Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/17/2016 01:30 PM
                       Jim Cleveland SubVar - 1/15/2016                        
                         JV- 3 events : Mod- 2 events                          
                                   Brockport                                   
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Nicole Johnson            10 Wilson/E. Co              7.74  18  10   
  2 Samantha Rogers           10 Brockport                 7.75  18   8   
  3 Samantha Spampinato       12 Rush-Henriet              7.86  18   6   
  4 Ravion Jackson            10 Wilson/E. Co              7.97  18   5   
  5 Taylor Davis              11 Brockport                J7.97  18   4   
  6 Alexis Frith              11 Rush-Henriet              7.98  17   3   
  7 Rachel Hodgson            10 Hilton                    8.00  17   2   
  8 Briana Lowry              10 Hilton                    8.02  18   1   
  9 Janie Potts               10 Pittsford Su              8.06  18 
 10 Amanda Poetker            11 Penfield                  8.08  17 
 11 Macie Ruda                10 Pittsford Me              8.09  17 
 12 Toniqua Jones             10 Greece Athen              8.10  17 
 13 Tyara McLamore            10 Greece Athen              8.11  16 
 14 Nicole Barlow              9 Penfield                  8.12  17 
 15 Riley Ververs              8 Gates-Chili               8.19  15 
 16 Nadia McCraw               9 Greece Athen              8.20  16 
 17 Earnie Burapan            11 Hilton                    8.24  15 
 18 Zene Kelley                7 Brighton                  8.25  18 
 19 Feionna Gause             12 Wilson/E. Co              8.26  15 
 20 Rita Buccieri             11 Pittsford Su              8.27  15 
 21 Camila Mojica-Orendian     9 Fairport                  8.28  14 
 21 Tahlise Scott              8 Brighton                  8.28  17 
 23 Kaya Pries                10 Rush-Henriet              8.29  14 
 23 Lindsay Allen             10 Brockport                 8.29  16 
 25 Hannah DiLiberto          10 Webster Schr              8.30  16 
 26 Sommer Edwards            10 Hilton                    8.31  16 
 26 Megan Bowman               9 Pittsford Su              8.31  16 
 28 Jada Smith                 9 Rush-Henriet              8.32  14 
 29 Sydney Nikolevski          9 Penfield                  8.34  13 
 29 Naiyah James               9 Pittsford Me              8.34  15 
 31 Leah Daly                 10 Brockport                 8.36  14 
 32 Grace Ebner                9 Pittsford Su              8.37  14 
 32 Cecilia Savka             11 Pittsford Me              8.37  17 
 34 Johanna Rowe               9 Penfield                  8.39  13 
 35 Gianna Piazza              9 Webster Thom              8.41  12 
 35 Arianna Fair              10 Hilton                    8.41  11 
 37 Rebecca Njoku             12 Rush-Henriet              8.43  14 
 37 Mara Santos               11 Brockport                 8.43  11 
 39 Charity Wilson            11 Rush-Henriet              8.44  15 
 39 Kara Taranto               9 Eastridge                 8.44  10 
 41 Alyssa Damiano             9 Webster Schr              8.45  12 
 42 Julia Postilli            10 Hilton                    8.46  13 
 43 Kiari Rufus                9 Spencerport               8.48  16 
 44 Paige Colley              10 Penfield                  8.49  12 
 45 Savannah Martin            9 Gates-Chili               8.50  11 
 46 Trisha Taber              11 Webster Schr              8.51  12 
 47 Megan Allenza             11 Rush-Henriet              8.52  13 
 48 Grace Heckman             10 Brighton                  8.53  11 
 49 Kristine Renolo            9 Rush-Henriet              8.56  14 
 50 Sequoia Howard            10 Greece Arcad              8.57  15 
 51 Victoria Gottorff          9 Webster Schr              8.58  12 
 52 Jaira Johnson              9 Wilson/E. Co              8.60  10 
 53 Adina Goldstein           11 Brighton                  8.63  14 
 54 Katie Moore               11 Greece Athen              8.64  11 
 55 Brooke Schmitt             9 Hilton                    8.65  11 
 55 Juliana Viola             10 Brockport                 8.65  13 
 57 Erin Lynch                10 Greece Athen              8.66   9 
 58 Jillian Quevedo           11 Pittsford Me              8.67  13 
 59 Chelsea Vanroo            10 Greece Arcad              8.68  12 
 59 Mira Phillips             10 Penfield                  8.68  12 
 61 Autumn Dukes              11 Gates-Chili               8.70  12 
 62 Jenny Lamar               12 Pittsford Me              8.74   9 
 63 Maria Stull               11 Brighton                  8.75  10 
 64 Sky Morita                 9 Pittsford Me              8.76  10 
 64 Ashlyn Peets              12 Pittsford Su              8.76  11 
 66 Michaela Levesque          9 Greece Arcad              8.77  10 
 67 Ambria Helmer              9 Hilton                    8.81  13 
 68 Lucy Rugaber               9 Penfield                  8.82  10 
 68 Emily Hoffman             10 Rush-Henriet              8.82  10 
 70 Shellice Henry            10 Spencerport               8.84   9 
 71 Lani Kegler               10 Spencerport               8.87  11 
 71 Ella Muir                  9 Hilton                    8.87   8 
 73 Brooke Pearce              9 Hilton                    8.88   7 
 73 Olivia Koepke             10 Eastridge                 8.88  13 
 75 Victoria Maier            10 Hilton                    8.90  10 
 76 Amalia Barie              10 Webster Thom              8.91   9 
 77 Amiah Tracy-Lewis          9 Rush-Henriet              8.93   8 
 77 Lydia Slattery             9 Rush-Henriet              8.93   9 
 79 Chloe Couderc              9 Brighton                  8.95   9 
 80 Alexandra Pound           10 Pittsford Me              8.97   8 
 81 Amelia Perry              11 Rush-Henriet              8.99   8 
 82 Natalie Gluck             10 Brockport                 9.02   7 
 83 Sydney Gallo               9 Penfield                  9.03   7 
 84 Tiada Bibezic              9 Rush-Henriet              9.04   7 
 85 Megan Smith                9 Fairport                  9.05   7 
 85 Faith Zeonweh              9 Wilson/E. Co              9.05   9 
 87 Stephanie Marini          12 Greece Athen              9.06   8 
 88 Kirsten Mortimer          10 Greece Arcad              9.07   6 
 89 Alexis Garcia             10 Rush-Henriet              9.09   6 
 89 Jada Lee                   9 Rush-Henriet              9.09   7 
 91 Maya Shanley               9 Fairport                  9.11   6 
 91 Emily Shortino            10 Penfield                  9.11   9 
 93 Hannah Vinci              10 Eastridge                 9.15   8 
 94 Tori Lammes               10 Brockport                 9.16   6 
 94 Meaghan Nash               9 Spencerport               9.16   7 
 96 Anteres Kil                9 Brighton                  9.18   8 
 97 Olivia Nguyen             11 Penfield                  9.19   7 
 98 Amy Huang                 10 Rush-Henriet              9.22   5 
 99 Kayla Martinez             9 Rush-Henriet              9.23   6 
100 Malina Deis               10 Rush-Henriet              9.30   3 
101 Samantha Coughlin         11 Spencerport               9.34   6 
102 Genevieve Gavin           10 Pittsford Su              9.38   2 
102 Tia D'Amico                9 Webster Schr              9.38   4 
104 Jenna Reagan               9 Rush-Henriet              9.39   6 
104 Jessica Mastrolonardo     10 Penfield                  9.39   5 
106 Raechelle Hajduk          10 Rush-Henriet              9.41   5 
106 Marissa Marini            12 Greece Athen              9.41   5 
108 Madelyn Micket             9 Greece Arcad              9.42   4 
109 Lea Zoss                  11 Pittsford Me              9.47   5 
110 Kaitlyn Holmes            10 Fairport                  9.48   5 
111 Madisyn Fischer            9 Webster Schr              9.49   3 
111 Bianca Mendez             12 Rush-Henriet              9.49   4 
111 Kaiya Blattner             9 Rush-Henriet              9.49   4 
114 Natalie Hunt               9 Rush-Henriet              9.50   3 
115 Hanna Ko                  10 Pittsford Su              9.51   4 
116 Marah Fitzgerald           9 Pittsford Me              9.64   3 
116 Jamie Bowers              11 Hilton                    9.64   4 
118 Kristine Denimark         10 Webster Schr              9.65   4 
119 Madison Ploof              9 Spencerport               9.67   3 
120 Isabella Guiggey          10 Pittsford Su              9.71   2 
121 Emily Kornack             10 Pittsford Su              9.73   3 
122 Giselle Antonio            9 Rush-Henriet              9.75   8 
123 MiElena Rodriguez          9 Greece Arcad              9.78   2 
124 McKenna Young              9 Webster Schr              9.80   3 
125 Arika Stockie             10 Rush-Henriet              9.92   2 
126 Vani Shukla                9 Webster Thom              9.95   2 
127 Abbie Wojtas               9 Webster Schr              9.97   2 
128 Ariadna Company-Jaquotot  11 Pittsford Me             10.02   1 
129 Mikaela Porter            10 Rush-Henriet             10.05   2 
130 Elizabeth Schmitt          9 Pittsford Me             10.33   1 
131 Valeria Abraham           10 Hilton                   10.70   1 
132 Isabella Shannon           9 Eastridge                10.84   4 
133 Danya Mekkielamin         10 Rush-Henriet             10.99   1 
134 Alexandra Aquino          12 Brighton                 11.33   1 
 
Girls 300 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Samantha Spampinato       12 Rush-Henriet             44.96  17  10   
  2 Rena Reid                 10 Brighton                 45.05  17   8   
  3 Rachel Hodgson            10 Hilton                   45.74  17   6   
  4 Zene Kelley                7 Brighton                 45.99  17   5   
  5 Julia Quan                 9 Gates-Chili              47.00  15   4   
  6 Riley Ververs              8 Gates-Chili              47.04  16   3   
  7 Alexandra Dittman          9 Hilton                   47.22  17   2   
  8 Nubia Cromartie           10 Pittsford Su             47.35  17   1   
  9 Macie Ruda                10 Pittsford Me             47.58  15 
 10 Sarah Cannon              12 Rush-Henriet             47.66  16 
 11 Grace Ebner                9 Pittsford Su             47.86  15 
 12 Allison Prescott          11 Fairport                 48.07  13 
 13 Rebecca Njoku             12 Rush-Henriet             48.34  14 
 14 Hannah DiLiberto          10 Webster Schr             48.75  16 
 15 Trinity Wilson            10 Brighton                 48.77  16 
 16 Kaelin Shepard             8 Rush-Henriet             49.01  15 
 17 Anna Quan                  8 Gates-Chili              49.11  14 
 18 Leah Daly                 10 Brockport                49.12  14 
 19 Ravion Jackson            10 Wilson/E. Co             49.17  12 
 20 Jenna DeVito               8 Rush-Henriet             49.49  14 
 21 Jada Smith                 9 Rush-Henriet             49.54  15 
 22 Janel Sherman              9 Fairport                 49.68  12 
 23 Madiha Hussain            11 Pittsford Me             49.83  16 
 24 Charity Wilson            11 Rush-Henriet             49.95  13 
 25 Sequoia Howard            10 Greece Arcad             50.03  11 
 26 Johanna Rowe               9 Penfield                 50.12  12 
 27 Cailyn Shapley            10 Fairport                 50.17  12 
 28 Nicole Johnson            10 Wilson/E. Co             50.36  16 
 29 Camila Mojica-Orendian     9 Fairport                 50.43  11 
 30 Lucy Rugaber               9 Penfield                 50.91  11 
 31 Kara Taranto               9 Eastridge                50.92  10 
 32 Bailey Baerwaldt           9 Rush-Henriet             51.04  12 
 33 Nicole Barlow              9 Penfield                 51.20  14 
 34 Toniqua Jones             10 Greece Athen             51.22  11 
 35 Brooke Schmitt             9 Hilton                   51.25   9 
 36 Mara Santos               11 Brockport                51.29   9 
 37 Maria Gonzalez De Castes  11 Pittsford Me             51.33  11 
 37 Lucy Bonin                12 Pittsford Su             51.33  14 
 39 Sydney Nikolevski          9 Penfield                 51.39  10 
 40 Laura Buggie              12 Pittsford Su             51.53  10 
 41 Chelsea Vanroo            10 Greece Arcad             51.70  11 
 42 Jillian Quevedo           11 Pittsford Me             51.89  13 
 43 Jenny Lamar               12 Pittsford Me             52.20  12 
 44 Emmarie Moore             12 Pittsford Me             52.73   7 
 45 Autumn Dukes              11 Gates-Chili              52.79   8 
 46 Sky Morita                 9 Pittsford Me             52.96  10 
 47 Ainsley Altfather          9 Penfield                 53.27   9 
 48 Mackenzie McMahon         10 Brighton                 53.38  13 
 49 Ariyanna DeWitz           10 Gates-Chili              53.39   8 
 50 Ella Muir                  9 Hilton                   53.45   7 
 51 Serena Washburn           10 Penfield                 53.53   9 
 51 Megan Bowman               9 Pittsford Su             53.53  13 
 53 Trisha Taber              11 Webster Schr             53.79  10 
 54 Victoria Maier            10 Hilton                   53.94   8 
 55 Emily Hoffman             10 Rush-Henriet             54.23   7 
 56 Alexandra Pound           10 Pittsford Me             54.43   8 
 57 Amiah Tracy-Lewis          9 Rush-Henriet             54.92   9 
 58 Sydney Gallo               9 Penfield                 55.00   7 
 59 Cheryln Felle             10 Eastridge                55.27   6 
 60 Savannah Allen             9 Fairport                 55.35   7 
 61 Rita Buccieri             11 Pittsford Su             55.67   9 
 62 Megan Mazikas             11 Rush-Henriet             55.79   7 
 63 Natalie Gluck             10 Brockport                56.06   5 
 64 Alexis Lunn               10 Webster Schr             56.43   8 
 65 Megan Smith                9 Fairport                 57.06   5 
 66 Brooke Pearce              9 Hilton                   57.58   6 
 67 Genevieve Gavin           10 Pittsford Su             57.67   5 
 68 Kaiya Blattner             9 Rush-Henriet             57.82   8 
 69 Sam Watrous               11 Rush-Henriet             58.47   3 
 70 Jasmine Duran              9 Gates-Chili              58.49   6 
 71 Alexis Garcia             10 Rush-Henriet             59.15   5 
 72 Amy Huang                 10 Rush-Henriet             59.50   4 
 73 Isabella Guiggey          10 Pittsford Su             59.61   4 
 74 Emily Kornack             10 Pittsford Su           1:00.52   2 
 75 Madison Ploof              9 Spencerport            1:00.75   2 
 76 Kylie Woodward             9 Pittsford Me           1:00.82   4 
 77 Madelyn Micket             9 Greece Arcad           1:01.30   3 
 78 Emma Thomas                9 Pittsford Me           1:01.41   6 
 79 Marah Fitzgerald           9 Pittsford Me           1:02.27   3 
 80 Elizabeth Schmitt          9 Pittsford Me           1:02.66   2 
 81 Bianca Mendez             12 Rush-Henriet           1:02.96   2 
 82 Jaira Johnson              9 Wilson/E. Co           1:03.14   3 
 83 Faith Zeonweh              9 Wilson/E. Co           1:06.58   3 
 84 Arika Stockie             10 Rush-Henriet           1:06.77   1 
 85 Danya Mekkielamin         10 Rush-Henriet           1:09.07   1 
 
Girls 600 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Suzanna Wojnowski          9 Eastridge              1:46.96   4  10   
  2 Elizabeth Decker          11 Eastridge              1:47.51   4   8   
  3 Jaime Gudyka               8 Webster Schr           1:49.88   4   6   
  4 McKenzie Angus            12 Penfield               1:50.47   4   5   
  5 Marlee Angus               9 Penfield               1:50.84   4   4   
  6 Anna Cuciurean-Zapan      10 Fairport               1:51.01   4   3   
  7 Nubia Cromartie           10 Pittsford Su           1:51.11   4   2   
  8 Norah Arnold              12 Hilton                 1:52.89   4   1   
  9 Janie Potts               10 Pittsford Su           1:56.09   4 
 10 Abby Herman                9 Penfield               1:56.44   4 
 11 Sarah Dickinson           10 Pittsford Me           1:57.09   4 
 12 Chloe Erdle               10 Pittsford Me           1:59.17   3 
 13 Lilly Williams            10 Pittsford Su           2:00.37   3 
 14 Hannah Pfeifer             8 Gates-Chili            2:00.82   3 
 15 Lucy Bonin                12 Pittsford Su           2:01.51   3 
 16 Reegan Mitchell           10 Gates-Chili            2:01.63   3 
 17 Melissa Parasch            9 Penfield               2:05.08   3 
 18 Audrey Fountain            9 Webster Thom           2:05.42   3 
 19 Carley DeBiase             9 Mercy                  2:07.07   2 
 20 Cheryln Felle             10 Eastridge              2:07.76   2 
 21 Shannon Burdick            9 Penfield               2:07.93   3 
 22 Elisabeth Brown            9 Webster Thom           2:10.16   2 
 23 Cassie Murray             10 Webster Thom           2:10.59   2 
 24 Mackenzie Carney           9 Webster Schr           2:11.50   2 
 25 Ava Roncone               10 Pittsford Me           2:11.71   2 
 26 Emily Kinney              10 Pittsford Su           2:11.78   2 
 27 Rachel Hill                9 Webster Thom           2:12.02   2 
 28 Larissa VanHeyningen       9 Webster Thom           2:14.31   1 
 28 Maria Stull               11 Brighton               2:14.31   1 
 30 Cecilia Delisanti          9 Penfield               2:15.76   2 
 31 Sam Watrous               11 Rush-Henriet           2:20.96   1 
 32 Rhianna Caplan             9 Brighton               2:22.02   1 
 33 Emily Beaumont             9 Eastridge              2:22.24   1 
 34 Ruth Kabaka               10 Eastridge              2:49.60   1 
 
