Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/10/2019 11:15 PM
                        Lancer Invitational - 5/10/2019                        
                                 Eastridge HS                                  
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Leilani Whyte             10 Churchville-             12.71   8 
  2 Chloe Henton              10 Franklin                 12.79   7 
  3 Sofia Veneziani Flowe     11 Brighton                 12.83   8 
  4 Waniya Hudson             12 Greece Athen             12.89   8 
  5 T'Aliyah Perkins           9 Greece Arcad             12.90   8 
  6 Taylor Allen              11 Churchville-             12.96   8 
  7 London Simmons            10 Eastridge                13.05   6 
  8 Ekemini Udofa              7 Greece Olymp             13.10   7 
  9 Mardaysha Brown           10 Edison Tech              13.31   8 
 10 Kiarra Hollis             10 Gates-Chili              13.46   7 
 11 Kamaria Shepard           11 Brighton                 13.47   7 
 12 Toriann Drumgoole         10 Greece Arcad             13.51   7 
 13 Shea Netti                 9 Mercy                    13.52   6 
 14 Jenai Youmas              11 Aquinas Inst             13.63   5 
 15 Adrianna Newsome          11 Greece Athen             13.68   6 
 16 Sacred Howland            11 Brockport                13.80   7 
 17 Arielle Dennis            10 Greece Athen             13.83   5 
 18 Keishalys Lopez            9 Hilton                   13.86   6  13.851
 19 Leilani Sloan             10 Brockport                13.86   4  13.856
 20 Vanessa Dawley            12 Churchville-             13.89   5 
 21 Jayda Henton               9 Aquinas Inst             13.93   5 
 22 Keyarah Welch             10 Young Women'             14.02   7 
 23 Jade Salmon                9 Gates-Chili              14.04   4 
 24 Aasha Rouse-Lovejoy       10 Young Women'             14.05   4 
 25 Akira Kimbrough            9 Edison Tech              14.08   2 
 26 Emily Leach               12 Hilton                   14.09   6 
 27 Kayley Connor              9 Hilton                   14.13   7  14.122
 28 Kemani Goode               8 Franklin                 14.13   5  14.129
 29 Doralis Allen             12 Brockport                14.17   5 
 30 Gretchen Ziegler          10 Attica                   14.18   6 
 31 Amarie Walker              9 Gates-Chili              14.24   1 
 32 Cara Pellechia             9 Hilton                   14.38   4 
 33 Jamaria LaBord            11 Gates-Chili              14.43   1 
 34 Andrea Newell             11 West Seneca              14.52   3 
 35 Pallas Hoffman            10 Brockport                14.57   4 
 36 Sydney LaSalle             9 Mercy                    14.58   2 
 37 Johanna D'Armiento         9 Irondequoit              14.63   3 
 38 Rae Diamond                9 Eastridge                14.67   3 
 39 Sissy Smith                9 Mercy                    14.75   3 
 40 Sky Brumfield             10 Irondequoit              14.78   2 
 41 Jillian Folts              9 Attica                   14.79   3 
 42 Macy Purcell               9 Hilton                   14.80   6 
 43 Maria Rosato              11 Mercy                    14.97   1 
 44 Megan Gates                7 Kendall                  15.01   1 
 45 Neveah Brumfield          11 Irondequoit              15.11   2 
 46 Nevaeh Payton             10 Young Women'             15.15   4 
 47 Taylour Davis             12 Eastridge                15.43   1 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Sierra Manning             9 Eastridge                26.34   8 
  2 Taylor Allen              11 Churchville-             26.41   8 
  3 Leilani Whyte             10 Churchville-             26.47   8 
  4 Sofia Veneziani Flowe     11 Brighton                 26.54   8 
  5 Oomarie Diggs             11 Aquinas Inst             26.70   8 
  6 Chloe Henton              10 Franklin                 26.99   8 
  7 Waniya Hudson             12 Greece Athen             27.01   8 
  8 Sacred Howland            11 Brockport                27.88   5 
  9 Journey Dixon              9 Aquinas Inst             28.18   7 
 10 Shea Netti                 9 Mercy                    28.41   7 
 11 Unique Crawford           10 Gates-Chili              28.44   7 
 12 Ekemini Udofa              7 Greece Olymp             28.47   7 
 13 Aubrianna Delario-Brown   11 Irondequoit              28.60   6 
 14 Arielle Dennis            10 Greece Athen             28.67   4 
 15 Mia Cavatassi             11 Mercy                    28.82   5 
 16 London Simmons            10 Eastridge                28.86   5 
 17 Grace Gominiak             9 Attica                   29.18   7 
 18 Leilani Sloan             10 Brockport                29.20   5 
 19 Zay Zabibu                11 Edison Tech              29.41   4 
 20 Jayda Henton               9 Aquinas Inst             29.54   6 
 21 Doralis Allen             12 Brockport                29.55   4 
 22 Emily Leach               12 Hilton                   29.60   3 
 23 Cara Pellechia             9 Hilton                   29.62   5 
 24 Skylar Savage              8 Attica                   29.63   5 
 25 Adriana Kirk              11 Hilton                   29.77   3 
 26 Janaiya Burnett           11 Greece Olymp             29.82   3 
 27 Keyarah Welch             10 Young Women'             29.83   6  29.827
 28 Janayah Henry              9 Gates-Chili              29.83   2  29.828
 29 Lislian Bultron           10 Greece Olymp             29.90   2 
 30 Jenna Borcyk               9 Greece Athen             29.92   6 
 31 Jenai Youmas              11 Aquinas Inst             30.06   6 
 32 Adrianna Newsome          11 Greece Athen             30.23   4 
 33 Caroline Coleman           9 Irondequoit              30.48   1 
 34 Amarie Walker              9 Gates-Chili              30.69   3 
 35 Mya Doyle                 12 West Seneca              30.95   2 
 36 Anna Burkhartzmeyer       11 Brockport                30.97   4 
 37 Alanah Anderson-Horn      10 West Seneca              31.07   2 
 38 Sophie Dearcop             9 Mercy                    31.12   2 
 39 Sky Brumfield             10 Irondequoit              31.67   2 
 40 Neveah Brumfield          11 Irondequoit              32.25   1 
 41 Sadia Albanna              9 West Seneca              32.91   1 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Judith Lanahan            11 Mercy                  1:01.43   5 
  2 Megan McMullen            12 Aquinas Inst           1:02.33   5 
  3 Jada Walker               11 Young Women'           1:02.48   5 
  4 Aubrianna Delario-Brown   11 Irondequoit            1:04.44   5 
  5 Emilie Weinbeck           11 Brockport              1:05.93   5 
  6 Grace Reyda                9 Mercy                  1:06.26   4 
  7 Journey Dixon              9 Aquinas Inst           1:06.35   5 
  8 Chaise Willis             10 Greece Athen           1:06.98   5 
  9 Anaheysha Baptiste-White  11 Greece Arcad           1:07.47   4 
 10 Maddy Mason               11 Hilton                 1:07.62   5 
 11 Grace Gominiak             9 Attica                 1:07.99   4 
 12 Dyllan Amato              10 Greece Arcad           1:08.96   4 
 13 Sophie Dearcop             9 Mercy                  1:09.29   3 
 14 Skylar Savage              8 Attica                 1:09.55   4 
 15 Julia Martin               9 Brockport              1:09.67   2 
 16 Alanah Anderson-Horn      10 West Seneca            1:09.87   3 
 17 Caroline Coleman           9 Irondequoit            1:11.49   3 
 18 Tai'Jinae Gray             8 East Rochest           1:12.52   4 
 19 Alice Yawman              10 Brighton               1:13.25   2 
 20 Mariana Beeman            10 West Seneca            1:13.67   2 
 21 Ava Voss                  10 Brighton               1:13.77   2 
 22 Savanna St Louis          11 Greece Athen           1:13.86   1 
 23 Kaitlyn DeLoria           11 Greece Athen           1:16.04   1 
 24 Sara St. Louis            10 Greece Athen           1:16.53   1 
 25 Janja Phillips-Williams   10 Young Women'           1:18.24   1 
 26 Brenna Bauman              9 Irondequoit            1:18.51   1 
 27 Jenna Nasca               10 East Rochest           1:34.11   1 
 
Girls 800 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Candace Tytler             9 Irondequoit            2:27.74   3 
  2 Julia Spagnola            12 Mercy                  2:28.92   3 
  3 Eilee Ossont               9 Brighton               2:29.72   3 
  4 Annalee Capuano            9 Irondequoit            2:30.94   3 
  5 Emma Palumbo              10 Irondequoit            2:31.55   3 
  6 Mallory Sullivan          10 Mercy                  2:37.28   3 
  7 McKenna Arguien            9 Churchville-           2:38.65   3 
  8 Maddie Pearson            10 Brighton               2:39.08   3 
  9 Cassidy Macdonald         12 Brockport              2:39.60   3 
 10 Emma Diefendorf           10 Brighton               2:39.77   3 
 11 Ilsa Kloiber              10 Mercy                  2:40.37   1 
 12 Lila Munger                9 Brighton               2:41.81   3 
 13 Leilani Carr              10 Eastridge              2:42.97   2 
 14 Sabine Lucas               9 Brighton               2:46.65   2 
 15 Lydia Lorenzo              9 Brighton               2:46.80   2 
 16 Georgia Ross               9 Brighton               2:47.10   1 
 17 Zoe Cronmiller            10 Mercy                  2:52.68   2 
 18 Claire Gratto             11 Brockport              2:54.22   1 
 19 Ashley Heh                12 Greece Olymp           2:54.26   2 
 20 Aleksa Lelis               9 Greece Athen           2:55.24   2 
 21 Rachel Corwin             11 Churchville-           2:56.43   2 
 22 Isabella Kilian            9 Attica                 2:57.23   2 
 23 Kyra Pellegrino            8 Gates-Chili            2:57.33   2 
 24 Rily Rzepka                9 Attica                 2:57.83   1 
 25 Alena Perkins             10 Churchville-           2:58.63   2 
 26 Elizabeth Peters           9 Attica                 3:00.18   2 
 27 Nora Fitzsimmons          10 Eastridge              3:03.62   1 
 28 Katie Hanss                9 Eastridge              3:06.21   1 
 29 Leah Grego                11 Brockport              3:06.66   2 
 30 Abby Stevenson             9 Greece Athen           3:07.53   2 
 31 Skyler Toland              7 Attica                 3:08.10   1 
 32 Olivia Rudolph             9 Attica                 3:09.14   1 
 33 Mia Kipp                   9 Aquinas Inst           3:09.52   1 
 34 Ellie Cusmano              7 Attica                 3:14.07   1 
 35 Kaylyn Gushue             11 Greece Olymp           3:19.48   1 
 36 Maddy Pioli                9 Greece Athen           3:24.71   1 
 37 Maeve Curry               12 Brockport              3:51.38   1 
 
