Yen Timing Service - Contractor License                     HY-TEK's Meet Manager
                         O-A Dash in the Dark - 9/6/2019                          
                                 Oakfield-Alabama                                 
                               Last Completed Event                               
 
Event 2  Boys 9600 Meter Run CC Blue Relay
==================================================================================
    Anchor Name            Year School- Relay          Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Div-1 Results 9600 Relay                                                            
  1  #76 Alex Rowe             9 Church-Ch D             5:58.5   35:38.25    1   
  2  #27 Collin Allison       12 Honeoye Falls-L E       6:04.0   36:11.15    2   
  3 #251 Ryan Zaff            10 East Aurora D           6:07.3   36:30.48    3   
  4 #152 Brendan Kane         10 Pittsford Mend D        6:07.5   36:31.68    4   
  5  #28 Jake Lehning         12 Honeoye Falls-L F       6:08.1   36:35.67    5   
  6  #79 Ryan Wehle            9 Church-Ch G             6:08.9   36:40.42    6   
  7 #153 Kyle Owlett          12 Pittsford Mend E        6:10.1   36:47.22    7   
  8 #444 John Mahoney         12 Williamsville N D       6:18.2   37:35.54    8   
  9  #77 Michael Lipari       11 Church-Ch E             6:23.5   38:07.16    9   
 10  #30 Alec Bhaskaran       11 Honeoye Falls-L H       6:24.0   38:10.42   10   
 11 #416 Christopher Stehlar  11 Orchard Park D          6:25.7   38:20.74   11   
 12 #252 Cameron Jarembek     10 East Aurora E           6:26.7   38:26.72   12   
 13  #29 Ryan Spaker          10 Honeoye Falls-L G       6:27.0   38:28.25   13   
 14 #393 Matt Bruhnsen        10 Webster Schro D         6:27.1   38:28.94   14   
 15 #205 Jason Kaminsky       10 Greece Arcadia F        6:32.8   39:03.01   15   
 16 #417 Tristan Vargo        11 Orchard Park E          6:33.0   39:04.05   16   
 17 #203 Jacob Wood            9 Greece Arcadia D        6:33.2   39:05.16   17   
 18 #395 Tyler Russell         9 Webster Schro F         6:35.0   39:16.29   18   
 19 #337 Zack Vogl            11 Lancaster E             6:35.2   39:17.37   19   
 20 #336 Jack George          11 Lancaster D             6:35.3   39:17.94   20   
 21 #159 Clayton Cody         10 Pittsford Mend K        6:35.5   39:18.85   21   
 22 #394 Nick Duggan          11 Webster Schro E         6:36.4   39:24.11   22   
 23 #156 Owen Hsu              9 Pittsford Mend H        6:37.5   39:30.88   23   
 24 #354 Ciaran Edwards       11 Lewiston-Porter D       6:37.7   39:31.97   24   
 25 #204 Nick Murray-Termine  11 Greece Arcadia E        6:38.8   39:38.83   25   
 26 #186 Jamarion Richardson   8 Batavia D               6:39.8   39:44.72   26   
 27 #219 Jacob Stevens        11 Lockport D              6:43.7   40:08.16   27   
 28  #32 Trevor Lancto        11 Honeoye Falls-L J       6:44.5   40:12.70   28   
 29 #174 Branden Farnham      10 Starpoint D             6:45.4   40:17.79   29   
 30 #396 Nathan McComber       9 Webster Schro G         6:46.0   40:21.60   30   
 31 #160 Carter Halpin        10 Pittsford Mend L        6:47.8   40:32.58   31   
 32 #154 Liam Aitchinson       9 Pittsford Mend F        6:49.5   40:42.27   32   
 33 #187 Ayden Dowd-Devay     12 Batavia E               6:49.9   40:45.13   33   
 34 #374 Jackson Keys         11 Canandaigua D           6:54.7   41:13.80   34   
 35  #78 Brandon Antonio       9 Church-Ch F             6:56.1   41:22.13   35   
 36 #157 Mark LoMaglio        10 Pittsford Mend I        6:57.0   41:27.11   36   
 37  #61 Landen Schult         9 Niagara Falls D         6:57.2   41:28.53   37   
 38 #454 Riley Hardelben      12 Tonawanda HS D          6:57.7   41:31.24   38   
 39 #255 Rowan Throm          10 East Aurora H           7:00.1   41:45.71   39   
 40  #34 Joaquin Riley        12 Honeoye Falls-L L       7:00.2   41:46.17   40   
 41  #31 Seamus Gillis        10 Honeoye Falls-L I       7:00.3   41:46.96   41   
 42 #124 Nick Endres          11 No Tonawanda            7:02.1   41:57.75   42   
 43 #348 Benjamin Barish       9 Mercyhurst-PA D         7:03.5   42:06.12   43   
 44  #62 Michael Aaron         9 Niagara Falls E         7:05.2   42:16.31   44   
 45 #398 Alex Aloi            11 Webster Schro I         7:06.9   42:26.52   45   
 46 #419 Liam Winiewicz        9 Orchard Park F          7:07.5   42:29.69   46   
 47 #105 Roman Haen           11 Sweet Home F            7:09.2   42:40.30   47   
 48 #338 Evan Cornwell         9 Lancaster F             7:10.2   42:45.78   48   
 49  #33 Roan Torpey          10 Honeoye Falls-L K       7:11.8   42:55.39   49   
