Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/21/2017 07:37 PM
                       Jim Cleveland SubVar - 1/20/2017                        
                         JV- 3 events : Mod- 2 events                          
                                   Brockport                                   
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Briana Lowry              11 Hilton                    7.87  21  10   
  2 Adamaryz Vargas           10 Hilton                    8.05  21   8   
  3 Elaye Ekiyor              10 Penfield                  8.07  21   6   
  4 Kelly Cupo                10 Pittsford Su              8.09  21   5   
  5 Cemanie Brown             11 Rush-Henriet              8.09  20   4   
  6 Amari Macartney           10 Brockport                 8.13  21   3   
  7 Autumn Dukes              10 Gates-Chili               8.15  20   2   
  8 Grace Verweire            10 Hilton                    8.15  21   1   
  9 Anja Field                 9 Pittsford Su              8.16  20 
 10 Katelyn Dang              10 Rush-Henriet              8.21  20 
 11 Savannah Martin           10 Gates-Chili               8.22  20 
 12 Isabella Parker            9 Churchville-              8.23  20 
 13 Gaby Melendez             10 Victor Centr              8.25  21 
 14 Toddiya Gillam            11 Edison Tech               8.28  18 
 15 Abby Harrington           10 Brighton                  8.30  17 
 16 Asha Charles              10 Churchville-              8.31  19 
 17 Kayla Wiest                9 Churchville-              8.32  19 
 18 Kiari Rufus               10 Spencerport               8.35  18 
 18 Christina Lukudu          11 Eastridge                 8.35  19 
 20 Rosalyn Albarran          11 Pittsford Su              8.37  19 
 21 Jailah Lovett             10 Penfield                  8.37  18 
 22 Janel Sherman             10 Fairport                  8.39  17 
 23 Elizabeth Vazquez         10 Hilton                    8.40  18 
 24 Trisha Taber              12 Webster Schr              8.40  17 
 25 Morgan Hardy               9 Webster Thom              8.41  19 
 26 Sequoia Howard            11 Greece Arcad              8.43  19 
 27 Makenzie Sliker           10 Webster Schr              8.43  20 
 28 Lilly Stroup              11 Brockport                 8.43  17 
 29 Kyra Grooms               10 Victor Centr              8.44  19 
 30 Serena Uhl                12 Victor Centr              8.44  17 
 31 Elasia Lovett             10 Edison Tech               8.45  19 
 32 Ambria Helmer             10 Hilton                    8.45  17 
 33 Aaliyah Pitoni             9 Churchville-              8.45  17 
 34 Serena Washburn           11 Penfield                  8.47  20 
 35 Breanna Giacolone          9 Churchville-              8.49  15 
 36 Chelsea Vanroo            11 Greece Arcad              8.53  18 
 37 Leigha Persons             9 Hilton                    8.53  15 
 38 Camille Cosmiano          11 Rush-Henriet              8.53  10 
 39 Amber Zemaitis             9 Spencerport               8.54  16 
 40 Hailey McNamara            9 Churchville-              8.55  16 
 41 Madigan Lublin             9 Penfield                  8.57  18 
 42 Ines Alzate               10 Hilton                    8.57  15 
 43 Kara Taranto              10 Eastridge                 8.59  16 
 44 Hannah Goodrich           11 Victor Centr              8.63  13 
 45 Kayla Reese               10 Hilton                    8.65  11 
 46 Cassidy Herrera            8 Eastridge                 8.66  15 
 47 Sasha Anderson             9 Pittsford Su              8.68  14 
 48 Leah Grego                 9 Brockport                 8.68  16 
 49 Grace Uetz                 9 Webster Thom              8.70  18 
 50 Mira Phillips             11 Penfield                  8.70  14 
 51 Skyler Weber               9 Mercy                     8.71  14 
 52 Shae Risley               10 Fairport                  8.72   8 
 53 Anzeria Snow              10 Edison Tech               8.73  14 
 54 Sian MacKenzie             9 Penfield                  8.73  13 
 55 Maggie Scholer             9 Pittsford Su              8.76  15 
 56 Alyssa Tarantelli          9 Victor Centr              8.76  10 
 57 Jasmine Duran             10 Gates-Chili               8.78  12 
 58 Ashanti Arnold             9 Edison Tech               8.78  16 
 59 Tatum Faucher              9 Spencerport               8.80  15 
 60 Isabella High             10 Pittsford Su              8.81  14 
 61 Lani Kegler               11 Spencerport               8.82  11 
 62 Quin Robinson-Elhassen    10 Victor Centr              8.83  12 
 63 Victoria Maier            11 Hilton                    8.83  10 
 64 Emily Zazulak              9 Victor Centr              8.85  13 
 65 Celina Vargas              9 Hilton                    8.86   7 
 66 Tyler Aser                 9 Webster Schr              8.87  12 
 67 Chanya Bryant              9 Rush-Henriet              8.89  10 
 68 Amy Sepulveda             10 Eastridge                 8.91  12 
 69 Lauren D'Alessandro        9 Spencerport               8.91  14 
 70 Bianca Laudise            10 Victor Centr              8.93  11 
 71 Hanna Wallace             11 Churchville-              8.93   9 
 72 Myranda Lockwood           9 Churchville-              8.93  11 
 73 Hannah James               9 Fairport                  8.95  13 
 74 Loryn Tisdale              9 Rush-Henriet              8.96   8 
 75 Claire Wing                9 Penfield                  8.97  11 
 76 Mariah Valente             9 Webster Thom              8.97  15 
 76 Lauren Hughes              9 Churchville-              8.97  11 
 78 Marah Fitzgerald          10 Pittsford Me              8.98  11 
 79 Jocelyn Rajaphoumy         9 Webster Schr              8.99  12 
 80 Kira Parr                 10 Rush-Henriet              9.01   7 
 81 Erica Beisheim            12 Victor Centr              9.03   6 
 82 Meghan Taylor              9 Webster Thom              9.05   8 
 83 Ashley Baer               10 Churchville-              9.05   8 
 84 Ereny Morcos               9 Rush-Henriet              9.07  10 
 85 Rose Reed                 11 Rush-Henriet              9.08   6 
 86 Emma Aken                  9 Penfield                  9.09  11 
 87 DeJane Pile                9 Victor Centr              9.10  12 
 87 Makayla Lawerence         10 Greece Arcad              9.10   7 
 89 Anna Cavuoto              11 Penfield                  9.11   9 
 89 Jane Trybulski             9 Penfield                  9.11   6 
 91 Ashley Cocca              11 Rush-Henriet              9.12   9 
 92 Alexis Rogers              9 Victor Centr              9.12  10 
 93 Alexandria Goodrich        9 Victor Centr              9.14   7 
 94 Yarielis Del Valle        11 Eastridge                 9.17   6 
 94 Rita Buccieri             12 Pittsford Su              9.17  13 
 96 Talia Despian             11 Pittsford Me              9.17   8 
 97 Laura Clar                 9 Churchville-              9.18   7 
 98 Riley Gardner             10 Victor Centr              9.22   9 
 99 Emma Fiorella              8 Eastridge                 9.23  10 
100 Malini Chanthabandith      9 Webster Schr              9.25   7 
101 Grace Longabaugh          11 Rush-Henriet              9.25   6 
102 Paige Zimmermann           9 Webster Schr              9.26   9 
103 Taylor Ward               12 Victor Centr              9.30   7 
104 Anna Burkhartzmeyer        9 Brockport                 9.32   7 
105 Lauren Kulesa              9 Victor Centr              9.33   5 
106 London Barnes              9 Edison Tech               9.34   5 
107 Tori Kogler               11 Penfield                  9.35   6 
108 Anna Rutberg               9 Pittsford Su              9.35   5 
109 Emma Goettler              9 Pittsford Su              9.35   5 
110 Pandora Holm               9 Victor Centr              9.37   5 
111 Nandini Sud                9 Pittsford Me              9.38   8 
112 Ella Doane                 9 Pittsford Me              9.41   4 
113 Kelsey Purcell             9 Victor Centr              9.41   5 
114 Annie Glenning             9 Pittsford Su              9.48   4 
115 Karissa Nesbitt            9 Webster Schr              9.50   4 
116 Julissa Valdez            11 Pittsford Su              9.50   4 
117 Sara Morcos                9 Rush-Henriet              9.51   3 
118 Kassy Arujunan            10 Webster Schr              9.55   5 
119 MiElena Rodriguez         10 Greece Arcad              9.56   3 
120 Madelyn Micket            10 Greece Arcad              9.59   4 
121 Rachel Doane               9 Pittsford Me              9.64   4 
122 Vani Shukla               10 Webster Thom              9.67   2 
123 Brittany Cripps           10 Hilton                    9.73   3 
124 Arika Stockie             11 Rush-Henriet              9.73   2 
125 Annie Hou                 10 Penfield                  9.76   2 
126 Sarah Hamdan              10 Pittsford Me              9.76   3 
127 Yuki Inuzuka              10 Victor Centr              9.79   1 
128 Lena Hou                   9 Penfield                  9.82   2 
129 Hanna Johnson              9 Pittsford Su              9.86   3 
130 Bianca Bowles             10 Greece Arcad              9.92   1 
131 Emily Kornack             11 Pittsford Su              9.96   2 
132 Maggie Swartz             10 Mercy                    10.03   2 
133 Pear Usen                 11 Pittsford Me             10.19   1 
134 Alexa Armstrong           10 Webster Schr             10.70   1 
135 Arionna Hudson            10 Eastridge                19.94  14 
 
Girls 300 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Tori Sears                12 Victor Centr             46.66  18  10   
  2 Cemanie Brown             11 Rush-Henriet             47.27  18   8   
  3 Adamaryz Vargas           10 Hilton                   47.76  18   6   
  4 Sarah Winfree              9 Pittsford Me             47.92  15   5   
  5 Amari Macartney           10 Brockport                48.04  17   4   
  6 Autumn Dukes              10 Gates-Chili              48.31  18   3   
  7 Jailah Lovett             10 Penfield                 49.00  17   2   
  8 Kyra Grooms               10 Victor Centr             49.05  18   1   
  9 Lindsay Raes              10 Penfield                 49.08  13 
 10 Olivia Hernick             9 Pittsford Me             49.48  17 
 11 Lilly Stroup              11 Brockport                49.50  17 
 12 Abby Harrington           10 Brighton                 49.54  16 
 13 Sydney Alloco              9 Hilton                   49.66  15 
 14 Meghan Robinson            9 Pittsford Me             49.79  15 
 15 Gaby Melendez             10 Victor Centr             49.84  18 
 16 Kara Taranto              10 Eastridge                49.98  13 
 17 Hannah Pfeifer             9 Gates-Chili              50.12  16 
 18 Alexandria Mendez         10 Brockport                50.18  16 
 19 Sanaa Wade                11 Pittsford Me             50.30  12 
 20 Ashanti Arnold             9 Edison Tech              50.38  12 
 21 Maggie Scholer             9 Pittsford Su             50.40  16 
 22 Aaliyah Pitoni             9 Churchville-             50.52  16 
 23 Kelly Cupo                10 Pittsford Su             50.55  17 
 24 Jenna O'Dell               8 Victor Centr             50.68  14 
 25 Sheamonnie Lee             9 Pittsford Me             50.72  12 
 26 Amy Sepulveda             10 Eastridge                50.83   9 
 27 Sequoia Howard            11 Greece Arcad             50.89  13 
 28 Chelsea Vanroo            11 Greece Arcad             50.89  14 
 29 Madeline Senall            9 Penfield                 51.06  12 
 30 Grace Verweire            10 Hilton                   51.37  14 
 31 Sydney Deninnis           10 Webster Schr             51.46   5 
 32 Christina Lukudu          11 Eastridge                51.61  13 
 33 Lacy Howe                  9 Pittsford Me             51.81  10 
 34 Emily Zazulak              9 Victor Centr             51.83  10 
 35 Hannah Fiorella           11 Eastridge                51.94  11 
 36 Morgan Hardy               9 Webster Thom             52.15  11 
 37 Elasia Lovett             10 Edison Tech              52.29   9 
 38 Alyssa Tarantelli          9 Victor Centr             52.32   6 
 39 Meaghan Nash              10 Spencerport              52.33  12 
 40 Bridget Flugel             9 Mercy                    52.38  10 
 41 Breanna Giacolone          9 Churchville-             52.40  11 
 42 Brynne Mittermeyer - Par  10 Churchville-             52.43   7 
 43 Gabriella Sartori          9 Mercy                    52.44  14 
 44 Quin Robinson-Elhassen    10 Victor Centr             52.59   8 
 45 Laura Ferris              10 Mercy                    52.72  10 
 46 Mackenzie Carney          10 Webster Schr             52.81  14 
 47 Skyler Weber               9 Mercy                    52.92  15 
 48 Cecelia Allchin           11 Churchville-             52.95   9 
 49 Trisha Taber              12 Webster Schr             53.09   8 
 50 Arionna Hudson            10 Eastridge                53.22   5 
 51 Kaitlyn Lepp               9 Hilton                   53.31   7 
 52 Claudia Rupprecht          9 Pittsford Me             53.37   8 
 53 Riley Gardner             10 Victor Centr             53.45   8 
 54 Ambria Helmer             10 Hilton                   53.46   8 
 55 Hannah Goodrich           11 Victor Centr             53.61   9 
 56 Elizabeth Scholer          9 Pittsford Su             53.76  11 
 57 DeJane Pile                9 Victor Centr             53.93   7 
 58 Peri Wivell                9 Pittsford Me             54.05   7 
 59 Madison Wainwright         9 Mercy                    54.09  13 
 60 Alexandria Goodrich        9 Victor Centr             54.31   5 
 61 Alexis Rogers              9 Victor Centr             54.41   5 
 62 Marah Fitzgerald          10 Pittsford Me             54.68   6 
 63 Miah Latvala              10 Greece Arcad             54.69   5 
 64 Bianca Laudise            10 Victor Centr             54.73   7 
 65 Emma Aken                  9 Penfield                 54.88  16 
 66 Lauren Kulesa              9 Victor Centr             54.98   6 
 67 Mira Phillips             11 Penfield                 55.10   7 
 68 Erica Beisheim            12 Victor Centr             55.45   4 
 69 Claire Wing                9 Penfield                 56.03   9 
 70 Samantha Coughlin         12 Spencerport              56.59   4 
 71 Cassidy Wiesmore          11 Churchville-             56.88   5 
 72 Jasmine Duran             10 Gates-Chili              57.20   6 
 73 Celina Vargas              9 Hilton                   57.75   3 
 74 Aaliyah Ramos              9 Eastridge                58.05   2 
 75 Kelsey Purcell             9 Victor Centr             58.31   4 
 76 Yarielis Del Valle        11 Eastridge                58.62   4 
 77 Annie Hou                 10 Penfield                 58.89   3 
 78 Rachel Doane               9 Pittsford Me             59.00   3 
 79 MiElena Rodriguez         10 Greece Arcad             59.31   3 
 80 London Barnes              9 Edison Tech              59.45   2 
 81 Lena Hou                   9 Penfield                 59.79   2 
 82 Kira Parr                 10 Rush-Henriet           1:00.12   2 
 83 Maggie Swartz             10 Mercy                  1:02.98   3 
 84 Madelyn Micket            10 Greece Arcad           1:03.95   1 
 85 Arika Stockie             11 Rush-Henriet           1:05.79   1 
 86 Yuki Inuzuka              10 Victor Centr           1:06.94   1 
 -- Anzeria Snow              10 Edison Tech                 DQ   6  inside the lane
 
Girls 600 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Payton Yelle              10 Penfield               1:52.58   3  10   
  2 Julia Bettin               9 Hilton                 1:53.40   3   8   
  3 Taylor Inman              11 Hilton                 1:53.72   3   6   
  4 Mackenzie Carney          10 Webster Schr           1:54.12   3   5   
  5 Hannah Pfeifer             9 Gates-Chili            1:56.19   3   4   
  6 Anisah Williams           11 Eastridge              1:56.21   3   3   
  7 Kristina Bevins           10 Eastridge              1:59.81   3   2   
  8 Abby Herman               10 Penfield               2:01.37   2   1   
  9 Sophia Gonzalez            9 Pittsford Su           2:01.52   3 
 10 Rachel Koonmen             9 Fairport               2:01.78   2 
 11 Abbey Smith                9 Pittsford Me           2:02.88   2 
 12 Cecelia Allchin           11 Churchville-           2:04.76   2 
 13 Airiel Pearlman           11 Penfield               2:07.86   1 
 14 Abby Cardilli             10 Penfield               2:08.18   2 
 15 Elizabeth Scholer          9 Pittsford Su           2:09.53   2 
 16 Anja Field                 9 Pittsford Su           2:10.20   1 
 17 Rachel Hill               10 Webster Thom           2:10.41   2 
 18 Cassidy Wiesmore          11 Churchville-           2:11.11   1 
 19 Avery Stevens              9 Rush-Henriet           2:15.42   1 
 20 Cherlyn Felle             11 Eastridge              2:17.54   2 
 21 Emily Beaumont            10 Eastridge              2:17.83   1 
 22 Nicole Cronin             10 Fairport               2:18.62   1 
 23 Jenna Golding             10 Eastridge              2:19.13   1 
 24 Paige Koss                12 Hilton                 2:19.43   1 
 25 Sydney Petrie             10 Eastridge              2:24.76   1 
 26 Ashley Detro              10 Eastridge              2:30.74   1 
 -- Jade Greene                9 Pittsford Su          X2:00.71   3 
 
