Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/17/2019 11:01 PM
                           Roch City AC - 5/17/2019                            
                             Franklin High School                              
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Djeynaba Thiam            12 Edison Tech              12.23   4  10   
  2 Taniya Gaines             12 East Hs-Roch             12.67   4   8   
  3 Chloe Henton              10 Franklin                 12.88   4   6   
  4 Mardaysha Brown           10 Edison Tech              12.95   4   4   
  5 Di'Nayzia Lester          10 Edison Tech              13.46   4   2   
  6 Shani Simmons             11 East Hs-Roch             13.83   3   1   
  7 Kemani Goode               8 Franklin                 13.84   4 
  8 Carolena Walter            9 Franklin                 13.95   4 
  9 Aaliyah Gibson            11 Franklin                 14.08   4 
 10 Keri Shilea                9 Franklin                 14.53   3 
 11 Ziasia Small              11 Edison Tech              14.59   3 
 12 Alexis Graham              9 East Hs-Roch             14.62   3 
 13 An’taja Davis            9 Franklin                 14.86   2  14.855
 14 A'Shonjay Small           11 Franklin                 14.86   3  14.858
 15 Jahayra Gayden             9 Franklin                 15.07   2 
 16 Enyzah Love-Robinson      12 Edison Tech              15.11   2 
 17 Da'Jianna Elliot          11 East Hs-Roch             15.38   3 
 18 Elizabeth Hartzog          9 Franklin                 15.54   1 
 19 Sa'miya Walker             9 Franklin                 15.79   2 
 20 Jaenid Ayala              10 East Hs-Roch             15.94   1 
 21 Mercedez Santos            9 Franklin                 15.97   1 
 22 Kacie Grossman            11 Edison Tech              16.02   1 
 23 Dream Jones               10 Franklin                 16.73   2 
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Djeynaba Thiam            12 Edison Tech              25.87   4  10   
  2 Dyaisha Fair              12 Edison Tech              26.39   4   8   
  3 Mardaysha Brown           10 Edison Tech              26.56   4   6   
  4 Taniya Gaines             12 East Hs-Roch             26.93   4   4   
  5 Chloe Henton              10 Franklin                 27.16   4   2   
  6 Aaliyah Gibson            11 Franklin                 29.06   3   1   
  7 Carolena Walter            9 Franklin                 29.40   3 
  8 Enyzah Love-Robinson      12 Edison Tech              29.61   3 
  9 Kemani Goode               8 Franklin                 29.67   4 
 10 A'Shonjay Small           11 Franklin                 30.81   3 
 11 Alexis Graham              9 East Hs-Roch             30.88   3 
 12 Samantha Ferreras          9 Franklin                 31.60   2 
 13 Destiny Oliver            10 Edison Tech              32.75   3 
 14 Jahayra Gayden             9 Franklin                 32.95   1 
 15 Elizabeth Hartzog          9 Franklin                 33.26   2 
 16 Kacie Grossman            11 Edison Tech              33.41   1 
 17 Dream Jones               10 Franklin                 35.49   1 
 18 Deyaneira Flores          12 East Hs-Roch             37.39   2 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Dyaisha Fair              12 Edison Tech            1:00.92   2  10   
  2 Chloe Henton              10 Franklin               1:03.69   2   8   
  3 Taniya Gaines             12 East Hs-Roch           1:07.88   2   6   
  4 Destiny Oliver            10 Edison Tech            1:13.06   1   4   
  5 Allahya Johnson           11 Franklin               1:13.58   2   2   
  6 Samantha Ferreras          9 Franklin               1:14.36   1   1   
  7 Alexis Graham              9 East Hs-Roch           1:16.16   2 
  8 Syen Jiggetts              9 Edison Tech            1:16.80   1 
  9 Deyaneira Flores          12 East Hs-Roch           1:25.54   1 
 
Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Makayla McCorker          10 East Hs-Roch           3:00.75   10   
  2 Allahya Johnson           11 Franklin               3:08.66    8   
  3 Nellaziah Scott           10 Edison Tech            3:31.50    6   
  4 Amina Gazali              12 East Hs-Roch           3:40.43    4   
  5 Jaenid Ayala              10 East Hs-Roch           4:08.39    2   
 
