Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/6/2016 09:23 PM
                            Lancer Invit - 5/6/2016                            
                                 Eastridge HS                                  
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Gia Keith                 11 Mercy                    13.01   6  10   
  2 Camille Dixon             12 Harley-Allen             13.22   6   8   
  3 Amanda Vogt               11 Webster Schr             13.24   6   6   
  4 Sherica Anderson          11 East                     13.33   5   5   
  5 Ashley Burch              12 Charles Finn             13.40   6   4   
  6 Djeynaba Thiam             9 Robert Brown             13.44   6   3   
  7 Emily Tait                 8 Attica                   13.76   5   2   
  8 Elaina Alston             11 Irondequoit              13.78   4   1   
  9 Veronica Barnes           12 Brockport                13.83   5 
 10 Eva Boothby                9 Webster Schr             13.91   5 
 11 Ashanti Muhanned           9 Mercy                    14.02   4 
 12 Brianna Jones             12 Franklin                 14.04   4 
 13 Ariana Cleveland          10 Brockport                14.35   5 
 14 Jenna Valleriano          12 Webster Thom             14.43   4 
 15 Taniya Gaines              9 East                     14.62   4 
 16 Sara DiVirgilio           10 Webster Thom             14.63   3 
 17 Ima Ikpot                 10 Mercy                    14.71   4 
 18 Jasmine Harrison           9 Irondequoit              14.76   3 
 19 Tierra White              10 Robert Brown             14.82   6 
 20 Maria Maxon               11 Attica                   14.86   2 
 21 Meghan Mendola            11 Webster Thom             14.88   3 
 22 Lyric Alston               9 Franklin                 14.89   3 
 23 Destiny Lyons              9 East                     14.92   2 
 24 Jailene Arroyo             9 Eastridge                15.02   5 
 25 Daegeonne Dixon            9 Franklin                 15.15   4 
 26 Terry-Ann Lewin            9 Irondequoit              15.29   2 
 27 Sarah Curtis              10 Charles Finn             15.32   3 
 28 Naomi Taggart              9 Harley-Allen             15.46   2 
 29 Juliana Rizzo             11 Irondequoit              15.52   3 
 30 Colimah Richards          11 Robert Brown             15.53   6 
 31 Shakara Height            10 Robert Brown             15.91   6 
 32 Paige Perry               10 Attica                   16.59   1 
 33 Sarah Giamberdino         11 Aquinas Inst             17.24   1 
 34 Uniquine'e Thompson-Feac   9 Franklin                 17.25   2 
 35 Emily Badaszewski          8 Attica                   18.33   1 
 36 Destiny Jordan             9 Aquinas Inst             18.89   1 
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Amanda Vogt               11 Webster Schr             26.88   6  10   
  2 Alana Morrow              12 Mercy                    27.09   6   8   
  3 Tierra White              10 Robert Brown             27.11   5   6   
  4 Nia Williams-Mathews       8 Aquinas Inst             27.67   6   5   
  5 T'Andrah Brundidge        11 Brockport                27.68   4   4   
  6 Danielle Fuller           10 Harley-Allen             27.82   5   3   
  7 Veronica Barnes           12 Brockport                28.06   4   2   
  8 Eva Boothby                9 Webster Schr             28.21   5   1   
  9 MacKenzie Allen           11 Aquinas Inst             28.71   5 
 10 Emily Tait                 8 Attica                   28.82   4 
 11 Ashanti Muhanned           9 Mercy                    29.00   3 
 12 Jenna Valleriano          12 Webster Thom             29.12   5 
 13 Shannon Mest              11 Attica                   29.26   3 
 14 Oomarie Diggs              8 Aquinas Inst             29.46   4 
 15 Ima Ikpot                 10 Mercy                    29.64   2 
 16 Sara DiVirgilio           10 Webster Thom             29.71   2 
 17 Meghan Mendola            11 Webster Thom             30.11   2 
 18 Ariana Cleveland          10 Brockport                30.22   4 
 19 Jenai simons              10 Irondequoit              30.63   4 
 20 Lyric Alston               9 Franklin                 30.99   3 
 21 Juliana Rizzo             11 Irondequoit              31.45   5 
 22 Sydney Merritt            11 Charles Finn             31.65   3 
 23 Ava Napier                10 Irondequoit              31.82   1 
 24 Jasmine Harrison           9 Irondequoit              31.95   5 
 25 Camille Dixon             12 Harley-Allen             32.01   6 
 26 Colimah Richards          11 Robert Brown             32.22   6 
 27 Tori Flowers              11 Harley-Allen             32.48   1 
 28 Uniquine'e Thompson-Feac   9 Franklin                 37.37   1 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Elizabeth Decker          11 Eastridge              1:03.12   4  10   
  2 Sherica Anderson          11 East                   1:03.18   4   8   
  3 Monica Mack               11 Webster Thom           1:04.24   4   6   
  4 Rosie Yellow              10 Harley-Allen           1:05.26   4   5   
  5 Oomarie Diggs              8 Aquinas Inst           1:06.54   3   4   
  6 Jessica Moody             12 Brockport              1:06.80   4   3   
  7 Hannah DiLiberto          10 Webster Schr           1:07.11   3   2   
  8 Haley Brennan              9 Webster Thom           1:07.48   4   1   
  9 Ella Myrthll              10 Charles Finn           1:08.43   3 
 10 Brittany Facklam          12 Attica                 1:08.70   2 
 11 Jenai simons              10 Irondequoit            1:08.81   2 
 12 Shautrice Ellington        9 Franklin               1:08.90   3 
 13 Kalina Chin-Olivo          9 Harley-Allen           1:08.93   2 
 14 Niara Daniels             10 Franklin               1:09.26   2 
 15 Hayley Bronk               9 Mercy                  1:09.38   1 
 16 Shannon Mest              11 Attica                 1:09.71   2 
 17 Ava Napier                10 Irondequoit            1:11.46   3 
 18 Anisah Williams           10 Eastridge              1:13.88   1 
 19 Emma Krolczyk              8 Attica                 1:15.89   1 
 20 Sarah Giamberdino         11 Aquinas Inst           1:16.78   1 
 21 Lauren Worthy             12 Aquinas Inst           1:20.22   1 
 22 Aeriana Rounds            12 Franklin               1:26.06   3 
 
