Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/14/2017 12:44 AM
                             RWTL -ACE - 1/13/2017                             
                                   Brockport                                   
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Aaliyah Coleman            9 Waterloo                  7.82   1 
  2 Morgan Adams              12 Pavilion                  7.94   1 
  3 Gionna Laracuente          9 Rush-Henriet              8.00   1 
  4 Jenna Gravino             11 Palmyra-Mace              8.02   1 
  5 Megan Bowman              10 Pittsford Su              8.08   2 
  6 Riley Dils                 9 Pittsford Su              8.12   2 
  7 Kelly Cupo                10 Pittsford Su              8.17   2 
  7 Taylor Quackenbush        12 Wayland-Coho              8.17   1 
  9 Kristine Renolo           10 Rush-Henriet              8.21   2 
 10 Megan Bevell               9 Mynderse Aca              8.24   3 
 11 Araya Brezinski            9 Red Creek                 8.29   1 
 11 Arianna Fair              11 Hilton                    8.29   2 
 13 Katie Moore               12 Greece Athen              8.32   4 
 14 Shaddei Simmons           10 Greece Arcad              8.36   4 
 15 Natalie Bigelow           12 Batavia                   8.37   3 
 16 Vanessa Houser            10 Franklin                  8.38   5 
 16 Cemanie Brown             11 Rush-Henriet              8.38   3 
 18 Kyra Austen                9 Avon Central              8.40   3 
 18 Emma Flaitz                9 Hornell                   8.40   2 
 20 Savannah Martin           10 Gates-Chili               8.41   3 
 21 Camryn Buck                9 Batavia                   8.42   5 
 22 Alyssa Cusimano           10 Hilton                    8.45   4 
 22 Autumn Javier             10 Midlakes                  8.45   5 
 24 Caitlin Kingston          10 Batavia                   8.48   6 
 25 Ashley Page               10 Wayland-Coho              8.51   2 
 26 Olivia Godley              8 Waterloo                  8.52   6 
 27 Sequoia Howard            11 Greece Arcad              8.53   4 
 28 Haley Shangraw            10 Waterloo                  8.54   4 
 29 Tiara Downs               12 Franklin                  8.55   5 
 30 Kayla Curtin              12 Wayland-Coho              8.56   6 
 31 Rebecca Richmond          11 Hilton                    8.58   6 
 32 Meghan Miller             11 Pittsford Su              8.61  11 
 32 Chelsea Vanroo            11 Greece Arcad              8.61   5 
 32 Maria Voss                11 Palmyra-Mace              8.61   4 
 32 Tia Rivera                12 Greece Odyss              8.61   7 
 36 Milla Turner              11 Waterloo                  8.63   5 
 37 Mackenzie Kota            10 Wayland-Coho              8.67   1 
 38 Rosalyn Albarran          11 Pittsford Su              8.70   4 
 38 Michaela Levesque         10 Greece Arcad              8.70   4 
 40 Abby Hartman               9 Hilton                    8.74   7 
 41 Hollee Graham             12 Palmyra-Mace              8.76   6 
 42 Shae McConnell             9 Mynderse Aca              8.79   7 
 43 Julia Secor               10 Clyde-Savann              8.83   7 
 44 Stephanie Cole            11 Red Creek                 8.84   8 
 45 Erin Maker                12 Wayland-Coho              8.86   8 
 46 Rayanne Bernhardt-Hall    12 Newark                    8.92   9 
 47 Sierra Nagy               11 Honeoye Cent              8.94   9 
 48 Jewlie Pierce              9 Mynderse Aca              8.95   8 
 49 Sydney Rook                9 Mynderse Aca              8.97   8 
 50 Jasmine Duran             10 Gates-Chili               9.02   8 
 51 Victoria Maier            11 Hilton                    9.05   9 
 51 Rachel Kramp              10 Midlakes                  9.05  10 
 53 Marie Rogers              10 Midlakes                  9.06   8 
 54 Katelan Dicker             9 Palmyra-Mace              9.09   8 
 55 Jocelyn Dweh              10 Rochester Pr              9.11  10 
 56 Brieanna Hanchett         11 Hornell                   9.12   9 
 57 Alexyn Zigenfus           11 Wayland-Coho              9.13   7 
 58 Sina Viga                 11 Wayland-Coho              9.15  10 
 59 Kendralee Bell            11 Newark                    9.18   9 
 60 Sarah Rennie              12 Waterloo                  9.21  10 
 60 Isabella Tufano            9 Midlakes                  9.21   9 
 62 Alexandra Christman        9 Palmyra-Mace              9.22   9 
 63 Antoria Conde             10 Gates-Chili               9.27  11 
 64 Mackenzie Muckey          10 Gates-Chili               9.30  10 
 64 Brooke Robinson           11 Honeoye Cent              9.30   9 
 66 Cate Cicero                9 Wayland-Coho              9.42  10 
 67 Jamie Bowers              12 Hilton                    9.52  11 
 68 Tristan Palmer             9 Wayland-Coho              9.54  11 
 69 Jessica Pierce             9 Mynderse Aca              9.59  10 
 70 Emily Partee               9 Mynderse Aca              9.72  11 
 71 Asialon Johnson           12 Greece Odyss              9.78  12 
 72 Niaomi VanAlstine         12 Red Creek                 9.81  11 
 73 Amy Borisuk               10 Marcus Whitm              9.88  12 
 74 Olivia Yancey              9 Mynderse Aca              9.90  11 
 74 Kelsie Bushart             9 Newark                    9.90  12 
 76 Aubrey Gill                9 Mynderse Aca              9.92  11 
 77 Karrina McKoy              9 Mynderse Aca              9.94  13 
 78 Grace Doyle               10 Midlakes                  9.99  12 
 79 Gabby Jansen              10 Midlakes                 10.16  13 
 80 Ariyanna DeWitz           11 Gates-Chili              10.26  14 
 81 Teodora Jelusic           12 Palmyra-Mace             10.27  12 
 82 Rosey Correa              10 East Rochest             10.33  10 
 83 Natallie Gangemi           9 Gates-Chili              10.34  13 
 84 Emily Bator               10 Midlakes                 10.37  13 
 85 Bailey Mahoney            11 Midlakes                 10.61  13 
 86 Isabella Shannon          10 Midlakes                 10.66  13 
 87 Kaylee Gonyou             12 Clyde-Savann             10.70  14 
 88 Taitum Crymer              9 Red Creek                11.64  14 
 
Girls 300 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Anna Flaitz               11 Hornell                  42.56   1 
  2 Anaya Dees                 9 Hilton                   44.39   1 
  3 Taylor Quackenbush        12 Wayland-Coho             44.80   1 
  4 Rena Reid                 11 Brighton                 44.88   1 
  5 Dyonte Allen              10 Gates-Chili              45.38   1 
  6 Hailey Corbett            11 Waterloo                 45.40   4 
  7 Maddy Mason                9 Hilton                   45.71   2 
  8 Katelyn Burger             9 Palmyra-Mace             46.19   2 
  9 Anya Lucey                10 Pittsford Me             46.49   3 
 10 Jadin Vasciannie           9 Batavia                  46.79   3 
 11 Emma Flaitz                9 Hornell                  46.80   2 
 12 Riley Dils                 9 Pittsford Su             47.13   3 
 13 Sophia Carretto            9 Hornell                  47.19   3 
 14 Addie Ivey                10 Pittsford Su             47.20   4 
 15 Madison Nunamaker          9 Hilton                   47.30   2 
 16 Cemanie Brown             11 Rush-Henriet             48.22   4 
 17 Megan Bowman              10 Pittsford Su             48.44   3 
 18 Autumn Dukes              10 Gates-Chili              48.67   5 
 19 Adriana Kirk               9 Hilton                   48.68   4 
 20 Hanna Tormey              10 Alfred-Almon             48.81   4 
 21 Alexis Chatterton          9 Hilton                   48.91   6 
 22 Kaylee O'Dell             11 Greece Arcad             49.05   6 
 23 Caitlin Kingston          10 Batavia                  49.10   6 
 24 Gionna Laracuente          9 Rush-Henriet             49.20   9 
 25 Bri Gutman                 9 Batavia                  49.28   3 
 26 Vanessa Houser            10 Franklin                 49.37   5 
 27 Marysa Rizzo              12 Midlakes                 49.54   8 
 28 Erin Sparro                9 Rush-Henriet             49.60   5 
 29 Shaddei Simmons           10 Greece Arcad             49.62   2 
 30 Lynzee Havert              9 Newark                   49.72   5 
 31 Maria Voss                11 Palmyra-Mace             49.91   5 
 32 Berneshia Smalls           9 Franklin                 50.01  11 
 33 Sarah Adams                9 Batavia                  50.18   6 
 34 Riley Mason                7 Hilton                   50.30   8 
 35 Grace Verweire            10 Hilton                   50.34   8 
 36 Haley Shangraw            10 Waterloo                 50.37   7 
 37 Kayla Eason               10 Hornell                  50.52   6 
 38 Javia Sylar               10 Rochester Pr             50.65  11 
 39 Baileigh Moquin           12 Palmyra-Mace             50.69   8 
 40 Niara Daniels             11 Franklin                 50.80   8 
 41 Maisie Powers             10 Clyde-Savann             50.83   9 
 42 Hannah Mantz              10 Newark                   50.96   7 
 43 Sequoia Howard            11 Greece Arcad             51.42   7 
 44 Reegan Mitchell           11 Gates-Chili              51.48   6 
 45 Taylor Inman              11 Hilton                   51.93   9 
 46 Chelsea Vanroo            11 Greece Arcad             51.98   7 
 47 Megan Bevell               9 Mynderse Aca             52.09  17 
 48 Julia Secor               10 Clyde-Savann             52.59  17 
 49 Alexis DeLong             12 Batavia                  52.73  11 
 50 Jennifer Adler             9 East Rochest             52.92  10 
 51 Gabrielle Stanton         11 Wayland-Coho             53.21  10 
 52 Carson Denny               8 Red Creek                53.27  14 
 53 Brieanna Hanchett         11 Hornell                  53.42  12 
 54 Shae McConnell             9 Mynderse Aca             53.45  10 
 55 Kateryna Fetsyak          10 Rush-Henriet             53.54  12 
 56 Sydney Ingalls             9 Palmyra-Mace             54.38  11 
 57 Victoria Maier            11 Hilton                   54.68  11 
 58 Kennedy Henshaw           12 Canisteo-Gre             54.85  10 
 59 Jasmine Duran             10 Gates-Chili              54.90  12 
 60 Sarah Griffith            10 East Rochest             55.08  12 
 61 Lauren Moore              10 Honeoye Cent             55.15  13 
 62 Emma Seamon               10 South Seneca             55.22  12 
 63 Sydney Rook                9 Mynderse Aca             55.24  17 
 64 Jewlie Pierce              9 Mynderse Aca             55.76  13 
 65 Sarah Rennie              12 Waterloo                 56.15  13 
 66 Marie Rogers              10 Midlakes                 56.30  15 
 67 Caitlyn Briggs             9 Wayland-Coho             56.63  13 
 68 Rosey Correa              10 East Rochest             56.74  12 
 69 Sydney VanVleck           10 Clyde-Savann             56.79  13 
 70 Paige Wasilewski          11 Batavia                  56.89  14 
 71 Kara Jones                10 Midlakes                 57.38  14 
 72 Jocelyn Dweh              10 Rochester Pr             57.99  14 
 73 Rachel Carman             11 Mynderse Aca             59.72  17 
 73 Kaitlyn Vitale             9 Palmyra-Mace             59.72  15 
 75 Olivia Yancey              9 Mynderse Aca           1:00.54  16 
 76 Amy Borisuk               10 Marcus Whitm           1:01.42  15 
 77 Gabby Jansen              10 Midlakes               1:01.62  15 
 78 Teodora Jelusic           12 Palmyra-Mace           1:01.80  14 
 79 Emily Dowler              12 Brighton               1:04.40  16 
 80 Cordelia Lalone           10 Newark                 1:04.60  15 
 81 Kelsie Bushart             9 Newark                 1:04.68  16 
 82 Kaylee Gonyou             12 Clyde-Savann           1:05.89  16 
 83 Madison Farout            12 Honeoye Cent           1:07.07  16 
 84 Natallie Gangemi           9 Gates-Chili            1:09.60  16 
 
Girls 600 Meter Run Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Courtney Page             11 Waterloo               1:50.19   1 
  2 Sophia Carretto            9 Hornell                1:51.27   1 
  3 Lexi Peters               11 Rush-Henriet           1:52.49   1 
  4 Jenna Gravino             11 Palmyra-Mace           1:52.73   3 
  5 Lynzee Havert              9 Newark                 1:53.67   1 
  6 Brooke Hill                9 Hornell                1:53.87   1 
  7 Elizabeth Hofer           10 Palmyra-Mace           1:53.91   1 
  8 Adamaryz Vargas           10 Hilton                 1:54.56   1 
  9 Hollee Graham             12 Palmyra-Mace           1:55.17   2 
 10 Katie Gorenc              12 Pittsford Su           1:55.49   1 
 11 Madison Murray            11 Batavia                1:56.13   3 
 12 Sanaa Wade                11 Pittsford Me           1:56.24   2 
 13 Keren Park                 9 Rush-Henriet           1:56.39   5 
 14 Taylor Inman              11 Hilton                 1:56.51   1 
 15 Aisha Thatcher            10 Batavia                1:57.00   2 
 16 Makenzie Desain           11 Palmyra-Mace           1:57.05   2 
 17 Lilly Williams            11 Pittsford Su           1:57.07   2 
 18 Angela Isaman             11 Hornell                1:57.11   1 
 19 Madeline Taggart           9 Batavia                1:58.31   2 
 20 Niara Daniels             11 Franklin               2:00.16   2 
 21 Berneshia Smalls           9 Franklin               2:00.79   3 
 22 Shreya Mishra             12 Pittsford Su           2:01.22   3 
 23 Aubre Robinson             9 Hornell                2:01.45   2 
 24 McKenna Cronberger         9 Waterloo               2:02.01   3 
 25 Sydney Della Penna         9 Batavia                2:02.54   3 
 26 Riley Corey               10 Waterloo               2:02.93   3 
 27 Courtney Seeger           12 Pittsford Su           2:03.34   2 
 28 Katryna Rock              11 Wayland-Coho           2:03.56   3 
 29 Sennett Turner             9 Waterloo               2:03.71   3 
 30 Emily Schwartz            11 Wayland-Coho           2:03.89   4 
 31 Alexandra Ventresca        8 Rush-Henriet           2:05.08   2 
 32 Aja Lecointe-Wilkinson    12 Batavia                2:05.60   2 
 33 Kayla Curtin              12 Wayland-Coho           2:06.01   4 
 34 Macie Janto                9 Palmyra-Mace           2:06.39   4 
 35 Allie Harford             10 Marcus Whitm           2:06.51   4 
 36 Abby Goodman              11 Rush-Henriet           2:07.39   3 
 37 Lexi Rotach               12 Red Creek              2:08.43   4 
 38 Stephanie Cole            11 Red Creek              2:08.46   4 
 39 Hanna Bauman              12 Rush-Henriet           2:08.75   5 
 40 Olyvia Kiley              10 Newark                 2:09.97   5 
 41 Katherine Schneider        9 Batavia                2:10.06   4 
 42 Gracie Hullings           11 Marcus Whitm           2:10.10   5 
 43 Sarah Griffith            10 East Rochest           2:10.20   5 
 44 Emma MacDowell            10 Marcus Whitm           2:10.45   5 
 45 Sarai Sharkey             11 Red Creek              2:10.51   6 
 46 Kennedy Henshaw           12 Canisteo-Gre           2:11.77   4 
 47 Maya Racho                11 Alfred-Almon           2:12.08   4 
 48 Morgan Diggins            10 Newark                 2:12.30   5 
 49 Vianna Tran               10 Batavia                2:12.52   5 
 50 Caitlin Catholdi          11 Waterloo               2:14.17   5 
 51 Kirsten Mayville           8 Red Creek              2:14.81   5 
 52 Summer Kier                9 East Rochest           2:15.88   5 
 53 Victoria Owen             11 Midlakes               2:17.86   5 
 54 Payton Clingerman         11 Waterloo               2:18.95   6 
 55 Guye Shoda                 9 East Rochest           2:18.98   6 
 56 Cordelia Lalone           10 Newark                 2:25.64   6 
 57 Tyler Evans                9 Red Creek              2:35.07   6 
 58 Elizabeth Lang            10 Newark                 2:35.55   6 
 59 Olivia Yancey              9 Mynderse Aca           2:35.81   6 
 60 Montana Reynolds           7 Red Creek              2:38.23   6 
 
