Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/17/2020 10:46 PM
                    RWTL - WMC, LC, GC, SC, AC - 1/17/2020                     
                               Houghton College                                
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 T'Aliyah Perkins          10 Greece Arcad              7.43   1 
  2 Kiarra Hollis             11 Gates Chili               7.58   1 
  3 Morgan Farrington         11 Pembroke                  7.68   1 
  4 Janiah Stringer            9 Gates Chili               7.86   1 
  5 Shiana Susa               10 Gates Chili               7.97   2 
  5 Sina Phommachanh          12 Churchville-              7.97   1 
  7 Jade Salmon               10 Gates Chili               7.98   1 
  8 Kyra Austen               12 Avon Central              8.01   1 
  9 Zsayla Simlin             11 Rush-Henriet              8.02   2 
 10 Tamera Witcher             8 Rush-Henriet              8.09   3 
 11 Nazya Roper               10 Gates Chili               8.10   2 
 12 Felicia Nwachi             9 Rush-Henriet              8.14   4 
 13 Heather Penkszyk          10 Pembroke                  8.15   2 
 13 Amarie Walker             10 Gates Chili               8.15   2 
 15 Alexandra Witucki         10 Rush-Henriet              8.16   3 
 16 Johnae Junious            12 Gates Chili               8.18   4 
 17 Madison Kermis            11 Greece Arcad              8.19   3 
 18 Haylee Gerych             10 Bath-Haverli              8.20   4 
 19 Leilani Sloan             11 Brockport                 8.21   2 
 20 Rebekah Klossner           9 Rush-Henriet              8.31   4 
 21 Allison Raymond           12 Caledonia-Mu              8.32   5 
 22 Doreace Higgins           10 Batavia                   8.35   5 
 22 Jeanae Robinson            9 Gates Chili               8.35   3 
 24 Lillian LaShomb            9 Brockport                 8.36   2 
 25 Mihkaela Kroesen           9 Rush-Henriet              8.38   4 
 26 Blossom Ibezim            10 Churchville-              8.44   3 
 27 Anna Sobol                12 Batavia                   8.45   6 
 28 Eriyana Franklin          11 Rush-Henriet              8.51   3 
 29 Virginia Max-Dixon        11 Brockport                 8.52   5 
 30 Rayea Davis               11 Rush-Henriet              8.53   5 
 30 Asjumadae Maybell          9 Gates Chili               8.53   3 
 32 Sophie Ha                 11 Brockport                 8.55   4 
 33 Zanaria Gibson             9 Gates Chili               8.56   5 
 34 Alissa Wright             12 Bolivar-Rich              8.58   6 
 35 Charlessa Christiano      12 York                      8.61   6 
 36 Hailey Cansdale           11 Hornell                   8.63   7 
 37 Sara Perdue               10 Livonia                   8.65   6 
 38 Leigha Brugger            10 Brockport                 8.67   5 
 39 Alyssa Antonucci           9 Batavia                   8.69   6 
 40 Tory Peters                9 Rush-Henriet              8.71   6 
 41 Fiona Maruska             10 Caledonia-Mu              8.82   7 
 41 Lydia Johnston            10 Caledonia-Mu              8.82   7 
 43 Joanna Regatuso           11 Mount Morris              8.83   8 
 44 Bailey Vogt                9 Bath-Haverli              8.86   8 
 45 Leah Brabant               9 Caledonia-Mu              8.91   7 
 46 Evelyn Miller             10 Dansville                 9.01   7 
 47 Elyse Fuller              11 Caledonia-Mu              9.05   7 
 48 Kyla Gayton               10 Bolivar-Rich              9.07   7 
 49 Anna Johnson               9 Mount Morris              9.16   8 
 50 Lillia Anderson           11 Dansville                 9.25   8 
 51 Saskia Koops              11 Rush-Henriet              9.54   6 
 
Girls 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Emma Flaitz               12 Hornell                  43.51   1 
  2 Morgan Farrington         11 Pembroke                 43.78   2 
  3 Janiah Stringer            9 Gates Chili              44.60   1 
  4 Tasha Robertson           11 Gates Chili              44.61   1 
  5 Shiana Susa               10 Gates Chili              44.72   1 
  6 Kiarra Hollis             11 Gates Chili              44.83   1 
  7 Isabella Condidorio        9 LeRoy                    45.15   1 
  8 Elaina Flaitz              9 Hornell                  45.87   2 
  9 Mia Hampton               12 LeRoy                    46.97   3 
 10 Haylee Gerych             10 Bath-Haverli             47.25   3 
 11 Fanny Venegas             11 Elba                     47.29   7 
 12 Fancesca Kita              9 Rush-Henriet             47.43   3 
 13 Johnae Junious            12 Gates Chili              47.45   4 
 14 Anaheysha Baptiste-White  12 Greece Arcad             47.46   2 
 15 Ashley O'Hara             10 Gates Chili              47.48   2 
 16 Emily Frech               11 Greece Arcad             47.61   3 
 17 Alesha Byfield            12 Brockport                48.03   3 
 18 Jade Salmon               10 Gates Chili              48.04   4 
 19 Tory Peters                9 Rush-Henriet             48.47   3 
 20 Felicia Nwachi             9 Rush-Henriet             48.82   3 
 21 Doreace Higgins           10 Batavia                  48.89   4 
 22 Sina Phommachanh          12 Churchville-             48.92   2 
 23 Sophie Beecher            11 Avoca                    49.41   4 
 24 Mihkaela Kroesen           9 Rush-Henriet             49.43   3 
 25 Lillian LaShomb            9 Brockport                49.44   4 
 26 Alyssa Antonucci           9 Batavia                  49.49   5 
 27 Sara Perdue               10 Livonia                  49.93   5 
 28 Aislinn Hamilton           9 Whitesville              50.26   2 
 29 Asjumadae Maybell          9 Gates Chili              50.85   4 
 30 Marina Cox                 7 Warsaw                   50.92   5 
 31 Eriyana Franklin          11 Rush-Henriet             51.10   4 
 32 Rylie Osgood              10 Bolivar-Rich             51.24   5 
 33 Allison Raymond           12 Caledonia-Mu             51.56   5 
 34 Zanaria Gibson             9 Gates Chili              51.58   5 
 35 Ashlee Young               9 Bath-Haverli             52.22   6 
 36 Kathryn Conner            10 Gates Chili              53.14   5 
 37 Hailee Sturm               9 Mount Morris             53.32   6 
 38 Leah Brabant               9 Caledonia-Mu             53.41   6 
 39 Triniti Muscarella        10 Mount Morris             53.55   6 
 40 Amarie Walker             10 Gates Chili              54.00   5 
 41 Hannah Ritter              8 Whitesville              54.34   6 
 42 Tessa Gregorius           10 Dansville                54.52   6 
 43 Leila Knight              10 Bolivar-Rich             54.82   7 
 44 Abigale Pingrey           10 Notre Dame-B             55.18   7 
 45 Lauren Connor             12 Livonia                  55.19   6 
 46 Jada Derick                9 Prattsburgh              55.43   7 
 47 Isabel Sprague            10 Prattsburgh              55.45   7 
 48 Braelynne Potter           9 Dansville                55.46   6 
 