Girls 1000 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ashley Brawn              10 Rush-Henriet           3:24.03   3  10   
  2 Meghan Domroes             9 Penfield               3:24.88   3   8   
  3 Rebecca Tan               10 Webster Schr           3:26.68   3   6   
  4 Taylor Matthews            8 Hilton                 3:28.27   3   5   
  5 Isabella Cole              9 Penfield               3:29.44   3   4   
  6 Maggie Moulton             9 Mercy                  3:30.16   3   3   
  7 Cassidy Macdonald          9 Brockport              3:32.27   3   2   
  8 Heather Bonter            11 Hilton                 3:32.58   3   1   
  9 Jasmine Mohan             12 Fairport               3:32.69   3 
 10 Elizabeth Priest          10 Fairport               3:35.22   3 
 11 Audrey Huff                8 Mercy                  3:39.78   3 
 12 Hannah Pfeifer             8 Gates-Chili            3:43.03   2 
 13 Brianna Walker            10 Webster Schr           3:44.23   3 
 14 Dena Ramos                 9 Fairport               3:45.26   2 
 15 Alexis Landschoot         10 Rush-Henriet           3:45.44   2 
 16 Julianna Murphy           12 Penfield               3:46.64   2 
 17 Abby Cardilli              9 Penfield               3:46.72   2 
 18 Katrina Graham            12 Gates-Chili            3:56.20   1 
 19 Dana Owens                11 Eastridge              3:57.40   2 
 20 Elise Coon                11 Eastridge              3:58.19   2 
 21 Bianca Cilento             9 Gates-Chili            3:58.51   2 
 22 Aubrey Masters            12 Penfield               3:58.61   2 
 23 Cecelia Carney             9 Webster Schr           3:58.96   2 
 24 Avery Whitely             10 Pittsford Me           3:59.24   2 
 25 Mackenzie McMahon         10 Brighton               3:59.78   2 
 26 Hanna Bauman              11 Rush-Henriet           3:59.90   1 
 27 Stephanie Burge           10 Hilton                 4:01.01   1 
 28 Katie Lovell              10 Webster Thom           4:03.23   2 
 29 Megan Mazikas             11 Rush-Henriet           4:04.34   1 
 30 Tara Powell               11 Mercy                  4:04.38   1 
 31 Paige Koss                11 Hilton                 4:06.57   1 
 32 Emily Dowler              11 Brighton               4:17.77   1 
 33 Lily Holt                  9 Hilton                 4:17.82   1 
 34 Maeve Curry                9 Brockport              4:20.33   1 
 35 Grace Parmelee             9 Webster Schr           4:26.81   1 
 36 Britney Thomas            10 Hilton                 4:39.66   1 
 37 Emma Daley                11 Gates-Chili            4:46.15   1 
 
Girls 1500 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Dylanne Nowik             12 Rush-Henriet           5:20.84   2  10   
  2 Caroline Thomas           11 Pittsford Me           5:26.01   2   8   
  3 Alison Reigle              8 Hilton                 5:30.22   2   6   
  4 Adelyn Carney              8 Webster Schr           5:35.30   2   5   
  5 Grace Nothnagle            8 Rush-Henriet           5:42.11   2   4   
  6 Isabella Caputo            9 Greece Arcad           5:46.34   2   3   
  7 Samantha Stehler           9 Pittsford Me           5:46.65   1   2   
  8 Audrey Bonham             11 Pittsford Su           5:46.79   2   1   
  9 Jenny Bartholomay         10 Rush-Henriet           5:47.40   2 
 10 Emily Murphy               8 Penfield               5:48.36   2 
 11 Shauna Glavin             10 Hilton                 5:51.29   2 
 12 Abby Goodman              10 Rush-Henriet           5:52.37   2 
 13 Sarah Rogerson            10 Greece Arcad           5:52.67   1 
 14 Kristina Witt             11 Webster Thom           5:55.70   1 
 15 Julia Sage                10 Fairport               6:00.17   1 
 16 Kate Hancey               12 Pittsford Su           6:05.24   1 
 17 Katherine Vollmer         11 Pittsford Su           6:05.51   1 
 18 Alexis Landschoot         10 Rush-Henriet           6:07.26   2 
 19 Laura Ferris               9 Mercy                  6:09.12   2 
 20 Aliyah Lesher             10 Hilton                 6:16.60   1 
 21 Maeve Curry                9 Brockport              6:31.04   1 
 22 Shannon O'Brien           11 Hilton                 6:46.22   1 
 23 Lily VandenBerg           10 Hilton                 7:12.01   1 
 24 Katherine Abbott          12 Hilton                 7:22.51   1 
 25 Alexa Miles               12 Hilton                 7:54.99   1 
 
Girls 3000 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Zofia Stefankovic          7 Brighton              11:26.11   10   
  2 Gillian Brown             11 Rush-Henriet          11:43.69    8   
  3 Erin Davis                 8 Penfield              11:54.03    6   
  4 Taylor Biata               8 Rush-Henriet          11:54.83    5   
  5 Sophia Camillaci          11 Hilton                12:21.82    4   
  6 Riley Johnson              9 Hilton                12:26.85    3   
  7 Isabella Stavalone        10 Greece Arcad          13:27.00    2   
 
Girls 55 Meter Hurdles AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lydia Slattery             9 Rush-Henriet             10.31   5  10   
  2 Lindsay Allen             10 Brockport                10.32   5   8   
  3 Makayla Friery             9 Gates-Chili              10.33   5   6   
  4 Amelia Perry              11 Rush-Henriet             10.39   5   5   
  5 Natalie DiFrancesco        9 Penfield                 10.57   5   4   
  6 Kristine Renolo            9 Rush-Henriet             10.65   5   3   
  7 Megan Allenza             11 Rush-Henriet             10.67   5   1.50
  7 Taylor Davis              11 Brockport                10.67   4   1.50
  9 Christina Gates            9 Rush-Henriet             10.72   4 
 10 Mackenizie Mortimer       10 Fairport                 10.76   4 
 11 Arianna Fair              10 Hilton                   10.89   4 
 12 Skylar Dickason           10 Brighton                 10.91   4 
 13 Grace Heckman             10 Brighton                 10.97   3 
 14 Taylor Biata               8 Rush-Henriet             10.99   5 
 15 Reilly Mullen             10 Hilton                   11.02   4 
 16 Ellen Battaglia            9 Pittsford Me             11.22   4 
 17 Savannah Martin            9 Gates-Chili              11.30   3 
 18 Tyara McLamore            10 Greece Athen             11.40   3 
 19 Mira Phillips             10 Penfield                 11.44   2 
 20 Melissa Cook              12 Mercy                    11.53   3 
 21 Emily Shortino            10 Penfield                 11.94   3 
 22 Vani Shukla                9 Webster Thom             11.95   2 
 23 Kayla Martinez             9 Rush-Henriet             11.97   2 
 24 Isabelle Borcz             9 Fairport                 12.09   2 
 25 Grace Parmelee             9 Webster Schr             12.15   2 
 26 Tori Lammes               10 Brockport                12.39   2 
 27 Samantha Minnehan         10 Hilton                   12.50   2 
 28 Raechelle Hajduk          10 Rush-Henriet             12.58   1 
 
Girls 4x200 Meter Relay AB
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hilton  'A'                                         1:56.05   2  10   
  2 Brighton  'A'                                       1:56.38   2   8   
  3 Brockport  'A'                                      1:57.48   3   6   
  4 Rush-Henrietta  'A'                                 1:59.51   3   5   
  5 Pittsford Mendon  'A'                               2:01.64   3   4   
  6 Penfield  'A'                                       2:02.29   3   3   
  7 Webster Schroeder  'A'                              2:06.47   3   2   
  8 Pittsford Sutherland  'A'                           2:07.56   3   1   
  9 Spencerport  'A'                                    2:10.44   2 
 10 Fairport  'A'                                       2:11.14   1 
 
Girls 4x400 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Rush-Henrietta  'A'                                 4:32.47   10   
  2 Fairport  'A'                                       4:46.18    8   
  3 Gates-Chili  'A'                                    4:51.39    6   
  4 Pittsford Mendon  'A'                               4:54.09    5   
  5 Penfield  'A'                                       4:55.50    4   
  6 Hilton  'A'                                         5:02.00    3   
  7 Mercy  'B'                                          5:11.49    2   
  8 Webster Schroeder  'B'                              5:17.89    1   
 
Girls 4x800 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Hilton  'A'                                        11:01.41   10   
  2 Webster Schroeder  'B'                             11:13.93    8   
  3 Penfield  'A'                                      11:26.02    6   
  4 Rush-Henrietta  'A'                                11:40.64    5   
  5 Pittsford Mendon  'A'                              12:18.72    4   
  6 Mercy  'B'                                         12:27.85    3   
  7 Pittsford Sutherland  'A'                          13:13.21    2   
 -- Gates-Chili  'A'                                        DNF  
 
Girls High Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Meredith Blackburn        11 Penfield               4-08.00   10   
  2 Chloe Couderc              9 Brighton               4-06.00    8   
  3 Ariyanna DeWitz           10 Gates-Chili            4-04.00    6   
  4 Elena LaBella             11 Hilton                J4-04.00    5   
  5 Allison Prescott          11 Fairport              J4-04.00    3.50
  5 Molly Martin               9 Fairport              J4-04.00    3.50
  7 Jaime Gudyka               8 Webster Schr          J4-04.00    2   
  8 Adina Goldstein           11 Brighton              J4-04.00    1   
  9 Emma Michels              10 Brockport              4-02.00  
 10 Trinity Wilson            10 Brighton              J4-02.00  
 11 Janel Sherman              9 Fairport               3-10.00  
 11 Maya Shanley               9 Fairport               3-10.00  
 11 Madison Klingebiel         9 Pittsford Me           3-10.00  
 11 Olivia Koepke             10 Eastridge              3-10.00  
 11 Kirsten Mortimer          10 Greece Arcad           3-10.00  
 16 Christina Gates            9 Rush-Henriet          J3-10.00  
 17 Maria Gonzalez De Castes  11 Pittsford Me          J3-10.00  
 17 Sarah Bishop              11 Hilton                J3-10.00  
 19 Adelyn Carney              8 Webster Schr          J3-10.00  
 20 Miarri Phillips            9 Gates-Chili           J3-10.00  
 20 Ellen Battaglia            9 Pittsford Me          J3-10.00  
 22 Emily Beaumont             9 Eastridge              3-06.00  
 22 Kristina Bevins            9 Eastridge              3-06.00  
 22 Tara Powell               11 Mercy                  3-06.00  
 22 Olivia Tette              10 Mercy                  3-06.00  
 -- Kelsey Cormack            10 Penfield                    NH  
 -- Sophia Daniel             10 Fairport                    NH  
 
Girls Pole Vault AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Julia Cappiello           10 Hilton                 9-03.00   10   
  2 Sydney Angus              10 Penfield               8-00.00    8   
  3 Elenie Mitchell           11 Penfield               7-06.00    6   
  4 Sachi Sharp                9 Brighton              J7-06.00    5   
  5 Cecilia Savka             11 Pittsford Me           7-00.00    4   
  6 Mackenzie Johnson          9 Hilton                 6-06.00    2.50
  6 Emmarie Moore             12 Pittsford Me           6-06.00    2.50
  8 Anabelle Aebli            11 Penfield              J6-06.00    1   
  9 Ava Roncone               10 Pittsford Me          J6-06.00  
 10 Olivia Koepke             10 Eastridge             J6-06.00  
 11 Carley DeBiase             9 Mercy                  6-00.00  
 11 Michelina Houlihan        10 Spencerport            6-00.00  
 11 Sarah Dickinson           10 Pittsford Me           6-00.00  
 11 Kristen Kukfa             11 Penfield               6-00.00  
 15 Reegan Mitchell           10 Gates-Chili           J6-00.00  
 16 Katherine Campbell        11 Penfield               5-06.00  
 -- Carly Bender              10 Penfield                    NH  
 -- Alexis Lunn               10 Webster Schr                NH  
 -- Hannah Vinci              10 Eastridge                   NH  
 -- Emma Smith                 9 Webster Schr                NH  
 -- Bailey Stehler            12 Pittsford Me                NH  
 -- Annika Playfair           10 Penfield                    NH  
 
Girls Long Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Rena Reid                 10 Brighton              15-04.75   10   
  2 Janiyah Norris            11 Rush-Henriet          14-11.50    8   
  3 Sarah Bishop              11 Hilton                14-08.50    6   
  4 Amanda Poetker            11 Penfield              14-08.25    5   
  5 Alix Soule                12 Penfield              14-07.75    4   
  6 Grace Sinsebox            10 Rush-Henriet          14-04.75    3   
  7 Jenna DeVito               8 Rush-Henriet          14-02.25    2   
  8 Julia Cappiello           10 Hilton                14-00.75    1   
  9 Kaelin Shepard             8 Rush-Henriet          14-00.25  
 10 Reilly Mullen             10 Hilton                13-08.50  
 11 Erika Mynio               12 Rush-Henriet          13-05.50  
 12 Mackenzie Johnson          9 Hilton                12-10.50  
 13 Laura Benjamin            10 Rush-Henriet          12-05.00  
 14 Kateryna Fetsyak           9 Rush-Henriet          12-03.00  
 15 Victoria Gottorff          9 Webster Schr          12-01.00  
 16 Sommer Edwards            10 Hilton                11-11.50  
 17 Melissa Cook              12 Mercy                 11-08.50  
 18 Bailey Stehler            12 Pittsford Me          11-04.50  
 18 Emma Smith                 9 Webster Schr          11-04.50  
 20 Serena Washburn           10 Penfield              11-03.75  
 20 Maria Gonzalez De Castes  11 Pittsford Me          11-03.75  
 22 Sarah Crumley             11 Webster Thom          11-02.75  
 23 Katie Moore               11 Greece Athen          11-00.50  
 24 Kaitlyn Holmes            10 Fairport              10-11.50  
 25 Jessica Mastrolonardo     10 Penfield              10-10.25  
 26 Anteres Kil                9 Brighton              10-05.75  
 27 Destiny Barnes-Norman     10 Gates-Chili           10-04.00  
 28 Lea Zoss                  11 Pittsford Me          10-03.00  
 29 Abbie Wojtas               9 Webster Schr          10-01.00  
 29 MiElena Rodriguez          9 Greece Arcad          10-01.00  
 31 Julia Postilli            10 Hilton                 9-06.00  
 32 McKenna Young              9 Webster Schr           8-11.50  
 33 Sofia Vercruysse          10 Penfield               8-07.00  
 34 Kristine Denimark         10 Webster Schr           8-05.50  
 35 Megan Makowski            10 Webster Thom           8-04.75  
 36 Taylor Stolberg           10 Brighton               8-03.75  
 37 Jasmine Duran              9 Gates-Chili            8-01.00  
 38 Emily Rathbun             10 Rush-Henriet             10.00  
 -- Emma Jolley               11 Penfield                  FOUL  
 -- Kelsey Cormack            10 Penfield                  FOUL  
 -- Olivia Nguyen             11 Penfield                  FOUL  
 -- Morgan Brown              12 Rush-Henriet              FOUL  
 -- Tia D'Amico                9 Webster Schr              FOUL  
 -- Samantha Minnehan         10 Hilton                    FOUL  
 -- Alyssa Damiano             9 Webster Schr              FOUL  
 
Girls Triple Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Samantha Rogers           10 Brockport             32-01.50   10   
  2 Grace Sinsebox            10 Rush-Henriet          31-11.25    8   
  3 Elena LaBella             11 Hilton                31-09.00    6   
  4 Sarah Cannon              12 Rush-Henriet          31-05.75    5   
  5 Anna Quan                  8 Gates-Chili           30-02.25    4   
  6 Julia Quan                 9 Gates-Chili           29-06.50    3   
  7 Erin Lynch                10 Greece Athen          29-05.75    2   
  8 Janiyah Norris            11 Rush-Henriet          29-04.25    1   
  9 Makayla Friery             9 Gates-Chili           29-00.00  
 10 Erika Mynio               12 Rush-Henriet          28-11.00  
 11 Ellen Battaglia            9 Pittsford Me          28-00.25  
 12 Skylar Dickason           10 Brighton              28-00.00  
 13 Michaela Levesque          9 Greece Arcad          26-10.50  
 14 Kateryna Fetsyak           9 Rush-Henriet          26-08.75  
 15 Sarah Crumley             11 Webster Thom          24-01.50  
 16 Emily Rathbun             10 Rush-Henriet          23-11.00  
 -- Emma Jolley               11 Penfield                  FOUL  
 -- Bailey Stehler            12 Pittsford Me              FOUL  
 -- Alix Soule                12 Penfield                  FOUL  
 -- Samantha Minnehan         10 Hilton                    FOUL  
 
Girls Shot Put AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jacklyn Capozzi           10 Rush-Henriet          26-10.25   10   
  2 Alexis Lunn               10 Webster Schr          25-11.00    8   
  3 Renee LaSalle             10 Rush-Henriet          25-07.25    6   
  4 Emma Rock                  9 Penfield              25-06.00    5   
  5 Meredith McGee             9 Mercy                 25-05.25    4   
  6 Regan Maguire             10 Penfield              25-04.50    3   
  7 Laura Benjamin            10 Rush-Henriet          25-03.25    2   
  8 MarShae Smith             12 Rush-Henriet          24-04.00    1   
  9 Jami Rose                 10 Hilton                24-02.50  
 10 Madisyn Fischer            9 Webster Schr          23-09.50  
 11 Kaya Pries                10 Rush-Henriet          22-10.50  
 12 Sloan Cox                 10 Penfield              22-07.00  
 13 Kayla Gateson             12 Mercy                 22-03.50  
 14 Lydia Cross               10 Penfield              22-00.00  
 15 Sachi Sharp                9 Brighton              21-11.50  
 16 Jenna LaRuez               9 Greece Arcad          21-11.00  
 17 Moira Stapleton           10 Penfield              21-09.50  
 18 Isabella Shannon           9 Eastridge             21-03.25  
 19 Emily Gross               12 Rush-Henriet          21-01.00  
 20 Kiara Tarricone           10 Rush-Henriet          21-00.00  
 21 Nicole Sarlo              10 Hilton                20-10.25  
 22 Megan Makowski            10 Webster Thom          20-09.50  
 23 Tahlise Scott              8 Brighton              20-00.00  
 24 Katie Slater              11 Rush-Henriet          19-09.50  
 24 Ember Brown                9 Rush-Henriet          19-09.50  
 26 Kathryn Rose              11 Hilton                19-09.00  
 26 Madison Klingebiel         9 Pittsford Me          19-09.00  
 28 Sofia Vercruysse          10 Penfield              19-08.75  
 29 Camille Harrison          10 Brockport             19-03.00  
 29 Sarah Hamdan               9 Pittsford Me          19-03.00  
 31 Jada Lee                   9 Rush-Henriet          19-00.00  
 32 Grace Wood                 9 Spencerport           17-01.50  
 33 Macayla Stahl              9 Webster Schr          16-09.25  
 34 Allison Wilson            10 Rush-Henriet          16-09.00  
 35 Taylor Stolberg           10 Brighton              16-05.00  
 36 Haseeba Maryal             9 Rush-Henriet          15-07.00  
 37 Ariadna Company-Jaquotot  11 Pittsford Me          15-01.50  
 
Girls Weight Throw AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kayla Gateson             12 Mercy                 30-09.75   10   
  2 Kathryn Rose              11 Hilton                27-08.00    8   
  3 Meredith McGee             9 Mercy                 27-07.75    6   
  4 Renee LaSalle             10 Rush-Henriet          27-05.50    5   
  5 Jacklyn Capozzi           10 Rush-Henriet          25-10.00    4   
  6 Camille Harrison          10 Brockport             25-07.75    3   
  7 Melissa Cook              12 Mercy                 25-02.75    2   
  8 Kiara Tarricone           10 Rush-Henriet          24-05.50    1   
  9 Emma Rock                  9 Penfield              23-05.00  
 10 MarShae Smith             12 Rush-Henriet          23-00.00  
 11 Katie Slater              11 Rush-Henriet          22-07.00  
 12 Sloan Cox                 10 Penfield              22-05.25  
 13 Lydia Cross               10 Penfield              22-00.00  
 14 Emily Gross               12 Rush-Henriet          20-06.00  
 15 Macayla Stahl              9 Webster Schr          20-00.00  
 16 Moira Stapleton           10 Penfield              19-07.50  
 17 Allison Wilson            10 Rush-Henriet          17-11.75  
 18 Sarah Hamdan               9 Pittsford Me          17-08.50  
 19 Madisyn Fischer            9 Webster Schr          16-02.50  
 20 Grace Wood                 9 Spencerport           15-11.25  
 21 Ember Brown                9 Rush-Henriet          15-01.00  
 -- Jenna LaRuez               9 Greece Arcad              FOUL  
 
