Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/18/2018 06:54 PM
                           Roch City AC - 5/18/2018                            
                             Franklin High School                              
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Djeynaba Thiam            11 Edison Tech              12.64   4  10   
  2 Nazjahe Boswell           12 World of Inq             12.71   4   8   
  3 Nazir McCray              12 Edison Tech              12.91   4   6   
  4 Taniya Gaines             11 East Hs-Roch             13.07   4   4   
  5 Nicole Johnson            12 Edison Tech              13.10   4   2   
  6 Kyla Ross                 10 Edison Tech              13.41   3   1   
  7 T'Kosha Williams          12 Edison Tech              13.65   2 
  8 Mardaysha Brown            9 Edison Tech              13.67   3 
  9 Zy'asia Session-Diggs     10 World of Inq             13.80   3 
 10 Nyeisha Mitchum            8 East Hs-Roch             13.89   2 
 11 Qiyamah Overton           11 Edison Tech              13.97   3 
 12 Makaila Moorehead          9 Edison Tech              14.06   4 
 13 Najae Henderson           10 Edison Tech              14.13   3 
 14 Destiny Lyons             11 East Hs-Roch             14.15   4 
 15 Laquanda McFadden         10 Edison Tech              14.35   2 
 16 Zay Zabibu                10 Edison Tech              14.52   1 
 17 Penda Camara              10 East Hs-Roch             14.71   2 
 18 Suriya Holmes              9 Edison Tech              14.75   2 
 19 Allayah Johnson           10 Franklin                 14.83   2 
 20 Lundon Levert-Goff        10 East Hs-Roch             15.01   2 
 21 Jennai Jackson            10 Edison Tech              15.23   3 
 22 Samaiyah Mateen           10 East Hs-Roch             15.74   1 
 23 Brianna Bradley           10 East Hs-Roch             15.83   1 
 24 Armani Fagan               9 East Hs-Roch             15.86   2 
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Chloe Henton               9 World of Inq             26.51   4  10   
  2 T'Kosha Williams          12 Edison Tech              27.35   3   8   
  3 Juanna Mason              12 Edison Tech              27.56   3   6   
  4 Kyla Ross                 10 Edison Tech              27.59   4   4   
  5 Mardaysha Brown            9 Edison Tech              28.13   3   2   
  6 Destiny Lyons             11 East Hs-Roch             28.19   3   1   
  7 Zy'asia Session-Diggs     10 World of Inq             28.37   3 
  8 Eyland Maxey              12 World of Inq             28.84   3 
  9 Makaila Moorehead          9 Edison Tech              29.23   3 
 10 Laquanda McFadden         10 Edison Tech              29.65   2 
 11 Allayah Johnson           10 Franklin                 29.81   2 
 12 Qiyamah Overton           11 Edison Tech              29.89   2 
 13 Djeynaba Thiam            11 Edison Tech              30.15   4 
 14 Tierra Wyatt              10 Edison Tech              30.33   1 
 15 Lislain Bultron            9 East Hs-Roch             30.71   2 
 16 Jennai Jackson            10 Edison Tech              30.88   2 
 17 Penda Camara              10 East Hs-Roch             31.25   1 
 18 Emany Cruz                11 East Hs-Roch             31.63   2 
 19 Aalysia Smith              9 Edison Tech              34.45   1 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nazjahe Boswell           12 World of Inq           1:00.14   2  10   
  2 Cheterria Johnson         11 Edison Tech            1:03.45   2   8   
  3 Ny'Shaya Henderson        12 Franklin               1:03.60   2   6   
  4 Juanna Mason              12 Edison Tech            1:05.10   2   4   
  5 Destiny Lyons             11 East Hs-Roch           1:07.03   1   2   
  6 Damani Brown-Thomas       12 Edison Tech            1:07.19   1   1   
  7 Markeesha Green           10 Edison Tech            1:10.56   1 
  8 Niara Daniels             12 Franklin               1:16.57   1 
  9 Samaiyah Mateen           10 East Hs-Roch           1:18.73   1 
 10 Armani Fagan               9 East Hs-Roch           1:21.57   1 
 
Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Fairris Freeman           10 World of Inq           2:48.45   10   
  2 Jaznai Brooks             11 Edison Tech            2:55.88    8   
  3 Niara Daniels             12 Franklin               3:17.53    6   
  4 Amina Gazali              11 East Hs-Roch           3:55.29    4   
  5 Armani Fagan               9 East Hs-Roch           4:29.86    2   
  6 Keyonah McClary            9 East Hs-Roch           4:33.40    1   
  7 Mahogany Green            12 East Hs-Roch           5:00.14  
 
Girls 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jaznai Brooks             11 Edison Tech            6:32.48   10   
  2 Jade Rodriguez             9 Edison Tech            6:34.67    8   
  3 Destiny Nieves             9 Edison Tech            6:50.99    6   
  4 Dinayza Lester            10 Edison Tech            7:34.85    4   
  5 Sonjia Kouassi            10 Edison Tech            8:25.53    2   
 
Girls 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jazmonya Allen             9 Edison Tech           15:45.63   10   
  2 Destiny Nieves             9 Edison Tech           16:59.24    8   
 
Girls 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nazir McCray              12 Edison Tech              16.38   10   
  2 Zuhal Ahmed               10 Edison Tech              20.62    8   
  3 Penda Camara              10 East Hs-Roch             22.15    6   
 
Girls 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Zuhal Ahmed               10 Edison Tech            1:10.77   10   
  2 Makayla McCorker           9 East Hs-Roch           1:13.25    8   
  3 Cheterria Johnson         11 Edison Tech            1:23.76    6   
 
Girls 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jade Rodriguez             9 Edison Tech           10:33.20   10   
  2 Destiny Nieves             9 Edison Tech           10:53.25    8   
  3 Damani Brown-Thomas       12 Edison Tech           12:10.30    6   
  4 Sonjia Kouassi            10 Edison Tech           13:45.20    4   
 
Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison Tech                                           49.95   10   
  2 World of Inquiry                                      50.28    8   
  3 East Hs-Roch                                          54.10    6   
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 World of Inquiry                                    4:15.24   10   
  2 Edison Tech                                         4:29.30    8   
  3 East Hs-Roch                                        4:57.43    6   
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison Tech                                        13:56.11   10   
 
Girls High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 T'Kosha Williams          12 Edison Tech            4-06.00      1.37m  10   
  2 Dajah Barnett-Latta       10 World of Inq           4-04.00      1.32m   7   
  2 Makayla McCorker           9 East Hs-Roch           4-04.00      1.32m   7   
  4 Zuhal Ahmed               10 Edison Tech            4-02.00      1.27m   4   
 
Girls Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Tierra White              12 Edison Tech           16-02.50      4.94m  10   
  2 Ny'Shaya Henderson        12 Franklin              15-01.50      4.61m   8   
  3 Najae Henderson           10 Edison Tech           14-09.00      4.49m   6   
  4 Zay Zabibu                10 Edison Tech           14-01.00      4.29m   4   
  5 Lundon Levert-Goff        10 East Hs-Roch          13-06.00      4.11m   2   
  6 Emany Cruz                11 East Hs-Roch          12-11.50      3.94m   1   
  7 Zaasia Small              10 Edison Tech           12-06.00      3.81m 
  8 Penda Camara              10 East Hs-Roch          11-03.00      3.42m 
  9 Nyeisha Mitchum            8 East Hs-Roch          10-01.50      3.08m 
 10 Brianna Bradley           10 East Hs-Roch           8-07.00      2.61m 
 -- Cheterria Johnson         11 Edison Tech               FOUL            
 
Girls Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Ny'Shaya Henderson        12 Franklin              31-05.25      9.58m  10   
  2 Najae Henderson           10 Edison Tech           30-06.75      9.31m   8   
  3 Zay Zabibu                10 Edison Tech           30-02.75      9.21m   6   
 
Girls Shot Put
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Ny'Shaya Henderson        12 Franklin              29-06.25      8.99m  10   
  2 Keanna Adams              12 World of Inq          27-01.50      8.26m   8   
  3 Breanna Adams             12 World of Inq          26-09.75      8.17m   6   
  4 Cassidy Moore              9 Edison Tech           25-02.50      7.68m   4   
  5 Dajiana Elliott           10 Edison Tech           25-01.50      7.65m   2   
  6 Kayonnah Singletary       12 East Hs-Roch          23-06.50      7.17m   1   
  7 Dejha Porter              10 Edison Tech           22-03.00      6.78m 
  8 Onalena Smith             10 East Hs-Roch          21-06.00      6.55m 
  8 Island Chambers            9 Edison Tech           21-06.00      6.55m 
 10 India Quick               12 East Hs-Roch          20-11.25      6.38m 
 11 Eysha Clarke-Desouza      10 Edison Tech           20-04.00      6.19m 
 12 Eliana Cabrera             9 Edison Tech           19-09.00      6.01m 
 13 Tamaya Volmy              10 East Hs-Roch          19-02.00      5.84m 
 14 Melody Confesor            9 Franklin              18-01.25      5.51m 
 15 Caleesha Martin            9 Franklin              15-02.50      4.63m 
 
