10.00  
 13 Ethan Heil                 9 Webster Thom           4-08.00  
 14 Chase McKelvie             9 Webster Thom           4-00.00  
 -- Kade Canessa              11 Webster Schr              FAIL  
 
Boys Pole Vault AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dylan DelConte             9 Gates-Chili           10-06.00   10   
  2 Ben Vanderstouw           11 Webster Schr         J10-06.00    8   
  3 Josh Blackburn            11 Gates-Chili            9-06.00    6   
  4 James Pavlov              10 Hilton                 8-06.00    5   
  5 Zuhrick Jackson            9 Webster Schr           8-00.00    4   
  6 Jeff Page                 11 Spencerport            7-06.00    3   
  7 Zachary Alexander         11 Brockport              7-00.00    2   
  8 David Fanto               12 Penfield               6-06.00    1   
  9 Emmett VanderStouw         9 Webster Schr           5-06.00  
 
Boys Long Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Colin Willebrandt          9 Victor Centr          17-11.50   10   
  2 Alex Marino               10 Webster Schr          17-10.75    8   
  3 Soloman Mohammed           9 Rush-Henriet          17-09.00    6   
  4 Casey Wiktorski           10 Penfield              17-06.00    5   
  5 Matt Buttaggi             11 Webster Schr          17-03.50    4   
  6 Caleb Pettway             10 Brighton              17-01.50    3   
  7 Jack Procaccini           10 Webster Schr          16-09.50    2   
  8 Kevin Bui                 10 Victor Centr          16-08.50    1   
  9 Mike Lippa                 9 McQuaid Jesu          16-08.00  
 10 Nick Ahearn               11 Victor Centr          16-07.25  
 11 Daniel Rinker             11 Rush-Henriet          16-07.00  
 12 Tahj Lewis                12 Rush-Henriet          16-05.00  
 13 Layton Cummings            9 Pittsford Me          16-04.25  
 14 Marcus Delgazio            9 Greece Arcad          16-02.75  
 15 Jarred Perkins             9 Rush-Henriet          16-00.00  
 16 Justin Taber               9 Webster Schr          15-09.50  
 17 Nick Dovangtavilay        10 Rush-Henriet          15-06.00  
 17 Ben Haley                 10 Rush-Henriet          15-06.00  
 19 Liam McKessy               9 Fairport              15-03.75  
 20 Evan Williams             11 Gates-Chili           15-02.25  
 21 Sean Gelb                 10 Pittsford Me          15-02.00  
 22 Michael Harris             9 Webster Schr          15-00.50  
 23 Da Un Chang                9 Brighton              14-11.25  
 24 Lucas Bechtold             9 Webster Thom          14-11.00  
 25 Cameron Turcott            9 Webster Schr          14-09.00  
 26 Sean Cornellia             9 Greece Arcad          14-07.00  
 26 Forsgren Dallin            9 Fairport              14-07.00  
 28 Dylan DelConte             9 Gates-Chili           13-08.25  
 28 Giovanni Greer             9 Greece Athen          13-08.25  
 30 Sammy Levin               11 Webster Schr          13-02.50  
 31 James Pavlov              10 Hilton                13-00.00  
 32 Steve Delgaizo            12 Greece Arcad          12-04.50  
 33 Jacob Horn                 9 Greece Athen          11-08.50  
 
Boys Triple Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Micah Walker              10 Spencerport           37-04.50   10   
  2 Casey Wiktorski           10 Penfield              34-04.75    8   
  3 Alex Marino               10 Webster Schr          34-03.50    6   
  4 Muxing Zhao               10 Brighton              33-08.50    5   
  5 Evan Williams             11 Gates-Chili           33-04.25    4   
  6 Derrick Rogers             9 Gates-Chili           33-03.50    3   
  7 Jake Martin               10 Webster Thom          33-02.75    2   
  8 Daniel Rinker             11 Rush-Henriet          33-01.25    1   
  9 Liam McKessy               9 Fairport              33-00.25  
 10 Keith Scott Jr.            9 Brighton              31-07.50  
 11 Nick Dovangtavilay        10 Rush-Henriet          31-03.00  
 12 Bo Harris                 12 Brighton              31-02.50  
 13 Ben Haley                 10 Rush-Henriet          31-00.00  
 14 Jarred Perkins             9 Rush-Henriet          30-09.75  
 