Girls 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Grace Kibler              10 Attica                 2:29.12   2  10   
  2 Nina Doyle                 9 Irondequoit            2:31.78   2   8   
  3 Elizabeth Decker          11 Eastridge              2:35.12   2   6   
  4 Joanna O'Sullivan         11 Aquinas Inst           2:35.77   2   5   
  5 Emma Weber                11 Mercy                  2:35.85   2   4   
  6 Haley Brennan              9 Webster Thom           2:36.84   2   3   
  7 Megan McMullen             9 Aquinas Inst           2:36.89   2   2   
  8 Jaime Gudyka               8 Webster Schr           2:37.10   2   1   
  9 Abby Dyson                11 Webster Schr           2:38.84   2 
 10 Allyson Bates             12 Webster Schr           2:39.33   1 
 11 Karla VanArdt              7 Charles Finn           2:42.26   1 
 12 Diana Colpoys             11 Mercy                  2:42.84   1 
 13 Sarah Hurlburt            12 Webster Thom           2:43.18   1 
 14 Maddie Folts               8 Attica                 2:43.21   2 
 15 Amanda Moody              12 Brockport              2:43.63   1 
 16 Hillary Haas               9 Harley-Allen           2:46.38   1 
 17 Maggie Moulton             9 Mercy                  2:48.54   2 
 18 Niara Daniels             10 Franklin               2:52.35   1 
 19 Emily Koss                12 Irondequoit            3:06.40   1 
 20 Sierra Johnson            12 Attica                 3:32.06   1 
 
Girls 1500 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Grace Kibler              10 Attica                 4:59.56   2  10   
  2 Megan McMullen             9 Aquinas Inst           5:10.92   2   8   
  3 Julia Spagnola             9 Mercy                  5:11.61   2   6   
  4 Molly Falkenstein         10 Brockport              5:23.67   2   5   
  5 Sara Ciurca                9 Mercy                  5:24.66   2   4   
  6 Maddie Dovi               10 Mercy                  5:25.15   2   3   
  7 Emma Fiorini              10 Harley-Allen           5:30.70   2   2   
  8 Joanna O'Sullivan         11 Aquinas Inst           5:32.94   2   1   
  9 Abby Valachovic           12 Webster Thom           5:34.58   2 
 10 Katie Carney               9 Harley-Allen           5:40.72   1 
 11 Brianna Walker            10 Webster Schr           5:44.17   1 
 12 Maggie Moulton             9 Mercy                  5:44.41   1 
 13 Annmarie Gruttadauro      10 Brockport              5:47.42   2 
 14 Destiny Sandlin           10 Irondequoit            5:53.40   1 
 15 Lauren Browning           10 Harley-Allen           6:04.13   1 
 16 Julia Visconte            11 Brockport              6:14.50   1 
 17 Madeleine Hart            12 Brockport              6:27.77   1 
 18 Molly LaRocca             12 Brockport              6:27.86   1 
 
Girls 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Madeleine Shellard        10 Irondequoit           10:41.96   10   
  2 Eileen Reinhardt          11 Harley-Allen          10:58.95    8   
  3 Colleen Tytler             7 Irondequoit           11:29.77    6   
  4 Sara Ciurca                9 Mercy                 11:34.82    5   
  5 Maddie Dovi               10 Mercy                 11:37.38    4   
  6 Kate Welch                10 Webster Thom          11:49.38    3   
  7 Elizabeth Ramsey           9 Webster Schr          11:54.17    2   
  8 Elena Davis               10 Irondequoit           11:56.95    1   
  9 Kelsey Whelan             10 Webster Thom          12:39.89  
 10 Kate Witkowski            10 Attica                13:36.36  
 
Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alana Morrow              12 Mercy                    15.74   5  10   
  2 Emily Wade                12 Mercy                    16.47   5   8   
  3 Sarah Cook                12 Mercy                    17.33   5   6   
  4 Madeline Pizzo            12 Mercy                    17.40   5   5   
  5 Dakota Dugan              12 Webster Thom             17.58   5   4   
  6 Brianna Torrell           12 Charles Finn             18.05   4   3   
  7 T'Andrah Brundidge        11 Brockport                18.13   5   2   
  8 Veronica Barnes           12 Brockport                18.23   4   1   
  9 Brenna McKane             11 Webster Thom             18.44   4 
 10 Lindsay Allen             10 Brockport                18.52   4 
 11 Sierra Johnson            12 Attica                   18.94   4 
 12 Paige Perry               10 Attica                   18.96   4 
 13 Kelley Mohr               10 Irondequoit              19.23   3 
 14 Wilchelys Orsorio         10 Robert Brown             19.32   5 
 15 Katie Baird                9 Webster Thom             19.35   3 
 16 Tionna Watson             12 Robert Brown             19.36   5 
 17 Jessica Swalbach          10 Brockport                19.42   3  19.413
 18 Cristina Aquino            9 Webster Schr             19.42   4  19.417
 19 Jillian Daniel            10 Webster Schr             19.89   2 
 20 McKena Stickney           10 Eastridge                20.12   2 
 21 Olivia Vogler              9 Irondequoit              20.43   3 
 22 Elizabeth Wisniewski       9 Webster Thom             20.47   3 
 23 Hannah Fiorella           10 Eastridge                20.57   1 
 24 Shakara Height            10 Robert Brown             21.16   3 
 25 Samira Hossain            12 Aquinas Inst             21.20   1 
 26 Tiara Downs               11 Franklin                 21.64   2 
 27 Nyaiyah White             12 Robert Brown             22.27   3 
 