Girls 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Zuhal Ahmed               11 Edison Tech            5:35.00   10   
  2 Jade Rodriguez            10 Franklin               7:12.21    8   
  3 Destiny Nieves            10 Edison Tech            7:35.36    6   
  4 Nellaziah Scott           10 Edison Tech            7:46.36    4   
  5 Emerina Sibomana           9 Edison Tech            8:18.22    2   
 
Girls 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jade Rodriguez            10 Franklin              15:27.62   10   
  2 Emerina Sibomana           9 Edison Tech           19:06.45    8   
 
Girls 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Azsa-Renai Roundtree      11 Franklin                 15.84   10   
  2 E'Shanaste Jones          11 Edison Tech              16.73    8   
  3 Nazya McCray              10 Edison Tech              19.33    6   
  4 Akira Kimbrough            9 Edison Tech              20.00    4   
  5 Najae Henderson           11 Edison Tech              20.01    2   
  6 Aaliyah Gibson            11 Franklin                 20.05    1   
 
Girls 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Zuhal Ahmed               11 Edison Tech            1:11.27   10   
  2 Azsa-Renai Roundtree      11 Franklin               1:13.85    8   
  3 Di'Nayzia Lester          10 Edison Tech            1:15.74    6   
  4 E'Shanaste Jones          11 Edison Tech            1:29.67    4   
 
Girls 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jade Rodriguez            10 Franklin               9:55.29   10   
  2 Destiny Nieves            10 Edison Tech           11:17.67    8   
 
Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 East Hs-Roch                                          53.17   10   
  2 Franklin                                              55.61    8   
 -- Edison Tech                                              DQ   Short of zone
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison Tech                                         4:23.84   10   
  2 Franklin                                            4:57.56    8   
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison Tech                                        13:30.40   10   
 
Girls High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Azsa-Renai Roundtree      11 Franklin               4-08.00      1.42m  10   
  2 Zuhal Ahmed               11 Edison Tech            4-02.00      1.27m   8   
 -- Makayla McCorker          10 East Hs-Roch                NH            
 
Girls Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Shani Simmons             11 East Hs-Roch          16-01.00      4.90m  10   
  2 Ziasia Small              11 Edison Tech           13-07.00      4.14m   8   
  3 Jada Stenson              11 Edison Tech           11-04.00      3.45m   6   
 -- Nazya McCray              10 Edison Tech               FOUL            
 
Girls Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Nazya McCray              10 Edison Tech           32-05.25      9.88m  10   
  2 Najae Henderson           11 Edison Tech           31-11.25      9.73m   8   
  3 Akira Kimbrough            9 Edison Tech           30-06.50      9.30m   6   
  4 Zay Zabibu                11 Edison Tech           30-05.25      9.27m   4   
  5 Jada Stenson              11 Edison Tech           29-09.50      9.08m   2   
 
Girls Shot Put
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Sa'mi Whitaker            12 Edison Tech           30-05.50      9.28m  10   
  2 Deounce Reed-Fuller        9 Edison Tech           25-11.00      7.89m   8   
  3 Dejha Porter              12 Edison Tech           25-09.50      7.86m   6   
  4 Da'Jianna Elliot          11 East Hs-Roch          22-01.00      6.73m   4   
  5 Hana Nakayama             12 East Hs-Roch          21-06.00      6.55m   2   
  6 Andrea Smith               0 Edison Tech           21-05.00      6.52m   1   
  7 Keymora Peterson          11 Edison Tech           19-07.00      5.96m 
  8 Caleesha Martin           10 Franklin              17-00.75      5.20m 
  9 Amina Gazali              12 East Hs-Roch          15-01.00      4.59m 
 
Girls Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Sa'mi Whitaker            12 Edison Tech              93-00     28.34m  10   
  2 Deounce Reed-Fuller        9 Edison Tech              87-09     26.74m   8   
  3 Dejha Porter              12 Edison Tech              80-11     24.66m   6   
  4 Andrea Smith               0 Edison Tech              73-07     22.42m   4   
  5 Da'Jianna Elliot          11 East Hs-Roch             60-10     18.54m   2   
  6 Hana Nakayama             12 East Hs-Roch             52-09     16.07m   1   
  7 Caleesha Martin           10 Franklin                 52-03     15.92m 
  8 Keymora Peterson          11 Edison Tech              46-02     14.07m 
 