Boys Shot Put AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Justin Clayton            11 Hilton                40-01.50   10   
  2 Aaron Rodriguez            9 Webster Schr          39-02.50    8   
  3 Nate Mitchell             11 Gates-Chili           35-01.50    6   
  4 Skylar Rowe               11 Webster Schr          35-00.00    5   
  5 Thomas Coene              11 Webster Thom          34-11.25    4   
  6 Gavin McDonald            11 Rush-Henriet          34-09.00    3   
  7 Tajmon Glasgow            11 Rush-Henriet          34-02.25    2   
  8 Chris Harden              11 Rush-Henriet          33-05.50    1   
  9 Chris Sodoma              11 Brockport             33-03.50  
 10 Micah Walker              10 Spencerport           33-03.25  
 11 Tyler Cullan               9 Greece Arcad          33-00.50  
 12 Roberto Rios              10 Greece Arcad          32-09.75  
 13 John Braun                12 Victor Centr          32-00.25  
 14 David Lawson              10 Gates-Chili           31-11.75  
 15 Sal Finochario            11 Greece Arcad          31-11.25  
 16 Tony Nickel               12 Hilton                30-09.00  
 17 Nick Himes                11 Greece Arcad          30-02.75  
 18 Dominic Passafiume         9 Brockport             30-00.00  
 19 Cole Kloesz               11 Webster Thom          29-10.25  
 20 James Wehrle              11 Webster Schr          29-04.50  
 21 Collin Herring            11 Rush-Henriet          29-04.25  
 22 Dylan Frey                11 Webster Thom          29-02.75  
 23 Luke Dowdell              12 Brockport             29-02.00  
 23 Shane Toung               10 Webster Schr          29-02.00  
 25 Joe Blake                  9 McQuaid Jesu          27-09.00  
 26 Zachary Alexander         11 Brockport             27-08.00  
 27 Brandon Barnhart          11 Greece Arcad          26-06.00  
 28 Jerred Childs             10 Brockport             25-09.00  
 29 Justin Garcia             11 Pittsford Me          23-08.50  
 30 Jesse Dominguez           11 Brockport             23-05.75  
 31 Jamel Eason                9 Eastridge             22-05.00  
 32 Andrew Wallman             9 Fairport              22-01.00  
 
Boys Weight Throw AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Chris Sodoma              11 Brockport             36-10.50   10   
  2 Tajmon Glasgow            11 Rush-Henriet          36-07.25    8   
  3 John Braun                12 Victor Centr          35-00.25    6   
  4 Tyler Cullan               9 Greece Arcad          34-10.75    5   
  5 Gavin McDonald            11 Rush-Henriet          34-10.50    4   
  6 Nate Mitchell             11 Gates-Chili           34-10.00    3   
  7 Roberto Rios              10 Greece Arcad          33-08.75    2   
  8 Collin Herring            11 Rush-Henriet          32-03.75    1   
  9 Skylar Rowe               11 Webster Schr          30-11.00  
 10 Chris Harden              11 Rush-Henriet          30-00.75  
 11 Thomas Coene              11 Webster Thom          29-09.25  
 12 Zachary Alexander         11 Brockport             29-04.25  
 13 Sal Finochario            11 Greece Arcad          28-03.50  
 14 Dominic Passafiume         9 Brockport             27-00.75  
 15 Nick Himes                11 Greece Arcad          26-01.00  
 16 Tony Nickel               12 Hilton                26-00.75  
 17 Jerred Childs             10 Brockport             25-09.50  
 18 Joe Blake                  9 McQuaid Jesu          24-03.50  
 19 Jesse Dominguez           11 Brockport             22-10.25  
 20 Luke Dowdell              12 Brockport             21-01.50  
 
Boys 55 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Zion Dickerson             9 Uprep Roches              7.29   7  10   
  2 Adam Lennon               11 Palmyra-Mace              7.33   7   8   
  3 Kyle Meade                11 Aquinas Inst              7.37   7   6   
  4 Trent Collins             10 Aquinas Inst              7.39   7   5   
  5 Isaiah Ciociola           10 Batavia                   7.41   7   4   
  6 Evan Donovan              10 Greece Olymp              7.58   6   3   
  7 Chandler Baker             9 Batavia                   7.58   7   2   
  8 Anthony Desiato           12 Wayne Centra              7.62   6   1   
  9 Christopher Spraggins     10 Greece Olymp              7.67   6 
 10 Stephen Fornarola         10 Aquinas Inst              7.72   4 
 11 Peter Fallon               9 Batavia                   7.73   6 
 12 Hamadi Mberwa             10 School Of Th              7.74   6 
 13 Jeffrey Semple             9 Greece Olymp              7.76   4 
 14 Rashaad Mcknight          12 Franklin                  7.79   6 
 15 Amir Massey                9 Uprep Roches              7.80   4 
 16 Marques Hargrave           9 Batavia                   7.80   5 
 17 Lazavia Price             10 Batavia                   7.83   6 
 18 Chase Monachino            9 Batavia                   7.84   4 
 19 Noah Colon                 9 Marion                    7.85   6 
 20 Kyle Rightmyer            12 Wayne Centra              7.89   5 
 21 Marquise Majors            9 LeRoy                     7.95   4 
 21 Jack VanKouwenberg        10 Sodus Centra              7.95   5 
 23 Nate Montoya              11 LeRoy                     7.97   5 
 24 Frank Cruz                 9 School Of Th              7.99   4 
 25 C.J. Wahl                  9 Palmyra-Mace              8.00   5 
 26 James Trivigno             9 Wayne Centra              8.02   3 
 27 Michael Kostecke          12 East Rochest              8.11   5 
 28 Preston Higgins           10 Wayne Centra              8.12   5 
 29 William Dorfner           11 Wayne Centra              8.20   4 
 30 Tavian Gadsby             10 Wayne Centra              8.28   3 
 31 Cody Mooney               10 Wayne Centra              8.32   3 
 32 Damien Escobar             9 Batavia                   8.46   2 
 33 Devyn Kelly               10 LeRoy                     8.47   2 
 34 Matthew Daudelin           9 East Rochest              8.54   2 
 35 Tommy Cooper               9 LeRoy                     8.55   4 
 36 Cody Crane                11 Honeoye Cent              8.55   2 
 37 Bryce Bordonaro            9 LeRoy                     8.68   2 
 38 Jared Tinney              10 Aquinas Inst              8.83   2 
 39 Chris Perchitti            9 Waterloo                  9.01   2 
 40 Tom Mellon                 9 LeRoy                     9.44   1 
 41 Nate Hubright             10 Newark Hs-Ny             10.97   1 
 