Girls 1500 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Eilee Ossont               9 Brighton               4:54.35   3 
  2 Desilets Dubois            7 Brockport              5:02.98   3 
  3 McKenna Arguien            9 Churchville-           5:03.31   3 
  4 Maria Ferris              10 Brockport              5:09.69   3 
  5 Emma Larkman              12 West Seneca            5:10.18   3 
  6 Madison Mariani           11 West Seneca            5:12.36   3 
  7 Sarah Mruk                11 West Seneca            5:16.96   3 
  8 Julia Spagnola            12 Mercy                  5:18.27   3 
  9 Emma DeJoy                 9 Mercy                  5:22.07   3 
 10 Giana Gramse               9 Hilton                 5:23.25   3 
 11 Chloe Wegelin              9 West Seneca            5:24.45   3 
 12 Lila Munger                9 Brighton               5:27.06   2 
 13 Emma Diefendorf           10 Brighton               5:30.84   2 
 14 Lydia Abu-Baker            9 Brighton               5:33.16   2 
 15 Olivia Burkhart            9 Brighton               5:34.44   2 
 16 Sara Ciurca               12 Mercy                  5:38.14   2 
 17 Jennifer Zambuto          12 Churchville-           5:38.99   2 
 18 Niamh McDade Clay         10 Brighton               5:41.37   2 
 19 Georgia Ross               9 Brighton               5:45.07   1 
 20 Riley Mason                9 Hilton                 5:45.53   3 
 21 Melissa Pauly             11 Hilton                 5:48.65   2 
 22 Summer Kier               11 East Rochest           5:48.91   2 
 23 Laura Bishop               9 Brockport              5:49.86   2 
 24 Kyra Pellegrino            8 Gates-Chili            5:50.50   1 
 25 Sarah Griffith            12 East Rochest           5:57.10   2 
 26 Rily Rzepka                9 Attica                 5:59.98   2 
 27 Kaitlynn Schmitz          10 Churchville-           6:03.42   2 
 28 Lauren Branagan            9 Greece Athen           6:11.81   1 
 29 Alyssa Wisniewski         11 West Seneca            6:15.00   2 
 30 Sarah Wojtas              12 Brockport              6:15.66   1 
 31 Emily Kiracov              9 Brockport              6:16.01   1 
 32 Skyler Toland              7 Attica                 6:16.16   1 
 33 Katie Hanss                9 Eastridge              6:22.41   1 
 34 Elizabeth Wessman         10 Hilton                 6:30.18   1 
 35 Nora Fitzsimmons          10 Eastridge              6:37.42   1 
 36 Molly Wescott             10 Gates-Chili            7:27.13   1 
 37 Emerina Sibomana           9 Edison Tech            7:47.24   1 
 38 Maddison Gallo            10 Greece Olymp           7:50.75   1 
 
Girls 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Emma Spagnola              9 Mercy                 11:12.40  
  2 Maddie Pearson            10 Brighton              11:15.89  
  3 Zofia Stefankovic         10 Brighton              11:18.65  
  4 Alyssa Kelleher           11 West Seneca           11:33.81  
  5 Sabrina Antonini          10 Hilton                11:50.97  
  6 Emelia Jordan              8 Brighton              11:58.93  
  7 Patsy Oberholzer           9 Greece Olymp          12:03.30  
  8 Regan Daley               10 Mercy                 12:43.24  
  9 Ripley Insalaco           12 East Rochest          12:48.63  
 10 Lily Baratta               9 Attica                14:03.78  
 11 Jamie Bunnell              9 Gates-Chili           16:18.18  
 12 Molly Wescott             10 Gates-Chili           16:19.89  
 
Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Anaya Dees                11 Hilton                   14.79   6 
  2 Destiny Fernandes         12 Greece Athen             15.02   6 
  3 Indya Richards            12 Gates-Chili              15.24   6 
  4 Unique Crawford           10 Gates-Chili              16.72   6 
  5 Autumn Dukes              12 Gates-Chili              17.01   6 
  6 Alexandra Dittman         12 Hilton                   17.05   5 
  7 Sydney Taylor             10 Brockport                17.08   5 
  8 Raelyn Sara Vadala         9 West Seneca              17.33   4 
  9 Judith Lanahan            11 Mercy                    17.43   5 
 10 Toriann Drumgoole         10 Greece Arcad             17.51   5 
 11 Kelsey Sainsbury          11 West Seneca              17.77   5 
 12 Dyonte Allen              12 Gates-Chili              17.91   6 
 13 Kayley Connor              9 Hilton                   18.39   4 
 14 Kelechi Dimgba            12 Greece Athen             18.42   5 
 15 Maija Young                9 Brockport                18.52   4 
 16 Becca Milks               10 Brockport                18.60   5 
 17 Noelle Napodano           11 Mercy                    18.62   5 
 18 Jenna Borcyk               9 Greece Athen             18.85   4 
 19 Neveah Brumfield          11 Irondequoit              18.86   3 
 20 Savanna St Louis          11 Greece Athen             18.86   4 
 21 Mya Doyle                 12 West Seneca              18.89   4 
 22 Kaitlyn Fink              11 Brockport                18.97   4 
 23 Damitr'iana Alexander      9 Brighton                 19.00   3 
 24 Ellie Cusmano              7 Attica                   19.12   3 
 25 Abby Biehl                11 Attica                   19.44   3 
 26 Olivia Vogler             12 Irondequoit              19.51   4 
 27 Kyla Robinson              8 Greece Olymp             19.53   3 
 28 Julia Schofield           11 Mercy                    19.96   3 
 29 Riley Wing                 8 East Rochest             20.40   2 
 30 Mary Genrich              11 Aquinas Inst             20.76   1 
 31 Keishalys Lopez            9 Hilton                   20.96   3 
 32 Dana Guenther             12 West Seneca              21.01   2 
 33 Kadaijah Scott            11 Eastridge                21.08   2 
 34 Elizabeth McCarthy        10 East Rochest             21.18   2 
 35 Charis Edmonds             9 Greece Olymp             21.29   1 
 36 Olivia Rudolph             9 Attica                   22.11   1 
 37 Elizabeth Peters           9 Attica                   22.95   1 
 
Girls 400 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Kelechi Dimgba            12 Greece Athen           1:09.34   3 
  2 Unique Crawford           10 Gates-Chili            1:11.54   3 
  3 Margot Sovocool            9 Attica                 1:12.13   3 
  4 Becca Milks               10 Brockport              1:13.14   3 
  5 Kitty Bogdon              12 Mercy                  1:13.37   3 
  6 Grace Kurzweil            10 Mercy                  1:13.54   2 
  7 Olivia Vogler             12 Irondequoit            1:13.78   2 
  8 Kyla Robinson              8 Greece Olymp           1:14.06   2 
  9 Tasha Robertson           10 Gates-Chili            1:14.34   3 
 10 Maija Young                9 Brockport              1:15.34   2 
 11 Lucia Lanahan             10 Mercy                  1:15.41   2 
 12 Julia Quan                12 Gates-Chili            1:15.90   4 
 13 Arielle Dennis            10 Greece Athen           1:15.91   2 
 14 Kamaiya Burnett           11 Greece Olymp           1:16.13   3 
 15 Julia Schofield           11 Mercy                  1:16.51   2 
 16 Lauren Branagan            9 Greece Athen           1:20.61   1 
 17 Megan Gates                7 Kendall                1:20.91   1 
 18 Caitlin Nelson             9 Hilton                 1:21.41   4 
 19 Molly Standing             9 Hilton                 1:23.55   4 
 20 Riley Wing                 8 East Rochest           1:25.50   1 
 21 Elizabeth McCarthy        10 East Rochest           1:33.64   1 
 
Girls 2000 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Grace Mattern             10 Brighton               7:46.74  
  2 Alison Reigle             11 Hilton                 7:51.76  
  3 Kayla Storie              10 Churchville-           7:52.13  
  4 Grace Reyda                9 Mercy                  8:18.71  
  5 Margot Sovocool            9 Attica                 8:26.53  
  6 Meaghan Trevor            12 Mercy                  8:28.25  
  7 Patsy Oberholzer           9 Greece Olymp           8:28.83  
  8 Madi Folts                11 Attica                 8:31.19  
  9 Ilsa Kloiber              10 Mercy                  8:32.38  
 10 Kyra Pellegrino            8 Gates-Chili            8:35.39  
 11 Leilani Carr              10 Eastridge              8:43.66  
 12 Natalie Colpoys           10 Mercy                  9:04.58  
 13 Mia Ficarella              8 Attica                 9:17.48  
 14 Paige Carletta            10 Brockport              9:41.52  
 15 Lily Baratta               9 Attica                 9:48.04  
 16 Jade Rodriguez            10 Franklin               9:59.19  
 17 Jamie Bunnell              9 Gates-Chili           10:57.23  
 