Girls 1500 Meter Race Walk AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bailey Felix              11 Rush-Henriet           8:50.98   10   
  2 Veronica Wojnowski        11 Eastridge              8:54.23    8   
  3 Emma Thomas                9 Pittsford Me           9:15.74    6   
  4 Sam Landschoot            12 Rush-Henriet           9:22.82    5   
  5 Faith Thomas              12 Hilton                 9:30.37    4   
  6 Adah Brophy               11 Penfield               9:36.98    3   
  7 Kristina Bevins            9 Eastridge              9:43.78    2   
  8 Maria Meck                10 Penfield               9:51.74    1   
  9 Abby Phillips             12 Gates-Chili            9:53.30  
 10 Shannon O'Brien           11 Hilton                 9:58.29  
 11 Julia Weinberg            11 Pittsford Su           9:59.52  
 12 Kelly Fitzpatrick         12 Rush-Henriet          10:07.11  
 13 Kylie Woodward             9 Pittsford Me          10:09.46  
 14 Ainsley Altfather          9 Penfield              10:27.30  
 15 Lily Tieu                 12 Rush-Henriet          10:35.85  
 16 Anna Deni                 12 Mercy                 10:44.22  
 17 Emily Warren              12 Rush-Henriet          10:47.75  
 
Girls 55 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Shanique Hill             10 Greece Olymp              8.13   8  10   
  2 Paris Dade                11 Aquinas Inst              8.15   8   8   
  3 Jenna Gravino             10 Palmyra-Mace              8.26   8   6   
  4 Breannah Mills             9 Clyde-Savann             J8.26   8   5   
  5 Cambrie White              9 Wayne Centra              8.28   8   4   
  6 Candis Chance             12 Clyde-Savann              8.30   8   3   
  7 Jaidan Salisbury          10 Greece Odyss              8.37   7   2   
  8 Millie Gonzalez           11 Greece Odyss              8.40   7   1   
  9 Alyssa Kimball             9 Wayne Centra             J8.40   8 
 10 Maria Voss                10 Palmyra-Mace              8.46   7 
 11 Amala Bernard             10 Aquinas Inst              8.54   7 
 12 Haley Shangraw             9 Waterloo                  8.55   7 
 13 Alaina Bowman             10 Batavia                   8.56   6 
 14 Karissa Michel            10 LeRoy                     8.57   5 
 15 I'Neesha Morris           10 Sodus Centra              8.58   6 
 16 Jasmine Chanthabouasy     11 Greece Odyss              8.59   7 
 17 Sydney Trabold            11 Wayne Centra              8.64   5 
 18 Nicole Prindle            12 Palmyra-Mace              8.65   6 
 19 Emily Privitera           11 Wayne Centra              8.69   7 
 20 Jessica Le                10 Gananda                   8.71   6 
 21 Hannah Means              10 Wayne Centra              8.72   5 
 21 Tia Rivera                11 Greece Odyss              8.72   5 
 23 Nia Ross                   9 Batavia                   8.73   6 
 24 Jennifer Girard           11 Wayne Centra              8.76   5 
 25 Norma Klestincova         12 Wayne Centra              8.79   6 
 26 Alexis Villarubbia        11 Aquinas Inst              8.82   4 
 27 Catherine Reid             9 Palmyra-Mace              8.88   7 
 28 Gillian Laco              11 Palmyra-Mace              8.89   3 
 29 Brieanna Hanchett         10 Hornell                   8.90   4 
 30 Audrie Prusinowski        12 Marcus Whitm              8.96   4 
 31 Anita Fuentes              9 Romulus                   9.03   4 
 32 Carolyn Rook              10 Wayne Centra              9.05   5 
 32 Audrey Quinn              10 Palmyra-Mace              9.05   4 
 34 Lydia Sacheli              8 Marcus Whitm              9.12   6 
 35 Hayley Babbitt            11 LeRoy                     9.17   3 
 36 Arianna Rambali           11 Greece Olymp              9.26   3 
 37 Kaitlyn Forshay           11 Gananda                   9.27   3 
 38 Hayley Green               9 Hornell                   9.28   3 
 39 Ninevah Jordan            11 Greece Olymp              9.34   5 
 40 Lili Wilkins              10 Hornell                   9.37   4 
 41 Audrey White               9 Waterloo                  9.39   3 
 42 Bethany Ovenshire          9 Waterloo                  9.60   2 
 43 Rebekah Boy               10 East Rochest              9.70   2 
 44 Kayla Wallis               9 Marcus Whitm              9.74   2 
 45 Niyah Crutchfield         11 Greece Olymp              9.79   2 
 46 Riley Ayers                9 Marcus Whitm             10.08   1 
 47 Alyn Watts                 9 Marcus Whitm             10.10   1 
 48 Asialon Johnson           11 Greece Odyss             10.19   1 
 49 Katie VanDuyne            10 Red Jacket               11.52   1 
 
Girls 300 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brandi Leslie             11 Aquinas Inst             46.71   7  10   
  2 Jenna Gravino             10 Palmyra-Mace             47.53   7   8   
  3 Cali Nichols               9 Batavia                  48.60   7   6   
  4 Breannah Mills             9 Clyde-Savann             49.07   7   5   
  5 Maria Voss                10 Palmyra-Mace             49.33   7   4   
  6 McKenna Padgham            9 Greece Olymp             49.51   5   3   
  7 Emily Privitera           11 Wayne Centra             49.73   6   2   
  8 Amala Bernard             10 Aquinas Inst             50.33   7   1   
  9 Jessica Le                10 Gananda                  50.49   4 
 10 Nicole Prindle            12 Palmyra-Mace             50.73   5 
 11 Rachel Shoots              9 Romulus                  51.68   6 
 12 Sydney Trabold            11 Wayne Centra             51.76   5 
 13 Alaina Bowman             10 Batavia                  52.11   5 
 14 Sara Johnstone             9 Wayne Centra             52.16   6 
 15 Melina Leone              10 Wayne Centra             52.30   3 
 16 Karissa Michel            10 LeRoy                    52.38   3 
 17 Madisyn Tomaszewski       10 Batavia                  52.39   5 
 18 Edmarie Calderon-Torres   11 Batavia                  52.70   6 
 19 Tia Rivera                11 Greece Odyss             53.46   4 
 20 Jennifer Girard           11 Wayne Centra             53.74   4 
 21 Lauren Moore               9 Honeoye Cent             54.08   4 
 22 Anita Fuentes              9 Romulus                  54.51   4 
 23 Kaitlyn Forshay           11 Gananda                  54.75   3 
 24 Hayley Babbitt            11 LeRoy                    54.93   3 
 25 Brieanna Hanchett         10 Hornell                  55.69   4 
 26 Hailey Eckdahl            11 LeRoy                    55.76   3 
 27 Hayley Green               9 Hornell                  55.93   3 
 28 Haley Scripp              10 LeRoy                    56.09   2 
 29 I'Neesha Morris           10 Sodus Centra             56.65   5 
 30 Lili Wilkins              10 Hornell                  57.43   1 
 31 Jo Thompson               12 Marcus Whitm             57.91   2 
 32 Arianna Rambali           11 Greece Olymp             58.00   2 
 33 Jessica Jones             11 Honeoye Cent             58.03   6 
 34 Jasmine Cooper            10 East Rochest             58.45   2 
 35 Ninevah Jordan            11 Greece Olymp             59.91   1 
 36 Alissa Hughes             10 Sodus Centra           1:02.96   1 
 37 Rebekah Boy               10 East Rochest           1:03.63   1 
 38 Katie VanDuyne            10 Red Jacket             1:11.91   1 
 
Girls 600 Meter Run CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Cali Nichols               9 Batavia                1:51.75   2  10   
  2 Brandi Leslie             11 Aquinas Inst           1:57.83   2   8   
  3 Makenzie Desain           10 Palmyra-Mace           1:58.02   2   6   
  4 Victoria Miller           10 Wayne Centra           1:59.35   2   5   
  5 Ripley Insalaco            9 East Rochest           1:59.67   1   4   
  6 Rosalie Siracuse           9 Wayne Centra           2:01.56   2   3   
  7 Sara Johnstone             9 Wayne Centra           2:03.13   2   2   
  8 Allie Harford              9 Marcus Whitm           2:03.22   2   1   
  9 Melina Leone              10 Wayne Centra           2:04.17   1 
 10 Cora Coluzzi               9 Marcus Whitm           2:05.39   2 
 11 Samantha Carbajal          9 Sodus Centra           2:06.31   1 
 12 Hailey Eckdahl            11 LeRoy                  2:06.95   1 
 13 Lauren Moore               9 Honeoye Cent           2:07.85   2 
 14 Lauren Menaguale          12 East Rochest           2:09.32   1 
 15 Jessica Jones             11 Honeoye Cent           2:11.39   1 
 16 Jasmine Cooper            10 East Rochest           2:11.43   1 
 17 Rachel Shoots              9 Romulus                2:15.10   2 
 18 Jo Thompson               12 Marcus Whitm           2:17.24   1 
 19 Melissa Shonicker         10 Aquinas Inst           2:17.78   1 
 20 Ninevah Jordan            11 Greece Olymp           2:25.74   1 
 21 Rebecca Clifford          10 Hornell                2:27.17   1 
 
Girls 1000 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Madison Murray            10 Batavia                3:30.48   10   
  2 Haley Shangraw             9 Waterloo               3:41.61    8   
  3 Sara Johnstone             9 Wayne Centra           3:46.46    6   
  4 Katelyn Jones             10 Palmyra-Mace           3:46.67    5   
  5 Victoria Miller           10 Wayne Centra           3:46.75    4   
  6 Melina Leone              10 Wayne Centra           3:48.82    3   
  7 Lily Frechette            10 Palmyra-Mace           4:03.52    2   
 
Girls 1500 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Emma Rath                  8 Clyde-Savann           5:33.16   10   
  2 Madison Murray            10 Batavia                5:46.37    8   
  3 Audry Mattle              12 Wayne Centra           5:49.95    6   
  4 Rebekah Thorp             10 Palmyra-Mace           5:55.75    5   
  5 Jessie King               11 LeRoy                  6:01.51    4   
  6 Joan Mattle               10 Wayne Centra           6:01.95    3   
  7 Payton Clingerman         10 Waterloo               6:09.36    2   
  8 Cara Graham               10 Palmyra-Mace           6:25.69    1   
  9 Kali Toomey               11 Palmyra-Mace           6:35.30  
 
Girls 3000 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Elizabeth Abrams          10 Palmyra-Mace          11:37.23   10   
  2 Rachel Mayou               9 Palmyra-Mace          11:48.40    8   
  3 Audry Mattle              12 Wayne Centra          11:49.41    6   
  4 Joan Mattle               10 Wayne Centra          12:14.16    5   
  5 Jessie King               11 LeRoy                 12:27.50    4   
 
Girls 55 Meter Hurdles CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alyssa Kimball             9 Wayne Centra             10.59   2  10   
  2 Millie Gonzalez           11 Greece Odyss             10.79   2   8   
  3 Gillian Laco              11 Palmyra-Mace             11.02   2   6   
  4 Edmarie Calderon-Torres   11 Batavia                  11.06   2   5   
  5 Audrie Prusinowski        12 Marcus Whitm             11.27   2   4   
  6 Amber Mooney              10 Wayne Centra             11.32   1   3   
  7 Jasmine Chanthabouasy     11 Greece Odyss             11.43   2   2   
  8 Kahlan VanSchaffel         9 Wayne Centra             11.78   1   1   
  9 Madisyn Tomaszewski       10 Batavia                  12.00   1 
 10 Samantha Carbajal          9 Sodus Centra             12.52   1 
 
Girls 4x200 Meter Relay CD
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wayne Central  'A'                                  2:03.06   2  10   
  2 Batavia  'A'                                        2:04.56   2   8   
  3 Palmyra-Macedon  'A'                                2:09.78   1   6   
  4 Marcus Whitman  'A'                                 2:10.62   1   5   
 
Girls 4x400 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Palmyra-Macedon  'A'                                4:53.53   10   
  2 LeRoy  'A'                                          5:20.37    8   
 
Girls 4x800 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Wayne Central  'A'                                 11:59.75   10   
  2 Palmyra-Macedon  'A'                               12:29.61    8   
 
Girls High Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jalesa Smith               9 Batavia                4-04.00   10   
  2 Kahlan VanSchaffel         9 Wayne Centra           4-02.00    8   
  3 Makenzie Desain           10 Palmyra-Mace           3-10.00    6   
  4 Brieanna Hanchett         10 Hornell                3-06.00    5   
  5 Catherine Reid             9 Palmyra-Mace          J3-06.00    4   
 
Girls Pole Vault CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gillian Laco              11 Palmyra-Mace           6-00.00   10   
 
Girls Long Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cambrie White              9 Wayne Centra          13-10.25   10   
  2 Collette Morris           10 Palmyra-Mace          13-10.00    8   
  3 Isabelle Brewer           10 Palmyra-Mace          13-06.50    6   
  4 Amber Mooney              10 Wayne Centra          13-01.25    5   
  5 Audrey Quinn              10 Palmyra-Mace          12-10.50    4   
  6 Kahlan VanSchaffel         9 Wayne Centra          12-09.75    3   
  7 Emily Borisuk             11 Marcus Whitm          12-07.50    2   
  8 Alexis Villarubbia        11 Aquinas Inst          12-07.00    1   
  9 Catherine Reid             9 Palmyra-Mace          12-05.50  
 10 Norma Klestincova         12 Wayne Centra          12-04.50  
 11 Carolyn Rook              10 Wayne Centra          11-10.50  
 12 Rachel Shoots              9 Romulus               11-07.00  
 13 Tia Rivera                11 Greece Odyss          11-06.50  
 14 Audrey White               9 Waterloo              10-08.00  
 15 Kayla Wallis               9 Marcus Whitm           9-08.50  
 16 Alyssa Taft               10 Sodus Centra           9-04.25  
 17 Riley Ayers                9 Marcus Whitm           9-01.75  
 18 Asialon Johnson           11 Greece Odyss           6-08.00  
 -- Carolyn Jessop             9 Romulus                   FOUL  
 -- Jennifer Girard           11 Wayne Centra              FOUL  
 
Girls Triple Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Rosalie Siracuse           9 Wayne Centra          28-10.25   10   
  2 Hannah Means              10 Wayne Centra          27-05.00    8   
  3 Isabelle Brewer           10 Palmyra-Mace          27-04.25    6   
  4 Amber Mooney              10 Wayne Centra          26-08.00    5   
  5 Emily Borisuk             11 Marcus Whitm          26-06.75    4   
  6 Lydia Sacheli              8 Marcus Whitm          26-02.25    3   
  7 Collette Morris           10 Palmyra-Mace          26-02.00    2   
  8 Audrey Quinn              10 Palmyra-Mace          25-11.50    1   
  9 Amanda Cline              10 Marcus Whitm          25-05.00  
 10 Haley Scripp              10 LeRoy                 23-11.75  
 11 Riley Ayers                9 Marcus Whitm          21-11.25  
 -- Nia Ross                   9 Batavia                   FOUL  
 -- Jalesa Smith               9 Batavia                   FOUL  
 
Girls Shot Put CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Claudia Below             11 Waterloo              27-09.25   10   
  2 Jessey Bruening           10 Palmyra-Mace          25-10.00    8   
  3 Sarah Parrow               9 Waterloo             J25-10.00    6   
  4 Jordyn Pollot              9 Red Jacket            25-09.00    5   
  5 Brittany Cunningham       10 Wayne Centra          24-08.75    4   
  6 Lexie Blackwell           12 Red Jacket            24-08.00    3   
  7 Mollie Biehl              10 Red Jacket            24-04.50    2   
  8 Michaela Moore            10 Red Jacket            23-11.00    1   
  9 Tori Greco                12 Palmyra-Mace          23-05.50  
 10 Gabby Vedora              11 Romulus               23-02.00  
 11 Rachel Graf               10 Wayne Centra          22-07.00  
 11 Bethany Ovenshire          9 Waterloo              22-07.00  
 13 Norma Klestincova         12 Wayne Centra          22-05.75  
 14 Hannah Weaver             10 Palmyra-Mace          22-02.00  
 15 Nicole Kendall            10 Red Jacket            22-00.00  
 16 Jordan Jaeger             12 Palmyra-Mace          21-11.25  
 17 Paris Dade                11 Aquinas Inst          21-10.00  
 18 Rebecca Clifford          10 Hornell               21-07.00  
 18 Danielle Lockwood         10 Sodus Centra          21-07.00  
 20 Emily Springer            12 Gananda               21-01.50  
 21 Alexis Stork              10 Batavia               20-09.50  
 22 Anna O’donnell          11 Palmyra-Mace          20-09.00  
 23 Sabrina Anderson          12 East Rochest          20-02.50  
 24 Alyn Watts                 9 Marcus Whitm          19-10.50  
 25 Kayla Wallis               9 Marcus Whitm          19-09.25  
 26 Taler Fonda               10 Batavia               19-07.75  
 27 Audrey Lange              10 Batavia               18-05.00  
 28 Niyah Crutchfield         11 Greece Olymp          17-08.50  
 29 Kaylee Dugo               10 Hornell               17-03.25  
 30 Anita Fuentes              9 Romulus               16-11.00  
 31 Alyssa Taft               10 Sodus Centra          16-09.50  
 
Girls Weight Throw CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hannah Weaver             10 Palmyra-Mace          27-10.50   10   
  2 Jessey Bruening           10 Palmyra-Mace          25-06.50    8   
  3 Lexie Blackwell           12 Red Jacket            25-04.50    6   
  4 Rachel Graf               10 Wayne Centra          24-03.00    5   
  5 Sabrina Anderson          12 East Rochest          24-01.50    4   
  6 Brittany Cunningham       10 Wayne Centra          23-02.75    3   
  7 Michaela Moore            10 Red Jacket            22-11.50    2   
  8 Jordyn Pollot              9 Red Jacket            22-03.00    1   
  9 Taler Fonda               10 Batavia               21-04.50  
 10 Nicole Kendall            10 Red Jacket            20-07.00  
 11 Alexis Stork              10 Batavia               20-03.00  
 12 Jordan Jaeger             12 Palmyra-Mace          20-00.00  
 13 Emily Springer            12 Gananda               19-11.25  
 14 Mollie Biehl              10 Red Jacket            19-00.00  
 15 Lauren Menaguale          12 East Rochest          18-08.00  
 16 Tori Greco                12 Palmyra-Mace          18-05.75  
 17 Audrey Lange              10 Batavia               18-03.00  
 18 Anna O’donnell          11 Palmyra-Mace          18-02.00  
 19 Rebecca Clifford          10 Hornell               17-06.00  
 20 Kaylee Dugo               10 Hornell               15-08.00  
 
Girls 1500 Meter Race Walk CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 McKenna Miller            10 Palmyra-Mace           8:57.20   10   
  2 Carolyn Jessop             9 Romulus                8:57.32    8   
  3 Hannah Means              10 Wayne Centra           9:23.34    6   
  4 Dana Wilsey               11 Palmyra-Mace           9:31.50    5   
  5 Emily Caccamise            9 Batavia                9:46.77    4   
  6 Amanda Cline              10 Marcus Whitm          10:02.72    3   
  7 Jessey Bruening           10 Palmyra-Mace          12:17.55    2   
 