Boys 300 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jordan Fluker             12 Batavia                  41.35   9  10   
  2 Isaiah Ciociola           10 Batavia                  41.89   9   8   
  3 Evan McEwan               11 Batavia                  42.03   9   6   
  4 Stephen Fornarola         10 Aquinas Inst             42.20   8   5   
  5 Kerwin Rodgers            11 Franklin                 42.33   9   4   
  6 Jordan Day                10 Greece Olymp             42.51   8   3   
  7 Ryan Bieniek              10 Batavia                  42.52   9   2   
  8 Kyle Meade                11 Aquinas Inst             42.96   8   1   
  9 Hamadi Mberwa             10 School Of Th             43.73   7 
 10 Anthony Desiato           12 Wayne Centra             44.24   3 
 11 Peter Fallon               9 Batavia                  44.35   5 
 12 C.J. Wahl                  9 Palmyra-Mace             44.42   8 
 13 Gavin Luckey               9 LeRoy                    44.80   6 
 14 Dylan Gaus                 9 Batavia                  44.88   7 
 15 Marquise Majors            9 LeRoy                    45.12   5 
 16 Preston Higgins           10 Wayne Centra             45.12   6 
 17 Noah Colon                 9 Marion                   45.13   6 
 18 Amir Massey                9 Uprep Roches             45.18   6 
 19 Marques Hargrave           9 Batavia                  45.28   5 
 20 Zion Dickerson             9 Uprep Roches             45.29   4 
 21 Evan Donovan              10 Greece Olymp             45.58   7 
 22 James Trivigno             9 Wayne Centra             45.91   4 
 23 Chase Monachino            9 Batavia                  45.92   4 
 24 Cody Mooney               10 Wayne Centra             46.04   5 
 25 Kyle Rightmyer            12 Wayne Centra             46.08   8 
 26 Frank Cruz                 9 School Of Th             46.14   4 
 27 Michael Kostecke          12 East Rochest             46.32   5 
 28 William Dorfner           11 Wayne Centra             46.57   4 
 29 Christopher Spraggins     10 Greece Olymp             46.94   7 
 30 Trent Collins             10 Aquinas Inst             47.31   6 
 31 Tavian Gadsby             10 Wayne Centra             47.40   3 
 32 Damien Escobar             9 Batavia                  48.30   3 
 33 Tommy Cooper               9 LeRoy                    48.65   3 
 34 Cody Bullock               8 Palmyra-Mace             48.76   3 
 35 Justin Orbaker            12 Wayne Centra             50.18   5 
 36 Devyn Kelly               10 LeRoy                    50.21   2 
 37 Nate Montoya              11 LeRoy                    52.42   2 
 38 Braydon Hobart            10 LeRoy                    54.40   2 
 
Boys 600 Meter Run CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Christian Haacke          12 Wayne Centra           1:39.38   2  10   
  2 Aaron Scholz               9 Wayne Centra           1:40.66   2   8   
  3 Keyshawn Jones             9 Uprep Roches           1:42.49   2   6   
  4 Simeon Alverez            10 Greece Odyss           1:44.12   2   5   
  5 Paul Elliott              11 LeRoy                  1:44.62   2   4   
  6 Nathan Statt              11 Marion                 1:45.08   2   3   
  7 Tyshawn Jones              9 Uprep Roches           1:45.60   2   2   
  8 Clark Angarano            11 Greece Olymp           1:46.88   2   1   
  9 Jordan Murphy             11 Uprep Roches           1:47.04   1 
 10 Ian Ciullia               10 Wayne Centra           1:50.49   1 
 11 Sam Bartz                 10 Batavia                1:51.58   1 
 12 Jacob Bailey               9 Hornell                1:55.24   1 
 13 Aaron Delehanty           10 Palmyra-Mace           1:57.85   1 
 14 Braydon Hobart            10 LeRoy                  2:00.86   1 
 15 Andrew Willard            10 Greece Odyss           2:06.63   1 
 
