Licensed to Yen Timing Services      		12/27/2014 03:03 PM
                        RWTL -JV-Modified - 12/27/2014                         
                                    Hobart                                     
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Amanda Poetker            10 Penfield                  8.12   1 
  2 Katie Hamilton             8 Batavia                   8.24   1 
  3 Isabell Felle             10 Eastridge                 8.27   1 
  4 Emily Strong              12 Lyons                     8.34   1 
  5 Jailene Arroyo             8 Eastridge                 8.36   1 
  6 Rachel Denise              9 Batavia                   8.41   2 
  7 Ashley Benitez            10 Eastridge                 8.44   1 
  8 Danna Jones               11 Rush-Henriet              8.45   2 
  9 Briana Lowry               9 Hilton                    8.50   2 
 10 Dana Wilsey               10 Palmyra-Mace              8.53   2 
 11 Amala Bernard              9 Aquinas Inst              8.55   2 
 11 Macie Ruda                 9 Pittsford Me              8.55   5 
 13 Adamaryz Vargas            8 Hilton                    8.56   3 
 14 Lucy Bonin                11 Pittsford Su              8.57   6 
 14 Hannah Knapp              10 Aquinas Inst              8.57   2 
 16 Madiha Hussain            10 Pittsford Me              8.58   5 
 16 Kathy Hernandez           12 Penfield                  8.58   3 
 18 Katriel Sadwick           12 Hilton                    8.59   4 
 19 Rachel Hodgson             9 Hilton                    8.63   3 
 20 Cecilia Savka             10 Pittsford Me              8.65   4 
 21 Bridgid McCormack          9 Batavia                   8.66   4 
 22 Gina Delmonache           10 Aquinas Inst              8.67   3 
 23 Denia Campbell            10 Greece Arcad              8.76   6 
 23 Mira Phillips              9 Penfield                  8.76   3 
 25 Brooke Crandell           11 Brockport                 8.77   3 
 26 Amanda Moody              11 Brockport                 8.79   4 
 27 Sequoia Howard             9 Greece Arcad              8.81   6 
 27 Chelsea Vanroo             9 Greece Arcad              8.81   4 
 29 Nicole Prindle            11 Palmyra-Mace              8.85   5 
 29 Ti Lawhorn                10 Eastridge                 8.85   4 
 31 Makenzie Desain            9 Palmyra-Mace              8.87   6 
 32 Demonie Smith             11 Rush-Henriet              8.97   7 
 32 Brianna Cusack            12 Hilton                    8.97   5 
 34 Jacquelyn Smith            9 Greece Arcad              8.99   7 
 35 Amelia Perry              10 Rush-Henriet              9.00   6 
 36 Emily Zugnoni              9 Rush-Henriet              9.03   6 
 37 Kristen Kukfa             10 Penfield                  9.15   6 
 38 Olivia Kostiw              9 Rush-Henriet              9.16   8 
 39 Shannon Waugh             12 Waterloo                  9.17   9 
 39 Adeline Reale              9 Lyons                     9.17   7 
 41 Laura Benjamin             9 Rush-Henriet              9.19   7 
 42 Katelyn Case               9 Lyons                     9.20   8 
 43 Morganne Hope             11 Palmyra-Mace              9.22   7 
 44 Victoria Maier             9 Hilton                    9.33   8 
 45 Serena Washburn            9 Penfield                  9.39   8 
 46 Maria Meck                 9 Penfield                  9.40   9 
 47 Dana Hernandes            12 Lyons                     9.46   8 
 48 Abigail Elisofon           9 Waterloo                  9.48   8 
 49 Isabella Guiggey           9 Pittsford Su              9.51   9 
 50 Kelsey Kasmarek            9 Batavia                   9.54  10 
 51 Alexia Salerno            10 Waterloo                  9.56  10 
 52 Nicole Sarlo               9 Hilton                    9.60   8 
 53 Melissa Shonicker          9 Aquinas Inst              9.61   9 
 54 Julissa Valdez             9 Pittsford Su              9.65  10 
 55 Ramanjot Kaur             11 Rush-Henriet              9.66  10 
 56 Jessica Mastrolonardo      9 Penfield                  9.69  10 
 57 Jennifer Girard           10 Wayne Centra              9.72  10 
 58 Megan Kipp                 9 Palmyra-Mace              9.82  11 
 59 Cheyenne Hernandes         9 Lyons                    10.02  11 
 60 Hannah DeGraff             9 Rush-Henriet             10.10  10 
 61 Calista Lowry             10 Waterloo                 10.24  11 
 62 Susan Gostomski           12 Palmyra-Mace             10.27  11 
 63 Sierra Mitchell           10 Waterloo                 10.73  12 
 64 Alexis Villarubbia        10 Aquinas Inst             10.98   4 
 65 Emilyn Goodman            12 Waterloo                 11.10  12 
 66 Valerie Branch            11 Pittsford Su             11.12  11 
 