Girls 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Emily Wade                12 Mercy                  1:06.04   4  10   
  2 Alana Morrow              12 Mercy                  1:06.30   4   8   
  3 T'Andrah Brundidge        11 Brockport              1:10.42   4   6   
  4 Amy Schumacher            12 Irondequoit            1:11.71   4   5   
  5 Monica Mack               11 Webster Thom           1:13.36   4   4   
  6 Katie Schoen              12 Mercy                  1:13.51   3   3   
  7 Kate Bartlett             12 Harley-Allen           1:15.22   4   2   
  8 Imani Baker               10 Harley-Allen           1:16.40   3   1   
  9 Lindsay Allen             10 Brockport              1:16.68   3 
 10 Dakota Dugan              12 Webster Thom           1:17.31   3 
 11 McKena Stickney           10 Eastridge              1:18.24   2 
 12 Olivia Vogler              9 Irondequoit            1:18.55   2 
 13 Elizabeth Wisniewski       9 Webster Thom           1:19.79   2 
 14 Destiny Sandlin           10 Irondequoit            1:20.52   1 
 15 Maria Maxon               11 Attica                 1:20.90   2 
 16 Nicole Amatore            12 Brockport              1:20.94   3 
 17 Tionna Watson             12 Robert Brown           1:22.60   2 
 18 Jessica Swalbach          10 Brockport              1:23.91   1 
 19 Azsa Roundtree             9 Franklin               1:24.13   2 
 20 Libby Ziegler             11 Attica                 1:24.42   2 
 21 Nyaiyah White             12 Robert Brown           1:24.81   3 
 22 Emily Brown               11 Attica                 1:25.12   1 
 23 Hannah Fiorella           10 Eastridge              1:25.33   2 
 24 Shakara Height            10 Robert Brown           1:36.00   4 
 
Girls 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alex Carpenter            12 Webster Thom           7:53.67   10   
  2 Kelsie Canessa            11 Webster Schr           7:55.32    8   
  3 Emma Weber                11 Mercy                  8:07.80    6   
  4 Sunniva Sheffield         10 Harley-Allen           8:09.77    5   
  5 Alena Wisniewski          11 Webster Thom           8:16.88    4   
  6 Diana Colpoys             11 Mercy                  8:34.30    3   
  7 Maddie Folts               8 Attica                 8:44.92    2   
  8 Brittany Facklam          12 Attica                 8:46.84    1   
  9 Samanatha Haas            10 Harley-Allen           9:06.20  
 10 Emily Koss                12 Irondequoit            9:24.61  
 11 Danielle Falkenstein      12 Brockport              9:27.78  
 12 Kate Witkowski            10 Attica                 9:29.33  
 13 Nicole Amatore            12 Brockport              9:47.25  
 
Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mercy                                                 51.08   2  10   
  2 Webster Schroeder                                     51.61   2   8   
  3 Harley-Allendale-Col                                  53.09   2   6   
  4 East                                                  54.74   1   5   
  5 Eastridge                                             58.42   2   4   
  6 Franklin                                              59.08   1   3   
 -- Aquinas Institute                                        DQ   2  zone 1
 -- Irondequoit                                              DQ   2  zone 2
 -- Charles Finney                                           DQ   1  zone 3
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Mercy                                               4:25.31   10   
  2 Harley-Allendale-Col                                4:42.32    8   
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Mercy                                              10:32.52   10   
  2 Irondequoit                                        10:46.84    8   
  3 Harley-Allendale-Col                               10:50.03    6   
  4 Attica                                             11:41.29    5   
 
Girls High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Sarah Killip              12 Webster Schr           4-10.00      1.47m  10   
  2 Shannon Mest              11 Attica                 4-08.00      1.42m   8   
  3 Ashanti Muhanned           9 Mercy                 J4-08.00      1.42m   6   
  4 Jailene Arroyo             9 Eastridge              4-06.00      1.37m   5   
  5 Becca Gresens             10 Webster Thom          J4-06.00      1.37m   4   
  6 Mallory Difelice          10 Webster Schr           4-02.00      1.27m   3   
  7 Emma Michels              10 Brockport             J4-02.00      1.27m   2   
  8 Kate Bartlett             12 Harley-Allen          J4-02.00      1.27m   0.50
  8 Emma Krolczyk              8 Attica                J4-02.00      1.27m   0.50
 10 Elsa Stern                 9 Harley-Allen          J4-02.00      1.27m 
 11 Azsa Roundtree             9 Franklin               4-00.00      1.21m 
 12 Diana Colpoys             11 Mercy                 J4-00.00      1.21m 
 -- Sonyalice McGrew          12 East                        NH            
 -- Olivia Tette              10 Mercy                       NH            
 
Girls Pole Vault
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Alexis Duggan             12 Webster Schr           8-06.00      2.59m  10   
  2 Danielle Yeager           12 Irondequoit            8-00.00      2.43m   8   
  3 Libby Ziegler             11 Attica                 7-06.00      2.28m   6   
  4 Gabriella Gagarinas       10 Irondequoit            7-00.00      2.13m   5   
 -- Johanna Gertin            10 Mercy                       NH            
 -- Madeline Pizzo            12 Mercy                       NH            
 -- Leah Rosenbeck             8 Attica                      NH            
 -- Hayley Dyrland            12 Irondequoit                 NH            
 -- Abby Biehl                 8 Attica                      NH            
 -- Lia Urban-Spillane        11 Harley-Allen                NH            
 
Girls Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Emily Wade                12 Mercy                 16-06.50      5.04m  10   
  2 Emily Tait                 8 Attica                16-01.00      4.90m   8   
  3 Nia Williams-Mathews       8 Aquinas Inst          15-10.00      4.82m   6   
  4 Brianna Torrell           12 Charles Finn          14-08.25      4.47m   5   
  5 Amanda Vogt               11 Webster Schr          14-07.00      4.44m   4   
  6 Andrea Benson             12 Webster Schr          14-06.75      4.43m   3   
  7 Elaina Alston             11 Irondequoit           13-11.00      4.24m   2   
  8 Sarah Cook                12 Mercy                 13-07.50      4.15m   1   
  9 Macey Cook                12 Attica                13-06.25      4.12m 
 10 Ny'Shaya Henderson        10 Franklin              13-05.75      4.10m 
 11 Juliana Larson            12 Webster Thom          12-10.25      3.91m 
 12 Tionna Watson             12 Robert Brown          12-08.25      3.86m 
 13 Kandace Reid              10 Irondequoit           12-07.75      3.85m 
 14 Daihlia Beckford          12 East                  12-05.75      3.80m 
 15 Katie Schoen              12 Mercy                 12-00.50      3.67m 
 16 Nyaiyah White             12 Robert Brown          11-11.00      3.63m 
 17 Taniya Gaines              9 East                  11-06.50      3.51m 
 18 Makayla McCorker           7 East                  10-09.75      3.29m 
 19 Melissa Shonicker         10 Aquinas Inst           9-10.75      3.01m 
 