Boys 1000 Meter Run CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Cal Jantzi                11 Batavia                3:00.82   2  10   
  2 Maxin McKenzie             8 LeRoy                  3:06.82   2   8   
  3 Connor Higbee             10 Marion                 3:07.07   2   6   
  4 Josh Weber                12 Batavia                3:07.90   2   5   
  5 Zachary DeMay             10 East Rochest           3:10.81   2   4   
  6 Ian Ciullia               10 Wayne Centra           3:12.85   2   3   
  7 Aaron Scholz               9 Wayne Centra           3:16.63   2   2   
  8 Peter VanCamp              9 Marion                 3:17.88   2   1   
  9 Tyler Stewart              9 Batavia                3:21.25   2 
 10 Oliver Kelley              8 Byron-Bergen           3:22.33   2 
 11 Nick Grasso               12 LeRoy                  3:23.93   1 
 12 Nate Loria                 9 Batavia                3:26.41   1 
 13 Ryan Driscoll              9 LeRoy                  3:26.45   1 
 14 London Graham             12 Uprep Roches           3:26.71   1 
 15 Preston Hilfiker           9 Newark Hs-Ny           3:27.85   2 
 16 Adam Hopseker             10 Palmyra-Mace           3:35.54   1 
 17 Cody Smith                 9 East Rochest           3:42.35   1 
 18 Patrick Williams           9 LeRoy                  3:44.88   1 
 19 Clifton Williams           9 LeRoy                  3:48.55   1 
 20 Andrew Ehrmentraut         9 LeRoy                  3:48.98   1 
 21 Zach Bailey               10 Hornell                3:56.83   1 
 
Boys 1600 Meter Run CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nick Callisher            11 Batavia                5:05.99   2  10   
  2 Cal Jantzi                11 Batavia                5:05.99   2   8   
  3 Zakariah Jantzi            8 Batavia                5:12.59   2   6   
  4 Zachary DeMay             10 East Rochest           5:23.61   2   5   
  5 Gavin Bathgate             8 East Rochest           5:25.84   2   4   
  6 Josh Weber                12 Batavia                5:27.71   2   3   
  7 Connor Higbee             10 Marion                 5:29.44   2   2   
  8 Nathan Statt              11 Marion                 5:30.77   2   1   
  9 Max Delehanty              9 Palmyra-Mace           5:46.49   1 
 10 Nick Grasso               12 LeRoy                  5:47.84   1 
 11 Tyler Stewart              9 Batavia                5:49.19   1 
 12 Nate Loria                 9 Batavia                5:50.46   2 
 13 Alex Shick                 9 Hornell                5:52.17   2 
 14 Chris Dillon              10 Palmyra-Mace           5:54.06   1 
 15 Brenden Humphries          9 Aquinas Inst           5:54.33   1 
 16 Preston Hilfiker           9 Newark Hs-Ny           5:58.11   1 
 17 Cody Smith                 9 East Rochest           6:11.64   1 
 18 Andrew Ehrmentraut         9 LeRoy                  6:17.54   1 
 19 Clifton Williams           9 LeRoy                  6:21.76   1 
 20 Ryan Driscoll              9 LeRoy                  6:22.84   1 
 21 Matt Hutchison             9 Palmyra-Mace           6:24.04   1 
 
Boys 3200 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jordan Fluker             12 Batavia               11:08.06   10   
  2 Gavin Bathgate             8 East Rochest          11:11.03    8   
  3 Dylan Gaus                 9 Batavia               11:32.52    6   
 
Boys 55 Meter Hurdles CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lazavia Price             10 Batavia                   9.62   10   
  2 Ben Harrington            10 Wayne Centra             10.85    8   
  3 Peter Fallon               9 Batavia                  11.04    6   
  4 Gaven Cassidy              9 LeRoy                    11.61    5   
 
Boys 4x200 Meter Relay CD
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Batavia  'A'                                        1:46.15   2  10   
     1) Evan McEwan 11                  2) Lazavia Price 10               
     3) Isaiah Ciociola 10              4) Ryan Bieniek 10                
  2 Greece Olympia  'A'                                 1:48.55   2   8   
  3 Wayne Central  'A'                                  1:50.60   2   6   
  4 LeRoy  'A'                                          1:57.27   1   5   
     1) Gaven Cassidy 9                 2) Paul Elliott 11                
     3) JJ Kuhns 10                     4) Devyn Kelly 10                 
  5 Palmyra-Macedon  'A'                                1:59.62   1   4   
     1) Cody Bullock 8                  2) C.J. Wahl 9                    
     3) Nate Robson 10                  4) Aaron Delehanty 10             
 