Outdoor Pentathlon: #5 Girls 800 Meter Run Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Breanna Biggham           11 Edison Tech            3:30.05     137
 
Outdoor Pentathlon: #1 Girls 100 Meter Hurdles Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Breanna Biggham           11 Edison Tech              23.66      71
 
Outdoor Pentathlon: #2 Girls High Jump Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Breanna Biggham           11 Edison Tech              1.09m    3-06.75    214
 
Outdoor Pentathlon: #4 Girls Long Jump Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Breanna Biggham           11 Edison Tech              3.81m   12-06.00    265
 
Outdoor Pentathlon: #3 Girls Shot Put Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Breanna Biggham           11 Edison Tech              9.54m   31-03.75    499
 
Girls Outdoor Pentathlon
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Breanna Biggham           11 Edison Tech               1186      10   
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nasir King Jr             11 Edison Tech              11.02   5  10   
  2 Michael Cathey            11 Edison Tech              11.18   5   8   
  3 Jay Glenn-Harris          11 Franklin                 11.22   5   6   
  4 Omar Jarvis               12 Edison Tech              11.36   5   4   
  5 Delonta Curry             12 Edison Tech              11.39   5   2   
  6 Andrew Passero            11 McQuaid Jesu             11.44   5   1   
  7 Cameron Green             11 Edison Tech              11.64   5 
  8 Shawn Benard Jr           11 Edison Tech              11.79   4 
  9 Charley McDaniel          12 Franklin                 11.87   5 
 10 Nasir Lynn                12 Franklin                 12.08   4 
 11 Denne Major               12 Franklin                 12.10   4  12.091
 12 Kenneth Wilson            12 East Hs-Roch             12.10   3  12.098
 13 Carlos Martinez            9 McQuaid Jesu             12.13   4 
 14 Jeovanne Finch-Negron      8 East Hs-Roch             12.17   3 
 15 Yacier Anderson           10 East Hs-Roch             12.26   4 
 16 Anthony Smith             12 Franklin                 12.40   3 
 17 Harlem Campbell           10 Edison Tech              12.44   2 
 18 David Carmichael          11 East Hs-Roch             12.49   3 
 19 Quion Callier             11 East Hs-Roch             12.54   2 
 20 Myrio Corbin              10 East Hs-Roch             12.57   1 
 21 Tayvion Johnson            9 Edison Tech              12.58   2 
 22 Lamar Green               11 East Hs-Roch             12.64   2 
 23 Anthony Smith             11 Edison Tech              12.65   4 
 24 Patrick Larkin            11 McQuaid Jesu             12.66   3 
 25 Michael Christensen        9 Edison Tech              12.69   3 
 26 Mario Warren              12 Edison Tech              12.90   2 
 27 James Long                 9 East Hs-Roch             12.98   3 
 28 Dennis Olmedo             12 East Hs-Roch             13.95   1 
 29 Timothy Sheets             9 Franklin                 14.23   1 
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jay Glenn-Harris          11 Franklin                 22.73   5  10   
  2 Nasir King Jr             11 Edison Tech              22.77   5   8   
  3 Andrew Passero            11 McQuaid Jesu             23.20   5   6   
  4 Delonta Curry             12 Edison Tech              23.36   5   4   
  5 Malik McCray              12 East Hs-Roch             23.87   5   2   
  6 Casey Howlett             11 McQuaid Jesu             23.89   5   1   
  7 Michael Cathey            11 Edison Tech              23.90   4 
  8 Nasir Lynn                12 Franklin                 24.02   4 
  9 Shawn Benard Jr           11 Edison Tech              24.46   5 
 10 Caleb Passero              9 Franklin                 24.58   4 
 11 Denne Major               12 Franklin                 24.60   4 
 12 Anthony Smith             11 Edison Tech              24.68   3 
 13 Jeovanne Finch-Negron      8 East Hs-Roch             24.71   4 
 14 Zori Smith                11 Franklin                 24.72   3 
 15 David Carmichael          11 East Hs-Roch             25.19   3 
 16 Carlos Martinez            9 McQuaid Jesu             25.22   4 
 17 Joe Bell                  10 McQuaid Jesu             25.48   3 
 18 Daniel Sheets             12 Franklin                 25.58   3 
 19 Anthony Smith             12 Franklin                 25.96   2 
 20 Lamar Green               11 East Hs-Roch             25.98   3 
 21 Harlem Campbell           10 Edison Tech              26.12   2 
 22 Zach Lutske               10 McQuaid Jesu             26.18   3 
 23 Myrio Corbin              10 East Hs-Roch             26.67   1 
 24 David Laborde             11 McQuaid Jesu             26.86   2 
 25 James Long                 9 East Hs-Roch             26.91   2 
 26 Dennis Olmedo             12 East Hs-Roch             29.58   1 
 27 Timothy Sheets             9 Franklin                 29.65   1 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jay Glenn-Harris          11 Franklin                 50.78   3  10   
  2 Adrian Jones              11 Edison Tech              51.17   3   8   
  3 Andrew Passero            11 McQuaid Jesu             51.27   3   6   
  4 Paris Smiley               9 McQuaid Jesu             54.47   2   4   
  5 Shawn Benard Jr           11 Edison Tech              54.76   3   2   
  6 Carson Larry               9 McQuaid Jesu             55.03   3   1   
  7 Zori Smith                11 Franklin                 55.12   2 
  8 Tuyizere Emeli            12 Edison Tech              57.16   2 
  9 Fabian Figueroa           11 Edison Tech              57.24   2 
 10 Khivon Manning            12 East Hs-Roch             57.54   2 
 11 Caleb Passero              9 Franklin                 57.68   3 
 12 Daniel Sheets             12 Franklin                 58.39   2  58.387
 13 Anthony Smith             11 Edison Tech              58.39   1  58.389
 14 Zach Lutske               10 McQuaid Jesu             58.40   2 
 15 Emmanuel Colon            10 Edison Tech              59.73   2 
 16 Joe Bell                  10 McQuaid Jesu           1:00.40   1 
 17 David Laborde             11 McQuaid Jesu           1:04.10   1 
 18 Tayvion Johnson            9 Edison Tech            1:05.21   1 
 19 Michael Christensen        9 Edison Tech            1:06.12   1 
 20 Jaden Robinson-Pratt      12 Edison Tech            1:07.49   1 
 