Girls 600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Ashley Totten              9 LeRoy                  1:48.91   1 
  2 Brianne Hurlburt           8 Dansville              1:49.41   1 
  3 Makaylah Higgins           9 Warsaw                 1:50.67   1 
  4 Isabel Marzec             11 Avon Central           1:50.98   1 
  5 Sadie Loria               11 Batavia                1:52.60   1 
  6 Abigail Allchin           11 Churchville-           1:53.58   1 
  7 Sarah Picard               8 Rush-Henriet           1:54.57   2 
  8 Melanie Quinones           9 Batavia                1:56.26   2 
  9 Rachel Skibinski          11 Greece Arcad           1:57.37   2 
 10 Emma Beardsley            12 Dansville              1:57.42   2 
 11 Maddie Shafer             12 Dansville              1:57.59   1 
 12 Brooke Scott               9 Batavia                1:58.42   2 
 13 Fancesca Kita              9 Rush-Henriet           1:58.45   2 
 14 Olivia Halpin             10 Batavia                1:59.60   2 
 15 Libby Powers              12 Avon Central           1:59.86   1 
 16 Madison Degenfelder       11 Brockport              2:00.29   4 
 17 Blake Holthaus             8 Pavilion               2:00.50   3 
 18 Norah Foreman              8 Hornell                2:01.21   3 
 19 Jasmyn Fox                12 Dansville              2:01.69   3 
 20 Sabrina Adamson           10 Livonia                2:05.51   3 
 21 Erica Palmer               9 Pavilion               2:05.70   3 
 22 Aislinn Hamilton           9 Whitesville            2:07.51   3 
 23 Tara Monagan               9 LeRoy                  2:10.01   2 
 24 Molly Smock               11 Brockport              2:12.14   3 
 25 Brianna Warden             9 Gates Chili            2:12.42   4 
 26 Kaitlin Grose             11 Bath-Haverli           2:14.03   4 
 27 Jordan Walters            12 Bath-Haverli           2:24.07   4 
 28 Rosa Hernandez            10 Avoca                  2:24.45   4 
 29 Madison Brown              9 Churchville-           2:24.60   4 
 30 Anna Johnson               9 Mount Morris           2:27.60   4 
 31 Hannah Ritter              8 Whitesville            2:28.74   4 
 32 Juliana Rivera            10 Gates Chili            2:36.48   4 
 
Girls 1000 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 McKenzie Hall             12 Hornell                3:23.84   1 
  2 Chloe Breen               11 Rush-Henriet           3:32.42   1 
  3 Megan Smith                9 Brockport              3:37.03   1 
  4 Brianne Hurlburt           8 Dansville              3:37.93   1 
  5 Mattie Fitzwater           7 Avoca                  3:40.41   1 
  6 Kadence Grierson          10 Greece Arcad           3:42.04   1 
  7 Alyssa Healy               9 Livonia                3:43.11   2 
  8 Sydney DellaPenna         12 Batavia                3:43.60   2 
  9 Gabrielle Slivinski       10 LeRoy                  3:47.31   1 
 10 Naomi Peck                10 Batavia                3:49.49   2 
 11 Ella Remchuk              10 Rush-Henriet           3:53.69   1 
 12 Emily Haire                7 Caledonia-Mu           3:54.48   2 
 13 Samantha Wolf              9 Gates Chili            4:02.56   1 
 14 Ellie Dambra              11 LeRoy                  4:03.95   2 
 15 Destiny Gross             11 Mount Morris           4:05.09   2 
 16 Riley Nagle                9 Dansville              4:12.59   2 
 17 Abby Lyon                  9 Churchville-           4:13.65   2 
 18 Zaniyah Mckinnon          10 Gates Chili            4:22.37   1 
 19 Molly Fitzgerald           9 Churchville-           4:26.48   2 
 
Girls 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Alex Ventresca            11 Rush-Henriet           5:16.59  
  2 Madison Serapilio         11 Rush-Henriet           5:16.95  
  3 Fanny Venegas             11 Elba                   5:26.03  
  4 Makaylah Higgins           9 Warsaw                 5:27.46  
  5 Kyra Pellegrino            9 Gates Chili            5:31.12  
  6 Ava Magyar                 8 Rush-Henriet           5:35.97  
  7 Mia Lyon                   9 Churchville-           5:40.73  
  8 Isabel Marzec             11 Avon Central           5:41.15  
  9 Libby Powers              12 Avon Central           5:50.70  
 10 Laura Bishop              10 Brockport              5:53.23  
 11 Maggie Bacon               9 Dansville              5:56.98  
 12 Paige Carletta            11 Brockport              6:07.55  
 13 Sofia Rodriguez            9 Dansville              6:14.20  
 14 Destiny Gross             11 Mount Morris           6:17.12  
 15 Rosa Hernandez            10 Avoca                  7:30.60  
 
Girls 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mattie Fitzwater           7 Avoca                 11:39.98  
  2 Carter Browne             11 Hornell               12:12.54  
  3 Maggie Bacon               9 Dansville             12:17.18  
  4 Aubre Robinson            12 Hornell               12:48.72  
  5 Lillian Dickson           10 Bath-Haverli          12:49.88  
  6 Sofia Rodriguez            9 Dansville             13:15.74  
  7 Morgan Cheney             10 Prattsburgh           14:31.23  
 