Boys 4x400 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                        4:11.05   10   
     1) Nick Callisher 11               2) Josh Whitescarver 11           
     3) Sam Bartz 10                    4) Chandler Baker 9               
  2 Wayne Central  'A'                                  4:11.95    8   
  3 LeRoy  'A'                                          4:18.66    6   
     1) Gaven Cassidy 9                 2) Marquise Majors 9              
     3) Nate McAvoy 9                   4) Gavin Luckey 9                 
  4 Palmyra-Macedon  'A'                                5:00.16    5   
     1) Justinn Cialini 9               2) Matt Hutchison 9               
     3) Chris Dillon 10                 4) Adam Hopseker 10               
 
Boys 4x800 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                        9:26.98   10   
     1) Jordan Fluker 12                2) Dylan Gaus 9                   
     3) Cal Jantzi 11                   4) Zakariah Jantzi 8              
  2 Palmyra-Macedon  'A'                               11:30.96    8   
     1) Max Delehanty 9                 2) Aaron Delehanty 10             
     3) Chris Dillon 10                 4) Evan Rood 10                   
 
Boys High Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Evan McEwan               11 Batavia                5-02.00   10   
  2 Josh Whitescarver         11 Batavia                4-10.00    8   
  3 Nick Callisher            11 Batavia               J4-10.00    6   
  4 Roan Mallaber              8 LeRoy                 J4-10.00    5   
  5 Gavin Luckey               9 LeRoy                  4-08.00    4   
  6 Peter VanCamp              9 Marion                J4-08.00    3   
  7 Alex Shick                 9 Hornell                4-06.00    2   
  8 Jacob Bailey               9 Hornell                4-00.00    1   
 
Boys Pole Vault CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Chandler Baker             9 Batavia                7-06.00   10   
  2 Kevon McCloud-Merriwethe  11 Greece Olymp          J7-06.00    8   
  3 Sam Bartz                 10 Batavia                7-00.00    6   
  4 Brenden Humphries          9 Aquinas Inst           6-06.00    5   
  5 Jackson Taylor             9 Marion                J6-06.00    4   
 
Boys Long Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sentrail Ghraham-Gibson    9 Uprep Roches          18-09.50   10   
  2 Josh Whitescarver         11 Batavia               18-00.25    8   
  3 Jeffrey Semple             9 Greece Olymp          16-05.00    6   
  4 Ryan Bieniek              10 Batavia               16-04.25    5   
  5 Frank Cruz                 9 School Of Th          15-07.00    4   
  6 Jack VanKouwenberg        10 Sodus Centra          15-03.25    2.50
  6 Hamadi Mberwa             10 School Of Th          15-03.25    2.50
  8 Jack Bianchi              10 Greece Odyss          14-10.00    1   
  9 Desmond Barber            10 Wayne Centra          14-08.25  
 10 Roan Mallaber              8 LeRoy                 14-03.00  
 11 Cody Bullock               8 Palmyra-Mace          14-02.50  
 12 Nate Robson               10 Palmyra-Mace          13-02.25  
 13 Braydon Hobart            10 LeRoy                 10-11.50  
 
Boys Triple Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ben Harrington            10 Wayne Centra          34-04.25   10   
  2 Jake Verkey                9 Newark Hs-Ny          31-11.50    8   
  3 Desmond Barber            10 Wayne Centra          31-07.00    6   
  4 Roan Mallaber              8 LeRoy                 30-08.50    5   
  5 Amir Massey                9 Uprep Roches          29-08.75    4   
  6 Nate Robson               10 Palmyra-Mace          28-10.25    3   
 
Boys Shot Put CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Clayton Gorski            11 Batavia               33-09.50   10   
  2 Jake Verkey                9 Newark Hs-Ny          33-07.00    8   
  3 Keiv Calloway             11 LeRoy                 32-10.00    6   
  4 Josh Kurtz                11 Batavia               32-09.00    5   
  5 Steven Stephany           11 LeRoy                 32-05.00    4   
  6 Rashaad Mcknight          12 Franklin              31-05.00    3   
  7 Adam Lennon               11 Palmyra-Mace          31-00.50    2   
  8 Chris Perchitti            9 Waterloo              29-07.50    1   
  9 Bryce Bordonaro            9 LeRoy                 29-04.75  
 10 Oscar Fontanez             9 Newark Hs-Ny          29-02.75  
 11 Matthew Daudelin           9 East Rochest          28-01.25  
 12 Evan Baldwin               9 Uprep Roches          25-09.00  
 13 Ian SanFratello           10 Batavia               23-11.00  
 14 Alex Gartley               9 Honeoye Cent          23-06.00  
 15 Nate Nicoll               11 LeRoy                 22-05.50  
 16 Tom Mellon                 9 LeRoy                 22-00.50  
 17 Nate Hubright             10 Newark Hs-Ny          18-03.50  
 