Girls 1000 Meter Run Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Bryn Page                  8 Waterloo               3:18.77   1 
  2 Lexi Peters               11 Rush-Henriet           3:21.05   1 
  3 Allison Menendez          12 Rush-Henriet           3:21.43   1 
  4 Ashley Sampone             9 Pittsford Me           3:22.83   1 
  5 Sydney Beach              12 Red Creek              3:23.72   1 
  6 Amanda Hough              10 Hilton                 3:28.48   1 
  7 Jade Greene                9 Pittsford Su           3:30.40   1 
  8 Erin Maker                12 Wayland-Coho           3:32.40   1 
  9 Jenny Bartholomay         11 Rush-Henriet           3:32.91   1 
 10 Emma Rath                  9 Clyde-Savann           3:33.83   2 
 11 Alexandra Ventresca        8 Rush-Henriet           3:34.76   2 
 12 Shauna Glavin             11 Hilton                 3:34.85   2 
 13 Kate Cappotelli            9 Pittsford Su           3:35.51   1 
 14 Courtney Seeger           12 Pittsford Su           3:36.43   2 
 15 Heather Hickok            12 Hornell                3:39.11   1 
 16 Abby Goodman              11 Rush-Henriet           3:41.56   2 
 17 Taylor Biata               9 Rush-Henriet           3:42.87   2 
 18 Mikayla Bock              12 Honeoye Cent           3:45.33   2 
 19 Marissa Mansfield         10 Hilton                 3:45.77   2 
 20 Katryna Rock              11 Wayland-Coho           3:47.10   2 
 21 Emily Caccamise           10 Batavia                3:47.24   2 
 22 Sophia Camillaci          12 Hilton                 3:54.65   3 
 23 Lexi Rotach               12 Red Creek              3:54.92   3 
 24 Taylor Alloco             12 Hilton                 3:56.11   1 
 25 Hanna Bauman              12 Rush-Henriet           3:56.86   2 
 26 Lauren Smith              10 Newark                 3:57.73   3 
 27 Maya Racho                11 Alfred-Almon           3:59.12   3 
 28 Megan Rice                10 Clyde-Savann           4:02.67   3 
 29 Olyvia Kiley              10 Newark                 4:04.82   2 
 30 Ellie Gorall              12 Honeoye Cent           4:11.64   2 
 31 Rachel Carman             11 Mynderse Aca           4:12.78   3 
 32 Tyler Evans                9 Red Creek              4:32.09   3 
 33 Lili Wilkins              11 Hornell                4:34.49   3 
 34 Abby Sackett               9 Wayland-Coho           4:47.21   3 
 35 Nicoletta Lambrianidis    11 Gates-Chili            4:52.37   3 
 
Girls 1500 Meter Run Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Chloe Weaver              12 Red Creek              5:09.40   1 
  2 Courtney Page             11 Waterloo               5:12.00   1 
  3 Mikayla Gullace           11 Honeoye Cent           5:12.23   1 
  4 Sydney Beach              12 Red Creek              5:20.85   1 
  5 Makenna Bleier            12 Hilton                 5:25.64   1 
  6 Sennett Turner             9 Waterloo               5:26.41   1 
  7 Riley Corey               10 Waterloo               5:27.53   1 
  8 Elizabeth Abrams          11 Palmyra-Mace           5:28.41   1 
  9 Melissa Pauly              9 Hilton                 5:28.53   1 
 10 McKenna Cronberger         9 Waterloo               5:33.31   1 
 11 Kortnie Demers            12 Hilton                 5:34.44   1 
 12 Alexandra Dittman         10 Hilton                 5:35.20   1 
 13 Meredith Morse            12 Pittsford Su           5:36.19   2 
 14 Kyra Lucey                 9 Pittsford Me           5:37.66   1 
 15 Riley Johnson             10 Hilton                 5:37.79   1 
 16 Brooke Hill                9 Hornell                5:38.12   1 
 17 Rachael Mayou             10 Palmyra-Mace           5:40.33   1 
 18 Hanna Tormey              10 Alfred-Almon           5:42.37   1 
 19 Taylor Matthews            9 Hilton                 5:45.77   2 
 20 Sarah Crane                9 Midlakes               5:46.70   2 
 21 Madison Murray            11 Batavia                5:46.96   2 
 22 Aja Lecointe-Wilkinson    12 Batavia                5:49.53   1 
 23 Alison Sawyer              8 Red Creek              5:54.18   2 
 24 Isabella Caputo           10 Greece Arcad           5:55.04   2 
 25 Allie Harford             10 Marcus Whitm           5:55.38   2 
 26 Aubre Robinson             9 Hornell                5:56.03   2 
 27 Sydney Della Penna         9 Batavia                5:56.79   2 
 28 Madeline Taggart           9 Batavia                5:57.01   2 
 29 Alyssa Mendenhall          9 Red Creek              5:59.41   2 
 30 Vianna Tran               10 Batavia                5:59.46   2 
 31 Katherine Schneider        9 Batavia                6:03.43   2 
 32 Emma MacDowell            10 Marcus Whitm           6:04.36   2 
 33 Nicole Garritano          11 Newark                 6:10.23   2 
 34 Caitlin Catholdi          11 Waterloo               6:13.30   2 
 35 Victoria Owen             11 Midlakes               6:15.03   2 
 36 Sarai Sharkey             11 Red Creek              6:15.75   2 
 37 Payton Clingerman         11 Waterloo               6:23.46   2 
 38 Kara Brewer                8 Gates-Chili            6:45.52   2 
 
Girls 3000 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Chloe Weaver              12 Red Creek             10:56.26  
  2 Meredith Morse            12 Pittsford Su          11:57.50  
  3 Rachel McCarthy           10 Pittsford Me          12:18.88  
  4 Isabelle Reynolds         10 Pittsford Me          12:19.26  
  5 Mackenzie Putnam           9 Hornell               12:30.83  
  6 Cheyenne Vorndran         10 Greece Arcad          12:47.38  
  7 Manvi Singh               10 Pittsford Me          13:02.80  
  8 Maggie Andersen            9 Batavia               13:40.15  
 
Girls 55 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Alyssa Delany             10 Hornell                   9.52   1 
  2 Milla Turner              11 Waterloo                 10.02   1 
  3 Baileigh Moquin           12 Palmyra-Mace             10.05   1 
  4 Kristine Renolo           10 Rush-Henriet             10.09   1 
  5 Alyssa Cusimano           10 Hilton                   10.17   1 
  6 Karina Soto               12 Waterloo                 10.21   2 
  7 Hailey Corbett            11 Waterloo                 10.25   2 
  8 Katelyn Burger             9 Palmyra-Mace             10.36   1 
  9 Arianna Fair              11 Hilton                   10.40   2 
  9 Reilly Mullen             11 Hilton                   10.40   2 
 11 Lydia Slattery            10 Rush-Henriet             10.46   1 
 12 Makenna Sciandra          12 Palmyra-Mace             10.49   1 
 13 Sydney Socha              12 Midlakes                 10.52   2 
 14 Tiara Downs               12 Franklin                 10.57   2 
 15 Gillian Laco              12 Palmyra-Mace             10.60   2 
 16 Julia Hubbard             10 South Seneca             10.81   2 
 17 Ellen Battaglia           10 Pittsford Me             10.96   3 
 18 Kyra Austen                9 Avon Central             10.98   4 
 19 Aisha Thatcher            10 Batavia                  10.99   3 
 20 Alexyn Zigenfus           11 Wayland-Coho             11.00   3 
 21 Kailyn Crawford            9 Newark                   11.21   3 
 22 Grace Ebner               10 Pittsford Su             11.27   3 
 23 Sydney Rook                9 Mynderse Aca             11.47   3 
 24 Autumn Dukes              10 Gates-Chili              11.68   3 
 25 Emily Borisuk             12 Marcus Whitm             11.82   4 
 26 Jessica Meyer              9 Waterloo                 12.16   5 
 27 Carson Denny               8 Red Creek                12.30   4 
 28 Katerina Chance           11 Newark                   12.37   5 
 29 Macie Janto                9 Palmyra-Mace             12.50   4 
 30 Kaitlyn Vitale             9 Palmyra-Mace             13.19   4 
 31 Emily Partee               9 Mynderse Aca             13.32   5 
 32 Mikayla Bock              12 Honeoye Cent             15.00   5 
 
Girls 4x200 Meter Relay Varsity
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Hornell  'A'                                        1:57.28   1 
  2 Waterloo  'A'                                       1:57.92   2 
  3 Batavia  'A'                                        1:59.02   1 
  4 Pittsford Sutherland  'A'                           2:01.61   2 
  5 Rush-Henrietta  'A'                                 2:02.59   1 
  6 Palmyra-Macedon  'A'                                2:04.44   2 
  7 Rush-Henrietta  'B'                                 2:06.40   3 
  8 Midlakes  'A'                                       2:06.43   2 
  9 Hilton  'A'                                         2:06.72   1 
 10 Palmyra-Macedon  'C'                                2:11.04   3 
 11 Hilton  'B'                                         2:11.93   2 
 12 Palmyra-Macedon  'D'                                2:12.34   3 
 13 Palmyra-Macedon  'B'                                2:13.57   3 
 14 Hilton  'D'                                         2:13.72   4 
 15 South Seneca  'A'                                   2:14.42   4 
 16 Waterloo  'B'                                       2:18.67   4 
 17 Hilton  'C'                                         2:19.34   4 
 
Girls High Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mackenzie Brooks          12 Hornell                4-07.00  
  2 Michaela Levesque         10 Greece Arcad           4-06.00  
  3 Erynne Garver             10 Midlakes               4-02.00  
  4 Ava Pendergast             9 Midlakes              J4-02.00  
  5 Sam Dawson                 9 South Seneca          J4-02.00  
  6 Alexis DeLong             12 Batavia                4-00.00  
  7 Bri Gutman                 9 Batavia               J4-00.00  
  7 Savannah Butler           11 South Seneca          J4-00.00  
  7 Kayla Curtin              12 Wayland-Coho          J4-00.00  
  7 Gracie Hullings           11 Marcus Whitm          J4-00.00  
 11 Caitlyn Briggs             9 Wayland-Coho           3-09.00  
 12 Jasmine Tenny              9 Palmyra-Mace           3-06.00  
 
Girls Pole Vault Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Morgan Adams              12 Pavilion              10-00.00  
  2 Reegan Mitchell           11 Gates-Chili            8-00.00  
  3 Gillian Laco              12 Palmyra-Mace           7-06.00  
  3 Emily Schwartz            11 Wayland-Coho           7-06.00  
  5 Mackenzie Muckey          10 Gates-Chili            7-00.00  
  5 Rebecca Richmond          11 Hilton                 7-00.00  
  5 Meghan Miller             11 Pittsford Su           7-00.00  
  8 Julia Hubbard             10 South Seneca           6-06.00  
  8 Hannah Haims               9 Pittsford Me           6-06.00  
  8 Erin Sparro                9 Rush-Henriet           6-06.00  
 11 Sarah Dickinson           11 Pittsford Me           6-00.00  
 11 Makenna Sciandra          12 Palmyra-Mace           6-00.00  
 11 Heather Hickok            12 Hornell                6-00.00  
 14 Kelly Cupo                10 Pittsford Su           5-06.00  
 14 Sierra Nagy               11 Honeoye Cent           5-06.00  
 -- Kristin Boorman           11 Honeoye Cent                NH  
 -- Cassandra Barr            11 Palmyra-Mace                NH  
 -- Taylor Sampone             9 Pittsford Me                NH  
 