Girls 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Tasha Robertson           11 Gates Chili               9.39   1 
  2 Isabella Condidorio        9 LeRoy                     9.44   1 
  3 Toriann Drumgoole         11 Greece Arcad              9.76   1 
  4 Zsayla Simlin             11 Rush-Henriet              9.96   1 
  5 Jessica Pelkey            12 Caledonia-Mu              9.97   1 
  6 Grace Miller              12 Warsaw                   10.08   1 
  7 Peytyn Geer                9 York                     10.37   2 
  8 Heather Penkszyk          10 Pembroke                 10.38   2 
  9 Kelsea Greenthal          11 Hornell                  10.53   1 
 10 Giovanna Ebel             10 Rush-Henriet             10.64   2 
 11 Jaciondra Wilson          12 Greece Arcad             10.85   2 
 11 Jasmyn Santana            12 Livonia                  10.85   3 
 13 Sydney Boyd                9 York                     10.90   2 
 14 Bethany Beru              12 Rush-Henriet             10.93   2 
 15 Alissa Wright             12 Bolivar-Rich             11.18   3 
 15 Abigale Pingrey           10 Notre Dame-B             11.18   3 
 17 Olivia Hussar             10 Batavia                  11.26   3 
 18 Alayna Streeter           10 Byron-Bergen             11.47   2 
 19 Jordan Swift               9 Avoca                    11.64   4 
 20 Norah Foreman              8 Hornell                  11.80   3 
 20 Lydia Cone                 9 LeRoy                    11.80   3 
 22 Lizzy Van Alstine          9 York                     11.81   4 
 23 Jada Derick                9 Prattsburgh              11.97   4 
 24 Eliana Williamson          9 Batavia                  12.10   4 
 25 Kaylee Scorsone           10 Rush-Henriet             12.17   2 
 26 Teresa Compton             8 Notre Dame-B             12.26   4 
 27 Isabel Sprague            10 Prattsburgh              13.17   4 
 
Girls 4x200 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Gates Chili  'A'                                    1:58.13   1 
  2 Greece Arcadia  'A'                                 1:59.57   1 
  3 LeRoy  'A'                                          2:01.48   1 
  4 Gates Chili  'B'                                    2:03.15   1 
  5 Rush-Henrietta  'A'                                 2:03.78   1 
  6 Brockport  'A'                                      2:08.92   1 
  7 York  'A'                                           2:09.44   2 
  8 Bolivar-Richburg  'A'                               2:09.92   2 
  9 Brockport  'B'                                      2:11.24   2 
 10 Batavia  'A'                                        2:11.92   1 
 11 Hornell  'A'                                        2:12.70   2 
 12 Livonia  'A'                                        2:17.21   2 
 13 Dansville  'A'                                      2:18.55   2 
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Batavia  'A'                                        4:46.38  
  2 Rush-Henrietta  'A'                                 4:47.01  
  3 LeRoy  'A'                                          4:54.70  
  4 Batavia  'B'                                        5:03.42  
  5 York  'A'                                           5:06.56  
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Rush-Henrietta  'A'                                11:28.73  
  2 Dansville  'A'                                     11:41.11  
  3 LeRoy  'A'                                         11:48.63  
  4 Batavia  'B'                                       12:16.70  
  5 Batavia  'A'                                       13:01.75  
 
Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Megan Benware             10 LeRoy                  4-11.00  
  2 Giovanna Ebel             10 Rush-Henriet          J4-08.00  
  3 Courtney Curley           12 Churchville-          J4-08.00  
  4 Lauren Reimer              9 Batavia               J4-08.00  
  5 Elaina Flaitz              9 Hornell               J4-06.00  
  6 Rose Al Qaisi             11 Rush-Henriet          J4-06.00  
  7 Ellie Dambra              11 LeRoy                  4-03.00  
  7 Hayley Mercer             11 Batavia                4-03.00  
  7 Quinn Kacur               11 LeRoy                  4-03.00  
  7 Marisa Wilson             11 Livonia                4-03.00  
  7 Danielle Thompson         11 Rush-Henriet           4-03.00  
  7 Jeanae Robinson            9 Gates Chili            4-03.00  
 13 Tamera Witcher             8 Rush-Henriet           4-00.00  
 13 Alexandra Witucki         10 Rush-Henriet           4-00.00  
 13 Lillia Anderson           11 Dansville              4-00.00  
 -- Krislyn Derick            11 Prattsburgh                 NH  
 -- Ashley Logsdon            12 York                        NH  
 -- Ashley O'Hara             10 Gates Chili                 NH  
 -- Abbey Macdonald           11 Brockport                   NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Rebecca Bready            10 Gates Chili            8-09.00  
  2 Netasha McIntosh          11 Hornell               J7-06.00  
  2 Emily Frech               11 Greece Arcad          J7-06.00  
  4 Elizabeth Sorensen        12 LeRoy                 J7-06.00  
  5 Kaylee Middaugh           12 Bolivar-Rich          J7-00.00  
  5 Emily Eckdahl             12 LeRoy                 J7-00.00  
  7 Tamnhu Vo                 11 Gates Chili           J6-06.00  
  7 Rebekah Klossner           9 Rush-Henriet          J6-06.00  
  9 Evelyn Miller             10 Dansville              6-00.00  
 10 Riley Ferris              11 Brockport              5-00.00  
 10 Ehryn Pachla               9 Gates Chili            5-00.00  
 10 Kathryn Conner            10 Gates Chili            5-00.00  
 -- Lydia Evans                9 Batavia                     NH  
 -- Katie Ventresca            9 Rush-Henriet                NH  
 -- Isabella Biviano          10 LeRoy                       NH  
 -- Sophie Ha                 11 Brockport                   NH  
 -- Maria Branche             10 Batavia                     NH  
 -- Brianna Warden             9 Gates Chili                 NH  
 
Girls Long Jump
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Toriann Drumgoole         11 Greece Arcad          15-08.00   1 
  2 Anna Quan                 12 Gates Chili           15-03.75   1 
  3 Grace Miller              12 Warsaw                15-02.00   1 
  4 Audrey Strand              9 Greece Arcad          15-01.75   1 
  5 Peytyn Geer                9 York                  14-11.00   1 
  6 Bethany Beru              12 Rush-Henriet          13-11.75   1 
  7 Alayna Streeter           10 Byron-Bergen          13-10.25   1 
  8 Delcina Cassidy           11 LeRoy                 13-06.50   1 
  9 Morgan Cheney             10 Prattsburgh           13-03.00   2 
 10 Kyla Gayton               10 Bolivar-Rich          12-10.00   2 
 11 Ava Fagan                  9 York                  12-08.25   2 
 12 Rayea Davis               11 Rush-Henriet          12-07.25   1 
 13 Charlessa Christiano      12 York                  12-06.75   2 
 14 Emma Beardsley            12 Dansville             12-05.75   2 
 15 Jordan Swift               9 Avoca                 12-03.00   1 
 16 Marina Cox                 7 Warsaw                12-02.00   2 
 17 Katie Ventresca            9 Rush-Henriet          12-01.50   2 
 18 Rebecca Bready            10 Gates Chili           11-05.75   1 
 19 Reagan Hoad                9 Bath-Haverli          11-02.00   2 
 20 Triniti Muscarella        10 Mount Morris          10-05.50   2 
 20 Paige Wise                11 Hornell               10-05.50   2 
 22 Bailey Vogt                9 Bath-Haverli          10-01.25   2 
 23 Annaliese Petti           11 Dansville              9-00.75   2 
 -- Angela Tewksbury          10 Livonia                   FOUL   1 
 -- Nazya Roper               10 Gates Chili               FOUL   1 
 -- Sarah Robles              11 Mount Morris              FOUL   2 
 -- Jessica Hart               9 York                      FOUL   2 
 -- Sophie Beecher            11 Avoca                     FOUL   1 
 -- Katie Carmichael          12 LeRoy                     FOUL   2 
 