Girls Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Breanna Adams             12 World of Inq             76-05     23.29m  10   
  2 Dejha Porter              10 Edison Tech              71-01     21.66m   8   
  3 Cassidy Moore              9 Edison Tech              68-01     20.75m   6   
  4 Kayonnah Singletary       12 East Hs-Roch             66-06     20.26m   4   
  5 Onalena Smith             10 East Hs-Roch             59-06     18.13m   2   
  6 Eysha Clarke-Desouza      10 Edison Tech              59-04     18.08m   1   
  7 Island Chambers            9 Edison Tech              58-02     17.72m 
  8 Keanna Adams              12 World of Inq             55-05     16.89m 
  9 Melody Confesor            9 Franklin                 53-11     16.43m 
 10 Caleesha Martin            9 Franklin                 53-10     16.40m 
 11 Dajiana Elliott           10 Edison Tech              52-10     16.10m 
 12 Eliana Cabrera             9 Edison Tech              50-06     15.39m 
 13 Hana Nakayama             11 East Hs-Roch             49-04     15.03m 
 14 Allayah Johnson           10 Franklin                 47-05     14.45m 
 15 Tamaya Volmy              10 East Hs-Roch             37-09     11.50m 
 
Outdoor Pentathlon: #5 Girls 800 Meter Run Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Essence Brock             11 Edison Tech            3:53.24      33
 
Outdoor Pentathlon: #1 Girls 100 Meter Hurdles Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Essence Brock             11 Edison Tech              30.23  
 
Outdoor Pentathlon: #2 Girls High Jump Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Essence Brock             11 Edison Tech              1.15m    3-09.25    266
 
Outdoor Pentathlon: #4 Girls Long Jump Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Essence Brock             11 Edison Tech              3.56m   11-08.25    212
 
Outdoor Pentathlon: #3 Girls Shot Put Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Essence Brock             11 Edison Tech              4.32m   14-02.25    166
 
Girls Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Essence Brock             11 Edison Tech                677   10   
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jah'kier Moore            10 Edison Tech              11.11   3  10   
  2 Jaquil Baxter             12 Edison Tech              11.12   3   8   
  3 Delonta Curry             11 Edison Tech              11.48   3   6   
  4 Edi Muka                  12 East Hs-Roch             11.56   3   4   
  5 Shyeim Nichols-Lester     12 East Hs-Roch             11.65   3   2   
  6 Cameron Green             10 Edison Tech              11.84   3   1   
  7 Keyonte Carree            10 Edison Tech              11.86   2 
  8 Malik McCray              11 East Hs-Roch             11.87   3 
  8 D'Ohntae Puryear          11 Edison Tech              11.87   2 
 10 Shawn Benard Jr           10 Edison Tech              11.91   3 
 11 Nasir Lynn                11 Franklin                 11.92   2 
 12 Charley Mcdaniel          10 Edison Tech              12.04   1 
 13 Michael Cathey            11 Edison Tech              12.08   2 
 14 Mark Passero              11 McQuaid Jesu             12.20   2 
 15 Tremier Dollar            11 World of Inq             12.24   2 
 16 Shamire Fords             10 Franklin                 12.44   2 
 17 Daniel Sheets             12 Franklin                 13.02   1 
 18 Aaron Dukes                9 Franklin                 13.05   1 
 19 Semaj Adger                9 Edison Tech              13.72   1 
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jaquil Baxter             12 Edison Tech              22.06   3  10   
  2 Jah'kier Moore            10 Edison Tech              22.71   3   8   
  3 Delonta Curry             11 Edison Tech              22.82   3   6   
  4 Edi Muka                  12 East Hs-Roch             23.35   3   4   
  5 Jay Glenn-Harris          10 Franklin                 23.52   2   2   
  6 Kedari Rutledge           12 Edison Tech              23.60   2   1   
  7 Shawn Benard Jr           10 Edison Tech              23.94   3 
  8 Charley Mcdaniel          10 Edison Tech              24.38   2 
  9 Malik McCray              11 East Hs-Roch             24.92   3 
 10 Nasir Lynn                11 Franklin                 25.01   2 
 11 Lonnie Buchanan            9 Franklin                 25.55   1 
 12 Lamar Brackins            12 Franklin                 26.95   1 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jaquil Baxter             12 Edison Tech              51.62   3  10   
  2 Adrian Jones              10 Edison Tech              51.88   3   8   
  3 Shyeim Nichols-Lester     12 East Hs-Roch             52.51   3   6   
  4 Edi Muka                  12 East Hs-Roch             52.60   3   4   
  5 Cameron Green             10 Edison Tech              53.40   3   2   
  6 Denard Houser             12 Edison Tech              53.65   3   1   
  7 Da'shawn Sims-Jones       12 Edison Tech              55.42   3 
  8 Hector Santiago           12 Franklin                 56.30   2 
  9 Tuyizere Emeli            11 Edison Tech              57.13   2 
 10 Jay Glenn-Harris          10 Franklin                 57.83   3 
 11 Khivon Manning            11 East Hs-Roch           1:00.72   2 
 12 Michael Hill              10 East Hs-Roch           1:00.80   2 
 