Girls 1000 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Meghan Domroes            10 Penfield               3:22.51   2  10   
  2 Kayly Sichak               9 Hilton                 3:30.85   2   8   
  3 Dena Ramos                10 Fairport               3:30.96   2   6   
  4 Taylor Biata               9 Rush-Henriet           3:35.42   2   5   
  5 Elizabeth Ruhland         11 Churchville-           3:37.13   2   4   
  6 Taylor Matthews            9 Hilton                 3:38.53   2   3   
  7 Alyssa Lombardo            9 Hilton                 3:39.82   2   2   
  8 Kate Cappotelli            9 Pittsford Su           3:40.50   2   1   
  9 Lily Oliver               10 Rush-Henriet           3:41.93   2 
 10 Isabella Stavalone        11 Greece Arcad           3:44.98   2 
 11 Emily Frech                8 Greece Arcad           3:47.03   2 
 12 Marissa Mansfield         10 Hilton                 3:48.38   2 
 13 Emma Hammes               11 Brighton               3:50.76   2 
 14 Toula Elwell               9 Penfield               3:51.36   2 
 15 Elizabeth Egan             9 Fairport               3:53.59   1 
 16 Lindsey Hays               9 Penfield               3:59.42   1 
 17 Rachel Hill               10 Webster Thom           3:59.59   1 
 18 Emma Goettler              9 Pittsford Su           4:02.15   1 
 19 Delia McDade Clay         10 Brighton               4:02.21   2 
 20 Olivia Rosen               9 Brighton               4:09.23   1 
 21 Laney Sodoma              10 Brockport              4:12.42   1 
 22 Anna Rydelek              11 Rush-Henriet           4:15.17   1 
 23 Maeve Curry               10 Brockport              4:16.20   1 
 24 Hannah Seeger              9 Pittsford Su           4:30.15   1 
 25 Emily Dowler              12 Brighton               4:34.59   1 
 26 Hope Wilbur                9 Brockport              4:37.55   1 
 27 Nicoletta Lambrianidis    11 Gates-Chili            4:57.42   1 
 
Girls 1500 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Candace Tytler             7 Irondequoit            5:33.03   10   
  2 Anna Tenebruso            10 Churchville-           5:44.32    8   
  3 Allison Heltz             10 Victor Centr           5:44.72    6   
  4 Abby Goodman              11 Rush-Henriet           5:46.72    5   
  5 Kylie Smith               10 Churchville-           5:49.10    4   
  6 Annalee Capuano            7 Irondequoit            5:49.31    3   
  7 Liliana Rucci             11 Victor Centr           5:53.31    2   
  8 Anna Bausch                9 Pittsford Su           5:57.50    1   
  9 Riley Johnson             10 Hilton                 5:58.09  
 10 Rebecca Marciano          11 Victor Centr           6:01.01  
 11 Brianna Dresbach          11 Webster Thom           6:04.33  
 12 Jessica Pauly             10 Hilton                 6:26.97  
 13 Kara Brewer                8 Gates-Chili            6:45.46  
 14 Brooke Hotalin             9 Spencerport            6:54.17  
 15 Lillian Vandenberg        11 Hilton                 7:03.47  
 
Girls 3000 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Elizabeth Wessman          8 Hilton                12:21.87   10   
  2 Cheyenne Vorndran         10 Greece Arcad          12:40.08    8   
 
Girls 55 Meter Hurdles AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Madison Wainwright         9 Mercy                    10.54   4  10   
  2 Tori Sears                12 Victor Centr             10.61   4   8   
  3 Alexandria Mendez         10 Brockport                10.77   4   6   
  4 Jenna O'Dell               8 Victor Centr             10.87   4   5   
  5 Kiari Rufus               10 Spencerport              10.88   4   4   
  6 Serena Uhl                12 Victor Centr             10.89   4   3   
  7 Brynne Mittermeyer - Par  10 Churchville-             10.96   3   2   
  8 Gabriella Sartori          9 Mercy                    11.09   3   1   
  9 Julia Schofield            9 Mercy                    11.15   3 
 10 Madeline Senall            9 Penfield                 11.19   3 
 11 Alexa Lane                 9 Hilton                   11.22   3 
 12 Allison Goodman            9 Rush-Henriet             11.27   2 
 13 Phanyzha Norris           10 Greece Arcad             11.37   3 
 14 Hannah Fiorella           11 Eastridge                11.41   3 
 15 Anna Burkhartzmeyer        9 Brockport                11.41   2 
 16 Emma Fiorella              8 Eastridge                11.45   2 
 17 Vani Shukla               10 Webster Thom             11.46   2 
 18 Ashley Cocca              11 Rush-Henriet             11.49   1 
 19 Hannah James               9 Fairport                 12.11   1 
 20 Autumn Dukes              10 Gates-Chili              12.15   3 
 21 Lauren Hughes              9 Churchville-             12.27   2 
 22 Olivia Keefe               9 Churchville-             12.46   1 
 23 Faith Ferris               9 Brockport                13.55   2 
 24 Meaghan Nash              10 Spencerport              14.53   1 
 
Girls 4x200 Meter Relay AB
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Victor Central  'A'                                 2:02.49   3  10   
  2 Pittsford Sutherland  'A'                           2:03.13   3   8   
  3 Brockport  'A'                                      2:04.34   2   6   
  4 Penfield  'A'                                       2:04.38   2   5   
  5 Hilton  'A'                                         2:04.67   3   4   
  6 Spencerport  'A'                                    2:06.74   2   3   
  7 Pittsford Mendon  'B'                               2:09.46   2   2   
  8 Edison Tech  'A'                                    2:10.31   1   1   
  9 Rush-Henrietta  'A'                                 2:11.47   3 
 10 Mercy  'A'                                          2:20.96   1 
 11 Pittsford Mendon  'A'                               2:21.42   1 
 
Girls 4x400 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Hilton  'A'                                         4:44.84   10   
  2 Penfield  'A'                                       4:55.92    8   
  3 Pittsford Mendon  'A'                               4:59.55    6   
  4 Eastridge  'A'                                      4:59.79    5   
  5 Rush-Henrietta  'A'                                 5:12.17    4   
  6 Mercy  'A'                                          5:17.47    3   
 
Girls 4x800 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Hilton  'A'                                        11:34.75   10   
  2 Pittsford Sutherland  'A'                          11:43.69    8   
  3 Victor Central  'A'                                12:17.75    6   
  4 Penfield  'A'                                      12:42.89    5   
  5 Eastridge  'A'                                     14:14.14    4   
 
Girls High Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Makenzie Sliker           10 Webster Schr           4-06.00   10   
  2 Claudia Rupprecht          9 Pittsford Me           4-04.00    8   
  3 Olivia Hernick             9 Pittsford Me          J4-04.00    6   
  4 Phanyzha Norris           10 Greece Arcad          J4-04.00    5   
  5 Alea Stolzenberger        11 Hilton                 4-02.00    3.50
  5 Tatum Faucher              9 Spencerport            4-02.00    3.50
  7 Leah Grego                 9 Brockport              4-00.00    2   
  8 Ines Alzate               10 Hilton                 3-09.00    1   
  9 Miah Latvala              10 Greece Arcad          J3-09.00  
 10 Madison Klingebiel        10 Pittsford Me           3-06.00  
 -- Cassidy Herrera            8 Eastridge                   NH  
 -- Kaitlyn Lepp               9 Hilton                      NH  
 
Girls Pole Vault AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mackenzie Muckey          10 Gates-Chili            7-03.00    9   
  1 Rebecca Richmond          11 Hilton                 7-03.00    9   
  3 Carly Bender              11 Penfield               7-00.00    6   
  4 Talia Despian             11 Pittsford Me           6-06.00    4.50
  4 Taylor Stolberg           11 Brighton               6-06.00    4.50
  6 Lindsay Raes              10 Penfield               6-00.00    2   
  6 Hannah Haims               9 Pittsford Me           6-00.00    2   
  6 Sithembile (Thimbe) Chis  10 Penfield               6-00.00    2   
  9 Carley DeBiase            10 Mercy                  5-06.00  
  9 Michelina Houlihan        11 Spencerport            5-06.00  
  9 Katelyn Dang              10 Rush-Henriet           5-06.00  
 -- Grace Longabaugh          11 Rush-Henriet                NH  
 -- Madigan Lublin             9 Penfield                    NH  
 -- Reegan Mitchell           11 Gates-Chili                 NH  
 -- Camille Cosmiano          11 Rush-Henriet                NH  
 -- Katherine Campbell        12 Penfield                    NH  
 -- Kristen Kukfa             12 Penfield                    NH  
 -- Sian MacKenzie             9 Penfield                    NH  
 -- Sophie Turner             10 Penfield                    NH  
 
Girls Long Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Adriana Kirk               9 Hilton                13-02.50   10   
  2 Lacy Howe                  9 Pittsford Me          13-01.50    8   
  3 Abbie Wojtas              10 Webster Schr          12-09.25    6   
  4 Katelyn Dang              10 Rush-Henriet          12-06.25    5   
  5 Olivia Hernick             9 Pittsford Me          12-03.75    4   
  6 Sarah Crumley             12 Webster Thom          12-03.00    3   
  7 Julia Schofield            9 Mercy                 12-02.75    2   
  8 Jane Trybulski             9 Penfield              11-09.50    1   
  9 Faith Ferris               9 Brockport             11-09.25  
 10 Paige Zimmermann           9 Webster Schr          11-07.00  
 11 Makayla Lawerence         10 Greece Arcad          11-06.25  
 12 Anna Cavuoto              11 Penfield              11-05.75  
 13 Makenzie Sliker           10 Webster Schr          11-05.50  
 14 Sarah Cavacos             10 Mercy                 11-04.50  
 15 Shae Risley               10 Fairport              10-09.00  
 16 Jocelyn Rajaphoumy         9 Webster Schr          10-08.00  
 17 Tori Kogler               11 Penfield              10-06.75  
 18 Malini Chanthabandith      9 Webster Schr          10-03.00  
 18 Karissa Nesbitt            9 Webster Schr          10-03.00  
 20 Sofia Vercruysse          11 Penfield              10-02.75  
 21 Bianca Bowles             10 Greece Arcad           9-03.00  
 22 Tyler Aser                 9 Webster Schr           9-02.00  
 -- Laura Clar                 9 Churchville-              FOUL  
 
Girls Triple Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Adriana Kirk               9 Hilton                28-02.00   10   
  2 Hannah Mance               9 Churchville-          27-11.00    8   
  3 Serena Washburn           11 Penfield              25-08.75    6   
  4 Nandini Sud                9 Pittsford Me          25-00.50    5   
  5 Sarah Crumley             12 Webster Thom          24-07.25    4   
 -- Rebecca Richmond          11 Hilton                    FOUL  
 
Girls Shot Put AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alana Britton             10 Brighton              26-00.25   10   
  2 Kyrah Graham              10 Brighton              25-08.25    8   
  3 Jami Rose                 11 Hilton                25-05.25    6   
  4 Kirtana Subramaniam        9 Rush-Henriet          24-01.75    5   
  5 Macayla Stahl             10 Webster Schr          23-06.25    4   
  6 Nicole Sarlo              11 Hilton                22-04.75    3   
  7 Annie Glenning             9 Pittsford Su          22-04.25    2   
  8 Isabella High             10 Pittsford Su          22-03.25    1   
  9 Loryn Tisdale              9 Rush-Henriet          22-01.00  
 10 Moira Stapleton           11 Penfield              21-10.50  
 11 Chanya Bryant              9 Rush-Henriet          21-08.50  
 12 Miranda Albarran           9 Pittsford Su          21-07.25  
 13 Alexis Holleran           10 Penfield              21-03.75  
 14 Faith Ferris               9 Brockport             20-11.25  
 15 Nidia Baby                10 Pittsford Me          20-06.00  
 16 Chloe Byerts               9 Webster Schr          20-05.75  
 17 Kailan Johnson             9 Hilton                20-04.25  
 18 Daniela Mancini           10 Victor Centr          20-04.00  
 19 Kelsey Cormack            11 Penfield              20-02.25  
 20 Alanah Rucker              9 Edison Tech           19-08.50  
 21 Kiara Tarricone           11 Rush-Henriet          19-08.25  
 22 Grace Wood                10 Spencerport           19-07.25  
 23 Julissa Valdez            11 Pittsford Su          19-05.00  
 24 Sara Morcos                9 Rush-Henriet          19-04.50  
 25 Sophie Turner             10 Penfield              19-01.75  
 26 Kassy Arujunan            10 Webster Schr          19-00.00  
 27 Ereny Morcos               9 Rush-Henriet          18-11.25  
 28 Katelyn Reifsnyder        11 Victor Centr          18-09.50  
 29 Sarah Hamdan              10 Pittsford Me          18-07.00  
 30 Barbara Buck               9 Penfield              18-06.00  
 31 Allison Wilson            11 Rush-Henriet          18-02.00  
 32 Taylor Stolberg           11 Brighton              17-11.25  
 33 Brynlee Worden            11 Brighton              17-10.25  
 34 Rose Reed                 11 Rush-Henriet          17-09.25  
 35 Madison Klingebiel        10 Pittsford Me          16-09.00  
 36 Alexa Armstrong           10 Webster Schr          16-04.25  
 37 Lilly Nguyen              10 Penfield              15-07.25  
 38 Rachel Smith              12 Brockport             10-03.75  
 
Girls Weight Throw AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Savannah Martin           10 Gates-Chili           24-03.00   10   
  2 Kiara Tarricone           11 Rush-Henriet          23-08.50    8   
  3 Barbara Buck               9 Penfield              22-06.75    6   
  4 Macayla Stahl             10 Webster Schr          22-05.25    5   
  5 Annie Glenning             9 Pittsford Su          21-11.00    4   
  6 Kirtana Subramaniam        9 Rush-Henriet          21-07.75    3   
  7 Alexis Holleran           10 Penfield              21-07.25    2   
  8 Isabella High             10 Pittsford Su          21-03.25    1   
  9 Allison Wilson            11 Rush-Henriet          20-05.25  
 10 Chloe Byerts               9 Webster Schr          19-07.00  
 11 Nidia Baby                10 Pittsford Me          19-05.50  
 12 Daniela Mancini           10 Victor Centr          19-03.00  
 13 Katelyn Reifsnyder        11 Victor Centr          18-10.00  
 14 Chanya Bryant              9 Rush-Henriet          18-05.75  
 15 Moira Stapleton           11 Penfield              17-06.50  
 16 Lilly Nguyen              10 Penfield              17-02.75  
 17 Rachel Smith              12 Brockport             16-08.25  
 18 Kailan Johnson             9 Hilton                15-04.75  
 19 Kelsey Cormack            11 Penfield              12-00.50  
 
Girls 1500 Meter Race Walk AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Marissa Mansfield         10 Hilton                 9:24.57   10   
  2 Ainsley Altfather         10 Penfield               9:37.76    8   
  3 Kailey Evanowsky          10 Mercy                  9:41.36    6   
  4 Sarah Cavacos             10 Mercy                  9:42.03    5   
  5 Lily Holt                 10 Hilton                 9:56.87    4   
  6 Madilyn Rodas              9 Hilton                10:01.88    3   
  7 Nicoletta Lambrianidis    11 Gates-Chili           10:33.33    2   
  8 Gillian Anderson          10 Mercy                 10:45.22    1   
  9 Skylar Bode               10 Hilton                10:51.37  
 10 Miranda Albarran           9 Pittsford Su          11:43.36  
 