Girls Triple Jump
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Anna Quan                 12 Gates Chili           33-09.25   1 
  2 T'Aliyah Perkins          10 Greece Arcad          33-03.75   1 
  3 Angela Tewksbury          10 Livonia               31-03.25   1 
  4 Anaheysha Baptiste-White  12 Greece Arcad          30-11.50   1 
  5 Delcina Cassidy           11 LeRoy                 30-05.50   1 
  6 Keren Park                12 Rush-Henriet          30-04.00   1 
  7 Luna Freeman              12 York                  27-10.25   2 
  8 Lillian Dickson           10 Bath-Haverli          27-08.75   1 
  9 Alyssa Healy               9 Livonia               27-07.50   1 
 10 Sydney Boyd                9 York                  26-10.25   1 
 11 Maria Branche             10 Batavia               26-09.50   2 
 12 Kayleigh Mayeu            10 Batavia               26-07.50   2 
 13 Katie Moore                9 York                  26-05.50   2 
 14 Abbey Macdonald           11 Brockport             25-02.00   2 
 15 Jordan Walters            12 Bath-Haverli          24-08.00   2 
 16 Lydia Cone                 9 LeRoy                 24-07.00   2 
 17 Jasmyn Fox                12 Dansville             24-03.50   2 
 18 Paige Wise                11 Hornell               20-09.50   2 
 -- Zoe Veaunt                10 Dansville                 FOUL   2 
 
Girls Shot Put
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Madison Jacobs            12 Dansville             30-07.50   1 
  2 Mariah Spuck              12 York                  30-02.00   1 
  3 Leia Werner               12 Warsaw                29-06.50   1 
  4 Amilia Geck                9 Pembroke              28-10.50   1 
  5 Ally Flint                12 LeRoy                 28-03.00   1 
  6 Janiyah Henry             10 Gates Chili           26-04.75   1 
  7 Ava Gephart                9 LeRoy                 26-04.50   1 
  8 Emma Radka                10 Batavia               25-06.25   2 
  9 Trinity Guess             10 Gates Chili           25-05.75   2 
 10 Elizabeth Kingston        11 Batavia               25-04.50   1 
 11 Carly Cohen               11 Caledonia-Mu          25-03.50   3 
 12 Shakira Jones             11 Gates Chili           25-01.75   1 
 13 Katie Carmichael          12 LeRoy                 24-08.00   1 
 14 Lakeyelyn Wilson          10 Greece Arcad          24-02.50   1 
 15 Jenna Fazio               12 Livonia               23-11.25   2 
 16 Molly Howlett              9 Brockport             23-10.75   3 
 17 Rachel Skibinski          11 Greece Arcad          23-08.75   1 
 18 Sarah Cox                 10 Warsaw                23-07.50   1 
 19 Ella Bohn                 12 Caledonia-Mu          23-05.50   2 
 20 Caitlyn Vergari           10 Brockport             23-05.00   2 
 21 Lauren Halle              10 Pembroke              23-04.25   2 
 22 Alexis Herman             10 Warsaw                23-02.50   3 
 23 Saskia Koops              11 Rush-Henriet          22-09.00   2 
 24 Madison Sission           10 Bolivar-Rich          22-04.75   2 
 25 Alyssa Ognibene           11 Batavia               22-04.50   2 
 26 Brooke Coombs             10 Dansville             22-00.50   2 
 27 Nilla Vivekanandam        10 Rush-Henriet          21-10.00   2 
 28 Antonia Sullivan          11 Rush-Henriet          21-09.00   2 
 29 Abby Richter              11 Caledonia-Mu          21-07.25   3 
 30 Molly Fitzgerald           9 Churchville-          21-06.25   3 
 31 Nellie Klemann            12 Caledonia-Mu          21-03.75   3 
 32 Rebeka Nickerson           9 Notre Dame-B          21-01.75   3 
 33 Genevieve Kemnitzer       11 Hornell               20-05.75   3 
 34 Caitlynne Marczyk         12 Livonia               19-03.25   3 
 35 Leila Knight              10 Bolivar-Rich          18-07.25   3 
 36 Julianna Patrick          10 Hornell               15-08.00   3 
 
Girls Weight Throw
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Leia Werner               12 Warsaw                37-11.50   1 
  2 Genevieve Kemnitzer       11 Hornell               31-08.75   1 
  3 Brooke Coombs             10 Dansville             30-03.00   1 
  4 Kegyn Mattison            11 Bath-Haverli          29-07.25   1 
  5 Sarah Cox                 10 Warsaw                28-09.00   1 
  6 Shakira Jones             11 Gates Chili           27-08.25   1 
  7 Ally Flint                12 LeRoy                 27-04.00   1 
  8 Jenna Fazio               12 Livonia               26-06.75   2 
  9 Madison Jacobs            12 Dansville             25-11.50   2 
 10 Nilla Vivekanandam        10 Rush-Henriet          25-10.25   1 
 11 Emma Moore                12 Dansville             25-04.25   2 
 12 Antonia Sullivan          11 Rush-Henriet          25-01.50   1 
 13 Elizabeth Kingston        11 Batavia               24-05.75   2 
 14 Lakeyelyn Wilson          10 Greece Arcad          24-01.75   1 
 15 Adebola Olufemi           11 Brockport             23-05.50   2 
 16 Rebeka Nickerson           9 Notre Dame-B          23-01.00   2 
 17 Maria Calhoun             10 LeRoy                 19-06.75   2 
 18 Madison Sission           10 Bolivar-Rich          19-06.25   2 
 19 Emily Berg                11 Bath-Haverli          18-11.25   2 
 20 Caitlyn Vergari           10 Brockport             16-10.75   2 
 -- Clara Wood                 9 Batavia                   FOUL   2 
 