Girls Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Julia Wade                10 Mercy                 31-04.25      9.55m  10   
  2 Danielle Fuller           10 Harley-Allen          30-00.50      9.15m   8   
  3 Jillian Daniel            10 Webster Schr          29-06.00      8.99m   6   
  4 Tionna Watson             12 Robert Brown          29-00.00      8.83m   5   
  5 Macey Cook                12 Attica                28-06.75      8.70m   4   
  6 Kandace Reid              10 Irondequoit           28-06.25      8.69m   3   
  7 Emma Krolczyk              8 Attica                27-06.75      8.40m   2   
  8 Nyaiyah White             12 Robert Brown          27-06.00      8.38m   1   
  9 Juliana Larson            12 Webster Thom          26-11.00      8.20m 
 10 Tori Flowers              11 Harley-Allen          26-10.25      8.18m 
 11 Natalie Hirsch            10 Webster Schr          26-08.50      8.14m 
 12 Sierra Johnson            12 Attica                25-08.50      7.83m 
 13 Sarah Crumley             11 Webster Thom          23-08.25      7.21m 
 -- Ima Ikpot                 10 Mercy                     FOUL            
 
Girls Shot Put
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Tara Meyer                12 Attica                32-08.75      9.97m  10   
  2 Megan Wood                12 Brockport             32-02.00      9.80m   8   
  3 Madeline Pizzo            12 Mercy                 31-04.50      9.56m   6   
  4 Sami Whitaker              9 Robert Brown          29-09.50      9.08m   5   
  5 Essence Hill              11 Franklin              28-08.00      8.73m   4   
  6 Emily Badaszewski          8 Attica                28-00.00      8.53m   3   
  7 Jessmya Kilgore            9 Mercy                 27-02.50      8.29m   2   
  8 Meredith McGee             9 Mercy                 27-02.00      8.28m   1   
  9 Isabelle Wickins          10 Attica                26-11.25      8.21m 
 10 Liz Gaffney               11 Brockport             24-09.50      7.55m 
 11 Bebe Porpilla             10 Charles Finn          23-11.75      7.30m 
 12 Leah Manou                11 Webster Schr          23-11.50      7.30m 
 13 Chloe Cobbs                9 Webster Thom          23-03.25      7.09m 
 14 Isabella Shannon           9 Eastridge             23-00.50      7.02m 
 15 Katie Baird                9 Webster Thom          22-06.50      6.87m 
 16 Macayla Stahl              9 Webster Schr          22-06.00      6.85m 
 17 Megan Makowski            10 Webster Thom          22-02.00      6.75m 
 18 Madisyn Fischer            9 Webster Schr          22-01.50      6.74m 
 19 Sha-Rayne Dunham          10 Robert Brown          21-09.00      6.62m 
 20 Indiia Maring             10 Harley-Allen          21-07.00      6.57m 
 21 Kayonnah Singletary       10 East                  21-01.25      6.43m 
 22 Hannah Lenz               12 Brockport             20-02.00      6.14m 
 23 Shiresa Hunt              11 East                  20-01.00      6.12m 
 24 Zoe McFadden              10 Aquinas Inst          18-00.75      5.50m 
 25 Shiquajia Richards        12 Robert Brown          17-01.00      5.20m 
 
