Section V Cross Country Championships
                           Midlakes High School
                             November 2, 2019

                      Results by Yen Timing Services
                             www.yentiming.com

                            Girls Class B - 5K
-----------------------------------------------------------------------------
PLACE  PTS NAME                GRADE SCHOOL          TIME     PACE  CLASS
-----------------------------------------------------------------------------
    1    1 Adriana Behrendt    12 Wayne Central      19:44.9  6:22  B    1  i 
    2    2 Casey Walike        12 Honeoye Falls-Lima 19:52.4  6:24  B    2  i 
    3    3 Ellie Fantauzzo     12 Pittsford Sutherla 20:01.9  6:27  B    3  t 
    4    4 Trinity Wells       10 Newark             20:10.8  6:30  B    4  i 
    5    5 Alex Young          9  Pittsford Sutherla 20:11.0  6:30  B    5  t 
    6    6 Hannah Dykens       10 Pittsford Sutherla 20:14.1  6:31  B    6  t 
    7    7 Ann Brennan         10 Honeoye Falls-Lima 20:17.7  6:32  B    7  i 
    8    8 Alia Spaker         9  Honeoye Falls-Lima 20:23.0  6:34  B    8  i 
    9    9 Molly Fantauzzo     8  Pittsford Sutherla 20:23.9  6:34  B    9  t 
   10   10 Riley Morrell       11 Pittsford Mendon   20:35.2  6:38  B   10    
   11   11 Riana Heffron       9  Pittsford Mendon   20:35.5  6:38  B   11    
   12   12 Anna Everhart       10 Honeoye Falls-Lima 20:38.4  6:39  B   12    
   13   13 Olivia Lucia        10 Pittsford Mendon   20:46.4  6:42  B   13    
   14   14 Jada Balmer         12 Honeoye Falls-Lima 20:47.2  6:42  B   14    
   15   15 Holy Kim            10 Pittsford Mendon   20:53.9  6:44  B   15    
   16   16 Alaska Dunstan      11 Wayne Central      21:09.1  6:49  B   16    
   17   17 Danielle Spyra      10 Pittsford Sutherla 21:17.1  6:52  B   17  t 
   18   18 Camryn Bailey       12 Geneva             21:28.1  6:55  B   18    
   19   19 Maria Larsen        11 Honeoye Falls-Lima 21:50.4  7:02  B   19    
   20   20 Sydney Konieczny    9  Batavia            21:53.6  7:03  B   20    
   21   21 Rachel Dennie       10 Wayne Central      22:01.3  7:06  B   21    
   22   22 Emily Frech         11 Greece Arcadia     22:08.5  7:08  B   22    
   23   23 Jadyn Boyce         8  Batavia            22:12.0  7:09  B   23    
   24   24 Katie Richardson    10 Pittsford Mendon   22:13.1  7:10  B   24    
   25   25 Jade Greene         12 Pittsford Sutherla 22:14.3  7:10  B   25  t 
   26   26 Julieta Zabala      12 Pittsford Mendon   22:24.5  7:13  B   26    
   27   27 Melanie Quinones    9  Batavia            22:26.3  7:14  B   27    
   28   28 Madison Burgey      11 Geneva             22:27.5  7:14  B   28    
   29   29 Dyllan Amato        11 Greece Arcadia     22:30.1  7:15  B   29    
   30   30 Brooke Scott        9  Batavia            22:40.0  7:18  B   30    
   31   31 Makayla Andolora    10 Batavia            22:40.4  7:18  B   31    
   32   32 Iliana Surowiec     7  Wayne Central      22:41.2  7:19  B   32    
   33   33 Sophia Palumbo      10 Pittsford Mendon   22:52.7  7:22  B   33    
   34   34 Miranda John        12 Greece Arcadia     23:02.7  7:26  B   34    
   35   35 Ella Henzel-Cronin  10 Honeoye Falls-Lima 23:08.7  7:27  B   35    
   36   36 Annaliese Brust     12 Newark             23:14.8  7:29  B   36    
   37   37 Hannah Cahill       10 Greece Athena      23:25.5  7:33  B   37    
   38   38 En-Ya Shen          10 Geneva             23:32.7  7:35  B   38    
   39   39 Taylor Champlin     11 Geneva             23:54.1  7:42  B   39    
   40   40 Autumn Pierga Ogles 10 Greece Arcadia     23:58.2  7:43  B   40    
   41   41 Carly Hoy           12 Pittsford Sutherla 24:22.1  7:51  B   41  t 
   42   42 Audrey Strand       9  Greece Arcadia     24:31.3  7:54  B   42    
   43   43 Olivia Garrison     12 Batavia            24:32.5  7:54  B   43    
   44   44 Kadence Grierson    10 Greece Arcadia     24:33.4  7:55  B   44    
   45   45 Taya Hilfiker       8  Newark             24:49.1  8:00  B   45    
   46   46 Ro-Ann Shen         12 Geneva             24:51.9  8:01  B   46    
   47   47 Juliana Branche     12 Batavia            24:53.3  8:01  B   47    
   48   48 Megan Hughes        9  Wayne Central      25:11.3  8:07  B   48    
   49      Nora Fitzsimmons    11 Eastridge          25:36.6  8:15  B   49    
   50   49 Juliette Ventura    10 Geneva             25:46.0  8:18  B   50    
   51   50 Sydney Bouchard     11 Wayne Central      25:49.9  8:19  B   51    
   52      Katie Hanss         10 Eastridge          25:53.4  8:20  B   52    
   53   51 Gianna Pettine      9  Greece Arcadia     26:00.5  8:23  B   53    
   54   52 Abby Stevenson      10 Greece Athena      26:06.6  8:25  B   54    
   55   53 Grace Holmes        9  Newark             26:15.4  8:28  B   55    
   56   54 Lauren Branagan     10 Greece Athena      26:41.4  8:36  B   56    
   57   55 Skye Capron         9  Newark             27:17.6  8:48  B   57    
   58      Lee Rodriguez-Espad 10 Eastridge          27:29.1  8:51  B   58    
   59   56 Savanna St Louis    12 Greece Athena      27:29.2  8:51  B   59    
   60   57 Caroline Butler     12 Greece Athena      27:49.9  8:58  B   60    
   61   58 Kaitlyn Deloria     12 Greece Athena      28:01.5  9:02  B   61    
   62   59 Daria Blanchard     10 Geneva             28:29.0  9:11  B   62    
   63   60 Caitlin Schojan     11 Wayne Central      29:10.7  9:24  B   63    
   64   61 Aliana Wolanyk      9  Newark             32:57.4 10:37  B   64    
   65   62 Mea Hamelinck       9  Newark             33:06.6 10:40  B   65