Boys Weight Throw CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Keiv Calloway             11 LeRoy                 36-00.75   10   
  2 Clayton Gorski            11 Batavia               35-03.00    8   
  3 Steven Stephany           11 LeRoy                 33-07.25    6   
  4 Adam Lennon               11 Palmyra-Mace          32-08.50    5   
  5 Josh Kurtz                11 Batavia               31-08.50    4   
  6 Matthew Daudelin           9 East Rochest          23-10.00    3   
  7 Alex Gartley               9 Honeoye Cent         J23-10.00    2   
  8 Bryce Bordonaro            9 LeRoy                 23-08.00    1   
  9 Tom Mellon                 9 LeRoy                 20-05.00  
 10 Ian SanFratello           10 Batavia               18-07.25  
 
Boys 55 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ben Dertinger              8 Webster Schr              8.14   7 
  2 Brennan Shephard           7 Hornell                   8.27   7 
  3 Nile Colson                7 Aquinas Inst              8.28   7 
  4 Tony Teoharev              8 Webster Schr              8.29   7 
  5 Ayden Schreiber            8 Honeoye Cent              8.34   7 
  6 Aaron Dillion              7 Batavia                   8.42   6 
  7 Ben Conrow                 8 Webster Schr              8.44   5 
  8 Peter Dyson                8 Webster Schr              8.49   5 
  9 Ian Mills                  8 McQuaid Jesu              8.50   6 
 10 Nick Jones                 8 Waterloo                  8.51   5 
 11 Evan Banks                 8 Webster Schr              8.54   6 
 12 Corbin Reibstein           8 Sodus Centra              8.56   6 
 13 Brandon Nicosia            8 Webster Schr              8.60   6 
 14 Sam Hawkins                8 Northstar Ch              8.63   7 
 15 Jarrett Marrapese          8 Honeoye Cent              8.80   6 
 16 Lucas Kokkinis             7 McQuaid Jesu              8.87   5 
 17 AJ Defelice                7 Webster Schr              8.88   5 
 18 Matt Grover                8 Batavia                   8.90   4 
 19 Anthony McMaster           8 Batavia                   8.91   2 
 20 Kevin Bates                7 Webster Schr              8.93   5 
 21 Travis Dear                7 Webster Schr              8.99   4 
 22 John Lutz                  7 Webster Schr              9.00   4 
 23 Brad Talsania              7 McQuaid Jesu              9.02   4 
 24 Mikey D'Angelo             7 Webster Schr              9.06   4 
 25 Hunter Fitzpatrick         7 Red Jacket                9.07   4 
 26 Cody Wohlschegel           8 Honeoye Cent              9.07   5 
 27 Mike Piacente              8 Honeoye Cent              9.16   4 
 28 Matt Morrison              7 Webster Schr              9.27   3 
 29 Ayden Dowd-Devay           7 Batavia                   9.30   3 
 30 Nick Micali                8 Webster Schr              9.42   3 
 31 Jake Clifford              7 Hornell                   9.48   3 
 32 Mason Seibert              7 Webster Schr              9.66   2 
 33 Thomas Nolan Kennedy       7 Waterloo                  9.86   2 
 34 Mason Kingston             8 Waterloo                  9.89   2 
 35 Makari Mann                7 Northstar Ch              9.90   2 
 36 Trevor Groom               7 Waterloo                  9.91   3 
 37 Matteo Sementa             7 Webster Schr              9.95   3 
 38 Chase Cederquist           8 McQuaid Jesu              9.97   3 
 39 Wesley Dorow               8 East Rochest             10.19   1 
 40 Benjamin Paserk            7 Batavia                  10.33   2 
 41 Nick Castranova            7 Webster Schr             10.44   3 
 42 Levi Blum                  7 Batavia                  11.18   1 
 43 Nathan Perry               8 Red Jacket               12.01   1 
 44 Joe Falkowski              8 Honeoye Cent             13.04   1 
 