Girls 4x100 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Aquinas Institute                                     50.97   3 
  2 Greece Olympia                                        52.11   3 
  3 Hilton                                                52.32   3 
  4 Gates-Chili                                           53.77   3 
  5 West Seneca West                                      54.04   2 
  6 Franklin                                              54.06   2 
  7 Mercy                                                 54.71   3 
  8 Hilton  'B'                                           55.90   2 
  9 Eastridge                                             56.36   2 
 10 Irondequoit  'B'                                      57.55   1 
 11 Kendall                                             1:00.16   2 
 12 West Seneca West  'B'                               1:01.34   1 
 -- Young Women's College Prep                              DNF   3 
 -- Edison Tech                                             DNF   3 
 -- Franklin  'B'                                            DQ   1  Out of zone
 
Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Mercy                                               4:21.16   2 
  2 Greece Athena                                       4:22.56   2 
  3 Attica                                              4:44.66   2 
  4 Greece Athena  'B'                                  5:19.48   1 
  5 West Seneca West  'B'                               5:25.98   1 
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 West Seneca West                                   10:17.21  
  2 Mercy                                              10:29.11  
  3 West Seneca West  'B'                              10:57.49  
  4 Hilton                                             10:58.56  
  5 Attica                                             11:08.34  
  6 Brockport                                          11:17.68  
  7 Hilton  'B'                                        11:36.64  
 
Girls High Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Destiny Fernandes         12 Greece Athen           5-02.00      1.57m 
  2 Michaela Levesque         12 Greece Arcad           5-01.00      1.54m 
  3 Ashanti Muhammad          12 Mercy                  5-00.00      1.52m 
  4 Sydney Taylor             10 Brockport              4-10.00      1.47m 
  5 Leilani Carr              10 Eastridge              4-08.00      1.42m 
  6 Zoe Cronmiller            10 Mercy                 J4-08.00      1.42m 
  6 Ekemini Udofa              7 Greece Olymp          J4-08.00      1.42m 
  8 Sydney LaSalle             9 Mercy                 J4-08.00      1.42m 
  9 Shinya Lee                11 Brockport              4-06.00      1.37m 
  9 Jacquie Kibler            11 Attica                 4-06.00      1.37m 
  9 Kelsey Hucks              12 Young Women'           4-06.00      1.37m 
 12 Ellie Cusmano              7 Attica                 4-04.00      1.32m 
 12 Jakayla Reed               9 Irondequoit            4-04.00      1.32m 
 12 Jade Salmon                9 Gates-Chili            4-04.00      1.32m 
 12 Samantha Sigler           11 West Seneca            4-04.00      1.32m 
 16 Angelina Natale            9 Hilton                 4-02.00      1.27m 
 16 Kaelyn Button             12 Irondequoit            4-02.00      1.27m 
 16 Grace Gominiak             9 Attica                 4-02.00      1.27m 
 19 Mackenzie Mantione         9 Hilton                 4-00.00      1.21m 
 -- Mary Genrich              11 Aquinas Inst                NH            
 -- Catherine Davignon        11 Brockport                   NH            
 -- Lajhonte Canty            11 Gates-Chili                 NH            
 -- Sara Kotz                  9 Brighton                    NH            
 -- Abby Levin                12 Irondequoit                 NH            
 -- Ashley Heh                12 Greece Olymp                NH            
 -- Abby Grinnell              9 Hilton                      NH            
 
Girls Pole Vault
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Erica Ellis               12 Gates-Chili           11-09.00      3.58m 
  2 Laura Reigle               9 Hilton                11-06.00      3.50m 
  3 Mya Henry                 10 Hilton                 9-06.00      2.89m 
  4 Mackenzie Johnson         12 Hilton                 8-06.00      2.59m 
  5 Ashley Crider             10 Gates-Chili            8-00.00      2.43m 
  6 Helen Frank               10 Brighton               7-06.00      2.28m 
  7 Halle Silva                8 Brighton              J7-06.00      2.28m 
  8 Holly Bagley              10 Mercy                 J7-06.00      2.28m 
  9 Abby Biehl                11 Attica                 7-00.00      2.13m 
  9 Rebecca Bready             9 Gates-Chili            7-00.00      2.13m 
 11 Sissy Smith                9 Mercy                  6-06.00      1.98m 
 11 Aleena Homsombath         12 Eastridge              6-06.00      1.98m 
 13 Kiersten Rodas             9 Kendall                6-00.00      1.82m 
 13 Noelle Napodano           11 Mercy                  6-00.00      1.82m 
 -- Alivia Murray             11 West Seneca                 NH            
 
Girls Long Jump
=============================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H#
=============================================================================
  1 Nia Williams-Mathews      11 Aquinas Inst          17-01.25      5.21m  3 
  2 Anaya Dees                11 Hilton                17-00.75      5.20m  3 
  3 Cora Rose                 10 Brockport             15-10.75      4.84m  3 
  4 Jayda Singleton           12 Greece Olymp          15-09.00      4.80m  3 
  5 Mia Cavatassi             11 Mercy                 15-07.50      4.76m  3 
  6 Anna Quan                 11 Gates-Chili           15-04.75      4.69m  3 
  7 Toriann Drumgoole         10 Greece Arcad          15-03.00      4.64m  3 
  8 Grace Kurzweil            10 Mercy                 14-06.50      4.43m  3 
  9 Julia Quan                12 Gates-Chili           14-03.00      4.34m  3 
 10 Gemma Sobieraj            11 Brighton              13-10.50      4.22m  2 
 11 Kelsey Sainsbury          11 West Seneca           13-09.75      4.21m  1 
 12 Kamaria Shepard           11 Brighton              13-09.50      4.20m  3 
 13 Sacred Howland            11 Brockport             13-09.00      4.19m  3 
 14 Zoe Cronmiller            10 Mercy                 13-08.50      4.17m  2 
 15 Ellie Cusmano              7 Attica                13-04.00      4.06m  2 
 16 T'Mia Kitchings            9 Kendall               13-02.50      4.02m  2 
 17 Gretchen Ziegler          10 Attica                13-02.00      4.01m  2 
 18 Alezya Brown               9 Kendall               12-07.75      3.85m  2 
 19 Christina Bishop          10 Brockport             12-04.50      3.77m  2 
 20 Lesana Ross               10 Franklin              12-03.75      3.75m  1 
 20 Tai'Jinae Gray             8 East Rochest          12-03.75      3.75m  1 
 22 London Simmons            10 Eastridge             11-10.75      3.62m  1 
 23 Asli Yusuf                12 Churchville-          11-09.50      3.59m  1 
 24 Audrey Strand              8 Greece Arcad          11-07.25      3.53m  2 
 25 Helen Frank               10 Brighton              11-06.50      3.51m  2 
 26 Cristal Lebron-Rios       10 Young Women'          11-04.00      3.45m  2 
 27 Abby Levin                12 Irondequoit           11-00.75      3.37m  1 
 28 Samantha Wagner           12 East Rochest          10-08.00      3.25m  1 
 29 Rae Diamond                9 Eastridge             10-07.50      3.23m  1 
 30 Anna'lese Quinones        11 East Rochest          10-07.00      3.22m  2 
 31 Elizabeth Peters           9 Attica                10-03.25      3.13m  1 
 32 Jakayla Reed               9 Irondequoit            9-10.75      3.01m  1 
 33 Jackie Hamilton           10 Young Women'           8-11.00      2.71m  2 
 34 Nevaeh Payton             10 Young Women'           8-10.50      2.70m  2 
 35 Desmoni Meeks              9 Franklin               7-08.75      2.35m  1 
 -- Jasmine Mings             10 West Seneca               FOUL             1 
 
Girls Triple Jump
=============================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H#
=============================================================================
  1 Nia Williams-Mathews      11 Aquinas Inst          35-00.50     10.68m  3 
  2 Cora Rose                 10 Brockport             34-10.50     10.62m  3 
  3 Jayda Singleton           12 Greece Olymp          34-07.50     10.55m  3 
  4 Waniya Hudson             12 Greece Athen          34-01.00     10.38m  3 
  5 Destiny Fernandes         12 Greece Athen          33-11.00     10.33m  3 
  6 Anna Quan                 11 Gates-Chili           33-07.75     10.25m  3 
  7 Mia Cavatassi             11 Mercy                 32-06.00      9.90m  3 
  8 Jasmine Mings             10 West Seneca           31-06.50      9.61m  3 
  9 Kelly Ferris              10 Mercy                 31-03.25      9.53m  2 
 10 Nazya McCray              10 Edison Tech           31-02.00      9.49m  3 
 11 Adriana Kirk              11 Hilton                30-09.00      9.37m  3 
 12 Autumn Dukes              12 Gates-Chili           30-07.50      9.33m  3 
 13 Julia Quan                12 Gates-Chili           30-03.00      9.22m  3 
 14 Mya Doyle                 12 West Seneca           30-02.25      9.20m  2 
 15 Anaheysha Baptiste-White  11 Greece Arcad          30-00.75      9.16m  2 
 16 Michaela Levesque         12 Greece Arcad          29-10.75      9.11m  3 
 17 Janai McCullough          10 East Rochest          29-00.25      8.84m  2 
 18 Akira Kimbrough            9 Edison Tech           28-11.50      8.82m  2 
 19 Alezya Brown               9 Kendall               28-08.00      8.73m  2 
 20 Noelle Napodano           11 Mercy                 28-03.00      8.61m  2 
 21 Zay Zabibu                11 Edison Tech           27-11.00      8.50m  2 
 22 Gretchen Ziegler          10 Attica                27-08.00      8.43m  2 
 23 Christina Bishop          10 Brockport             27-00.00      8.22m  1 
 24 Skylar Savage              8 Attica                26-10.75      8.19m  2 
 25 T'Mia Kitchings            9 Kendall               26-08.75      8.14m  1 
 26 Stella Kleinman           10 Brighton              26-07.75      8.12m  1 
 27 Zoe Zutes                 10 East Rochest          26-06.50      8.08m  1 
 28 Elsie Evans                9 Brighton              26-01.50      7.96m  2 
 29 Jillian Folts              9 Attica                25-10.50      7.88m  1 
 30 Abbey Macdonald           10 Brockport             25-10.00      7.87m  1 
 31 Evalisse Caraballo        12 Eastridge             25-09.50      7.86m  2 
 32 Madeline Katz             10 Brighton              25-00.00      7.62m  1 
 33 Samantha Wagner           12 East Rochest          24-10.50      7.58m  1 
 34 Rae Diamond                9 Eastridge             22-08.00      6.90m  1 
 35 Jakayla Reed               9 Irondequoit           21-07.00      6.57m  1 
 -- Anaya Dees                11 Hilton                    FOUL             3 
 
