Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/4/2018 11:26 PM
                       MAC B3 East High Invit - 5/4/2018                       
                                    East HS                                    
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Djeynaba Thiam               Edison Tech              13.27  10  10   
  2 Taniya Gaines                East High                13.67  10   8   
  3 Shayna Brady                 Geneseo                  14.05  10   6   
  4 T'Kosha Williams             Edison Tech              14.17  10   4   
  5 Jada Walker                  Young Women'             14.36  10   2   
  6 Kazyrah Wright               Young Women'             14.59   9   1   
  7 Hailey Corbett               Waterloo                 14.65   9 
  8 Keyarah Welch                Young Women'             14.87   8 
  9 Abby Salvaggio               Geneseo                  14.99   9 
 10 Jenai Youmas                 Aquinas Inst             15.05   9 
 11 Destiny Lyons                East High                15.06   9 
 12 Jailah Lovett                Penfield                 15.08   8 
 13 Nyeisha Mitchum              East High                15.09   7 
 14 Yaa Kornne                   Penfield                 15.12   8 
 15 Isabelle Thomas              Geneseo                  15.31   7 
 16 Anna Presicci                Penfield                 15.41   8 
 17 Javonna Thomas-Sanks         Young Women'             15.60   6 
 18 Keonna Nelson                Young Women'             15.63   5 
 19 Penda Camara                 East High                15.73   7 
 20 Theresa Motsay               Penfield                 15.76   7 
 21 Aesha Rouse-Lovejoy          Young Women'             15.96   7 
 22 Lundon Levert-Goff           East High                16.05   6 
 23 Allayah Johnson              Franklin                 16.11   9 
 24 Samaiyah Mateen              East High                16.27   3 
 25 Elizabeth Guiffrida          Penfield                 16.36   4 
 26 Sithembile (Thimbe) Chis     Penfield                 16.94   4 
 27 Sabrina Bhattacharya         Penfield                 16.96   3 
 28 Kayla Coughlin               Penfield                 17.49   3 
 29 Amanda Blalock               Penfield                 17.58   2 
 30 Lilly Nguyen                 Penfield                 17.88   4 
 31 Isabella Wattie              Penfield                 17.92   6 
 32 Inaya Siddiqui               Penfield                 18.23   2 
 33 Mahogany Green               East High                19.04   2 
 34 Victoria Nelson              Young Women'             19.43   1 
 35 Bailey Leutloff              Penfield                 19.74   3 
 
Girls 200 Meter Dash co-ed relay - genders ran seperately
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Taniya Gaines                East High                28.83  
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Djeynaba Thiam               Edison Tech              27.04   7  10   
  2 Travasia Singletary          Aquinas Inst             28.01   7   8   
  3 Nicole Johnson               Edison Tech              28.49   7   6   
  4 Destiny Lyons                East High                30.13   7   4   
  5 Yaa Kornne                   Penfield                 31.91   4   2   
  6 Kazyrah Wright               Young Women'             32.12   6   1   
  7 Keyarah Welch                Young Women'             32.29   6 
  8 Jailah Lovett                Penfield                 32.36   6 
  9 Theresa Motsay               Penfield                 32.83   4 
 10 Charia Shaw                  Young Women'             33.89   4 
 11 Aesha Rouse-Lovejoy          Young Women'             33.96   4 
 12 Emany Cruz                   East High                35.98   5 
 13 Victoria Nelson              Young Women'             36.02   1 
 14 Kaylani Shaw                 Young Women'             37.37   2 
 15 Inaya Siddiqui               Penfield                 37.50   2 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Megan McMullen               Aquinas Inst           1:03.17   3  10   
  2 Haley Shangraw               Waterloo               1:06.14   4   8   
  3 Cheterria Johnson            Edison Tech            1:08.23   4   6   
  4 Elena Mantilla               Penfield               1:11.19   4   4   
  5 Theresa Motsay               Penfield               1:13.48   3   2   
  6 Jada Walker                  Young Women'           1:14.53   1   1   
  7 Sheayun Brown                Young Women'           1:15.74   3 
  8 Juanna Mason                 Edison Tech            1:16.42   4 
  9 McKayla Bugbee               Geneseo                1:18.79   3 
 10 Lilly Nguyen                 Penfield               1:23.00   3 
 11 Grace Pfeiffer               Penfield               1:25.30   2 
 12 Armani Fagan                 East High              1:27.87   2 
 13 Fayth Walton-Hilton          Young Women'           1:31.07   1 
 
Girls 800 Meter Run co-ed relay-genders ran seperately
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Makayla McCorker             East High              2:39.68  
  2 Molly Sauter                 Penfield               2:47.49  
 
