Monroe County Coaches' Invitational
                                           October 28, 2017 - Parma Park

                                           Results by Yen Timing Services
                                                 www.yentiming.com

                                                 Race 3 - Girls FS
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLACE NAME                YR TEAM               TIME    | PLACE NAME                YR TEAM              TIME
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1 Katherine Peterson  9  Webster Thomas     20:06.4 |    46 Megan Weldon        9  Victor Central     25:11.9 
    2 Olivia Romano       9  Canandaigua        20:27.9 |    47 Grace Pfeiffer      9  Penfield           25:18.6 
    3 Laura Witt          10 Webster Thomas     20:30.1 |    48 Hope Sherman        9  Batavia            25:21.5 
    4 Elena Ziskind       10 Webster Thomas     20:42.8 |    49 Makenzie Griffith   9  Brighton           25:27.8 
    5 Lia Kowalski        10 Webster Thomas     20:59.2 |    50 Grace Burns         9  Webster Thomas     25:47.0 
    6 Madeline Ugine      9  Webster Schroeder  21:08.0 |    51 Caitlin Kohlmeier   9  Webster Thomas     25:47.7 
    7 Megan Giesen        9  Webster Thomas     21:18.3 |    52 Regina Buralli      9  Brighton           25:53.8 
    8 Emily Murphy        10 Penfield           21:30.1 |    53 Colette Kenyon      10 Canandaigua        25:54.1 
    9 Emma Winden         9  Rush-Henrietta     21:39.9 |    54 Brooke Bivona       9  Victor Central     25:59.5 
   10 Vivian Ogletree     9  Penfield           21:45.7 |    55 Nicole Arapov       10 Brighton           26:00.9 
   11 Meagan Picard       9  Rush-Henrietta     22:05.4 |    56 Mollie Rothbaum     10 Brighton           26:01.0 
   12 Anissa Basnayake    9  Brighton           22:11.3 |    57 Amanda Daubert      9  Spencerport        26:05.4 
   13 Madison Serapilio   9  Rush-Henrietta     22:16.9 |    58 Zoe Romanowski      10 Brighton           26:06.9 
   14 Haley Robinson      9  Honeoye Falls-Lima 22:23.9 |    59 Lizzie Baxter       10 Honeoye Falls-Lima 26:35.0 
   15 Aubrianna Delario-B 10 Irondequoit        22:31.3 |    60 Sydney Flaitz       10 Victor Central     26:45.6 
   16 Eva Schello         9  Irondequoit        22:31.8 |    61 Marisa Hartwick     9  Honeoye Falls-Lima 26:48.3 
   17 Lexi Valachovic     10 Webster Thomas     22:43.9 |    62 Ellie Crowe         10 Brighton           26:56.2 
   18 Georgina Keilman    9  Penfield           22:54.3 |    63 Olivia Garrison     10 Batavia            27:04.1 
   19 Stella Gullo        10 Canandaigua        22:55.3 |    64 Laren Blakesley     10 Canandaigua        27:08.9 
   20 Adriana Costanza    10 Honeoye Falls-Lima 23:00.6 |    65 Kelsey Purcell      10 Victor Central     27:09.6 
   21 Callie Viggiani     9  Canandaigua        23:02.5 |    66 Delia Zhangfeng     9  Brighton           27:12.9 
   22 Emma McGrath        9  Penfield           23:15.6 |    67 Alexi Farnes        10 Canandaigua        27:21.4 
   23 Elizabeth Hanna     10 Webster Thomas     23:19.3 |    68 Ijeoma Nwugwo       10 Victor Central     27:23.2 
   24 Emma Aken           10 Penfield           23:19.9 |    69 Kaylyn Gushue       10 Greece Olympia     28:00.0 
   25 Katie Gamache       9  Webster Thomas     23:22.7 |    70 Madeline Murphy     10 Canandaigua        28:00.9 
   26 Hannah Kailburn     10 Honeoye Falls-Lima 23:23.9 |    71 Ashlyn Snyder       10 Penfield           28:06.2 
   27 Jennifer Walike     10 Honeoye Falls-Lima 23:25.3 |    72 Kathren Sage        10 Greece Odyssey     28:07.8 
   28 Megan Cooper        10 Brighton           23:28.0 |    73 Molly Baumer        10 Penfield           28:44.1 
   29 Grace Cunningham    9  Webster Thomas     23:44.6 |    74 Macayla Burke       10 Batavia            29:26.7 
   30 Jada Balmer         10 Honeoye Falls-Lima 23:45.7 |    75 Jess Polk           10 Brighton           29:28.8 
   31 Lindsey Hays        10 Penfield           23:49.6 |    76 Kerry Gibson        10 Canandaigua        29:44.4 
   32 Cassie Lyle         10 Honeoye Falls-Lima 23:54.3 |    77 Suzanne Ward        9  Greece Olympia     30:08.3 
   33 Elyse Sumarsono     10 Victor Central     23:56.1 |    78 Zhenia Burroughs    10 Greece Olympia     30:28.4 
   34 Theresa Motsay      9  Penfield           23:57.6 |    79 Alice Russo         9  Honeoye Falls-Lima 30:34.6 
   35 Bryn Carroway       10 Penfield           24:12.0 |    80 Madison Herman      10 Canandaigua        30:54.6 
   36 Abby Dutcher        10 Canandaigua        24:24.7 |    81 Lily Gannon         9  Penfield           31:01.6 
   37 Keren Park          10 Rush-Henrietta     24:27.2 |    82 Elaina Bement       10 Canandaigua        31:13.8 
   38 Dyllan Amato        9  Greece Arcadia     24:27.4 |    83 Arden Faiola        10 Canandaigua        31:14.0 
   39 Sophia Gorton       9  Webster Schroeder  24:31.8 |    84 Melanie Greenwood   9  Greece Olympia     32:37.9 
   40 Kali Crowell        9  Greece Arcadia     24:34.8 |    85 Mary Dertinger      9  Victor Central     32:45.2 
   41 Elizabeth Kingston  9  Batavia            24:43.0 |    86 Kasey Sage          10 Greece Odyssey     32:47.2 
   42 Keeley Agar         10 Honeoye Falls-Lima 24:45.4 |    87 Maddison Gallo      9  Greece Olympia     33:18.0 
   43 Lauren Dicaccio     10 Honeoye Falls-Lima 24:49.4 |    88 Abby Giacoman       9  Penfield           37:09.5 
   44 Anna Dileo          9  Penfield           24:54.5 |    89 Maria Williams      10 Canandaigua        38:56.8 
   45 Katie Dale          10 Honeoye Falls-Lima 25:07.5 |