Girls Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Madeline Pizzo            12 Mercy                    98-00     29.87m  10   
  2 Isabelle Wickins          10 Attica                   95-06     29.10m   8   
  3 Meredith McGee             9 Mercy                    91-02     27.78m   6   
  4 Indiia Maring             10 Harley-Allen             82-05     25.12m   5   
  5 Sarah Ghadoum             12 Irondequoit              77-02     23.52m   4   
  6 Susan Kehl                12 Attica                   76-08     23.36m   3   
  7 Megan Wood                12 Brockport                73-06     22.40m   2   
  8 Tara Meyer                12 Attica                   69-01     21.05m   1   
  9 Sami Whitaker              9 Robert Brown             68-00     20.72m 
 10 Sha-Rayne Dunham          10 Robert Brown             67-09     20.65m 
 11 Macayla Stahl              9 Webster Schr             67-07     20.59m 
 12 Liz Gaffney               11 Brockport                67-06     20.57m 
 13 Jessmya Kilgore            9 Mercy                    67-02     20.47m 
 14 Leah Manou                11 Webster Schr             65-01     19.83m 
 15 Madisyn Fischer            9 Webster Schr             62-01     18.92m 
 16 Lauren Sparacio           10 Irondequoit              62-00     18.89m 
 17 Bebe Porpilla             10 Charles Finn             61-11     18.87m 
 18 Katie Baird                9 Webster Thom             59-03     18.05m 
 19 Hannah Lenz               12 Brockport                56-03     17.14m 
 20 Shiresa Hunt              11 East                     55-09     16.99m 
 21 Megan Makowski            10 Webster Thom             55-07     16.94m 
 22 Isabella Shannon           9 Eastridge                55-02     16.81m 
 23 Essence Hill              11 Franklin                 54-08     16.66m 
 24 Natalia Davila            12 Webster Thom             53-02     16.20m 
 25 Kayonnah Singletary       10 East                     48-10     14.88m 
 26 Mia Speed                  9 Robert Brown             48-03     14.70m 
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kelly Brown               12 Wilson/E. Co             11.07   6  10   
  2 Jaquil Baxter             10 Robert Brown             11.51   6   8   
  3 Dakari Brown              11 Eastridge                11.52   6   6   
  4 Anthony Smith             11 Uprep Roches             11.56   6   5   
  5 Cole Bechtold             12 Brockport                11.69   4   4   
  6 Karise Leonard            11 Webster Schr             11.73   4   3   
  7 Jack Smith                12 Webster Schr             11.90   5   2   
  8 Jayson Lane               12 Webster Schr             11.94   5   1   
  9 Jamarr Paisley            11 Harley-Allen             12.00   5 
 10 Massie Scott              12 Eastridge                12.09   2  12.084
 10 Brandon Leiter            11 Webster Thom             12.09   4  12.084
 12 Josh Murray               12 Robert Brown             12.12   6 
 13 Cipher Campbell - Bollar  11 East                     12.14   5 
 14 Ben Frenett               12 Harley-Allen             12.19   3 
 15 Dylan DiMonda             12 Webster Thom             12.20   4 
 16 Nassir Jones               9 Robert Brown             12.23   6 
 17 Xavier Israel             10 Harley-Allen             12.27   3 
 18 Trent Collins             11 Aquinas Inst             12.30   4 
 19 Sinan Ersan               10 Webster Schr             12.34   4 
 20 Justin Joseph              9 Irondequoit              12.35   2 
 21 Jaylin Daugherty           9 Uprep Roches             12.43   3 
 22 Fonati Neal               10 Uprep Roches             12.45   5 
 23 Ethan Tracey              10 Irondequoit              12.46   3 
 24 D'Aaron Johnson           12 East                     12.48   6 
 25 Timothy Piate             10 Uprep Roches             12.50   5 
 26 Jarrett Champion          10 Brockport                12.51   3 
 27 Spencer Remington         11 Attica                   12.53   3 
 28 Jerry Ingram              11 Charles Finn             12.56   3 
 29 Celestino Mendez          12 Brockport                12.59   4 
 30 Devon Burton              12 Irondequoit              12.61   2 
 31 Dohntae Puryear            9 Robert Brown             12.72   5 
 32 Cody Place                 9 Brockport                12.77   3 
 33 Emmanuel Rubingu           9 Charles Finn             12.79   2 
 34 Anthony Sansone           11 Eastridge                12.91   2 
 35 Luke Azatassou            12 Wilson/E. Co             13.12   2 
 36 Brandon Healy              9 Franklin                 13.17   1 
 37 Denzel Mwanangala         11 Harley-Allen             13.19   1 
 38 Yurlin Garcia-Santos      11 Irondequoit              13.21   2  13.201
 39 Jalen Felton               9 Franklin                 13.21   2  13.206
 40 Louis Barber              12 Aquinas Inst             13.63   1 
 41 Ryan Tremmell             12 Eastridge                14.02   1 
 42 Diakari Titus             11 Franklin                 14.06   1 
 43 Julian Johnson            10 Wilson/E. Co             14.35   1 
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kelly Brown               12 Wilson/E. Co             21.95   6  10   
  2 Anthony Smith             11 Uprep Roches             22.50   6   8   
  3 Cole Bechtold             12 Brockport                23.04   6   6   
  4 Jaquil Baxter             10 Robert Brown             23.27   5   5   
  5 Kesean Haten              12 Wilson/E. Co             23.47   4   4   
  6 Cole Mazzo                12 Webster Thom             23.53   6   3   
  7 Karise Leonard            11 Webster Schr             23.56   5   2   
  8 Brandon Leiter            11 Webster Thom             23.85   5   1   
  9 Massie Scott              12 Eastridge                23.88   5 
 10 Dakari Brown              11 Eastridge                23.96   5 
 11 Jayson Lane               12 Webster Schr             23.99   6 
 12 Joseph Williams           12 Brockport                24.06   5 
 13 Jaden Sowell              10 Harley-Allen             24.24   6 
 14 Cipher Campbell - Bollar  11 East                     24.28   4 
 15 Ethan Tracey              10 Irondequoit              24.30   5 
 16 Caleb Felton               9 Irondequoit              24.48   3 
 17 Mathew Perez               9 Franklin                 24.82   4 
 18 Jarrett Champion          10 Brockport                24.86   2 
 19 Malachi Duvall            10 Webster Schr             24.88   3 
 20 Trent Collins             11 Aquinas Inst             24.96   2 
 21 Cody Place                 9 Brockport                25.03   3  25.027
 22 Nassir Jones               9 Robert Brown             25.03   4  25.029
 23 Majoe Tullay              11 Robert Brown             25.13   6 
 24 Zion Dickerson            10 Uprep Roches             25.45   3 
 25 John Kanu                 11 Uprep Roches             25.48   3 
 26 Devon Burton              12 Irondequoit              25.57   2 
 27 Emmanuel Rubingu           9 Charles Finn             26.26   1 
 28 Luke Azatassou            12 Wilson/E. Co             26.36   2 
 29 Cascius Facen              9 Uprep Roches             26.49   4 
 30 Giovanni Figueroa         11 Eastridge                26.62   1 
 31 Denzel Mwanangala         11 Harley-Allen             27.14   2 
 32 Myles Singleton            9 Uprep Roches             27.82   3 
 33 Ryan Tremmell             12 Eastridge                28.00   1 
 34 Julian Johnson            10 Wilson/E. Co             30.01   1 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jaquil Baxter             10 Robert Brown             51.26   4  10   
  2 Josh Murray               12 Robert Brown             52.62   4   8   
  3 Joseph Williams           12 Brockport                53.43   4   6   
  4 Kesean Haten              12 Wilson/E. Co             54.85   4   5   
  5 Andrew Bogert             11 Webster Schr             55.04   3   4   
  6 Caleb Felton               9 Irondequoit              55.04   4   3   
  7 Nick Schultze              9 Harley-Allen             55.46   2   2   
  8 Ben Stalls                11 Eastridge                55.77   3   1   
  9 Kade Canessa              12 Webster Schr             56.27   3 
 10 Justin Myers              12 Webster Thom             56.55   3 
 11 Chistian Rodriguez        11 Franklin                 56.58   2 
 12 Malachi Duvall            10 Webster Schr             57.23   4 
 13 Connor Manley             10 Webster Thom             57.98   2 
 14 Johnathan Fedison          9 Eastridge                58.13   1 
 15 Jerry Ingram              11 Charles Finn             58.32   1 
 16 Andrew Helbig             12 Webster Schr             58.68   2 
 17 Jin Zitong                 9 Harley-Allen           1:02.22   1 
 18 Ken Watson                12 Charles Finn           1:02.77   1 
 19 James Neary               12 Attica                 1:03.78   1 
 20 Kaw Kier Moo              10 Uprep Roches           1:03.81   2 
 21 Hector Santiago           10 Franklin               1:04.15   2 
 