Girls 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Courtney Page                Waterloo               5:26.66   10   
  2 Bryn Page                    Waterloo               5:27.90    8   
  3 Adeline Capel                Geneseo                5:38.96    6   
  4 Alaina Dalheim               Geneseo                5:42.57    4   
  5 McKenna Cronberger           Waterloo               5:52.88    2   
  6 Sennett Turner               Waterloo               5:53.17    1   
  7 Lauren Audi                  Penfield               6:00.95  
  8 Vivian Ogletree              Penfield               6:19.26  
  9 Zoey Geoca                   Penfield               6:22.52  
 10 Jade Rodriguez               Edison Tech            6:45.91  
 11 Amina Gazali                 East High              8:26.82  
 
Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nazir McCray                 Edison Tech              17.37   2  10   
  2 Hailey Corbett               Waterloo                 18.81   1   8   
  3 Milla Turner                 Waterloo                 20.06   3   6   
  4 Erin Rollins                 Geneseo                  20.30   3   4   
  5 Molly Sauter                 Penfield                 21.59   3   2   
  6 Jessica Meyer                Waterloo                 21.66   2   1   
  7 Yaa Kornne                   Penfield                 22.58   3 
  8 Penda Camara                 East High                23.16   2 
  9 Ashley Mackey                Geneseo                  23.78   3 
 10 Keonna Nelson                Young Women'             24.74   2 
 11 Onalena Smith                East High                25.15   2 
 
Girls 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Elena Mantilla               Penfield               1:15.79   10   
  2 Erin Rollins                 Geneseo                1:17.19    8   
  3 Milla Turner                 Waterloo               1:17.23    6   
 
Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Aquinas Institute  'A'                                52.64   10   
  2 East High  'A'                                        55.74    8   
  3 Penfield  'A'                                       1:03.49    6   
 -- Edison Tech  'A'                                         DQ  
 -- Waterloo  'A'                                            DQ  
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Waterloo  'A'                                       4:43.39   10   
  2 Edison Tech  'A'                                    5:08.59    8   
 
Girls Long Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tierra White                 Edison Tech           14-07.00  
  2 Shayna Brady                 Geneseo               14-04.00  
  3 Maddy Bugbee                 Geneseo               14-02.00  
  4 Nyeisha Mitchum              East High             13-08.00    3.33
  5 Oomarie Diggs                Aquinas Inst          13-06.50  
  6 Chance Rice Porter           Waterloo              13-02.00  
  7 Charia Shaw                  Young Women'          12-10.00    2   
  8 Anna Presicci                Penfield              12-08.00    2.66
  9 Penda Camara                 East High             12-05.50    3.33
 10 Norah Czajka                 Penfield              12-04.50    2.66
 11 Zaasia Small                 Edison Tech           12-03.50  
 12 Madison Scott                Young Women'          12-02.00    2   
 12 Serena Washburn              Penfield              12-02.00    2.66
 14 Lundon Levert-Goff           East High             12-00.50    3.33
 15 Emany Cruz                   East High             12-00.00  
 16 Keonna Nelson                Young Women'          11-11.00    2   
 -- Jessica Meyer                Waterloo                  FOUL  
 -- Janiya Brewer-Spencer        Young Women'              FOUL  
 
Girls Triple Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nia Williams-Mathews         Aquinas Inst          32-00.00  
  2 Elena Mantilla               Penfield              30-09.50    2.66
  3 Marley Weber                 Geneseo               30-06.50    3.33
  4 Shayna Brady                 Geneseo               30-05.50    3.33
  5 Chance Rice Porter           Waterloo              30-00.00  
  6 Isabelle Thomas              Geneseo               29-03.00    3.33
  7 Norah Czajka                 Penfield              27-06.50    2.66
  8 Serena Washburn              Penfield              26-07.00    2.66
  9 Jessica Meyer                Waterloo              25-06.00  
 
Girls Shot Put Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Casey Metzler                Penfield              34-01.50    3.33
  2 Dallas Cromwell              Penfield              30-02.25    3.33
  3 Emma Rock                    Penfield              29-04.25    3.33
  4 Brigid Kelly                 Geneseo               27-00.00    2.66
  5 Eysha Clarke-Desouza         Edison Tech           23-03.25    2   
  6 Dajiana Elliott              Edison Tech           22-09.00    2   
  7 Dejha Porter                 Edison Tech           22-06.00    2   
  8 Ja'Tashia Walden             East High             22-04.75  
  9 Autumn Strong                Geneseo               21-02.25    2.66
 10 Lindsay Miller               Geneseo               21-01.00    2.66
 11 India Quick                  East High             16-08.00  
 12 Melody Confesor              Franklin              16-07.50  
 