Girls 55 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Camryn Buck                9 Batavia                   8.12   7  10   
  2 Natalie Bigelow           12 Batavia                   8.18   7   8   
  3 Caitlin Kingston          10 Batavia                   8.28   7   6   
  4 Nia Black                  9 Wayne Centra              8.34   7   5   
  5 Maisie Powers             10 Clyde-Savann              8.43   7   4   
  6 Hannah Gualtieri          10 Notre Dame-B              8.60   6   3   
  7 Breanna Bowman             9 Wayne Centra              8.67   7   2   
  8 Marie Rogers              10 Midlakes                  8.68   5   1   
  9 I'Neesha Morris           11 Sodus Centra              8.70   7 
 10 Anaka Landrigan            9 Wayne Centra              8.72   6 
 11 Julia Secor               10 Clyde-Savann              8.75   6 
 12 Sydney Trabold            12 Wayne Centra              8.75   7 
 13 Sydney Ingalls             9 Palmyra-Mace              8.79   6 
 14 Macie Janto                9 Palmyra-Mace              8.80   5 
 15 Alexandra Christman        9 Palmyra-Mace              8.92   5 
 16 Kaitlyn Lewis              9 Wayne Centra              8.94   6 
 17 Caroline Hubble            9 Bishop Kearn              8.96   5 
 18 Sarah Rennie              12 Waterloo                  9.01   4 
 19 Rachel Shoots             10 Romulus                   9.01   5 
 20 Jennifer Girard           12 Wayne Centra              9.11   5 
 21 Michaela Johnstone        11 Wayne Centra              9.14   5 
 22 Alecia Strickand           9 Hornell                   9.19   3 
 23 Sophia Matla              12 LeRoy                     9.20   6 
 24 Anita Fuentes             10 Romulus                   9.25   4 
 25 Mia Newman                10 Wayne Centra              9.29   4 
 26 Isabella Sherron           9 Aquinas Inst              9.31   5 
 27 Elizabeth Purdum           9 Wayne Centra              9.38   4 
 28 Giavanna Sylvester         9 Wayne Centra              9.42   4 
 29 Kaitlyn Vitale             9 Palmyra-Mace              9.45   3 
 30 Kate Shoots               12 Romulus                   9.46   4 
 31 Alexandra Rosell           9 Hornell                   9.50   3 
 32 Alexandra Erskine         11 Romulus                   9.78   3 
 33 Grace Doyle               10 Midlakes                  9.80   3 
 34 Angie Caceres             11 Batavia                   9.82   2 
 35 Amy Borisuk               10 Marcus Whitm              9.83   3 
 36 Emily Keefer               9 Honeoye Cent              9.98   1 
 37 Teodora Jelusic           12 Palmyra-Mace             10.02   3 
 38 Winsome Conley            10 School witho             10.06   2 
 39 Zoe White                 11 Wayne Centra             10.07   3 
 40 Angel Severson             9 Midlakes                 10.13   1 
 41 Gabby Jansen              10 Midlakes                 10.14   2 
 42 Rosey Correa              10 East Rochest             10.30   4 
 43 Maggie Martin              9 Bishop Kearn             10.31   2 
 44 Maddie Faraut             12 Honeoye Cent             10.35   1 
 45 Kaylee Gonyou             12 Clyde-Savann             10.39   1 
 
Girls 300 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Caitlin Kingston          10 Batavia                  49.23   6  10   
  2 Breanna Bowman             9 Wayne Centra             50.54   6   8   
  3 Nia Black                  9 Wayne Centra             51.16   6   6   
  4 I'Neesha Morris           11 Sodus Centra             52.32   6   5   
  5 Jennifer Adler             9 East Rochest             53.32   6   4   
  6 Alecia Strickand           9 Hornell                  53.78   5   3   
  7 Jennifer Girard           12 Wayne Centra             54.12   5   2   
  8 Sarah Griffith            10 East Rochest             55.42   5   1   
  9 Sophia Matla              12 LeRoy                    55.71   2 
 10 Marie Rogers              10 Midlakes                 55.86   3 
 11 Kaitlyn Lewis              9 Wayne Centra             55.92   5 
 12 Rosey Correa              10 East Rochest             56.11   4 
 13 Sarah Rennie              12 Waterloo                 56.18   4 
 14 Sydney VanVleck           10 Clyde-Savann             57.23   4 
 15 Mia Newman                10 Wayne Centra             58.00   3 
 16 Isabella Sherron           9 Aquinas Inst             58.08   3 
 17 Kara Jones                10 Midlakes                 58.08   3 
 18 Giavanna Sylvester         9 Wayne Centra             58.73   3 
 19 Teodora Jelusic           12 Palmyra-Mace           1:00.99   2 
 20 Angie Caceres             11 Batavia                1:01.93   2 
 21 Gabby Jansen              10 Midlakes               1:03.12   1 
 22 Rachel Coates             10 Red Jacket             1:04.20   2 
 23 Zoe White                 11 Wayne Centra           1:07.49   1 
 24 Kaylee Gonyou             12 Clyde-Savann           1:09.10   1 
 
Girls 600 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hailey Eckdahl            12 LeRoy                  2:02.50   10   
  2 Sarah Griffith            10 East Rochest           2:03.96    8   
  3 Sydney Trabold            12 Wayne Centra           2:04.12    6   
  4 Megan Smith                9 Batavia                2:06.70    5   
  5 Macie Janto                9 Palmyra-Mace           2:07.04    4   
  6 Gracie Hullings           11 Marcus Whitm           2:07.63    3   
  7 Emily Keefer               9 Honeoye Cent           2:11.85    2   
  8 Summer Kier                9 East Rochest           2:13.24    1   
  9 Guye Shoda                 9 East Rochest           2:14.90  
 10 Amy Borisuk               10 Marcus Whitm           2:15.52  
 11 Ashley Gillette            9 Hornell                2:18.70  
 12 Rachel Shoots             10 Romulus                2:23.02  
 
Girls 1000 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jenna Thompson             9 Wayne Centra           3:54.56   10   
  2 Megan Rice                10 Clyde-Savann           3:59.04    8   
  3 Ellie Gorall              12 Honeoye Cent           4:04.39    6   
  4 Alexandra Sconzo          10 Clyde-Savann           4:31.24    5   
 
Girls 1500 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Allie Harford             10 Marcus Whitm           5:50.63   10   
  2 Emma MacDowell            10 Marcus Whitm           6:00.95    8   
  3 Jenna Thompson             9 Wayne Centra           6:01.50    6   
  4 Caitlin Catholdi          11 Waterloo               6:16.04    5   
 
Girls 3000 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Katie O'Neill              9 Wayne Centra          13:19.69   10   
  2 Maggie Andersen            9 Batavia               13:46.05    8   
 
Girls 55 Meter Hurdles CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kaitlyn Vitale             9 Palmyra-Mace             11.71   10   
  2 Emma MacDowell            10 Marcus Whitm             11.77    8   
  3 Jessica Meyer              9 Waterloo                 12.00    6   
  4 Alyssa Taft               11 Sodus Centra             13.29    5   
 
Girls 4x200 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Wayne Central  'A'                                  2:06.80   10   
  2 Batavia  'A'                                        2:09.93    8   
  3 Palmyra-Macedon  'A'                                2:19.04    6   
  4 East Rochester  'A'                                 2:20.70    5   
 
Girls High Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gracie Hullings           11 Marcus Whitm           4-02.00   10   
  2 Megan Smith                9 Batavia                3-09.00    8   
 
Girls Pole Vault CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Allie Harford             10 Marcus Whitm           6-00.00   10   
  2 Sienna Petrino            10 Wayne Centra           5-06.00    8   
 -- Hailey Eckdahl            12 LeRoy                       NH  
 -- Cassandra Barr            11 Palmyra-Mace                NH  
 
Girls Long Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Audrey Quinn              11 Palmyra-Mace          12-06.50   10   
  2 Natalie Bigelow           12 Batavia               12-06.25    8   
  3 Jessica Meyer              9 Waterloo              12-00.50    6   
  4 Jennifer Adler             9 East Rochest          12-00.25    5   
  5 Summer Kier                9 East Rochest          11-10.50    4   
  6 Sydney Ingalls             9 Palmyra-Mace          11-09.50    3   
  7 Kara Jones                10 Midlakes              11-06.25    2   
  8 Elizabeth Purdum           9 Wayne Centra          10-04.00    1   
  9 Alexandra Christman        9 Palmyra-Mace          10-02.25  
  9 Maya Rush                  9 Wayne Centra          10-02.25  
 11 Alexandra Rosell           9 Hornell               10-00.25  
 12 Ashley Gillette            9 Hornell                9-07.00  
 -- Camryn Buck                9 Batavia                   FOUL  
 
Girls Triple Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Audrey Quinn              11 Palmyra-Mace          26-03.00   10   
  2 Sienna Petrino            10 Wayne Centra          25-02.75    8   
  3 Anaka Landrigan            9 Wayne Centra          24-11.00    6   
 
Girls Shot Put CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bethany Ovenshire         10 Waterloo              24-07.00   10   
  2 Michaela Johnstone        11 Wayne Centra          23-04.00    8   
  3 Kaya Lani Panneitz        10 Wayne Centra          23-01.25    6   
  4 Katy Coyne                11 Red Jacket            22-04.50    5   
  5 Zoe Rose                  12 Aquinas Inst          22-00.50    4   
  6 Alexis Stork              11 Batavia               21-08.00    3   
  7 Shyanne Bennett           12 Romulus               20-11.00    2   
  8 Maggie Andersen            9 Batavia               20-05.00    1   
  9 Alexandra Erskine         11 Romulus               20-04.25  
 10 Bailey Mahoney            11 Midlakes              19-11.50  
 11 Jaliyah Jones              9 Bishop Kearn          19-10.25  
 12 Grace Sobus                9 Waterloo              19-04.75  
 13 Elizabeth Thomas           9 Waterloo              19-04.00  
 14 Paige Buck                11 Romulus               18-08.50  
 15 Maddie Faraut             12 Honeoye Cent          18-00.00  
 16 Cassandra Barr            11 Palmyra-Mace          17-09.00  
 17 Grace Kime                 9 Waterloo              17-07.25  
 18 Maggie Martin              9 Bishop Kearn          17-06.75  
 19 Kate Shoots               12 Romulus               17-04.75  
 20 Grace Doyle               10 Midlakes              17-03.00  
 21 Anita Fuentes             10 Romulus               16-05.75  
 22 Annabelle Eyrich           9 Clyde-Savann          16-05.00  
 23 Angel Severson             9 Midlakes              13-06.50  
 
Girls Weight Throw CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kaya Lani Panneitz        10 Wayne Centra          20-11.50   10   
  2 Alexis Stork              11 Batavia               20-03.00    8   
  3 Katy Coyne                11 Red Jacket            20-01.25    6   
  4 Elizabeth Thomas           9 Waterloo              18-05.50    5   
  5 Zoe Rose                  12 Aquinas Inst          17-02.00    4   
  6 Grace Kime                 9 Waterloo              17-01.25    3   
  7 Grace Sobus                9 Waterloo              16-03.25    2   
  8 Shyanne Bennett           12 Romulus               16-00.50    1   
  9 Bethany Ovenshire         10 Waterloo              15-10.25  
 10 Paige Buck                11 Romulus               13-05.75  
 
Girls 1500 Meter Race Walk CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Maya Rush                  9 Wayne Centra           9:42.96   10   
  2 Ellie Gorall              12 Honeoye Cent           9:56.07    8   
  3 Maya Rademacker           10 Notre Dame-B          10:24.94    6   
  4 Madelene Beard             9 Red Jacket            10:25.54    5   
  5 Alyssa Taft               11 Sodus Centra          11:44.58    4   
  6 Julie Caceres             10 Batavia               11:44.99    3   
 
Girls 55 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jaylen Rhone               8 Northstar Ch              8.12   7  10   
  2 Amelia Beckman             8 Batavia                   8.22   7   8   
  3 Cianna Burr                7 Sodus Centra              8.40   7   6   
  4 Sierra Doody               7 Webster Schr              8.46   7   5   
  5 Aionna Johnson             8 Palmyra-Mace              8.53   7   4   
  6 Ailena Reynolds-Diaz       7 Palmyra-Mace              8.56   7   3   
  7 Zachaiah Singletary        8 East Rochest              8.57   7   2   
  8 Rorie DiLaura              8 Batavia                   8.58   7   1   
  9 Laure Jung                 7 Hornell                   8.60   6 
 10 Kristy Sulkowski           8 Newark                    8.60   5 
 11 Natalie Bates              7 Newark                    8.74   6 
 12 Janai McCullough           8 East Rochest              8.76   6 
 13 Peyton Shales              8 Wayne Centra              8.77   6 
 14 Ashley LeClaire            7 Webster Schr              8.78   6 
 15 Jaidan Odorisi             7 Mercy                     8.82   6 
 16 Heather Weaver             8 Palmyra-Mace              8.83   5 
 17 Sadie DeTaeye              8 Newark                    8.85   6 
 18 Elena Falbo                7 Webster Schr              8.89   5 
 19 Sophie Fulton              7 Batavia                   8.91   5 
 20 Lizzie Thomas              7 Honeoye Cent              8.94   5 
 21 Anaya Baptiste             8 Northstar Ch              8.98   5 
 22 Grace Moyer                8 Palmyra-Mace              9.10   4 
 23 Nolani Davidson            7 Aquinas Inst              9.11   4 
 24 Sydney Cuyler              7 Mercy                     9.15   4 
 25 Gabby Muniz                7 Hornell                   9.17   4 
 26 Samantha Bloch             8 Webster Schr              9.26   5 
 27 Danielle Schultz           8 Honeoye Cent              9.45   4 
 28 Omelia Frink               8 Wayne Centra              9.45   3 
 29 Isabelle Ferrara           7 Mercy                     9.47   4 
 30 Yolanda Pozos              8 Sodus Centra              9.53   3 
 31 Aaliyah Martinez           8 Sodus Centra              9.53   3 
 32 Leah Dennison              7 Webster Schr              9.58   4 
 33 Natalie Wessie             7 Sodus Centra              9.62   3 
 34 Christina France           7 Northstar Ch              9.67   3 
 35 Meghan Leiter              8 Palmyra-Mace              9.80   3 
 36 Joianna Mazur              8 Red Jacket                9.80   2 
 37 Mary Jane                  7 Bishop Kearn              9.89   2 
 38 Mackensie Daniel           7 Webster Schr              9.96   3 
 39 Emma Herkeens              7 East Rochest             10.25   1 
 40 Isabella Padilla           7 Northstar Ch             10.29   2 
 41 Valerie Davis              8 East Rochest             10.41   2 
 
Girls 300 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Aubrey Runkle              8 Wayne Centra             46.32  10  10   
  2 Alanna Jordan              8 Mercy                    48.75  10   8   
  3 Natalie Bates              7 Newark                   48.83  10   6   
  4 Aionna Johnson             8 Palmyra-Mace             49.12   9   5   
  5 Evelyse Johnson            8 East Rochest             49.37  10   4   
  6 Peyton Shales              8 Wayne Centra             50.22   8   3   
  7 Journey Dixon              7 Aquinas Inst             50.46  10   2   
  8 Zachaiah Singletary        8 East Rochest             50.63   9   1   
  9 Carly Gross                8 Wayne Centra             50.81   8 
 10 Emma Robbins               8 Newark                   50.96   8 
 11 Caitlin Schojan            8 Wayne Centra             51.42   9 
 12 Anna Costello              8 Mercy                    51.52   8 
 13 Sadie DeTaeye              8 Newark                   51.54   9 
 14 Megan Allen                8 Mercy                    51.99   8 
 15 Ashley LeClaire            7 Webster Schr             52.49   8 
 16 Janai McCullough           8 East Rochest             52.73   7 
 17 Rorie DiLaura              8 Batavia                  53.59  10 
 18 Jaidan Odorisi             7 Mercy                    54.25   6 
 19 Anaya Baptiste             8 Northstar Ch             54.64   6 
 20 Heather Weaver             8 Palmyra-Mace             54.90   6 
 21 Omelia Frink               8 Wayne Centra             54.92   5 
 22 Chloe Torres-Brown         8 Batavia                  55.14   4 
 23 Jaylen Rhone               8 Northstar Ch             56.07   7 
 24 Mackensie Ramsey           7 Webster Schr             56.14   5 
 25 Olivia Hussar              7 Batavia                  57.22   4 
 26 Aaliyah Martinez           8 Sodus Centra             57.46   3 
 27 Elena Falbo                7 Webster Schr             57.54   5 
 28 Sydney Cuyler              7 Mercy                    57.69   6 
 29 Rebekah Daniszewski        8 Batavia                  58.05   1 
 30 Akon Awuok                 7 Bishop Kearn             58.70   5 
 31 Emma Acebo                 7 Bishop Kearn             59.25   3 
 32 Natalie Wessie             7 Sodus Centra           1:00.38   4 
 33 Nolani Davidson            7 Aquinas Inst           1:01.27   3 
 34 Joianna Mazur              8 Red Jacket             1:01.53   4 
 35 Yolanda Pozos              8 Sodus Centra           1:01.80   3 
 36 Christina France           7 Northstar Ch           1:01.81   3 
 37 Tate Fonda                 8 Batavia                1:02.03   2 
 38 Giana Lombardo             7 Mercy                  1:04.57   2 
 39 Isabella Lara-Garcia       7 Newark                 1:04.84   2 
 40 Mackensie Daniel           7 Webster Schr           1:05.26   2 
 41 Isabella Padilla           7 Northstar Ch           1:05.70   1 
 42 Katelyn Kepler             7 Newark                 1:09.99   2 
 43 Rebecka VanArsdale         8 Waterloo               1:10.17   1 
 