Girls 55 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jasmine Smith              8 Northstar Ch              7.98   8  10   
  2 Shelby Monroe              8 Northstar Ch              8.06   8   8   
  3 Leigha Gould               8 Webster Schr              8.42   8   6   
  4 Lindsey Rieger             8 Webster Schr              8.47   8   5   
  5 Sophia Carretto            8 Hornell                   8.52   8   4   
  6 Hannah Stamler             8 Webster Schr              8.61   7   3   
  7 Hailey Rice                8 Webster Schr              8.65   8   2   
  8 Victoria Burns             8 Marion                    8.74   7   0.50
  8 Morgan Travis              8 Batavia                   8.74   8   0.50
 10 Talia Cholach              8 Webster Schr              8.78   7 
 11 Marlene St. Fleur          8 Sodus Centra              8.79   6 
 12 Kelly Ferris               7 Mercy                     8.84   8 
 13 Olivia Godley              7 Waterloo                  8.85   7 
 14 Ayden Scott                8 Webster Schr              8.88   6 
 15 Khiara Howard              8 Webster Schr              8.89   5 
 16 Peyton Shales              7 Wayne Centra              8.91   6 
 17 Caitlin Schojan            7 Wayne Centra              8.92   7 
 18 Megan Smith                8 Batavia                   9.00   7 
 19 Tate Fonda                 7 Batavia                   9.05   6 
 20 Tyhiera Streeter           7 Newark                    9.07   6 
 21 Jamie Mielcarek            8 Webster Schr              9.15   6 
 22 Mackenzie Putnam           8 Hornell                   9.16   5 
 23 Adrienne Cushman           8 Red Jacket                9.21   5 
 24 McKenna Short              8 Marion                    9.22   1 
 25 Rebekah Daniszewski        7 Batavia                   9.24   5 
 26 Maya Ciociola              7 Batavia                   9.27   5 
 27 Allie Marquardt            8 Webster Schr              9.47   5 
 28 Madison LaMora             8 Marion                    9.53   4 
 29 Malini Chanthabandith      8 Webster Schr              9.54   4 
 30 Kristen Humphrey           7 Newark                    9.56   4 
 31 Chloe Torres-Brown         7 Batavia                   9.57   4 
 32 Grace Sobus                8 Waterloo                  9.67   3 
 32 Anaya Baptiste             7 Northstar Ch              9.67   4 
 34 Violet Bourgeois           7 Marion                    9.70   4 
 35 Jade Eldridge              7 Newark                    9.72   4 
 36 Carrie Zschoche            8 Hornell                   9.86   3 
 37 Sarah Edwards              7 Webster Schr              9.93   2 
 38 Annalise Brust             8 Newark                    9.94   3 
 39 Karissa Nesbitt            8 Webster Schr              9.98   2 
 40 Alexandra Rosell           8 Hornell                  10.02   3 
 41 Amelia Goff                7 Mercy                    10.04   2 
 41 Shamitri Bandyopadhyay     8 Webster Schr             10.04   3 
 43 Alex Nicolini              8 Waterloo                 10.07   2 
 44 N'Yonna Newton             8 Batavia                  10.21   2 
 45 Angelina Gomez             7 East Rochest             10.35   3 
 46 Kylie Tavano               7 Waterloo                 10.39   2 
 47 Grace Kime                 8 Waterloo                 10.42   1 
 48 Elizabeth Thomas           8 Waterloo                 11.16   1 
 49 Leeann Yates               7 Red Jacket               11.47   1 
 50 Amelia Beckman             7 Batavia                  11.65   7 
 
Girls 300 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Shelby Monroe              8 Northstar Ch             46.84   7  10   
  2 Jasmine Smith              8 Northstar Ch             48.72   7   8   
  3 Leigha Gould               8 Webster Schr             49.56   7   6   
  4 Grace Valenti              8 Red Jacket               50.30   6   5   
  5 Ayden Scott                8 Webster Schr             51.26   6   4   
  6 Emma Flaitz                8 Hornell                  51.29   7   3   
  7 Mia Keith                  7 Mercy                    51.44   7   2   
  8 McKenna Short              8 Marion                   51.70   6   1   
  9 Evelyse Johnson            7 East Rochest             51.90   6 
 10 Jaylen Rhone               7 Northstar Ch             52.37   6 
 11 Lindsey Rieger             8 Webster Schr             53.76   5 
 12 Tamsyn Kuehnert            8 Red Jacket               53.80   5 
 13 Megan Smith                8 Batavia                  53.84   6 
 14 Sophie Beckman             7 Batavia                  54.55   5 
 15 Kali Giglio                8 Hornell                  54.93   5 
 16 Maya Rush                  8 Wayne Centra             55.35   4 
 17 Madison LaMora             8 Marion                   56.21   4 
 18 Macayla Burke              8 Batavia                  56.53   5 
 19 Jamie Mielcarek            8 Webster Schr             57.26   4 
 20 Jenna Bottcher             7 Bishop Kearn             57.61   2 
 21 Allie Marquardt            8 Webster Schr             57.65   3 
 22 Chloe Torres-Brown         7 Batavia                  57.82   4 
 23 Gabby Wilson               8 Batavia                  58.13   3 
 24 Alyssa Ognibene            7 Batavia                  58.48   3 
 25 Marlene St. Fleur          8 Sodus Centra             59.10   4 
 26 Amy Brennan                7 Mercy                    59.86   3 
 27 Shamitri Bandyopadhyay     8 Webster Schr           1:00.36   1 
 28 Anaya Baptiste             7 Northstar Ch           1:01.00   3 
 29 Alyssa Escobar             8 Batavia                1:01.64   2 
 30 Hope Sherman               7 Batavia                1:02.09   3 
 31 Rebekah Daniszewski        7 Batavia                1:02.68   2 
 32 Angelina Gomez             7 East Rochest           1:09.11   1 
 33 Leeann Yates               7 Red Jacket             1:10.04   1 
 
Girls 600 Meter Run Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mallory Sullivan           7 Mercy                  2:01.79   2  10   
  2 Netasha McIntosh           7 Hornell                2:01.95   2   8   
  3 Arianna Brown              8 Batavia                2:02.46   2   6   
  4 Sydney Della Penna         8 Batavia                2:03.06   2   5   
  5 Megan Mamoone              7 Wayne Centra           2:03.42   2   4   
  6 Jenna Bottcher             7 Bishop Kearn           2:05.16   2   3   
  7 Madeline Taggart           8 Batavia                2:05.31   2   2   
  8 Hailey Cansdale            7 Hornell                2:05.41   2   1   
  9 Olivia St. Cyr             8 Marion                 2:07.99   1 
 10 Megan Lana                 7 Mercy                  2:09.69   2 
 11 Reilly Refermat            7 Mercy                  2:11.28   1 
 12 Sophie Beckman             7 Batavia                2:13.13   1 
 13 Courtney Bailey            7 Hornell                2:13.82   1 
 14 Heather Boorman            7 Honeoye Cent           2:13.84   1 
 15 Viktoria Main              8 Newark                 2:16.11   1 
 16 Alyssa Ognibene            7 Batavia                2:21.09   1 
 17 Amelia Goff                7 Mercy                  2:27.41   1 
 18 Hope Sherman               7 Batavia                2:27.48   1 
 19 Amy Brennan                7 Mercy                  2:28.53   1 
 20 Ashley Gillette            8 Hornell                2:28.80   1 
 
Girls 1000 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Olivia Gilbert             8 Wayne Centra           3:35.06   10   
  2 Megan Mamoone              7 Wayne Centra           3:44.97    8   
  3 Kelly Laemlein             7 Mercy                  3:45.54    6   
  4 Naveena Dvonch             7 Mercy                  3:48.34    5   
  5 Jamie Laemlein             7 Mercy                  3:49.35    4   
  6 Madeline Taggart           8 Batavia                3:53.59    3   
  7 Olivia St. Cyr             8 Marion                 4:00.93    2   
  8 Olivia De Lorme            8 Batavia                4:06.68    1   
  9 Liliana Hanning            8 Bishop Kearn           4:07.50  
 10 Anna Fetter                7 Mercy                  4:20.69  
 
Girls 1500 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brooke Hill                8 Hornell                5:37.60   10   
  2 Kaitlyn Nowak              7 Webster Schr           6:06.99    8   
  3 Leah Jones                 7 Mercy                  6:08.54    6   
  4 Carter Browne              7 Hornell                6:15.02    5   
  5 Katherine Schneider        8 Batavia                6:20.03    4   
  6 Maggie Andersen            8 Batavia                6:33.91    3   
  7 Heather Boorman            7 Honeoye Cent           7:04.94    2   
 
Girls 55 Meter Hurdles Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Megan Lana                 7 Mercy                    11.53   2  10   
  2 Mia Keith                  7 Mercy                    11.60   2   8   
  3 Mackenzie Putnam           8 Hornell                  11.99   2   6   
  4 Olivia Garrison            8 Batavia                  12.01   1   5   
  5 Zoe Cronmiller             7 Mercy                    12.09   2   4   
  6 Gabby Wilson               8 Batavia                  12.11   2   3   
  7 Maya Ciociola              7 Batavia                  12.27   1   2   
  8 Macayla Burke              8 Batavia                  12.69   1   1   
  9 Liliana Hanning            8 Bishop Kearn             13.80   1 
 10 Aubre Robinson             8 Hornell                  14.84   2 
 11 Jessica Meyer              8 Waterloo                 15.88   2 
 12 Tate Fonda                 7 Batavia                  23.67   1 
 
Girls 4x200 Meter Relay Modified
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wayne Central  'A'                                  2:04.81   2  10   
  2 Northstar Christian  'A'                            2:06.23   2   8   
  3 Hornell  'A'                                        2:15.00   2   6   
  4 Newark  'B'                                         2:19.64   1   5   
 
Girls 4x400 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                        5:00.36   10   
  2 Mercy  'A'                                          5:27.03    8   
  3 Red Jacket  'A'                                     5:27.65    6   
  4 Hornell  'A'                                        5:41.63    5   
 
Girls 4x800 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Mercy  'A'                                         12:34.65   10   
 
Girls High Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Anaka Landrigan            8 Wayne Centra           3-10.00   10   
 
Girls Long Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Shanna Gorsky              8 Wayne Centra          13-01.00   10   
  2 Olivia Godley              7 Waterloo              12-06.00    8   
  3 Olivia Garrison            8 Batavia               11-08.50    6   
  4 Brooke Hill                8 Hornell               11-05.75    5   
  5 Megan Allen                7 Mercy                 11-05.00    4   
  6 Netasha McIntosh           7 Hornell               11-02.25    3   
  7 Victoria Burns             8 Marion                10-11.25    2   
  8 Amelia Beckman             7 Batavia               10-09.75    1   
  9 Jessica Meyer              8 Waterloo              10-00.75  
 10 Reilly Refermat            7 Mercy                  9-08.00  
 11 Katherine Schneider        8 Batavia                8-11.00  
 12 Kylie Tavano               7 Waterloo               8-09.75  
 13 Jaylen Rhone               7 Northstar Ch           8-08.75  
 14 Carrie Zschoche            8 Hornell                8-02.00  
 15 Alex Nicolini              8 Waterloo               7-11.75  
 16 Alexandra Rosell           8 Hornell                7-02.75  
 -- Emma Coene                 8 Wayne Centra              FOUL  
 -- Kristy Sulkowski           7 Newark                    FOUL  
 
Girls Triple Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brianna Palmerini          7 Mercy                 28-01.50   10   
  2 Sarah Adams                8 Batavia               27-10.75    8   
  3 Emma Coene                 8 Wayne Centra          27-01.25    6   
  4 Leah Jones                 7 Mercy                 23-03.75    5   
  5 Anaka Landrigan            8 Wayne Centra          23-02.25    4   
 -- Maya Rush                  8 Wayne Centra              FOUL  
 
Girls Shot Put Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Morgan Travis              8 Batavia               29-04.50   10   
  2 Jade Eldridge              7 Newark                21-02.25    8   
  3 Maggie Andersen            8 Batavia               20-09.25    6   
  4 Grace Sobus                8 Waterloo              20-01.00    5   
  5 Elena Verbridge-Day        8 Newark                18-10.50    4   
  6 Grace Kime                 8 Waterloo              18-03.75    3   
  7 Anna Fetter                7 Mercy                 17-07.00    2   
  8 Elizabeth Thomas           8 Waterloo              17-01.00    1   
  9 Maggie Martin              8 Bishop Kearn          15-03.00  
 
Girls 1500 Meter Race Walk Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Leah Sisson                7 Mercy                  9:56.42   10   
  2 Beteliheim Hagos           7 Mercy                 11:28.04    8   
  3 Madelene Beard             8 Red Jacket            11:30.48    6   
 
Boys 55 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Chris Ryder                9 McQuaid Jesu              7.00  20  10   
  2 Chris Allen                9 Penfield                  7.01  21   8   
  3 Jevontae Leslie           11 Greece Athen              7.06  21   6   
  4 Jarrett Champion          10 Brockport                 7.08  21   5   
  5 Damaris Edmondson-Breeze   9 Wilson/E. Co              7.10  21   4   
  6 Tre Jones                 12 Rush-Henriet              7.11  20   3   
  7 Jon Hanna                 10 Rush-Henriet              7.14  20   2   
  8 Shane Toung               11 Webster Schr              7.15  21   1   
  9 Sivaker Srithar           12 Rush-Henriet             J7.15  19 
 10 Joshua Pangburn           11 Brockport                 7.19  21 
 11 Aiden Daniels             10 Rush-Henriet              7.21  18 
 12 Stephen Beckham           10 Rush-Henriet              7.24  20 
 12 Jonah Dean                 9 Webster Thom              7.24  18 
 14 Cody Place                 9 Brockport                 7.25  20 
 15 Rasheen Hardy             12 Wilson/E. Co              7.26  20 
 16 Joe Pizzi                  9 Penfield                  7.27  18 
 17 Michael Vongphachanh       9 McQuaid Jesu              7.28  16 
 18 Hiran Khatri              10 McQuaid Jesu              7.29  18 
 19 Danial Deriba             10 Wilson/E. Co              7.30  19 
 19 Sebastian Osbourne        10 Fairport                  7.30  18 
 21 Andy Frank                 9 Penfield                  7.31  19 
 21 Jimmy Spampinato          10 McQuaid Jesu              7.31  15 
 23 Jacob Gefell              11 Greece Athen              7.33  12 
 24 Justin Lunn                9 Webster Schr              7.35  18 
 24 Peyton Watts              10 Rush-Henriet              7.35  19 
 26 Giovanni Greer            10 Greece Athen              7.37  19 
 26 Sinan Ersan               10 Webster Schr              7.37  17 
 28 Matt Ryan                 10 Webster Schr              7.38  15 
 29 Jonah Temple              10 McQuaid Jesu              7.40  14 
 29 Kendale Williams           9 Greece Athen              7.40  17 
 31 Zuhrick Jackson           10 Webster Schr              7.42  17 
 31 Michael Harris            10 Webster Schr              7.42  18 
 33 Jarek Balent              11 Hilton                    7.43  16 
 34 Chaz Velazquez            10 Penfield                  7.44  17 
 35 Kenny Evans               11 Greece Arcad              7.47  18 
 35 Phil Mruzek               10 McQuaid Jesu              7.47  15 
 35 Tyler Ringleben            9 Fairport                  7.47  15 
 38 Isaiah Rivera              9 Eastridge                 7.48  16 
 39 Elijah Bedgood             9 Gates-Chili               7.50  16 
 39 Garret Suhr               10 Hilton                    7.50  17 
 39 Izaiah Cheek              10 Fairport                  7.50  14 
 39 John Tran                 11 Rush-Henriet              7.50  12 
 39 Hobart Williamson         11 McQuaid Jesu              7.50  16 
 44 Walta Leake               12 Rush-Henriet              7.52  11 
 45 Ethan Heil                10 Webster Thom              7.53  15 
 46 Connor Faucher            10 Brighton                  7.55  13 
 46 Timmie Kenyon, Jr         11 Rush-Henriet              7.55  14 
 46 Andrew Bogert             11 Webster Schr              7.55  17 
 49 Sean Cornellia            10 Greece Arcad              7.56  16 
 49 Ben Fisler                10 Webster Thom              7.56  14 
 51 Liam McKessy              10 Fairport                  7.57  16 
 52 Caleb Klaver              12 Rush-Henriet              7.58  12 
 53 Josh Cuzzupoli            12 Spencerport               7.62  13 
 53 Michael Abbott            10 Hilton                    7.62  15 
 55 Chris Day                 10 Brighton                  7.63  11 
 55 Ricardo Garcia            10 Greece Athen              7.63  12 
 55 Linjun Peng               11 Pittsford Su              7.63   8 
 58 Zach Baccarro             10 Fairport                  7.64  15 
 59 Damon Yanklowski          10 Brockport                 7.65  14 
 60 Jack Procaccini           11 Webster Schr              7.66  15 
 60 Dominic Lamb              10 McQuaid Jesu              7.66   7 
 62 Sam Carosa                12 Rush-Henriet              7.67  12 
 63 Keith Scott Jr.           10 Brighton                  7.69  13 
 64 James Regan                9 Fairport                  7.70  13 
 64 Ryan Kirchner             10 Webster Schr              7.70  14 
 66 Noah Brooks               10 Hilton                    7.72  13 
 66 Justin Taber              10 Webster Schr              7.72  11 
 66 Zachary Brightman         12 Rush-Henriet              7.72   7 
 66 Christian Lewis            9 Eastridge                 7.72  11 
 70 Ben Conrow                 9 Webster Schr              7.74  13 
 70 Chase McKelvie            10 Webster Thom              7.74  13 
 70 Emmanuel Perkins          10 Wilson/E. Co              7.74  12 
 73 Mark Mills                11 McQuaid Jesu              7.78   5 
 73 Teagan McKane              9 Webster Thom              7.78  11 
 73 Cameron Turcott           10 Webster Schr              7.78   9 
 76 William Pierce             9 Pittsford Su              7.81  13 
 77 Will VonAhnen             10 Webster Schr              7.82  11 
 77 Thomas Miller              9 Hilton                    7.82   9 
 79 Emmett VanderStouw        10 Webster Schr              7.83  12 
 79 Cameron Conolly           10 Hilton                    7.83  11 
 81 Jack Harding               9 Webster Thom              7.87  10 
 81 Fabain Davila             10 Greece Arcad              7.87  10 
 81 Ashton Scott              10 Brockport                 7.87  11 
 84 Ian Buogiorne             11 Hilton                    7.88  10 
 85 Jesse Barnes              12 Brighton                  7.89  10 
 86 DeVaughnte Dennis         12 Rush-Henriet              7.91  10 
 87 Usman Hussain             10 Rush-Henriet              7.95   6 
 88 Jashaun Talley-Odum        9 Eastridge                 7.97   7 
 88 Markese Williams           9 Eastridge                 7.97  10 
 90 Clayton Sims              10 Brockport                 7.98   8 
 90 Robby Merkov               9 Webster Schr              7.98  10 
 92 Thomas Harding             9 Webster Schr              7.99   9 
 93 Andrew Bruno               9 Penfield                  8.00   8 
 94 Dasun Neil                 9 Rush-Henriet              8.02   6 
 94 Parker Monogan             9 Spencerport               8.02   7 
 96 Brian Monclus              9 Rush-Henriet              8.04   9 
 97 Max Powers                11 Pittsford Su              8.07   6 
 98 Royce Nelan                9 Webster Schr              8.08   8 
 99 Nvayo Ndongwa             10 Greece Athen              8.10   8 
100 Eynni Pailin               9 Pittsford Su              8.11  12 
101 Ethan Davenport           10 Fairport                  8.14   8 
102 Johnathon Tedone          10 Greece Athen              8.15   7 
102 Patrick Eckl               9 Pittsford Me              8.15   9 
104 Kevin Nguyen               9 Rush-Henriet              8.16   5 
105 Kevin Pham                10 Greece Arcad              8.17   5 
106 Tommy Faticone            10 Penfield                  8.19   6 
107 Andrew Edwards            10 Spencerport               8.20   7 
107 Kameran Bozman             9 Rush-Henriet              8.20   3 
107 JaBren Trammell            9 Greece Arcad              8.20   8 
110 Nicholas Romanofsky        9 Webster Schr              8.29   7 
111 Brandon Nicosia            9 Webster Schr              8.32   4 
112 Colgan Brindaisi           9 Pittsford Su              8.39   5 
112 Alex Bruno                 9 Penfield                  8.39   3 
114 Andrew Wallman            10 Fairport                  8.40   5 
115 Nadym Din-Gabisi          10 Eastridge                 8.44   4 
116 Joshua Keirsbilck         10 Hilton                    8.46   5 
117 Ray Malinowski            10 Brighton                  8.60   3 
118 Anthony Vazquez            9 Eastridge                 8.61   4 
119 Shakur Griffin            12 Wilson/E. Co              8.63   4 
120 Corey Spooner              9 Webster Schr              8.64   4 
121 Hunter Williams            9 Rush-Henriet              8.69   4 
122 Nick Leary                 9 Spencerport               8.74   3 
122 Greg Snyder                9 Webster Schr              8.74   4 
124 Trevor Pashalidis          9 Webster Schr              8.81   3 
125 Nick Micali                9 Webster Schr              8.88   2 
126 Alex Diaz                  9 Eastridge                 8.93  16 
127 Rafael Rivera, Jr          9 Rush-Henriet              9.13   2 
127 Cameron McGrain            9 Greece Athen              9.13   2 
129 John Alexander             9 Webster Schr              9.59   2 
130 Jack Richards             10 Brighton                  9.64   2 
131 David Rodriguez           11 Brighton                  9.92   1 
132 Sati Ibrahim               9 Pittsford Su             10.21   1 
 