Boys 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Abel Hagos                11 McQuaid Jesu           2:02.94   2  10   
  2 Samuel Williams Jr        12 Edison Tech            2:07.97   2   8   
  3 Josh O'Brien              10 McQuaid Jesu           2:11.18   2   6   
  4 Da'shawn Sims-Jones       12 Edison Tech            2:13.25   2   4   
  5 James Doerr                9 McQuaid Jesu           2:13.28   2   2   
  6 Simon Minich              10 McQuaid Jesu           2:14.00   2   1   
  7 Hector Santiago           12 Franklin               2:23.39   2 
  8 Khivon Manning            11 East Hs-Roch           2:27.71   1 
  9 Malik Maynar               9 World of Inq           2:28.55   1 
 10 Kahlil Parker             12 Franklin               2:33.57   1 
 11 Christian Rijo            12 Franklin               2:43.85   1 
 12 Jared Shelton              9 World of Inq           2:46.80   1 
 
Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Abel Hagos                11 McQuaid Jesu           4:42.88   10   
  2 Samuel Williams Jr        12 Edison Tech            4:49.90    8   
  3 Nate Brunacini            12 McQuaid Jesu           4:55.41    6   
  4 Brendan Byrne             11 McQuaid Jesu           5:07.09    4   
  5 Michael Ciepluch          11 Edison Tech            5:10.57    2   
  6 Connor Kerr                9 McQuaid Jesu           5:19.47    1   
  7 Kahlil Parker             12 Franklin               5:45.05  
  8 Justin Healey              9 Franklin               5:54.48  
  9 Christian Rijo            12 Franklin               6:17.55  
 
Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Abel Hagos                11 McQuaid Jesu          10:45.58   10   
  2 Henry Trost               10 McQuaid Jesu          10:46.05    8   
  3 Justin Carl                9 McQuaid Jesu          10:50.62    6   
  4 Michael Ciepluch          11 Edison Tech           11:23.45    4   
  5 Rene Ouimet               11 McQuaid Jesu          11:45.08    2   
 -- Samuel Williams Jr        12 Edison Tech                DNF  
 
Boys 110 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 JeCahn Martinez           11 Franklin                 17.29   10   
  2 Dustin Coha               12 McQuaid Jesu             19.57    8   
  3 Nasir Stevenson           11 Edison Tech              20.26    6   
  4 Denard Houser             12 Edison Tech              20.89    4   
  5 Calvin Rivera             10 Franklin                 29.97    2   
 
Boys 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 JeCahn Martinez           11 Franklin               1:01.99   10   
  2 Shemar Blair              12 Edison Tech            1:06.67    8   
  3 Jer'reim Madison          10 East Hs-Roch           1:08.62    6   
  4 Tuyizere Emeli            11 Edison Tech            1:13.36    4   
 