Girls 600 Meter Run Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mallory Sullivan           8 Mercy                  1:52.40   2  10   
  2 Kelly Ferris               8 Mercy                  1:54.93   2   8   
  3 Netasha McIntosh           8 Hornell                1:56.10   2   6   
  4 Shea Netti                 7 Mercy                  1:56.54   2   5   
  5 Madeline Ugine             8 Webster Schr           1:56.92   2   4   
  6 Caitlin Schojan            8 Wayne Centra           1:57.20   2   3   
  7 Isabella Bondi             7 Mercy                  1:59.03   2   2   
  8 Emma Robbins               8 Newark                 2:03.40   2   1   
  9 Journey Dixon              7 Aquinas Inst           2:04.22   2 
 10 Jenna Allen                7 Sodus Centra           2:04.25   2 
 11 Samantha Bloch             8 Webster Schr           2:05.16   2 
 12 Megan Lana                 8 Mercy                  2:05.68   2 
 13 Mackensie Ramsey           7 Webster Schr           2:07.58   1 
 14 Isabelle Ferrara           7 Mercy                  2:09.69   1 
 15 Sage Butler                7 Marion                 2:15.03   1 
 16 Elizabeth Kingston         8 Batavia                2:15.11   1 
 17 Courtney Bailey            8 Hornell                2:16.84   1 
 18 Akon Awuok                 7 Bishop Kearn           2:20.28   1 
 19 Gabrielle Bailey           7 Hornell                2:23.38   1 
 20 Emma Acebo                 7 Bishop Kearn           2:25.36   1 
 
Girls 1000 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Rachel Dennie              7 Wayne Centra           3:32.08   10   
  2 Madeline Ugine             8 Webster Schr           3:42.08    8   
  3 Jamie Laemlein             8 Mercy                  3:46.44    6   
  4 Anna Fetter                8 Mercy                  3:46.54    5   
  5 Naveena Dvonch             8 Mercy                  3:47.31    4   
  6 Ailena Reynolds-Diaz       7 Palmyra-Mace           3:55.50    3   
  7 Evelyse Johnson            8 East Rochest           3:56.23    2   
  8 Kelly Laemlein             8 Mercy                  4:04.68    1   
  9 Giana Lombardo             7 Mercy                  4:09.51  
 10 Alyssa Ognibene            8 Batavia                4:09.66  
 11 Jianna Torcello            8 Batavia                4:42.68  
 12 Isabella Lara-Garcia       7 Newark                 4:48.03  
 13 Rebecka VanArsdale         8 Waterloo               4:54.77  
 
Girls 1500 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sierra Doody               7 Webster Schr           5:39.51   10   
  2 Rachel Dennie              7 Wayne Centra           5:42.68    8   
  3 Emma Spagnola              7 Mercy                  5:46.08    6   
  4 Carter Browne              8 Hornell                5:48.10    5   
  5 Alaska Dunstan             8 Wayne Centra           5:57.91    4   
  6 Leah Lloyd                 8 Palmyra-Mace           6:14.63    3   
  7 Ainslie McCorry            7 Mercy                  6:15.48    2   
  8 Maya Ciociola              8 Batavia                6:38.06    1   
  9 Hope Sherman               8 Batavia                6:49.31  
 
Girls 55 Meter Hurdles Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Cianna Burr                7 Sodus Centra              9.85   2  10   
  2 Jenna Allen                7 Sodus Centra             10.38   2   8   
  3 Zoe Cronmiller             8 Mercy                    10.80   2   6   
  4 Kelly Laemlein             8 Mercy                    11.11   2   5   
  5 Megan Lana                 8 Mercy                    11.19   2   4   
  6 Lily Miller                7 Batavia                  11.42   2   3   
  7 Olivia Halpin              7 Batavia                  12.52   1   2   
  8 Tate Fonda                 8 Batavia                  14.32   1   1   
  9 Olivia Hussar              7 Batavia                  14.36   1 
 
Girls 4x200 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Mercy  'B'                                          2:07.62   10   
  2 Eastridge  'A'                                      2:08.46    8   
  3 Webster Schroeder  'C'                              2:09.65    6   
  4 Batavia  'D'                                        2:09.71    5   
 
Girls 4x400 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Wayne Central  'A'                                  4:41.29   10   
  2 Mercy  'B'                                          4:58.05    8   
  3 Batavia  'A'                                        5:12.59    6   
 
Girls 4x800 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                       13:04.71   10   
 
Girls High Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gavin Konieczny            7 Batavia                4-00.00   10   
  2 Aubrey Runkle              8 Wayne Centra          J4-00.00    8   
  3 Leah Lloyd                 8 Palmyra-Mace          J4-00.00    6   
  4 Lizzie Thomas              7 Honeoye Cent           3-09.00    5   
  5 Gabby Muniz                7 Hornell               J3-09.00    4   
  6 Laure Jung                 7 Hornell                3-06.00    2.50
  6 Makayla Andolora           7 Batavia                3-06.00    2.50
  8 Hope Sherman               8 Batavia               J3-06.00    1   
 -- Emma Spagnola              7 Mercy                       NH  
 
Girls Long Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alanna Jordan              8 Mercy                 13-03.50   10   
  2 Amara Koch                 8 Batavia               12-09.00    8   
  3 Delcina Cassidy            8 LeRoy                 12-06.50    6   
  4 Danielle Schultz           8 Honeoye Cent          12-03.50    5   
  5 Morgan Murray              7 Batavia               12-03.00    4   
  6 Kaleen Anderson            8 Palmyra-Mace          12-02.00    3   
  7 Eden Correa-Godsey         7 Palmyra-Mace          12-01.75    2   
  8 Piper Harloff              8 Batavia               11-00.00    1   
  9 Madison Brandes            7 LeRoy                 10-07.00  
 10 Meghan Leiter              8 Palmyra-Mace          10-03.00  
 11 Lea Black                  8 Palmyra-Mace           9-11.00  
 12 Valerie Davis              8 East Rochest           9-09.00  
 13 Sage Butler                7 Marion                 9-05.50  
 14 Emma Herkeens              7 East Rochest           7-07.25  
 
Girls Triple Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kelly Ferris               8 Mercy                 28-04.25   10   
  2 Delcina Cassidy            8 LeRoy                 27-04.50    8   
  3 Sophie Beckman             8 Batavia               26-08.50    6   
  4 Carly Gross                8 Wayne Centra          26-02.00    5   
  5 Gavin Konieczny            7 Batavia               26-00.25    4   
  6 Ainslie McCorry            7 Mercy                 25-03.50    3   
  7 Macey Martin               7 Batavia               25-00.50    2   
  8 Chloe Torres-Brown         8 Batavia               23-11.75    1   
 
Girls Shot Put Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Rebekah Daniszewski        8 Batavia               25-01.50   10   
  2 Anna Fetter                8 Mercy                 21-10.00    8   
  3 Madeline Pearce            7 Palmyra-Mace          21-09.00    6   
  4 Grace Moyer                8 Palmyra-Mace          19-10.25    5   
  5 Brinley Bruening           8 Palmyra-Mace          19-00.00    4   
  6 Lea Black                  8 Palmyra-Mace          18-08.75    3   
  7 Beth Clark                 7 Batavia               17-08.75    2   
  8 Elizabeth Kingston         8 Batavia               17-05.00    1   
  9 Jordan Stewart             8 Bishop Kearn          17-00.00  
 10 Maya Ciociola              8 Batavia               16-11.50  
 11 Emma Thomas                7 Waterloo              15-10.50  
 12 Kayla Stone                7 Batavia               14-08.50  
 13 Olivia DeRoo               9 Northstar Ch          13-05.25  
 14 Chloe Mott                 7 Batavia               12-10.00  
 
Girls 1500 Meter Race Walk Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Leah Sisson                8 Mercy                  9:52.97   10   
  2 Kaleen Anderson            8 Palmyra-Mace          10:28.74    8   
  3 Kami Steurrys              7 Marion                10:39.52    6   
  4 Kayla Stone                7 Batavia               10:44.41    5   
  5 Makayla Andolora           7 Batavia               11:21.77    4   
  6 Brinley Bruening           8 Palmyra-Mace          11:25.38    3   
 -- Beth Clark                 7 Batavia                    DNF  
 
Boys 55 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Edward Kemedjio           10 Webster Schr              7.20  21  10   
  2 Pat DeLa Cruz             12 McQuaid Jesu              7.22  19   8   
  3 Halvernett Alston         11 Edison Tech               7.27  20   6   
  4 Samrin Servas-Donohue      9 McQuaid Jesu              7.28  19   5   
  5 Izaiah Cheek              11 Fairport                  7.33  20   4   
  6 Michael Abbott            11 Hilton                    7.35  21   3   
  7 Tyron Bones               10 Eastridge                 7.36  19   2   
  8 Chaz Velazquez            11 Penfield                  7.37  19   1   
  9 Trevon Pitts              12 Eastridge                 7.39  17 
 10 Garret Suhr               11 Hilton                    7.40  21  7.391
 11 Ethan Hryorenko            9 Hilton                    7.40  19  7.398
 12 David Wegman              11 Hilton                    7.41  18  7.407
 13 Sean Williams              9 Fairport                  7.41  15  7.408
 14 Cameron Turcott           11 Webster Schr              7.42  20 
 15 Connor Faucher            11 Brighton                  7.43  18 
 16 Clayton Sims              11 Brockport                 7.44  15  7.431
 17 Brad Whitney              11 Rush-Henriet              7.44  17  7.432
 18 Caleb Howe                12 Brighton                  7.45  21  7.448
 19 Jashaun Talley-Odum       10 Eastridge                 7.45  11  7.449
 20 Noah Brooks               11 Hilton                    7.46  17 
 21 Thomas Miller             10 Hilton                    7.47  19  7.461
 22 Brock Johnston            10 Pittsford Me              7.47  21  7.467
 23 Elijah Bedgood            10 Gates-Chili               7.48  20  7.474
 24 Jacob Carroll             10 Churchville-              7.48  19  7.478
 25 Paul Appleby              11 McQuaid Jesu              7.49  17  7.481
 26 Nick Rosen                10 Fairport                  7.49  18  7.484
 27 Jacob Povio               12 Webster Schr              7.49  14  7.485
 28 Brady Mullen               9 Hilton                    7.50  18  7.495
 29 Rhett Daggar              10 Fairport                  7.50  17  7.499
 30 Austin Martinez           11 Churchville-              7.51  18  7.507
 30 Haoxian Zhen              11 Rush-Henriet              7.51  16  7.507
 32 Jonah Temple              11 McQuaid Jesu              7.52  20 
 33 Mike Vongphachan          10 McQuaid Jesu              7.53  18  7.522
 34 Ben Conrow                10 Webster Schr              7.53  12  7.523
 35 Chris Day                 11 Brighton                  7.54  16  7.533
 35 Aaron Moscowitz           12 Greece Arcad              7.54  13  7.533
 37 Ian Buogiorne             12 Hilton                    7.55  17 
 38 Thyrek Brown               9 Rush-Henriet              7.57  16  7.566
 39 Noah Pray                  9 Webster Schr              7.57  17  7.567
 40 Juan Diaz                 10 Victor Centr              7.57  20  7.569
 41 Cameron Conolly           11 Hilton                    7.58  14 
 42 Eric Hettel               11 Penfield                  7.59  17  7.581
 43 Nick Shengulette          10 Webster Thom              7.59  16  7.583
 43 Jackson Hughes            10 Churchville-              7.59  14  7.583
 45 Giovan McKnight            9 Rush-Henriet              7.62  15 
 46 Darian Guzman              9 Victor Centr              7.63  11 
 47 Justin Taber              11 Webster Schr              7.64  14  7.635
 48 Khan Smith                 9 Greece Arcad              7.64  14  7.639
 49 Stone Smith               10 Eastridge                 7.66  16 
 50 James Regan               10 Fairport                  7.67  14 
 51 Miles Boykins             10 Rush-Henriet              7.68  13 
 52 Romulus Chau               9 Rush-Henriet              7.69  13 
 53 Nicholas Belaskas         10 Fairport                  7.70  15 
 54 Erik Morrow               10 Fairport                  7.71  12 
 55 Dasun Neil                10 Rush-Henriet              7.73   6  7.725
 56 Scott Hendee              10 Pittsford Su              7.73  13  7.726
 57 Nick Doungtavily          12 Brighton                  7.74  16  7.733
 58 Jahri Neil                 8 Gates-Chili               7.74  10  7.736
 59 Dominic Lamb              11 McQuaid Jesu              7.74  11  7.740
 60 Brennan Hong               8 Gates-Chili               7.75  11 
 61 Chris Kremer               9 Fairport                  7.76  11  7.751
 62 Ashton Scott              11 Brockport                 7.76  13  7.758
 63 Max Sereno                10 Victor Centr              7.78  13 
 64 Demetrius Mitchel          9 Gates-Chili               7.81  15 
 65 Patrick Eckl              10 Pittsford Me              7.82  12  7.813
 66 Brian Monclus             10 Rush-Henriet              7.82   9  7.817
 67 Joey Conaway               9 Fairport                  7.82  13  7.818
 68 Nick Leary                10 Spencerport               7.82  10  7.820
 69 Chris Hadley              10 Fairport                  7.84  13 
 70 Royce Nelan               10 Webster Schr              7.85   9 
 71 Andrew Brocklebank        10 McQuaid Jesu              7.86  12  7.855
 72 Ken Serow                  9 Hilton                    7.86  11  7.858
 73 Mike Stade                11 Spencerport               7.87   7 
 74 Brandon Reusch             9 Churchville-              7.88   8 
 75 Trevor Pashalidis         10 Webster Schr              7.89  14  7.882
 76 Ross Kean                 12 Brighton                  7.89  10  7.886
 76 James Schmidt              9 Gates-Chili               7.89   5  7.886
 78 Nathan Maxwell             9 Victor Centr              7.90   8  7.895
 79 Colgan Brindaisi          10 Pittsford Su              7.90  10  7.897
 80 Erike Hoston              10 Churchville-              7.91  10  7.902
 81 Yanatan Yemane            10 McQuaid Jesu              7.91   7  7.907
 82 Peter Dyson               10 Webster Schr              7.92  12  7.913
 83 Enrique Alayon            11 Brockport                 7.92  18  7.914
 84 Miles Weber               10 Spencerport               7.92  10  7.918
 85 Collin Schiller           11 Pittsford Me              7.93  15  7.923
 86 Corey Spooner             10 Webster Schr              7.93  12  7.929
 87 Nicholas Ceci             10 Rush-Henriet              7.94   7  7.935
 87 Tanner Strickland         10 Victor Centr              7.94  10  7.935
 89 Brady Booher               9 Eastridge                 7.96   8 
 90 Jacob Tripp                9 Penfield                  7.97  14  7.963
 90 Andrew Edwards            11 Spencerport               7.97  12  7.963
 92 James Dodds                9 Greece Arcad              8.01   8 
 93 Lukas Kokkinis             9 McQuaid Jesu              8.02   6  8.011
 94 Nate Kruger               12 Victor Centr              8.02   9  8.019
 95 Cameron LaMartina          9 Spencerport               8.03   7  8.022
 96 Mike DeMauro              10 Webster Thom              8.03  10  8.027
 97 Kameran Bozman            10 Rush-Henriet              8.05   7 
 98 Tucker Sutphen            11 Brockport                 8.07   9  8.061
 99 Keopasith Phaphanthong    10 Churchville-              8.07   7  8.065
100 Justin Thang               9 Brighton                  8.09   8 
101 Ryan Worden                9 Rush-Henriet              8.12   6 
102 Gregory Cole-Allen        10 Victor Centr              8.13   8 
103 Joshua Brink               9 Churchville-              8.14   6 
104 Bryce Clark               10 Eastridge                 8.16   6 
105 Nadym Din-Gabisi          11 Eastridge                 8.18   6 
106 Anthony Ibezim            10 Churchville-              8.20   6 
107 Nathan McKay              11 Webster Schr              8.24  11 
108 Justin Perrileon           9 Brighton                  8.25   5 
109 Kyle Egan                  9 Eastridge                 8.27   9 
110 Matthew Mazikas            9 Rush-Henriet              8.28   4  8.271
111 Sam Frank                  9 Pittsford Su              8.28   5  8.278
112 Andrew Vick                9 Rush-Henriet              8.29   4 
113 Luca DiRose                9 Churchville-              8.34   4 
114 Jared Pellegrino           8 Gates-Chili               8.35   4 
115 Ryan Keegan                9 Eastridge                 8.41   5 
116 Owen Hankinson             9 Pittsford Su              8.60   4 
117 Nicholas Vergari          12 Brockport                 8.62   8 
118 Tewodros Shiferaw          9 Edison Tech               8.65   4 
119 Connor Sampson-Rohring     9 Churchville-              8.80   4 
120 Matt Krustenstjerna        9 Pittsford Su              8.85   3 
121 Brian Sotomayer           12 Greece Arcad              8.91  15 
122 David Laborde III          9 McQuaid Jesu              8.97   3 
123 Miles Berkhof             10 Rush-Henriet              8.98   3 
124 Michael Thompson          10 Pittsford Su              9.01   3 
125 Zachary Kinney             9 Pittsford Su              9.17   3 
126 John Tran                 12 Rush-Henriet              9.20  20 
127 Jameel Mclendon           10 Edison Tech               9.38   2 
128 Joshua Santangelo          9 Rush-Henriet              9.50   3 
129 Cory Moncrief              9 Edison Tech               9.55   2 
130 Sati Ibrahim              10 Pittsford Su              9.83   1 
131 Tyler Cech                11 Pittsford Su              9.89   2 
132 Will Cypher                9 Pittsford Su             10.07   1 
133 Kory Jones                10 Eastridge                10.28   1 
 -- Quinn Strassburg          10 McQuaid Jesu             X7.29  21 
 -- Nick Young                10 McQuaid Jesu             X7.30  21 
 