Boys 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alec Andrews              10 Brockport              2:01.06   3  10   
  2 Rashiq Scott-Thompson     11 Wilson/E. Co           2:01.32   3   8   
  3 Alex Burrow               12 Brockport              2:02.81   3   6   
  4 Brandon Torres-Manuse     11 Eastridge              2:05.94   3   5   
  5 Alex Burg                 12 Attica                 2:07.64   3   4   
  6 Chris Lowenguth           11 Webster Thom           2:08.26   3   3   
  7 Ryan Thompson              9 Irondequoit            2:08.67   2   2   
  8 Michael Krueger           10 Brockport              2:10.26   2   1   
  9 Matt Lehman                9 Webster Schr           2:12.82   2 
 10 Robert Thompson           10 Irondequoit            2:13.56   2 
 11 Ben Stalls                11 Eastridge              2:16.95   2 
 12 Josh Pomerleau            10 Webster Schr           2:19.40   2 
 13 Brandon Nicosia            9 Webster Schr           2:21.93   2 
 14 Sam Reeder                 9 Harley-Allen           2:22.91   2 
 15 Nick Dauphinee             8 Irondequoit            2:22.99   1 
 16 Michael Vrooman-Aroniz    12 Irondequoit            2:27.72   1 
 17 Gunnar Hammonds            9 Harley-Allen           2:30.37   1 
 18 Corwin Perry              10 Harley-Allen           2:41.01   1 
 
Boys 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Caleb Covell              12 Eastridge              4:35.07   2  10   
  2 Stephen Loce              12 Webster Thom           4:41.68   2   8   
  3 Trevor Carney             12 Webster Schr           4:44.86   2   6   
  4 Alex Burg                 12 Attica                 4:47.60   2   5   
  5 Dominic Bushen            11 Aquinas Inst           4:48.49   2   4   
  6 Cole Ziskind              11 Webster Thom           4:51.50   2   3   
  7 Cesc Case                 12 Webster Thom           4:52.53   2   2   
  8 Caleb Peck                10 Brockport              4:56.00   2   1   
  9 Noah Winslow              12 Brockport              4:57.57   2 
 10 Nick Dauphinee             8 Irondequoit            5:05.46   2 
 11 Josh Pomerleau            10 Webster Schr           5:07.50   2 
 12 Sam Reeder                 9 Harley-Allen           5:10.91   2 
 13 Michael Madonia            9 Irondequoit            5:18.24   1 
 14 Bogdan Rozvora             9 Irondequoit            5:24.31   1 
 15 Zachary Ramsay            12 Webster Schr           5:24.91   2 
 16 Clifford Imes             11 Eastridge              5:24.95   1 
 17 Rony Waheibi              11 Irondequoit            5:26.70   2 
 18 Bennett Kukla             11 Harley-Allen           5:27.17   1 
 19 Jacob Humphreys           12 Brockport              5:29.34   1 
 20 Collin Giblin             12 Irondequoit            5:31.87   1 
 21 Jacob Dence               10 Irondequoit            5:35.43   1 
 22 Brenden Humphries         10 Aquinas Inst           5:35.90   1 
 23 Gamiliel Rodriquez        12 Robert Brown           5:39.72   1 
 24 Michael Rodriguez          9 Franklin               5:43.18   1 
 25 Rotsirohawi Galban        10 Harley-Allen           5:44.43   1 
 26 John Graham                9 Irondequoit            5:53.08   1 
 27 Michael Ciepaluch          9 Robert Brown           6:00.19   1 
 
Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nicholas Andrews           9 Brockport             10:06.73   10   
  2 Liam Lewis                10 Irondequoit           10:11.45    8   
  3 Jason Ziskind             11 Webster Thom          10:17.94    6   
  4 Aaron Albrecht            10 Brockport             10:19.27    5   
  5 Emanuel Garcia-Myers      12 Irondequoit           10:22.28    4   
  6 Aaron Freedman            10 Irondequoit           10:44.19    3   
  7 Jerry Gitsis              11 Webster Schr          11:02.77    2   
  8 Jacob Berg                 9 Webster Thom          11:08.23    1   
  9 Kylar Mayer               11 Attica                11:23.01  
 10 Clifford Imes             11 Eastridge             12:29.83  
 11 Nathan Yax                10 Harley-Allen          12:40.53  
 
Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kelly Brown               12 Wilson/E. Co             14.74   4  10   
  2 Jayon Frater              11 Brockport                15.39   4   8   
  3 Warren Carter             12 Aquinas Inst             15.42   4   6   
  4 Max Gloskey               11 Webster Thom             15.45   4   5   
  5 Marcus Nicholas           11 Irondequoit              16.23   4   4   
  6 Ahmad Clanton             11 Webster Thom             16.55   3   3   
  7 Michael Warren            10 Uprep Roches             16.93   3   2   
  8 Jack Smith                12 Webster Schr             17.18   4   1   
  9 Amire Odey                10 Brockport                17.20   3 
 10 Austin Iodice             11 Eastridge                17.73   3 
 11 Mason Deluca              10 Irondequoit              17.80   3 
 12 Andrew Wygal              10 Webster Thom             18.39   3 
 13 Sinan Ersan               10 Webster Schr             18.40   3 
 14 Jake Torrell               9 Charles Finn             18.97   2 
 15 Nester Soto                9 Robert Brown             20.07   2 
 16 Weston Head               10 Attica                   20.18   2 
 17 Aaron Scott                9 Webster Schr             21.18   2 
 18 Jerry Townsend            12 Robert Brown             21.62   1 
 19 Anthony Figueroa           9 East                     27.99   1 
 -- Kesean Haten              12 Wilson/E. Co               DNF   4 
 
Boys 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Warren Carter             12 Aquinas Inst             58.97   3  10   
  2 Jacahn Martinez            9 Franklin               1:00.21   3   8   
  3 Mason Deluca              10 Irondequoit            1:01.50   3   6   
  4 Micah Duvall              10 Webster Schr           1:03.96   3   5   
  5 Jacob Kowalewski          12 Attica                 1:03.99   3   4   
  6 Austin Iodice             11 Eastridge              1:05.68   2   3   
  7 Amir Massey               10 Uprep Roches           1:06.61   2   2   
  8 Weston Head               10 Attica                 1:08.58   2   1   
  9 Javon Jackson             11 East                   1:08.60   2 
 10 Nester Soto                9 Robert Brown           1:09.01   1 
 11 Oce Jones                 12 Aquinas Inst           1:09.10   1 
 12 Adam Yeager               10 Irondequoit            1:11.83   1 
 13 Aaron Scott                9 Webster Schr           1:12.30   2 
 14 Anthony Figueroa           9 East                   1:26.65   1 
 