Boys 300 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Chris Ryder                9 McQuaid Jesu             38.56  21  10   
  2 Hunter Duford             12 Hilton                   38.62  21   8   
  3 Jay-von Mathis            10 Gates-Chili              38.72  20   6   
  4 Aiden Daniels             10 Rush-Henriet             38.88  21   5   
  5 Chris Allen                9 Penfield                 38.97  20   4   
  6 Casey Harris              10 Hilton                   39.28  21   3   
  7 Tanner Day                11 Rush-Henriet             39.54  21   2   
  8 Stephen Beckham           10 Rush-Henriet             39.95  20   1   
  9 Andy Frank                 9 Penfield                 40.22  21 
 10 Joe Pizzi                  9 Penfield                 40.38  19 
 11 Mason Kozody               9 Fairport                 40.39  19 
 12 Anthony Sansone           11 Hilton                   40.51  20 
 13 Sean Cornellia            10 Greece Arcad             40.56  17 
 14 Jacob Gefell              11 Greece Athen             40.67  20 
 15 Brandon Torres-Manuse     11 Eastridge                40.95  20 
 16 Colin Zavacki             10 Gates-Chili              41.04  19 
 17 Hobart Williamson         11 McQuaid Jesu             41.07  17 
 18 Hiran Khatri              10 McQuaid Jesu             41.28  14 
 19 Dean Marcello             10 Pittsford Su             41.44  17 
 20 Franche' John             11 Gates-Chili              41.53  18 
 21 Ben Dertinger              9 Webster Schr             41.76  19 
 22 Christopher LePore        11 Pittsford Me             41.84  17 
 22 Chaz Velazquez            10 Penfield                 41.84  17 
 24 David Ficarra              9 Rush-Henriet             41.94  18 
 25 Savion Stinson            11 Gates-Chili              41.98  18 
 26 Giovanni Greer            10 Greece Athen             42.01  15 
 27 Michael Krueger           10 Brockport                42.05  18 
 28 Jon Hanna                 10 Rush-Henriet             42.14  17 
 29 Jonah Temple              10 McQuaid Jesu             42.16  15 
 30 Danial Deriba             10 Wilson/E. Co             42.17  12 
 31 Justin Lunn                9 Webster Schr             42.47  16 
 32 Jacob Caputo              10 Pittsford Me             42.73  14 
 33 Garret Suhr               10 Hilton                   42.75  16 
 34 Jeremy Sheen               9 Rush-Henriet             42.96  12 
 34 Chase McKelvie            10 Webster Thom             42.96  14 
 36 Matthew Pham              12 Rush-Henriet             42.97  13 
 37 Andrew Bogert             11 Webster Schr             43.14  19 
 37 Cody Place                 9 Brockport                43.14  15 
 39 Sebastian Osbourne        10 Fairport                 43.16  15 
 40 Patrick Wilbur            11 Brockport                43.21  15 
 41 Linjun Peng               11 Pittsford Su             43.25  13 
 42 Adrian Medina             12 Brighton                 43.27  14 
 43 Phil Mruzek               10 McQuaid Jesu             43.29  12 
 44 Jonathan Saysamone         9 Rush-Henriet             43.47  11 
 45 Quinn Strassburg           9 McQuaid Jesu             43.66  16 
 46 Zachary Brightman         12 Rush-Henriet             43.82  12 
 47 Zach Baccarro             10 Fairport                 43.90  15 
 48 Eynni Pailin               9 Pittsford Su             44.24  14 
 49 Timmie Kenyon, Jr         11 Rush-Henriet             44.39  13 
 50 Elijah Bedgood             9 Gates-Chili              44.52  13 
 51 Thomas Harding             9 Webster Schr             44.72  13 
 52 Parker Monogan             9 Spencerport              44.86  12 
 53 Tommy Betters             10 McQuaid Jesu             44.87  14 
 54 Teagan McKane              9 Webster Thom             44.93  11 
 55 Andrew Bruno               9 Penfield                 45.15  10 
 56 Christian Lewis            9 Eastridge                45.17   6 
 57 Mark Mills                11 McQuaid Jesu             45.34   7 
 58 Fabain Davila             10 Greece Arcad             45.50   7 
 59 Jack Harding               9 Webster Thom             45.63  10 
 60 Thomas Miller              9 Hilton                   45.71  10 
 61 Ben Conrow                 9 Webster Schr             45.74  11 
 62 Kyungjun Hwang             9 Brighton                 45.96   9 
 63 JaBren Trammell            9 Greece Arcad             46.30   6 
 64 Ashton Scott              10 Brockport                46.41  11 
 65 Brian Monclus              9 Rush-Henriet             46.44   6 
 65 Robby Merkov               9 Webster Schr             46.44  10 
 67 Ben Fisler                10 Webster Thom             46.59   9 
 68 Clayton Sims              10 Brockport                46.68   9 
 69 Markese Williams           9 Eastridge                46.72  10 
 69 John Tran                 11 Rush-Henriet             46.72   9 
 71 Dasun Neil                 9 Rush-Henriet             46.78   7 
 72 William Pierce             9 Pittsford Su             46.93   9 
 73 Kevin Pham                10 Greece Arcad             46.96   8 
 74 Johnathon Tedone          10 Greece Athen             47.05   6 
 75 Tyreese Conyers           10 Gates-Chili              47.36  13 
 76 DeVaughnte Dennis         12 Rush-Henriet             47.77   7 
 77 Usman Hussain             10 Rush-Henriet             48.00   5 
 78 Sam Carosa                12 Rush-Henriet             48.06  10 
 79 Nvayo Ndongwa             10 Greece Athen             48.34   1 
 80 Isaiah Rivera              9 Eastridge                49.42   4 
 81 Alex Bruno                 9 Penfield                 49.49   4 
 82 Max Powers                11 Pittsford Su             49.65   7 
 83 Royce Nelan                9 Webster Schr             49.93   4 
 84 Collin Schiller           10 Pittsford Me             50.02   4 
 85 Patrick Eckl               9 Pittsford Me             50.03   4 
 86 Joshua Keirsbilck         10 Hilton                   50.77   8 
 87 Max Serling                9 Pittsford Me             51.27   5 
 88 Kevin Nguyen               9 Rush-Henriet             51.72   3 
 89 Nadym Din-Gabisi          10 Eastridge                52.05   2 
 90 Tom Keegan                 9 Brighton                 52.20   3 
 91 Anthony Vazquez            9 Eastridge                52.35   2 
 92 Hunter Williams            9 Rush-Henriet             53.12   3 
 93 Sam George                 9 Brighton                 53.56   2 
 94 Christopher Ryan          10 Rush-Henriet             55.25   1 
 95 Liam Murphy                8 Pittsford Me             55.34   5 
 96 Rafael Rivera, Jr          9 Rush-Henriet             56.87   2 
 
Boys 600 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kevin Winn                11 Fairport               1:32.85   4  10   
  2 Ben Bogdan                11 McQuaid Jesu           1:33.58   4   8   
  3 Brandon Ribis             10 Rush-Henriet           1:34.61   4   6   
  4 Evan Pirnie               10 Hilton                 1:34.86   4   5   
  5 Ben Stalls                11 Eastridge              1:34.99   4   4   
  6 Michael Krueger           10 Brockport              1:35.03   4   3   
  7 Maleek Cusack             10 Hilton                 1:35.16   4   2   
  8 Aidan Blake               11 McQuaid Jesu           1:35.72   4   1   
  9 John Steele               11 McQuaid Jesu           1:36.29   4 
 10 Brian Martin              11 Hilton                 1:36.52   4 
 11 Josh Lyon                 10 Greece Arcad           1:37.23   4 
 12 Jacob Kuebel              10 Greece Arcad           1:37.34   4 
 13 Trent Marasco             10 Spencerport            1:39.61   3 
 14 Patrick Wilbur            11 Brockport              1:39.71   3 
 15 Jerry Hoppa                9 Pittsford Me           1:40.17   3 
 16 Josh Battaglia             9 Hilton                 1:40.52   3 
 17 Brandon Miller            11 McQuaid Jesu           1:40.86   3 
 18 Zach Hoffman              10 Rush-Henriet           1:40.99   2 
 19 Michael Anderson          11 McQuaid Jesu           1:41.05   3 
 20 Eric Hettel               10 Penfield               1:42.02   3 
 21 Zach Williams             10 Fairport               1:44.76   3 
 22 Kyungjun Hwang             9 Brighton               1:47.63   2 
 23 Brady Lin                 12 Rush-Henriet           1:48.04   2 
 24 Jerry Breen               10 Rush-Henriet           1:48.65   2 
 25 Max Serling                9 Pittsford Me           1:49.98   2 
 26 Matthew Pham              12 Rush-Henriet           1:50.67   2 
 27 Nick Sturgis               8 Rush-Henriet           1:51.28   2 
 28 Matt Shorkey              10 Webster Thom           1:52.44   2 
 29 Trey Jackson              10 Rush-Henriet           1:53.53   1 
 30 Garrett Hall               8 Penfield               1:56.61   1 
 31 Collin Schiller           10 Pittsford Me           1:57.34   1 
 32 Mitchell Carpenter         9 Webster Thom           2:03.91   1 
 33 Liam Murphy                8 Pittsford Me           2:05.98   1 
 34 Bikash Koirala             9 McQuaid Jesu           2:06.76   1 
 35 Ben Olyer                 12 McQuaid Jesu           2:08.35   1 
 36 Tom Keegan                 9 Brighton               2:13.45   1 
 37 Christopher Ryan          10 Rush-Henriet           2:15.40   1 
 38 Justin Garcia             12 Pittsford Me           2:17.01   1 
 39 Sam George                 9 Brighton               2:18.95   1 
 
Boys 1000 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Evan Pirnie               10 Hilton                 2:50.88   3  10   
  2 Brian Martin              11 Hilton                 2:52.72   3   8   
  3 Caleb Peck                10 Brockport              2:54.84   3   6   
  4 Carter Underwood          12 Rush-Henriet           2:55.15   3   5   
  5 John Scherer              11 McQuaid Jesu           2:55.62   2   4   
  6 Eric Piato                12 Hilton                 2:55.75   3   3   
  7 Paul Vicks                11 Pittsford Me           2:56.01   3   2   
  8 Andrew Lembo-Ehms         10 Webster Schr           2:56.03   3   1   
  9 John Lepore               12 Pittsford Me           2:56.57   3 
 10 Tommy Betters             10 McQuaid Jesu           2:56.64   3 
 11 Zach Anderson             11 McQuaid Jesu           2:56.98   3 
 12 Matt Lehman                9 Webster Schr           2:59.18   3 
 13 Ray Fujita                 9 Fairport               3:00.48   3 
 14 Tyler Bentivegna          11 Greece Arcad           3:01.36   3 
 15 Coleton Pallatto          10 Fairport               3:02.17   3 
 16 Trevor Stein              11 Brockport              3:02.46   3 
 17 Joey Tyner                10 Rush-Henriet           3:02.56   2 
 18 Brandon Miller            11 McQuaid Jesu           3:02.68   2 
 19 Abel Hagos                 9 McQuaid Jesu           3:02.89   3 
 20 Brian Hoang               10 Fairport               3:03.61   2 
 21 Bobby Guilfoil            10 Fairport               3:03.82   2 
 22 Luke Bucci                10 Fairport               3:03.99   2 
 23 Adam Benjamin             10 Rush-Henriet           3:10.42   2 
 24 Craig Gebo                10 Greece Arcad           3:10.88   2 
 25 Jonathan Lutzer           10 Fairport               3:11.00   2 
 26 Ben Meisenzahl            11 McQuaid Jesu           3:11.02   1 
 27 Matt Hoff                 10 Fairport               3:12.38   2 
 28 Nathan Daley              10 Gates-Chili            3:12.92   1 
 29 Lucas Simonetti            9 Pittsford Su           3:13.51   2 
 30 Chris Borraccia           11 Spencerport            3:13.57   2 
 31 Jacob Hueber              11 Spencerport            3:15.68   1 
 32 Derek Watson               9 Fairport               3:16.10   2 
 33 Nicolas Mady               8 Penfield               3:17.83   1 
 34 Tristan Badger            10 Rush-Henriet           3:20.71   1 
 35 Mike Anderson              9 Pittsford Me           3:21.38   2 
 36 Cameron Dickerson          8 Gates-Chili            3:23.04   2 
 37 Gio Alberto               10 Gates-Chili            3:23.20   1 
 38 Nate Welch                 9 Fairport               3:23.52   1 
 39 James Walter               9 Pittsford Su           3:24.22   2 
 40 Damien Stein               8 Brockport              3:27.45   1 
 41 Christopher Fursman       10 Pittsford Me           3:32.88   1 
 42 Trey Felton                9 Rush-Henriet           3:33.54   1 
 43 Alex Silence              10 Fairport               3:34.26   1 
 44 Brecken McGeough           9 Pittsford Su           3:35.22   1 
 45 John Alexander             9 Webster Schr           3:46.64   1 
 46 Jack Warren               10 Rush-Henriet           4:21.18   1 
 47 Tyler Cech                10 Pittsford Su           4:34.36   1 
 48 Nathan D'Andrea           11 Brockport              4:43.64   1 
 
Boys 1600 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Noah Brown                10 Rush-Henriet           4:58.62   3  10   
  2 Michael Mancuso           11 Hilton                 4:59.66   3   8   
  3 Mark Pham                 11 Rush-Henriet           5:01.20   3   6   
  4 Daniel Warth               9 Brighton               5:02.87   3   5   
  5 Sean Henretta              9 Fairport               5:06.33   3   4   
  6 Brent Kissinger            9 Fairport               5:06.48   3   3   
  7 Jarred Perkins            10 Rush-Henriet           5:07.85   3   2   
  8 Charlie Freeman            9 Rush-Henriet           5:07.88   3   1   
  9 Jake Marchese              9 Penfield               5:09.42   3 
 10 Evan Mancini              10 McQuaid Jesu           5:09.70   2 
 11 Jacob Fredericks           8 Penfield               5:10.16   3 
 12 Abel Hagos                 9 McQuaid Jesu           5:11.17   2 
 13 Trevor Stein              11 Brockport              5:11.43   3 
 14 Brandon Nicosia            9 Webster Schr           5:13.02   3 
 15 Michael Speciale          10 Hilton                 5:13.12   3 
 16 Caleb Peck                10 Brockport              5:15.32   2 
 17 Noah Bonadonna             8 Brighton               5:15.39   2 
 18 Jeremy Williams           10 Greece Arcad           5:15.90   2 
 19 Vander Hart                9 Brockport              5:17.23   3 
 20 Jerry Hoppa                9 Pittsford Me           5:18.15   2 
 21 Josh Pomerleau            10 Webster Schr           5:19.53   3 
 22 Robby Bettin              12 Hilton                 5:20.48   2 
 23 Paul Vicks                11 Pittsford Me           5:26.28   3 
 24 Zach Anderson             11 McQuaid Jesu           5:26.98   3 
 25 Dezmond Virella           11 Wilson/E. Co           5:29.26   2 
 26 Jonathan Ackles            9 Fairport               5:29.82   2 
 27 Brian Egan                10 Fairport               5:33.44   3 
 28 Tristan Badger            10 Rush-Henriet           5:36.05   2 
 29 Quinn Ewell                9 Greece Athen           5:36.19   2 
 30 Ben Meisenzahl            11 McQuaid Jesu           5:39.14   1 
 31 Jake Polowchak             9 Fairport               5:39.43   1 
 32 Brendan Byrne              9 McQuaid Jesu           5:42.61   1 
 33 Benjamin Bell              9 Greece Arcad           5:43.32   1 
 34 Jason Lipari               9 Pittsford Su           5:43.93   1 
 35 Sean Killip                9 Webster Schr           5:44.01   1 
 36 Joe Ray                    9 Fairport               5:45.30   1 
 37 Michael Anderson          11 McQuaid Jesu           5:45.58   2 
 38 Enzo DeStephano           10 Webster Thom           5:45.94   2 
 39 Nathan Johanneman          8 Penfield               5:47.20   2 
 40 Zachary Nicoletti         10 Pittsford Me           5:47.70   2 
 41 Kyle Smith                 8 Rush-Henriet           5:55.09   1 
 42 Trey Felton                9 Rush-Henriet           5:55.24   1 
 43 Namyun Kim                12 Brighton               5:55.33   1 
 44 Damien Stein               8 Brockport              5:57.36   2 
 45 Christopher Fursman       10 Pittsford Me           5:58.18   1 
 46 Aiden Amadori              9 Fairport               6:04.53   1 
 47 Mitchell Carpenter         9 Webster Thom           6:04.90   1 
 48 Nathan D'Andrea           11 Brockport              6:15.97   1 
 49 Joshua Boily               9 Greece Athen           6:21.13   1 
 