Boys 300 Meter Dash AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Chaz Velazquez            11 Penfield                 40.69  17  10   
  2 Ethan Hryorenko            9 Hilton                   41.02  19   8   
  3 Giovan McKnight            9 Rush-Henriet             41.04  19   6   
  4 Samrin Servas-Donohue      9 McQuaid Jesu             41.08  15   5   
  5 Tim Oberlies               9 McQuaid Jesu             41.28  17   4   
  6 Michael Abbott            11 Hilton                   41.29  19   3   
  7 Damon Yanklowski          11 Brockport                41.66  16   2   
  8 Pat DeLa Cruz             12 McQuaid Jesu             41.77  17   1   
  9 Brock Johnston            10 Pittsford Me             41.83  17 
 10 Thomas Harding            10 Webster Schr             41.95  19 
 11 Jonah Temple              11 McQuaid Jesu             42.01  17 
 12 Sean Williams              9 Fairport                 42.24  14 
 13 Scott Hendee              10 Pittsford Su             42.28  15 
 14 Nick Kilmer               11 Pittsford Su             42.41  18 
 15 Nick Rosen                10 Fairport                 42.69  16 
 16 Matt Tommasi              11 Pittsford Me             42.75  16 
 17 Peter Csirmaz             12 Spencerport              42.97  15 
 18 James Gould               10 Pittsford Me             43.07  16 
 19 Collin Schiller           11 Pittsford Me             43.16  13 
 20 Michael Jobling           11 Pittsford Su             43.24  14 
 21 Paul Appleby              11 McQuaid Jesu             43.40  13 
 22 Muxing Zhao               12 Brighton                 43.44  13 
 23 Nicholas Belaskas         10 Fairport                 43.60  15 
 24 Patrick Eckl              10 Pittsford Me             43.81  13 
 25 Darian Guzman              9 Victor Centr             43.86  12 
 26 Darrell Latimore          10 Edison Tech              43.96  19 
 27 John Tran                 12 Rush-Henriet             43.98  13 
 28 Brady Mullen               9 Hilton                   44.01  10 
 29 Kyle Jones                 9 McQuaid Jesu             44.02  11 
 30 Demetrius Mitchel          9 Gates-Chili              44.11  15 
 31 William Pierce            10 Pittsford Su             44.16  14 
 32 Enrique Alayon            11 Brockport                44.20  13 
 33 Andrew Brocklebank        10 McQuaid Jesu             44.21   7 
 34 Richard Peete-Mitchell    12 Edison Tech              44.44  14 
 35 Ashton Scott              11 Brockport                44.52  12 
 36 Juan Diaz                 10 Victor Centr             44.64  11 
 37 James Schmidt              9 Gates-Chili              44.84   9 
 38 Jose Vargas               12 Hilton                   44.89  10 
 39 Kyungjun Hwang            10 Brighton                 44.90   9 
 40 Dasun Neil                10 Rush-Henriet             44.99  11 
 41 Nick Shengulette          10 Webster Thom             45.13  12 
 42 Yanatan Yemane            10 McQuaid Jesu             45.26   8 
 43 Khan Smith                 9 Greece Arcad             45.49  10 
 44 Markese Williams          10 Eastridge                45.53   8 
 45 Rhett Daggar              10 Fairport                 45.66  12 
 46 Matt Shorkey              11 Webster Thom             45.73  10 
 47 Gregory Cole-Allen        10 Victor Centr             45.85   8 
 48 Connor Brocht             10 Greece Arcad             45.94   8 
 49 Dario Ortiz               10 McQuaid Jesu             46.02   8 
 50 Shamar Blair              11 Edison Tech              46.06  10 
 51 Jack Whitaker             11 Pittsford Me             46.13   9 
 52 Matt Buchovecky           10 Victor Centr             46.26   6 
 53 Ryan Worden                9 Rush-Henriet             46.28   7 
 54 Romulus Chau               9 Rush-Henriet             46.39   8 
 55 Tanner Strickland         10 Victor Centr             46.48   6 
 56 Nicholas Ceci             10 Rush-Henriet             46.52   5 
 57 Jashaun Talley-Odum       10 Eastridge                46.74   6 
 58 Austin Martinez           11 Churchville-             47.01  12 
 59 Brady Booher               9 Eastridge                47.16   4 
 60 Adam Mroueh                9 Pittsford Su             47.34   6 
 61 Joey Detmer               10 Pittsford Me             47.40  14 
 62 Thyrek Brown               9 Rush-Henriet             47.43  10 
 63 Jahri Neil                 8 Gates-Chili              47.45   4 
 64 John Sullivan             10 Rush-Henriet             47.64   9 
 65 Mike DeMauro              10 Webster Thom             47.79   5 
 66 Phelon Simmons             9 Edison Tech              47.86   5 
 67 Kyle Egan                  9 Eastridge                47.94   7 
 68 Tucker Sutphen            11 Brockport                48.30   6 
 69 James Dodds                9 Greece Arcad             48.38   4 
 70 Jared Pellegrino           8 Gates-Chili              48.61   5 
 71 Nadym Din-Gabisi          11 Eastridge                48.86   4 
 72 Andrew Vick                9 Rush-Henriet             49.20   3 
 73 Evan LaChance              9 Eastridge                49.30   5 
 74 Lukas Kokkinis             9 McQuaid Jesu             49.80   5 
 75 Ryan Keegan                9 Eastridge                50.19   3 
 76 Noah Bonadonna             9 Brighton                 50.61   9 
 77 Sam Frank                  9 Pittsford Su             50.69   1 
 78 Kameran Bozman            10 Rush-Henriet             51.66   2 
 79 Brian Monclus             10 Rush-Henriet             52.44   4 
 80 Michael Thompson          10 Pittsford Su             54.12   2 
 81 Matt Krustenstjerna        9 Pittsford Su             54.39   2 
 82 Miles Berkhof             10 Rush-Henriet             55.49   1 
 83 Owen Hankinson             9 Pittsford Su             55.57   2 
 84 David Laborde III          9 McQuaid Jesu             56.11   1 
 85 Joshua Santangelo          9 Rush-Henriet           1:03.12   1 
 -- Justin Thang               9 Brighton                    DQ   7 
 -- Quinn Strassburg          10 McQuaid Jesu            X40.33  19 
 -- Nick Young                10 McQuaid Jesu            X42.04  16 
 
Boys 600 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 David Ficarra             10 Rush-Henriet           1:33.97   3  10   
  2 Michael Krueger           11 Brockport              1:34.64   3   8   
  3 Eric Hettel               11 Penfield               1:36.82   3   6   
  4 Jonah Temple              11 McQuaid Jesu           1:36.97   3   5   
  5 Tim Oberlies               9 McQuaid Jesu           1:37.09   3   4   
  6 Dean Marcello             11 Pittsford Su           1:37.61   3   3   
  7 John Scherer              12 McQuaid Jesu           1:37.82   3   2   
  8 Josh Battaglia            10 Hilton                 1:38.01   3   1   
  9 Derek Watson              10 Fairport               1:38.63   3 
 10 Sean Killip               10 Webster Schr           1:39.34   3 
 11 Jacob Hueber              12 Spencerport            1:42.53   3 
 12 Matt Shorkey              11 Webster Thom           1:43.23   3 
 13 David Wegman              11 Hilton                 1:44.75   2 
 14 Adam Benjamin             11 Rush-Henriet           1:45.08   2 
 15 Devin Johnston             9 Webster Schr           1:45.97   2 
 16 Hunter Clancy              9 Hilton                 1:45.98   2 
 17 Kyle Jones                 9 McQuaid Jesu           1:47.14   2 
 18 Michael Jobling           11 Pittsford Su           1:47.26   2 
 19 Michael Rennie            11 Brockport              1:47.68   2 
 20 Carlos Patino             10 Rush-Henriet           1:48.24   2 
 21 Danyon Hobbs               9 McQuaid Jesu           1:48.42   2 
 22 Adam Sheeler               9 Hilton                 1:48.55   3 
 23 Joey Conaway               9 Fairport               1:48.76   2 
 24 Shamar Blair              11 Edison Tech            1:48.90   3 
 25 Demetrius Mitchel          9 Gates-Chili            1:49.09   2 
 26 Mason Harrington           9 Penfield               1:49.19   2 
 27 Jared Pellegrino           8 Gates-Chili            1:49.25   2 
 28 Richard Peete-Mitchell    12 Edison Tech            1:49.42   1 
 29 John Sullivan             10 Rush-Henriet           1:51.09   1 
 30 Issa Somers                9 McQuaid Jesu           1:51.14   1 
 31 Brendan Scheg              9 Hilton                 1:51.72   2 
 32 Justin Hanna               9 McQuaid Jesu           1:52.66   1 
 33 Matt Buchovecky           10 Victor Centr           1:53.31   1 
 34 Ken Serow                  9 Hilton                 1:53.42   1 
 35 Steven Ludwig              9 Pittsford Su           1:54.09   1 
 36 Ivory Lanos               11 Edison Tech            1:55.23   1 
 37 Ryan Blake                 9 Rush-Henriet           1:55.84   1 
 38 Phil Marino                9 McQuaid Jesu           1:57.58   1 
 39 Peter Zappia              10 McQuaid Jesu           1:57.62   1 
 40 Noah Bonadonna             9 Brighton               1:58.35   2 
 41 Will Cypher                9 Pittsford Su           2:17.64   1 
 
Boys 1000 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sam Bulkeley               9 Fairport               2:57.23   4  10   
  2 Trevor Stein              12 Brockport              3:00.02   4   8   
  3 Trey Felton               10 Rush-Henriet           3:01.47   4   6   
  4 Grant Perkins             10 Churchville-           3:02.11   4   5   
  5 Jonathan Lutzer           11 Fairport               3:02.83   4   4   
  6 Danyon Hobbs               9 McQuaid Jesu           3:04.59   3   3   
  7 Jeremy Williams           11 Greece Arcad           3:04.70   4   2   
  8 Jason Boykins             10 Rush-Henriet           3:04.79   3   1   
  9 James Walter              10 Pittsford Su           3:04.93   4 
 10 Nicholas Krueger           9 Brockport              3:05.21   3 
 11 Nick Grasso               10 Hilton                 3:06.66   4 
 12 Majoe Tullay              12 Edison Tech            3:07.25   4 
 13 Max Serling               10 Pittsford Me           3:07.93   4 
 14 Sean Kolczynski           11 Fairport               3:08.96   3 
 15 Logan Waldorfer           11 Churchville-           3:09.21   3 
 16 Clifford Imes             12 Eastridge              3:09.54   3 
 17 Aidan Townsend            10 Churchville-           3:11.37   4 
 18 Aidan Healy               10 Churchville-           3:11.83   4 
 19 Henry Trost                9 McQuaid Jesu           3:12.88   1 
 20 Ben Mack                  10 Webster Thom           3:13.07   4 
 21 Lukas Denis                9 Rush-Henriet           3:13.16   4 
 22 Tristan Badger            11 Rush-Henriet           3:14.01   3 
 23 Josh Gagnier              10 Pittsford Su           3:14.77   3 
 24 Nicholas Geigel            9 Pittsford Su           3:14.81   3 
 25 Adam Sheeler               9 Hilton                 3:14.91   3 
 26 Hunter Clancy              9 Hilton                 3:15.76   2 
 27 Will Barret                9 Fairport               3:17.88   3 
 28 Aidan O'Connor             9 Fairport               3:18.13   3 
 29 Michael Ciepaluch         10 Edison Tech            3:18.41   2 
 30 Nick Markle                9 Fairport               3:18.75   1 
 31 Steven Ludwig              9 Pittsford Su           3:19.87   2 
 32 Kyungjun Hwang            10 Brighton               3:21.10   2 
 33 Chris Borraccia           12 Spencerport            3:21.80   3 
 34 Arian Nadjimzadah         11 Brighton               3:22.51   2 
 35 Jake Polowchak            10 Fairport               3:23.18   2 
 36 Adam Mroueh                9 Pittsford Su           3:23.21   2 
 37 Markese Williams          10 Eastridge              3:23.37   2 
 38 Issa Somers                9 McQuaid Jesu           3:24.35   1 
 39 Vickrum Bonkinkere         9 Pittsford Su           3:24.54   1 
 40 Shawn Manivong            10 Hilton                 3:25.11   1 
 41 Gavin Clouser              9 Pittsford Me           3:26.53   2 
 42 Cadin Hickey               9 Fairport               3:28.01   2 
 43 JR Klee                    9 McQuaid Jesu           3:28.56   1 
 44 Nathan D'Andrea           12 Brockport              3:31.91   1 
 45 Connor Stevely             9 Hilton                 3:36.32   2 
 46 Nathan Howard              9 Brockport              3:40.11   1 
 47 Nick Malyk                10 Hilton                 3:41.69   1 
 48 John Alexander            10 Webster Schr           3:48.30   1 
 49 John Turner               11 Eastridge              3:52.69   1 
 50 Thomas Wagner              9 Hilton                 3:59.54   1 
 