Girls Long Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Megan Bowman              10 Pittsford Su          15-04.50  
  2 Addie Ivey                10 Pittsford Su          15-04.00  
  3 Megan Malueg              11 Red Creek             15-03.75  
  4 Anna Flaitz               11 Hornell               15-02.00  
  5 Kailyn Crawford            9 Newark                14-09.25  
  6 Reilly Mullen             11 Hilton                14-08.25  
  7 Rena Reid                 11 Brighton              14-08.00  
  8 Alyssa Delany             10 Hornell               14-07.25  
  9 Cydney Halsey             11 Palmyra-Mace          14-06.00  
 10 Sydney Socha              12 Midlakes              14-03.00  
 11 Elizabeth Hofer           10 Palmyra-Mace          14-01.50  
 12 Olivia Godley              8 Waterloo              13-06.25  
 13 Collette Morris           11 Palmyra-Mace          13-06.00  
 14 Rosalyn Albarran          11 Pittsford Su          13-04.25  
 15 Nia Ross                  10 Batavia               13-03.75  
 16 Aaliyah Coleman            9 Waterloo              13-03.25  
 16 Abby Hartman               9 Hilton                13-03.25  
 18 Ellen Battaglia           10 Pittsford Me          13-00.00  
 19 Ashley Page               10 Wayland-Coho          12-11.00  
 20 Makenzie Desain           11 Palmyra-Mace          12-10.25  
 21 Savannah Butler           11 South Seneca          12-09.00  
 22 Isabelle Brewer           11 Palmyra-Mace          12-07.00  
 23 Camryn Buck                9 Batavia               12-03.75  
 24 Marysa Rizzo              12 Midlakes              12-03.25  
 25 Audrey Quinn              11 Palmyra-Mace          12-01.50  
 26 Laura Benjamin            11 Rush-Henriet          11-11.00  
 27 Kendra Derleth            10 Waterloo              11-10.00  
 27 Jadin Vasciannie           9 Batavia               11-10.00  
 29 Kateryna Fetsyak          10 Rush-Henriet          11-09.75  
 30 Emily Borisuk             12 Marcus Whitm          11-09.50  
 31 Alexyn Zigenfus           11 Wayland-Coho          11-09.00  
 31 Summer Kier                9 East Rochest          11-09.00  
 33 Grace Ebner               10 Pittsford Su          11-08.00  
 34 Alexandra Christman        9 Palmyra-Mace          11-05.50  
 35 Sydney Ingalls             9 Palmyra-Mace          11-05.25  
 36 Ciera McRobbie            11 Waterloo              11-04.00  
 37 Tristan Palmer             9 Wayland-Coho          11-03.75  
 38 Jessica Meyer              9 Waterloo              11-03.25  
 39 Jennifer Adler             9 East Rochest          10-11.25  
 40 Kendralee Bell            11 Newark                10-10.75  
 40 Mackenzie Kota            10 Wayland-Coho          10-10.75  
 42 Cate Cicero                9 Wayland-Coho          10-08.00  
 43 Jenna DeVito               9 Rush-Henriet          10-04.00  
 44 Emma Seamon               10 South Seneca          10-03.75  
 45 Tia Rivera                12 Greece Odyss           9-10.50  
 46 Kara Jones                10 Midlakes               1-06.50  
 -- Katerina Chance           11 Newark                    FOUL  
 -- Karina Soto               12 Waterloo                  FOUL  
 -- Natalie Bigelow           12 Batavia                   FOUL  
 -- Rayanne Bernhardt-Hall    12 Newark                    FOUL  
 
Girls Triple Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Addie Ivey                10 Pittsford Su          31-06.75  
  2 Megan Malueg              11 Red Creek             31-03.75  
  3 Kaelin Shepard             9 Rush-Henriet          30-09.25  
  4 Kaylee O'Dell             11 Greece Arcad          30-02.75  
  5 Cydney Halsey             11 Palmyra-Mace          29-08.00  
  6 Sarah Adams                9 Batavia               29-06.00  
  7 Ellen Battaglia           10 Pittsford Me          29-03.00  
  8 Ciera McRobbie            11 Waterloo              28-08.75  
  9 Collette Morris           11 Palmyra-Mace          28-08.00  
 10 Isabelle Brewer           11 Palmyra-Mace          28-04.00  
 11 Keren Park                 9 Rush-Henriet          28-01.25  
 11 Nia Ross                  10 Batavia               28-01.25  
 13 Kendra Derleth            10 Waterloo              27-00.25  
 14 Mikayla Gullace           11 Honeoye Cent          26-09.50  
 15 Audrey Quinn              11 Palmyra-Mace          25-08.25  
 16 Jasmine Tenny              9 Palmyra-Mace          25-07.00  
 17 Isabella Tufano            9 Midlakes              25-03.50  
 18 Rachel Kramp              10 Midlakes              25-00.25  
 19 Carlie Wilcox             10 Waterloo              21-11.00  
 -- Autumn Javier             10 Midlakes                  FOUL  
 
Girls Shot Put Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lindsay Johnson           11 Rush-Henriet          31-11.00  
  2 Mackenzie Brooks          12 Hornell               29-00.75  
  3 Jessey Bruening           11 Palmyra-Mace          28-09.75  
  4 Grace Messina             12 Pittsford Su          28-03.25  
  5 Emma Bowen                 9 Clyde-Savann          27-08.00  
  6 Kayleigh Schermerhorn     10 Newark                27-06.00  
  7 Samiah Dilbert            12 Hilton                26-11.75  
  8 Sarah Parrow              10 Waterloo              25-10.50  
  9 McKenna Hunt              10 Clyde-Savann          25-10.25  
 10 Katherine Wiseley         12 Batavia               25-04.75  
 11 Isabella Shannon          10 Midlakes              25-03.75  
 12 Cora Young                12 Wayland-Coho          25-00.50  
 13 Sophia Camillaci          12 Hilton                24-11.50  
 14 Hannah Weaver             11 Palmyra-Mace          24-10.00  
 15 Jenna LaRuez              10 Greece Arcad          24-09.25  
 16 Laura Benjamin            11 Rush-Henriet          24-08.50  
 17 Taylor Peck               11 Notre Dame-B          24-07.25  
 18 Abigail Congdon           11 Greece Arcad          24-04.75  
 19 Bethany Ovenshire         10 Waterloo              23-11.00  
 20 Kirtana Subramaniam        9 Rush-Henriet          22-11.50  
 21 Natalie Maddox            10 Clyde-Savann          22-11.25  
 22 Alayna Tatarka            11 Batavia               22-09.00  
 23 Karrina McKoy              9 Mynderse Aca          22-07.50  
 24 Emily Miles               11 Honeoye Cent          22-03.50  
 24 Tanner Kolb               11 Batavia               22-03.50  
 26 Jami Rose                 11 Hilton                22-03.00  
 27 Chanya Bryant              9 Rush-Henriet          22-02.75  
 28 Erica Ellis               10 Gates-Chili           21-10.75  
 29 Shemojah Young            10 Pittsford Me          21-09.75  
 30 Jamie Bowers              12 Hilton                21-02.00  
 31 Paige McConkey            11 Red Creek             21-00.00  
 32 Emily Bator               10 Midlakes              20-08.25  
 33 Alexis Stork              11 Batavia               20-07.75  
 34 Jessica Pierce             9 Mynderse Aca          20-07.25  
 35 Maggie Andersen            9 Batavia               20-03.25  
 36 Grace Kime                 9 Waterloo              19-11.00  
 37 Audrey Lange              11 Batavia               19-10.00  
 38 Kiara Tarricone           11 Rush-Henriet          19-09.25  
 39 Grace Sobus                9 Waterloo              19-08.00  
 40 Rebecca Clifford          11 Hornell               19-07.00  
 41 Maya Nodine               11 Red Creek             19-05.75  
 42 Elena Verbridge-Day        9 Newark                18-10.25  
 43 Kayla Vereen              11 Red Creek             18-09.75  
 44 Bailey Mahoney            11 Midlakes              18-09.00  
 45 Lindsie Cook              12 Batavia               18-03.75  
 46 Elizabeth Thomas           9 Waterloo              17-06.00  
 47 Jewlie Pierce              9 Mynderse Aca          17-05.50  
 48 Natalie Shull             10 Hornell               17-03.50  
 49 Annabelle Eyrich           9 Clyde-Savann          17-02.50  
 50 Cassandra Barr            11 Palmyra-Mace          16-11.50  
 50 Aubrey Gill                9 Mynderse Aca          16-11.50  
 52 Grace Doyle               10 Midlakes              16-06.00  
 53 Madison Farout            12 Honeoye Cent          15-08.75  
 54 Alainy Ashley             11 Red Creek             15-02.50  
 
Girls Weight Throw Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Katherine Wiseley         12 Batavia               41-08.50  
  2 Jessey Bruening           11 Palmyra-Mace          31-06.25  
  3 Lindsay Johnson           11 Rush-Henriet          31-05.75  
  4 Grace Messina             12 Pittsford Su          30-11.50  
  5 Taylor Peck               11 Notre Dame-B          27-08.00  
  6 Emma Kinnicutt             9 Wellsville            27-07.25  
  7 Sarah Parrow              10 Waterloo              27-04.00  
  8 Samiah Dilbert            12 Hilton                26-08.25  
  9 Tanner Kolb               11 Batavia               26-08.00  
 10 Hannah Weaver             11 Palmyra-Mace          26-06.00  
 11 Savannah Martin           10 Gates-Chili           25-00.00  
 12 Jenna LaRuez              10 Greece Arcad          24-10.00  
 13 Abigail Congdon           11 Greece Arcad          23-11.50  
 14 Kiara Tarricone           11 Rush-Henriet          23-09.50  
 15 Alayna Tatarka            11 Batavia               23-06.25  
 16 Natalie Maddox            10 Clyde-Savann          23-05.25  
 17 Lindsie Cook              12 Batavia               22-10.75  
 18 Emily Miles               11 Honeoye Cent          21-06.00  
 18 Jami Rose                 11 Hilton                21-06.00  
 20 Audrey Lange              11 Batavia               21-00.00  
 21 Shemojah Young            10 Pittsford Me          20-10.00  
 22 Kirtana Subramaniam        9 Rush-Henriet          20-09.25  
 23 Chanya Bryant              9 Rush-Henriet          20-03.25  
 24 Natalie Shull             10 Hornell               19-08.50  
 25 Alexis Stork              11 Batavia               19-04.75  
 26 Grace Sobus                9 Waterloo              17-10.75  
 27 Elizabeth Thomas           9 Waterloo              17-06.00  
 28 Karrina McKoy              9 Mynderse Aca          17-02.00  
 29 Grace Kime                 9 Waterloo              16-11.00  
 30 Maya Nodine               11 Red Creek             16-06.75  
 31 Bethany Ovenshire         10 Waterloo              15-10.50  
 32 Alainy Ashley             11 Red Creek             13-06.50  
 33 Kayla Vereen              11 Red Creek             12-06.75  
 
Girls 1500 Meter Race Walk Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Alyssa Mendenhall          9 Red Creek              8:28.21  
  2 McKenna Miller            11 Palmyra-Mace           8:35.80  
  3 Chloe Engin               10 Pittsford Me           8:36.52  
  4 Paige Wasilewski          11 Batavia                8:44.25  
  5 Antoria Conde             10 Gates-Chili            8:57.64  
  6 Emily Caccamise           10 Batavia                9:10.24  
  7 Kirsten Mayville           8 Red Creek              9:23.86  
  8 Katelan Dicker             9 Palmyra-Mace           9:40.83  
  9 Alison Sawyer              8 Red Creek              9:41.05  
 10 Brooke Robinson           11 Honeoye Cent           9:42.95  
 11 Kristin Boorman           11 Honeoye Cent           9:44.82  
 12 Lauren Moore              10 Honeoye Cent           9:45.31  
 13 Ellie Gorall              12 Honeoye Cent          10:14.15  
 14 Kara Brewer                8 Gates-Chili           10:57.28  
 15 Taitum Crymer              9 Red Creek             10:58.36  
 16 Raven Foote               12 Wayland-Coho          11:43.05  
 
Girls 55 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Anja Field                 9 Pittsford Su              8.30   2 
  2 Kamaiya Burnett            9 Greece Odyss              8.33   1 
  3 Laura Reigle               7 Hilton                    8.44   1 
  4 Abby Harrington           10 Brighton                  8.49   1 
  5 Elizabeth Vazquez         10 Hilton                    8.62   1 
  5 Ambria Helmer             10 Hilton                    8.62   1 
  7 Elisabeth Campbell         9 Greece Odyss              8.65   2 
  8 Ines Alzate               10 Hilton                    8.69   2 
  9 Sheamonnie Lee             9 Pittsford Me              8.74   1 
  9 Sasha Anderson             9 Pittsford Su              8.74   2 
 11 Kalina Culp                9 Rush-Henriet              8.82   2 
 12 Maggie Scholer             9 Pittsford Su              8.85   1 
 13 Leigha Persons             9 Hilton                    8.88   1 
 14 Lina Rochau               10 Hilton                    8.96   3 
 15 Kayla Reese               10 Hilton                    8.97   3 
 16 Ereny Morcos               9 Rush-Henriet              8.98   3 
 17 Marah Fitzgerald          10 Pittsford Me              9.00   3 
 18 Madilyn Rodas              9 Hilton                    9.07   4 
 19 Kaitlyn Lepp               9 Hilton                    9.11   3 
 20 Celina Vargas              9 Hilton                    9.16   4 
 20 Kira Parr                 10 Rush-Henriet              9.16   5 
 22 Siera Cosman              11 Greece Arcad              9.19   4 
 23 Ashley Cocca              11 Rush-Henriet              9.20   4 
 24 Anna Siciliano             9 Hilton                    9.21   3 
 24 Nandini Sud                9 Pittsford Me              9.21   4 
 24 Savanna St Louis           9 Greece Athen              9.21   4 
 27 Alea Stolzenberger        11 Hilton                    9.22   3 
 28 Praifa Chumjit            10 Hilton                    9.26   5 
 29 Makayla Lawerence         10 Greece Arcad              9.27   4 
 30 Rose Reed                 11 Rush-Henriet              9.29   6 
 31 Giovanna Fracassi         10 Rush-Henriet              9.40   5 
 32 Phanyzha Norris           10 Greece Arcad              9.42   5 
 33 Alecia Strickand           9 Hornell                   9.43   6 
 34 Miah Latvala              10 Greece Arcad              9.47   7 
 34 Annie Glenning             9 Pittsford Su              9.47   6 
 36 Julissa Valdez            11 Pittsford Su              9.51   6 
 37 Emma Goettler              9 Pittsford Su              9.52   5 
 38 Kali Giglio                9 Hornell                   9.56   5 
 39 Brynlee Worden            11 Brighton                  9.59   9 
 40 Kyrah Graham              10 Brighton                  9.63   9 
 40 Alexandra Rosell           9 Hornell                   9.63   5 
 42 Sara Morcos                9 Rush-Henriet              9.64   8 
 43 Madelyn Micket            10 Greece Arcad              9.66   6 
 43 Brittany Cripps           10 Hilton                    9.66   7 
 45 MiElena Rodriguez         10 Greece Arcad              9.69   7 
 46 Ella Doane                 9 Pittsford Me              9.74   6 
 47 Rachel Doane               9 Pittsford Me              9.84   6 
 48 Rita Buccieri             12 Pittsford Su              9.86   2 
 49 Hanna Johnson              9 Pittsford Su              9.88   7 
 50 Shauntel Luther           11 Newark                    9.91   8 
 51 Bianca Bowles             10 Greece Arcad              9.93   8 
 52 Isabella High             10 Pittsford Su              9.96   2 
 53 Sarah Hamdan              10 Pittsford Me              9.97   7 
 54 Angie Caceres             11 Batavia                  10.08   8 
 55 Pear Usen                 11 Pittsford Me             10.22   8 
 56 Arika Stockie             11 Rush-Henriet             10.23   7 
 57 Emily Kornack             11 Pittsford Su             10.38   7 
 58 Erin Curley               12 Pittsford Su             10.43   8 
 59 Neenah Parnell            11 Hilton                   10.57   9 
 