Girls 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kyra Pellegrino            9 Gates Chili            8:32.99  
  2 Makayla Andolora          10 Batavia                9:31.77  
  3 Jianna Torcello           11 Batavia                9:45.23  
  4 Alyssa Ognibene           11 Batavia                9:55.54  
  5 Kaylee Middaugh           12 Bolivar-Rich          10:04.00  
  6 Emily Mike                 9 Mount Morris          10:21.83  
  7 Erica Patanella           12 Dansville             10:48.42  
  8 Zoe Veaunt                10 Dansville             11:00.10  
 -- Krislyn Derick            11 Prattsburgh                DNF  
 
Boys 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Clayvendrey Trinidad      12 Notre Dame-B              6.85   1 
  2 James Dodds               12 Greece Arcad              6.86   1 
  3 Alex Hastings             11 Gates Chili               6.98   1 
  4 Zachary Rush              11 Gates Chili               7.00   2 
  5 Brandon Flint             12 Mount Morris              7.02   2 
  6 Kuamale Bradley           12 Greece Arcad              7.03   2 
  7 Thadeus Powell            12 Gates Chili               7.09   1 
  7 Tyler Clay                11 Rush-Henriet              7.09   1 
  7 Willie Walker             12 Rush-Henriet              7.09   1 
  7 Chase Bordonaro           12 LeRoy                     7.09   2 
 11 Tyler McCowan             10 Caledonia-Mu              7.10   2 
 12 Josiah Thomas              9 Rush-Henriet              7.12   2 
 12 Alexander Reddick         11 Brockport                 7.12   3 
 14 Jarrod Polk               10 Bolivar-Rich              7.13   1 
 14 Bannon Moore              11 Batavia                   7.13   2 
 16 Jordan Ruscher            12 Rush-Henriet              7.23   3 
 17 Howard Nix                10 Greece Arcad              7.24   3 
 18 Deonzea Strong            11 Gates Chili               7.31   4 
 19 Zach Smith                11 Greece Arcad              7.32   3 
 20 Fabian Vazquez             9 Batavia                   7.36   5 
 21 Joshua Hudson-Sicard       9 Rush-Henriet              7.39   4 
 21 Sam Urriza                12 Caledonia-Mu              7.39   3 
 23 Dylan Devine              11 Brockport                 7.40   3 
 23 Sean Glynn                12 Brockport                 7.40   4 
 25 Jackson Markajani         10 Rush-Henriet              7.41   5 
 26 Daniel McCart             10 Mount Morris              7.42   5 
 27 Jake Smith                11 Livonia                   7.47   3 
 28 Alex Fischette            11 Rush-Henriet              7.48   5 
 29 Luca DiRose               12 Churchville-              7.50   4 
 30 Ethan Miller              10 Brockport                 7.51   5 
 30 Daniel Weldeslassie       10 Rush-Henriet              7.51   6 
 32 Cormac Sullivan           10 Brockport                 7.53   4 
 32 Evan Miller               10 Brockport                 7.53   4 
 32 Liam Johnson              11 Rush-Henriet              7.53   5 
 35 Alex Bogue                12 Livonia                   7.60   7 
 36 Kaiel Robinson            11 LeRoy                     7.63   4 
 37 Jesse Bacon               12 Mount Morris              7.65   6 
 37 Nazier Jones              11 Gates Chili               7.65   2 
 39 Jacob Cole                10 Brockport                 7.66   6 
 40 Binod Subedi              10 Rush-Henriet              7.73   6 
 41 Jack Donnelly             11 Livonia                   7.75   7 
 41 Lance Warren               9 Mount Morris              7.75   7 
 43 Garret Groff              12 Notre Dame-B              7.76   6 
 43 Andrew Lyon               10 Greece Arcad              7.76   8 
 45 Trevor Allen              11 Livonia                   7.77   7 
 45 Owen Infantino            11 Greece Arcad              7.77   8 
 47 McKyi Taylor              11 Batavia                   7.82   7 
 47 Nicholas Bocach           10 Brockport                 7.82   7 
 49 Aidan Scahill              9 Greece Arcad              7.83   6 
 50 Brennan Delany             9 Hornell                   7.86   7 
 51 Brodie Hatfield            9 York                      7.93   8 
 52 Lathan Lang               10 Batavia                   7.95   7 
 53 Daniel Phommachamh        11 Rush-Henriet              8.09   6 
 54 Jacob Petti               12 Mount Morris              8.11   8 
 55 Austin Parker             10 Bolivar-Rich              8.37   9 
 56 Emanuelle Cotton          11 Hornell                   8.50   9 
 57 Jamie O'Neil              10 Bath-Haverli              9.07   9 
 58 Brian Harris              10 Bath-Haverli             10.89   9 
 
Boys 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Calvin Finger             11 Gates Chili              38.38   1 
  2 Dylan Devine              11 Brockport                38.77   1 
  3 Robbie Hartigan           12 Mount Morris             39.02   3 
  4 Clayvendrey Trinidad      12 Notre Dame-B             39.24   2 
  5 Josiah Thomas              9 Rush-Henriet             39.25   1 
  6 Hamid Conteh              12 Greece Arcad             39.31   1 
  7 Tyler Clay                11 Rush-Henriet             39.44   1 
  8 Willie Walker             12 Rush-Henriet             39.60   1 
  9 Bannon Moore              11 Batavia                  40.44   2 
 10 Tyler McCowan             10 Caledonia-Mu             40.52   1 
 11 Aidan Anderson             9 Batavia                  40.56   2 
 12 Sam Urriza                12 Caledonia-Mu             40.67   2 
 13 Noah Fuller               12 Hornell                  41.18   4 
 14 Ayden Dowd-Devay          12 Batavia                  41.21   1 
 15 Nasir Carr                11 Greece Arcad             41.31   2 
 16 Sean Glynn                12 Brockport                41.39   3 
 17 Dayone Heschke            12 Pembroke                 41.41   5 
 18 Evan Cummings             10 Batavia                  41.67   3 
 19 Luca DiRose               12 Churchville-             41.69   2 
 20 Nazier Jones              11 Gates Chili              41.78   2 
 20 Ethan Miller              10 Brockport                41.78   3 
 22 Alexander Reddick         11 Brockport                42.24   3 
 23 Matthew Beach             12 Batavia                  42.29   4 
 24 Ernest Conde              10 Gates Chili              42.37   4 
 25 Billy Delaney             10 Dansville                42.44   5 
 26 Tate Finger                9 Gates Chili              42.98   5 
 27 Jose Maldonado            10 Gates Chili              43.23   4 
 28 Thien Nguyen              10 Gates Chili              43.37   5 
 29 Noah Pickard               9 Batavia                  43.76   4 
 30 Jack Donnelly             11 Livonia                  44.07   5 
 31 Ifran Armstrong            9 Batavia                  44.31   4 
 32 Jake Smith                11 Livonia                  44.46   5 
 33 Tyler Strollo             10 LeRoy                    45.03   5 
 34 Dominic Grillo             9 Batavia                  45.45   4 
 35 Jacob Petti               12 Mount Morris             46.66   7 
 36 Jonathan Preston          11 York                     46.73   6 
 37 Zach Gieler               11 Perry Centra             46.77   6 
 38 Everett Smith             11 Whitesville              46.83   6 
 39 Ethan Robinson             9 LeRoy                    48.35   7 
 40 David Meidenbauer         10 Warsaw                   49.28   7 
 41 Logan Acor                10 Hornell                  51.50   7 
 42 Brian Harris              10 Bath-Haverli           1:07.49   7 
 