Girls Discus Throw Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brigid Kelly                 Geneseo                  91-01    3.33
  2 Casey Metzler                Penfield                 84-10  
  3 Lindsay Miller               Geneseo                  75-04    3.33
  4 Kayonnah Singletary          East High                73-00    2.66
  5 Dallas Cromwell              Penfield                 68-05  
  6 Cassidy Moore                Edison Tech              64-09    2   
  7 Onalena Smith                East High                62-06    2.66
  8 Autumn Strong                Geneseo                  59-08    3.33
  9 Dejha Porter                 Edison Tech              57-05    2   
 10 Hana Nakayama                East High                56-03    2.66
 11 Dajiana Elliott              Edison Tech              50-01    2   
 12 Melody Confesor              Franklin                 49-03  
 13 Allayah Johnson              Franklin                 47-03  
 -- Emma Rock                    Penfield                  FOUL  
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jah'kier Moore               Edison Tech              11.60   6  10   
  2 Delonta Curry                Edison Tech              11.87   6   8   
  3 Cameron Green                Edison Tech              12.17   6   6   
  4 Shawn Benard Jr              Edison Tech              12.45   6   4   
  5 Trenton Wynn                 Penfield                 12.60   5   2   
  6 Malik McCray                 East High                12.61   5   1   
  7 Ian Doyle                    Waterloo                 12.76   5  12.751
  8 Jordan Klembczyk             Penfield                 12.76   4  12.760
  9 Shamire Fords                Franklin                 12.84   5 
 10 Lamar Brackins               Franklin                 12.91   6 
 11 Ajay (Albert) Sonny          East High                13.39   5 
 12 Tommy Faticone               Penfield                 13.44   3 
 13 Aaron Dukes                  Franklin                 13.88   3 
 14 Daniel Sheets                Franklin                 13.93   4 
 15 Tate Mendel                  Geneseo                  13.95   4 
 16 Thomas Loverde               Aquinas Inst             14.36   1 
 17 Mateo Rodriguez              Penfield                 14.46   2 
 18 Jose Rivera                  Waterloo                 14.47   3 
 19 Jonathon Fischer             Waterloo                 14.54   3 
 20 Drew Miller                  Penfield                 15.19   2 
 21 William Lopatka              Penfield                 15.54   2 
 22 Jack Murty                   Penfield                 15.57   2 
 23 Gavin Golding                Penfield                 15.75   1 
 24 Alex LaBue                   Penfield                 16.01   1 
 
Boys 200 Meter Dash co-ed relay-genders ran seperately
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Malik McCray                 East High                25.00  
  2 Derek Johnson                Penfield                 26.57  
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Edi Muka                     East High                24.43   5  10   
  2 Kedari Rutledge              Edison Tech              24.75   5   8   
  3 Cameron Green                Edison Tech              24.89   5   6   
  4 Shawn Benard Jr              Edison Tech              25.43   5   4   
  5 Trenton Wynn                 Penfield                 25.66   3   2   
  6 Gabriel Giannini             Aquinas Inst             25.72   5   1   
  7 Jason Smart                  Aquinas Inst             26.73   4 
  8 Adam Wright                  Geneseo                  27.35   3 
  9 Charlie Barton               Penfield                 27.36   3 
 10 Jonathon Fischer             Waterloo                 29.09   2 
 11 Zachery Coleman              Waterloo                 29.17   2 
 12 Corey Plakosh                Penfield                 29.96   3 
 13 Jose Rivera                  Waterloo                 30.37   2 
 14 Drew Miller                  Penfield                 31.98   2 
 15 William Lopatka              Penfield                 32.75   1 
 16 Gavin Golding                Penfield                 33.10   2 
 17 Mateo Rodriguez              Penfield                 34.29   1 
 18 Brennan Murray               Penfield                 39.04   2 
 