Girls 300 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Anja Field                 9 Pittsford Su             47.48   1 
  2 Juliana Branche            9 Batavia                  49.08   1 
  3 Olivia Hernick             9 Pittsford Me             49.10   1 
  4 Kamaiya Burnett            9 Greece Odyss             49.31   1 
  5 Abby Harrington           10 Brighton                 49.72   2 
  5 Katelyn Dang              10 Rush-Henriet             49.72   4 
  7 Sydney Alloco              9 Hilton                   49.89   1 
  8 Meghan Robinson            9 Pittsford Me             50.19   2 
  9 Camille Cosmiano          11 Rush-Henriet             50.76   3 
 10 Maggie Scholer             9 Pittsford Su             50.82   1 
 11 Elizabeth Vazquez         10 Hilton                   51.20   2 
 12 Leigha Persons             9 Hilton                   51.52   3 
 13 Taida Bibezic             10 Rush-Henriet             51.77   2 
 14 Elizabeth Scholer          9 Pittsford Su             51.81   2 
 15 Gweneth Antonio            9 Rush-Henriet             53.13   4 
 16 Ambria Helmer             10 Hilton                   53.26   3 
 17 Siera Cosman              11 Greece Arcad             53.28   5 
 18 Allison Goodman            9 Rush-Henriet             53.36   4 
 19 Claudia Rupprecht          9 Pittsford Me             53.41   4 
 20 Madilyn Rodas              9 Hilton                   53.66   5 
 21 Alexandra Pound           11 Pittsford Me             53.69   6 
 22 Peri Wivell                9 Pittsford Me             53.75   3 
 23 Ines Alzate               10 Hilton                   54.06   4 
 24 Alecia Strickand           9 Hornell                  54.40   5 
 25 Avery Stevens              9 Rush-Henriet             56.02   5 
 26 Kali Giglio                9 Hornell                  56.82   3 
 27 Grace Longabaugh          11 Rush-Henriet             57.25   5 
 28 Praifa Chumjit            10 Hilton                   57.32   5 
 29 Rachel Doane               9 Pittsford Me             57.87   6 
 30 MiElena Rodriguez         10 Greece Arcad             58.11   6 
 31 Giovanna Fracassi         10 Rush-Henriet             58.43   6 
 32 Angie Caceres             11 Batavia                  59.63   8 
 33 Kira Parr                 10 Rush-Henriet           1:00.66   7 
 34 Madelyn Micket            10 Greece Arcad           1:00.98   6 
 35 Makayla Lawerence         10 Greece Arcad           1:01.64   7 
 36 Jessica Schwallie         12 Hilton                 1:02.62   7 
 37 Arika Stockie             11 Rush-Henriet           1:03.95   8 
 38 Pear Usen                 11 Pittsford Me           1:05.12   7 
 39 Shauntel Luther           11 Newark                 1:06.45   7 
 40 Neenah Parnell            11 Hilton                 1:07.78   8 
 
Girls 600 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kayly Sichak               9 Hilton                 1:56.18  
  2 Julia Bettin               9 Hilton                 1:57.41  
  3 Juliana Branche            9 Batavia                2:00.35  
  4 Sophia Gonzalez            9 Pittsford Su           2:01.53  
  5 Elizabeth Scholer          9 Pittsford Su           2:06.15  
  6 Katherine Vollmer         12 Pittsford Su           2:07.61  
  7 Lily Oliver               10 Rush-Henriet           2:08.11  
  8 Megan Smith                9 Batavia                2:11.88  
  9 Ashley Gillette            9 Hornell                2:16.18  
 
Girls 1000 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Alyssa Lombardo            9 Hilton                 3:42.27  
  2 Julieta Zabala             9 Pittsford Me           3:52.92  
  3 Abbey Smith                9 Pittsford Me           3:53.02  
  4 Hannah Seeger              9 Pittsford Su           4:05.31  
  5 Olivia Rosen               9 Brighton               4:06.70  
  6 Anna Rydelek              11 Rush-Henriet           4:17.19  
  7 Skylar Bode               10 Hilton                 4:25.06  
 
Girls 1500 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lily Oliver               10 Rush-Henriet           5:44.41  
  2 Julia Bettin               9 Hilton                 5:52.28  
  3 Anna Bausch                9 Pittsford Su           5:54.57  
  4 Elizabeth Wessman          8 Hilton                 5:56.17  
  5 Emily Frech                8 Greece Arcad           6:05.98  
  6 Isabella Stavalone        11 Greece Arcad           6:06.10  
  7 Jessica Pauly             10 Hilton                 6:34.26  
  8 Lillian Vandenberg        11 Hilton                 7:10.28  
  9 Emma Cypher               12 Pittsford Su           7:14.10  
 
Girls 55 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Savanna St Louis           9 Greece Athen             10.97  
  2 Phanyzha Norris           10 Greece Arcad             11.29  
  3 Alexa Lane                 9 Hilton                   11.30  
  4 Ashley Cocca              11 Rush-Henriet             11.85  
  5 Allison Goodman            9 Rush-Henriet             11.94  
 
Girls 4x200 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Pittsford Sutherland  'B'                           2:08.60  
  2 Rush-Henrietta  'C'                                 2:11.11  
  3 Pittsford Sutherland  'C'                           2:16.36  
  4 Pittsford Sutherland  'D'                           2:25.89  
  5 Hornell  'B'                                        2:26.46  
 
Girls High Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Claudia Rupprecht          9 Pittsford Me           4-04.00  
  2 Lina Rochau               10 Hilton                 4-02.00  
  3 Olivia Hernick             9 Pittsford Me          J4-02.00  
  4 Alea Stolzenberger        11 Hilton                 4-00.00  
  5 Miah Latvala              10 Greece Arcad          J4-00.00  
  6 Lizzie Thomas              7 Honeoye Cent          J4-00.00  
  7 Megan Smith                9 Batavia                3-09.00  
  8 Madison Klingebiel        10 Pittsford Me           3-06.00  
 
Girls Pole Vault Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Alyssa Cavuoto            11 Hilton                 8-00.00  
  2 Ava Roncone               11 Pittsford Me          J8-00.00  
  3 Laura Reigle               7 Hilton                J8-00.00  
  4 Taylor Stolberg           11 Brighton               6-00.00  
 -- Talia Despian             11 Pittsford Me                NH  
 -- Katelyn Dang              10 Rush-Henriet                NH  
 -- Camille Cosmiano          11 Rush-Henriet                NH  
 
Girls Long Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lacy Howe                  9 Pittsford Me          11-02.25  
  2 Olivia Hernick             9 Pittsford Me          11-01.00  
  3 Bianca Bowles             10 Greece Arcad           9-09.00  
  4 Iyana Johnson              9 Greece Odyss           8-07.50  
 -- Alexandra Rosell           9 Hornell                   FOUL  
 -- Ashley Gillette            9 Hornell                   FOUL  
 -- Brittany Cripps           10 Hilton                    FOUL  
 -- Kayla Reese               10 Hilton                    FOUL  
 -- Sheamonnie Lee             9 Pittsford Me              FOUL  
 
Girls Triple Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Nandini Sud                9 Pittsford Me          24-02.25  
 
Girls Shot Put Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kyrah Graham              10 Brighton              24-04.50  
  2 Isabella High             10 Pittsford Su          22-07.50  
  3 Annie Glenning             9 Pittsford Su          22-06.00  
  4 Loryn Tisdale              9 Rush-Henriet          22-01.50  
  5 Kalina Culp                9 Rush-Henriet          20-07.50  
  6 Nidia Baby                10 Pittsford Me          19-10.75  
  7 Miranda Albarran           9 Pittsford Su          19-06.50  
  8 Ereny Morcos               9 Rush-Henriet          19-04.50  
  9 Morgan McGrath            10 Pittsford Su          19-02.00  
 10 Alana Britton             10 Brighton              19-01.50  
 11 Sarah Hamdan              10 Pittsford Me          18-09.75  
 12 Rose Reed                 11 Rush-Henriet          17-10.00  
 13 Taylor Stolberg           11 Brighton              17-04.50  
 14 Allison Wilson            11 Rush-Henriet          17-00.50  
 14 Kailan Johnson             9 Hilton                17-00.50  
 16 Julissa Valdez            11 Pittsford Su          16-11.00  
 17 Sara Morcos                9 Rush-Henriet          16-07.50  
 18 Brynlee Worden            11 Brighton              16-07.25  
 19 Aadhiti Chendil           10 Pittsford Me          15-03.50  
 20 Madison Klingebiel        10 Pittsford Me          14-10.00  
 
Girls Weight Throw Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Nidia Baby                10 Pittsford Me          20-04.75  
  2 Allison Wilson            11 Rush-Henriet          20-00.75  
  3 Isabella High             10 Pittsford Su          19-03.00  
  4 Aadhiti Chendil           10 Pittsford Me          17-03.00  
  5 Loryn Tisdale              9 Rush-Henriet          16-08.50  
  6 Kailan Johnson             9 Hilton                16-05.50  
  7 Madison Klingebiel        10 Pittsford Me          14-11.00  
 
Girls 1500 Meter Race Walk Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Morgan McGrath            10 Pittsford Su           9:35.94  
  2 Skylar Bode               10 Hilton                 9:38.08  
  3 Julia Weinberg            12 Pittsford Su           9:47.61  
  4 Julie Caceres             10 Batavia               11:28.12  
 
Girls 55 Meter Dash Modified
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Amelia Beckman             8 Batavia                   8.35   1 
  2 Rorie DiLaura              8 Batavia                   8.47   1 
  3 Zachaiah Singletary        8 East Rochest              8.65   1 
  4 Natalie Bates              7 Newark                    8.87   1 
  5 Janai McCullough           8 East Rochest              8.94   1 
  6 Sadie DeTaeye              8 Newark                    8.96   1 
  7 Lizzie Thomas              7 Honeoye Cent              9.03   2 
  8 Heather Weaver             8 Palmyra-Mace              9.05   2 
  9 Rebekah Daniszewski        8 Batavia                   9.17   2 
 10 Sophie Fulton              7 Batavia                   9.19   2 
 11 Olivia Halpin              7 Batavia                   9.25   2 
 12 Grace Moyer                8 Palmyra-Mace              9.27   2 
 13 Danielle Schultz           8 Honeoye Cent              9.43   2 
 14 Valerie Davis              8 East Rochest             10.62   3 
 15 Emma Thomas                7 Waterloo                 11.99   3 
 16 Chloe Mott                 7 Batavia                  12.74   3 
 
Girls 300 Meter Dash Modified
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Natalie Bates              7 Newark                   49.02   1 
  2 Rorie DiLaura              8 Batavia                  49.77   1 
  3 Aionna Johnson             8 Palmyra-Mace             49.79   1 
  4 Ailena Reynolds-Diaz       7 Palmyra-Mace             49.99   1 
  5 Amelia Beckman             8 Batavia                  50.44   1 
  6 Zachaiah Singletary        8 East Rochest             50.76   2 
  7 Sadie DeTaeye              8 Newark                   52.20   1 
  8 Janai McCullough           8 East Rochest             52.59   2 
  9 Emma Robbins               8 Newark                   52.65   2 
 10 Eden Correa-Godsey         7 Palmyra-Mace             52.82   4 
 11 Sadie Loria                8 Batavia                  53.73   3 
 12 Piper Harloff              8 Batavia                  54.17   3 
 13 Kristy Sulkowski           8 Newark                   54.23   2 
 14 Olivia Smith               8 Honeoye Cent             54.30   3 
 15 Morgan Murray              7 Batavia                  56.00   3 
 16 Macey Martin               7 Batavia                  56.34   3 
 17 Olivia Hussar              7 Batavia                  58.73   4 
 18 Leda Bartz                 7 Batavia                1:01.47   4 
 19 Rebecka VanArsdale         8 Waterloo               1:09.08   4 
 
Girls 600 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Netasha McIntosh           8 Hornell                2:00.54  
  2 Emma Robbins               8 Newark                 2:03.78  
  3 Ailena Reynolds-Diaz       7 Palmyra-Mace           2:04.12  
  4 Sadie Loria                8 Batavia                2:11.03  
  5 Sophie Beckman             8 Batavia                2:15.04  
  6 Elizabeth Kingston         8 Batavia                2:19.51  
  7 Lissen Turner              7 Waterloo               2:19.70  
  8 Courtney Bailey            8 Hornell                2:20.89  
  9 Alyssa Ognibene            8 Batavia                2:22.79  
 10 Gabrielle Bailey           7 Hornell                2:24.13  
 11 Leda Bartz                 7 Batavia                2:32.12  
 12 Kayla Stone                7 Batavia                2:32.14  
 13 Jianna Torcello            8 Batavia                2:43.82  
 14 Rebecka VanArsdale         8 Waterloo               2:46.68  
 
Girls 1000 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Leah Lloyd                 8 Palmyra-Mace           3:49.05  
  2 Lissen Turner              7 Waterloo               4:15.70  
  3 Alyssa Ognibene            8 Batavia                4:24.60  
  4 Makayla Andolora           7 Batavia                4:37.66  
  5 Kayla Stone                7 Batavia                4:42.25  
  6 Isabella Lara-Garcia       7 Newark                 4:45.10  
  7 Jianna Torcello            8 Batavia                4:50.39  
 
Girls 1500 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Maya Ciociola              8 Batavia                6:48.42  
  2 Hope Sherman               8 Batavia                6:54.40  
 
Girls 55 Meter Hurdles Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Olivia Smith               8 Honeoye Cent             12.20  
  2 Kristy Sulkowski           8 Newark                   12.57  
  3 Olivia Hussar              7 Batavia                  13.04  
  4 Tate Fonda                 8 Batavia                  14.17  
 
Girls 4x200 Meter Relay Modified
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Batavia  'D'                                        2:11.68  
 
Girls High Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Leah Lloyd                 8 Palmyra-Mace           4-00.00  
  2 Gavin Konieczny            7 Batavia                3-09.00  
 
