Yen Timing Service - Contractor License                     HY-TEK's Meet Manager
                         O-A Dash in the Dark - 9/6/2019                          
                                 Oakfield-Alabama                                 
                               Last Completed Event                               
 
Event 4  Boys 9600 Meter Run CC Gold Relay
==================================================================================
    Anchor Name            Year School- Relay          Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Div-1 Results 9600 Relay                                                            
  1 #149 Sam Lawler           12 Pittsford Mend A        5:13.0   31:06.66    1   
  2 #248 Alex Hillyard        12 East Aurora A           5:16.2   31:26.02    2   
  3 #150 Evan Hackett         12 Pittsford Mend B        5:22.7   32:04.80    3   
  4  #23 Ian McGuire          12 Honeoye Falls-L A       5:23.0   32:06.51    4   
  5 #216 Lucas Powley         12 Lockport A              5:23.1   32:06.89    5   
  6 #333 Zach Winnicki        10 Lancaster A             5:26.9   32:30.01    6   
  7 #413 Christopher Bertola  11 Orchard Park A          5:29.1   32:43.13    7   
  8  #74 Keegan Metcalfe      11 Church-Ch A             5:29.3   32:43.97    8   
  9 #249 Colin Cassidy        11 East Aurora B           5:33.6   33:10.00    9   
 10 #352 Josh Cardamone       12 Lewiston-Porter A       5:37.3   33:31.98   10   
 11 #346 Peter Zimmerman      11 Mercyhurst-PA A         5:37.4   33:32.35   11   
 12 #442 Dillon McClary       12 Williamsville N A       5:39.9   33:47.52   12   
 13 #183 Wyatt Gaus           12 Batavia A               5:40.3   33:49.86   13   
 14 #371 Nate Teerlinck       10 Canandaigua A           5:40.4   33:50.22   14   
 15 #306 Evan Castlevetere    10 Iroquois A              5:43.3   34:07.65   15   
 16  #24 Michael Feeley       11 Honeoye Falls-L B       5:44.1   34:12.55   16   
 17  #11 Royce Breslawski     12 Brockport A             5:45.0   34:17.98   17   
 18 #171 Nate Adams           10 Starpoint A             5:47.4   34:32.20   18   
 19  #25 Cole Siewert         12 Honeoye Falls-L C       5:47.8   34:34.63   19   
 20 #391 Jon Sullo            11 Webster Schro A         5:50.4   34:49.91   20   
 21 #250 Nolan Axford         10 East Aurora C           5:51.0   34:53.63   21   
 22 #414 Andrew Kasper        12 Orchard Park B          5:53.3   35:07.33   22   
 23 #151 Nathan Trumble       12 Pittsford Mend C        5:54.4   35:13.87   23   
 24 #218 Andrew Hildreth      11 Lockport C              5:55.0   35:17.29   24   
 25 #217 Tranx Caubang        12 Lockport B              5:56.0   35:23.47   25   
 26 #184 Jack Bruggman        10 Batavia B               5:56.4   35:25.59   26   
 27 #353 Jack Dunn            12 Lewiston-Porter B       5:56.5   35:26.45   27   
 28  #58 Patrick Klinger      11 Niagara Falls A         5:56.6   35:27.13   28   
 29 #334 Thomas Reid           9 Lancaster B             5:57.6   35:33.12   29   
 30 #201 Jeff Suflita         11 Greece Arcadia A        5:59.2   35:42.67   30   
 31 #320 Richard Oberholzer   11 Greece Olympia A        6:01.5   35:56.20   31   
 32 #415 Caleb Kasper         12 Orchard Park C          6:01.8   35:57.98   32   
 33 #172 Gavin Lyness         12 Starpoint B             6:02.0   35:59.16   33   
 34  #12 Adam Juzwick         12 Brockport B             6:03.8   36:09.97   34   
 35  #75 Brandon Reusch       12 Church-Ch B             6:03.9   36:10.55   35   
 36 #335 Steven Blatto        12 Lancaster C             6:04.3   36:12.59   36   
 37 #443 Josh Rioux           11 Williamsville N B       6:04.4   36:13.31   37   
 38 #347 Adam Kunco           10 Mercyhurst-PA B         6:10.0   36:46.87   38   
 39 #113 Casey Taylor         10 Lake Shore HS B         6:11.8   36:57.81   39   