Girls 300 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Emily Strong              12 Lyons                    45.19   1 
  2 Regan Henrici              8 Batavia                  47.57   1 
  3 Jailene Arroyo             8 Eastridge                47.99   8 
  4 Amala Bernard              9 Aquinas Inst             48.19   1 
  5 Nicole Maltese            10 Batavia                  48.36   1 
  6 Hannah Knapp              10 Aquinas Inst             48.83   1 
  7 Ashley Benitez            10 Eastridge                49.05   2 
  8 Denia Campbell            10 Greece Arcad             49.08   2 
  9 Hailey Corbett             9 Waterloo                 49.15   3 
 10 Katriel Sadwick           12 Hilton                   49.25   1 
 11 Amanda Shifflet           11 Palmyra-Mace             49.62   2 
 12 Amanda Moody              11 Brockport                49.70   3 
 13 Samantha Stirpe           12 Hilton                   49.79   4 
 14 Alexandria Frantz-Bush     9 Rush-Henriet             50.28   3 
 15 Dana Wilsey               10 Palmyra-Mace             50.29   2 
 16 Rachel Hodgson             9 Hilton                   50.37   3 
 17 Isabell Felle             10 Eastridge                50.44   9 
 18 Briana Lowry               9 Hilton                   50.56   3 
 19 Gina Delmonache           10 Aquinas Inst             50.72   2 
 20 Shelby Guinness           10 Eastridge                50.74   4 
 21 Mira Phillips              9 Penfield                 50.90   4 
 22 Patricia Costa            10 Eastridge                51.03   5 
 23 Ashlyn Peets              11 Pittsford Su             51.05   5 
 24 Madiha Hussain            10 Pittsford Me             51.38   3 
 25 Macie Ruda                 9 Pittsford Me             51.45   3 
 26 Drianni Bennett            9 Sodus Centra             51.67   2 
 27 Allyson Meintel           11 Rush-Henriet             52.00   2 
 28 Madisyn Tomaszewski        9 Batavia                  52.14   5 
 29 Ariana Cleveland           9 Brockport                52.23   4 
 30 Gillian Laco              10 Palmyra-Mace             52.30   7 
 31 Brooke Crandell           11 Brockport                52.34   6 
 32 Sophia Camillaci          10 Hilton                   52.43   7 
 33 Elise Coon                10 Eastridge                52.84   4 
 34 Sequoia Howard             9 Greece Arcad             53.07   5 
 35 Abbey Gardner              9 Palmyra-Mace             53.14   5 
 36 Katelyn Case               9 Lyons                    53.21   9 
 37 Adeline Reale              9 Lyons                    53.34   8 
 38 Megan Norton              10 Pittsford Me             53.36   8 
 39 Lindsay Allen              9 Brockport                53.44   7 
 40 Anna Reale                12 Lyons                    53.60   6 
 41 Cheryln Felle              9 Eastridge                53.62   8 
 42 Grace Sinsebox             9 Rush-Henriet             53.72   7 
 43 Taylor Inman               9 Hilton                   53.79   6 
 44 Chelsea Vanroo             9 Greece Arcad             53.82   5 
 45 I'Neesha Morris            9 Sodus Centra             53.85   7 
 46 Shayna Dehmler            11 Penfield                 54.82   7 
 47 Serena Washburn            9 Penfield                 54.83   8 
 48 Victoria Maier             9 Hilton                   55.08   8 
 49 Maria Meck                 9 Penfield                 55.21   9 
 50 Megan Mezzoprete          10 Penfield                 55.68   8 
 51 Jessica Swalbach           9 Brockport                56.27   8 
 52 Melissa Shonicker          9 Aquinas Inst             56.28   9 
 53 Laura Benjamin             9 Rush-Henriet             56.83   9 
 54 Olivia Kostiw              9 Rush-Henriet             56.85  10 
 55 Kayleigh Ground            9 Palmyra-Mace             57.27   9 
 56 Krista Himes              11 Wayne Centra             57.47  10 
 57 Courtney Burns            10 Batavia                  57.57  11 
 58 Morganne Hope             11 Palmyra-Mace             58.70   9 
 59 Nicole Sarlo               9 Hilton                   58.74  11 
 60 Kelsey Kasmarek            9 Batavia                  59.03  11 
 61 Paige Koss                10 Hilton                   59.34   9 
 62 Ramanjot Kaur             11 Rush-Henriet           1:01.72  10 
 63 Hannah DeGraff             9 Rush-Henriet           1:06.23  11 
 
Girls 600 Meter Run Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Aryana Anderson           11 Eastridge              1:53.31   1 
  2 Cali Nichols               8 Batavia                2:00.03   2 
  3 Cemanie Brown              9 Rush-Henriet           2:01.78   2 
  4 Isabella Cole              8 Penfield               2:02.52   1 
  5 Sarah Dickenson            9 Pittsford Me           2:03.16   1 
  6 Alexandra Dittman          8 Hilton                 2:04.39   1 
  7 Adamaryz Vargas            8 Hilton                 2:05.58   1 
  8 Sarah Teal                10 Waterloo               2:05.65   2 
  9 Emmarie Moore             11 Pittsford Me           2:06.21   2 
 10 Spring DeFranco            9 Wayne Centra           2:07.50   2 
 11 Caroline Thomas           10 Pittsford Me           2:07.92   1 
 12 Larissa VanDetta           9 Brockport              2:08.33   1 
 13 Lauren Leone               9 Batavia                2:09.20   3 
 14 Emily Friden               9 Pittsford Me           2:09.41   1 
 15 Shannon Burdick            9 Penfield               2:11.43   3 
 16 Anna Contini              10 Rush-Henriet           2:12.24   3 
 17 Emma Canny                10 Rush-Henriet           2:12.26   3 
 18 Cecilia Delisanti          8 Penfield               2:12.86   3 
 19 Emily Zugnoni              9 Rush-Henriet           2:15.97   2 
 20 Sam Watrous               10 Rush-Henriet           2:15.99   2 
 21 Shannon Waugh             12 Waterloo               2:18.01   3 
 22 Emily Borisuk             10 Marcus Whitm           2:20.97   4 
 23 Brianna Halladay          11 Brockport              2:21.18   4 
 23 Lillian Glinsky-Lopata    10 Rush-Henriet           2:21.18   3 
 25 Anne Galbraith            12 Lyons                  2:22.99   3 
 26 Sommer Edwards             9 Hilton                 2:24.10   4 
 27 Madeleine Hart            11 Brockport              2:24.26   4 
 28 Brianna Cusack            12 Hilton                 2:33.60   4 
 29 Bianca Mendez             11 Rush-Henriet           2:50.38   4 
 
Girls 1000 Meter Run Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Charlotte Nazarian         9 Penfield               3:39.13   1 
  2 Sophia Camillaci          10 Hilton                 3:43.75   1 
  3 Dana Owens                10 Eastridge              3:47.12   1 
  4 Audrey Bonham             10 Pittsford Su           3:50.60   1 
  5 Shelby Guinness           10 Eastridge              3:50.74   1 
  6 Emily Murphy               7 Penfield               3:50.97   1 
  7 Paige Koss                10 Hilton                 3:51.26   1 
  8 Katherine Vollmer         10 Pittsford Su           3:51.45   1 
  9 Elise Coon                10 Eastridge              3:55.46   1 
 10 Amanda Hough               8 Hilton                 4:00.03   2 
 11 Vicky Pham                10 Rush-Henriet           4:02.09   2 
 12 Shayna Dehmler            11 Penfield               4:07.57   1 
 13 Tianna Long-Ashford       10 Rush-Henriet           4:09.44   2 
 14 Grace Winfree              9 Pittsford Me           4:10.46   1 
 15 Kristen Kuberka           12 Penfield               4:16.63   1 
 16 Bailey Kossow             10 Pittsford Me           4:24.75   2 
 17 Britney Thomas             9 Hilton                 4:36.01   2 
 