Boys 300 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ben Dertinger              8 Webster Schr             44.98   6 
  2 Seth Gerlock               8 Red Jacket               45.10   6 
  3 Will Lamar                 8 Sodus Centra             46.69   6 
  4 Gabriel Giannini           7 Aquinas Inst             46.96   6 
  5 Thomas Harding             8 Webster Schr             47.66   5 
  6 Tim Oberlies               7 McQuaid Jesu             48.07   6 
  7 Ian Mills                  8 McQuaid Jesu             48.08   5 
  8 Liam Miller                7 Batavia                  48.93   5 
  9 Josh Pratt                 8 Red Jacket               49.14   5 
 10 Matt Adams                 8 Batavia                  49.62   3 
 11 Joseph Deni                8 Batavia                  49.64   4 
 12 Michael Thomas             8 Red Jacket               49.99   4 
 13 Max McHugh                 7 Red Jacket               50.68   4 
 14 Gavin Schmidt              7 Batavia                  51.56   4 
 15 Kevin Bates                7 Webster Schr             51.78   4 
 16 AJ Defelice                7 Webster Schr             51.88   3 
 17 Royce Nelan                8 Webster Schr             52.84   3 
 18 Anthony McMaster           8 Batavia                  54.73   1 
 19 Oscar Miranda              8 Sodus Centra             55.02   1 
 20 Lucas Kokkinis             7 McQuaid Jesu             55.71   1 
 21 Colton Martin              7 Batavia                  56.59   3 
 22 Sam Roberts                7 Hornell                  58.26   2 
 23 Nick Micali                8 Webster Schr             58.29   2 
 24 Jake Clifford              7 Hornell                1:00.47   2 
 25 Makari Mann                7 Northstar Ch           1:01.05   1 
 
Boys 600 Meter Run Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thomas Harding             8 Webster Schr           1:51.35   2 
  2 Liam Miller                7 Batavia                1:54.02   2 
  3 Michael Thomas             8 Red Jacket             1:54.44   2 
  4 Mark Thomas                8 Red Jacket             1:54.85   2 
  5 Tim Oberlies               7 McQuaid Jesu           1:55.66   2 
  6 Kristopher Kuszlyk         8 Batavia                1:56.28   2 
  7 Devin Johnston             7 Webster Schr           1:58.96   2 
  8 Patrick Larkin             7 McQuaid Jesu           1:59.89   2 
  9 John Lutz                  7 Webster Schr           2:00.17   1 
 10 Caleb Porter               8 Romulus                2:01.86   2 
 11 Mikey D'Angelo             7 Webster Schr           2:09.33   1 
 12 Colton Martin              7 Batavia                2:09.48   1 
 13 David Pillo                8 Batavia                2:13.97   1 
 14 Zeshan Armstrong           7 Batavia                2:14.00   1 
 15 Russel Harrison            7 Webster Schr           2:16.84   1 
 16 Sam Roberts                7 Hornell                2:18.31   1 
 17 Juan Claudio               8 Batavia                2:18.74   1 
 18 Thomas Nolan Kennedy       7 Waterloo               2:19.20   1 
 
Boys 1000 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nick Page                  8 Waterloo               3:27.35  
  2 Danyon Hobbs               7 McQuaid Jesu           3:31.38  
  3 Brandon Nicosia            8 Webster Schr           3:33.39  
  4 Nicolas Mady               7 Penfield               3:37.53  
  5 Jacob-Kurtis Guy           7 Northstar Ch           3:38.02  
  6 Wyatt Gaus                 7 Batavia                3:38.83  
  7 James Hallett              7 Honeoye Cent           3:40.24  
  8 Sunni Verma                7 McQuaid Jesu           3:41.81  
  9 Ryan Frisbee               8 Waterloo               3:50.27  
 10 Russel Harrison            7 Webster Schr           3:54.96  
 11 David Pillo                8 Batavia                3:58.92  
 12 Stanley Refermat           7 McQuaid Jesu           4:01.43  
 
Boys 1600 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jackson Vogt               8 Penfield               5:44.22  
  2 Nick Page                  8 Waterloo               5:54.56  
  3 Bryce Gunderman            7 McQuaid Jesu           5:54.73  
  4 Gavin Schmidt              7 Batavia                5:59.10  
  5 Kristopher Kuszlyk         8 Batavia                6:06.16  
  6 Garrick Havens             7 Batavia                6:06.52  
  7 Wyatt Gaus                 7 Batavia                6:07.21  
 
Boys 55 Meter Hurdles Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Collin Gilligan            8 Newark Hs-Ny             10.47  
  2 Isaac Hurlburt             8 Newark Hs-Ny             10.63  
  3 Justin Ortiz               8 Batavia                  10.91  
  4 Joey Gefell                7 Batavia                  11.05  
  5 Hunter Fitzpatrick         7 Red Jacket               11.83  
 
Boys 4x200 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Webster Schroeder  'B'                              2:01.33  
     1) Peter Dyson 8                   2) Brandon Nicosia 8              
     3) Royce Nelan 8                   4) Thomas Harding 8               
  2 Red Jacket  'A'                                     2:04.33  
  3 McQuaid Jesuit  'B'                                 2:05.46  
     1) Brad Talsania 7                 2) Ian Mills 8                    
     3) Patrick Larkin 7                4) Tim Oberlies 7                 
  4 Batavia  'C'                                        2:09.32  
     1) Mario Rosales 7                 2) Daemon Konienczny 7            
     3) Aaron Dillion 7                 4) Joseph Deni 8                  
 
Boys 4x400 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'C'                                        5:07.18  
     1) Mario Rosales 7                 2) Dante Mancuso 7                
     3) Garrick Havens 7                4) Matt Grover 8                  
 