Boys 600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Austin Carrick            12 Notre Dame-B           1:30.28   1 
  2 Robbie Hartigan           12 Mount Morris           1:30.80   1 
  3 Landon Schreib            11 Greece Arcad           1:31.42   1 
  4 Alex Hastings             11 Gates Chili            1:31.45   1 
  5 Nick Camuto               12 Dansville              1:34.01   1 
  6 Kaleb O'Dell              12 Greece Arcad           1:34.09   1 
  7 Thadeus Powell            12 Gates Chili            1:34.10   2 
  8 Tyler Brabant             11 Caledonia-Mu           1:34.94   2 
  9 Daniel Weldeslassie       10 Rush-Henriet           1:35.42   2 
 10 Lincoln Biata              8 Rush-Henriet           1:35.80   2 
 11 Aidan Croft               11 Rush-Henriet           1:36.01   1 
 12 Brendan Battisti          11 Rush-Henriet           1:36.09   1 
 13 Matt Vosburg              12 Avoca                  1:37.22   2 
 14 Chris Stollery            10 Rush-Henriet           1:37.78   2 
 15 Jackson McManus           11 Greece Arcad           1:37.90   3 
 16 Kline Laney               12 York                   1:38.13   3 
 17 Noah Fuller               12 Hornell                1:38.50   2 
 18 Aidan Scott               11 Greece Arcad           1:38.55   3 
 19 Brian Roblee              10 LeRoy                  1:39.32   3 
 20 Jared Pellegrino          11 Gates Chili            1:39.72   3 
 21 Gabriel Treto Guilherme    9 Gates Chili            1:40.96   3 
 22 Nathan Stokes             11 Batavia                1:43.41   3 
 23 Ryley McKnight            11 Genesee Vall           1:44.14   5 
 24 Jose Maldonado            10 Gates Chili            1:45.09   4 
 25 Thien Nguyen              10 Gates Chili            1:49.59   4 
 26 Ernest Conde              10 Gates Chili            1:50.33   4 
 27 Maddox Day                 9 Bolivar-Rich           1:50.54   4 
 28 Zach Gieler               11 Perry Centra           1:50.64   5 
 29 Ethan Bisnett              9 Batavia                1:51.11   4 
 30 Ian Kepple                 9 LeRoy                  1:51.26   4 
 31 Peyton Osterling          11 Churchville-           1:51.60   5 
 32 Hanson Chau               11 Gates Chili            1:52.64   4 
 33 Aidan Anderson            10 Caledonia-Mu           1:53.24   5 
 34 Everett Smith             11 Whitesville            1:53.49   5 
 35 Noah Jenkins              10 Churchville-           1:53.53   4 
 36 Elijah Seliger            10 Pembroke               1:55.87   5 
 37 Jamie O'Neil              10 Bath-Haverli           1:56.40   5 
 38 Jacob Callaro              9 Mount Morris           1:58.87   5 
 39 Daniel Schmoll            12 Dansville              2:07.33   5 
 
Boys 1000 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Zach Hall                 11 Oakfield-Ala           2:45.74   1 
  2 Nick Munger               12 Oakfield-Ala           2:52.45   1 
  3 Alex Rodriguez            12 Dansville              2:55.48   1 
  4 Kameron Kuszlyk           11 Batavia                2:59.00   1 
  5 Austin Gifford            12 Rush-Henriet           2:59.40   1 
  6 Keaton Hobart             11 LeRoy                  3:01.44   1 
  7 Max Tyler                 11 Greece Arcad           3:01.83   1 
  8 Caden Stollery            10 Rush-Henriet           3:04.14   1 
  9 Dustin Cox                 9 Bath-Haverli           3:04.76   1 
 10 Benjamin Gorman            9 Gates Chili            3:05.40   2 
 11 Nathan Sikorski            8 Churchville-           3:06.00   1 
 12 Bennett Hunt              11 Gates Chili            3:09.47   2 
 13 Braydon Brewster           9 Arkport/Cana           3:09.69   2 
 14 Zach Foster               12 Dansville              3:09.98   1 
 15 Grayson Montague           9 Brockport              3:10.76   2 
 16 Ethan Rivers              12 Churchville-           3:12.61   2 
 17 Matt Garis                11 Whitesville            3:23.72   1 
 18 Michael Hathaway          11 Warsaw                 3:24.83   2 
 19 Daniel Sisco              10 Hornell                3:25.85   2 
 20 Kline Laney               12 York                   3:27.37   1 
 21 Logan Pforter              9 Bolivar-Rich           3:29.28   2 
 22 Maddox Day                 9 Bolivar-Rich           3:30.83   2 
 23 Ryan Shirley               9 LeRoy                  3:33.86   2 
 24 David Meidenbauer         10 Warsaw                 3:44.57   2 
 25 Gabe Koehler               9 Bath-Haverli           3:50.61   2 
 26 Ben Frongetta             10 Batavia                4:10.43   2 
 