Girls Shot Put
=============================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H#
=============================================================================
  1 Emily DiMarco             10 Brighton              33-02.50     10.12m  3 
  2 Meredith McGee            12 Mercy                 32-02.00      9.80m  3 
  3 Trinity Dees               9 Hilton                31-11.75      9.74m  3 
  4 Janiya June               11 Brighton              31-09.00      9.67m  3 
  5 Chloe Moore               10 Eastridge             30-02.50      9.20m  2 
  6 Jenna LaRuez              12 Greece Arcad          28-11.00      8.81m  3 
  7 Faith Ferris              11 Brockport             28-10.75      8.80m  3 
  8 Samantha Sigler           11 West Seneca           28-08.00      8.73m  3 
  9 Isabella Shannon          12 Hilton                28-04.50      8.64m  3 
 10 Samantha Freiberger       12 East Rochest          27-10.50      8.49m  2 
 11 Danielle Lambert          11 West Seneca           27-08.50      8.44m  2 
 12 Emily Badaszewski         11 Attica                27-03.75      8.32m  3 
 13 Madison Conn              12 Gates-Chili           27-00.25      8.23m  3 
 14 Elizabeth Vazquez         12 Hilton                26-06.50      8.08m  2 
 15 Tiana Figueroa            11 Brockport             26-04.75      8.04m  3 
 16 Hannah Nwokonko           11 Brockport             26-02.25      7.98m  3 
 17 Taylor Bailey             11 Attica                25-11.00      7.89m  2 
 18 Mary Durbin                9 Greece Olymp          25-10.50      7.88m  2 
 19 Jamia Simmons              9 Gates-Chili           25-09.25      7.85m  2 
 20 Janiyah Henry              9 Gates-Chili           25-02.00      7.67m  2 
 21 Dejha Porter              12 Edison Tech           24-09.75      7.56m  2 
 22 Kaitlyn Gregory           12 Kendall               24-03.50      7.40m  1 
 23 Zoe Zutes                 10 East Rochest          24-02.00      7.36m  3 
 24 Ashley Genrich             9 Aquinas Inst          23-04.00      7.11m  2 
 25 Ashley Heh                12 Greece Olymp          22-11.25      6.99m  1 
 26 Chelsea Inglut            11 West Seneca           22-09.25      6.94m  1 
 27 Lorden Grant              10 Irondequoit           22-03.00      6.78m  1 
 28 Albina Dursunova           9 Mercy                 21-05.00      6.52m  2 
 29 Kaelyn Button             12 Irondequoit           20-10.50      6.36m  2 
 30 Nasya Mason                9 Aquinas Inst          20-09.25      6.33m  1 
 31 Morgan Reese              10 Mercy                 20-07.75      6.29m  1 
 32 Jessica Bouwens           11 Eastridge             20-06.25      6.25m  1 
 33 Morgan Zielke             10 Churchville-          20-04.00      6.19m  1 
 34 Olivia Rudolph             9 Attica                19-01.75      5.83m  1 
 35 Zoe Wilson                10 East Rochest          17-11.25      5.46m  1 
 36 Caleesha Martin           10 Franklin              16-05.75      5.02m  1 
 37 Christina Aintibilan      10 Irondequoit           15-08.25      4.78m  1 
 
Girls Discus Throw
=============================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H#
=============================================================================
  1 Meredith McGee            12 Mercy                   101-03     30.86m  3 
  2 Kyrah Graham              12 Brighton                 94-01     28.67m  3 
  3 Shakira Jones             10 Gates-Chili              91-10     27.99m  3 
  4 Emily DiMarco             10 Brighton                 91-08     27.94m  3 
  5 Samantha Freiberger       12 East Rochest             85-07     26.08m  3 
  6 Samantha Sigler           11 West Seneca              84-00     25.60m  2 
  7 Savannah Martin           12 Gates-Chili              83-07     25.47m  3 
  8 Trinity Dees               9 Hilton                   83-02     25.34m  3 
  9 Kaitlyn Fink              11 Brockport                82-08     25.19m  3 
 10 Chloe Moore               10 Eastridge                82-05     25.12m  2 
 11 Dejha Porter              12 Edison Tech              82-00     24.99m  3 
 12 Tiana Figueroa            11 Brockport                80-01     24.40m  3 
 13 Elizabeth Vazquez         12 Hilton                   80-00     24.38m  2 
 14 Jenna LaRuez              12 Greece Arcad             75-09     23.08m  3 
 15 Evalisse Caraballo        12 Eastridge                72-04     22.04m  2 
 16 Kaitlyn Gregory           12 Kendall                  72-03     22.02m  1 
 17 Kaelyn Button             12 Irondequoit              71-07     21.81m  2 
 18 Danielle Lambert          11 West Seneca              70-04     21.43m  2 
 19 Hannah Nwokonko           11 Brockport                69-09     21.25m  3 
 20 Emily Badaszewski         11 Attica                   66-03     20.19m  2 
 21 Isabella Shannon          12 Hilton                   66-01     20.14m  2 
 22 Ashley Genrich             9 Aquinas Inst             65-02     19.86m  1 
 23 Adriana Croce             10 Churchville-             64-04     19.60m  2 
 24 Taylor Bailey             11 Attica                   64-02     19.55m  2 
 25 Anna Fetter               10 Mercy                    62-00     18.89m  1 
 26 Chelsea Inglut            11 West Seneca              61-10     18.84m  2 
 27 Madelyn Heckle             9 Greece Olymp             59-09     18.21m  1 
 28 Morgan Zielke             10 Churchville-             58-07     17.85m  1 
 29 Caleesha Martin           10 Franklin                 53-09     16.38m  1 
 30 McKinley Madsen           11 Greece Olymp             52-08     16.05m  1 
 31 Christina Aintibilan      10 Irondequoit              48-07     14.80m  2 
 32 Zoe Wilson                10 East Rochest             43-05     13.23m  1 
 -- Lorden Grant              10 Irondequoit               FOUL             1 
 -- Megan Folts               11 Attica                    FOUL             1 
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Jaron Nesmith             12 Churchville-             11.02   9 
  2 Traylan McCray            12 Gates-Chili              11.16   9 
  3 Delonta Curry             12 Edison Tech              11.17   8 
  4 Xavier Hurell             10 Greece Olymp             11.18   8 
  5 Nasir King Jr             11 Edison Tech              11.27   9 
  6 Michael Cathey            11 Edison Tech              11.40   8 
  7 Jalen Rose Hannah         11 Eastridge                11.55   7 
  8 Marquise Powell           12 Hilton                   11.61   9 
  9 Jamez Conley              11 Uprep Roches             11.62   8 
 10 Duane Alston              12 Eastridge                11.66   8 
 11 Keishawn Dorsey           10 Eastridge                11.67   9 
 12 Charley McDaniel          12 Franklin                 11.70   6 
 13 Chris Howard              12 Greece Olymp             11.82   7 
 14 Nathan Freitas             9 Aquinas Inst             11.86   5 
 15 Aidan Quintero            10 Irondequoit              11.87   7 
 16 Matthew Brantley          11 Eastridge                11.88   8 
 17 Micheal Simpson           10 Greece Athen             11.90   3  11.891
 18 Nasir Lynn                12 Franklin                 11.90   5  11.898
 19 Rodric Cox-Cooper         11 Brockport                11.92   7 
 20 Jake Miller               10 Brighton                 11.93   6 
 21 Carlos Martinez            9 McQuaid Jesu             11.98   5 
 22 K'Myn Crumity             11 Greece Arcad             11.99   7 
 23 Malik Christensen         10 Irondequoit              12.00   6 
 24 Dustin Meyer              12 Gates-Chili              12.06   6 
 25 Kumale Bradley            11 Greece Arcad             12.09   7 
 26 Jahshai Wilkins           10 Uprep Roches             12.11   4 
 27 Denne Major               12 Franklin                 12.13   4 
 28 Davis Johantgen           10 Irondequoit              12.25   7 
 29 Brady Mullen              11 Hilton                   12.26   7 
 30 Deandre Medlock           12 Greece Arcad             12.28   6 
 31 Robert Young              10 West Seneca              12.32   2 
 32 Amir Smith                11 Brockport                12.42   4 
 33 Jamiere Munson             9 Greece Athen             12.44   6 
 34 Judson DeLany              9 Brockport                12.47   4 
 35 Desi Floyd                12 Edison Tech              12.48   5 
 36 Brynnan Roberts           10 Greece Olymp             12.49   3 
 37 Rakshan Santhiramogan     11 Brighton                 12.55   5 
 38 Keopasith Phaphanthong    12 Churchville-             12.60   5 
 39 Aeden Consaul             10 Greece Athen             12.67   3 
 40 David Warren              12 East Rochest             12.70   4 
 41 Lucas Johnson             10 Attica                   12.72   3 
 42 Derian Stenglein          11 East Rochest             12.93   2 
 43 Zach Washburn             11 Sodus Centra             13.07   2 
 44 Tyre Cromartie            12 Sodus Centra             13.15   3 
 45 Gus Dana                   9 West Seneca              13.19   2 
 46 Edgar Miranda             11 Sodus Centra             13.34   2 
 47 David Dibble              11 West Seneca              13.37   1 
 48 Steven Burridge           11 West Seneca              13.77   1 
 -- Jarvis Alexander          12 Uprep Roches                FS   9 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Jaron Nesmith             12 Churchville-             22.49   9 
  2 Cascius Facen             12 Uprep Roches             22.59   9 
  3 Nasir King Jr             11 Edison Tech              22.84   8 
  4 Jay Glenn-Harris          11 Franklin                 22.96   9 
  5 Andrew Passero            11 McQuaid Jesu             23.10   9 
  6 Delonta Curry             12 Edison Tech              23.25   8 
  7 Cameron Green             11 Edison Tech              23.54   8 
  8 Avery Seigler             12 Greece Arcad             23.59   8 
  9 Shawn Benard Jr           11 Edison Tech              23.89   7 
 10 Calvin Moulton            12 Brockport                23.96   7 
 11 Duane Alston              12 Eastridge                23.99   7 
 12 Nasir Lynn                12 Franklin                 24.07   6 
 13 Keishawn Dorsey           10 Eastridge                24.22   9 
 14 Isaiah Simmons             9 West Seneca              24.27   6 
 15 Adam Williams             10 Gates-Chili              24.40   2 
 16 Ethan Molyneux            10 Brockport                24.66   6 
 17 Nathan Freitas             9 Aquinas Inst             24.67   6 
 18 Jason Smart               11 Aquinas Inst             24.74   6 
 19 Denne Major               12 Franklin                 24.79   6 
 20 Paris Smiley               9 McQuaid Jesu             24.86   3 
 21 Carlos Martinez            9 McQuaid Jesu             24.89   5 
 22 Carson Larry               9 McQuaid Jesu             24.97   6  24.968
 23 Tray Ruhlmann             12 Brighton                 24.97   5  24.970
 24 Julius Alexander          10 Uprep Roches             25.08   5 
 25 Zackery Robinson          11 West Seneca              25.17   5 
 26 Judson DeLany              9 Brockport                25.22   5 
 27 Anthony Borzillieri       11 West Seneca              25.40   4 
 28 Caleb Felton              12 Irondequoit              25.45   8 
 29 Sean Keenan               11 Brockport                25.51   4 
 30 Zach Lutske               10 McQuaid Jesu             25.59   2 
 31 Matthew Alston            11 Irondequoit              25.62   3 
 32 Luca DiRose               11 Churchville-             25.76   3 
 33 Aeden Consaul             10 Greece Athen             25.78   3 
 34 Daniel Sheets             12 Franklin                 25.80   4 
 35 Nori Murray               10 Irondequoit              25.90   3 
 36 Rakshan Santhiramogan     11 Brighton                 25.97   5 
 37 Ayden Grinion              9 Gates-Chili              26.39   2 
 38 Robert Young              10 West Seneca              26.42   3 
 39 Nasir Carr                10 Greece Arcad             26.56   7 
 40 Keopasith Phaphanthong    12 Churchville-             26.60   2 
 41 Paul Ford                  9 Sodus Centra             26.87   1 
 42 Lucas Johnson             10 Attica                   27.12   3 
 43 Kerlmando Estrame          9 Sodus Centra             28.39   1 
 44 Hunter Snyder             11 Sodus Centra             28.60   1 
 45 Christopher Nettles        7 Kendall                  28.91   1 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Jay Glenn-Harris          11 Franklin                 50.77   7 
  2 Adrian Jones              11 Edison Tech              51.16   6 
  3 Andrew Passero            11 McQuaid Jesu             51.21   7 
  4 Casey Howlett             11 McQuaid Jesu             51.56   7 
  5 Calvin Moulton            12 Brockport                51.70   7 
  6 Gidyon Chane              12 Greece Olymp             52.09   7 
  7 Caleb Felton              12 Irondequoit              52.21   6 
  8 Cameron Green             11 Edison Tech              54.22   5 
  9 Semaj Anderson             9 Irondequoit              54.75   6 
 10 Arin Brooks               12 Uprep Roches             54.99   7 
 11 Maxwell Peck              12 West Seneca              55.02   6 
 12 Ethan Molyneux            10 Brockport                55.18   6 
 13 Tyler Fogarty             10 West Seneca              55.67   6 
 14 Joshua Clifton            12 West Seneca              56.18   5 
 15 Jacob Miller               9 Brockport                56.36   5 
 16 Cameron Dickerson         11 Gates-Chili              57.24   3 
 17 Fabian Figueroa           11 Edison Tech              57.41   3 
 18 Dylan Devine              10 Brockport                57.47   5 
 19 Johnathan Fedison         12 Eastridge                57.62   4 
 20 Justin Connor              9 Irondequoit              58.13   3 
 21 Ayden Grinion              9 Gates-Chili              58.66   5 
 22 Corey Bright              11 Greece Olymp             58.95   1 
 23 Joseph Nettles            10 Kendall                  59.02   4 
 24 Luis Martinez             12 Sodus Centra             59.25   4 
 25 Nick Teta                 11 Aquinas Inst           1:00.23   3 
 26 David Lin                 10 Attica                 1:00.70   2 
 27 Zack Kowalewski           12 Attica                 1:00.88   2 
 28 Israel Mutach             12 Greece Athen           1:01.81   3 
 29 Malik Maynard             10 Franklin               1:02.19   2 
 30 Adam Williams             10 Gates-Chili            1:03.81   5 
 31 Nathan Miner              11 Greece Athen           1:05.28   2 
 32 Paul Ford                  9 Sodus Centra           1:05.38   2 
 33 Andre Facen               10 Uprep Roches           1:05.72   6 
 34 Kerlmando Estrame          9 Sodus Centra           1:06.14   1 
 35 Wesley Dorow              12 East Rochest           1:06.67   1 
 36 Hunter Snyder             11 Sodus Centra           1:07.01   1 
 