Girls Long Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Amara Koch                 8 Batavia               12-05.50  
  2 Danielle Schultz           8 Honeoye Cent          12-01.25  
  3 Eden Correa-Godsey         7 Palmyra-Mace          11-07.25  
  4 Morgan Murray              7 Batavia               11-05.00  
  5 Chloe Torres-Brown         8 Batavia               11-04.75  
  6 Aionna Johnson             8 Palmyra-Mace          11-04.25  
  7 Kaleen Anderson            8 Palmyra-Mace          11-03.50  
  8 Heather Weaver             8 Palmyra-Mace          11-00.75  
  9 Piper Harloff              8 Batavia               10-04.75  
 -- Valerie Davis              8 East Rochest              FOUL  
 -- Lea Black                  8 Palmyra-Mace              FOUL  
 -- Hope Sherman               8 Batavia                   FOUL  
 
Girls Triple Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sophie Beckman             8 Batavia               26-04.25  
  2 Gavin Konieczny            7 Batavia               25-07.75  
  3 Macey Martin               7 Batavia               24-00.75  
  4 Chloe Torres-Brown         8 Batavia               23-10.75  
  5 Tate Fonda                 8 Batavia               22-01.50  
 -- Amara Koch                 8 Batavia                   FOUL  
 
Girls Shot Put Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Rebekah Daniszewski        8 Batavia               23-02.75  
  2 Grace Moyer                8 Palmyra-Mace          20-11.00  
  3 Madeline Pearce            7 Palmyra-Mace          20-08.00  
  4 Lea Black                  8 Palmyra-Mace          19-10.25  
  5 Emma Thomas                7 Waterloo              18-00.50  
  6 Brinley Bruening           8 Palmyra-Mace          17-11.00  
  7 Maya Ciociola              8 Batavia               16-10.25  
  8 Elizabeth Kingston         8 Batavia               16-04.50  
  9 Beth Clark                 7 Batavia               15-06.75  
 10 Chloe Mott                 7 Batavia               11-03.00  
 
Girls 1500 Meter Race Walk Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kaleen Anderson            8 Palmyra-Mace          10:13.81  
  2 Beth Clark                 7 Batavia               11:31.97  
  3 Brinley Bruening           8 Palmyra-Mace          11:47.89  
 
Boys 55 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Gracious Richard          12 Uprep Roches              6.96   1 
  2 Willie Walker              9 Rush-Henriet              7.09   1 
  3 Jackson Bill              11 Arkport/Cana              7.16   1 
  4 John Kanu                 12 Uprep Roches              7.23   1 
  4 Taiyo Iburi-Bethel        10 Batavia                   7.23   2 
  6 Breandan Mantz            12 Newark                    7.24   1 
  7 Matthew Perez             10 Uprep Roches              7.26   2 
  8 Curtis Hartsfield         12 Greece Odyss              7.29   5 
  9 Avery Seigler             10 Greece Arcad              7.31   2 
  9 LeVonte Smith             11 Rush-Henriet              7.31   3 
  9 Mateo Astudillo           11 Greece Athen              7.31   5 
 12 Jon Hanna                 11 Rush-Henriet              7.32   2 
 13 Jordan Burroughs          11 Greece Arcad              7.33   4 
 14 Marcus Delgaizo           11 Greece Arcad              7.34   5 
 15 Nathan Westbrook          11 Midlakes                  7.36   3 
 16 Daekwon Myers             11 Newark                    7.37   2 
 17 Kelvin Dailey             10 Rochester Pr              7.38   3 
 17 Payce Hooker              11 Hornell                   7.38   4 
 19 Sean Cornellia            11 Greece Arcad              7.40   5 
 19 Jason Crockton            10 Rochester Pr              7.40   2 
 21 Jamall White              12 Franklin                  7.41   5 
 22 Michael Campbell          11 Greece Arcad              7.42   6 
 23 Anthony Ren               11 Pittsford Me              7.43   7 
 23 C.J. Wahl                 11 Palmyra-Mace              7.43   6 
 23 Andrew Myers              11 Wayland-Coho              7.43   6 
 26 Robert Moorer             11 Rochester Pr              7.44   6 
 26 Sam Gilpin                12 Newark                    7.44   5 
 28 Kyle Emmi                 11 Greece Arcad              7.45   7 
 29 Mike Booth                12 Wayland-Coho              7.50   4 
 29 William Pierce            10 Pittsford Su              7.50   3 
 31 Kyle Colucci              12 Hornell                   7.53   4 
 31 Cody Smith                10 Clyde-Savann              7.53   5 
 33 Dale Young                10 Uprep Roches              7.57   4 
 34 Arin Brooks               10 Uprep Roches              7.59   4 
 34 Jason Page                12 Wayland-Coho              7.59   2 
 36 Trevor Healy              11 Honeoye Cent              7.63   3 
 37 Jayden Cintron            11 Newark                    7.66   6 
 38 Tevin Doyle               10 Rochester Pr              7.68   7 
 38 Nick Opida                12 Greece Odyss              7.68   8 
 40 Caden Murray              11 Newark                    7.69   6 
 40 Josh Quinn                 9 Uprep Roches              7.69   7 
 40 Shakeem Jackson           12 Hornell                   7.69   8 
 43 Enrique Castillo          11 Newark                    7.70   8 
 44 Brock Every                9 Batavia                   7.71   6 
 45 Liam Hendrickson          10 Hornell                   7.75   9 
 46 Nvayo Ndongwa             11 Greece Athen              7.77   8 
 47 Isaiah Logins             11 Newark                    7.78   9 
 48 Nehemiah Moorer            9 Rochester Pr              7.80  10 
 49 Marques Hargrave          11 Batavia                   7.81   7 
 49 Shawn Brennen             12 Hornell                   7.81   9 
 51 Henry Huynh               10 Newark                    7.88   8 
 52 Tierney O'Shea            12 Greece Odyss              7.90   8 
 53 Ross Kean                 12 Brighton                  7.92   9 
 54 Aaron Moscowitz           12 Greece Arcad              7.94   8 
 54 Joey Detmer               10 Pittsford Me              7.94   9 
 56 Seth Conner               10 Waterloo                  7.95  10 
 56 Elijah Bedgood            10 Gates-Chili               7.95   5 
 58 Anthony VanVleck          11 Waterloo                  7.96  10 
 58 Douglas Carlson           10 Newark                    7.96   8 
 60 Kyle Morsheimer           11 Honeoye Cent              8.02   9 
 60 Brandon Spahn             12 Greece Odyss              8.02   9 
 62 Eythan Briggs             12 Wayland-Coho              8.03  10 
 63 Johnathon Tedone          11 Greece Athen              8.06   9 
 64 Jacob Downs               10 Palmyra-Mace              8.20  11 
 65 AJ Brown                   9 Newark                    8.26  11 
 66 Victor Tumbiolo           11 Mynderse Aca              8.31  12 
 67 Kaden Parkhurst            8 Marcus Whitm              8.34  11 
 68 Iain Henry-Blake          12 Clyde-Savann              8.35  11 
 68 Kelleach Bailey            9 Wellsville                8.35  14 
 68 Nathen Smalt              10 Wayland-Coho              8.35  12 
 71 Eric Ebert                10 Wayland-Coho              8.39  11 
 72 Jahki Jackson             11 Leadership A              8.40  10 
 73 Allen Freer                9 Red Creek                 8.46  12 
 73 Kevin Klimm               10 Wayland-Coho              8.46   3 
 75 Tra'nel Stebbins          11 Franklin                  8.47  14 
 76 Nathan Gavette            10 Midlakes                  8.48  11 
 77 Hunter Crane              10 Honeoye Cent              8.52  12 
 77 Alex Diaz                 10 Waterloo                  8.52  14 
 79 Jacob Slocum               9 Honeoye Cent              8.53  11 
 80 Hayden Smith              11 Palmyra-Mace              8.56  12 
 81 Eric Morsheimer           10 Honeoye Cent              8.58  12 
 82 Mike Piacente             10 Honeoye Cent              8.61  10 
 83 Noah Howard               10 Mynderse Aca              8.63  12 
 84 Joshua Stefanini          12 Greece Athen              8.71  13 
 85 Zach Pascarella           10 Waterloo                  8.85  12 
 86 Crawford Jacob            10 Midlakes                  8.86  13 
 87 Caziah Parks              11 Newark                    9.01  13 
 88 Luke Wagner               10 Midlakes                  9.14  13 
 89 Evan Snyder                9 Wayland-Coho              9.36  13 
 90 Zach Hass                 10 Honeoye Cent              9.37  13 
 91 Nick Marr                 12 Mynderse Aca              9.40  13 
 92 Douglas Shanley            9 Wayland-Coho              9.66  13 
 93 Tyler Mackey              12 Greece Athen             10.09  14 
 94 Michael Conti              9 Wayland-Coho             10.31  14 
 95 Joe Falkowski             10 Honeoye Cent             11.88  14 
 
Boys 300 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Jackson Bill              11 Arkport/Cana             38.51   1 
  2 Cody Smith                10 Clyde-Savann             38.73   2 
  3 Stephen Beckham           11 Rush-Henriet             39.15   2 
  4 Freddie Cunningham        12 Batavia                  39.19   2 
  5 Mike Booth                12 Wayland-Coho             39.50  18 
  6 Breandan Mantz            12 Newark                   39.57   1 
  7 Hector Santiago           11 Franklin                 39.69   4 
  8 Rakim Cooper              12 Greece Arcad             39.76   1 
  9 Matthew Perez             10 Uprep Roches             39.81   1 
 10 Andrew Myers              11 Wayland-Coho             39.84   1 
 11 John Kanu                 12 Uprep Roches             40.12   4 
 12 Jacob Thomas              11 Honeoye Cent             40.15   5 
 13 Arin Brooks               10 Uprep Roches             40.21   7 
 14 Kenny Evans               12 Greece Arcad             40.25   3 
 15 Kelvin Dailey             10 Rochester Pr             40.32   5 
 16 Jon Hanna                 11 Rush-Henriet             40.47   3 
 17 Payce Hooker              11 Hornell                  40.53   2 
 18 Tim Kennerson             12 Waterloo                 40.78   3 
 19 Krys Mosher               12 South Seneca             40.92   6 
 20 Mateo Astudillo           11 Greece Athen             41.02  20 
 21 Giovan McKnight            9 Rush-Henriet             41.09   4 
 22 Michael Fowler            10 Clyde-Savann             41.10   6 
 23 Matt Gifford              10 Midlakes                 41.18   6 
 24 Jamall White              12 Franklin                 41.20   6 
 25 C.J. Wahl                 11 Palmyra-Mace             41.25   6 
 26 David Ficarra             10 Rush-Henriet             41.46   4 
 27 Nick Kilmer               11 Pittsford Su             41.91   5 
 28 Anthony Ren               11 Pittsford Me             42.11   7 
 29 Lilo Neilsen              10 Wayland-Coho             42.20   5 
 30 Michael Campbell          11 Greece Arcad             42.21   5 
 31 Elijah Bedgood            10 Gates-Chili              42.22   8 
 32 Tevin Doyle               10 Rochester Pr             42.38   6 
 33 Trey Kemp                 12 Batavia                  42.46   7 
 33 Dominic LaPlant           10 Wayland-Coho             42.46   9 
 35 Jason Crockton            10 Rochester Pr             42.51  12 
 36 Kyle Colucci              12 Hornell                  42.65   7 
 37 Mason Storm               11 Honeoye Cent             42.66  13 
 38 Ryan Kabel                11 Batavia                  42.76   5 
 39 Garrett Klusek            10 Midlakes                 42.77   8 
 40 Demetrius Mitchel          9 Gates-Chili              42.97  10 
 41 Michael Jobling           11 Pittsford Su             43.18  10 
 42 Brandon Healy             10 Franklin                 43.22  11 
 43 Hamid Conteh               9 Leadership A             43.24   9 
 44 Johnathon Tedone          11 Greece Athen             43.42   9 
 45 Nick Opida                12 Greece Odyss             43.45  10 
 46 William Pierce            10 Pittsford Su             43.48   8 
 47 Kyle Emmi                 11 Greece Arcad             43.57   9 
 48 Garrett Kelledy           10 Wayland-Coho             43.58   8 
 49 Sean Alexander            11 Franklin                 43.67  11 
 50 Muxing Zhao               12 Brighton                 43.73  11 
 51 Brennan Hong               8 Gates-Chili              43.80   8 
 52 John Tran                 12 Rush-Henriet             43.86   9 
 53 Stephen Hughes             9 Newark                   44.04  14 
 54 Douglas Lippens           10 Wayland-Coho             44.06   7 
 55 Kyle Morsheimer           11 Honeoye Cent             44.07  11 
 56 Damien Escobar            11 Batavia                  44.11  13 
 57 Marques Hargrave          11 Batavia                  44.21  13 
 58 David Browne              10 Hornell                  44.30  14 
 59 Shawn Brennen             12 Hornell                  44.35  11 
 60 Ryan Bieniek              12 Batavia                  44.38   7 
 61 Brock Every                9 Batavia                  44.92  12 
 62 Dante Brinson             11 Uprep Roches             44.96  10 
 63 Dale Young                10 Uprep Roches             45.02  10 
 64 Savion Joyles             10 Gates-Chili              45.06  12 
 65 Blake Spina               11 Waterloo                 45.07  18 
 66 Terrance Greene           11 Newark                   45.21  13 
 67 Ryan Frisbee              10 Waterloo                 45.37  18 
 68 Collin Tumbiolo           12 Waterloo                 45.39  15 
 69 Patrick Eckl              10 Pittsford Me             45.40   9 
 70 Victor Tumbiolo           11 Mynderse Aca             45.84  15 
 70 Brendan Spinks             9 Rochester Pr             45.84  16 
 72 Kaden Parkhurst            8 Marcus Whitm             46.69  16 
 73 Hayden Smith              11 Palmyra-Mace             46.84  15 
 74 Joey Monachino            10 East Rochest             46.99  15 
 75 Joshua Stefanini          12 Greece Athen             47.13  17 
 76 Jared Pellegrino           8 Gates-Chili              47.43  17 
 77 Ahmed Collier             12 Uprep Roches             47.60   4 
 78 Delonta Curry             11 Edison Tech              47.68  13 
 79 Jacob Downs               10 Palmyra-Mace             47.75  17 
 80 Ross Kean                 12 Brighton                 47.78  11 
 81 Blake Markel              12 Waterloo                 47.86  19 
 82 Ryan Borland               9 Waterloo                 48.17  17 
 83 Hunter Crane              10 Honeoye Cent             48.22  17 
 84 Nathan Gavette            10 Midlakes                 48.59  17 
 85 Kelleach Bailey            9 Wellsville               49.08  19 
 86 Darius McCarthy           11 Uprep Roches             49.46   8 
 87 Liam Van Pelt             10 East Rochest             49.89  19 
 88 Zach Pascarella           10 Waterloo                 50.17  16 
 89 Carson Butler             11 Mynderse Aca             51.35  20 
 90 Tyler Mackey              12 Greece Athen             57.69  19 
 91 Caziah Parks              11 Newark                   58.46  18 
 92 Elijah White               9 Gates-Chili            1:02.42  20 
 