Boys 4x800 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'C'                                       12:20.32  
     1) Justin Ortiz 8                  2) Colton Martin 7                
     3) Juan Claudio 8                  4) Zeshan Armstrong 7             
 
Boys High Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ayden Schreiber            8 Honeoye Cent           4-04.00  
  2 Daemon Konienczny          7 Batavia               J4-04.00  
  3 Brennan Shephard           7 Hornell                4-02.00  
  4 Jarrett Marrapese          8 Honeoye Cent           4-00.00  
  5 Cody Wohlschegel           8 Honeoye Cent          J4-00.00  
 
Boys Long Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Will Lamar                 8 Sodus Centra          15-03.00  
  2 Gabriel Giannini           7 Aquinas Inst          14-03.00  
  3 Joey Gefell                7 Batavia               13-00.50  
  4 Jacob-Kurtis Guy           7 Northstar Ch          12-11.25  
  5 Nile Colson                7 Aquinas Inst          12-08.25  
  6 Mike Piacente              8 Honeoye Cent          12-07.00  
  7 Ben Conrow                 8 Webster Schr          12-05.00  
  8 Travis Dear                7 Webster Schr          11-11.00  
  9 Peter Dyson                8 Webster Schr          11-06.50  
 10 Royce Nelan                8 Webster Schr          11-01.25  
 11 Trevor Groom               7 Waterloo               9-05.00  
 12 Wesley Dorow               8 East Rochest           7-10.50  
 13 James Hallett              7 Honeoye Cent           7-10.25  
 
Boys Triple Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 John Bruggman              8 Batavia               29-03.00  
 
Boys Shot Put Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tony Teoharev              8 Webster Schr          35-11.75  
  2 Corbin Reibstein           8 Sodus Centra          31-03.00  
  3 Evan Banks                 8 Webster Schr          30-10.50  
  4 Nicholas annechino         8 Aquinas Inst          27-03.50  
  5 Sam Hawkins                8 Northstar Ch          26-11.25  
  6 Nathan Perry               8 Red Jacket            24-05.50  
  7 Hunter Fitzpatrick         7 Red Jacket            23-08.75  
  8 Oscar Miranda              8 Sodus Centra          23-05.75  
  9 Matteo Sementa             7 Webster Schr          23-03.75  
 10 Delancy Hobbs              8 McQuaid Jesu          21-05.25  
 11 Jacob Slocum               7 Honeoye Cent          21-02.00  
 12 Dante Mancuso              7 Batavia               20-03.75  
 13 Levi Blum                  7 Batavia               19-05.00  
 14 Ayden Dowd-Devay           7 Batavia               19-02.00  
 15 Mason Kingston             8 Waterloo              18-02.00  
 16 Benjamin Paserk            7 Batavia               18-01.00  
 17 Joe Falkowski              8 Honeoye Cent          13-00.25  
 
                 Women - AB - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Rush-Henrietta             176.50     2) Penfield                  156.50
    3) Hilton                     115        4) Victor Central             52   
    5) Gates-Chili                 35        6) Webster Schroeder          31   
    7) Pittsford Mendon            18        8) Brighton                   12   
    9) Brockport                   11       10) Fairport                    8   
   11) Eastridge                    7       11) Webster Thomas              7   
   13) Greece Athena                6       13) Pittsford Sutherland        6   
 
                 Women - CD - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Batavia                    159        2) Wayne Central             104   
    3) Palmyra-Macedon             76        4) LeRoy                      45   
    5) School Of The Arts          37        6) Greece Olympia             35   
    7) East Rochester              31        8) Aquinas Institute          24   
    9) Franklin                    11       10) Hornell                    10   
   10) Waterloo                    10       12) Romulus                     9   
   12) Sodus Central                9       14) Marion                      2   
 
                  Men - AB - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Webster Schroeder          124        2) Rush-Henrietta            116   
    3) Hilton                     112        4) Gates-Chili                62   
    5) Brockport                   36        6) Penfield                   34   
    7) Victor Central              29        8) Fairport                   28   
    9) Spencerport                 21       10) Greece Arcadia             15   
   11) Brighton                    11       12) McQuaid Jesuit             10   
   13) Pittsford Mendon             8       14) Webster Thomas              6   
   15) Eastridge                    2                                           
 
                  Men - CD - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Batavia                    216        2) LeRoy                      69   
    3) Wayne Central               62        4) Palmyra-Macedon            35   
    5) UPrep Rochester             32        6) Greece Olympia             29   
    7) East Rochester              24        8) Aquinas Institute          22   
    9) Marion                      20       10) Newark HS-NY               16   
   11) Franklin                     7       12) School Of The Arts          6.50
   13) Greece Odyssey               6       14) Hornell                     3   
   15) Sodus Central                2.50    16) Honeoye Central             2   
   17) Waterloo                     1