Boys 3000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Samuel Williams Jr        12 Edison Tech           11:01.06   10   
  2 Nate Brunacini            12 McQuaid Jesu          11:05.10    8   
  3 Justin Carl                9 McQuaid Jesu          11:08.30    6   
  4 Henry Trost               10 McQuaid Jesu          11:10.60    4   
  5 Michael Ciepluch          11 Edison Tech           11:52.40    2   
  6 Kahlil Parker             12 Franklin              13:07.20    1   
  7 Shemar Blair              12 Edison Tech           14:00.20  
  8 Hector Santiago           12 Franklin              14:55.10  
  9 Daniel Sheets             12 Franklin              14:56.00  
 10 Christian Rijo            12 Franklin              15:25.56  
 
Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison Tech                                           43.81   10   
  2 East Hs-Roch                                          45.61    8   
  3 Franklin                                              46.32    6   
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison Tech                                         3:34.84   10   
  2 East Hs-Roch                                        3:43.93    8   
  3 Franklin                                            3:46.49    6   
  4 McQuaid Jesuit                                      3:47.81    4   
  5 World of Inquiry                                    4:05.88    2   
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison Tech                                         8:52.96   10   
  2 Franklin                                           11:07.12    8   
 
Boys High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Dustin Coha               12 McQuaid Jesu           5-10.00      1.77m  10   
  2 Nasir Stevenson           11 Edison Tech            5-08.00      1.72m   8   
  3 Keyonte Carree            10 Edison Tech            5-06.00      1.67m   6   
  4 Aaron Dukes                9 Franklin               5-02.00      1.57m   4   
 
Boys Pole Vault
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Lukas Kokkinis            10 McQuaid Jesu           6-06.00      1.98m  10   
  2 Justin Healey              9 Franklin               5-06.00      1.67m   8   
 -- Daniel Sheets             12 Franklin                    NH            
 
Boys Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Keyonte Carree            10 Edison Tech           21-08.50      6.61m  10   
  2 Nasir Stevenson           11 Edison Tech           19-07.00      5.96m   8   
  3 D'Ohntae Puryear          11 Edison Tech           19-02.50      5.85m   6   
  4 Kedari Rutledge           12 Edison Tech          J19-02.50      5.85m   4   
  5 Tyheim Gillispie          12 Edison Tech           18-10.00      5.74m   2   
  6 Malik McCray              11 East Hs-Roch          18-07.00      5.66m   1   
  7 Tremier Dollar            11 World of Inq          18-06.00      5.63m 
  8 Tahir Gano                12 World of Inq          17-09.50      5.42m 
  9 Robert Mixon III          11 Franklin              17-07.00      5.35m 
 10 Michael Hill              10 East Hs-Roch          16-08.00      5.08m 
 11 Charley Mcdaniel          10 Edison Tech           16-02.50      4.94m 
 
Boys Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Kedari Rutledge           12 Edison Tech           41-04.50     12.61m  10   
  2 D'Ohntae Puryear          11 Edison Tech           38-03.00     11.65m   8   
  3 JeCahn Martinez           11 Franklin              37-09.50     11.51m   6   
  4 Shamire Fords             10 Franklin              33-03.75     10.15m   4   
 
Boys Shot Put
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Aaron Rodriguez           12 Franklin              42-08.75     13.02m  10   
  2 Gabe Gelke                11 McQuaid Jesu          40-05.25     12.32m   8   
  3 Marvens Lindor            11 World of Inq          37-03.25     11.36m   6   
  4 Teague Noah               10 World of Inq          36-02.25     11.02m   4   
  5 Hunter White              10 East Hs-Roch          35-04.00     10.76m   2   
  6 Keoree Terry              11 Edison Tech           33-01.00     10.08m   1   
  7 Aiden Kotch                9 McQuaid Jesu          30-08.00      9.34m 
  8 Calvin Rivera             10 Franklin              28-05.75      8.68m 
  9 Blase Kelley              12 Edison Tech           28-02.00      8.58m 
 10 Latoris Thomas            11 Edison Tech           26-06.00      8.07m 
 11 Josiah Carrion            10 Franklin              25-07.00      7.79m 
 12 Jaden Robinson-Pratt      11 Edison Tech           24-02.00      7.36m 
 13 Cristian Rivera           12 Franklin              23-05.25      7.14m 
 