Boys 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Abel Hagos                12 McQuaid Jesu           2:02.30   10   
  2 Josh Obrien               11 McQuaid Jesu           2:06.67    8   
  3 Anthony Manning           10 Edison Tech            2:07.16    6   
  4 Michael Ciepluch          12 Edison Tech            2:09.85    4   
  5 James Doerr               10 McQuaid Jesu           2:10.40    2   
  6 Connor Kerr               10 McQuaid Jesu           2:14.39    1   
  7 Jacob Anderson             9 McQuaid Jesu           2:19.25  
  8 Fabian Figueroa           11 Edison Tech            2:20.76  
  9 Alex Rita                 10 McQuaid Jesu           2:21.89  
 10 Hafte Doris-Eaton          9 Franklin               2:22.52  
 11 Kirk Burrill               9 McQuaid Jesu           2:24.85  
 12 Khivon Manning            12 East Hs-Roch           2:27.73  
 13 Josh Gaddy                11 McQuaid Jesu           2:33.45  
 14 Malik Maynard             10 Franklin               2:40.19  
 
Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ali Haji                  11 Edison Tech            4:48.02   10   
  2 Jayson Chichelli           9 McQuaid Jesu           4:58.90    8   
  3 Hafte Doris-Eaton          9 Franklin               5:10.45    6   
  4 Malik Maynard             10 Franklin               5:56.33    4   
 
Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Max Chew                  11 McQuaid Jesu          10:10.31   10   
  2 Ali Haji                  11 Edison Tech           10:13.69    8   
  3 JR Klee                   11 McQuaid Jesu          11:40.14    6   
  4 Henry Trost               11 McQuaid Jesu          11:40.19    4   
 