Boys 3000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Vander Hart                9 Brockport             10:34.47   10   
  2 Robert Thompson           10 Irondequoit           10:45.11    8   
  3 Ryan Thompson              9 Irondequoit           10:45.32    6   
  4 Adam Yeager               10 Irondequoit           11:18.08    5   
  5 Patrick Sayers            11 Aquinas Inst          11:32.42    4   
  6 Kylar Mayer               11 Attica                12:20.58    3   
  7 James Neary               12 Attica                14:35.01    2   
 
Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Webster Schroeder                                     45.02   2  10   
  2 Franklin                                              45.60   2   8   
  3 Aquinas Institute                                     45.77   2   6   
  4 Harley-Allendale-Col                                  45.92   2   5   
  5 Eastridge                                             46.40   2   4   
  6 Uprep Rochester                                       47.67   2   3   
  7 Charles Finney                                        51.35   1   2   
 -- Robert Brown/RST                                        DNF   2 
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Uprep Rochester                                     3:33.80   10   
  2 Franklin                                            3:36.68    8   
  3 Webster Schroeder                                   3:39.53    6   
  4 Irondequoit                                         3:47.22    5   
 -- Robert Brown/RST                                         DQ   cut in early
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Webster Schroeder                                   8:51.99   10   
  2 Webster Thomas                                      8:56.40    8   
  3 Irondequoit                                         9:04.34    6   
  4 Aquinas Institute                                  10:12.55    5   
  5 Attica                                             10:14.05    4   
 
Boys High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Danaus Seay               12 Franklin               5-10.00      1.77m  10   
  2 Amire Odey                10 Brockport             J5-10.00      1.77m   8   
  3 Zuhrick Jackson           10 Webster Schr           5-08.00      1.72m   6   
  4 Sinan Ersan               10 Webster Schr          J5-08.00      1.72m   5   
  5 Syr'Dontaivyerr Seay       9 Robert Brown           5-06.00      1.67m   4   
  6 Andrew Wygal              10 Webster Thom           5-04.00      1.62m   3   
  7 Devin Nottingham          12 Brockport             J5-04.00      1.62m   2   
  8 Devon Burton              12 Irondequoit           J5-04.00      1.62m   1   
  9 Nick Schultze              9 Harley-Allen           5-02.00      1.57m 
  9 Justin Joseph              9 Irondequoit            5-02.00      1.57m 
  9 Jared Hardies              9 Brockport              5-02.00      1.57m 
 12 Anthony Sansone           11 Eastridge              5-00.00      1.52m 
 -- Giovanni Figueroa         11 Eastridge                   NH            
 -- Natrell Colbert            9 Robert Brown                NH            
 -- Jack Smith                12 Webster Schr                NH            
 
Boys Pole Vault
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Trevor Delly              11 Eastridge             12-06.00      3.81m   9   
  1 Angelo Hutchins           12 Eastridge             12-06.00      3.81m   9   
  3 Roman Sagan               11 Brockport             12-00.00      3.65m   5.50
  3 Anthony Guerrieri         11 Brockport             12-00.00      3.65m   5.50
  5 Ben Vanderstouw           12 Webster Schr          11-06.00      3.50m   4   
  6 Yurlin Garcia-Santos      11 Irondequoit           11-00.00      3.35m   3   
  7 Ricky Desens              11 Webster Thom           9-06.00      2.89m   2   
  8 Zachary Alexander         12 Brockport              8-06.00      2.59m   1   
  9 Weston Head               10 Attica                 8-00.00      2.43m 
  9 Brenden Humphries         10 Aquinas Inst           8-00.00      2.43m 
 10 Johnathan Fedison          9 Eastridge             J8-00.00      2.43m 
 -- Johnathan Mueller         12 Webster Schr                NH            
 -- Emmett VanderStouw        10 Webster Schr                NH            
 
Boys Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Roman Sagan               11 Brockport             20-01.75      6.14m  10   
  2 Dakari Brown              11 Eastridge             19-07.25      5.97m   8   
  3 Jacob Kowalewski          12 Attica                19-04.50      5.90m   6   
  4 Zuhrick Jackson           10 Webster Schr          19-01.75      5.83m   5   
  5 Cole Mazzo                12 Webster Thom          18-08.00      5.68m   4   
  6 Kade Canessa              12 Webster Schr          18-07.25      5.67m   3   
  7 Shemar Hayes              12 Aquinas Inst          18-05.50      5.62m   2   
  8 Julian Dingwall           11 Webster Thom          17-10.00      5.43m   1   
  9 Trevon Pitts              11 Eastridge             17-06.75      5.35m 
 10 Jake Torrell               9 Charles Finn          17-06.00      5.33m 
 11 Andre Williams            10 Irondequoit           17-02.75      5.25m 
 11 Alex Marino               11 Webster Schr          17-02.75      5.25m 
 13 D'Aaron Johnson           12 East                  17-01.75      5.22m 
 14 Dohntae Puryear            9 Robert Brown          17-01.00      5.20m 
 15 Halvernett Alston         10 Robert Brown          16-06.00      5.02m 
 16 Natrell Colbert            9 Robert Brown          16-05.50      5.01m 
 17 Jacob Cooney              10 Webster Thom          16-04.00      4.97m 
 18 Celestino Mendez          12 Brockport             15-11.50      4.86m 
 19 Jarion Ingram             10 Charles Finn          14-07.75      4.46m 
 20 Myles Singleton            9 Uprep Roches          14-04.00      4.36m 
 21 Anthony Figueroa           9 East                  11-03.75      3.44m 
 
Boys Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Jayon Frater              11 Brockport             42-07.00     12.97m  10   
  2 Ahmad Clanton             11 Webster Thom          40-09.50     12.43m   8   
  3 Amir Massey               10 Uprep Roches          38-01.00     11.60m   6   
  4 Trevon Pitts              11 Eastridge             36-08.75     11.19m   5   
  5 Majoe Tullay              11 Robert Brown          36-00.50     10.98m   4   
  6 Javon Jackson             11 East                  35-09.00     10.89m   3   
  7 Gabe Quintero              9 Irondequoit           35-07.75     10.86m   2   
  8 Spencer Remington         11 Attica                35-07.25     10.85m   1   
  9 Andre Williams            10 Irondequoit           35-00.75     10.68m 
 10 Billy DeNatale            11 Harley-Allen          34-06.00     10.51m 
 11 Clayton Sims              10 Brockport             33-06.50     10.22m 
 12 Dohntae Puryear            9 Robert Brown          33-02.00     10.10m 
 -- Lucas Bechtold            10 Webster Thom              FOUL            
 