Boys 800 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Peter Kostarellis         12 Churchville-           2:03.56   5 
  2 Kaleb O'Dell              11 Greece Arcad           2:06.59   5 
  3 Gidyon Chane              12 Greece Olymp           2:06.67   5 
  4 Casey Howlett             11 McQuaid Jesu           2:07.03   5 
  5 Jonny Wood                12 Greece Arcad           2:07.17   5 
  6 Michael Ciepluch          12 Edison Tech            2:08.08   5 
  7 James Doerr               10 McQuaid Jesu           2:08.74   5 
  8 Olaf Oddsson Cricco       12 Brighton               2:09.52   5 
  9 Hayden Lieb               11 Brighton               2:11.92   5 
 10 Andrew Pokriki            12 West Seneca            2:11.99   4 
 11 Trevor Poormon            11 Brockport              2:12.24   4 
 12 John Graham               12 Irondequoit            2:12.56   4 
 13 Nathaniel Ramos           12 Greece Arcad           2:13.83   4 
 14 Josiah Covell             10 Eastridge              2:15.04   4 
 15 Hafte Doris-Eaton          9 Franklin               2:15.33   4 
 16 Apostle Sowell            10 Brighton               2:15.59   3 
 17 Evan Larkman              10 West Seneca            2:16.35   4 
 18 Semaj Anderson             9 Irondequoit            2:16.80   3 
 19 Paul Molinari             10 McQuaid Jesu           2:16.88   3 
 20 Paul Gluck                11 Brockport              2:17.24   4 
 21 Jacob Anderson             9 McQuaid Jesu           2:17.97   3 
 22 Luis Martinez             12 Sodus Centra           2:18.96   3 
 23 Nicholas Krueger          11 Brockport              2:21.22   4 
 24 Joseph Nettles            10 Kendall                2:21.61   3 
 25 Brendan McCollum           9 Irondequoit            2:21.74   3 
 26 Victor Rozvora            10 Irondequoit            2:22.49   3 
 27 Fabian Figueroa           11 Edison Tech            2:24.92   3 
 28 Alex Church               12 Sodus Centra           2:25.43   3 
 29 Liam Ewell                12 Greece Athen           2:26.30   2 
 30 Markese Williams          12 Eastridge              2:27.42   2 
 31 Edgar Miranda             11 Sodus Centra           2:27.76   2 
 32 Emmanuel Colon            10 Edison Tech            2:27.97   3 
 33 Jacob Doster               9 West Seneca            2:29.60   2 
 34 Malik Maynard             10 Franklin               2:29.87   2 
 35 Isaac Acosta               9 Irondequoit            2:33.04   1 
 36 Ryan Miner                 9 Greece Athen           2:33.61   1 
 37 Ernest Conde               9 Gates-Chili            2:34.55   2 
 38 Zachary Roussie           10 Irondequoit            2:36.17   1 
 39 Nathan Rivellino           9 Aquinas Inst           2:37.75   1 
 40 Mike St. Pierre           11 Attica                 2:39.09   1 
 41 Leo Bravo                  9 Sodus Centra           2:39.56   1 
 42 Eric Collins               9 Eastridge              2:40.62   2 
 43 Jayson Rivera             10 Eastridge              2:40.96   1 
 44 Daniel Sloan              10 Greece Olymp           2:44.60   1 
 45 David Lanpher             10 Aquinas Inst           2:46.89   2 
 46 Bailey Brown               9 Greece Athen           2:48.06   1 
 47 Joey Gleason               9 Churchville-           3:26.81   1 
 