Girls 1500 Meter Run Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Marlee Angus               8 Penfield               5:28.46   1 
  2 Gillian Brown             10 Rush-Henriet           5:34.96   1 
  3 Laurelle Scorza           11 Penfield               5:50.23   1 
  4 Erin Davis                 7 Penfield               5:51.06   1 
  5 Tori Barnes               12 Pittsford Su           5:53.52   1 
  6 Annika Playfair            9 Penfield               5:54.08   1 
  7 Samantha Stirpe           12 Hilton                 5:57.75   1 
  8 Taylor Inman               9 Hilton                 5:58.07   1 
  9 Larissa VanDetta           9 Brockport              5:58.27   1 
 10 Madison Murray             9 Batavia                5:58.46   1 
 11 Natasha Denninson         10 Penfield               6:03.39   1 
 12 Hanna Bauman              10 Rush-Henriet           6:05.92   1 
 13 Sarah Teal                10 Waterloo               6:09.73   2 
 14 Dylanne Nowik             11 Rush-Henriet           6:14.27   1 
 15 Emily Friden               9 Pittsford Me           6:25.89   2 
 16 Caroline Thomas           10 Pittsford Me           6:26.10   2 
 17 Kali Toomey               10 Palmyra-Mace           6:31.87   2 
 18 Rebekah Thorp              9 Palmyra-Mace           6:34.87   2 
 19 Madeleine Hart            11 Brockport              6:37.13   2 
 20 Brianna Halladay          11 Brockport              6:37.81   2 
 21 McKenna Miller             9 Palmyra-Mace           6:49.47   2 
 22 Alexia Salerno            10 Waterloo               6:49.56   2 
 23 Cara Graham                9 Palmyra-Mace           6:50.52   2 
 24 Katherine Abbott          11 Hilton                 7:16.18   2 
 25 Lydia Torres              11 Hilton                 7:19.64   2 
 
Girls 3000 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Makenna Bleier            10 Hilton                12:28.79  
  2 Riley Johnson              8 Hilton                12:28.90  
  3 Shauna Glavin              9 Hilton                13:13.02  
 
Girls 55 Meter Low Hurdles Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Allyson Meintel           11 Rush-Henriet              9.95   1 
  2 Mary Armstrong            11 Lyons                    10.04   1 
  3 Amelia Perry              10 Rush-Henriet             10.19   1 
  4 Spring DeFranco            9 Wayne Centra             10.50   1 
  5 Nicole Maltese            10 Batavia                  10.56   1 
  6 Nicole Prindle            11 Palmyra-Mace             11.05   3 
  7 Ariana Cleveland           9 Brockport                11.10   2 
  8 Madisyn Tomaszewski        9 Batavia                  11.15   2 
  9 Krista Himes              11 Wayne Centra             11.34   2 
 10 Gillian Laco              10 Palmyra-Mace             11.36   2 
 11 Casey Metzler              9 Penfield                 11.38   2 
 12 Jessica Swalbach           9 Brockport                11.49   2 
 13 Demonie Smith             11 Rush-Henriet             11.51   1 
 14 Hailey Corbett             9 Waterloo                 11.85   3 
 14 Edmarie Calderon-Torres   10 Batavia                  11.85   2 
 16 Lindsay Allen              9 Brockport                12.12   3 
 17 Kali Toomey               10 Palmyra-Mace             12.74   4 
 
Girls 4x200 Meter Relay Junior Varsity
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Batavia  'A'                                        2:03.04   1 
  2 Eastridge  'B'                                     x2:04.03   1 
  3 Hilton  'A'                                         2:05.39   1 
  4 Rush-Henrietta  'C'                                x2:06.64   2 
  5 Pittsford Mendon  'A'                               2:08.48   2 
  6 Aquinas Institute  'A'                              2:08.86   2 
  7 Palmyra-Macedon  'A'                                2:10.44   3 
  8 Rush-Henrietta  'B'                                x2:11.93   1 
  9 Lyons  'A'                                          2:12.39   3 
 10 Brockport  'A'                                      2:12.59   2 
 11 Wayne Central  'C'                                 x2:15.21   2 
 12 Batavia  'B'                                       x2:16.51   2 
 13 Pittsford Sutherland  'A'                           2:21.21   1 
 14 Hilton  'B'                                        x2:22.05   2 
 15 Palmyra-Macedon  'C'                               x2:25.61   3 
 16 Palmyra-Macedon  'D'                               x2:25.69   3 
 -- Penfield  'B'                                            DQ   2 
 
Girls 4x400 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Eastridge  'A'                                      5:06.71  
  2 Penfield  'A'                                       5:11.21  
  3 Pittsford Mendon  'A'                               5:11.49  
  4 Hilton  'A'                                         5:16.99  
  5 Pittsford Sutherland  'A'                           5:26.14  
  6 Rush-Henrietta  'A'                                 5:47.96  
 
Girls 4x800 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Rush-Henrietta  'A'                                11:37.45  
  2 Penfield  'A'                                      11:43.99  
  3 Batavia  'A'                                       13:09.24  
 -- Hilton  'A'                                             DNF  
 
Girls High Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sanaa Wade                 9 Pittsford Me           4-04.00  
  2 Regan Henrici              8 Batavia                4-00.00  
  3 Courtney Burns            10 Batavia                3-10.00  
 
Girls Pole Vault Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Karley Schuhart           12 Penfield               7-07.00  
  2 Kristen Kukfa             10 Penfield               6-07.00  
  2 Cecilia Savka             10 Pittsford Me           6-07.00  
  4 Mary Armstrong            11 Lyons                  6-01.00  
  4 Katherine Campbell        10 Penfield               6-01.00  
  6 Emmarie Moore             11 Pittsford Me           5-07.00  
  6 Kassie Mastrolonardo      11 Penfield               5-07.00  
  6 Anabelle Aebli            10 Penfield               5-07.00  
 -- Rachel Denise              9 Batavia                     NH  
 