Boys Shot Put
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Mitchell Chudzik          11 Attica                46-08.75     14.24m  10   
  2 Andrew Brownyard          11 Franklin              42-07.50     12.99m   8   
  3 Dylan Heller              11 Webster Schr          41-02.50     12.56m   6   
  4 Matt Clements             12 Irondequoit           39-09.00     12.11m   5   
  5 Konner Oakes              12 Irondequoit           38-09.50     11.82m   4   
  6 Jerry Townsend            12 Robert Brown          38-07.50     11.77m   3   
  7 Cipher Campbell - Bollar  11 East                  38-04.00     11.68m   2   
  8 Regan Craig               11 Irondequoit           37-09.25     11.51m   1   
  9 Joseph Capuano            12 Eastridge             37-04.75     11.39m 
 10 Zack Leader               11 Webster Thom          36-03.50     11.06m 
 11 Connor Guarino            12 Webster Thom          36-01.50     11.01m 
 12 Evan White                11 Webster Schr          36-00.00     10.97m 
 13 Dan Tette                 12 Irondequoit           35-03.25     10.75m 
 14 Ke'ihsan Robinson         11 Franklin              35-01.00     10.69m 
 15 Keaton Suhr                9 Eastridge             34-07.50     10.55m 
 16 Derek Kesel               12 Webster Thom          34-00.75     10.38m 
 17 Alex Laure                12 Brockport             33-08.00     10.26m 
 18 Jamie Baldwin             10 Uprep Roches          33-05.50     10.19m 
 19 Tony Teoharev              9 Webster Schr          33-03.25     10.14m 
 20 Axel Valesquez            10 Robert Brown          32-09.00      9.98m 
 21 Matthew Green             12 Robert Brown          32-04.50      9.86m 
 21 Paul Monachino            11 Aquinas Inst          32-04.50      9.86m 
 23 Dominic Polizzi            9 Brockport             31-11.50      9.74m 
 24 Evan Baldwin              10 Uprep Roches          31-08.50      9.66m 
 25 Joe Ellmore               10 Attica                31-05.50      9.58m 
 26 Brandon Medina             9 Harley-Allen          29-06.25      8.99m 
 27 Dan Debonis               10 Aquinas Inst          29-01.00      8.86m 
 28 Brandon Cutter            10 Attica                28-11.00      8.81m 
 29 Zachary Barrow            11 Aquinas Inst          28-04.50      8.64m 
 30 Zachary Alexander         12 Brockport             28-01.50      8.57m 
 
Boys Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Dan Tette                 12 Irondequoit             128-05     39.14m  10   
  2 Konner Oakes              12 Irondequoit             126-02     38.45m   8   
  3 Mitchell Chudzik          11 Attica                  122-08     37.38m   6   
  4 Derek Kesel               12 Webster Thom            111-01     33.85m   5   
  5 Alex Laure                12 Brockport               108-10     33.17m   4   
  6 Jyreise Tisdale           12 East                    104-01     31.72m   3   
  7 Evan White                11 Webster Schr            104-00     31.69m   2   
  8 Matthew Green             12 Robert Brown            101-07     30.96m   1   
  9 Nettie Sieh               10 East                     99-06     30.32m 
 10 Jamie Baldwin             10 Uprep Roches             99-02     30.22m 
 11 Connor Guarino            12 Webster Thom             98-02     29.92m 
 12 Jerry Townsend            12 Robert Brown             98-01     29.89m 
 13 Zack Leader               11 Webster Thom             97-08     29.76m 
 14 Tony Teoharev              9 Webster Schr             96-08     29.46m 
 15 Traevon Rivers            11 Robert Brown             94-04     28.75m 
 16 Ryan McKee                10 Brockport                94-01     28.67m 
 17 Matt Clements             12 Irondequoit              93-02     28.39m 
 18 Paul Monachino            11 Aquinas Inst             91-11     28.01m 
 19 Tommy Wyant               10 Webster Schr             86-07     26.39m 
 19 Martin Hoag               12 Attica                   86-07     26.39m 
 21 Ke'ihsan Robinson         11 Franklin                 85-02     25.95m 
 22 Cory Albrecht             11 Brockport                82-10     25.24m 
 23 Evan Baldwin              10 Uprep Roches             82-00     24.99m 
 24 Joe Ellmore               10 Attica                   81-11     24.96m 
 25 Billy DeNatale            11 Harley-Allen             79-02     24.13m 
 26 Kyle Suhr                 11 Eastridge                79-00     24.07m 
 27 Dan Debonis               10 Aquinas Inst             74-10     22.80m 
 28 Andrew Brownyard          11 Franklin                 70-06     21.48m 
 28 Brandon Medina             9 Harley-Allen             70-06     21.48m 
 30 Keishawn Brawley           9 Uprep Roches             70-04     21.43m 
 31 Geoffrey Decoste          10 Aquinas Inst             69-00     21.03m 
 32 Joseph Capuano            12 Eastridge                67-10     20.67m 
 33 Alec Kingsley              9 Harley-Allen             67-02     20.47m 
 
                    Women - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Mercy                      185        2) Attica                     83.50
    3) Webster Schroeder           74        4) Harley-Allendale-Col       67.50
    5) Irondequoit                 61        6) Webster Thomas             39   
    7) Brockport                   35        8) Aquinas Institute          31   
    9) Eastridge                   25       10) Robert Brown/RST           20   
   11) East                        18       12) Charles Finney             12   
   13) Franklin                     7                                           
 
                    Men - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Brockport                  113        2) Irondequoit                94   
    3) Webster Schroeder           83        4) Webster Thomas             66   
    5) Eastridge                   60        6) Wilson/E. Col              47   
    7) Attica                      46        8) Robert Brown/RST           43   
    9) Franklin                    42       10) Aquinas Institute          37   
   11) UPrep Rochester             36       12) East                        8   
   13) Harley-Allendale-Col         7       14) Charles Finney              2