Boys 400 Meter Dash co-ed relay- genders ran seperately
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Edi Muka                     East High                56.10  
  2 Eric Hettel                  Penfield               1:00.19  
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jaquil Baxter                Edison Tech              49.99   5  10   
  2 Adrian Jones                 Edison Tech              52.63   5   8   
  3 Shyeim Nichols-Lester        East High                52.66   5   6   
  4 Nile Colson                  Aquinas Inst             53.69   5   4   
  5 Eric Hettel                  Penfield                 54.33   5   2   
  6 Da'shawn Sims-Jones          Edison Tech              54.74   4   1   
  7 Hector Santiago              Franklin                 55.12   4 
  8 Ethan Wolford-Tuffy          Penfield                 55.23   5 
  9 Jamarion Colbert             East High                55.30   3 
 10 Liam Kincaid                 Geneseo                  57.08   4 
 11 Jordan Klembczyk             Penfield                 57.90   3 
 12 Tommy Faticone               Penfield                 59.19   3 
 13 Khivon Manning               East High              1:00.56   3 
 14 Josh Matthews                Geneseo                1:01.76   3 
 15 Arno Gundlach                Penfield               1:01.94   2 
 16 Charlie Barton               Penfield               1:03.82   3 
 17 Zachery Coleman              Waterloo               1:04.35   2 
 18 Zachary Tyler                Penfield               1:04.67   1 
 19 Jack Podanoffsky             Penfield               1:05.40   2 
 20 Jacob Marrer                 Penfield               1:05.44   1 
 21 Owen Verbree                 Penfield               1:06.66   2 
 22 Corey Plakosh                Penfield               1:11.94   2 
 23 Donald Runge                 Penfield               1:16.77   1 
 
Boys 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Samuel Williams Jr           Edison Tech            4:45.95   2  10   
  2 Daniel Frisbee               Waterloo               4:53.28   2   8   
  3 Blaze McKinney               Geneseo                4:58.58   2   6   
  4 Nick Page                    Waterloo               5:01.54   2   4   
  5 Jacob Fredericks             Penfield               5:12.23   2   2   
  6 Michael Ciepluch             Edison Tech            5:13.69   2   1   
  7 Owen Verbree                 Penfield               5:16.19   2 
  8 Nick Hammond                 Geneseo                5:18.03   2 
  9 Ryan Frisbee                 Waterloo               5:20.14   2 
 10 Zachery Geoca                Penfield               5:22.28   2 
 11 Max Neiderbach               Geneseo                5:25.87   2 
 12 Erik Verdehem                Waterloo               5:26.64   2 
 13 Jacob Marrer                 Penfield               5:27.86   2 
 14 Jack Podanoffsky             Penfield               5:30.88   2 
 15 Arno Gundlach                Penfield               5:46.87   1 
 16 Tyler Yonker                 Penfield               5:48.24   1 
 17 Nick Teta                    Aquinas Inst           5:56.40   1 
 18 Zachary Tyler                Penfield               6:03.45   1 
 19 Romondo Manning              Penfield               6:11.75   1 
 20 Christian Rijo               Franklin               6:12.11   1 
 21 David Meyers                 Penfield               6:13.92   1 
 22 Jacob DiGiovanni             Waterloo               6:16.82   1 
 23 Ben Murty                    Penfield               6:18.89   1 
 24 Jack Cramer                  Penfield               6:19.53   1 
 25 Ryan Hoyt                    Penfield               6:20.10   1 
 26 Michael Vallaeares           Penfield               6:34.29   1 
 27 Christian Egger              Penfield               6:40.99   1 
 28 Bryant Rivera                Franklin               7:24.62   1 
 
Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jordan Aho                   Geneseo                  19.44   2  10   
  2 Duvante' Cora                Waterloo                 20.00   1   8   
  3 Charlie Barton               Penfield                 21.92   2   6   
  4 Isaiah Cottman               Waterloo                 23.82   1   4   
 
Boys 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Trenton Wynn                 Penfield               1:01.00   3  10   
  2 Tylor Muscarella             Geneseo                1:01.78   3   8   
  3 Shyeim Nichols-Lester        East High              1:02.76   3   6   
  4 Jamarion Colbert             East High              1:03.26   3   4   
  5 Denard Houser                Edison Tech            1:03.83   3   2   
  6 Kyle Mendez                  Geneseo                1:07.95   2   1   
  7 Jer'reim Madison             East High              1:08.18   2 
  8 Cameron Sykes                East High              1:10.16   2 
  9 Quion Callier                East High              1:15.07   1 
 10 Devin Allen                  Aquinas Inst           1:18.66   1 
 11 Isaiah Cottman               Waterloo               1:29.87   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Edison Tech  'A'                                      45.28   2  10   
  2 Geneseo  'A'                                          49.41   2   8   
  3 Penfield  'A'                                         50.04   2   6   
  4 Aquinas Institute  'A'                                52.79   1   4   
  5 Waterloo  'A'                                         53.22   1   2   
  6 East High  'A'                                      1:07.65   2   1   
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison Tech  'A'                                    3:48.63   10   
  2 East High  'A'                                      4:02.79    8   
  3 Geneseo  'A'                                        4:03.12    6   
  4 Waterloo  'A'                                       4:25.50    4   
 