Boys 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Zach Hall                 11 Oakfield-Ala           4:42.24   1 
  2 Jeremiah Ford             12 Alfred-Almon           4:43.46   1 
  3 Frederick Miller          11 Rush-Henriet           4:49.24   1 
  4 Wyatt Gaus                12 Batavia                4:51.10   1 
  5 Ben Skalny                11 Notre Dame-B           4:58.12   1 
  6 Damien Stein              12 Brockport              5:08.45   1 
  7 Alex Rodriguez            12 Dansville              5:08.95   1 
  8 Joseph LoMonaco           12 Brockport              5:16.18   1 
  9 Aidan Croft               11 Rush-Henriet           5:18.53   1 
 10 Joshua Brink              12 Churchville-           5:18.54   1 
 11 Chad Thomas               10 Dansville              5:21.89   2 
 12 Jared Pellegrino          11 Gates Chili            5:23.36   2 
 13 Benjamin Gorman            9 Gates Chili            5:23.80   2 
 14 Ian Ruhland               11 Churchville-           5:29.08   2 
 15 Daniel Sisco              10 Hornell                5:46.54   2 
 16 Ryley McKnight            11 Genesee Vall           5:52.15   2 
 17 Logan Pforter              9 Bolivar-Rich           5:54.43   2 
 18 Elijah Hopkins            12 Livonia                6:03.94   2 
 19 Elijah Seliger            10 Pembroke               6:12.47   2 
 20 Matthew Smith             10 Batavia                6:26.74   2 
 21 Jacob Callaro              9 Mount Morris           6:32.20   2 
 22 Jose Coyote-Medina        12 Mount Morris           6:32.29   2 
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jeremiah Ford             12 Alfred-Almon          10:26.23  
  2 Jeff Suflita              11 Greece Arcad          10:45.36  
  3 D.J. Mullen               12 York                  10:46.35  
  4 Erik Schwab               10 LeRoy                 10:48.77  
  5 Cody Harloff               9 Batavia               11:00.92  
  6 Ryan Giglia Jr.            8 Churchville-          11:06.87  
  7 Tyler Evans                9 Bath-Haverli          11:11.49  
  8 Jack Bruggman             10 Batavia               11:20.34  
  9 Jacob Taylor               9 Avoca                 11:34.28  
 10 Colin Garham              11 Pavilion              11:37.75  
 
Boys 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Fabian Vazquez             9 Batavia                   9.34   1 
  2 Ayden Dowd-Devay          12 Batavia                   9.48   1 
  3 Daniel Phommachamh        11 Rush-Henriet             10.19   1 
  4 Ifran Armstrong            9 Batavia                  10.38   2 
  5 Chris Gualtieri           12 LeRoy                    10.40   1 
  6 Connor Beagle             12 LeRoy                    10.56   2 
  7 Evan Sherwood             10 LeRoy                    10.68   1 
  8 Demetrius Mitchell        12 Gates Chili              10.70   1 
  8 Brendan Burgess            9 Batavia                  10.70   1 
 10 Zach Foster               12 Dansville                11.26   2 
 11 Chase Perkins             12 Dansville                11.77   2 
 12 Lucas Radley              10 Batavia                  14.47   2 
 
Boys 4x200 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Rush-Henrietta  'A'                                 1:39.41   1 
  2 Brockport  'A'                                      1:44.07   1 
  3 Gates Chili  'A'                                    1:44.22   1 
  4 Brockport  'B'                                      1:47.15   1 
  5 Notre Dame-Batavia  'A'                             1:50.06   2 
  6 LeRoy  'B'                                          1:53.80   2 
  7 LeRoy  'A'                                          1:55.45   2 
  8 York  'A'                                           1:59.16   2 
 -- Batavia  'B'                                             DQ   1  Cut in early
 -- Batavia  'A'                                             DQ   1  Cut in early
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Greece Arcadia  'A'                                 3:50.51  
  2 Batavia  'B'                                        3:50.94  
  3 Batavia  'A'                                        3:55.90  
  4 Rush-Henrietta  'A'                                 3:59.90  
  5 Notre Dame-Batavia  'A'                             4:23.91  
  6 LeRoy  'A'                                          4:34.76  
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Greece Arcadia  'A'                                 9:30.30  
  2 Rush-Henrietta  'A'                                 9:30.34  
  3 Batavia  'B'                                       10:05.89  
  4 LeRoy  'A'                                         10:06.33  
  5 Dansville  'A'                                     10:18.67  
  6 Batavia  'A'                                       10:23.93  
 
Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Calvin Finger             11 Gates Chili            6-03.00  
  2 Zachary Rush              11 Gates Chili            5-10.00  
  3 Hamid Conteh              12 Greece Arcad          J5-06.00  
  4 Howard Nix                10 Greece Arcad          J5-06.00  
  5 Wyatt Gaus                12 Batavia               J5-06.00  
  6 Adam Reifsteck            10 Gates Chili           J5-03.00  
  7 Kyle Kendall              10 Batavia               J5-03.00  
  8 Matt Vosburg              12 Avoca                 J4-09.00  
  8 Billy Delaney             10 Dansville             J4-09.00  
  8 Nick Camuto               12 Dansville             J4-09.00  
 11 Lucas Crater               9 Batavia               J4-09.00  
 12 Tate Finger                9 Gates Chili            4-06.00  
 -- Benjamin Robinson          9 LeRoy                       NH  
 -- Connor Beagle             12 LeRoy                       NH  
 
Boys Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Brennan Hong              11 Gates Chili           14-00.00  
  2 Zach Smith                11 Greece Arcad          12-06.00  
  3 James Schmidt             12 Gates Chili           11-06.00  
  4 Jacob Torcello            12 Batavia               10-06.00  
  5 Nick Munger               12 Oakfield-Ala         J10-00.00  
  6 Andrew Lin                12 Batavia              J10-00.00  
  7 Alex Fischette            11 Rush-Henriet         J10-00.00  
  8 Hanson Chau               11 Gates Chili            9-06.00  
  9 Quinten Betances          11 Batavia                9-00.00  
  9 Liam Johnson              11 Rush-Henriet           9-00.00  
  9 Carlos Ramirez            11 Gates Chili            9-00.00  
 12 Noah Burke                10 Batavia                8-06.00  
 13 Evan Schmidt               9 Gates Chili            8-00.00  
 14 Tyler Umlauf               9 Batavia                7-00.00  
 14 Brennan Delany             9 Hornell                7-00.00  
 14 Cormac Sullivan           10 Brockport              7-00.00  
 14 Evan Sherwood             10 LeRoy                  7-00.00  
 -- Chris Gualtieri           12 LeRoy                       NH  
 -- John Riley                 9 Batavia                     NH  
 