Boys 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Peter Kostarellis         12 Churchville-           4:35.75   4 
  2 Olaf Oddsson Cricco       12 Brighton               4:37.41   4 
  3 Keegan Metcalfe           10 Churchville-           4:38.44   4 
  4 Tyler Bishop              12 West Seneca            4:38.87   4 
  5 Hayden Lieb               11 Brighton               4:41.14   4 
  6 Kyle DeRomanis            12 Churchville-           4:43.21   3 
  7 Cooper Branch              9 Irondequoit            4:44.06   4 
  8 Michael Madonia           12 Irondequoit            4:46.46   4 
  9 Connor Kerr               10 McQuaid Jesu           4:48.45   4 
 10 Nick Dauphinee            11 Irondequoit            4:48.49   4 
 11 Jacob Rightmyer            9 Brockport              4:51.58   3 
 12 Patrick Farrell           11 Brockport              4:52.53   4 
 13 Landon Schreib            10 Greece Arcad           4:53.02   3 
 14 Evan Larkman              10 West Seneca            4:53.79   3 
 15 Christian Ruiz            10 West Seneca            4:54.12   4 
 16 Josh Obrien               11 McQuaid Jesu           4:55.07   3 
 17 Justin Thang              11 Brighton               4:55.99   4 
 18 Jared Coffey              11 Irondequoit            4:56.15   4 
 19 Oliver Kelley             12 Churchville-           4:56.34   4 
 20 Jayson Chichelli           9 McQuaid Jesu           4:57.23   3 
 21 Devrin Dowdell            10 Greece Olymp           4:59.00   2 
 22 Ethan Clark               11 Irondequoit            4:59.43   2 
 23 Brendan McCollum           9 Irondequoit            4:59.68   3 
 24 Aidan Gowan               10 Brighton               5:00.05   3 
 25 Brendan Byrne             12 McQuaid Jesu           5:00.54   3 
 26 Christian Mousso          10 Greece Athen           5:01.36   3 
 27 Hafte Doris-Eaton          9 Franklin               5:01.99   3 
 28 Josiah Covell             10 Eastridge              5:02.03   3 
 29 Andy Gruver               11 Greece Athen           5:02.32   2 
 30 Colin Brown                8 McQuaid Jesu           5:02.82   2 
 31 James Doerr               10 McQuaid Jesu           5:03.09   4 
 32 Dylan Lyons                9 Irondequoit            5:03.20   2 
 33 Patrick Sharp              9 Brighton               5:04.74   3 
 34 Ryan Buechel              12 East Rochest           5:06.15   2 
 35 Grant Perkins             12 Churchville-           5:10.61   2 
 36 Derick Koen                9 Brighton               5:13.13   2 
 37 Sam Lyon                  10 Churchville-           5:13.75   3 
 38 Sean Lippa                 9 Brockport              5:18.43   2 
 39 Dylan daSilva              9 Irondequoit            5:18.70   2 
 40 Victor Rozvora            10 Irondequoit            5:19.07   2 
 41 Alexander Reddick         10 Brockport              5:21.99   2 
 42 Cian McCollum             11 Irondequoit            5:25.35   1 
 43 Aidan Illingworth          9 Greece Athen           5:25.95   2 
 44 Gavin Murphy               9 Irondequoit            5:27.39   2 
 45 Ian Ruhland               10 Churchville-           5:27.83   1 
 46 Grant Ashley              11 Brighton               5:27.98   1 
 47 Caleb Costain             10 Greece Olymp           5:28.44   2 
 48 Emmanuel Colon            10 Edison Tech            5:29.03   1 
 49 Charlie Nash              11 Irondequoit            5:31.42   2 
 50 Ernest Conde               9 Gates-Chili            5:33.19   1 
 51 Javier Machado            12 Attica                 5:37.58   1 
 52 William Hamilton          11 Irondequoit            5:37.94   1 
 53 Leo Bravo                  9 Sodus Centra           5:38.20   1 
 54 Joseph Saccomano          10 West Seneca            5:38.52   1 
 55 Nathan Alfieri             9 Churchville-           5:41.66   1 
 56 Brendan Culhane           10 Gates-Chili            5:42.31   2 
 57 Ethan Rivers              11 Churchville-           5:48.57   1 
 58 Joseph Cremeno             9 West Seneca            5:53.47   1 
 59 Adam Lavere               10 Eastridge              5:55.09   1 
 60 Joel Kingsley             12 Edison Tech            5:55.60   1 
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ryan Thompson             12 Irondequoit            9:59.98  
  2 Daniel Warth              12 Brighton              10:01.96  
  3 Royce Breslawski          11 Brockport             10:04.37  
  4 Bogdan Rozvora            12 Irondequoit           10:15.67  
  5 Gavin Bathgate            12 East Rochest          10:25.76  
  6 Lucas Nothnagle           10 Brighton              10:32.01  
  7 Brady Harris              10 West Seneca           10:35.47  
  8 Andrew Korts              12 Churchville-          10:42.62  
  9 Aaron Caballero            8 Churchville-          10:43.21  
 10 Sam Karshick               9 Irondequoit           10:51.91  
 11 Quinn Bannister           11 Attica                10:54.51  
 12 Kevin Havens              12 Greece Arcad          11:02.57  
 13 Sam Lyon                  10 Churchville-          11:02.75  
 14 Tobey Palmer               9 Irondequoit           11:16.02  
 15 Nathan Dzielinski         10 West Seneca           11:45.52  
 16 Alex Church               12 Sodus Centra          12:08.80  
 17 Brendan Culhane           10 Gates-Chili           12:43.12  
 18 Hanson Chau               10 Gates-Chili           13:02.17  
 19 Joshua Bunnell            10 Gates-Chili           13:37.07  
 20 Alex Forzano              10 Greece Athen          15:04.99  
 
Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Cascius Facen             12 Uprep Roches             15.51   5 
  2 Jonathan Resnick           9 Hilton                   16.14   5 
  3 Malik Christensen         10 Irondequoit              16.17   4 
  4 Christian Lewis           12 Eastridge                16.26   5 
  5 Sam Perozzi               10 McQuaid Jesu             16.36   4 
  6 Jahri Neil                10 Gates-Chili              16.36   5 
  7 Nick Wood                 10 McQuaid Jesu             16.53   5 
  8 Will Lamar                12 Sodus Centra             16.99   4 
  9 Alex Hastings             10 Gates-Chili              17.00   5 
 10 Micheal Simpson           10 Greece Athen             17.05   5 
 11 Ethan Kuhn                10 Kendall                  17.60   3 
 12 Demetrius Mitchell        11 Gates-Chili              17.74   3 
 13 Josh Quinn                11 Uprep Roches             17.89   4 
 14 Evan LaChance             11 Eastridge                18.57   3 
 15 Adrian Ortiz              11 Greece Arcad             18.67   3 
 16 Zach Rush                 10 Gates-Chili              18.69   4 
 17 James Cycon               10 West Seneca              18.71   3 
 18 Damin Rautenstrauch       12 Attica                   18.79   3 
 19 Ben Calkins               10 Brighton                 18.85   4 
 20 Eliel Nieves               9 Greece Athen             18.92   4 
 21 Rahmier Powell            10 Greece Arcad             19.13   3 
 22 Trevor Poormon            11 Brockport                19.14   2 
 23 Liam Van Pelt             12 East Rochest             19.21   3 
 24 Joseph Colon              10 Irondequoit              19.49   1 
 25 Gregory Alexandrowicz II   9 West Seneca              19.53   2 
 26 Jude Aman                 10 McQuaid Jesu             19.83   2 
 27 Makyle Murdock            11 Greece Olymp             20.02   2 
 28 Brandon LaGasse            9 Sodus Centra             20.28   1 
 29 Joshua Rizzo              11 Irondequoit              20.61   2 
 30 Julian Taylor              9 Irondequoit              20.65   2 
 31 Shawn Kelly Jr            12 Greece Olymp             21.03   1 
 32 Dylan Tidwell             10 Greece Olymp             22.64   1 
 33 Zachary Friedhaber        10 Attica                   22.76   1 
 
Boys 400 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Sam Perozzi               10 McQuaid Jesu             58.12   4 
  2 Luke Melidona             11 Irondequoit              58.89   4 
  3 Will Lamar                12 Sodus Centra             59.98   4 
  4 Kenny Gonzalez            12 Irondequoit            1:00.40   3 
  5 Nick Wood                 10 McQuaid Jesu           1:00.70   3 
  6 Oscar Smith               11 Uprep Roches           1:00.99   3 
  7 Christian Lewis           12 Eastridge              1:01.21   3 
  8 Alex Hastings             10 Gates-Chili            1:01.75   4 
  9 Miroslav Boychuk          11 Brockport              1:02.66   4 
 10 Jonathan Resnick           9 Hilton                 1:03.29   3 
 11 Ethan Kuhn                10 Kendall                1:04.78   3 
 12 Makyle Murdock            11 Greece Olymp           1:06.01   3 
 13 Demetrius Mitchell        11 Gates-Chili            1:06.34   1 
 14 Rahmier Powell            10 Greece Arcad           1:08.35   2 
 15 Damin Rautenstrauch       12 Attica                 1:08.74   2 
 16 Joseph Colon              10 Irondequoit            1:09.98   1 
 17 Evan LaChance             11 Eastridge              1:10.49   1 
 18 Jaquincy Bostick          10 Uprep Roches           1:10.67   1 
 19 Gregory Alexandrowicz II   9 West Seneca            1:10.98   2 
 20 Brandon LaGasse            9 Sodus Centra           1:13.10   2 
 21 Andrew Krug                8 West Seneca            1:17.30   2 
 -- Josh Quinn                11 Uprep Roches               DNF   4 
 
Boys 3000 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ryan Thompson             12 Irondequoit            9:27.43  
  2 Nicholas Andrews          12 Brockport              9:40.36  
  3 Gavin Bathgate            12 East Rochest          10:16.87  
  4 Max Chew                  11 McQuaid Jesu          10:27.26  
  5 Quinn Bannister           11 Attica                10:28.68  
  6 Justin Carl               10 McQuaid Jesu          10:39.24  
  7 Henry Trost               11 McQuaid Jesu          10:42.82  
  8 JR Klee                   11 McQuaid Jesu          10:47.18  
  9 Ali Haji                  11 Edison Tech           10:47.19  
 10 Bryce Gunderman           11 McQuaid Jesu          11:09.82  
 11 Quinn Ewell               12 Greece Athen          11:21.75  
 12 Richard Oberholzer        10 Greece Olymp          11:45.07  
 13 Matthew Heh               10 Greece Olymp          12:01.44  
 14 Connor Cook               10 Gates-Chili           13:25.44  
 15 Joshua Bunnell            10 Gates-Chili           14:07.21  
 -- Michael Ciepluch          12 Edison Tech                 FS  
 -- Christopher Spaight       11 Uprep Roches               DNF  
 