Girls Long Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Katie Hamilton             8 Batavia               13-01.50  
  2 Gabrielle Havens           9 Batavia               12-09.50  
  3 Drianni Bennett            9 Sodus Centra          12-08.00  
  4 Alexandria Frantz-Bush     9 Rush-Henriet          12-07.50  
  5 Erika Mynio               11 Rush-Henriet          12-06.50  
  6 Bridgid McCormack          9 Batavia               12-06.00  
  6 Grace Sinsebox             9 Rush-Henriet          12-06.00  
  8 Amanda Shifflet           11 Palmyra-Mace          12-04.00  
  9 Sommer Edwards             9 Hilton                12-02.00  
 10 Collette Morris            9 Palmyra-Mace          11-10.50  
 11 Amanda Poetker            10 Penfield              11-09.50  
 12 Makenzie Desain            9 Palmyra-Mace          11-08.50  
 13 Ti Lawhorn                10 Eastridge             11-06.50  
 13 Julia Ciavaglia           12 Rush-Henriet          11-06.50  
 15 Isabelle Brewer            9 Palmyra-Mace          11-04.50  
 16 Abigail Elisofon           9 Waterloo              10-05.50  
 17 Emily Borisuk             10 Marcus Whitm          10-04.50  
 18 Emily Gross               11 Rush-Henriet          10-02.50  
 19 Calista Lowry             10 Waterloo              10-02.00  
 20 Megan Norton              10 Pittsford Me          10-01.00  
 21 Kayleigh Ground            9 Palmyra-Mace           9-04.50  
 22 Jessica Mastrolonardo      9 Penfield               9-02.00  
 23 I'Neesha Morris            9 Sodus Centra           7-06.00  
 -- Hannah Means               9 Wayne Centra              FOUL  
 -- Abbey Gardner              9 Palmyra-Mace              FOUL  
 
Girls Triple Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Erika Mynio               11 Rush-Henriet          28-03.50  
  2 Hannah Means               9 Wayne Centra          27-08.00  
  3 Danna Jones               11 Rush-Henriet          27-04.00  
  4 Lauren Leone               9 Batavia               27-00.00  
  5 Collette Morris            9 Palmyra-Mace          24-10.50  
  6 Isabelle Brewer            9 Palmyra-Mace          24-10.00  
 
Girls Shot Put Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 MarShae Smith             11 Rush-Henriet          25-01.00  
  2 Liz Gaffney               10 Brockport             24-08.50  
  3 Dana Hernandes            12 Lyons                 23-06.00  
  4 Laura Guiste              11 Batavia               23-05.00  
  5 Samantha Chaplain         12 Brockport             23-01.00  
  6 Jacklyn Capozzi            9 Rush-Henriet          22-11.00  
  7 Rachel Smith              10 Brockport             21-07.50  
  8 Emily Gross               11 Rush-Henriet          21-05.00  
  9 Casey Metzler              9 Penfield              21-04.50  
 10 Sara Cook                 10 Waterloo              21-03.50  
 11 Jordan Jaeger             11 Palmyra-Mace          20-11.00  
 12 Emilyn Goodman            12 Waterloo              20-07.00  
 13 Kiara Tarricone            9 Rush-Henriet          18-07.00  
 13 Sierra Mitchell           10 Waterloo              18-07.00  
 15 Cheyenne Hernandes         9 Lyons                 18-06.50  
 16 Jessey Bruening            9 Palmyra-Mace          18-04.00  
 17 Megan Kipp                 9 Palmyra-Mace          17-10.00  
 18 Kelsey Kasmarek            9 Batavia               17-09.25  
 19 Jenna LaBombard           10 Rush-Henriet          17-03.00  
 20 Sarah Montague            10 Marcus Whitm          17-02.50  
 21 Katherine Campbell        10 Penfield              16-03.50  
 22 Allison Wilson             9 Rush-Henriet          16-01.00  
 23 Susan Gostomski           12 Palmyra-Mace          12-06.50  
 
Girls 1500 Meter Race Walk Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Paige Wasilewski           9 Batavia                9:54.73  
 
Girls 55 Meter Dash Modified
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Katie Hamel                8 Wayne Centra              8.44   1 
  2 Sara Falcone               7 Batavia                   8.66   3 
  3 Shelby Monroe              7 Northstar Ch              8.72   1 
  4 Taylor Gabriel             8 Wayne Centra              8.77   1 
  5 Niamiah Simmons            7 Northstar Ch              8.81   1 
  6 Nia Ross                   8 Batavia                   9.06   3 
  7 Carley Schojan             8 Wayne Centra              9.12   1 
  8 Sarah Adams                7 Batavia                   9.13   3 
  9 Jalesa Smith               8 Batavia                   9.19   1 
 10 Kayla Colantonio           8 Batavia                   9.26   3 
 11 Ann Marie Russell          8 Waterloo                  9.38   2 
 12 Jadelyn Butler             8 Waterloo                  9.54   2 
 13 Olivia Costley             7 Batavia                   9.56   3 
 14 Elena DiFante              8 Batavia                   9.59   4 
 15 Alyssa Escrobar            7 Batavia                   9.82   2 
 16 Carlie Wilcox              8 Waterloo                 10.04   3 
 17 Rachel Rennie              7 Waterloo                 10.08   2 
 18 Sarah Parrow               8 Waterloo                 10.13   4 
 19 Kendra Derleth             8 Waterloo                 10.15   2 
 