Boys 1600 Meter Run AB
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Andrew Korts              10 Churchville-           5:01.93   3  10   
  2 Hayden Lieb                9 Brighton               5:07.82   2   8   
  3 Lucas Simonetti           10 Pittsford Su           5:10.28   3   6   
  4 Nick Grasso               10 Hilton                 5:15.42   3   5   
  5 Brandon Reusch             9 Churchville-           5:16.70   3   4   
  6 Nathan Johanneman          9 Penfield               5:17.56   3   3   
  7 Max Chew                   9 McQuaid Jesu           5:19.22   3   2   
  8 Daniel Warth              10 Brighton               5:19.75   3   1   
  9 Jason Harrison            12 Webster Schr           5:20.01   3 
 10 Patrick Farrell            9 Brockport              5:20.21   3 
 11 Noah Bobrow               10 Pittsford Su           5:21.12   3 
 12 Jason Lipari              10 Pittsford Su           5:21.31   3 
 13 Bryce Gunderman            9 McQuaid Jesu           5:22.70   3 
 14 Max Kresock                9 McQuaid Jesu           5:23.16   2 
 15 Brendan Byrne             10 McQuaid Jesu           5:23.96   3 
 16 Joshua Brink               9 Churchville-           5:31.06   2 
 17 Matt Blyth                11 Fairport               5:31.18   2 
 18 Kaleb O'Dell               9 Greece Arcad           5:31.68   2 
 19 Nate Welch                10 Fairport               5:32.01   2 
 20 Henry Trost                9 McQuaid Jesu           5:33.85   2 
 21 Tye Leckinger              9 Spencerport            5:35.18   1 
 22 Nicolas Mady               9 Penfield               5:35.25   3 
 23 Jeremy Markus             11 Brighton               5:35.57   2 
 24 Joe LoMonaco               9 Brockport              5:35.64   2 
 25 Joe Ray                   10 Fairport               5:38.45   1 
 26 Alex Luc                  10 Rush-Henriet           5:39.74   2 
 27 Daniel Rappleye            9 Spencerport            5:40.89   2 
 28 Tyler Yonker               9 Penfield               5:41.45   1 
 29 Royce Breslawski           9 Brockport              5:43.76   1 
 30 Aaron Gibbs               11 Hilton                 5:46.40   1 
 31 Zachery Geoca              9 Penfield               5:48.20   1 
 32 Nathan D'Andrea           12 Brockport              5:48.44   1 
 33 Connor Bateman            10 Hilton                 5:52.60   1 
 34 Christopher Fursman       11 Pittsford Me           5:54.25   2 
 35 Anthony Stirpe            10 Hilton                 6:00.82   2 
 36 Austin LeBeau              9 Hilton                 6:02.02   1 
 37 Ben Murty                  9 Penfield               6:03.81   1 
 38 Mike Capuano               9 Spencerport            6:42.20   1 
 39 Sean Daley                11 Greece Arcad           7:33.96   1 
 
Boys 3200 Meter Run AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Zach Zaharkin             10 Spencerport           11:00.45   10   
  2 Max Chew                   9 McQuaid Jesu          11:02.92    8   
  3 Jonathan Ackles           10 Fairport              11:07.07    6   
  4 Jerry Gitsis              12 Webster Schr          11:15.85    5   
  5 Kevin Havens              10 Greece Arcad          11:18.45    4   
  6 Brendan Scheg              9 Hilton                11:24.12    3   
  7 Damien Stein               9 Brockport             11:32.66    2   
  8 Josh Burmeister           10 Fairport              11:40.30    1   
  9 Christopher Fursman       11 Pittsford Me          12:04.23  
 10 John Bateman              10 Hilton                12:28.97  
 
Boys 55 Meter Hurdles AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Noah Brooks               11 Hilton                    9.66   10   
  2 Mujtaba Aminalhaq         11 Rush-Henriet              9.98    8   
  3 Develle Knight            11 Edison Tech              10.01    6   
  4 Evan LaChance              9 Eastridge                10.10    5   
  5 Nester Soto               12 Edison Tech              10.43    4   
  6 Daniel Richardson         12 Hilton                   10.61    3   
  7 Haoxian Zhen              11 Rush-Henriet             11.54    2   
 
Boys 4x200 Meter Relay AB
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rush-Henrietta  'A'                                 1:46.59   2  10   
  2 Webster Schroeder  'A'                              1:47.24   2   8   
  3 Edison Tech  'A'                                    1:47.35   3   6   
  4 Pittsford Sutherland  'A'                           1:48.06   1   5   
  5 Eastridge  'A'                                      1:48.07   3   4   
  6 Pittsford Mendon  'A'                               1:48.46   1   3   
  7 Penfield  'A'                                       1:49.26   3   2   
  8 Spencerport  'A'                                    1:53.06   1   1   
  9 Fairport  'A'                                       1:53.19   3 
 10 Brockport  'A'                                      1:55.02   2 
 11 Victor Central  'A'                                 1:56.67   2 
 -- Hilton  'A'                                             DNF   3 
 
Boys 4x400 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Pittsford Sutherland  'A'                           4:05.74   10   
  2 Hilton  'A'                                         4:06.78    8   
  3 Brockport  'A'                                      4:07.31    6   
  4 Rush-Henrietta  'A'                                 4:41.94    5   
  5 Eastridge  'A'                                      4:59.67    4   
 
Boys 4x800 Meter Relay AB
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Rush-Henrietta  'A'                                 9:38.02   10   
  2 Webster Schroeder  'A'                              9:49.00    8   
  3 Hilton  'A'                                        10:14.76    6   
  4 Spencerport  'A'                                   10:17.47    5   
  5 Brockport  'A'                                     10:28.69    4   
  6 Pittsford Sutherland  'A'                          10:45.69    3   
  7 Pittsford Mendon  'A'                              10:52.72    2   
  8 Penfield  'A'                                      10:59.28    1   
  9 Eastridge  'A'                                     11:02.87  
 
Boys High Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Daniel Richardson         12 Hilton                 5-02.00   10   
  2 Jacob Tripp                9 Penfield              J5-02.00    8   
  3 Ian Buogiorne             12 Hilton                 5-00.00    5   
  3 Savion Joyles             10 Gates-Chili            5-00.00    5   
  3 Patrick Larkin             9 McQuaid Jesu           5-00.00    5   
  6 Devin Johnston             9 Webster Schr          J5-00.00    3   
  7 Thomas Miller             10 Hilton                 4-10.00    2   
  8 Michael Krueger           11 Brockport             J4-10.00    1   
  9 Stirling Delves            8 Eastridge              4-08.00  
 10 Josh Battaglia            10 Hilton                 4-06.00  
 11 Nick Doungtavily          12 Brighton               4-04.00  
 12 Tyron Bones               10 Eastridge              4-02.00  
 12 AJ Defelice                9 Webster Schr           4-02.00  
 
Boys Pole Vault AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Anthony Stirpe            10 Hilton                 9-00.00   10   
  2 Brennan Murray             9 Penfield               8-06.00    7   
  2 Ryan Anglum               10 Penfield               8-06.00    7   
  4 Brennan Hong               8 Gates-Chili           J8-06.00    5   
  5 Dylan Curyto               9 Churchville-           8-00.00    4   
  6 Connor Bateman            10 Hilton                 7-00.00    2.50
  6 Trevor Pashalidis         10 Webster Schr           7-00.00    2.50
  8 Max Buck                   9 Webster Schr          J7-00.00    1   
  9 Miroslav Boychuk           9 Brockport             J7-00.00  
 10 Quinton Veno               9 Webster Thom          J7-00.00  
 11 Nathan Maxwell             9 Victor Centr           6-06.00  
 12 Stirling Delves            8 Eastridge              6-00.00  
 12 Aaron Meister              9 Churchville-           6-00.00  
 14 Sebastian Kulak            9 Webster Thom           5-06.00  
 -- Hunter Cohick              9 Webster Thom                NH  
 -- Shay Morrissey            12 Brighton                    NH  
 
Boys Long Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Caleb Howe                12 Brighton              19-00.25   10   
  2 Trevon Pitts              12 Eastridge             17-10.25    8   
  3 Chris Day                 11 Brighton              17-10.00    6   
  4 Justin Taber              11 Webster Schr          17-08.50    5   
  5 Edward Kemedjio           10 Webster Schr          16-11.00    4   
  6 Dean Marcello             11 Pittsford Su          16-10.50    3   
  7 Miles Boykins             10 Rush-Henriet          16-10.00    2   
  8 Aaron Moscowitz           12 Greece Arcad          16-08.50    1   
  9 Ben Conrow                10 Webster Schr          16-08.00  
 10 Miroslav Boychuk           9 Brockport             16-07.25  
 11 Erik Morrow               10 Fairport              16-03.75  
 12 William Hughes            10 Fairport              16-03.25  
 13 Thomas Harding            10 Webster Schr          16-03.00  
 14 Saige Stuber              11 Spencerport           16-02.00  
 15 Noah Pray                  9 Webster Schr          16-01.50  
 16 Peter Breen               10 Rush-Henriet          16-00.25  
 17 Dario Ortiz               10 McQuaid Jesu          15-10.75  
 18 Jacob Povio               12 Webster Schr          15-08.00  
 19 Andrew Edwards            11 Spencerport           15-06.00  
 20 Royce Nelan               10 Webster Schr          15-05.75  
 21 Nicolas Fallone            9 Webster Schr          15-04.00  
 22 Joshua Brink               9 Churchville-          15-02.25  
 23 Mujtaba Aminalhaq         11 Rush-Henriet          14-11.75  
 24 Nathan McKay              11 Webster Schr          14-11.50  
 25 Brandon Reusch             9 Churchville-          14-10.00  
 26 Peter Dyson               10 Webster Schr          14-08.00  
 27 Nick Leary                10 Spencerport           14-07.50  
 28 Corey Spooner             10 Webster Schr          14-06.25  
 29 Dylan Ashton               9 Webster Schr          14-05.00  
 30 AJ Defelice                9 Webster Schr          13-09.75  
 30 Matthew Mazikas            9 Rush-Henriet          13-09.75  
 32 Bryce Clark               10 Eastridge             13-02.75  
 33 Zachary Main               9 Churchville-          13-02.00  
 34 Nicholas Vergari          12 Brockport             12-11.75  
 35 Luca DiRose                9 Churchville-          12-10.25  
 36 Michael Thompson          10 Pittsford Su          12-02.00  
 37 Connor Brocht             10 Greece Arcad          12-00.75  
 -- Sam Frank                  9 Pittsford Su              FOUL  
 -- Halvernett Alston         11 Edison Tech               FOUL  
 
Boys Triple Jump AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Patrick Dickson           10 Webster Thom          37-09.75   10   
  2 Damon Yanklowski          11 Brockport             35-10.00    8   
  3 Jacob Povio               12 Webster Schr          35-09.75    6   
  4 Caleb Howe                12 Brighton             J35-09.75    5   
  5 Muxing Zhao               12 Brighton              35-08.00    4   
  6 Clayton Sims              11 Brockport             35-02.00    3   
  7 Joey Detmer               10 Pittsford Me          33-09.50    2   
  8 Hayden Lieb                9 Brighton              33-07.75    1   
  9 Chris Hadley              10 Fairport              33-05.50  
 10 William Pierce            10 Pittsford Su          31-04.00  
 11 Ivory Lanos               11 Edison Tech           30-08.50  
 12 Adam Benjamin             11 Rush-Henriet          28-07.50  
 -- Chris Kremer               9 Fairport                  FOUL  
 -- Savion Joyles             10 Gates-Chili               FOUL  
 
Boys Shot Put AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sagar Sharma              11 Brighton              36-01.25   10   
  2 Gabe Gelke                10 McQuaid Jesu          34-04.50    8   
  3 Isaiah Kelly              11 Brighton              34-01.50    6   
  4 Joe Blake                 11 McQuaid Jesu          33-08.75    5   
  5 Gregory Cole-Allen        10 Victor Centr          32-06.75    4   
  6 Matteo Sementa             9 Webster Schr          31-00.50    3   
  7 Jason Duffy               11 Brighton              30-07.50    2   
  8 Tyler Passamonte          11 Churchville-          29-09.75    1   
  9 Spencer Abbott            10 Penfield              29-04.75  
 10 Saige Stuber              11 Spencerport           29-02.75  
 11 Kory Jones                10 Eastridge             29-00.25  
 12 Justin Perrileon           9 Brighton              28-09.00  
 13 Mike Vongphachan          10 McQuaid Jesu          28-07.75  
 14 William Hughes            10 Fairport              27-11.00  
 15 Brandon Biju              11 McQuaid Jesu          27-10.00  
 16 Sean Clarke                9 Penfield              27-09.75  
 17 Joe Hoover                11 Hilton                27-00.75  
 18 William Costanzo          10 Webster Schr          26-11.75  
 19 Arthur Dilbert            10 Hilton                26-10.75  
 20 Sam Dzus                   9 Spencerport           26-10.00  
 21 Ryan Connorton            10 Rush-Henriet          26-09.50  
 22 John Bourcy                9 Penfield              26-09.25  
 23 Zachary LaMere            11 Brockport             26-08.00  
 24 Owen Cole                  9 Eastridge             26-07.50  
 25 Nick Columbo              11 Hilton                26-02.25  
 26 Keopasith Phaphanthong    10 Churchville-          26-00.00  
 27 Owen Mears                10 Spencerport           25-10.25  
 28 Giacomo Lo Re             10 Webster Schr          25-10.00  
 29 Connor Sampson-Rohring     9 Churchville-          25-04.50  
 29 Joseph Schmitz            11 Churchville-          25-04.50  
 31 Owen Herring               9 Rush-Henriet          25-03.25  
 32 Austen Cleveland          10 Brockport             25-00.50  
 33 Zac Williams              11 Hilton                24-11.25  
 34 Chase Koepke               9 Eastridge             24-09.50  
 35 Nate Kruger               12 Victor Centr          24-08.25  
 36 James Gould               10 Pittsford Me          24-07.25  
 37 Nicholas Chaimang         11 Webster Thom          24-07.00  
 38 Ivan Vinovrski            10 Greece Arcad          24-02.75  
 39 Ryan O'Connor              9 Churchville-          24-00.00  
 40 Ryan Oliva                11 Brockport             23-07.00  
 41 Jacob Short                9 Churchville-          23-05.25  
 42 Tim Geen                  11 McQuaid Jesu          22-09.00  
 43 Sati Ibrahim              10 Pittsford Su          22-03.50  
 44 Lucas Anderson             9 McQuaid Jesu          22-00.25  
 45 Tyler Cech                11 Pittsford Su          21-09.00  
 46 Delancy Hobbs             10 McQuaid Jesu          21-08.25  
 47 Jonathan Lyon             11 Churchville-          20-01.00  
 48 Braedon Pryor             10 Brockport             19-06.50  
 49 Elijah White               9 Gates-Chili           18-11.50  
 50 Brandon Suydam            10 Spencerport           18-03.00  
 -- Wyclef Love               11 Gates-Chili          X30-00.75  
 
Boys Weight Throw AB
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Zachary LaMere            11 Brockport             31-05.75   10   
  2 Sean Clarke                9 Penfield              30-11.00    8   
  3 Joe Hoover                11 Hilton                29-09.75    6   
  4 Brian McClaughlin         11 McQuaid Jesu          29-04.50    5   
  5 Owen Mears                10 Spencerport           27-02.00    4   
  6 Saige Stuber              11 Spencerport           26-11.25    3   
  7 Ryan Oliva                11 Brockport             26-04.75    2   
  8 Owen Herring               9 Rush-Henriet          26-02.25    1   
  9 Joseph Schmitz            11 Churchville-          24-09.25  
 10 Austen Cleveland          10 Brockport             24-05.25  
 11 John Bourcy                9 Penfield              23-10.50  
 12 Spencer Abbott            10 Penfield              23-07.75  
 13 Jacob Short                9 Churchville-          23-02.75  
 14 Ryan Connorton            10 Rush-Henriet          23-02.50  
 15 Owen Cole                  9 Eastridge             23-00.50  
 16 Ryan O'Connor              9 Churchville-          22-05.00  
 17 Nick Columbo              11 Hilton                21-09.00  
 18 Braedon Pryor             10 Brockport             20-06.75  
 19 Arthur Dilbert            10 Hilton                20-03.50  
 20 Matteo Sementa             9 Webster Schr          19-10.00  
 21 Zac Williams              11 Hilton                19-06.75  
 22 Nicholas Chaimang         11 Webster Thom          18-06.75  
 23 Elijah White               9 Gates-Chili           15-07.25  
 -- Wyclef Love               11 Gates-Chili                 DQ  
 
Boys 55 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brock Every                9 Batavia                   7.47   7  10   
  2 Caleb Busch                9 LeRoy                     7.61   7   8   
  3 Josh Quinn                 9 Uprep Roches              7.67   7   6   
  4 Marques Hargrave          11 Batavia                   7.71   7   5   
  5 Chase Bordonaro            9 LeRoy                     7.82   7   4   
  6 Jake Steffenilla          12 LeRoy                     7.85   3   3   
  7 Devyn Kelly               12 LeRoy                     7.86   6   2   
  8 Gordon Wang               11 Wayne Centra              7.99   6   1   
  9 Joey Monachino            10 East Rochest              8.06   5 
 10 Gustavo Chagoya Fuerte     9 Sodus Centra              8.08   5 
 11 Antonio Demyda            10 Wayne Centra              8.09   6 
 12 Jacob Downs               10 Palmyra-Mace              8.17   5 
 13 Devon Vanostrand          10 Midlakes                  8.18   4 
 14 Jaydon Barber              9 Batavia                   8.18   6 
 15 Matt Langkamp             11 Honeoye Cent              8.20   5 
 16 Ryan Baginsky             10 Honeoye Cent              8.22   4 
 17 Nathan Chambers            9 East Rochest              8.23   4 
 18 Antonio Lopez              9 Sodus Centra              8.24   5 
 19 Kaden Parkhurst            8 Marcus Whitm              8.28   4 
 20 Andrew Lin                 9 Batavia                   8.35   4 
 21 Edgar Miranda              9 Sodus Centra              8.37   5 
 22 Aiden Cort                 9 Midlakes                  8.45   3 
 23 Nathan Gavette            10 Midlakes                  8.53   4 
 24 Ryan Hoy                  12 Wayne Centra              8.54   5 
 25 Kevin Brown               11 Sodus Centra              8.56   2 
 26 Eric Morsheimer           10 Honeoye Cent              8.62   3 
 27 Devin Gross                9 East Rochest              8.71   3 
 28 Oscar Gregoire            10 Aquinas Inst              8.90   2 
 29 Johnathan Gates           10 East Rochest              9.35   2 
 30 Zach Hass                 10 Honeoye Cent              9.48   1 
 31 Josiah Peck               10 Batavia                   9.74   1 
 32 Kyle Switzer              12 Honeoye Cent             10.60   1 
 33 Joe Falkowski             10 Honeoye Cent             11.56   1 
 