Boys 110 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 JeCahn Martinez           12 Franklin                 16.39   10   
  2 Alex Rita                 10 McQuaid Jesu             17.24    8   
  3 Myrio Corbin              10 East Hs-Roch             19.56    6   
  4 Jer'reim Madison          11 East Hs-Roch             20.19    4   
 
Boys 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cameron Green             11 Edison Tech              59.01   10   
  2 JeCahn Martinez           12 Franklin               1:04.22    8   
  3 Adrian Jones              11 Edison Tech            1:05.67    6   
  4 Jer'reim Madison          11 East Hs-Roch           1:05.90    4   
 
Boys 3000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 JR Klee                   11 McQuaid Jesu          10:44.46   10   
  2 Henry Trost               11 McQuaid Jesu          10:49.38    8   
  3 Bryce Gunderman           11 McQuaid Jesu          11:07.27    6   
 
Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Franklin                                              45.36   10   
  2 East Hs-Roch                                          48.13    8   
  3 McQuaid Jesuit                                        49.80    6   
 -- Edison Tech                                             DNF  
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 McQuaid Jesuit                                      3:32.93   10   
  2 Edison Tech                                         3:37.91    8   
  3 East Hs-Roch                                        3:50.06    6   
  4 Franklin                                            3:55.88    4   
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison Tech                                         8:48.09   10   
  2 McQuaid Jesuit                                      8:53.53    8   
  3 Franklin                                           10:08.39    6   
 
Boys High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Omar Jarvis               12 Edison Tech            6-00.00      1.82m  10   
  2 Patrick Larkin            11 McQuaid Jesu           5-10.00      1.77m   8   
  3 Josh Gaddy                11 McQuaid Jesu           5-08.00      1.72m   6   
  4 Jamarion Colbert          11 East Hs-Roch          J5-08.00      1.72m   4   
  5 Alex Rita                 10 McQuaid Jesu           5-06.00      1.67m   2   
  6 Charley McDaniel          12 Franklin               5-04.00      1.62m   1   
  7 Harlem Campbell           10 Edison Tech           J5-04.00      1.62m 
 
Boys Pole Vault
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Justin Healey             10 Franklin               7-00.00      2.13m  10   
 -- Lukas Kokkinis            11 McQuaid Jesu                NH            
 
Boys Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Nasir King Jr             11 Edison Tech           21-00.00      6.40m  10   
  2 Omar Jarvis               12 Edison Tech           20-09.00      6.32m   8   
  3 Cameron Green             11 Edison Tech           20-07.50      6.28m   6   
  4 Kenneth Wilson            12 East Hs-Roch          20-05.50      6.23m   4   
  5 Zaire Halmond             11 East Hs-Roch          20-04.00      6.19m   2   
  6 Charley McDaniel          12 Franklin              18-10.50      5.75m   0.50
  6 Jamarion Colbert          11 East Hs-Roch          18-10.50      5.75m   0.50
  8 Jeovanne Finch-Negron      8 East Hs-Roch          18-01.00      5.51m 
  9 Shawn Benard Jr           11 Edison Tech           17-03.00      5.25m 
 10 David Carmichael          11 East Hs-Roch          17-01.00      5.20m 
 11 Myrio Corbin              10 East Hs-Roch          16-07.50      5.06m 
 12 Alex Rita                 10 McQuaid Jesu          16-06.50      5.04m 
 13 D'Ohntae Puryear          12 Edison Tech           16-06.00      5.02m 
 
Boys Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 JeCahn Martinez           12 Franklin              37-11.25     11.56m  10   
  2 Lamar Green               11 East Hs-Roch          37-07.00     11.45m   8   
  3 Quion Callier             11 East Hs-Roch          36-08.75     11.19m   6   
  4 D'Ohntae Puryear          12 Edison Tech           35-10.00     10.92m   4   
 