Girls 300 Meter Dash Modified
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Shelby Monroe              7 Northstar Ch             49.93   1 
  2 Taylor Gabriel             8 Wayne Centra             50.69   1 
  3 Niamiah Simmons            7 Northstar Ch             51.85   1 
  4 Maggie Moulton             8 Mercy                    52.61   2 
  5 Macayla Burke              7 Batavia                  52.81   1 
  6 Jadin Vasciannie           7 Batavia                  53.78   2 
  7 McKenna Short              7 Marion                   55.39   3 
  8 Sydney Della Penna         7 Batavia                  55.40   2 
  9 Lydia Geiger               7 Batavia                  57.19   2 
 10 Hannah Cole                7 Waterloo                 57.41   2 
 11 Elizabeth Meisenzahl       8 Mercy                    57.91   2 
 12 Olivia Costley             7 Batavia                1:00.46   3 
 13 Alyssa Escrobar            7 Batavia                1:02.07   3 
 14 Meredith McGee             8 Mercy                  1:03.13   3 
 
Girls 600 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ashley Gonzalez            8 Marion                 2:07.36  
  2 Alyson VanCamp             8 Marion                 2:08.01  
  3 Karoline Williams          8 Marion                 2:10.27  
  4 Olivia St. Cyr             7 Marion                 2:21.51  
  5 Gracie Young               8 Sodus Centra           2:24.84  
 
Girls 1000 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Maggie Moulton             8 Mercy                  4:01.10  
  2 Marlayna Wertz             7 Marion                 4:03.37  
  3 Olivia St. Cyr             7 Marion                 4:06.16  
  4 Elizabeth Meisenzahl       8 Mercy                  4:07.53  
 
Girls 55 Meter Hurdles Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Katie Hamel                8 Wayne Centra             10.56  
  2 Elena DiFante              8 Batavia                  11.45  
  3 Carlie Wilcox              8 Waterloo                 12.40  
  4 Jadelyn Butler             8 Waterloo                 12.74  
  5 Kendra Derleth             8 Waterloo                 13.11  
  6 Rachel Rennie              7 Waterloo                 13.15  
  7 Hannah Cole                7 Waterloo                 13.62  
  8 Ann Marie Russell          8 Waterloo                 17.10  
 
Girls 4x200 Meter Relay Modified
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Waterloo  'B'                                      x2:25.03  
  2 Waterloo  'C'                                      x2:35.53  
 
Girls 4x400 Meter Relay Modified
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Batavia  'C'                                       x5:10.75  
 
Girls High Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Marlayna Wertz             7 Marion                 4-02.00  
  2 McKenna Short              7 Marion                 3-10.00  
 
Girls Long Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Karoline Williams          8 Marion                10-10.50  
  2 Nia Ross                   8 Batavia               10-06.50  
  3 Lydia Geiger               7 Batavia               10-02.00  
  4 Gracie Young               8 Sodus Centra           9-07.00  
 -- Cristina Kolberg           8 Batavia                   FOUL  
 
Girls Triple Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Carley Schojan             8 Wayne Centra          26-02.50  
 
Girls Shot Put Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sarah Parrow               8 Waterloo              25-02.00  
  2 Kayla Colantonio           8 Batavia               20-02.50  
  3 Meredith McGee             8 Mercy                 19-09.00  
 
Girls 1500 Meter Race Walk Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Olivia Wolanski            8 Marion                 9:23.27  
 
Boys 55 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Justice Obasi             10 Rush-Henriet              7.20   1 
  2 Tristan Devlin            12 Lyons                     7.35   1 
  3 Kenny Griffin             12 Batavia                   7.42   1 
  4 Tahj Lewis                12 Rush-Henriet              7.45   1 
  5 Kyle Meade                11 Aquinas Inst              7.56   1 
  6 David Snyder              12 Batavia                   7.64   1 
  7 Nolan Bernardi            10 McQuaid Jesu              7.66   1 
  7 Stephen Beckham            9 Rush-Henriet              7.66   2 
  9 Lonnel Brinson            12 Rush-Henriet              7.67   2 
 10 William Woods             12 Lyons                     7.76   4 
 11 LeVonte Smith              9 Rush-Henriet              7.77   3 
 12 Patrick De La Cruz        10 McQuaid Jesu              7.80   2 
 13 James Stone               11 Brockport                 7.81   4 
 14 Brandon Barnhart          11 Greece Arcad              7.82   2 
 15 Jack VanKouwenberg        10 Sodus Centra              7.89   3 
 15 Eric Veltre               12 McQuaid Jesu              7.89   1 
 15 Jadon Turner               8 Eastridge                 7.89   4 
 18 Johnathan Fedison          9 Eastridge                 7.91   3 
 19 Marques Hargrave           9 Batavia                   7.92   4 
 20 Anthony Desiato           12 Wayne Centra              7.95   3 
 21 Evan Lockhart              9 Penfield                  7.98   5 
 22 Preston Higgins           10 Wayne Centra              8.03   5 
 23 Chase Monachino            9 Batavia                   8.05   4 
 24 Jacob Caputo               9 Pittsford Me              8.07   6 
 25 Noah Colon                 9 Marion                    8.10   4 
 26 Brad Whitney               9 Rush-Henriet              8.13   5 
 26 Aiden Hoffmeier           11 Brockport                 8.13   4 
 28 Chaz Velazquez             9 Penfield                  8.14   7 
 28 Ben Meisenzahl            10 McQuaid Jesu              8.14   6 
 30 Cody Bullock               8 Palmyra-Mace              8.22   6 
 31 DeVaughnte Dennis         11 Rush-Henriet              8.26   6 
 32 Hobart Williamson         10 McQuaid Jesu              8.27   3 
 33 Duvante Cora               9 Waterloo                  8.29   6 
 34 Jack Whitaker              9 Pittsford Me              8.30   4 
 35 Tommy Faticone             9 Penfield                  8.39   8 
 36 Jackson Taylor             9 Marion                    8.45   5 
 37 Justin Orbaker            12 Wayne Centra              8.47   7 
 38 Damien Escobar             9 Batavia                   8.65   8 
 39 Brenden McCauley          11 Brockport                 8.67   7 
 40 Joe Blake                  9 McQuaid Jesu              8.98   5 
 41 Braeden Perot             10 Marcus Whitm              9.62   9 
 42 Gavin Hoy                  9 Marcus Whitm              9.74   9 
 