 40 #112 London Nickolai       8 Lake Shore HS A         6:13.3   37:06.83   40   
 41 #372 Matthew Belles       10 Canandaigua B           6:15.0   37:16.92   41   
 42  #59 Jack Lembke          12 Niagara Falls B         6:15.8   37:21.68   42   
 43 #122 Jackson Chlebowy     11 No Tonawanda A          6:16.9   37:28.05   43   
 44 #202 Aidan Scott          11 Greece Arcadia B        6:17.6   37:32.35   44   
 45  #88 Leo Preston           9 Grand Island A          6:19.4   37:43.13   45   
 46 #102 Ean Pokorski         12 Sweet Home C            6:20.6   37:50.33   46   
 47 #101 Adam Mazur           11 Sweet Home B            6:23.6   38:07.96   47   
 48 #392 Mitchell Berenson    12 Webster Schro B         6:24.4   38:13.03   48   
 49 #185 Steven Cunningham    11 Batavia C               6:24.8   38:15.21   49   
 50 #386 Carson Kulaw         12 Charter Sch A           6:26.4   38:24.65   50   
 51  #13 Alexander Reddick    11 Brockport C             6:26.6   38:25.97   51   
 52  #89 Louis Genovese       12 Grand Island B          6:28.1   38:35.04   52   
 53 #373 Silas Tayloir         9 Canandaigua C           6:28.8   38:39.30   53   
 54  #60 Ryan Tezak            9 Niagara Falls C         6:29.0   38:40.29   54   
 55 #100 Blake Smith          12 Sweet Home A            6:29.3   38:41.89   55   
 56 #307 Brenden Bove          9 Iroquois B              6:36.0   39:22.21   56   
 57 #173 Aidan Kirk           12 Starpoint C             6:40.5   39:49.08   57   
 58 #321 Gabe Schill          11 Greece Olympia B        6:46.6   40:24.93   58   
 59  #90 Jackson Scalise      10 Grand Island C          6:48.0   40:33.39   59   
Div-2 Results 9600 Relay                                                          
  1 #280 Jordan Schlagenhauf  10 Oakfield/Elba A         5:39.5   33:45.21    1   
  2 #460 Austin Carrick       12 Notre Dame-Bat A        5:48.0   34:35.91    2   
  3 #461 Zachary Babcock      11 Notre Dame-Bat B        6:01.7   35:57.08    3   
  4 #271 Adam Hess            12 Alexander A             6:02.7   36:03.15    4   
  5   #1 Orlando Petterson    12 Avon Central A          6:04.8   36:16.13    5   
  6 #225 Travis Lambert       12 Byron-Bergen A          6:05.6   36:20.38    6   
  7 #281 Dawson Coffey        12 Oakfield/Elba B         6:10.1   36:47.29    7   
  8 #446 Cameron Castanon     11 Medina A                6:17.0   37:28.47    8   
  9 #235 Ryan Lewis           11 Bishop Kearney A        6:19.1   37:41.35    9   
 10 #127 Gavin Hill           12 Eden A                  6:23.9   38:09.84   10   
 11 #226 Lincoln McGrath       8 Byron-Bergen B          6:26.8   38:27.05   11   
 12 #297 Justin Barnard       10 Geneseo A               6:28.3   38:35.82   12   
 13 #311 Ryan Mogauro         11 Harley-Allendale A      6:28.9   38:39.73   13   
 14  #96 Ben Reigelsperger    12 Wayland-Cohoc A         6:29.2   38:41.31   14   
 15 #405 Rowan Ford           10 Albion A                6:32.0   38:57.95   15   
 16 #265 Connor Wehle         11 Wheatland-Ch A          6:36.4   39:24.34   16   
 17 #282 Noah Gray            12 Oakfield/Elba C         6:39.7   39:44.21   17   
 18 #436 Ethan Kuhn           11 Kendall A               6:53.9   41:08.52   18   
 19 #128 John Overhoff        10 Eden B                  6:58.8   41:38.20   19   
 20 #312 Zach Ellis           11 Harley-Allendale B      7:00.2   41:46.34   20   
 21 #130 Blaise Witmer        11 Eden                    7:17.8   43:31.25   21   
 22 #236 Garrett Trost        10 Bishop Kearney B        7:19.5   43:41.40   22   
 23 #462 Aaron Treleaven       9 Notre Dame-Bat C        7:28.0   44:32.41   23   
 24 #137 Devin Czworka        11 Attica A                7:31.4   44:52.36   24   
 25 #266 Joshua Beldue        11 Wheatland-Ch B          7:39.3   45:39.34   25   
 26 #313 Ethan Hearne         10 Harley-Allendale C      7:45.1   46:14.26   26