Boys 3200 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sean Henretta              9 Fairport              10:32.33   10   
  2 Michael Speciale          10 Hilton                10:33.34    8   
  3 Jack Callard              10 Fairport              10:38.21    6   
  4 Zachary Gauronski          9 Penfield              10:38.93    5   
  5 Jacob Winden              10 Greece Arcad          10:55.64    4   
  6 Vander Hart                9 Brockport             10:57.34    3   
  7 Justin Mosher              9 Hilton                10:59.02    2   
  8 Matt Abell                 9 Fairport              10:59.81    1   
  9 Jerry Gitsis              11 Webster Schr          11:02.48  
 10 Brian Egan                10 Fairport              11:09.94  
 11 Sam Liberatore            10 Fairport              11:11.72  
 12 John Miller               12 Rush-Henriet          11:15.53  
 13 Robert Meyer              11 Rush-Henriet          11:17.22  
 14 Xander Guzman             10 Brighton              11:19.54  
 15 Zach Zaharkin              9 Spencerport           11:24.11  
 16 Nick Grasso                9 Hilton                12:02.92  
 17 William McDowell          10 Hilton                12:05.80  
 18 Daniel Orozco              9 Greece Arcad          12:13.71  
 19 Kevin Havens               9 Greece Arcad          12:26.07  
 20 Matt Blyth                10 Fairport              12:29.46  
 21 Nick Malyk                 9 Hilton                12:33.95  
 22 John Bateman               9 Hilton                12:36.28  
 
Boys 55 Meter Hurdles AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kobe Lewis                10 Rush-Henriet              9.12   3  10   
  2 Brady Lin                 12 Rush-Henriet              9.17   3   8   
  3 Thomas Firkins            12 Hilton                    9.18   3   6   
  4 Trenton Wynn               9 Penfield                  9.69   3   5   
  5 Walta Leake               12 Rush-Henriet              9.80   2   4   
  6 Mujtaba Aminal Haq        10 Rush-Henriet             10.02   3   3   
  7 Jarek Balent              11 Hilton                   10.07   2   2   
  8 Jacob Gefell              11 Greece Athen             10.43   1   1   
  9 Noah Brooks               10 Hilton                   10.47   2 
 10 Cody Rideout              10 Greece Athen             10.66   2 
 11 Daniel Rinker             12 Rush-Henriet             10.70   3 
 12 Paul Beck                 10 Spencerport              10.72   2 
 13 Caleb Klaver              12 Rush-Henriet             11.05   2 
 14 Nvayo Ndongwa             10 Greece Athen             11.84   2 
 15 Jack Harding               9 Webster Thom             12.35   1 
 
Boys 4x200 Meter Relay AB
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gates-Chili  'A'                                    1:40.91   2  10   
  2 Hilton  'A'                                         1:41.68   3   8   
  3 Penfield  'A'                                       1:42.95   3   6   
  4 Rush-Henrietta  'A'                                 1:43.74   3   5   
  5 Webster Schroeder  'A'                              1:45.57   3   4   
  6 Wilson/E. Col  'A'                                  1:46.46   2   3   
  7 Brockport  'A'                                      1:46.84   2   2   
  8 Brighton  'A'                                       1:47.73   2   1   
  9 Fairport  'A'                                       1:48.47   1 
 10 Pittsford Sutherland  'A'                           1:54.73   1 
 11 Pittsford Mendon  'A'                               1:56.10   1 
 
Boys 4x400 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Rush-Henrietta  'A'                                 3:48.82   10   
  2 Hilton  'A'                                         3:49.83    8   
  3 Fairport  'A'                                       4:04.07    6   
  4 Penfield  'A'                                       4:29.85    5   
 
Boys 4x800 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Hilton  'A'                                         9:08.43   10   
  2 Webster Schroeder  'B'                              9:17.06    8   
  3 Rush-Henrietta  'A'                                 9:23.80    6   
  4 Fairport  'A'                                       9:48.10    5   
  5 Penfield  'A'                                       9:52.35    4   
  6 Pittsford Mendon  'A'                               9:58.42    3   
  7 Greece Arcadia  'A'                                10:00.64    2   
  8 Spencerport  'A'                                   10:09.39    1   
  9 Brockport  'A'                                     10:10.06  
 10 Gates-Chili  'A'                                   10:40.59  
 11 Pittsford Sutherland  'A'                          11:52.45  
 
Boys High Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kobe Lewis                10 Rush-Henriet           5-08.00   10   
  2 Sinan Ersan               10 Webster Schr           5-06.00    8   
  3 Nolan Bernardi            11 McQuaid Jesu           5-04.00    6   
  4 Zuhrick Jackson           10 Webster Schr          J5-04.00    5   
  5 Zach Hoffman              10 Rush-Henriet          J5-04.00    4   
  6 Ryan Kirchner             10 Webster Schr           5-02.00    2.50
  6 Isaiah Kelly              10 Brighton               5-02.00    2.50
  8 Tyler Ringleben            9 Fairport              J5-02.00    1   
  9 Trevon Pitts              11 Eastridge              4-10.00  
 10 Will VonAhnen             10 Webster Schr          J4-10.00  
 11 Brandon Torres-Manuse     11 Eastridge              4-06.00  
 12 Tyreese Conyers           10 Gates-Chili           J4-06.00  
 13 Dominic Lamb              10 McQuaid Jesu           4-02.00  
 13 Jimmy Spampinato          10 McQuaid Jesu           4-02.00  
 -- Jonah Dean                 9 Webster Thom                NH  
 -- Orion Clark               10 Hilton                      NH  
 -- Colin Zavacki             10 Gates-Chili                 NH  
 -- Ethan Heil                10 Webster Thom                NH  
 
Boys Pole Vault AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 James Pavlov              11 Hilton                10-06.00   10   
  2 Brett Patmore             10 Spencerport           10-00.00    8   
  3 Gibson Campbell           10 Penfield               9-06.00    6   
  4 Dallin Forsgren           10 Fairport               9-00.00    5   
  5 Matt Ryan                 10 Webster Schr           8-00.00    4   
  6 Connor Bateman             9 Hilton                 7-00.00    3   
  7 Brennan Murray             8 Penfield               6-06.00    1   
  7 Emmett VanderStouw        10 Webster Schr           6-06.00    1   
  7 Justin Lunn                9 Webster Schr           6-06.00    1   
 -- Greg Snyder                9 Webster Schr                NH  
 
Boys Long Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Maleek Cusack             10 Hilton                19-01.75   10   
  2 Keith Scott Jr.           10 Brighton              18-02.50    8   
  3 Nolan Bernardi            11 McQuaid Jesu          17-10.00    6   
  4 Jacob Kuebel              10 Greece Arcad          17-09.50    5   
  5 Ben Dertinger              9 Webster Schr          17-09.00    4   
  6 Dallin Forsgren           10 Fairport             J17-09.00    3   
  7 Tre Jones                 12 Rush-Henriet          17-07.25    2   
  8 Tanner Day                11 Rush-Henriet          17-05.75    1   
  9 Jarrett Champion          10 Brockport             17-05.50  
 10 Dean Marcello             10 Pittsford Su          17-02.50  
 11 Daniel Rinker             12 Rush-Henriet          17-01.50  
 12 Nicholas Romanofsky        9 Webster Schr          17-00.00  
 13 Jonathan Saysamone         9 Rush-Henriet          16-11.75  
 14 Damon Yanklowski          10 Brockport             16-09.00  
 15 James Regan                9 Fairport              16-08.00  
 16 Chris Day                 10 Brighton              16-06.50  
 17 Tyler Ringleben            9 Fairport              16-05.25  
 18 Jack Procaccini           11 Webster Schr          16-05.00  
 18 Connor Faucher            10 Brighton              16-05.00  
 20 Justin Taber              10 Webster Schr          16-03.00  
 21 Royce Nelan                9 Webster Schr          16-01.50  
 22 Ben Conrow                 9 Webster Schr          15-10.75  
 23 Liam McKessy              10 Fairport              15-08.00  
 24 Joshua Pangburn           11 Brockport             15-07.50  
 25 Thomas Harding             9 Webster Schr          15-06.00  
 26 Clayton Sims              10 Brockport             15-01.25  
 27 Mujtaba Aminal Haq        10 Rush-Henriet          15-00.75  
 28 Cameron Turcott           10 Webster Schr          14-09.25  
 29 Connor Bateman             9 Hilton                14-08.25  
 30 Andrew Edwards            10 Spencerport           14-07.25  
 31 Cody Rideout              10 Greece Athen          14-06.50  
 32 Robby Merkov               9 Webster Schr          14-06.25  
 33 Ray Malinowski            10 Brighton              13-03.00  
 34 Nick Leary                 9 Spencerport           13-02.50  
 35 Ian Buogiorne             11 Hilton                13-00.00  
 36 Ricardo Garcia            10 Greece Athen          12-11.00  
 37 Johnathon Tedone          10 Greece Athen          12-08.75  
 38 Corey Spooner              9 Webster Schr          12-07.50  
 39 Trevor Pashalidis          9 Webster Schr          11-11.50  
 40 Nick Micali                9 Webster Schr          11-01.75  
 41 Cameron McGrain            9 Greece Athen          10-03.00  
 -- Jevontae Leslie           11 Greece Athen              FOUL  
 -- David Eve                  9 Hilton                    FOUL  
 -- John Bateman               9 Hilton                    FOUL  
 -- Michael Harris            10 Webster Schr              FOUL  
 
Boys Triple Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kobe Lewis                10 Rush-Henriet          40-01.50   10   
  2 Sinan Ersan               10 Webster Schr          39-03.75    8   
  3 Mason Kozody               9 Fairport              39-02.25    6   
  4 Peyton Watts              10 Rush-Henriet          37-07.25    5   
  5 Zuhrick Jackson           10 Webster Schr          36-07.50    4   
  6 Josh Lyon                 10 Greece Arcad          35-06.00    3   
  7 Maleek Cusack             10 Hilton                34-11.00    2   
  8 Trevon Pitts              11 Eastridge             33-11.25    1   
  9 Gibson Campbell           10 Penfield              32-10.00  
 10 Michael Abbott            10 Hilton                32-04.75  
 11 Adam Benjamin             10 Rush-Henriet          28-06.50  
 -- Cameron Conolly           10 Hilton                    FOUL  
 -- Will VonAhnen             10 Webster Schr              FOUL  
 
Boys Shot Put AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sean Lyman                12 Rush-Henriet          36-11.75    8   
  2 Austin Reeves             12 Rush-Henriet          36-03.25    6   
  3 Shakur Griffin            12 Wilson/E. Co          35-06.50    5   
  4 Tyler Culian              10 Greece Arcad          35-01.25    4   
  5 Nicolus Buksic            11 Rush-Henriet          34-10.75    3   
  6 Joe Blake                 10 McQuaid Jesu          34-03.50    2   
  7 Matt Daudelin             10 Rush-Henriet          34-02.50   10   
  8 David Lawson              11 Gates-Chili           33-06.50    1   
  9 Emmanuel Perkins          10 Wilson/E. Co          33-04.25  
 10 Collin Herring            12 Rush-Henriet          31-09.50  
 11 Dominic Passafiume        10 Brockport             31-03.25  
 12 Ethan Davenport           10 Fairport              31-02.00  
 13 Isaiah Kelly              10 Brighton              30-10.25  
 14 Christopher LePore        11 Pittsford Me          30-07.50  
 15 Owen Manchester           10 Brockport             29-06.50  
 16 Declan Hansen             10 McQuaid Jesu          29-01.00  
 17 Jesse Barnes              12 Brighton              29-00.00  
 18 Spencer Abbott             9 Penfield              28-07.50  
 19 Shane Toung               11 Webster Schr          28-04.00  
 20 Saige Stuber              10 Spencerport           28-03.50  
 21 Abdi Hassan                9 Rush-Henriet          27-02.00  
 22 Nathan Farnham             9 Penfield              26-09.00  
 23 Austin Prince             10 Hilton                26-07.00  
 24 Chris Kozolowski           9 Penfield              26-01.75  
 25 Jordan Maggard            10 Brockport             25-11.00  
 26 Tim Gaston                12 Rush-Henriet          25-04.75  
 27 Adrian Medina             12 Brighton              25-02.50  
 28 Andrew Wallman            10 Fairport              25-02.00  
 29 Justin Garcia             12 Pittsford Me          25-01.75  
 30 Arthur Dilbert             9 Hilton                23-05.25  
 31 Nick Columbo              10 Hilton                22-04.00  
 32 Matt Suflita               9 Greece Arcad          22-02.25  
 33 Isaac Behage               9 Brockport             21-06.75  
 34 Ryan Realbuto              9 Pittsford Me          19-03.50  
 35 David Rodriguez           11 Brighton              19-02.50  
 36 Jack Richards             10 Brighton              17-03.25  
 
Boys Weight Throw AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Austin Reeves             12 Rush-Henriet          44-08.75   10   
  2 Tyler Culian              10 Greece Arcad          36-05.75    8   
  3 Owen Manchester           10 Brockport             34-11.75    6   
  4 Dominic Passafiume        10 Brockport             34-02.25    5   
  5 Sean Lyman                12 Rush-Henriet          33-10.00    4   
  6 Abdi Hassan                9 Rush-Henriet          32-02.75    3   
  7 Collin Herring            12 Rush-Henriet          29-09.50    2   
  8 Nicolus Buksic            11 Rush-Henriet          29-03.25    1   
  9 Jordan Maggard            10 Brockport             29-03.00  
 10 Matt Daudelin             10 Rush-Henriet          28-02.00  
 11 Isaac Behage               9 Brockport             26-05.50  
 12 Joe Blake                 10 McQuaid Jesu          26-03.50  
 13 Declan Hansen             10 McQuaid Jesu          26-00.00  
 14 Christopher LePore        11 Pittsford Me          25-03.75  
 15 Tim Gaston                12 Rush-Henriet          24-03.25  
 16 Spencer Abbott             9 Penfield              24-03.00  
 17 Saige Stuber              10 Spencerport           22-04.50  
 18 Matt Suflita               9 Greece Arcad          21-05.00  
 19 Austin Prince             10 Hilton                20-05.50  
 20 Chris Kozolowski           9 Penfield              20-04.00  
 21 Nick Columbo              10 Hilton                18-10.00  
 22 Arthur Dilbert             9 Hilton                18-02.00  
 23 Ryan Realbuto              9 Pittsford Me          13-03.75  
 -- Nathan Farnham             9 Penfield                  FOUL  
 
Boys 55 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 John Kanue                11 Uprep Roches              7.17   9  10   
  2 Joshua McCleary           10 Greece Olymp              7.18   9   8   
  3 Chandler Baker            10 Batavia                  J7.18   9   6   
  4 Perriyone Brown            9 Uprep Roches              7.22   9   5   
  5 Jaylin Daugherty           9 Uprep Roches              7.29   9   4   
  6 Jahmel Brumfield          11 Greece Olymp              7.31   9   3   
  7 Desmond Barber            11 Wayne Centra              7.33   9   2   
  8 Cascius Facen              9 Uprep Roches              7.34   9   1   
  9 Evan Donovan              11 Greece Olymp              7.44   7 
 10 Marcus Humble             10 Uprep Roches              7.45   6 
 10 Steven Amish               9 Wayne Centra              7.45   8 
 12 Preston Higgins           11 Wayne Centra              7.46   7 
 12 Malik McCray               9 Uprep Roches              7.46   8 
 14 Tai' Jmeir Gray            9 East Rochest              7.47   6 
 14 Jocsan Vega               11 Greece Olymp              7.47   8 
 16 Dustin Tomaka             12 East Rochest              7.48   6 
 17 Josh Quatella              9 Aquinas Inst              7.50   6 
 18 Taiyo Iburi-Bethel         9 Batavia                   7.53   8 
 18 C.J. Wahl                 10 Palmyra-Mace              7.53   7 
 20 Joshua Arliss              9 Clyde-Savann              7.56   5 
 21 Zach Mangiafesto          12 Greece Odyss              7.58   7 
 22 Myles Singleton            9 Uprep Roches              7.61   7 
 23 Michael Warren            10 Uprep Roches              7.63   8 
 24 Fenix Burger               9 Romulus                   7.64   8 
 24 Marques Hargrave          10 Batavia                   7.64   5 
 24 Chris Spraggins           11 Greece Olymp              7.64   8 
 27 Benjamin Wemesfelder      11 Wayne Centra              7.65   7 
 27 James Trivigno            10 Wayne Centra              7.65   6 
 29 Karl Willis               11 Greece Olymp              7.69   7 
 30 Curtis Hartsfield         11 Greece Odyss              7.74   6 
 31 Owen Frink                 9 Wayne Centra              7.79   5 
 32 Blake Markel              11 Waterloo                  7.82   3 
 33 Derek Rice Porter         10 Waterloo                  7.83   6 
 34 Matt Adams                 9 Batavia                   7.85   4 
 35 Deon Steward               9 Sodus Centra              7.89   5 
 36 William Dorfner           12 Wayne Centra              7.94   5 
 37 Jordan Cooley              9 Clyde-Savann              7.97   5 
 38 David Browne               9 Hornell                   8.01   4 
 39 Collin King               11 Clyde-Savann              8.02   6 
 40 Brandon Spahn             11 Greece Odyss              8.03   4 
 41 Ahmed Collier             11 Uprep Roches              8.06   8 
 41 Jack Bianchi              11 Greece Odyss              8.06   4 
 43 Jon Dwyer                 10 Newark                    8.08   5 
 44 Cody Bullock               9 Palmyra-Mace              8.14   5 
 45 Devyn Kelly               11 LeRoy                     8.15   4 
 46 Matt Langkamp             10 Honeoye Cent              8.24   3 
 47 Corey Kennedy             12 Uprep Roches              8.25   3 
 48 Matt Trabold               9 Wayne Centra              8.63   3 
 49 Ryan Baginsky              9 Honeoye Cent              8.65   2 
 50 Devin Crawford            10 Sodus Centra              8.68   2 
 51 Deon Edwards               9 Aquinas Inst              8.72   7 
 52 Joe Palermo               10 Honeoye Cent              8.73   3 
 53 Jalen Corbett             11 Waterloo                  9.01   2 
 54 Shawn Newton               9 Marcus Whitm              9.08   2 
 54 Hunter Crane               9 Honeoye Cent              9.08   1 
 56 Caziah Parks              10 Newark                    9.28   2 
 57 Weldon Cooper             10 Hornell                   9.69   1 
 58 Hobie Hurlburt             9 Newark                   10.23   1 
 59 Joe Falkowski              9 Honeoye Cent             12.08   1 
 