Boys 4x100 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Gates-Chili                                           44.23   3 
  2 Greece Olympia                                        44.63   3 
  3 Eastridge                                             45.25   3 
  4 McQuaid Jesuit                                        45.55   3 
  5 Greece Arcadia                                        46.05   3 
  6 Franklin                                              46.17   2 
  7 Eastridge  'B'                                        46.20   2 
  8 Uprep Rochester                                       46.61   3 
  9 Brockport                                             47.25   2 
 10 West Seneca West                                      47.28   2 
 11 Churchville-Chili                                     47.79   3 
 12 Kendall                                               50.77   1 
 13 Franklin  'B'                                         55.92   1 
 -- Edison Tech                                              DQ   3  Zone Violation
 -- Irondequoit  'B'                                         DQ   1  Zone violation
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Uprep Rochester                                     3:31.02  
  2 Greece Olympia                                      3:46.15  
  3 McQuaid Jesuit                                      3:46.60  
  4 Greece Arcadia                                      4:00.45  
  5 Gates-Chili                                         4:01.17  
  6 West Seneca West                                    4:08.72  
  7 Edison Tech                                         4:15.28  
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Churchville-Chili                                   8:41.79  
  2 Brockport                                           8:57.36  
  3 West Seneca West                                    8:57.42  
  4 Greece Olympia                                      9:29.90  
  5 Attica                                             10:08.93  
 
Boys High Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Savion Joyles             12 Gates-Chili            6-00.00      1.82m 
  2 K'Myn Crumity             11 Greece Arcad          J6-00.00      1.82m 
  3 Mark Simmons               9 Hilton                J6-00.00      1.82m 
  4 Patrick Larkin            11 McQuaid Jesu           5-10.00      1.77m 
  5 Gabriel Giannini          11 Aquinas Inst          J5-10.00      1.77m 
  6 Charley McDaniel          12 Franklin               5-08.00      1.72m 
  7 Hamid Conteh              11 Greece Arcad          J5-08.00      1.72m 
  7 Zach Rush                 10 Gates-Chili           J5-08.00      1.72m 
  9 Malik Christensen         10 Irondequoit           J5-08.00      1.72m 
 10 Adrian Ortiz              11 Greece Arcad           5-06.00      1.67m 
 10 Ayden Grinion              9 Gates-Chili            5-06.00      1.67m 
 10 Dominick Brown            11 Uprep Roches           5-06.00      1.67m 
 10 Zachary Friedhaber        10 Attica                 5-06.00      1.67m 
 10 Trevor Poormon            11 Brockport              5-06.00      1.67m 
 10 Luke Leach                10 Brockport              5-06.00      1.67m 
 10 Joseph Heinle             11 McQuaid Jesu           5-06.00      1.67m 
 10 Nick Grimes               11 Greece Olymp           5-06.00      1.67m 
 18 Justin Connor              9 Irondequoit            5-04.00      1.62m 
 18 Shamar Lee                11 Brockport              5-04.00      1.62m 
 18 Aric Williams             12 Greece Olymp           5-04.00      1.62m 
 18 Andrew Krug                8 West Seneca            5-04.00      1.62m 
 22 Myles Singleton           12 Uprep Roches           5-02.00      1.57m 
 22 Will Lamar                12 Sodus Centra           5-02.00      1.57m 
 22 Robert Daly               10 Brighton               5-02.00      1.57m 
 -- Alex Martin                9 Churchville-                NH            
 -- Antonio Raschiatore        9 East Rochest                NH            
 -- David Lanpher             10 Aquinas Inst                NH            
 
Boys Pole Vault
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Dustin Meyer              12 Gates-Chili           14-03.00      4.34m 
  2 Brennan Hong              10 Gates-Chili           12-00.00      3.65m 
  3 Gabriel Giannini          11 Aquinas Inst          11-06.00      3.50m 
  4 Josh Quatela              12 Aquinas Inst         J11-06.00      3.50m 
  4 Zach Smith                10 Greece Arcad         J11-06.00      3.50m 
  6 Johnathan Fedison         12 Eastridge             11-00.00      3.35m 
  7 Miroslav Boychuk          11 Brockport            J11-00.00      3.35m 
  8 Adam Palmer               12 Greece Olymp         J11-00.00      3.35m 
  9 Duncan Haldeman           10 Brighton              10-06.00      3.20m 
  9 Tyler Miller              11 Brockport             10-06.00      3.20m 
  9 Ethan Hryorenko           11 Hilton                10-06.00      3.20m 
  9 Connor Bateman            12 Hilton                10-06.00      3.20m 
 13 Stirling Delves           10 Eastridge             10-00.00      3.04m 
 14 Devin Gellner             12 Eastridge              9-06.00      2.89m 
 14 Derian Stenglein          11 East Rochest           9-06.00      2.89m 
 14 Steven Burridge           11 West Seneca            9-06.00      2.89m 
 17 Jacob Miller               9 Brockport              9-00.00      2.74m 
 18 Tyre Cromartie            12 Sodus Centra           8-06.00      2.59m 
 18 Crieghton Lowe            12 Brighton               8-06.00      2.59m 
 20 Elijah Sloane             10 Irondequoit            7-06.00      2.28m 
 20 Justin Healey             10 Franklin               7-06.00      2.28m 
 -- Joseph Colon              10 Irondequoit                 NH            
 -- Isaac Acosta               9 Irondequoit                 NH            
 -- James Schmidt             11 Gates-Chili                 NH            
 
Boys Long Jump
=============================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H#
=============================================================================
  1 Marcus McFadden           12 Gates-Chili           22-06.50      6.87m  3 
  2 Marquise Powell           12 Hilton                20-11.25      6.38m  3 
  3 Darnell Williams          10 Greece Olymp          20-11.00      6.37m  3 
  4 James Dodds               11 Greece Arcad          20-10.00      6.35m  3 
  5 Perriyone Brown           12 Uprep Roches          20-06.50      6.26m  3 
  6 Devon Jackson             12 Uprep Roches          20-04.00      6.19m  3 
  7 Rodric Cox-Cooper         11 Brockport             19-08.50      6.00m  2 
  8 Nick Grimes               11 Greece Olymp          19-05.00      5.91m  3 
  9 Gabriel Giannini          11 Aquinas Inst          19-03.50      5.88m  3 
 10 K'Myn Crumity             11 Greece Arcad          19-01.75      5.83m  3 
 11 Cameron Green             11 Edison Tech           18-06.50      5.65m  2 
 12 Savion Joyles             12 Gates-Chili           18-06.00      5.63m  3 
 13 D'Ohntae Puryear          12 Edison Tech           18-04.50      5.60m  2 
 14 Matthew Brantley          11 Eastridge             18-02.50      5.54m  3 
 15 Charley McDaniel          12 Franklin              18-02.00      5.53m  3 
 16 Derek Edick               10 Kendall               17-10.50      5.44m  2 
 17 Zach Washburn             11 Sodus Centra          17-09.50      5.42m  1 
 18 James Cycon               10 West Seneca           17-09.00      5.41m  2 
 19 Stephen Wilcox             9 Gates-Chili           17-07.00      5.35m  3 
 20 Jake Miller               10 Brighton              17-06.00      5.33m  1 
 20 Luke Leach                10 Brockport             17-06.00      5.33m  2 
 22 Jalen Rose Hannah         11 Eastridge             17-03.50      5.27m  3 
 23 Josh Cosmiano             10 Brighton              17-03.00      5.25m  2 
 23 Avery Seigler             12 Greece Arcad          17-03.00      5.25m  3 
 25 Will Lamar                12 Sodus Centra          17-02.50      5.24m  2 
 26 Terrence Wilson           12 Churchville-          17-02.00      5.23m  2 
 27 Xavier Porter             10 Irondequoit           17-01.50      5.21m  1 
 28 Casey Swiatek             10 West Seneca           16-11.00      5.15m  1 
 29 Leo Solomon                9 Brighton              16-08.50      5.09m  1 
 30 David Lin                 10 Attica                16-05.00      5.00m  1 
 31 Jacob Godfrey             10 Irondequoit           16-04.00      4.97m  1 
 32 Jacob Mancuso             12 West Seneca           16-03.00      4.95m  1 
 33 Liam Van Pelt             12 East Rochest          16-00.00      4.87m  2 
 34 Kory Sturm                 9 Greece Athen          15-11.00      4.85m  1 
 35 Matthew Alston            11 Irondequoit           15-08.00      4.77m  1 
 35 Caleb Carey               11 Greece Olymp          15-08.00      4.77m  2 
 37 Devin Gross               11 East Rochest          15-06.00      4.72m  2 
 38 Tyre Cromartie            12 Sodus Centra          15-01.75      4.61m  1 
 39 Zachary Friedhaber        10 Attica                15-01.50      4.61m  1 
 40 Miles Sirois              10 East Rochest          15-00.00      4.57m  1 
 41 Tyron Bones               12 Eastridge             14-07.00      4.44m  2 
 42 Michael Lipari            10 Churchville-          13-00.00      3.96m  1 
 -- Jaquincy Bostick          10 Uprep Roches              FOUL             2 
 