 50 #375 Kyle Davis            9 Canandaigua E           7:11.9   42:56.09   50   
 51 #376 Dylan Keefe          11 Canandaigua F           7:12.3   42:58.76   51   
 52 #161 Peter Stone          10 Pittsford Mend M        7:13.0   43:02.96   52   
 53  #14 Grayson Montague      9 Brockport D             7:13.7   43:07.08   53   
 54 #206 Liam Worden          11 Greece Arcadia G        7:14.9   43:13.85   54   
 55 #188 Tyler Umlauf          9 Batavia F               7:16.2   43:21.51   55   
 56 #422 Alexander Reiser     12 Orchard Park H          7:17.2   43:27.70   56   
 57 #175 Dylan Lyness         11 Starpoint E             7:17.4   43:29.00   57   
 58 #155 Ryan Umiker           9 Pittsford Mend G        7:20.6   43:47.74   58   
 59  #80 David Damiani         9 Church-Ch H             7:24.6   44:11.71   59   
 60 #397 Andrew Thompson      10 Webster Schro H         7:24.8   44:13.23   60   
 61 #399 Bryce Longhenry      10 Webster Schro J         7:25.0   44:14.06   61   
 62  #91 Sam Wray              9 Grand Island D          7:25.5   44:16.98   62   
 63 #355 Blake Turner          9 Lewiston-Porter E       7:26.9   44:25.63   63   
 64 #208 Riley McElvein       12 Greece Arcadia I        7:27.0   44:26.16   64   
 65  #35 Knox Ackerman        10 Honeoye Falls-L M       7:28.4   44:34.50   65   
 66 #322 Logan Johnson         9 Greece Olympia D        7:38.9   45:36.96   66   
 67 #114 Parker Cornwall      10 Lake Shore HS D         7:39.4   45:40.16   67   
 68 #220 Ethan Dominguez      11 Lockport E              7:47.9   46:30.63   68   
 69 #189 Caden Cropp          11 Batavia G               7:48.0   46:31.64   69   
 70 #309 Weston Ball           9 Iroquois D              7:50.3   46:45.28   70   
 71  #81 Carson Wohlers       11 Church-Ch I             7:59.0   47:37.30   71   
 72  #15 Nathanael Strong     11 Brockport E             8:15.0   49:12.44   72   
 73 #104 Jarred Serrano       12 Sweet Home E            8:16.5   49:21.73   73   
 74 #323 Jack Gale            11 Greece Olympia E        8:20.4   49:44.82   74   
 75 #162 Nathan Perrone        9 Pittsford Mend N        8:28.0   50:30.07   75   
 76  #63 Anthony Wagner       10 Niagara Falls F         8:28.2   50:30.98   76   
 77 #190 Dylan Perhson        12 Batavia H               8:33.4   51:01.99   77   
 78 #324 Nico Badagliacca     10 Greece Olympia F        8:40.1   51:42.49   78   
 79 #340 Ethan Davenport      11 Lancaster G             8:47.2   52:24.75   79   
 80 #387 Eric Vosburgh         9 Charter Sch D           9:02.2   53:54.31   80   
 81  #16 Nicholas Natale      10 Brockport F             9:21.0   55:46.06   81   
Div-2 Results 9600 Relay                                                            
  1 #272 MacNeil Ruston       11 Alexander D             6:25.9   38:21.61    1   
  2 #233 Jacob-Kurtis Guy     12 Northstar Chr D         6:28.8   38:39.05    2   
  3 #283 Randy McIntire        9 Oakfield/Elba D         6:42.0   39:57.79    3   
  4  #70 Sebastian Kitt       10 Pembroke D              6:44.6   40:13.39    4   
  5  #97 Matthew Burritt      11 Wayland-Cohoc D         6:45.2   40:17.10    5   
  6 #447 Aedan Bunch          10 Medina D                6:50.1   40:46.08    6   
  7 #448 Trenton Crews        12 Medina E                6:54.5   41:12.55    7   
  8 #284 Zack Bartholomew     11 Oakfield/Elba E         6:55.5   41:18.49    8   
  9 #293 Nick Teta            12 Aquinas Institute D     6:59.5   41:41.96    9   
 10 #227 Frank Hersom          9 Byron-Bergen D          7:02.8   42:01.56   10   
 11 #406 Sam Williams         11 Albion D                7:02.9   42:02.49   11   
 12   #2 Trevor Coleman       12 Avon Central D          7:03.4   42:05.44   12   
 13   #3 Colin Farmer         11 Avon Central E          7:10.0   42:44.82   13   
 14 #449 Alwyn Cayea          11 Medina F                7:12.6   43:00.40   14   
 15 #286 Parker Dobson        10 Oakfield/Elba G         7:17.3   43:28.14   15   
 16 #437 Ben Brundage          8 Kendall D               7:23.7   44:06.31   16   
 17 #132 Logan Gemza           7 Eden                    7:35.1   45:14.30   17   
 18 #228 Colby Leggo          11 Byron-Bergen E          7:37.5   45:28.66   18   
 19 #298 Sky Amish            12 Geneseo D               7:37.6   45:29.51   19   
 20 #288 Cole Kornow           9 Oakfield/Elba I         7:39.7   45:42.05   20   
 21 #131 Joseph Enterline      9 Eden E                  7:54.9   47:12.51   21   
 22 #238 Carlos Washington    11 Bishop Kearney          8:13.5   49:03.43   22   
 23 #289 Dylan Johnson        11 Oakfield/Elba           8:16.9   49:23.66   23   
 24 #300 Owen Wong            12 Geneseo                 9:14.9   55:10.10   24