Boys Long Jump
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 James Dodds               12 Greece Arcad          20-10.00   1 
  2 Jarrod Polk               10 Bolivar-Rich          19-09.50   1 
  3 Brennan Hong              11 Gates Chili           19-06.50   1 
  4 Cameron Rynders           11 Greece Arcad          19-05.00   1 
  5 Ryan Morgan               12 Mount Morris          19-01.00   1 
  6 Aidan Anderson             9 Batavia               18-03.75   1 
  7 Colin Dunn                10 Batavia               18-01.00   1 
  8 Joey Geffell              12 Batavia               17-11.25   1 
  9 Adam Reifsteck            10 Gates Chili           17-08.00   1 
  9 D'Andre Hunter            12 Greece Arcad          17-08.00   1 
 11 Andrew Lyon               10 Greece Arcad          17-04.75   2 
 12 Evan Cummings             10 Batavia               17-02.00   2 
 13 Kyle Kendall              10 Batavia               17-00.75   2 
 14 Lincoln Biata              8 Rush-Henriet          16-07.00   1 
 15 Jerry Zhang                9 Brockport             16-04.50   2 
 16 Jordan Ruscher            12 Rush-Henriet          16-02.25   2 
 17 Kaiel Robinson            11 LeRoy                 16-02.00   2 
 18 Jesse Bacon               12 Mount Morris          15-11.00   2 
 19 Lance Warren               9 Mount Morris          15-03.00   2 
 20 Sawyer Barron             11 Dansville             14-03.75   2 
 21 Daniel McCart             10 Mount Morris          13-08.75   2 
 22 Logan Acor                10 Hornell               12-02.00   2 
 -- Connor McGee               9 LeRoy                     FOUL   2 
 -- Stephen Wilcox            10 Gates Chili               FOUL   1 
 
Boys Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 D'Andre Hunter            12 Greece Arcad          42-02.75  
  2 Cameron Rynders           11 Greece Arcad          41-04.75  
  3 Ryan Morgan               12 Mount Morris          40-06.00  
  4 Stephen Wilcox            10 Gates Chili           39-04.75  
  5 Jerry Zhang                9 Brockport             34-11.00  
  6 Demetrius Mitchell        12 Gates Chili           34-07.00  
  7 Lucas Crater               9 Batavia               34-00.25  
  8 Chase Perkins             12 Dansville             28-03.00  
 -- Dayone Heschke            12 Pembroke                  FOUL  
 
Boys Shot Put
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Dylan Rykert              12 Oakfield-Ala          41-09.00   1 
  2 Jacob Short               12 Churchville-          40-01.25   1 
  3 Lloyd Kinnicutt           10 Bolivar-Rich          39-01.25   1 
  4 Austyn Fernandez          10 Batavia               38-10.75   1 
  5 Matthew Beach             12 Batavia               38-05.50   1 
  6 Simean Sinclair           12 Gates Chili           37-08.75   1 
  7 Peyton Martin             12 Mount Morris          37-05.75   1 
  8 Abel Hammer               10 Batavia               37-02.75   1 
  9 Joshua Denton             12 Rush-Henriet          36-00.50   2 
 10 Brandon Jobes             12 Gates Chili           35-11.25   2 
 11 Levi Bluhm                12 Batavia               34-10.50   1 
 12 Daniel Saeva              10 Batavia               34-05.00   1 
 13 Gervacio Maldonado        11 Arkport/Cana          34-04.50   3 
 14 Jacob Long                11 Batavia               33-10.25   1 
 15 Devin Donnelly            12 York                  33-08.75   2 
 16 Nathaniel Ribis           12 Greece Arcad          33-06.00   1 
 17 Joseph Bonczyk            12 Brockport             32-05.00   2 
 18 Luke Rider                11 LeRoy                 31-05.00   2 
 19 Austin Parker             10 Bolivar-Rich          30-10.75   2 
 20 McKyi Taylor              11 Batavia               30-06.00   2 
 21 Trevor Offhaus            11 Warsaw                29-06.75   3 
 22 Sam Zerillo               12 Notre Dame-B          29-05.50   2 
 23 Dan Richards              12 Livonia               28-10.00   2 
 23 Preston Bell              10 Dansville             28-10.00   3 
 25 Tyrek Jones               10 Bath-Haverli          28-09.50   3 
 26 Trevor Allen              11 Livonia               28-09.25   3 
 27 Owen Thompson             12 Dansville             27-08.00   3 
 28 Calogero Scott             9 Mount Morris          27-07.25   3 
 29 Robert Green              12 LeRoy                 27-06.50   3 
 30 Dae-Sean Mathis           12 Gates Chili           27-02.25   3 
 31 Elijah White              12 Gates Chili           26-09.75   3 
 32 Ben Hannah                12 Churchville-          26-01.75   3 
 33 Darien Champlin           10 Bolivar-Rich          25-08.25   3 
 
Boys Weight Throw
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 James Tumia               12 Greece Arcad          50-07.25   1 
  2 Nathaniel Ribis           12 Greece Arcad          47-04.50   1 
  3 Lloyd Kinnicutt           10 Bolivar-Rich          43-07.50   1 
  4 Levi Bluhm                12 Batavia               42-10.50   1 
  5 Austyn Fernandez          10 Batavia               42-06.25   1 
  6 Brandon Warren            12 Batavia               42-04.25   1 
  7 Abel Hammer               10 Batavia               41-11.50   1 
  8 Jacob Long                11 Batavia               40-03.75   1 
  9 Daniel Saeva              10 Batavia               39-10.50   2 
 10 Luke Geiger               10 Batavia               39-00.50   2 
 11 Joshua Denton             12 Rush-Henriet          38-09.25   1 
 12 Dylan Rykert              12 Oakfield-Ala          38-03.75   1 
 13 Jonah Luplow              11 Batavia               36-11.50   3 
 14 Dae-Sean Mathis           12 Gates Chili           36-01.25   2 
 15 Robert Green              12 LeRoy                 33-08.00   2 
 16 Calogero Scott             9 Mount Morris          32-02.50   3 
 17 Trevor Offhaus            11 Warsaw                31-01.00   2 
 18 Nicholas Ceci             12 Rush-Henriet          30-08.25   3 
 19 John Schreiner            11 Notre Dame-B          30-07.50   3 
 20 Darien Champlin           10 Bolivar-Rich          29-01.50   3 
 21 Tyrek Jones               10 Bath-Haverli          27-07.50   3 
 22 Peyton Martin             12 Mount Morris          27-02.50   3 
 23 Luke Rider                11 LeRoy                 26-11.75   3 
 24 Simean Sinclair           12 Gates Chili           25-09.00   2 
 25 Andrew Carlson            10 Batavia               25-08.00   2 
 26 Owen Thompson             12 Dansville             24-06.50   3 
 27 Cody Ziefel               10 Dansville             24-06.00   3 
 28 Sam Zerillo               12 Notre Dame-B          23-09.25   3 
 29 Dan Richards              12 Livonia               23-08.00   3 
 30 Joseph Bonczyk            12 Brockport             22-09.75   2 
 -- Brandon Jobes             12 Gates Chili               FOUL   2