Boys 300 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Chandler Baker            10 Batavia                  39.80  13  10   
  2 Jordan Day                11 Greece Olymp             40.38  13   8   
  3 Cascius Facen              9 Uprep Roches             40.41  13   6   
  4 Alecszandre Burger        12 Romulus                  40.43  13   5   
  5 Joshua McCleary           10 Greece Olymp             40.47  13   4   
  6 John Kanue                11 Uprep Roches             40.89  13   3   
  7 Cody Smith                 9 Clyde-Savann             41.07  11   2   
  8 Preston Higgins           11 Wayne Centra             41.39  11   1   
  9 C.J. Wahl                 10 Palmyra-Mace             41.60  11 
 10 Simeon Alvarez            10 Greece Odyss             42.14  12 
 11 Jaylin Daugherty           9 Uprep Roches             42.35  12 
 12 Dylan McNamara            11 Gananda                  42.69  11 
 13 Guy Kagde                  9 Greece Olymp             42.77  10 
 14 Evan Donovan              11 Greece Olymp             42.93  11 
 15 Taiyo Iburi-Bethel         9 Batavia                  43.18  12 
 16 Zach Mangiafesto          12 Greece Odyss             43.53   8 
 17 Amir Massey               10 Uprep Roches             43.84  11 
 18 James Trivigno            10 Wayne Centra             43.94  10 
 19 Dustin Tomaka             12 East Rochest             43.98   8 
 20 Jocsan Vega               11 Greece Olymp             44.01  12 
 21 Owen Frink                 9 Wayne Centra             44.04   9 
 22 Nate Hamilton             10 Batavia                  44.13  12 
 23 Karl Willis               11 Greece Olymp             44.31  10 
 24 Jonathan Sherburne        11 Wayne Centra             44.49   9 
 25 Liam Miller                9 Batavia                  44.51   9 
 25 Marques Hargrave          10 Batavia                  44.51   9 
 27 Micah Rice                12 Clyde-Savann             44.52  10 
 28 Shawn Kelly                9 Greece Olymp             44.58   7 
 29 Julio Vazquez             10 Batavia                  44.77  10 
 30 Michael Fowler             9 Clyde-Savann             44.93   8 
 31 Seth Gerlock               9 Red Jacket               45.30   9 
 32 Matt Adams                 9 Batavia                  45.38   5 
 33 Jabin Rodriguez           10 Clyde-Savann             45.41   8 
 34 Zachary Coates             9 Red Jacket               45.65   7 
 35 Collin King               11 Clyde-Savann             45.94  10 
 36 Drake Lortscher           11 Honeoye Cent             45.95   5 
 37 Tai' Jmeir Gray            9 East Rochest             45.99   6 
 38 Zach Cornish              11 Honeoye Cent             46.08   7 
 39 Nick Ciancaglini           9 Marcus Whitm             46.21   5 
 40 William Dorfner           12 Wayne Centra             46.39   8 
 41 Jahmel Brumfield          11 Greece Olymp             46.73   9 
 42 Devin Eggleston            9 Romulus                  46.87   4 
 43 Mark Thomas                9 Red Jacket               46.97   3 
 44 Calvin Herrick             9 LeRoy                    47.20   5 
 45 Justin Ortiz               9 Batavia                  47.28   6 
 46 Damien Escobar            10 Batavia                  47.57   4 
 47 Manuel Chagoya             9 Clyde-Savann             47.71   4 
 48 Matt Langkamp             10 Honeoye Cent             47.83   6 
 49 Cameron Austin             9 Batavia                  47.95   7 
 50 Blake Markel              11 Waterloo                 48.21   4 
 51 Michael Thomas             9 Red Jacket               48.74   3 
 52 Ian Krager                10 Red Jacket               48.91   4 
 53 David Browne               9 Hornell                  49.24   7 
 54 Jack Flanagan             10 East Rochest             49.29   2 
 55 Devyn Kelly               11 LeRoy                    49.49   6 
 56 David Pillo                9 Batavia                  49.94   3 
 57 Joe Palermo               10 Honeoye Cent             50.39   3 
 58 Devin Crawford            10 Sodus Centra             51.44   2 
 59 Ben Miller                11 Wayne Centra             53.18   2 
 60 Anthony Troiano           12 East Rochest             54.41   2 
 61 Shane Vanderwinckel       10 Honeoye Cent             55.32   2 
 62 Hunter Crane               9 Honeoye Cent             56.93   1 
 63 Shawn Newton               9 Marcus Whitm           1:00.11   1 
 
Boys 600 Meter Run CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 David Privatera           11 LeRoy                  1:35.84   3  10   
  2 Jaisaan Lovett            10 Uprep Roches           1:35.97   3   8   
  3 Shagar Jogi               11 Greece Olymp           1:36.12   3   6   
  4 Cody Smith                 9 Clyde-Savann           1:36.96   3   5   
  5 Gidyon Chane               9 Greece Olymp           1:37.75   3   4   
  6 Simeon Alvarez            10 Greece Odyss           1:37.81   3   3   
  7 Dylan McNamara            11 Gananda                1:37.82   3   2   
  8 Liam Miller                9 Batavia                1:39.19   3   1   
  9 Zachary Coates             9 Red Jacket             1:44.33   3 
 10 Micah Rice                12 Clyde-Savann           1:46.23   2 
 11 Seth Gerlock               9 Red Jacket             1:47.13   3 
 12 Marquise Majors           10 LeRoy                  1:48.59   2 
 13 James Flannery             9 Wayne Centra           1:48.68   2 
 14 Joseph Lohnes             10 Marcus Whitm           1:49.30   1 
 15 Cody Bullock               9 Palmyra-Mace           1:49.45   1 
 16 Memphis Lohnes             9 Marcus Whitm           1:49.70   2 
 17 Justin Ortiz               9 Batavia                1:49.74   2 
 18 Michael Fowler             9 Clyde-Savann           1:49.84   2 
 19 Danny Mares                9 Sodus Centra           1:53.98   2 
 20 Damien Escobar            10 Batavia                1:54.63   1 
 21 Jarrett Marrapese          9 Honeoye Cent           1:57.23   1 
 22 Joe Palermo               10 Honeoye Cent           1:58.71   1 
 23 Caleb Porter               9 LeRoy                  2:01.09   1 
 24 Harrison VanDeWalle        9 Sodus Centra           2:03.32   1 
 25 Greg Bailey                9 Clyde-Savann           2:04.01   1 
 26 Ben Miller                11 Wayne Centra           2:06.31   1 
 27 Shane Vanderwinckel       10 Honeoye Cent           2:06.34   1 
 28 Kenny Vath                10 Greece Olymp           2:09.13   1 
 
Boys 1000 Meter Run CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Dylan McNamara            11 Gananda                3:00.10   3  10   
  2 Sam Bartz                 11 Batavia                3:00.17   3   8   
  3 Edris Mohammad             9 Greece Olymp           3:02.81   3   6   
  4 Cody Mooney               11 Wayne Centra           3:06.21   3   5   
  5 John Bruggman              9 Batavia                3:06.24   3   4   
  6 Tyler Stewart             10 Batavia                3:07.71   3   3   
  7 Nick Page                  9 Waterloo               3:08.85   3   2   
  8 Max Delehanty             10 Palmyra-Mace           3:10.27   3   1   
  9 Cody Ward                 10 Greece Olymp           3:13.80   2 
 10 Cameron Austin             9 Batavia                3:14.98   2 
 11 Chris Dillon              11 Palmyra-Mace           3:16.07   3 
 12 Jarod Harwood             11 Palmyra-Mace           3:16.20   2 
 13 Matt Grover                9 Batavia                3:16.32   3 
 14 Zach Cornish              11 Honeoye Cent           3:16.71   2 
 15 Devon Goodman             10 Clyde-Savann           3:17.10   3 
 16 Andrew Cunningham         10 Batavia                3:18.26   2 
 17 Mark Thomas                9 Red Jacket             3:19.09   2 
 18 Michael Thomas             9 Red Jacket             3:19.70   2 
 19 Ryan Driscoll             10 LeRoy                  3:20.27   2 
 20 Matt Adams                 9 Batavia                3:21.78   2 
 21 Jake Montoya               9 LeRoy                  3:22.50   2 
 22 Braeden Perot             11 Marcus Whitm           3:22.84   1 
 23 Ryan Frisbee               9 Waterloo               3:28.83   2 
 24 Braydon Hobart            11 LeRoy                  3:31.28   1 
 25 Ian Krager                10 Red Jacket             3:31.34   1 
 26 Jarrett Marrapese          9 Honeoye Cent           3:31.57   1 
 27 Dan Abbot                 11 Clyde-Savann           3:33.46   1 
 28 Devin Eggleston            9 Romulus                3:35.04   1 
 29 Ben Miller                11 Wayne Centra           3:35.28   1 
 30 Aaron Delehanty           11 Palmyra-Mace           3:36.54   1 
 31 Jordan Stephens           10 LeRoy                  3:40.52   1 
 32 Eric Walsh                 9 Hornell                3:44.18   1 
 33 Jalen Corbett             11 Waterloo               3:45.47   1 
 
Boys 1600 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hunter Yates              11 Clyde-Savann           5:08.38   10   
  2 Gavin Bathgate             9 East Rochest           5:18.70    8   
  3 Kristopher Kuszlyk         9 Batavia                5:21.08    6   
  4 Jack Manuse               10 Greece Odyss           5:28.86    5   
  5 Ryan Smith                 9 Palmyra-Mace           5:31.38    4   
  6 Nick Page                  9 Waterloo               5:31.48    3   
  7 Isaac Rath                12 Clyde-Savann           5:40.34    2   
  8 Devrin Dowdell             7 Greece Olymp           5:41.52    1   
  9 Nate Loria                10 Batavia                5:44.52  
 10 Devon Goodman             10 Clyde-Savann           5:44.74  
 11 Zach Goodman               9 Clyde-Savann           5:47.59  
 12 Matt Trabold               9 Wayne Centra           5:48.07  
 13 Braeden Perot             11 Marcus Whitm           5:53.56  
 14 Bryan Best                 9 Marcus Whitm           5:53.82  
 15 Ian Ciullia               11 Wayne Centra           6:03.63  
 16 Matthew Heh                7 Greece Olymp           6:09.59  
 17 Jordan Stephens           10 LeRoy                  6:39.27  
 18 Wesley Dorow               9 East Rochest           6:39.57  
 
Boys 3200 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hunter Yates              11 Clyde-Savann          11:03.19   10   
  2 Gavin Bathgate             9 East Rochest          11:07.79    8   
  3 Kristopher Kuszlyk         9 Batavia               11:11.59    6   
  4 Cody Mooney               11 Wayne Centra          11:19.82    5   
  5 Ian Ciullia               11 Wayne Centra          11:29.19    4   
  6 Devrin Dowdell             7 Greece Olymp          12:01.02    3   
  7 Matt Trabold               9 Wayne Centra          12:02.98    2   
  8 Ryan Frisbee               9 Waterloo              12:05.54    1   
  9 Nate Loria                10 Batavia               12:17.63  
 10 Clifton Williams          10 LeRoy                 12:18.72  
 11 David Pillo                9 Batavia               12:41.04  
 12 Harrison VanDeWalle        9 Sodus Centra          12:41.26  
 13 Matthew Heh                7 Greece Olymp          13:11.75  
 
Boys 55 Meter Hurdles CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Michael Warren            10 Uprep Roches              9.21   3  10   
  2 JJ Kuhns                  11 LeRoy                     9.26   3   8   
  3 Evan Donovan              11 Greece Olymp             10.18   3   6   
  4 Jordan Day                11 Greece Olymp             10.27   3   5   
  5 Bryce Medyn               10 Palmyra-Mace             10.35   3   4   
  6 Julio Vazquez             10 Batavia                  10.47   2   3   
  7 Deon Steward               9 Sodus Centra             10.48   3   2   
  8 Jeffrey Semple            10 Greece Olymp             10.62   3   1   
  9 Jocsan Vega               11 Greece Olymp             10.91   2 
 10 Greg Bailey                9 Clyde-Savann             12.04   1 
 11 Curtis Hartsfield         11 Greece Odyss             14.54   3 
 12 Guy Kagde                  9 Greece Olymp             15.06   2 
 
Boys 4x200 Meter Relay CD
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Uprep Rochester  'A'                                1:44.59   2  10   
  2 Batavia  'A'                                        1:45.46   2   8   
  3 Wayne Central  'A'                                  1:47.30   2   6   
  4 Palmyra-Macedon  'A'                                1:50.86   1   5   
  5 Marcus Whitman  'A'                                 1:57.07   2   4   
  6 Red Jacket  'B'                                     1:57.15   1   3   
  7 Waterloo  'A'                                       1:58.17   1   2   
  8 LeRoy  'A'                                          2:04.93   2   1   
 
Boys 4x400 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Uprep Rochester  'A'                                4:06.05   10   
  2 LeRoy  'A'                                          4:20.50    8   
  3 Palmyra-Macedon  'A'                                4:28.00    6   
  4 Batavia  'A'                                        4:33.29    5   
 
Boys 4x800 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 LeRoy  'A'                                         10:03.80   10   
  2 Batavia  'A'                                       10:04.26    8   
  3 Palmyra-Macedon  'A'                               10:18.97    6   
  4 Marcus Whitman  'A'                                10:56.54    5   
 
Boys High Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Fenix Burger               9 Romulus                5-06.00   10   
  2 Gavin Luckey              10 LeRoy                  4-10.00    8   
  3 Isaac Rath                12 Clyde-Savann          J4-10.00    6   
  4 Shawn Kelly                9 Greece Olymp           4-06.00    4.50
  4 Jordan Cooley              9 Clyde-Savann           4-06.00    4.50
  6 Jeffrey Semple            10 Greece Olymp          J4-06.00    3   
  7 Drake Lortscher           11 Honeoye Cent          J4-06.00    1.50
  7 Alec Mann                 10 Clyde-Savann          J4-06.00    1.50
  9 David Browne               9 Hornell                4-02.00  
 10 Eric Walsh                 9 Hornell                3-10.00  
 -- Henry Lemen               12 Avon Central                NH  
 -- Cody Wohlschegel           9 Honeoye Cent                NH  
 -- Nicholas Jeffery          10 Palmyra-Mace                NH  
 
Boys Pole Vault CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Josh Quatella              9 Aquinas Inst           9-06.00   10   
  2 Zachary DeMay             11 East Rochest           9-00.00    8   
  3 Nate Hamilton             10 Batavia                8-06.00    6   
  4 Sam Bartz                 11 Batavia                7-06.00    5   
  5 Cody Wohlschegel           9 Honeoye Cent          J7-06.00    4   
 
Boys Long Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alecszandre Burger        12 Romulus               18-11.25   10   
  2 Benjamin Wemesfelder      11 Wayne Centra          17-10.00    8   
  3 Fenix Burger               9 Romulus               17-04.25    6   
  4 Derek Rice Porter         10 Waterloo              17-01.75    5   
  5 Alec Mann                 10 Clyde-Savann          17-01.50    4   
  6 William Dorfner           12 Wayne Centra          16-11.75    3   
  7 Perriyone Brown            9 Uprep Roches          16-08.00    2   
  8 Jack Bianchi              11 Greece Odyss          16-05.50    1   
  9 James Flannery             9 Wayne Centra          15-11.50  
 10 Marcus Humble             10 Uprep Roches          15-08.75  
 11 Desmond Barber            11 Wayne Centra          15-08.25  
 12 Owen Frink                 9 Wayne Centra          15-01.50  
 13 Devin Eggleston            9 Romulus               14-11.75  
 14 Nicholas Jeffery          10 Palmyra-Mace          14-09.50  
 15 Nick Ciancaglini           9 Marcus Whitm          14-06.50  
 16 Shawn Kelly                9 Greece Olymp          14-04.00  
 17 Brandon Spahn             11 Greece Odyss          14-02.75  
 18 Tai' Jmeir Gray            9 East Rochest          14-01.50  
 19 Zach Thompson             11 Newark                13-07.75  
 20 Steve Lyness              10 LeRoy                 13-07.00  
 21 Jon Dwyer                 10 Newark                13-03.00  
 22 Ian Fisher                11 Waterloo              12-08.00  
 23 Anthony Troiano           12 East Rochest          11-03.75  
 -- Hobie Hurlburt             9 Newark                    FOUL  
 -- Henry Lemen               12 Avon Central              FOUL  
 
Boys Triple Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Amir Massey               10 Uprep Roches          36-10.00   10   
  2 JJ Kuhns                  11 LeRoy                 35-10.50    8   
  3 James Flannery             9 Wayne Centra          35-09.00    6   
  4 John Bruggman              9 Batavia               34-11.00    5   
  5 David Privatera           11 LeRoy                 34-07.00    4   
  6 Brett Watts               12 Marcus Whitm          34-00.50    3   
  7 Derek Rice Porter         10 Waterloo              33-04.25    2   
  8 Benjamin Wemesfelder      11 Wayne Centra          33-01.00    1   
  9 Memphis Lohnes             9 Marcus Whitm          32-04.25  
 10 Ryan Smith                 9 Palmyra-Mace          31-10.00  
 11 Danny Mares                9 Sodus Centra          31-03.75  
 12 Gavin Luckey              10 LeRoy                 31-03.00  
 13 Zach Goodman               9 Clyde-Savann          30-04.00  
 14 Ian Fisher                11 Waterloo              25-05.50  
 15 Wesley Dorow               9 East Rochest          23-00.00  
 -- Joshua Arliss              9 Clyde-Savann              FOUL  
 
Boys Shot Put CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Devon Schaertl            10 Red Jacket            34-03.25   10   
  2 Cory White                12 Clyde-Savann          33-07.50    8   
  3 Ian SanFratello           11 Batavia               33-03.50    6   
  4 Alecszandre Burger        12 Romulus               32-10.50    5   
  5 Lucky Edwards             12 Uprep Roches          32-08.00    4   
  6 Chris Perchitti           10 Waterloo              31-10.25    3   
  7 Evan Baldwin              10 Uprep Roches          31-07.50    2   
  8 Bryce Bordonaro           10 LeRoy                 31-03.50    1   
  9 Chris Spraggins           11 Greece Olymp          30-10.00  
  9 Jonah Stiner              11 Palmyra-Mace          30-10.00  
 11 Frederick Becker          10 Wayne Centra          30-06.00  
 12 Jamie Baldwin             10 Uprep Roches          30-03.50  
 13 Jaheim Smith               9 Batavia               30-01.00  
 14 Zach Thompson             11 Newark                28-05.25  
 15 Kevin Hickson             10 Hornell               28-03.25  
 16 Evan Bartz                 9 Batavia               27-10.00  
 17 Tom Mellon                10 LeRoy                 25-07.75  
 18 Caesar Castillo           10 Greece Olymp          25-03.75  
 19 Mason Dougherty           11 Romulus               25-03.25  
 20 Weldon Cooper             10 Hornell               24-06.75  
 21 Nate Hubright             11 Newark                24-02.50  
 22 Cody Ward                 10 Greece Olymp          22-04.50  
 23 Nathan Perry               9 Red Jacket            21-11.50  
 24 Karl Willis               11 Greece Olymp          20-04.50  
 25 Brandon Clement           12 Honeoye Cent          19-01.50  
 26 Joe Falkowski              9 Honeoye Cent          14-10.00  
 27 Kevin Guiste               9 Batavia               13-01.75  
 