Boys Long Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 D'Ohntae Puryear             Edison Tech           19-08.50    3.33
  2 Adam Wright                  Geneseo               19-06.00  
  3 Malik McCray                 East High             19-02.50  
  4 Nile Colson                  Aquinas Inst          19-02.00  
  5 Kedari Rutledge              Edison Tech           19-00.50    3.33
  6 Neaque Hatami                Penfield              17-07.50  
  7 Ian Doyle                    Waterloo              17-02.50    2.66
  8 Kameron Miles                East High             16-10.00  
  8 Derek Johnson                Penfield              16-10.00  
 10 Maurice Glenn                Franklin              16-08.00  
 11 Keyonte Carree               Edison Tech           16-04.50    3.33
 12 Duvante' Cora                Waterloo              14-10.00    2.66
 13 Isaiah Cottman               Waterloo              13-11.00    2.66
 -- Ryan Harding                 Waterloo                  FOUL  
 
Boys Triple Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 D'Ohntae Puryear             Edison Tech           40-01.00  
  2 Jordan Aho                   Geneseo               37-00.00  
  3 Kedari Rutledge              Edison Tech           36-01.50  
  4 Ethan Wolford-Tuffy          Penfield              35-10.00  
  5 Ian Doyle                    Waterloo              35-08.00  
  6 Ajay (Albert) Sonny          East High             34-00.00  
  7 Kameron Miles                East High             33-04.00  
 -- Neaque Hatami                Penfield                  FOUL  
 -- Derek Johnson                Penfield                  FOUL  
 
Boys Shot Put Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Russell Harvey               Geneseo               44-07.25    2.66
  2 Aaron Rodriguez              Franklin              40-07.25    2   
  3 Fred Finter                  Penfield              37-11.50    3.33
  4 Sean Clarke                  Penfield              36-05.25    3.33
  5 Spencer Herring              Geneseo               34-04.00    2.66
  6 Nathan Farnham               Penfield              34-00.50    3.33
  7 Hunter White                 East High             33-00.00  
  8 Kameron Miles                East High             32-03.50  
  9 Calvin Rivera                Franklin              28-05.00    2   
 10 Adam Wright                  Geneseo               28-00.25    2.66
 11 Blase Kelley                 Edison Tech           26-07.75  
 12 Elio Dominguez-Montalban     Aquinas Inst          25-10.00  
 13 Josiah Carrion               Franklin              24-10.00    2   
 14 Cristian Rivera              Franklin              23-11.00  
 15 Lamar Brackins               Franklin              21-08.50  
 
Boys Discus Throw Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Aaron Rodriguez              Franklin                120-10    3.33
  2 Jacques Follette             Penfield                105-04  
  3 Russell Harvey               Geneseo                  94-02    2.66
  4 Spencer Herring              Geneseo                  94-00    2.66
  5 Sean Clarke                  Penfield                 84-03  
  6 Calvin Rivera                Franklin                 79-03    3.33
  7 Hunter White                 East High                77-07  
  8 Josiah Carrion               Franklin                 72-05    3.33
  9 Blase Kelley                 Edison Tech              71-00  
 10 Devin Allen                  Aquinas Inst             67-01  
 11 Elio Dominguez-Montalban     Aquinas Inst             66-01  
 12 Latoris Thomas               Edison Tech              59-11  
 13 Tylor Muscarella             Geneseo                  58-11    2.66
 14 Cristian Rivera              Franklin                 58-02  
 -- Nathan Farnham               Penfield                  FOUL  
 
Mixed 4x100 Meter Relay co-ed-genders ran seperately
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 East High  'A'                                        54.55  
  2 Waterloo  'A'                                         54.80  
  3 Geneseo  'A'                                        1:07.73  
 
                    Women - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Edison Tech                 66        2) Waterloo                   60   
    3) Geneseo                     56        4) Penfield                   52   
    5) East High                   38        6) Aquinas Institute          28   
    7) Young Women's College Prep  11                                           
 
                    Men - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Edison Tech                108        2) Geneseo                    55   
    3) Penfield                    40        4) Waterloo                   38   
    5) East High                   36        6) Franklin                   16   
    7) Aquinas Institute            9                                           
 
                    Combined Team Scores - 24 Events Scored
===============================================================================
    1) Edison Tech                174        2) Geneseo                   111   
    3) Waterloo                    98        4) Penfield                   92   
    5) East High                   74        6) Aquinas Institute          37   
    7) Franklin                    16        8) Young Women's College Pre  11