Boys 300 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Massie Scott              11 Eastridge                39.49   1 
  2 Tristan Devlin            12 Lyons                    39.79   1 
  3 David Snyder              12 Batavia                  41.72   1 
  4 Justice Obasi             10 Rush-Henriet             42.49   2 
  5 Patrick De La Cruz        10 McQuaid Jesu             42.51   2 
  6 Tahj Lewis                12 Rush-Henriet             42.91   4 
  7 James Stone               11 Brockport                42.92   1 
  8 William Woods             12 Lyons                    43.08   2 
  9 Josh Whitescarver         11 Batavia                  43.14   3 
 10 Kenny Griffin             12 Batavia                  43.29   3 
 11 Johnathan Fedison          9 Eastridge                43.34   2 
 12 Ryan Bieniek              10 Batavia                  43.67   4 
 13 Kyle Meade                11 Aquinas Inst             43.79   2 
 14 Stephen Beckham            9 Rush-Henriet             43.82   1 
 15 Nolan Bernardi            10 McQuaid Jesu             43.84   3 
 16 Caleb Klaver              11 Rush-Henriet             43.91   4 
 17 Chandler Baker             9 Batavia                  44.28   4 
 18 Eric Veltre               12 McQuaid Jesu             44.41   4 
 19 Anthony Ren                9 Pittsford Me             44.43   8 
 20 Alex Baylor               10 Waterloo                 44.48   4 
 21 Hobart Williamson         10 McQuaid Jesu             44.64   3 
 22 Aiden Hoffmeier           11 Brockport                44.97   4 
 22 Evan Lockhart              9 Penfield                 44.97   6 
 24 Preston Higgins           10 Wayne Centra             45.11   5 
 25 James Day                 11 Eastridge                45.30   6 
 26 Marques Hargrave           9 Batavia                  45.74   6 
 27 Justin Orbaker            12 Wayne Centra             45.84   7 
 28 Peter Fallon               9 Batavia                  45.86   5 
 29 Jadon Turner               8 Eastridge                45.87   8 
 30 Cole Shewman               9 Aquinas Inst             46.09   5 
 31 David Fanto               12 Penfield                 46.13   7 
 32 Chase Monachino            9 Batavia                  46.52   6 
 33 Jacob Caputo               9 Pittsford Me             46.53   8 
 34 Tommy White               10 McQuaid Jesu             46.70   3 
 35 Chaz Velazquez             9 Penfield                 46.90   6 
 36 Nicholas Jelfo            12 Rush-Henriet             47.07   8 
 37 Noah Skillman              9 Greece Arcad             47.21   6 
 38 Noah Colon                 9 Marion                   47.35   5 
 39 Zakariah Jantzi            8 Batavia                  47.48   5 
 40 Jack Whitaker              9 Pittsford Me             48.05   6 
 41 Damien Escobar             9 Batavia                  48.16   8 
 42 Tommy Faticone             9 Penfield                 48.40   8 
 43 Duvante Cora               9 Waterloo                 48.48   7 
 44 Chris Kozolowski           8 Penfield                 48.55   8 
 45 Andrew Baylor             12 Waterloo                 49.15   8 
 46 Nate Loria                 9 Batavia                  49.66   7 
 47 Brenden McCauley          11 Brockport                49.68   7 
 48 Tyler Stewart              9 Batavia                  51.06   9 
 49 Jamel Eason                9 Eastridge                53.50   9 
 
Boys 600 Meter Run Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Dave King                 12 Marion                 1:42.62   1 
  2 AJ Gruttadauro            11 Brockport              1:43.87   1 
  3 Zach Anderson             10 McQuaid Jesu           1:44.77   1 
  4 Austin Iodice             10 Eastridge              1:44.88   2 
  5 Michael Camerieri         12 Rush-Henriet           1:45.21   3 
  6 Yonatan Yemane             8 Rush-Henriet           1:45.32   3 
  7 Evan Rood                 10 Palmyra-Mace           1:45.88   1 
  8 Connor Higbee             10 Marion                 1:46.60   1 
  9 Benjamin Wemesfelder      10 Wayne Centra           1:47.02   2 
 10 Ben Meisenzahl            10 McQuaid Jesu           1:47.72   2 
 11 Vander Hart                8 Brockport              1:47.99   3 
 12 Austin Niswonger          11 Lyons                  1:48.14   2 
 13 Michael Anderson          10 McQuaid Jesu           1:48.30   2 
 14 Tommy Betters              9 McQuaid Jesu           1:49.85   4 
 15 Daniel Rinker             11 Rush-Henriet           1:49.88   1 
 16 Frank Leni                 9 McQuaid Jesu           1:51.22   1 
 17 C.J. Wahl                  9 Palmyra-Mace           1:52.12   3 
 18 Travis Anstee             11 Lyons                  1:52.78   3 
 19 Paul Vicks                10 Pittsford Me           1:53.22   3 
 20 Srihari Chari             11 Rush-Henriet           1:53.55   4 
 21 Sam Bartz                 10 Batavia                1:54.37   4 
 22 Zachary Brightman         11 Rush-Henriet           1:54.49   4 
 23 Ted Rohrer                11 Pittsford Me           1:57.84   3 
 24 Joseph Marchese            9 Batavia                1:58.09   3 
 25 Greg Heiler               10 McQuaid Jesu           1:59.50   2 
 26 Charlie Freeman            8 Rush-Henriet           1:59.90   4 
 27 Tylar Smith               12 Marcus Whitm           2:01.55   4 
 28 Alex Micket               11 Greece Arcad           2:01.75   2 
 29 Christopher Fursman        9 Pittsford Me           2:06.98   4 
 
Boys 1000 Meter Run Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Ian Ciullia               10 Wayne Centra           3:09.68   1 
  2 Zach Anderson             10 McQuaid Jesu           3:10.15   1 
  3 Tommy Betters              9 McQuaid Jesu           3:10.26   1 
  4 Frank Leni                 9 McQuaid Jesu           3:10.82   1 
  5 Aaron Scholz               9 Wayne Centra           3:15.38   1 
  6 Michael Anderson          10 McQuaid Jesu           3:21.39   1 
  7 Sebastian Udelhofen       11 Sodus Centra           3:23.09   1 
  8 Holden Nesbitt             9 Lyons                  3:23.57   1 
  9 Alex Micket               11 Greece Arcad           3:24.31   2 
 10 Adam Benjamin              9 Rush-Henriet           3:25.00   2 
 11 Greg Heiler               10 McQuaid Jesu           3:28.18   2 
 12 Jesse Smith               11 Lyons                  3:40.94   2 
 13 Matt Lauster              12 Lyons                  3:56.48   2 
 14 Gavin Hoy                  9 Marcus Whitm           3:58.65   2 
 