Boys 300 Meter Dash CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ayden Dowd-Devay           9 Batavia                  43.78   8  10   
  2 Brock Every                9 Batavia                  44.45   7   8   
  3 Jeremy Kimanski            9 LeRoy                    44.47   7   6   
  4 Marques Hargrave          11 Batavia                  44.64   8   5   
  5 Joey Gefell                9 Batavia                  45.61   6   4   
  6 Antonio Demyda            10 Wayne Centra             45.76   7   3   
  7 Jake Steffenilla          12 LeRoy                    46.17   6   2   
  8 Leo Liang                  9 Batavia                  46.29   6   1   
  9 Ryan Hoy                  12 Wayne Centra             46.38   6 
 10 Devon Vanostrand          10 Midlakes                 46.49   5 
 11 Joey Monachino            10 East Rochest             46.67   5 
 12 Blake Markel              12 Waterloo                 46.70   4 
 13 Matt Langkamp             11 Honeoye Cent             46.71   6 
 14 Joe Palermo               11 Honeoye Cent             46.81   6 
 15 Andrew Lin                 9 Batavia                  47.47   5 
 16 Shane Dreyer               9 LeRoy                    47.58   4 
 17 Anthony VanVleck          11 Waterloo                 47.96   5 
 18 Aiden Cort                 9 Midlakes                 48.25   3 
 19 Tyler Stewart             11 Batavia                  48.79   5 
 20 Tristan Caruana            9 Sodus Centra             49.43   3 
 21 Jacob Downs               10 Palmyra-Mace             49.62   4 
 22 Zach Pascarella           10 Waterloo                 49.77   5 
 23 Liam Van Pelt             10 East Rochest             51.08   3 
 24 Kevin Brown               11 Sodus Centra             51.55   3 
 25 Andrew Pawluckie           9 Bishop Kearn             52.04   2 
 26 Jeremy Jacobs             10 Waterloo                 52.95   2 
 27 Devin Gross                9 East Rochest             53.28   3 
 28 Hunter Crane              10 Honeoye Cent             53.58   4 
 29 Braeden Caruso             9 Hornell                  54.89   2 
 30 Jacob Slocum               9 Honeoye Cent             56.46   4 
 31 Josiah Peck               10 Batavia                1:02.04   1 
 32 Alex Diaz                 10 Waterloo               1:08.99   1 
 -- Matthew Perez             10 Uprep Roches            X40.31   8 
 -- Arin Brooks               10 Uprep Roches            X41.76   8 
 
Boys 600 Meter Run CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bryan Best                10 Marcus Whitm           1:37.27   2  10   
  2 Kaw Kier Moo              11 Uprep Roches           1:39.70   2   8   
  3 Damien Escobar            11 Batavia                1:41.43   2   6   
  4 Jake Montoya              10 LeRoy                  1:42.09   2   5   
  5 Santo Caruana              9 Sodus Centra           1:43.65   2   4   
  6 Colton Martin              9 Batavia                1:44.49   2   3   
  7 Joe Palermo               11 Honeoye Cent           1:44.64   2   2   
  8 Zack Anderson              9 Batavia                1:45.21   2   1   
  9 Jeremy Kimanski            9 LeRoy                  1:45.23   2 
 10 Gustavo Chagoya Fuerte     9 Sodus Centra           1:46.13   2 
 11 Clay Battle                8 Honeoye Cent           1:46.31   2 
 12 Nathan Chambers            9 East Rochest           1:46.48   2 
 13 John Kanu                 12 Uprep Roches           1:47.06   1 
 14 Jacob Nemitz               9 Marcus Whitm           1:48.18   2 
 15 Jalen Corbett             12 Waterloo               1:48.76   2 
 16 Clifton Henderson         11 Uprep Roches           1:49.45   1 
 17 Ricardo Arteaga Cervante  11 Sodus Centra           1:50.62   1 
 18 Shane Dreyer               9 LeRoy                  1:50.94   1 
 19 Antonio Lopez              9 Sodus Centra           1:52.09   1 
 20 Siyane Lee                 9 Uprep Roches           1:53.16   1 
 21 Edgar Miranda              9 Sodus Centra           1:56.16   1 
 22 Ethan Pocock              10 LeRoy                  1:56.20   1 
 23 Jacob Slocum               9 Honeoye Cent           2:03.53   1 
 24 Allan Stedge               9 Sodus Centra           2:11.34   1 
 
Boys 1000 Meter Run CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Matt Adams                10 Batavia                3:05.00   2  10   
  2 Cameron Stefani           11 LeRoy                  3:06.29   2   8   
  3 Trevor Massett            11 Wayne Centra           3:10.83   2   6   
  4 Clay Battle                8 Honeoye Cent           3:11.35   2   5   
  5 Jacob Gualtieri           11 Notre Dame-B           3:13.19   2   4   
  6 Josh Wasiulewski           9 Batavia                3:15.55   2   3   
  7 Josiah Soto                9 Waterloo               3:15.99   2   2   
  8 Andrew Loftus              8 LeRoy                  3:17.39   2   1   
  9 Jordan Stephens           11 LeRoy                  3:19.62   2 
 10 Ian Fisher                12 Waterloo               3:20.85   2 
 11 AJ Montes                  9 Wayne Centra           3:22.49   2 
 12 Jalen Corbett             12 Waterloo               3:23.73   2 
 13 Cameron Hardy             11 Batavia                3:24.61   1 
 14 Ricardo Arteaga Cervante  11 Sodus Centra           3:24.87   1 
 15 Andrew Freeman            11 Batavia                3:26.22   1 
 16 Cody Smith                11 East Rochest           3:28.36   1 
 17 Tristan Folk              12 Waterloo               3:35.18   1 
 18 Zach Washburn              9 Sodus Centra           3:36.11   1 
 19 Wesley Dorow              10 East Rochest           3:36.41   1 
 20 Braeden Caruso             9 Hornell                3:39.28   1 
 21 Ben Miller                12 Wayne Centra           3:39.78   1 
 22 Allan Stedge               9 Sodus Centra           3:43.81   1 
 23 Blake Markel              12 Waterloo               3:45.80   1 
 
Boys 1600 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Duvante Cora              11 Waterloo               5:16.06   10   
  2 Trevor Massett            11 Wayne Centra           5:23.20    8   
  3 Garrick Havens             9 Batavia                5:25.49    6   
  4 Kaden Parkhurst            8 Marcus Whitm           5:26.16    5   
  5 David Pillo               10 Batavia                5:27.91    4   
  6 Duane Wessie              11 Sodus Centra           5:30.87    3   
  7 Matthew Baker             11 Sodus Centra           5:30.88    2   
  8 Wyatt Gaus                 9 Batavia                5:34.88    1   
  9 Ian Ciullia               12 Wayne Centra           5:35.30  
 10 Cody Smith                11 East Rochest           5:37.19  
 11 Thomas Ognibene           10 Batavia                5:39.24  
 12 Andrew Loftus              8 LeRoy                  5:45.32  
 13 Erik Verdehem              9 Waterloo               5:45.73  
 14 Manuel Chagoya            10 Clyde-Savann           5:45.96  
 15 Cameron Hardy             11 Batavia                5:47.78  
 16 AJ Montes                  9 Wayne Centra           5:47.88  
 17 Andrew Freeman            11 Batavia                5:57.56  
 18 Zach Washburn              9 Sodus Centra           5:58.51  
 19 Kenny DeLand              10 Midlakes               6:00.70  
 20 Jordan Stephens           11 LeRoy                  6:06.15  
 21 Jeremy Jacobs             10 Waterloo               6:10.02  
 22 Hunter Alger               9 Waterloo               6:19.28  
 
Boys 3200 Meter Run CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Garrick Havens             9 Batavia               10:59.96   10   
  2 David Pillo               10 Batavia               11:17.87    8   
  3 Braydon Hobart            12 LeRoy                 11:18.55    6   
  4 Clifton Williams          11 LeRoy                 11:22.08    5   
  5 Thomas Ognibene           10 Batavia               11:52.35    4   
  6 Ian Ciullia               12 Wayne Centra          12:02.43    3   
  7 Erik Verdehem              9 Waterloo              12:21.40    2   
  8 Tyler Stewart             11 Batavia               12:24.52    1   
  9 Kenny DeLand              10 Midlakes              12:56.27  
 
Boys 55 Meter Hurdles CD
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bryan Best                10 Marcus Whitm             10.48   2  10   
  2 Colton Martin              9 Batavia                  10.57   2   8   
  3 Ayden Dowd-Devay           9 Batavia                  10.63   2   6   
  4 Santo Caruana              9 Sodus Centra             10.79   2   5   
  5 Ryan Baginsky             10 Honeoye Cent             11.06   1   4   
  6 Greg Bailey               10 Clyde-Savann             11.12   1   3   
  7 Joey Gefell                9 Batavia                  11.30   2   2   
  8 Tristan Caruana            9 Sodus Centra             11.78   1   1   
  9 Liam Van Pelt             10 East Rochest             11.92   1 
 
Boys 4x200 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                        1:50.39   10   
  2 Wayne Central  'A'                                  1:58.98    8   
  3 Waterloo  'A'                                       1:59.36    6   
 
Boys 4x400 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 LeRoy  'A'                                          4:07.75   10   
  2 Batavia  'A'                                        4:18.36    8   
  3 Sodus Central  'A'                                  4:26.16    6   
  4 East Rochester  'B'                                 4:45.23    5   
 
Boys 4x800 Meter Relay CD
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                       10:11.70   10   
  2 Waterloo  'A'                                      10:12.61    8   
  3 LeRoy  'A'                                         10:30.91    6   
 
Boys High Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Davian Hill               11 Uprep Roches           5-02.00   10   
  2 Hunter Crane              10 Honeoye Cent           4-08.00    8   
  3 Myles Singleton           10 Uprep Roches           4-06.00    6   
  4 Josh Beha                  9 Wayne Centra           4-04.00    5   
 
Boys Pole Vault CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ethan Pocock              10 LeRoy                  7-06.00   10   
  2 Barber Jaydon              9 Batavia                6-06.00    8   
 -- Andrew Lin                 9 Batavia                     NH  
 -- Chris Gualtieri            9 LeRoy                       NH  
 
Boys Long Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Josh Beha                  9 Wayne Centra          17-02.50   10   
  2 Steve Lyness              11 LeRoy                 17-01.25    8   
  3 Myles Singleton           10 Uprep Roches          16-04.00    6   
  4 Wyatt Gaus                 9 Batavia               16-03.25    5   
  5 Davian Hill               11 Uprep Roches          15-07.25    4   
  6 Josh Quinn                 9 Uprep Roches          14-09.25    3   
  7 Oscar Gregoire            10 Aquinas Inst          13-08.50    2   
  8 Talon Delong               9 Batavia               13-03.25    1   
 -- Greg Bailey               10 Clyde-Savann              FOUL  
 -- Devon Jackson             10 Uprep Roches              FOUL  
 
Boys Triple Jump CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jacob Nemitz               9 Marcus Whitm          32-00.50   10   
 -- Shamar Scott              11 Uprep Roches         X37-07.00  
 -- Devon Jackson             10 Uprep Roches         X37-00.50  
 
Boys Shot Put CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dan Debonis               11 Aquinas Inst          34-02.25   10   
  2 Chris Perchitti           11 Waterloo              32-06.00    8   
  3 Gordon Wang               11 Wayne Centra          32-03.50    6   
  4 Gregory Ransom            10 Uprep Roches          31-09.00    5   
  5 Noah Bastedo              10 Clyde-Savann          31-07.25    4   
  6 Crawford Jacob            10 Midlakes              30-04.00    3   
  7 Adam Terrore              10 Red Jacket            30-03.25    2   
  8 Corbin Reibstein          10 Sodus Centra          28-09.00    1   
  9 Alec Frongetta            10 Batavia               28-02.25  
 10 Clifton Henderson         11 Uprep Roches          27-11.00  
 11 Cody Eisenberger           9 Batavia               27-01.00  
 12 Ahn Le                    11 Honeoye Cent          26-03.75  
 13 Levi Bluhm                 9 Batavia               25-09.75  
 14 Tristan Folk              12 Waterloo              25-07.50  
 15 Eric Morsheimer           10 Honeoye Cent          25-06.50  
 16 Matthew Beach              9 Batavia               25-05.00  
 17 Erick Chugg                9 Batavia               24-07.00  
 18 Brandon Warren             9 Batavia               24-02.00  
 19 Jordan Papin              11 Aquinas Inst          22-10.50  
 20 Andrew Pawluckie           9 Bishop Kearn          22-02.00  
 21 Sam Miller                11 LeRoy                 20-07.75  
 22 Nathan Gavette            10 Midlakes              19-11.50  
 23 Marcello Harris            9 Batavia               19-01.00  
 24 Zach Hass                 10 Honeoye Cent          18-07.50  
 25 Joe Falkowski             10 Honeoye Cent          17-10.25  
 26 Brandon Clement           12 Honeoye Cent          17-10.00  
 27 Kyle Switzer              12 Honeoye Cent          14-08.50  
 -- Jamie Baldwin             11 Uprep Roches         X39-06.50  
 -- Evan Baldwin              11 Uprep Roches         X36-03.00  
 
Boys Weight Throw CD
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dan Debonis               11 Aquinas Inst          36-06.75   10   
  2 Chris Perchitti           11 Waterloo              27-11.50    8   
  3 Alec Frongetta            10 Batavia               27-08.75    6   
  4 Corbin Reibstein          10 Sodus Centra          26-00.50    5   
  5 Tristan Folk              12 Waterloo              25-01.25    4   
  6 Cody Eisenberger           9 Batavia               24-10.25    3   
  7 Erick Chugg                9 Batavia               24-10.00    2   
  8 Brandon Clement           12 Honeoye Cent          24-01.00    1   
  9 Matthew Beach              9 Batavia               23-05.25  
 10 Adam Terrore              10 Red Jacket            22-08.75  
 10 Noah Bastedo              10 Clyde-Savann          22-08.75  
 12 Jordan Papin              11 Aquinas Inst          21-10.25  
 13 Ahn Le                    11 Honeoye Cent          21-07.00  
 14 Brandon Warren             9 Batavia               21-04.50  
 15 Levi Bluhm                 9 Batavia               20-07.75  
 16 Marcello Harris            9 Batavia               17-01.25  
 -- Jamie Baldwin             11 Uprep Roches                DQ  
 -- Evan Baldwin              11 Uprep Roches                DQ  
 