Boys 600 Meter Run Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Aiden Daniels             11 Rush-Henriet           1:29.95   1 
  2 Jason Page                12 Wayland-Coho           1:30.08   1 
  3 Charlie Freeman           10 Rush-Henriet           1:32.22   1 
  4 Alex Rono                 10 Honeoye Cent           1:32.71   2 
  5 Daniel Frisbee            11 Waterloo               1:32.94   1 
  6 Mark Pham                 12 Rush-Henriet           1:34.01   1 
  7 Jonathan Saysamone        10 Rush-Henriet           1:34.02   1 
  8 Nick Page                 10 Waterloo               1:34.54   2 
  9 Craig Gebo                11 Greece Arcad           1:35.33   1 
 10 Scott Hawley              12 South Seneca           1:35.69   1 
 11 Ryan Kabel                11 Batavia                1:36.06   1 
 12 Hector Santiago           11 Franklin               1:36.60   1 
 13 Nathaniel Ramos           10 Greece Arcad           1:36.64   2 
 14 Sean Cornellia            11 Greece Arcad           1:37.10   1 
 15 David Ficarra             10 Rush-Henriet           1:37.91   2 
 16 Olaf Oddsson Cricco       10 Brighton               1:38.39   4 
 17 Cameron Austin            10 Batavia                1:38.46   3 
 18 Michael Fowler            10 Clyde-Savann           1:38.54   2 
 19 Giovan McKnight            9 Rush-Henriet           1:38.66   3 
 20 Tyler Green               11 Hornell                1:38.74   4 
 21 Garrett Klusek            10 Midlakes               1:38.76   2 
 22 Alex Yurkovich             9 Rush-Henriet           1:39.05   3 
 23 Stephen Beckham           11 Rush-Henriet           1:39.15   2 
 24 Cody Bullock              10 Palmyra-Mace           1:39.42   2 
 25 Bryan Best                10 Marcus Whitm           1:40.01   2 
 26 Matt Gifford              10 Midlakes               1:40.24   3 
 27 Tim Kennerson             12 Waterloo               1:40.42   1 
 28 Trey Kemp                 12 Batavia                1:40.82   2 
 29 Michael Rodriguez         10 Franklin               1:40.91   3 
 30 Tryston Scesny             9 South Seneca           1:41.09   3 
 31 Sean Alexander            11 Franklin               1:41.79   3 
 32 Kaw Kier Moo              11 Uprep Roches           1:41.82   3 
 33 Duvante Cora              11 Waterloo               1:42.34   3 
 34 Damien Escobar            11 Batavia                1:42.39   4 
 35 Jacob Bailey              11 Hornell                1:43.16   3 
 36 Hamid Conteh               9 Leadership A           1:44.28   3 
 37 Brogan Bailey             11 Wellsville             1:44.84   3 
 38 Joe Palermo               11 Honeoye Cent           1:44.95   3 
 39 Terrance Greene           11 Newark                 1:46.08   2 
 40 Alex Shick                11 Hornell                1:46.41   5 
 41 Stephen Hughes             9 Newark                 1:46.43   4 
 42 Michael Jobling           11 Pittsford Su           1:46.44   4 
 43 Josh Pitt                 12 Honeoye Cent           1:47.51   6 
 44 Jalen Corbett             12 Waterloo               1:48.44   4 
 45 Nathan Chambers            9 East Rochest           1:48.79   5 
 46 James Lawrence            12 Newark                 1:48.86   4 
 47 Jack Whitaker             11 Pittsford Me           1:49.48   4 
 48 John Tran                 12 Rush-Henriet           1:49.55   5 
 49 Jared Pellegrino           8 Gates-Chili            1:49.57   5 
 50 Brendan Spinks             9 Rochester Pr           1:49.80   6 
 51 Demetrius Mitchel          9 Gates-Chili            1:50.82   4 
 52 Tyler Stewart             11 Batavia                1:51.46   5 
 52 Ian Fisher                12 Waterloo               1:51.46   4 
 54 Andrew Freeman            11 Batavia                1:51.83   5 
 55 Clay Battle                8 Honeoye Cent           1:51.95   4 
 56 Brandon Healy             10 Franklin               1:52.81   6 
 57 David Browne              10 Hornell                1:52.82   4 
 58 Erik Verdehem              9 Waterloo               1:53.40   5 
 59 Liam Childs               10 Newark                 1:54.51   5 
 60 Carson Butler             11 Mynderse Aca           1:55.14   6 
 61 Joey Monachino            10 East Rochest           1:55.44   5 
 62 Jacob Slocum               9 Honeoye Cent           1:58.51   6 
 63 Jeremy Jacobs             10 Waterloo               1:59.88   6 
 64 Siyane Lee                 9 Uprep Roches           2:04.82   5 
 65 Wesley Dorow              10 East Rochest           2:05.27   6 
 66 Mason Sciandra             9 Palmyra-Mace           2:07.25   6 
 67 Dustin Sable              12 Canisteo-Gre           2:12.05   6 
 68 Alexander Kelsey           9 Clyde-Savann           2:27.23   6 
 69 Michael Conti              9 Wayland-Coho           2:58.09   6 
 
Boys 1000 Meter Run Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Ben Eckler                11 Palmyra-Mace           2:47.27   1 
  2 Zech Nower                12 Newark                 2:49.41   1 
  3 Ben Bell                  10 Greece Arcad           2:52.31   1 
  4 Jackson Correia           12 Newark                 2:53.58   1 
  5 Joey Tyner                11 Rush-Henriet           2:54.16   1 
  6 Hunter Yates              12 Clyde-Savann           2:56.57   1 
  7 Tyler Bentivegna          12 Greece Arcad           2:56.92   1 
  8 Aaron Vivlamore           10 Red Creek              2:57.22   1 
  9 Zachary DeMay             12 East Rochest           2:58.14   1 
 10 Alex Yurkovich             9 Rush-Henriet           2:59.34   1 
 11 Hayden Lieb                9 Brighton               2:59.60   1 
 12 Pete VanHouten            12 Honeoye Cent           3:01.27   1 
 13 Matt Adams                10 Batavia                3:03.68   2 
 14 James Walter              10 Pittsford Su           3:05.89   2 
 15 Ben Kemnitzer             12 Hornell                3:06.94   2 
 16 Blake Spina               11 Waterloo               3:07.19   2 
 17 Zach Cornish              12 Honeoye Cent           3:08.40   2 
 18 Chris Dillon              12 Palmyra-Mace           3:09.01   2 
 19 Preston Hilfiker          11 Newark                 3:09.11   2 
 20 Jarrett Marrapese         10 Honeoye Cent           3:10.12   2 
 21 Michael Rodriguez         10 Franklin               3:11.10   2 
 22 Nicholas Geigel            9 Pittsford Su           3:11.14   2 
 23 Alex Shick                11 Hornell                3:11.41   3 
 24 Kyle Green                 9 Palmyra-Mace           3:11.68   2 
 25 Josh Gagnier              10 Pittsford Su           3:11.93   2 
 26 Brogan Bailey             11 Wellsville             3:15.36   2 
 27 Clay Battle                8 Honeoye Cent           3:16.87   3 
 28 Ian Fisher                12 Waterloo               3:19.16   3 
 29 Jalen Corbett             12 Waterloo               3:21.72   3 
 30 Josiah Soto                9 Waterloo               3:21.73   3 
 31 Caleb Sutton              11 Wayland-Coho           3:25.16   3 
 32 Jonah Hauf                 9 Mynderse Aca           3:25.24   3 
 33 Collin Tumbiolo           12 Waterloo               3:29.06   3 
 34 Amir Massey               11 Uprep Roches           3:33.75   2 
 35 Wesley Dorow              10 East Rochest           3:37.20   3 
 36 Carson Butler             11 Mynderse Aca           3:41.84   3 
 37 Blake Markel              12 Waterloo               3:43.31   3 
 38 Dustin Sable              12 Canisteo-Gre           3:50.47   3 
 39 Michael Eller              9 Mynderse Aca           4:02.97   3 
 
Boys 1600 Meter Run Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Scott Hawley              12 South Seneca           4:50.72   1 
  2 Daniel Frisbee            11 Waterloo               4:53.19   1 
  3 Olaf Oddsson Cricco       10 Brighton               4:56.34   1 
  4 Nick Page                 10 Waterloo               4:56.35   1 
  5 Pete VanHouten            12 Honeoye Cent           4:59.17   1 
  6 Andrew Deming              9 Red Creek              5:00.88   1 
  7 Hunter Yates              12 Clyde-Savann           5:01.07   1 
  8 Quinn Ewell               10 Greece Athen           5:04.53   1 
  9 Mario Rosales              9 Batavia                5:05.68   1 
 10 Duvante Cora              11 Waterloo               5:13.40   1 
 11 Cameron Austin            10 Batavia                5:14.24   2 
 12 Christopher Blake         10 Red Creek              5:16.36   1 
 13 Jacob Bailey              11 Hornell                5:21.26   1 
 14 David Pillo               10 Batavia                5:24.73   2 
 15 Wyatt Gaus                 9 Batavia                5:33.30   2 
 16 Hunter MacCammon          10 Midlakes               5:34.45   2 
 17 James Lawrence            12 Newark                 5:34.59   2 
 18 Christopher Fursman       11 Pittsford Me           5:36.37   2 
 19 Noshua Crymer             12 Red Creek              5:41.31   1 
 20 Erik Verdehem              9 Waterloo               5:43.63   2 
 21 Kenny DeLand              10 Midlakes               5:45.67   2 
 22 Tyler Stewart             11 Batavia                5:47.11   2 
 23 Andrew Freeman            11 Batavia                5:50.58   2 
 24 Jonah Hauf                 9 Mynderse Aca           5:53.67   2 
 25 Jeremy Jacobs             10 Waterloo               6:11.75   2 
 26 Kyle Canute-Wade           9 Red Creek              6:14.50   1 
 27 Hunter Alger               9 Waterloo               6:15.56   2 
 28 Jacob Backus              10 Midlakes               6:25.63   2 
 29 Michael Eller              9 Mynderse Aca           6:50.43   2 
 -- Manuel Chagoya            10 Clyde-Savann               DNF   2 
 
Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Andrew Deming              9 Red Creek             10:52.24  
  2 Gavin Bathgate            10 East Rochest          10:53.15  
  3 Kevin Ebert               10 Wayland-Coho          11:01.08  
  4 Zakariah Jantzi           10 Batavia               11:11.99  
  5 Ben Kemnitzer             12 Hornell               11:15.94  
  6 Mario Rosales              9 Batavia               11:16.26  
  7 James Hallett              9 Honeoye Cent          11:16.84  
  8 Christopher Blake         10 Red Creek             11:17.05  
  9 David Pillo               10 Batavia               11:19.88  
 10 Ryan Frisbee              10 Waterloo              11:43.42  
 11 Preston Hilfiker          11 Newark                11:53.00  
 12 Kenny DeLand              10 Midlakes              12:22.23  
 
Boys 55 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Julio Vazquez             11 Batavia                   9.01   1 
  2 Friend Olsen              11 Honeoye Cent              9.07   1 
  3 Kalum Holbrook            11 Wayland-Coho              9.24   1 
  4 Jahari Hoyte              12 Uprep Roches              9.63   1 
  5 Anthony Ren               11 Pittsford Me              9.77   1 
  6 Nvayo Ndongwa             11 Greece Athen              9.80   1 
  7 Bryan Best                10 Marcus Whitm             10.27   2 
  8 Collin Gilligan           10 Newark                   10.30   1 
  9 Isaac Hurlburt            10 Newark                   10.48   2 
 10 Garrett Kelledy           10 Wayland-Coho             10.57   2 
 11 Ethan Ball                10 Honeoye Cent             11.13   3 
 12 Greg Bailey               10 Clyde-Savann             11.17   3 
 13 Jacob Nemitz               9 Marcus Whitm             11.22   3 
 14 Victor Tumbiolo           11 Mynderse Aca             11.63   3 
 -- Curtis Hartsfield         12 Greece Odyss                FS   1 
 
Boys 4x200 Meter Relay Varsity
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Batavia  'A'                                        1:43.11   1 
  2 Midlakes  'A'                                       1:43.64   1 
  3 Rush-Henrietta  'A'                                 1:44.33   1 
  4 Rochester Prep  'A'                                 1:46.05   2 
  5 Waterloo  'A'                                       1:49.94   2 
  6 Honeoye Central  'A'                                1:51.14   2 
  7 Pittsford Mendon  'A'                               1:52.41   2 
  8 Palmyra-Macedon  'A'                                1:55.70   3 
  9 Waterloo  'B'                                       1:57.26   3 
 -- Hornell  'A'                                             DQ   1 
 
Boys High Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Tyler Duvall              12 Red Creek              5-06.00  
  2 Daemon Konienczny          9 Batavia                5-02.00  
  3 Savion Joyles             10 Gates-Chili            5-00.00  
  4 Isaiah Martin             10 Midlakes              J5-00.00  
  5 Collin Gilligan           10 Newark                 4-10.00  
  6 Isaac Hurlburt            10 Newark                J4-10.00  
  7 Zachary DeMay             12 East Rochest           4-08.00  
  7 Nicholas Jeffery          11 Palmyra-Mace           4-08.00  
  7 Dominic LaPlant           10 Wayland-Coho           4-08.00  
  7 Zach Thompson             12 Newark                 4-08.00  
 11 Garrett Kelledy           10 Wayland-Coho           4-06.00  
 11 Myles Singleton           10 Uprep Roches           4-06.00  
 11 Noshua Crymer             12 Red Creek              4-06.00  
 11 Josh Pitt                 12 Honeoye Cent           4-06.00  
 11 Chris Dillon              12 Palmyra-Mace           4-06.00  
 11 Jacob Thomas              11 Honeoye Cent           4-06.00  
 17 Kyle Canute-Wade           9 Red Creek              4-03.00  
 
Boys Pole Vault Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Nicholas Brown            12 Wellsville            11-00.00  
  2 William Pierce            10 Pittsford Su          10-00.00  
  3 Wyatt Warren              11 Pittsford Me           9-00.00  
  4 Cody Wohlschegel          10 Honeoye Cent           8-00.00  
  4 Daemon Konienczny          9 Batavia                8-00.00  
  6 Nate Loria                11 Batavia                7-06.00  
  7 Mike Piacente             10 Honeoye Cent          J7-06.00  
 -- Ethan Ball                10 Honeoye Cent                NH  
 -- Kameron Pettit            12 Wellsville                  NH  
 