Boys 1600 Meter Run Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Caleb Covell              11 Eastridge              5:05.16   1 
  2 Andy Frank                 8 Penfield               5:15.50   1 
  3 Dave King                 12 Marion                 5:15.71   1 
  4 AJ Gruttadauro            11 Brockport              5:19.51   1 
  5 Vander Hart                8 Brockport              5:21.13   1 
  6 Noah Brown                 9 Rush-Henriet           5:27.41   1 
  7 Zakariah Jantzi            8 Batavia                5:31.58   1 
  8 James Day                 11 Eastridge              5:31.72   1 
  9 Will Harvey                9 McQuaid Jesu           5:34.14   1 
 10 Jake Marchese              8 Penfield               5:35.28   1 
 11 Clifford Imes             10 Eastridge              5:37.21   1 
 12 Connor Higbee             10 Marion                 5:40.56   1 
 13 Paul Vicks                10 Pittsford Me           5:42.52   1 
 14 Ted Rohrer                11 Pittsford Me           5:49.32   2 
 15 John Miller               11 Rush-Henriet           5:52.61   2 
 16 Nate Loria                 9 Batavia                5:52.66   2 
 17 Tyler Stewart              9 Batavia                5:56.42   1 
 18 Chris Dillon              10 Palmyra-Mace           6:01.70   2 
 19 Adam Hopseker             10 Palmyra-Mace           6:08.84   2 
 20 Christopher Fursman        9 Pittsford Me           6:11.69   2 
 21 Tylar Smith               12 Marcus Whitm           6:14.33   2 
 22 Matt Hutchison             9 Palmyra-Mace           6:20.23   2 
 
Boys 3200 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Caleb Covell              11 Eastridge             11:42.27  
  2 John Scherer              10 McQuaid Jesu          12:08.90  
  3 Mike Palmerini            10 McQuaid Jesu          13:12.03  
  4 Brenden Humphries          9 Aquinas Inst          13:15.13  
  5 Christian Haacke          12 Wayne Centra          13:33.81  
  6 Clifford Imes             10 Eastridge             13:45.72  
  7 Patrick Shute             10 Greece Arcad          13:48.34  
 
Boys 55 Meter Low Hurdles Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Charlie Dobbins           12 Lyons                     9.69   1 
  2 Peter Fallon               9 Batavia                  10.75   2 
  3 Nicholas Jelfo            12 Rush-Henriet             11.06   2 
  4 Caleb Klaver              11 Rush-Henriet             11.31   1 
  5 Chris Kozolowski           8 Penfield                 12.11   1 
 
Boys 4x200 Meter Relay Junior Varsity
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Batavia  'A'                                        1:47.89   1 
  2 Rush-Henrietta  'B'                                x1:49.04   1 
  3 Wayne Central  'B'                                 x1:52.65   2 
  4 Penfield  'A'                                       1:56.21   1 
  5 Brockport  'A'                                      1:56.94   1 
  6 Batavia  'B'                                       x2:00.69   2 
  7 Palmyra-Macedon  'B'                               x2:02.60   2 
  8 Waterloo  'A'                                       2:05.21   2 
  9 Rush-Henrietta  'C'                                x2:05.62   2 
 
Boys 4x400 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Eastridge  'A'                                      4:13.55  
  2 Rush-Henrietta  'A'                                 4:16.93  
  3 Rush-Henrietta  'B'                                x4:23.10  
  4 Pittsford Mendon  'A'                               4:47.05  
 
Boys 4x800 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Batavia  'A'                                       11:22.89  
 
Boys High Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Zach Hoffman               9 Rush-Henriet           5-02.00  
  2 Josh Whitescarver         11 Batavia                5-00.00  
  3 Ryan Bieniek              10 Batavia                4-06.00  
 
Boys Pole Vault Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Trevor Delly              10 Eastridge             10-01.00  
  1 Angelo Hutchins           11 Eastridge             10-01.00  
  3 Zachary Alexander         11 Brockport              7-01.00  
  3 Chandler Baker             9 Batavia                7-01.00  
  5 Brenden Humphries          9 Aquinas Inst           6-07.00  
  5 Jackson Taylor             9 Marion                 6-07.00  
 -- David Fanto               12 Penfield                    NH  
 -- Sam Bartz                 10 Batavia                     NH  
 
Boys Long Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Josh Whitescarver         11 Batavia               17-08.00  
  2 Benjamin Wemesfelder      10 Wayne Centra          16-10.50  
  3 Daniel Rinker             11 Rush-Henriet          16-03.00  
  4 Jack VanKouwenberg        10 Sodus Centra          14-11.50  
  5 Desmond Barber            10 Wayne Centra          14-10.50  
  6 Sebastian Udelhofen       11 Sodus Centra          13-05.00  
  7 Cody Bullock               8 Palmyra-Mace          12-09.50  
  8 Brad Whitney               9 Rush-Henriet          11-08.50  
 
Boys Triple Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Desmond Barber            10 Wayne Centra          33-06.00  
  2 Joseph Marchese            9 Batavia               32-09.50  
  3 Peter VanCamp              9 Marion                32-00.00  
  4 Charlie Freeman            8 Rush-Henriet          28-07.00  
  5 Adam Benjamin              9 Rush-Henriet          27-07.00  
 