Boys 55 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jahlique Johnson           8 Bishop Kearn              7.13   8  10   
  2 Luke Bianca                8 Northstar Ch              7.86   8   8   
  3 Max Tomaszewski            8 Batavia                   7.92   8   6   
  4 Jude Aman                  8 McQuaid Jesu              7.98   8   5   
  5 Joey Clyde                 8 Webster Schr              8.02   8   4   
  6 Ramir White                7 Aquinas Inst              8.03   8   3   
  7 Kaiel Robinson             8 LeRoy                     8.23   7   2   
  8 Samuel DeRoo               7 Northstar Ch              8.25   8   1   
  9 Drexel Everett             8 Northstar Ch              8.29   7 
 10 Sean Riley                 7 Aquinas Inst              8.35   7 
 11 Alex Gulvin                8 Webster Schr              8.41   7 
 12 Alex Romanofsky            7 Webster Schr              8.42   7 
 13 Matthew Tierney            8 Bishop Kearn              8.52   6 
 14 Garrett Ross               7 Palmyra-Mace              8.54   7 
 15 James Zurek                8 Batavia                   8.64   6 
 16 Timmy Pitt                 7 Honeoye Cent              8.68   7 
 17 Nick Visiko                7 Webster Schr              8.79   6 
 18 Steven Richardson          7 Honeoye Cent              8.88   5 
 19 Francesco Lore             7 Webster Schr              8.90   6 
 20 David Merrell              7 Wayne Centra              8.99   5 
 21 Keaton Hobart              8 LeRoy                     9.09   5 
 22 George Privitera           7 Webster Schr              9.10   5 
 23 Lukas Zalewski             8 East Rochest              9.15   5 
 24 Tyler Gould                7 Webster Schr              9.15   6 
 25 Holden Janto               7 Palmyra-Mace              9.17   5 
 26 Chris Lehman               7 Webster Schr              9.20   4 
 27 Luke Strasser              7 Webster Schr              9.25   4 
 28 Jacob Bradenburg           7 Webster Schr              9.37   5 
 29 Caleb George-Cady          7 Newark                    9.39   1 
 30 Michael Gorsky             7 Wayne Centra              9.39   4 
 31 Matt Parks                 8 Red Jacket                9.46   5 
 32 Garrett Fisher             8 Webster Schr              9.59   4 
 33 Noah Murad                 8 Red Jacket                9.62   3 
 34 Joshua Vogt                8 Bishop Kearn              9.69   4 
 35 Donald Tonkinson           7 Newark                    9.81   3 
 36 Aidan Heller               7 Webster Schr              9.86   3 
 37 Elijah Lambert             7 Palmyra-Mace              9.86   4 
 38 Ashten Jensen              7 Palmyra-Mace              9.94   2 
 39 Nick Ricotta               7 Webster Schr             10.10   3 
 40 Kaden Murphy               7 Webster Schr             10.12   2 
 41 James Snyderlong           7 Palmyra-Mace             10.17   1 
 42 Beau Fillion               8 Palmyra-Mace             10.19   2 
 43 Johnathan DeRidder         7 Palmyra-Mace             10.60   2 
 44 Brenden Bills              7 Webster Schr             10.60   1 
 45 Mike Himlin                7 McQuaid Jesu             10.87   2 
 46 Lloyd Kinnicutt            7 Wellsville               11.23   3 
 
Boys 300 Meter Dash Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Evan Stevely               8 Bishop Kearn             41.08   9  10   
  2 Luke Bianca                8 Northstar Ch             43.29   9   8   
  3 Kristopher Ferguson        8 Aquinas Inst             47.44   9   6   
  4 Ramir White                7 Aquinas Inst             48.38   9   5   
  5 Samuel DeRoo               7 Northstar Ch             48.93   8   4   
  6 Jack Norkus                8 Red Jacket               50.23   9   3   
  7 Conner Jantzi              7 Wayne Centra             50.26   7   2   
  8 Drexel Everett             8 Northstar Ch             50.46   7   1   
  9 Austin Barr                8 Palmyra-Mace             51.26   5 
 10 Jack Stampone              7 Webster Schr             51.98   5 
 11 Alex Romanofsky            7 Webster Schr             52.13   4 
 12 Alex Gulvin                8 Webster Schr             52.62   5 
 13 Zack Merkley               8 Waterloo                 52.68   6 
 14 Timmy Pitt                 7 Honeoye Cent             52.95   7  52.946
 15 TyRee Orbaker              7 Newark                   52.95   8  52.947
 16 Elijah Lambert             7 Palmyra-Mace             53.28   3 
 17 Aiden Lanse                7 Newark                   53.92   4 
 18 Austin Biggins             7 LeRoy                    54.19   3 
 19 Holden Janto               7 Palmyra-Mace             55.19   3 
 20 Forrist Sherman            7 Honeoye Cent             55.24   8 
 21 Trey Mumford               8 Waterloo                 55.88   2 
 22 Caleb George-Cady          7 Newark                   55.92   5 
 23 Sean Pies                  8 Batavia                  56.12   5 
 24 Anthony Nania              7 Webster Schr             56.49   2 
 25 Garrett Ross               7 Palmyra-Mace             56.53   6 
 26 Jesse Cottrell             7 Red Jacket               56.63   4 
 27 Luke Strasser              7 Webster Schr             57.63   2 
 28 Alex Aloi                  8 Webster Schr             57.74   3 
 29 Nick Visiko                7 Webster Schr             58.01   1 
 30 Noah Murad                 8 Red Jacket             1:03.32   2 
 31 Mike Himlin                7 McQuaid Jesu           1:04.52   1 
 32 Matthew Bills              8 Batavia                1:04.59   2 
 33 Johnathan DeRidder         7 Palmyra-Mace           1:08.71   1 
 
Boys 600 Meter Run Modified
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Evan Stevely               8 Bishop Kearn           1:31.97   2  10   
  2 Joseph Scherer             8 McQuaid Jesu           1:41.65   2   8   
  3 Jonah Epps                 8 Batavia                1:50.97   2   6   
  4 Matt Hosbach               8 Marion                 1:51.62   2   5   
  5 Quinn Olsen                8 Honeoye Cent           1:52.48   2   4   
  6 Michael Teresi             7 McQuaid Jesu           1:54.30   2   3   
  7 Jude Aman                  8 McQuaid Jesu           1:54.97   2   2   
  8 Rafael Ortiz               8 McQuaid Jesu           1:55.19   2   1   
  9 Luke Hofer                 7 McQuaid Jesu           1:57.68   2 
 10 Jack Stampone              7 Webster Schr           1:59.20   2 
 11 Jacob Anderson             7 McQuaid Jesu           2:01.85   2 
 12 Ryan Scheck                8 Webster Schr           2:02.35   2 
 13 Jake Marcell               7 Webster Schr           2:02.51   2 
 14 Ben Thompson               8 Marcus Whitm           2:17.06   1 
 15 Jesse Cottrell             7 Red Jacket             2:23.49   1 
 16 Michael Sutton             7 McQuaid Jesu           2:23.95   1 
 17 Chris Lehman               7 Webster Schr           2:24.25   1 
 18 Aiden Lanse                7 Newark                 2:24.77   1 
 19 Alex Aloi                  8 Webster Schr           2:25.64   1 
 20 Donald Tonkinson           7 Newark                 2:30.67   1 
 21 Jude Hall                  7 McQuaid Jesu           2:42.79   1 
 22 Matthew Bills              8 Batavia                2:47.51   1 
 23 Matthew Smith              7 Batavia                2:55.27   1 
 
Boys 1000 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dan Rook                   7 Wayne Centra           3:19.03   10   
  2 Jonah Epps                 8 Batavia                3:22.93    8   
  3 Nick Chovaciec             8 Bishop Kearn           3:29.84    6   
  4 Zack Merkley               8 Waterloo               3:31.22    5   
  5 Ryan Scheck                8 Webster Schr           3:34.43    4   
  6 Jack Norkus                8 Red Jacket             3:34.60    3   
  7 TyRee Orbaker              7 Newark                 3:34.76    2   
  8 Joey Clyde                 8 Webster Schr           3:37.62    1   
  9 Jake Marcell               7 Webster Schr           3:39.72  
 10 Liam DeLaOsa Cruz          8 Marion                 3:45.05  
 11 Rory Carney                7 Webster Schr           3:48.78  
 12 Steven Richardson          7 Honeoye Cent           3:49.20  
 13 Einon Walsh                8 Hornell                3:54.93  
 14 Spencer Donahower          7 McQuaid Jesu           3:56.67  
 15 Anthony Nania              7 Webster Schr           4:04.89  
 16 Ryan Quinn                 8 Batavia                4:16.60  
 17 Ben Boothby                8 Webster Schr           4:22.50  
 18 Jude Hall                  7 McQuaid Jesu           4:22.52  
 19 Matthew Smith              7 Batavia                4:47.54  
 
Boys 1600 Meter Run Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 James Doerr                8 McQuaid Jesu           5:09.03   10   
  2 Ryan Lewis                 8 Bishop Kearn           5:36.56    8   
  3 Connor Kerr                8 McQuaid Jesu           5:44.70    6   
  4 Adam Smith                 8 Palmyra-Mace           5:45.29    5   
  5 Dan Rook                   7 Wayne Centra           5:57.25    4   
  6 Colin Flannery             8 Wayne Centra           6:04.99    3   
  7 Forrist Sherman            7 Honeoye Cent           6:05.81    2   
  8 Taylor Vanderwark          8 Honeoye Cent           6:07.60    1   
  9 Bennett Dunstan            7 Wayne Centra           6:26.89  
 10 Ben Thompson               8 Marcus Whitm           6:26.93  
 11 Einon Walsh                8 Hornell                6:27.76  
 12 Matt Parks                 8 Red Jacket             6:35.11  
 
Boys 55 Meter Hurdles Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kristopher Ferguson        8 Aquinas Inst              9.94   10   
  2 Quinn Olsen                8 Honeoye Cent             10.19    8   
  3 Max Tomaszewski            8 Batavia                  10.34    6   
  4 Kyle Kendall               7 Batavia                  10.62    5   
  5 Evan Sherwood              7 LeRoy                    10.81    4   
  6 Colin Dunn                 7 Batavia                  11.47    3   
  7 Keaton Hobart              8 LeRoy                    11.84    2   
  8 Jordan Smith               8 Batavia                  19.00    1   
 
Boys 4x200 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'D'                                        2:03.90   10   
  2 Webster Schroeder  'C'                              2:13.83    8   
  3 Bishop Kearney  'A'                                 2:14.91    6   
 
Boys 4x400 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Honeoye Central  'B'                                5:22.24   10   
  2 Batavia  'A'                                        5:25.84    8   
 
Boys 4x800 Meter Relay Modified
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                       12:29.07   10   
 
Boys High Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jahlique Johnson           8 Bishop Kearn           5-06.00   10   
  2 Sean Geen                  8 McQuaid Jesu           4-08.00    8   
  3 Trevor Wahl                8 Wayne Centra           4-04.00    6   
  4 Troy Helsdon               8 Batavia                3-09.00    5   
 
Boys Long Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sean Riley                 7 Aquinas Inst          14-05.25   10   
  2 Juan Martinez              8 Batavia               14-03.00    8   
  3 Dylan Warner               8 Batavia               14-02.50    6   
  4 Sean Pies                  8 Batavia               14-01.25    5   
  5 Sean Geen                  8 McQuaid Jesu          14-01.00    4   
  6 Michael Teresi             7 McQuaid Jesu          13-11.25    3   
  7 Conner Jantzi              7 Wayne Centra          13-08.25    2   
  8 George Privitera           7 Webster Schr          13-03.00    1   
  9 Kaiel Robinson             8 LeRoy                 12-11.00  
 10 Colin Dunn                 7 Batavia               12-10.00  
 11 Jeff Stefani               8 LeRoy                 12-06.50  
 12 David Merrell              7 Wayne Centra          12-00.25  
 13 Jacob Bradenburg           7 Webster Schr          11-08.00  
 -- Rafael Ortiz               8 McQuaid Jesu              FOUL  
 -- Adam Smith                 8 Palmyra-Mace              FOUL  
 -- Tyler Gould                7 Webster Schr              FOUL  
 
Boys Triple Jump Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jesse Reinhart             7 Batavia               29-08.50   10   
  2 Kyle Kendall               7 Batavia               28-06.75    8   
  3 Evan Sherwood              7 LeRoy                 27-06.75    6   
  4 Brandon Callahan           8 Sodus Centra          27-03.25    5   
  5 Joshua Pinney              8 Batavia               26-03.75    4   
  6 Colin Flannery             8 Wayne Centra          25-11.00    3   
  7 Austin Biggins             7 LeRoy                 25-08.75    2   
  8 Michael Gorsky             7 Wayne Centra          25-08.50    1   
  9 Trey Mumford               8 Waterloo              22-11.00  
 
Boys Shot Put Modified
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 James Zurek                8 Batavia               30-03.50   10   
  2 Jacob Long                 8 Batavia               27-05.25    8   
  3 Timothy Halter             8 Bishop Kearn          25-11.75    6   
  4 Lukas Zalewski             8 East Rochest          25-04.75    5   
  5 Brody Lockwood             8 East Rochest          23-07.25    4   
  6 Nick Ricotta               7 Webster Schr          23-06.25    3   
  7 Austin Barr                8 Palmyra-Mace          22-05.00    2   
  8 Ray Lore                   7 Webster Schr          22-04.50    1   
  9 Lloyd Kinnicutt            7 Wellsville            22-01.75  
 10 Luke Rider                 8 LeRoy                 21-09.50  
 11 Francesco Lore             7 Webster Schr          21-05.75  
 12 Gabe Cote                  8 McQuaid Jesu          21-03.75  
 13 Luke Geiger                7 Batavia               20-10.00  
 14 Jordan Smith               8 Batavia               20-05.25  
 15 Aidan Heller               7 Webster Schr          20-04.75  
 16 Garrett Fisher             8 Webster Schr          19-05.75  
 17 Kaden Murphy               7 Webster Schr          19-05.25  
 18 Santino Cangialosi         7 Aquinas Inst          19-01.25  
 19 Jamon'te Murrell           7 Batavia               18-04.00  
 20 Beau Fillion               8 Palmyra-Mace          17-10.25  
 21 Brenden Bills              7 Webster Schr          15-08.50  
 22 Ashten Jensen              7 Palmyra-Mace          13-03.25  
 23 Tyler Roth                 7 Batavia               11-08.25  
 
                 Women - AB - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Hilton                     145.50     2) Penfield                   80   
    3) Victor Central              51        4) Pittsford Mendon           50.50
    5) Rush-Henrietta              47        6) Pittsford Sutherland       31   
    7) Gates-Chili                 30        7) Webster Schroeder          30   
    9) Mercy                       28       10) Churchville-Chili          26   
   11) Brighton                    22.50    12) Brockport                  21   
   13) Eastridge                   14       14) Irondequoit                13   
   14) Greece Arcadia              13       16) Spencerport                10.50
   17) Webster Thomas               7       18) Fairport                    6   
   19) Edison Tech                  1                                           
 
                 Women - CD - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Wayne Central              122        2) Batavia                    86   
    3) Marcus Whitman              49        4) Palmyra-Macedon            43   
    5) Waterloo                    37        6) East Rochester             28   
    7) Clyde-Savannah              17        8) Honeoye Central            16   
    8) Red Jacket                  16       10) Sodus Central              14   
   11) LeRoy                       10       12) Notre Dame-Batavia          9   
   13) Aquinas Institute            8       14) Midlakes                    3   
   14) Hornell                      3       14) Romulus                     3   
 
              Women - Modified - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Mercy                      131        2) Batavia                    98.50
    3) Wayne Central               61        4) Palmyra-Macedon            58   
    5) Webster Schroeder           33        6) Sodus Central              24   
    7) Hornell                     17.50     8) LeRoy                      14   
    9) Honeoye Central             10        9) Northstar Christian        10   
   11) East Rochester               9       12) Eastridge                   8   
   13) Newark                       7       14) Marion                      6   
   15) Aquinas Institute            2                                           
 
                  Men - AB - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Hilton                      85.50     2) McQuaid Jesuit             70   
    3) Rush-Henrietta              61        4) Webster Schroeder          55.50
    5) Brockport                   54        6) Brighton                   53   
    6) Penfield                    53        8) Pittsford Sutherland       30   
    9) Fairport                    25       10) Churchville-Chili          24   
   11) Eastridge                   23       11) Spencerport                23   
   13) Edison Tech                 22       14) Webster Thomas             10   
   14) Gates-Chili                 10       16) Greece Arcadia              7   
   16) Pittsford Mendon             7       18) Victor Central              4   
 
                  Men - CD - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Batavia                    169        2) LeRoy                      84   
    3) Wayne Central               50        4) Waterloo                   48   
    4) UPrep Rochester             48        6) Marcus Whitman             35   
    7) Sodus Central               27        8) Aquinas Institute          22   
    9) Honeoye Central             20       10) Clyde-Savannah              7   
   11) East Rochester               5       12) Notre Dame-Batavia          4   
   13) Midlakes                     3       14) Red Jacket                  2   
 
               Men - Modified - Team Rankings - 13 Events Scored
===============================================================================
    1) Batavia                    127        2) Bishop Kearney             66   
    3) McQuaid Jesuit              50        4) Aquinas Institute          34   
    5) Wayne Central               31        6) Honeoye Central            25   
    7) Webster Schroeder           22        7) Northstar Christian        22   
    9) LeRoy                       16       10) East Rochester              9   
   11) Palmyra-Macedon              7       12) Red Jacket                  6   
   13) Marion                       5       13) Waterloo                    5   
   13) Sodus Central                5       16) Newark                      2