Boys Long Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jacob Liberati            10 Midlakes              19-11.00  
  2 Daekwon Myers             11 Newark                19-02.00  
  3 LeVonte Smith             11 Rush-Henriet          18-05.50  
  4 Willie Walker              9 Rush-Henriet          18-05.00  
  5 Freddie Cunningham        12 Batavia               18-04.50  
  6 Jordan Burroughs          11 Greece Arcad          18-03.00  
  7 Avery Seigler             10 Greece Arcad          17-10.00  
  8 Taiyo Iburi-Bethel        10 Batavia               17-09.00  
  9 Shamar Scott              11 Uprep Roches          17-07.50  
  9 Marcus Delgaizo           11 Greece Arcad          17-07.50  
 11 Friend Olsen              11 Honeoye Cent          17-06.75  
 12 Jabin Rodriguez           11 Clyde-Savann          17-04.00  
 13 Shakeem Jackson           12 Hornell               17-02.00  
 14 Devon Jackson             10 Uprep Roches          17-01.50  
 15 Myles Singleton           10 Uprep Roches          16-11.00  
 16 Nicholas Jeffery          11 Palmyra-Mace          16-05.50  
 17 Jayden Cintron            11 Newark                16-05.00  
 17 Liam Hendrickson          10 Hornell               16-05.00  
 19 Mujtaba Aminalhaq         11 Rush-Henriet          16-01.00  
 20 Sam Gilpin                12 Newark                16-00.00  
 21 Brandon Spahn             12 Greece Odyss          15-11.50  
 22 Tierney O'Shea            12 Greece Odyss          15-11.00  
 23 Nathan Westbrook          11 Midlakes              15-09.50  
 24 Greg Bailey               10 Clyde-Savann          15-08.00  
 25 Josh Quinn                 9 Uprep Roches          15-07.00  
 25 Aaron Moscowitz           12 Greece Arcad          15-07.00  
 27 Nathen Smalt              10 Wayland-Coho          15-05.75  
 28 Tryston Scesny             9 South Seneca          15-01.00  
 29 Kyle Green                 9 Palmyra-Mace          14-08.50  
 30 Kalum Holbrook            11 Wayland-Coho          14-07.00  
 31 Josiah Soto                9 Waterloo              14-06.00  
 32 Jacob Nemitz               9 Marcus Whitm          14-04.00  
 33 Wyatt Gaus                 9 Batavia               14-02.00  
 34 Liam Childs               10 Newark                13-08.00  
 35 Douglas Carlson           10 Newark                13-07.00  
 36 Jahki Jackson             11 Leadership A          13-03.00  
 37 Kevin Klimm               10 Wayland-Coho          13-02.00  
 -- Lilo Neilsen              10 Wayland-Coho              FOUL  
 
Boys Triple Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sentrail Ghraham-Gibson   11 Uprep Roches          40-09.50  
  2 Krys Mosher               12 South Seneca          39-03.00  
  3 Jacob Liberati            10 Midlakes              38-02.00  
  4 Joshua Arliss             10 Clyde-Savann          37-10.00  
  5 Nicholas Brown            12 Wellsville            37-06.00  
  6 Alex Rono                 10 Honeoye Cent          37-00.50  
  7 Kalum Holbrook            11 Wayland-Coho          36-02.50  
  8 Julio Vazquez             11 Batavia               35-07.50  
  9 Shamar Scott              11 Uprep Roches          35-06.50  
 10 Muxing Zhao               12 Brighton              35-04.50  
 11 Trevor Healy              11 Honeoye Cent          35-03.00  
 12 Hayden Lieb                9 Brighton              34-05.50  
 13 Joey Detmer               10 Pittsford Me          34-01.50  
 14 Jarrett Marrapese         10 Honeoye Cent          31-07.00  
 15 Cody Bullock              10 Palmyra-Mace          30-00.00  
 -- Devon Jackson             10 Uprep Roches              FOUL  
 -- Ryan Bieniek              12 Batavia                   FOUL  
 
Boys Shot Put Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Anthony Ray               11 Batavia               46-03.00  
  2 Eythan Briggs             12 Wayland-Coho          43-01.50  
  3 Brendan Collins           12 Hornell               37-10.75  
  4 Jake Verkey               11 Newark                37-07.50  
  5 Jamie Baldwin             11 Uprep Roches          37-06.50  
  6 Evan Baldwin              11 Uprep Roches          37-00.50  
  7 Jacob Kuebel              11 Greece Arcad          36-01.75  
  8 Ke'ihsan Robinson         12 Franklin              36-01.25  
  9 Cody Crane                12 Honeoye Cent          35-06.50  
 10 Ian SanFratello           12 Batavia               35-05.00  
 11 Izzy McClure              10 Wayland-Coho          35-02.50  
 12 Sagar Sharma              11 Brighton              34-11.75  
 13 Tyler Duvall              12 Red Creek             34-11.50  
 14 Chris Perchitti           11 Waterloo              34-02.75  
 15 DJ Mathis                 11 Rush-Henriet          34-00.50  
 16 Austin Zimmerman          11 Clyde-Savann          32-04.50  
 17 Luke Maltese              11 Batavia               32-03.75  
 18 Gregory Ransom            10 Uprep Roches          31-08.75  
 19 Luke Wagner               10 Midlakes              31-04.50  
 20 Noah Bastedo              10 Clyde-Savann          30-08.00  
 21 Nate Mayou                 9 Palmyra-Mace          30-02.00  
 22 Evan Bartz                10 Batavia               29-08.50  
 23 Nick Marr                 12 Mynderse Aca          29-07.75  
 24 Jason Duffy               11 Brighton              29-07.50  
 25 Robert Ungar              11 Honeoye Cent          29-05.00  
 26 Crawford Jacob            10 Midlakes              28-10.25  
 27 David Macartney           12 Franklin              28-08.75  
 28 Jabin Rodriguez           11 Clyde-Savann          28-04.50  
 28 Andrew Bracci-Colletti    12 Hornell               28-04.50  
 30 Hassan Abdi               10 Rush-Henriet          28-01.00  
 31 Noah Howard               10 Mynderse Aca          27-09.00  
 32 Terrance Greene           11 Newark                26-11.75  
 33 Mike Gascon               11 Wayland-Coho          26-07.00  
 34 Ahn Le                    11 Honeoye Cent          26-06.50  
 34 Iain Henry-Blake          12 Clyde-Savann          26-06.50  
 36 AJ Brown                   9 Newark                26-02.75  
 37 Christian Finnerty        10 Red Creek             26-02.00  
 38 Cameron Chambers          10 East Rochest          26-00.75  
 39 Nate Hubright             12 Newark                25-09.75  
 40 Clifton Henderson         11 Uprep Roches          25-07.75  
 41 Zach Thompson             12 Newark                25-01.00  
 42 Tristan Folk              12 Waterloo              24-10.50  
 43 Eric Morsheimer           10 Honeoye Cent          24-09.25  
 44 Jacob Backus              10 Midlakes              24-02.25  
 45 Tai' Jmeir Gray           10 East Rochest          24-01.25  
 46 Devin Gross                9 East Rochest          22-05.50  
 47 Liam Van Pelt             10 East Rochest          21-10.00  
 48 Zach Hass                 10 Honeoye Cent          20-02.50  
 49 Elijah White               9 Gates-Chili           19-11.75  
 50 Brandon Clement           12 Honeoye Cent          19-09.25  
 51 Michael Eller              9 Mynderse Aca          17-04.25  
 52 Joe Falkowski             10 Honeoye Cent          15-11.50  
 
Boys Weight Throw Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Anthony Ray               11 Batavia               53-09.00  
  2 Brendan Collins           12 Hornell               42-10.25  
  3 Ian SanFratello           12 Batavia               41-01.25  
  4 Evan Bartz                10 Batavia               39-08.25  
  5 Wyclef Love               11 Gates-Chili           39-07.75  
  6 Cody Crane                12 Honeoye Cent          39-00.50  
  7 Jacob Kuebel              11 Greece Arcad          38-10.50  
  8 Jamie Baldwin             11 Uprep Roches          37-02.00  
  9 Hassan Abdi               10 Rush-Henriet          35-10.00  
 10 Nate Mayou                 9 Palmyra-Mace          33-02.75  
 11 Ke'ihsan Robinson         12 Franklin              32-04.00  
 12 Evan Baldwin              11 Uprep Roches          32-01.50  
 13 Robert Ungar              11 Honeoye Cent          31-04.25  
 14 Austin Zimmerman          11 Clyde-Savann          31-02.50  
 15 Andrew Bracci-Colletti    12 Hornell               30-10.75  
 16 Christian Finnerty        10 Red Creek             29-07.50  
 17 DJ Mathis                 11 Rush-Henriet          29-07.00  
 18 Jake Verkey               11 Newark                27-08.50  
 19 Ahn Le                    11 Honeoye Cent          27-07.00  
 20 Chris Perchitti           11 Waterloo              26-10.00  
 21 Nick Marr                 12 Mynderse Aca          26-04.50  
 22 Tristan Folk              12 Waterloo              24-10.75  
 23 Luke Maltese              11 Batavia               24-07.75  
 24 Jason Duffy               11 Brighton              23-11.00  
 25 Brandon Clement           12 Honeoye Cent          23-06.00  
 26 Noah Bastedo              10 Clyde-Savann          21-09.00  
 27 Noah Howard               10 Mynderse Aca          20-11.50  
 28 Cody Wohlschegel          10 Honeoye Cent          20-09.50  
 
Boys 55 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Marquis Gaskins           11 Rush-Henriet              7.29   1 
  2 Mark Kasha                 9 Brighton                  7.34   1 
  3 Brad Whitney              11 Rush-Henriet              7.53   1 
  4 Thyrek Brown               9 Rush-Henriet              7.62   1 
  5 Corey Bright               9 Greece Odyss              7.64   1 
  6 Haoxian Zhen              11 Rush-Henriet              7.66   1 
  7 Khan Smith                 9 Greece Arcad              7.71   2 
  8 Romulus Chau               9 Rush-Henriet              7.79   1 
  9 Scott Hendee              10 Pittsford Su              7.82   1 
 10 Colton Martin              9 Batavia                   7.84   2 
 11 Colgan Brindaisi          10 Pittsford Su              7.95   2 
 12 Brian Monclus             10 Rush-Henriet              8.01   2 
 13 James Dodds                9 Greece Arcad              8.06   2 
 14 Justin Thang               9 Brighton                  8.07   3 
 15 Gavin Tudisco              9 Greece Odyss              8.14   3 
 16 Jacob Roe                  9 Greece Athen              8.16   3 
 17 Seth Simmons               9 Greece Odyss              8.18   3 
 17 Connor O'Keefe             9 Greece Athen              8.18   4 
 19 Leo Liang                  9 Batavia                   8.20   2 
 20 Connor Brocht             10 Greece Arcad              8.27   4 
 21 Ryan Worden                9 Rush-Henriet              8.29   3 
 22 Kameran Bozman            10 Rush-Henriet              8.36   2 
 23 Jaydon Barber              9 Batavia                   8.41   3 
 24 Sam Frank                  9 Pittsford Su              8.43   3 
 25 Andrew Vick                9 Rush-Henriet              8.50   4 
 26 Matthew Mazikas            9 Rush-Henriet              8.53   4 
 27 Talon Delong               9 Batavia                   8.57   4 
 28 Arshpreet Aneja            9 Greece Athen              8.63   5 
 29 Owen Hankinson             9 Pittsford Su              8.74   4 
 30 Matt Krustenstjerna        9 Pittsford Su              8.77   4 
 31 Zachary Kinney             9 Pittsford Su              8.78   4 
 32 Michael Thompson          10 Pittsford Su              9.12   5 
 33 Allen Van                  9 Greece Athen              9.49   6 
 34 Alber Gillani              9 Rush-Henriet              9.77   6 
 35 Joshua Santangelo          9 Rush-Henriet              9.78   5 
 36 Tyler Cech                11 Pittsford Su              9.88   5 
 37 Sati Ibrahim              10 Pittsford Su             10.15   6 
 38 Josiah Peck               10 Batavia                  10.17   5 
 39 Will Cypher                9 Pittsford Su             10.49   5 
 40 Kyle Switzer              12 Honeoye Cent             11.07   6 
 
Boys 300 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 James Gould               10 Pittsford Me             42.38   1 
  2 Marquis Gaskins           11 Rush-Henriet             42.62   1 
  3 Matt Tommasi              11 Pittsford Me             42.79   1 
  4 Scott Hendee              10 Pittsford Su             42.85   2 
  5 Corey Bright               9 Greece Odyss             42.92   1 
  6 Ayden Dowd-Devay           9 Batavia                  43.22   1 
  7 Collin Schiller           11 Pittsford Me             43.89   1 
  8 Zack Anderson              9 Batavia                  44.87   2 
  9 Tyler Tryon               10 Batavia                  45.24   3 
 10 Kyungjun Hwang            10 Brighton                 45.64   2 
 11 Dasun Neil                10 Rush-Henriet             45.67   2 
 12 Joey Gefell                9 Batavia                  45.86   4 
 13 Leo Liang                  9 Batavia                  45.96   4 
 14 Justin Thang               9 Brighton                 46.15   4 
 15 Ryan Worden                9 Rush-Henriet             46.23   3 
 16 Adam Mroueh                9 Pittsford Su             46.32   5 
 17 Carlos Patino             10 Rush-Henriet             46.40   3 
 18 Brad Whitney              11 Rush-Henriet             46.66   4 
 19 Andrew Lin                 9 Batavia                  47.30   5 
 20 Connor O'Keefe             9 Greece Athen             47.43   5 
 21 Romulus Chau               9 Rush-Henriet             47.99   3 
 22 John Sullivan             10 Rush-Henriet             48.09   3 
 23 Gavin Tudisco              9 Greece Odyss             48.45   6 
 24 Max Serling               10 Pittsford Me             48.50   4 
 25 Seth Simmons               9 Greece Odyss             48.55   5 
 26 Ryan Blake                 9 Rush-Henriet             48.69   6 
 27 James Dodds                9 Greece Arcad             48.87   6 
 28 Jacob Roe                  9 Greece Athen             49.50   6 
 29 Aiden Cort                 9 Midlakes                 49.52   6 
 30 Andrew Vick                9 Rush-Henriet             49.59   6 
 31 Brian Monclus             10 Rush-Henriet             50.12   5 
 32 Kameran Bozman            10 Rush-Henriet             51.18   7 
 33 Zachary Kinney             9 Pittsford Su             52.79   7 
 34 Michael Thompson          10 Pittsford Su             53.11   8 
 35 Arshpreet Aneja            9 Greece Athen             53.22   8 
 36 Matt Krustenstjerna        9 Pittsford Su             54.43   8 
 37 Miles Berkhof             10 Rush-Henriet             55.42   7 
 38 Brenden Bujnowski          9 Batavia                  57.58   8 
 39 Josiah Peck               10 Batavia                  59.49   9 
 40 Alber Gillani              9 Rush-Henriet           1:00.62   9 
 41 Allen Van                  9 Greece Athen           1:00.95   9 
 