Boys Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Aaron Rodriguez           12 Franklin                129-03     39.39m  10   
  2 Aiden Kotch                9 McQuaid Jesu             99-06     30.32m   8   
  3 Gabe Gelke                11 McQuaid Jesu             95-03     29.03m   6   
  4 Calvin Rivera             10 Franklin                 90-09     27.66m   4   
  5 Blase Kelley              12 Edison Tech              88-00     26.82m   2   
  6 Hunter White              10 East Hs-Roch             84-04     25.70m   1   
  7 Keoree Terry              11 Edison Tech              76-09     23.39m 
  8 Josiah Carrion            10 Franklin                 72-00     21.94m 
  9 Jaden Robinson-Pratt      11 Edison Tech              67-06     20.57m 
 10 Latoris Thomas            11 Edison Tech              59-04     18.08m 
 11 Cristian Rivera           12 Franklin                 45-06     13.86m 
 
Outdoor Pentathlon: #5 Boys 1500 Meter Run Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alex McNulty              12 McQuaid Jesu           5:09.42     507
  2 Jamarion Colbert          11 East Hs-Roch           5:13.44     485
  3 Sam Jackson               10 Edison Tech            5:21.02     445
  4 Asuman Mutombo             9 Franklin               5:30.09     399
  5 Floyd Burrell Jr           9 Edison Tech            6:26.63     166
 
Outdoor Pentathlon: #1 Boys 110 Meter Hurdles Outdoor Pentathlon
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alex McNulty              12 McQuaid Jesu             16.26   2    704
  2 Sam Jackson               10 Edison Tech              20.45   2    314
  3 Jamarion Colbert          11 East Hs-Roch             20.82   1    287
  4 Asuman Mutombo             9 Franklin                 20.98   2    276
  5 Wayne Washington           9 Edison Tech              22.24   1    194
  6 Floyd Burrell Jr           9 Edison Tech              23.47   2    127
 
Outdoor Pentathlon: #2 Boys High Jump Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Jamarion Colbert          11 East Hs-Roch             1.72m    5-07.75    560
  2 Asuman Mutombo             9 Franklin                 1.52m    4-11.75    404
  2 Alex McNulty              12 McQuaid Jesu             1.52m    4-11.75    404
  4 Wayne Washington           9 Edison Tech              1.47m    4-09.75    367
  4 Floyd Burrell Jr           9 Edison Tech              1.47m    4-09.75    367
  6 Sam Jackson               10 Edison Tech              1.42m    4-07.75    331
 
Outdoor Pentathlon: #4 Boys Long Jump Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Alex McNulty              12 McQuaid Jesu             5.85m   19-02.50    554
  2 Jamarion Colbert          11 East Hs-Roch             5.39m   17-08.25    459
  3 Floyd Burrell Jr           9 Edison Tech              4.84m   15-10.50    352
  4 Wayne Washington           9 Edison Tech              4.70m   15-05.00    326
  5 Asuman Mutombo             9 Franklin                 4.46m   14-07.75    283
  6 Sam Jackson               10 Edison Tech              4.20m   13-09.50    239
 
Outdoor Pentathlon: #3 Boys Shot Put Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Alex McNulty              12 McQuaid Jesu            13.53m   44-04.75    700
  2 Wayne Washington           9 Edison Tech              8.52m   27-11.50    397
  3 Sam Jackson               10 Edison Tech              8.23m   27-00.00    380
  4 Floyd Burrell Jr           9 Edison Tech              7.93m   26-00.25    362
  5 Jamarion Colbert          11 East Hs-Roch             7.81m   25-07.50    355
  6 Asuman Mutombo             9 Franklin                 7.58m   24-10.50    341
 
Boys Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alex McNulty              12 McQuaid Jesu              2869   10   
  2 Jamarion Colbert          11 East Hs-Roch              2146    8   
  3 Sam Jackson               10 Edison Tech               1709    6   
  4 Asuman Mutombo             9 Franklin                  1703    4   
  5 Floyd Burrell Jr           9 Edison Tech               1374    2   
 
                    Women - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Edison Tech                277        2) World of Inquiry           87   
    3) East HS-Roch                57        4) Franklin                   40   
 
                    Men - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) Edison Tech                234        2) McQuaid Jesuit            148   
    3) Franklin                    95        4) East HS-Roch               54   
    5) World of Inquiry            12