Boys Weight Throw CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ian SanFratello           11 Batavia               34-11.00   10   
  2 Devon Schaertl            10 Red Jacket            34-09.00    8   
  3 Evan Bartz                 9 Batavia               33-01.00    6   
  4 Bryce Bordonaro           10 LeRoy                 32-11.00    5   
  5 Jonah Stiner              11 Palmyra-Mace          31-02.50    4   
  6 Jaheim Smith               9 Batavia               30-10.00    3   
  7 Jamie Baldwin             10 Uprep Roches          28-00.00    2   
  8 Evan Baldwin              10 Uprep Roches          27-01.75    1   
  9 Bryce Medyn               10 Palmyra-Mace          26-08.50  
 10 Frederick Becker          10 Wayne Centra          26-03.00  
 11 Tom Mellon                10 LeRoy                 25-03.00  
 12 Chris Perchitti           10 Waterloo              24-05.00  
 13 Nathan Perry               9 Red Jacket            23-05.50  
 14 Weldon Cooper             10 Hornell               20-08.00  
 15 Brandon Clement           12 Honeoye Cent          19-06.75  
 16 Kevin Hickson             10 Hornell               19-03.00  
 17 Kevin Guiste               9 Batavia               13-05.50  
 
Boys 55 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jahari Parker-Nash         8 Uprep Roches              7.39   8  10   
  2 Brennan Shephard           8 Hornell                   7.55   8   8   
  3 Jahlique Johnson           7 Bishop Kearn              7.57   8   6   
  4 Sean Buckley               8 Webster Schr              7.60   8   5   
  5 Nile Colson                8 Aquinas Inst              7.64   8   4   
  6 Norris Jay                 8 Uprep Roches              7.72   8   3   
  7 Noah Pray                  8 Webster Schr              7.81   8   2   
  8 Luke Bianca                7 Northstar Ch              7.93   7   1   
  9 Ricky Hayes                7 Marion                    7.97   7 
 10 Jack Hoctor                8 Webster Schr              8.24   7 
 11 Caleb Bianca               7 Northstar Ch              8.27   6 
 12 Aaron Dillon               8 Batavia                   8.30   7 
 13 Josef Brunner              8 McQuaid Jesu              8.35   6 
 14 John Lutz                  8 Webster Schr              8.37   7 
 15 John Ozminkauski           7 Webster Schr              8.38   7 
 16 Kyle Jones                 8 McQuaid Jesu              8.40   6 
 17 Daishaun Mills             8 Newark                    8.45   6 
 18 Corey Nooitgedagt          8 Webster Schr              8.48   6 
 19 Josh Denton                8 McQuaid Jesu              8.55   7 
 20 AJ Defelice                8 Webster Schr              8.56   7 
 21 Brandon McNeil             7 Newark                    8.59   5 
 22 Clay Battle                7 Honeoye Cent              8.61   6 
 23 Sean Bronson               7 Waterloo                  8.64   5 
 24 Dominic Peeso              7 Webster Schr              8.67   6 
 25 Andrew Lin                 8 Batavia                   8.78   5 
 26 Kaden Parkhurst            7 Marcus Whitm              8.86   4 
 27 Brandon Hiller             7 Webster Schr              8.89   4 
 28 Matt Fuller                8 Webster Schr              8.91   5 
 29 Christian Mascari          7 Webster Schr              9.29   4 
 30 Nigel Chambers             7 Webster Schr              9.32   4 
 31 Matthew Tierney            7 Bishop Kearn              9.52   3 
 32 Brandon Warren             8 Batavia                   9.64   3 
 33 Ben Boothby                7 Webster Schr              9.85   3 
 34 Thomas Nolan Kennedy       8 Waterloo                  9.87   2 
 35 Brian Helbig               7 Webster Schr              9.92   3 
 36 Dylan Mihalitsas           8 Webster Schr              9.97   3 
 37 Garrett Fisher             7 Webster Schr             10.07   1 
 38 Benjamin Paserk            8 Batavia                  10.08   3 
 39 Joel Farmen                8 Webster Schr             10.11   2 
 40 Alex Aloi                  7 Webster Schr             10.31   2 
 41 Levi Bluhm                 8 Batavia                  10.45   2 
 42 Courtney Payne             7 Uprep Roches             10.50   2 
 43 Blake Paserk               7 Batavia                  11.16   1 
 44 Aidan Weingartner          7 Wayne Centra             14.43   1 
 
Boys 300 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nile Colson                8 Aquinas Inst             42.36  10  10   
  2 Jahari Parker-Nash         8 Uprep Roches             43.53  10   8   
  3 Evan Stevely               7 Bishop Kearn             43.63   9   6   
  4 Chase Obit                 8 Red Jacket               43.77   9   5   
  5 Luke Bianca                7 Northstar Ch             44.16  10   4   
  6 Tim Oberlies               8 McQuaid Jesu             44.39  10   3   
  7 Jaden Mazur                8 Red Jacket               44.48  10   2   
  8 Ricky Hayes                7 Marion                   44.69   9   1   
  9 Gabriel Giannini           8 Aquinas Inst             46.00   1 
 10 Andre Facen                7 Uprep Roches             46.34   9 
 11 Kyle Jones                 8 McQuaid Jesu             46.92   7 
 12 Dante Mancuso              8 Batavia                  47.34   8 
 13 Caleb Bianca               7 Northstar Ch             47.51   8 
 14 Jaren Cascino              8 Webster Schr             47.76   9 
 15 Jack Hoctor                8 Webster Schr             48.25   8 
 16 Tyler Murphy               8 Batavia                  48.27   8 
 17 Josh Denton                8 McQuaid Jesu             48.45   8 
 18 Logan Keifer               7 Red Jacket               48.47   7 
 19 Jahlique Johnson           7 Bishop Kearn             48.51  10 
 20 Colton Martin              8 Batavia                  48.61   8 
 21 Dominic Grazioplene        8 Batavia                  49.38   7 
 22 Juan Martinez              7 Batavia                  49.94   5 
 23 John Ozminkauski           7 Webster Schr             51.38   6 
 24 Ayden Dowd-Devay           8 Batavia                  51.62   7 
 25 Brennan Shanahan           7 McQuaid Jesu             51.97   6 
 26 Lucas Kokkinis             8 McQuaid Jesu             52.63   6 
 27 Kaden Parkhurst            7 Marcus Whitm             52.81   4 
 28 Embola-Mukete Ekillle      8 McQuaid Jesu             53.28   3 
 29 Jake Clifford              8 Hornell                  53.33   5 
 30 Edgar Miranda              8 Sodus Centra             53.49   6 
 31 Daemon Konienczny          8 Batavia                  53.65   5 
 32 Brandon Hiller             7 Webster Schr             54.11   6 
 33 Quinn Olsen                7 Honeoye Cent             54.50   5 
 34 Ryan Lewis                 7 Bishop Kearn             55.07   4 
 35 Jacob Slocum               8 Honeoye Cent             55.48   5 
 36 Andrew Lin                 8 Batavia                  55.96   4 
 37 Matteo Sementa             8 Webster Schr             56.00   5 
 38 Ben Thompson               7 Marcus Whitm             57.33   3 
 39 Matthew Tierney            7 Bishop Kearn             58.39   2 
 40 Ben Boothby                7 Webster Schr             58.85   2 
 41 Joshua Vogt                7 Bishop Kearn             59.73   3 
 42 Avery Browne               7 Hornell                1:01.19   2 
 43 Ryan Quin                  7 Batavia                1:02.61   2 
 44 Kyle VanDuyne              7 Red Jacket             1:03.19   1 
 45 Matt Parks                 7 Red Jacket             1:03.67   2 
 46 Nick Chovaciec             7 Bishop Kearn           1:04.17   3 
 
Boys 600 Meter Run Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Evan Stevely               7 Bishop Kearn           1:41.86   3  10   
  2 Tim Oberlies               8 McQuaid Jesu           1:43.10   3   8   
  3 Clay Battle                7 Honeoye Cent           1:49.88   3   6   
  4 Joseph Scherer             7 McQuaid Jesu           1:50.76   3   5   
  5 John Lutz                  8 Webster Schr           1:51.62   3   4   
  6 Danyon Hobbs               8 McQuaid Jesu           1:51.88   3   3   
  7 Nile Colson                8 Aquinas Inst           1:51.94   2   2   
  8 Zack Anderson              8 Batavia                1:52.04   3   1   
  9 Devin Johnston             8 Webster Schr           1:53.05   3 
 10 Santo Caruana              8 Sodus Centra           1:53.59   3 
 11 Matt Hosbach               7 Marion                 1:55.10   3 
 12 Brennan Shanahan           7 McQuaid Jesu           1:56.64   2 
 13 Jacob Slocum               8 Honeoye Cent           1:56.91   2 
 14 Erik Verdehem              8 Waterloo               2:00.23   2 
 15 Sean Geen                  7 McQuaid Jesu           2:00.27   2 
 16 Jaren Cascino              8 Webster Schr           2:00.30   2 
 17 Rafael Ortiz               7 McQuaid Jesu           2:00.35   2 
 18 Ryan Lewis                 7 Bishop Kearn           2:01.09   2 
 19 Joey Clyde                 7 Webster Schr           2:02.14   2 
 20 AJ Defelice                8 Webster Schr           2:06.90   2 
 21 Ryan Scheck                7 Webster Schr           2:07.18   1 
 22 Zeshan Armstrong           8 Batavia                2:07.21   1 
 23 Ben Thompson               7 Marcus Whitm           2:07.86   1 
 24 Embola-Mukete Ekillle      8 McQuaid Jesu           2:08.84   2 
 25 Trevor Wahl                7 Wayne Centra           2:09.83   1 
 26 Joshua Vogt                7 Bishop Kearn           2:10.58   1 
 27 Lucas Kokkinis             8 McQuaid Jesu           2:10.72   1 
 28 Dylan Mihalitsas           8 Webster Schr           2:16.50   1 
 29 Nick Chovaciec             7 Bishop Kearn           2:17.96   1 
 30 Kyle VanDuyne              7 Red Jacket             2:19.18   1 
 31 Eric Ricks                 7 Batavia                2:25.57   1 
 32 Ryan Quin                  7 Batavia                2:31.08   1 
 
Boys 1000 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Robbie Abel                8 Marcus Whitm           3:15.58   10   
  2 Danyon Hobbs               8 McQuaid Jesu           3:18.88    8   
  3 Garrick Havens             8 Batavia                3:19.06    6   
  4 Devin Johnston             8 Webster Schr           3:21.47    5   
  5 Josiah Soto                8 Waterloo               3:21.55    4   
  6 Wyatt Gaus                 8 Batavia                3:28.77    3   
  7 Joey Clyde                 7 Webster Schr           3:35.05    2   
  8 Max McHugh                 8 Red Jacket             3:35.41    1   
  9 Jacob Torcello             8 Batavia                3:35.85  
 10 Erik Verdehem              8 Waterloo               3:38.06  
 11 Ryan Scheck                7 Webster Schr           3:42.14  
 12 Taylor Vanderwark          7 Honeoye Cent           3:50.74  
 13 Russel Harrison            8 Webster Schr           3:53.58  
 14 Zach Washburn              8 Sodus Centra           3:57.72  
 15 Liam Hill                  7 Webster Schr           4:02.67  
 
Boys 1600 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 James Doerr                7 McQuaid Jesu           5:29.83   10   
  2 Bryce Gunderman            8 McQuaid Jesu           5:34.91    8   
  3 Mario Rosales              8 Batavia                5:44.27    6   
  4 Connor Kerr                7 McQuaid Jesu           5:44.48    5   
  5 Jacob-Kurtis Guy           8 Northstar Ch           5:53.34    4   
  6 Stanley Refermat           8 McQuaid Jesu           6:13.62    3   
  7 Ryan Miller                7 McQuaid Jesu           6:28.10    2   
  8 Sunni Verma                8 McQuaid Jesu           6:30.80    1   
  9 Russel Harrison            8 Webster Schr           6:32.73  
 10 Taylor Vanderwark          7 Honeoye Cent           6:34.00  
 
Boys 55 Meter Hurdles Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Joey Gefell                8 Batavia                  10.21   3  10   
  2 Hunter Fitzpatrick         8 Red Jacket               10.42   3   8   
  3 Daishaun Mills             8 Newark                   10.55   3   6   
  4 Jacob Anderson             8 Red Jacket               10.68   3   5   
  5 Santo Caruana              8 Sodus Centra             11.01   3   4   
  6 Quinn Olsen                7 Honeoye Cent             11.12   3   3   
  7 Dominic Grazioplene        8 Batavia                  11.24   3   2   
  8 Brandon McNeil             7 Newark                   11.42   2   1   
  9 Brady Lax                  8 Waterloo                 11.44   2 
 10 Max Tomaszewski            7 Batavia                  11.55   2 
 11 Sean Bronson               7 Waterloo                 11.62   2 
 12 Tristan Caruana            8 Sodus Centra             11.99   2 
 13 Troy Helsdon               7 Batavia                  12.80   1 
 14 Einon Walsh                7 Hornell                  15.10   1 
 15 Eric Ricks                 7 Batavia                  18.51   1 
 
Boys 4x200 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Red Jacket  'A'                                     1:56.70   10   
  2 Batavia  'B'                                        1:59.68    8   
  3 Webster Schroeder  'B'                              1:59.70    6   
  4 Hornell  'A'                                        2:36.04    5   
 
Boys 4x400 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Sodus Central  'A'                                  4:33.29   10   
  2 Batavia  'B'                                        4:56.66    8   
 
Boys High Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sean Buckley               8 Webster Schr           4-10.00   10   
  2 Tyler Murphy               8 Batavia                4-06.00    7   
  2 Gabriel Giannini           8 Aquinas Inst           4-06.00    7   
  4 Daemon Konienczny          8 Batavia               J4-06.00    5   
  5 Brennan Shephard           8 Hornell                4-02.00    4   
  6 Tim Baley                  8 Red Jacket             3-06.00    3   
 
Boys Long Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Joseph Castiglione         8 Waterloo              15-01.00   10   
  2 Jacob-Kurtis Guy           8 Northstar Ch          14-08.00    8   
  3 Sean Geen                  7 McQuaid Jesu         J14-08.00    6   
  4 Riley Dix                  8 Waterloo              14-06.00    5   
  5 Noah Pray                  8 Webster Schr         J14-06.00    4   
  6 Andre Facen                7 Uprep Roches          13-03.00    3   
  7 Hunter Fitzpatrick         8 Red Jacket            13-01.00    2   
  8 Matt Fuller                8 Webster Schr          12-10.00    1   
  9 Dominic Peeso              7 Webster Schr          12-03.00  
 10 Wyatt Gaus                 8 Batavia               11-09.00  
 11 Matt Sullivan              7 Hornell               10-11.00  
 11 Max Tomaszewski            7 Batavia               10-11.00  
 13 Joel Farmen                8 Webster Schr          10-07.00  
 14 Matt Boldt                 7 Webster Schr          10-01.00  
 15 Brady Lax                  8 Waterloo               9-11.00  
 16 Brian Helbig               7 Webster Schr           9-06.00  
 17 Troy Helsdon               7 Batavia                9-05.00  
 18 Elijah Parker              7 Uprep Roches           7-04.00  
 -- Josiah Soto                8 Waterloo                  FOUL  
 -- Mario Rosales              8 Batavia                   FOUL  
 
Boys Triple Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Joseph Castiglione         8 Waterloo              30-00.75   10   
  2 Jacob Anderson             8 Red Jacket            28-05.25    8   
  3 Riley Dix                  8 Waterloo              28-02.50    6   
  4 Robbie Abel                8 Marcus Whitm          26-08.25    5   
 
Boys Shot Put Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Smith Tyler                8 Wellsville            36-05.00   10   
  2 Josef Brunner              8 McQuaid Jesu          33-11.00    8   
  3 Trenton Coyne              8 Red Jacket            32-07.00    6   
  4 Jose Castro Aguilera       8 Sodus Centra          28-09.50    5   
  5 Matteo Sementa             8 Webster Schr          28-06.25    4   
  6 Ayden Dowd-Devay           8 Batavia               23-11.00    3   
  7 Matthew Beach              8 Batavia               23-05.00    2   
  8 Levi Bluhm                 8 Batavia              J23-05.00    1   
  9 Gavin Silva                7 Bishop Kearn          22-09.00  
 10 Benjamin Paserk            8 Batavia               22-08.25  
 11 Miguel Benito              8 Red Jacket            22-05.00  
 12 Brandon Warren             8 Batavia               21-10.25  
 13 Nigel Chambers             7 Webster Schr          20-08.00  
 14 Garrett Fisher             7 Webster Schr          19-08.50  
 15 Matt Boldt                 7 Webster Schr          15-08.00  
 16 Thomas Nolan Kennedy       8 Waterloo              15-06.00  
 17 Blake Paserk               7 Batavia               14-10.00  
 
                 Women - AB - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Rush-Henrietta             166.50     2) Hilton                     96.50
    3) Penfield                    90        4) Brighton                   55   
    5) Brockport                   42.50     6) Webster Schroeder          38   
    7) Pittsford Mendon            35.50     8) Gates-Chili                32   
    9) Mercy                       30       10) Eastridge                  28   
   11) Fairport                    18       12) Wilson/E. Col              15   
   13) Pittsford Sutherland         7       14) Greece Arcadia              5   
   15) Greece Athena                2                                           
 
                 Women - CD - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Palmyra-Macedon            175        2) Wayne Central             150   
    3) Batavia                     61        4) Aquinas Institute          28   
    5) Waterloo                    26        6) Clyde-Savannah             23   
    7) Marcus Whitman              22        8) Red Jacket                 20   
    9) LeRoy                       16       10) Greece Odyssey             13   
   10) Greece Olympia              13       12) East Rochester              8   
   12) Romulus                      8       14) Hornell                     5   
 
              Women - Modified - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Mercy                      112        2) Batavia                    76.50
    3) Wayne Central               62        4) Hornell                    56   
    5) Northstar Christian         44        6) Webster Schroeder          34   
    7) Red Jacket                  17        7) Newark                     17   
    7) Waterloo                    17       10) Marion                      5.50
   11) Bishop Kearney               3       12) Honeoye Central             2   
 
                  Men - AB - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Rush-Henrietta             168        2) Hilton                    116   
    3) Fairport                    60        4) Webster Schroeder          51.50
    5) McQuaid Jesuit              47        6) Penfield                   44   
    7) Brockport                   30        8) Greece Arcadia             26   
    9) Gates-Chili                 17       10) Brighton                   16.50
   11) Wilson/E. Col               12       12) Spencerport                 9   
   13) Greece Athena                7       14) Eastridge                   5   
   14) Pittsford Mendon             5                                           
 
                  Men - CD - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Batavia                    109        2) UPrep Rochester            88   
    3) LeRoy                       63        4) Greece Olympia             62.50
    5) Clyde-Savannah              53        6) Wayne Central              43   
    7) Romulus                     36        8) Palmyra-Macedon            30   
    9) East Rochester              24       10) Red Jacket                 21   
   11) Waterloo                    18       12) Marcus Whitman             12   
   12) Gananda                     12       14) Aquinas Institute          10   
   15) Greece Odyssey               9       16) Honeoye Central             5.50
   17) Sodus Central                2                                           
 
               Men - Modified - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) McQuaid Jesuit              70        2) Batavia                    62   
    3) Red Jacket                  50        4) Webster Schroeder          43   
    5) Waterloo                    35        6) UPrep Rochester            24   
    7) Aquinas Institute           23        8) Bishop Kearney             22   
    9) Sodus Central               19       10) Hornell                    17   
   10) Northstar Christian         17       12) Marcus Whitman             15   
   13) Wellsville                  10       14) Honeoye Central             9   
   15) Newark                       7       16) Marion                      1