Boys Shot Put
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Ohsain Vallares           12 Edison Tech           40-01.50     12.23m  10   
  2 Jimmie Clanton            10 McQuaid Jesu          37-04.75     11.39m   8   
  3 Josef Brunner             11 McQuaid Jesu          36-10.50     11.23m   6   
  4 Gabe Gelke                12 McQuaid Jesu          36-00.75     10.99m   4   
  5 Jah'kier Moore            11 Edison Tech           34-01.25     10.39m   2   
  6 Hunter White              11 East Hs-Roch          33-03.75     10.15m   1   
  7 Desi Floyd                12 Edison Tech           33-02.00     10.10m 
  8 Joel Rodriguez            11 East Hs-Roch          32-07.75      9.95m 
  9 Trayvon Johnson           11 Franklin              32-05.00      9.88m 
 10 Quinn Bergeron            11 McQuaid Jesu          29-11.75      9.13m 
 11 Dennis Olmedo             12 East Hs-Roch          28-07.00      8.71m 
 12 Jahlil Wood               11 Edison Tech           27-04.00      8.33m 
 
Boys Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Quinn Bergeron            11 McQuaid Jesu            112-00     34.13m  10   
  2 Josef Brunner             11 McQuaid Jesu            110-09     33.75m   8   
  3 Jimmie Clanton            10 McQuaid Jesu            108-07     33.09m   6   
  4 Joel Rodriguez            11 East Hs-Roch            104-10     31.95m   4   
  5 Trayvon Johnson           11 Franklin                101-03     30.86m   2   
  6 Hunter White              11 East Hs-Roch             93-01     28.37m   1   
  7 Gabe Gelke                12 McQuaid Jesu             90-04     27.53m 
  8 Carl Luther               11 McQuaid Jesu             83-11     25.57m 
  9 Lucas Anderson            11 McQuaid Jesu             82-08     25.19m 
 10 Desi Floyd                12 Edison Tech              82-07     25.17m 
 11 Ohsain Vallares           12 Edison Tech              79-05     24.20m 
 12 Anthony Smith             12 Franklin                 71-05     21.76m 
 13 Jahlil Wood               11 Edison Tech              64-08     19.71m 
 
Outdoor Pentathlon: #5 Boys 1500 Meter Run Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Derrick Andrzejewski      12 Edison Tech            5:03.35     541
  2 Joseph Heinle             11 McQuaid Jesu           5:07.93     515
  3 Joel Kingsley             12 Edison Tech            5:36.96     366
 
Outdoor Pentathlon: #1 Boys 110 Meter Hurdles Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Derrick Andrzejewski      12 Edison Tech              20.83     287
  2 Joseph Heinle             11 McQuaid Jesu             21.90     215
  3 Joel Kingsley             12 Edison Tech              23.76     113
 
Outdoor Pentathlon: #2 Boys High Jump Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Joseph Heinle             11 McQuaid Jesu             1.62m    5-03.75    480
  2 Derrick Andrzejewski      12 Edison Tech              1.52m    4-11.75    404
  3 Joel Kingsley             12 Edison Tech              1.22m    4-00.00    200
 
Outdoor Pentathlon: #4 Boys Long Jump Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Joseph Heinle             11 McQuaid Jesu             5.31m   17-05.25    443
  2 Derrick Andrzejewski      12 Edison Tech              4.79m   15-08.75    343
  3 Joel Kingsley             12 Edison Tech              3.06m   10-00.50     73
 
Outdoor Pentathlon: #3 Boys Shot Put Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Joel Kingsley             12 Edison Tech              8.42m   27-07.50    391
  2 Derrick Andrzejewski      12 Edison Tech              8.21m   26-11.25    379
  3 Joseph Heinle             11 McQuaid Jesu             7.95m   26-01.00    363
 
Boys Outdoor Pentathlon
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Joseph Heinle             11 McQuaid Jesu              2016      10   
  2 Derrick Andrzejewski      12 Edison Tech               1954       8   
  3 Joel Kingsley             12 Edison Tech               1143       6   
 
                    Women - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Edison Tech                273        2) Franklin                  101   
    3) East HS-Roch                64                                           
 
                    Men - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) McQuaid Jesuit             192        2) Edison Tech               172   
    3) Franklin                    97.50     4) East HS-Roch               60.50