Boys Shot Put Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Alex Laure                11 Brockport             34-00.50  
  2 Clayton Gorski            11 Batavia               33-06.50  
  3 Josh Kurtz                11 Batavia               32-03.75  
  4 Roberto Rios              10 Greece Arcad          31-08.00  
  5 Stephen Houlihan          10 Wayne Centra          31-04.50  
  6 Anthony Sweet             11 Batavia               30-05.00  
  7 Zachary Alexander         11 Brockport             30-01.50  
  8 Luke Dowdell              12 Brockport             29-04.50  
  9 Tyler Cullan               9 Greece Arcad          28-09.00  
 10 Andrew Baylor             12 Waterloo              28-00.50  
 11 Collin Herring            11 Rush-Henriet          27-06.00  
 12 Brandon Barnhart          11 Greece Arcad          27-05.25  
 13 Joe Blake                  9 McQuaid Jesu          26-11.50  
 14 Jerred Childs             10 Brockport             25-00.00  
 15 Dominic Passafiume         9 Brockport             24-11.00  
 16 Joe Spencer               11 Lyons                 23-00.00  
 17 Jamel Eason                9 Eastridge             22-04.75  
 18 Jesse Dominguez           11 Brockport             22-01.75  
 19 Nolan Huling              10 Waterloo              20-10.00  
 20 Braeden Perot             10 Marcus Whitm          20-03.00  
 
Boys 55 Meter Dash Modified
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Chris Ryder                8 McQuaid Jesu              7.63   1 
  2 Jonah Temple               9 McQuaid Jesu              7.83   1 
  3 Quinn Strassburg           8 McQuaid Jesu              7.98   1 
  4 Jack Furber                8 Sodus Centra              8.00   1 
  5 Adam Donnelly              7 Waterloo                  8.49   2 
  6 Corbin Reibstein           8 Sodus Centra              8.51   2 
  7 Aaron Dillion              7 Batavia                   8.58   2 
  8 Nile Colson                7 Aquinas Inst              8.59   2 
  9 Dante Mancuso              7 Batavia                   8.75   3 
 10 Mario Rosales              7 Batavia                   8.80   3 
 11 Sam Hawkins                8 Northstar Ch              8.81   1 
 12 Nick Jones                 8 Waterloo                  8.85   4 
 13 Riley Dix                  7 Waterloo                  8.89   2 
 14 Brad Talsania              7 McQuaid Jesu              8.97   2 
 15 Joey Gefell                7 Batavia                   9.10   3 
 16 Ryan Frisbee               8 Waterloo                  9.34   3 
 17 Juan Claudio               8 Batavia                   9.64   3 
 18 Zach Pascarella            8 Waterloo                  9.88   4 
 19 Thomas Nolan Kennedy       7 Waterloo                 10.09   3 
 20 Benjamin Paserk            7 Batavia                  10.55   4 
 21 Jack Lockemeyer            7 Aquinas Inst             10.82   4 
 22 Levi Blum                  7 Batavia                  11.40   4 
 
Boys 300 Meter Dash Modified
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Chris Ryder                8 McQuaid Jesu             43.04   1 
  2 Quinn Strassburg           8 McQuaid Jesu             45.27   1 
  3 Will Lamar                 8 Sodus Centra             46.40   1 
  4 Nick Page                  8 Waterloo                 46.87   1 
  5 Liam Miller                7 Batavia                  48.19   2 
  6 Kristopher Kuszlyk         8 Batavia                  50.60   3 
  7 Adam Donnelly              7 Waterloo                 50.82   2 
  8 Nick Jones                 8 Waterloo                 51.36   4 
  9 Joseph Deni                8 Batavia                  51.57   3 
 10 Mario Rosales              7 Batavia                  52.55   2 
 11 Nile Colson                7 Aquinas Inst             52.79   2 
 12 Riley Dix                  7 Waterloo                 52.88   2 
 13 Matt Adams                 8 Batavia                  53.16   3 
 14 Colton Martin              7 Batavia                  54.09   4 
 15 John Bruggman              8 Batavia                  54.57   3 
 16 Brad Talsania              7 McQuaid Jesu             54.62   2 
 17 Oscar Miranda              8 Sodus Centra             58.86   2 
 18 Garrick Havens             7 Batavia                  59.37   3 
 19 Zach Pascarella            8 Waterloo                 59.38   4 
 20 Jack Lockemeyer            7 Aquinas Inst           1:03.43   4 
 
Boys 600 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kristopher Kuszlyk         8 Batavia                2:04.74  
  2 Garrick Havens             7 Batavia                2:08.37  
  3 David Pillo                8 Batavia                2:12.70  
 
Boys 1000 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Nicolas Mady               7 Penfield               3:41.31  
  2 Jacob-Kurtis Guy           7 Northstar Ch           3:48.23  
  3 Ryan Frisbee               8 Waterloo               4:04.60  
 
Boys 1600 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Robbie Beach               8 Aquinas Inst           5:49.17  
  2 Nick Page                  8 Waterloo               5:59.25  
  3 Will Dehmler               8 Penfield               6:08.18  
  4 Wyatt Gaus                 7 Batavia                6:15.57  
  5 Bryce Gunderman            7 McQuaid Jesu           6:16.99  
 
Boys 55 Meter Hurdles Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Joseph Deni                8 Batavia                  11.08  
  2 Matt Adams                 8 Batavia                  11.43  
  3 Wyatt Gaus                 7 Batavia                  12.09  
 
Boys 4x200 Meter Relay Modified
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Sodus Central  'A'                                  2:05.65  
  2 Waterloo  'B'                                      x2:07.50  
  3 Batavia  'B'                                       x2:12.14  
  4 Batavia  'A'                                        2:21.66  
 
Boys High Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jack Furber                8 Sodus Centra           4-04.00  
  2 Daemon Konienczny          7 Batavia                4-00.00  
 
Boys Long Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Will Lamar                 8 Sodus Centra          15-03.00  
  2 Jacob-Kurtis Guy           7 Northstar Ch          11-08.50  
 
Boys Triple Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 John Bruggman              8 Batavia               29-11.00  
 
Boys Shot Put Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Corbin Reibstein           8 Sodus Centra          29-04.00  
  2 Nicholas annechino         8 Aquinas Inst          27-08.00  
  3 Dante Mancuso              7 Batavia               20-08.75  
  4 Mason Kingston               Waterloo              19-00.00  
  5 Oscar Miranda              8 Sodus Centra          18-09.50  
  6 Ayden Dowd-Devay           7 Batavia               18-00.00  
  7 Levi Blum                  7 Batavia               17-05.25  
  8 Benjamin Paserk            7 Batavia               15-05.25