Boys 600 Meter Run Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Peter Breen               10 Rush-Henriet           1:42.25   1 
  2 Miles Boykins             10 Rush-Henriet           1:42.57   1 
  3 Matt Tommasi              11 Pittsford Me           1:44.77   1 
  4 Adam Benjamin             11 Rush-Henriet           1:45.00   1 
  5 Colton Martin              9 Batavia                1:46.12   2 
  6 Thomas Ognibene           10 Batavia                1:46.19   1 
  7 Ricky Keenan              11 Rush-Henriet           1:46.68   1 
  8 Zack Anderson              9 Batavia                1:47.48   1 
  9 Kyungjun Hwang            10 Brighton               1:49.87   2 
 10 Khan Smith                 9 Greece Arcad           1:50.34   1 
 11 Kyle Thompson              9 Rush-Henriet           1:50.37   2 
 12 Josh Wasiulewski           9 Batavia                1:50.87   2 
 13 Quinn Nguyen              11 Rush-Henriet           1:51.57   3 
 14 Cameron Hardy             11 Batavia                1:51.71   3 
 15 Collin Schiller           11 Pittsford Me           1:51.81   1 
 16 John Sullivan             10 Rush-Henriet           1:52.49   2 
 17 Carlos Patino             10 Rush-Henriet           1:53.46   2 
 18 Tristan Badger            11 Rush-Henriet           1:55.82   2 
 19 Ryan Blake                 9 Rush-Henriet           1:56.90   3 
 20 Shane Vanderwinckel       11 Honeoye Cent           1:57.10   2 
 21 Nicholas Ceci             10 Rush-Henriet           1:57.28   3 
 22 Werner Wandersleben        9 Rush-Henriet           1:58.32   2 
 23 Dasun Neil                10 Rush-Henriet           1:59.58   3 
 24 Ethan Kimball             10 Batavia                2:03.30   3 
 25 Braeden Caruso             9 Hornell                2:08.83   3 
 26 Miles Berkhof             10 Rush-Henriet           2:11.10   3 
 
Boys 1000 Meter Run Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Lukas Denis                9 Rush-Henriet           3:02.65   1 
  2 Jeremy Williams           11 Greece Arcad           3:04.63   1 
  3 Trey Felton               10 Rush-Henriet           3:04.70   1 
  4 Kevin Havens              10 Greece Arcad           3:05.17   1 
  5 Max Serling               10 Pittsford Me           3:06.32   1 
  6 Jason Boykins             10 Rush-Henriet           3:10.69   1 
  7 Ricky Keenan              11 Rush-Henriet           3:16.39   1 
  8 Adam Benjamin             11 Rush-Henriet           3:17.51   1 
  9 Tristan Badger            11 Rush-Henriet           3:19.38   1 
 10 Andrew Gruver              9 Greece Athen           3:20.23   2 
 11 Steven Ludwig              9 Pittsford Su           3:22.85   1 
 12 Quinn Nguyen              11 Rush-Henriet           3:25.71   1 
 13 Vickrum Bonkinkere         9 Pittsford Su           3:29.39   2 
 14 Adam Mroueh                9 Pittsford Su           3:29.58   1 
 15 Gavin Clouser              9 Pittsford Me           3:32.07   1 
 16 Werner Wandersleben        9 Rush-Henriet           3:32.12   2 
 17 Shane Vanderwinckel       11 Honeoye Cent           3:33.64   2 
 18 Sam Ronan                 10 Pittsford Su           3:41.99   2 
 19 Braeden Caruso             9 Hornell                3:46.32   2 
 
Boys 1600 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jeremy Markus             11 Brighton               5:31.94  
  2 Matthew McManus           11 Greece Arcad           5:38.45  
  3 Thomas Ognibene           10 Batavia                5:38.55  
  4 Kaleb O'Dell               9 Greece Arcad           5:38.92  
  5 Cameron Hardy             11 Batavia                5:42.63  
  6 Josh Wasiulewski           9 Batavia                5:42.86  
  7 Arian Nadjimzadah         11 Brighton               5:47.57  
  8 Ethan Kimball             10 Batavia                6:06.42  
  9 Luc Eggers                10 Rush-Henriet           6:11.04  
 10 Sean Daley                11 Greece Arcad           7:31.47  
 
Boys 3200 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Dylan Contestabile         9 Greece Arcad          11:22.24  
  2 Devin Maxwell             10 Greece Arcad          12:05.47  
 
Boys 55 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ayden Dowd-Devay           9 Batavia                  11.03  
  2 Joey Gefell                9 Batavia                  11.12  
  3 Haoxian Zhen              11 Rush-Henriet             12.30  
 
Boys 4x200 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Batavia  'B'                                        1:51.18  
  2 Batavia  'C'                                        2:00.39  
  3 Pittsford Sutherland  'A'                           2:00.43  
  4 Pittsford Sutherland  'B'                           2:03.12  
 
Boys High Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Tyler Tryon               10 Batavia                4-03.00  
 
Boys Pole Vault Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jaydon Barber              9 Batavia                8-00.00  
  2 Andrew Lin                 9 Batavia                7-00.00  
 
Boys Long Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Miles Boykins             10 Rush-Henriet          17-07.50  
  2 Mark Kasha                 9 Brighton              16-00.00  
  3 Matthew Mazikas            9 Rush-Henriet          14-06.00  
  4 Connor Brocht             10 Greece Arcad          14-00.50  
  5 Colgan Brindaisi          10 Pittsford Su          13-03.00  
  6 Michael Thompson          10 Pittsford Su          12-06.00  
  7 Talon Delong               9 Batavia               12-03.00  
 -- Peter Breen               10 Rush-Henriet              FOUL  
 -- Sam Frank                  9 Pittsford Su              FOUL  
 -- Matt Krustenstjerna        9 Pittsford Su              FOUL  
 
Boys Shot Put Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ryan Connorton            10 Rush-Henriet          25-07.00  
  2 Cody Eisenberger           9 Batavia               25-06.25  
  3 Owen Herring               9 Rush-Henriet          24-11.75  
  4 Alec Frongetta            10 Batavia               24-01.50  
  5 Erick Chugg                9 Batavia               23-09.25  
  6 James Gould               10 Pittsford Me          23-02.75  
  7 Matthew Beach              9 Batavia               22-11.50  
  8 Levi Bluhm                 9 Batavia               22-11.00  
  9 Ryan Realbuto             10 Pittsford Me          22-02.00  
 10 Tyler Cech                11 Pittsford Su          20-10.00  
 11 Marcello Harris            9 Batavia               19-11.50  
 12 Sati Ibrahim              10 Pittsford Su          19-10.50  
 13 Kyle Switzer              12 Honeoye Cent          12-04.50  
 
Boys Weight Throw Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Alec Frongetta            10 Batavia               27-01.50  
  2 Owen Herring               9 Rush-Henriet          26-05.25  
  3 Cody Eisenberger           9 Batavia               25-01.00  
  4 Ryan Connorton            10 Rush-Henriet          22-05.50  
  5 Erick Chugg                9 Batavia               20-10.00  
  6 Levi Bluhm                 9 Batavia               20-09.25  
  7 Marcello Harris            9 Batavia               19-04.00  
  8 Ryan Realbuto             10 Pittsford Me          18-00.00  
  9 Matthew Beach              9 Batavia               16-09.25  
 
Boys 55 Meter Dash Modified
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Max Tomaszewski            8 Batavia                   7.99   1 
  2 Dylan Warner               8 Batavia                   8.07   1 
  3 Ritchie Williams           8 Red Creek                 8.15   1 
  4 Juan Martinez              8 Batavia                   8.19   1 
  5 Evan Cumming               7 Batavia                   8.39   2 
  6 Sean Pies                  8 Batavia                   8.43   1 
  7 Willie Sabb                8 Batavia                   8.54   1 
  8 Timmy Pitt                 7 Honeoye Cent              8.73   2 
  8 Austin Barr                8 Palmyra-Mace              8.73   1 
 10 James Zurek                8 Batavia                   8.77   2 
 11 Garrett Ross               7 Palmyra-Mace              8.88   1 
 12 Trey Mumford               8 Waterloo                  8.89   2 
 13 Ethan Perrone              7 Newark                    8.97   2 
 14 Forrist Sherman            7 Honeoye Cent              9.24   2 
 15 Holden Janto               7 Palmyra-Mace              9.27   3 
 16 Jacob Long                 8 Batavia                   9.51   3 
 17 Luke Geiger                7 Batavia                   9.59   3 
 18 Dominic Taylor             8 Batavia                  10.05   3 
 19 Donald Tonkinson           7 Newark                   10.07   3 
 20 Lloyd Kinnicutt            7 Wellsville               10.13   4 
 21 Johnathan DeRidder         7 Palmyra-Mace             10.45   4 
 22 James Crawford             7 Newark                   10.70   3 
 23 Ashten Jensen              7 Palmyra-Mace             10.81   4 
 24 Jamon'te Murrell           7 Batavia                  11.67   3 
 25 James Snyderlong           7 Palmyra-Mace             12.57   4 
 26 Tyler Roth                 7 Batavia                  14.38   4 
 
Boys 300 Meter Dash Modified
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Daveyone Whitcomb          8 Uprep Roches             48.87   1 
  2 TyRee Orbaker              7 Newark                   49.26   1 
  3 Zachary Demott             8 Red Creek                50.15   1 
  4 Timmy Pitt                 7 Honeoye Cent             50.95   2 
  5 Daniel Simmons             8 Uprep Roches             51.09   1 
  6 Garrett Ross               7 Palmyra-Mace             51.16   2 
  7 Zack Merkley               8 Waterloo                 51.56   2 
  8 Quintin Konieczny          8 Batavia                  51.60   1 
  9 Willie Sabb                8 Batavia                  52.14   1 
 10 Caleb George-Cady          7 Newark                   53.44   2 
 11 Aiden Lanse                7 Newark                   53.72   2 
 12 Ethan Perrone              7 Newark                   54.17   3 
 13 Ben Thompson               8 Marcus Whitm             55.36   3 
 14 Holden Janto               7 Palmyra-Mace             55.61   3 
 15 Ryan Quinn                 8 Batavia                  56.14   3 
 16 Colin Dunn                 7 Batavia                  57.54   3 
 17 Jesse Bray                 8 Batavia                1:00.54   4 
 18 Matthew Bills              8 Batavia                1:03.39   4 
 19 Johnathan DeRidder         7 Palmyra-Mace           1:06.57   4 
 20 Matthew Smith              7 Batavia                1:08.46   4 
 
Boys 600 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jonah Epps                 8 Batavia                1:50.70  
  2 Daveyone Whitcomb          8 Uprep Roches           1:52.35  
  3 Quinn Olsen                8 Honeoye Cent           2:00.33  
  4 Ben Thompson               8 Marcus Whitm           2:07.93  
  5 Joshua Pinney              8 Batavia                2:08.15  
  6 Aiden Lanse                7 Newark                 2:10.16  
  7 Donald Tonkinson           7 Newark                 2:16.52  
  8 Ryan Quinn                 8 Batavia                2:23.31  
  9 Quintin Konieczny          8 Batavia                2:27.08  
 10 Jesse Bray                 8 Batavia                2:33.72  
 11 Matthew Bills              8 Batavia                2:37.95  
 
Boys 1000 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jonah Epps                 8 Batavia                3:29.98  
  2 Zack Merkley               8 Waterloo               3:34.25  
  3 TyRee Orbaker              7 Newark                 3:41.35  
  4 Steven Richardson          7 Honeoye Cent           3:46.92  
  5 Matthew Smith              7 Batavia                4:57.94  
  6 Caleb George-Cady          7 Newark                 5:12.22  
 
Boys 1600 Meter Run Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Forrist Sherman            7 Honeoye Cent           6:03.87  
  2 Taylor Vanderwark          8 Honeoye Cent           6:18.17  
  3 Troy Helsdon               8 Batavia                6:19.23  
  4 Einon Walsh                8 Hornell                6:22.75  
 
Boys 55 Meter Hurdles Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Quinn Olsen                8 Honeoye Cent             10.12  
  2 Kyle Kendall               7 Batavia                  10.75  
  3 Zachary Demott             8 Red Creek                11.69  
  4 Colin Dunn                 7 Batavia                  12.07  
  5 Jordan Smith               8 Batavia                  13.73  
 
Boys 4x200 Meter Relay Modified
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Honeoye Central  'B'                                2:14.88  
 
Boys High Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gavin Short                7 Red Creek              4-03.00  
  2 Einon Walsh                8 Hornell                4-00.00  
 
Boys Long Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Dylan Warner               8 Batavia               14-04.50  
  2 Juan Martinez              8 Batavia               14-01.00  
  3 Ritchie Williams           8 Red Creek             13-11.00  
  4 Sean Pies                  8 Batavia               13-03.00  
  5 Max Tomaszewski            8 Batavia               12-08.50  
  6 Troy Helsdon               8 Batavia               10-01.00  
 -- Trey Mumford               8 Waterloo                  FOUL  
 
Boys Triple Jump Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kyle Kendall               7 Batavia               27-11.50  
  2 Joshua Pinney              8 Batavia               25-09.50  
 
Boys Shot Put Modified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 James Zurek                8 Batavia               29-10.25  
  2 Gavin Short                7 Red Creek             26-07.25  
  3 Jacob Long                 8 Batavia               25-03.50  
  4 Lloyd Kinnicutt            7 Wellsville            23-10.50  
  5 Dominic Taylor             8 Batavia               22-11.50  
  6 Evan Cumming               7 Batavia               22-03.75  
  7 Jordan Smith               8 Batavia               22-00.25  
  8 Austin Barr                8 Palmyra-Mace          21-07.75  
  9 Luke Geiger                7 Batavia               19-04.75  
 10 Jamon'te Murrell           7 Batavia               19-03.75  
 11 James Crawford             7 Newark                18-09.50  
 12 Ashten Jensen              7 Palmyra-Mace          12-10.00  
 13 Tyler Roth                 7 Batavia                9-03.75