Boys Triple Jump
=============================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H#
=============================================================================
  1 Devon Jackson             12 Uprep Roches          41-07.50     12.68m  3 
  2 Nick Grimes               11 Greece Olymp          40-03.75     12.28m  2 
  3 Savion Joyles             12 Gates-Chili           39-10.00     12.14m  3 
  4 Keith Allen               11 Sodus Centra          39-05.00     12.01m  3 
  5 D'Andre Hunter            11 Greece Arcad          39-03.00     11.96m  3 
  6 Tmar Keo                  10 Brockport             38-05.00     11.70m  3 
  7 Josh Quatela              12 Aquinas Inst          38-03.50     11.67m  3 
  8 D'Ohntae Puryear          12 Edison Tech          J38-03.50     11.67m  2 
  9 James Cycon               10 West Seneca           38-01.00     11.60m  3 
 10 Josh Cosmiano             10 Brighton              37-03.25     11.36m  2 
 11 Cameron Rynders           10 Greece Arcad          37-02.00     11.32m  3 
 12 Zachary Turlington        11 Brockport             36-09.50     11.21m  2 
 13 Jacob Kingsely            10 Irondequoit           36-08.50     11.18m  2 
 14 Jaquincy Bostick          10 Uprep Roches          36-07.75     11.16m  3 
 15 Jahri Neil                10 Gates-Chili           36-07.00     11.15m  1 
 16 Mark Simmons               9 Hilton                36-04.00     11.07m  2 
 17 Barak Kane                10 Brighton              35-11.25     10.95m  1 
 18 Jacob Godfrey             10 Irondequoit           35-09.00     10.89m  2 
 18 Derek Edick               10 Kendall               35-09.00     10.89m  3 
 20 Robert Daly               10 Brighton              35-04.50     10.78m  1 
 21 Markese Williams          12 Eastridge             35-01.75     10.71m  2 
 22 Joshua Clifton            12 West Seneca           35-00.50     10.68m  2 
 23 Stephen Wilcox             9 Gates-Chili           34-10.50     10.62m  3 
 24 Paul Ford                  9 Sodus Centra          34-03.00     10.43m  1 
 25 Tyron Bones               12 Eastridge             34-00.50     10.37m  3 
 26 Antonio Raschiatore        9 East Rochest          32-04.50      9.86m  1 
 27 Joshua Colegrove          10 Churchville-          30-07.50      9.33m  1 
 28 David Lin                 10 Attica                30-04.00      9.24m  1 
 29 Joseph Colon              10 Irondequoit           29-10.00      9.09m  2 
 30 Michael Lipari            10 Churchville-          28-07.50      8.72m  1 
 -- Nick Wood                 10 McQuaid Jesu              FOUL             2 
 -- Zack Kowalewski           12 Attica                    FOUL             1 
 -- Zach Washburn             11 Sodus Centra              FOUL             2 
 -- Marquise Powell           12 Hilton                    FOUL             3 
 
Boys Shot Put
=============================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H#
=============================================================================
  1 Dominic Polizzi           12 Brockport             46-11.25     14.30m  4 
  2 Keaton Suhr               12 Eastridge             45-05.75     13.86m  4 
  3 Gunner Lattimore          10 Eastridge             41-10.50     12.76m  4 
  4 Daniel Davis              11 Brockport             41-08.50     12.71m  4 
  5 Andres Maldonado          12 Greece Athen          40-00.00     12.19m  3 
  6 Josef Brunner             11 McQuaid Jesu          38-08.00     11.78m  3 
  7 Noah Bowens               10 Eastridge             38-07.00     11.76m  4 
  8 Justin Perrileon          11 Brighton              38-02.50     11.64m  3 
  9 Nicholas Cooper           12 West Seneca           38-01.75     11.62m  4 
 10 Liam Jones                12 Irondequoit           38-01.50     11.62m  4 
 11 Daniel Polaikis           10 Greece Arcad          37-07.50     11.46m  4 
 12 Zahir Greene              11 Greece Olymp          37-05.00     11.40m  3 
 13 Shawn Kelly Jr            12 Greece Olymp          36-08.75     11.19m  4 
 14 Ohsain Vallares           12 Edison Tech           36-08.50     11.18m  4 
 15 Charles Hacker            11 Brighton              36-06.00     11.12m  2 
 16 Jacob Short               11 Churchville-          36-04.50     11.08m  4 
 17 James Hilaire             12 Sodus Centra          36-03.50     11.06m  3 
 18 Gabe Gelke                12 McQuaid Jesu          35-07.50     10.85m  4 
 19 Logan Peck                11 Brockport             35-05.00     10.79m  3 
 20 Michael Olugbile          12 Irondequoit           34-09.25     10.59m  3 
 21 Daniel Rush               12 Gates-Chili           34-08.50     10.57m  2 
 22 Weston Ransom             12 Hilton                34-05.00     10.49m  3 
 23 Evon Powell               12 Brighton              34-02.50     10.42m  3 
 24 Joseph Hauser             11 West Seneca           34-02.00     10.41m  2 
 25 Joe Finnucane             12 Greece Arcad          34-01.25     10.39m  3 
 26 John Cantafio             12 West Seneca           33-08.50     10.27m  3 
 27 Jimmie Clanton            10 McQuaid Jesu          33-04.00     10.16m  4 
 27 Aidan Hughes              12 Greece Arcad          33-04.00     10.16m  3 
 29 Gabe Quintero             12 Irondequoit           32-04.00      9.85m  2 
 30 Corbin Reibstein          12 Sodus Centra          31-07.00      9.62m  2 
 31 Tyler Stevenson           12 Greece Athen          30-10.25      9.40m  2 
 32 Reece Schroeder           12 Hilton                30-03.75      9.23m  1 
 33 Nathan Chambers           11 East Rochest          30-03.00      9.22m  2 
 34 Owen Mowry                 9 Aquinas Inst          29-09.00      9.06m  1 
 35 Dale Steffen              11 Kendall               29-05.75      8.98m  1 
 36 Dae-Sean Mathis           11 Gates-Chili           27-07.00      8.40m  2 
 37 Nicholas Spellan          11 Kendall               27-03.00      8.30m  1 
 38 Eli Ransom                12 Hilton                26-11.25      8.21m  1 
 39 Jose Castro Aguilera      11 Sodus Centra          26-00.00      7.92m  3 
 40 Elijah White              11 Gates-Chili           25-11.50      7.91m  1 
 41 Mike St. Pierre           11 Attica                24-10.75      7.58m  1 
 42 Logan DeSimone            10 Churchville-          21-04.00      6.50m  1 
 43 Joseph Hanss               9 East Rochest          18-00.00      5.48m  1 
 
Boys Discus Throw
=============================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H#
=============================================================================
  1 Nathan Chambers           11 East Rochest            134-06     40.99m  4 
  2 Gunner Lattimore          10 Eastridge               132-00     40.23m  4 
  3 Nick Kalke                12 Greece Arcad            129-10     39.57m  4 
  4 Dominic Polizzi           12 Brockport               129-00     39.31m  4 
  5 Quinn Bergeron            11 McQuaid Jesu            120-05     36.70m  4 
  6 Jimmie Clanton            10 McQuaid Jesu            118-09     36.19m  4 
  7 James Hilaire             12 Sodus Centra            118-02     36.01m  4 
  8 Josef Brunner             11 McQuaid Jesu            112-09     34.36m  3 
  9 CJ Cimino                 11 Brockport               111-02     33.88m  3 
 10 Keaton Suhr               12 Eastridge               110-11     33.80m  4 
 11 Michael Olugbile          12 Irondequoit             109-02     33.27m  4 
 12 Charles Hacker            11 Brighton                107-09     32.84m  3 
 13 Aidan Hughes              12 Greece Arcad            107-05     32.74m  4 
 14 Weston Ransom             12 Hilton                  107-04     32.71m  4 
 15 Liam Jones                12 Irondequoit             105-06     32.15m  4 
 16 Nick Chodak               11 Irondequoit             105-04     32.10m  3 
 17 Zahir Greene              11 Greece Olymp            104-01     31.72m  4 
 18 Andres Maldonado          12 Greece Athen            103-11     31.67m  3 
 19 James Tumia               11 Greece Arcad            101-05     30.91m  2 
 20 Nicholas Cooper           12 West Seneca              97-03     29.64m  3 
 21 Trayvon Johnson           11 Franklin                 97-01     29.59m  3 
 22 Dale Steffen              11 Kendall                  96-04     29.36m  2 
 23 Logan Peck                11 Brockport                96-01     29.28m  3 
 24 Eli Ransom                12 Hilton                   94-04     28.75m  3 
 25 Evon Powell               12 Brighton                 91-10     27.99m  3 
 26 John Cantafio             12 West Seneca              90-04     27.53m  3 
 27 Sean Godwin               11 West Seneca              90-02     27.48m  3 
 28 Gino Leone                12 Brighton                 87-05     26.64m  2 
 28 Jackson Camblin           11 Eastridge                87-05     26.64m  2 
 30 Reece Schroeder           12 Hilton                   82-08     25.19m  2 
 31 Daniel Rush               12 Gates-Chili              79-08     24.28m  2 
 32 Tyler Stevenson           12 Greece Athen             78-09     24.00m  2 
 33 Lucas Johnson             10 Attica                   77-02     23.52m  1 
 34 Luca DiRose               11 Churchville-             76-05     23.29m  2 
 35 Jacob Sandore             12 Sodus Centra             72-08     22.14m  1 
 36 Owen Mowry                 9 Aquinas Inst             71-10     21.89m  1 
 37 Nicholas Spellan          11 Kendall                  71-00     21.64m  1 
 37 Jose Castro Aguilera      11 Sodus Centra             71-00     21.64m  3 
 39 Elijah White              11 Gates-Chili              70-00     21.33m  2 
 40 Jacob Short               11 Churchville-             69-05     21.15m  2 
 41 Kelvin Van                 9 Greece Olymp             68-07     20.90m  1 
 42 Thomas Mikiciuk           11 Aquinas Inst             64-07     19.68m  1 
 43 Dae-Sean Mathis           11 Gates-Chili              62-09     19.12m  1 
 44 Michael Scott             11 Uprep Roches             61-06     18.74m  1 
 45 Mike St. Pierre           11 Attica                   60-07     18.46m  1 
 
                    Women - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Mercy                      106.50     2) Brighton                   88   
    3) Hilton                      71        4) Gates-Chili                56   
    5) Greece Athena               53        6) Brockport                  50   
    7) Aquinas Institute           44        8) Churchville-Chili          41   
    9) West Seneca West            34       10) Greece Olympia             27.50
   11) Irondequoit                 26       12) Attica                     22   
   13) Eastridge                   21       14) Greece Arcadia             17   
   15) Franklin                    14       16) Young Women's College Pre   6   
   17) East Rochester               4                                           
 
                    Men - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) McQuaid Jesuit              80        2) Gates-Chili                71.50
    3) Churchville-Chili           60        4) Brockport                  54   
    5) Greece Arcadia              51        5) Greece Olympia             51   
    7) UPrep Rochester             50        8) Irondequoit                49   
    9) Eastridge                   42       10) Edison Tech                39   
   11) Brighton                    25       12) Hilton                     23   
   13) Franklin                    21       14) East Rochester             20   
   15) Aquinas Institute           16.50    16) West Seneca West           16   
   17) Sodus Central               14       18) Attica                      8   
   19) Greece Athena                4