Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/26/2020 01:18 PM
                 Trent Jackson/Cedric Walker Invit - 1/25/2020                 
                            RIT- Gordon Fieldhouse                             
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Jaelyn Davis              12 Rush-Henriet              7.16q  7 
  2 Kahniya James             11 Lockport                  7.28q  8 
  3 Leah Pasqualetti          12 Orchard Park              7.32q  6 
  4 Ekemini Udofa              8 Greece Odyss              7.40q  1 
  5 Jericha Petrella          12 Dunkirk                   7.44q  1 
  6 T'Aliyah Perkins          10 Greece Arcad              7.48q  4 
  7 Emily Sugar               10 Spencerport               7.50q  2  7.491
  8 Melody Harloff             9 Victor Centr              7.50q  3  7.492
  9 Oo'Marie Diggs            12 Aquinas Inst              7.52   2  7.514
 10 Leilani Whyte             11 Churchville-              7.52   4  7.518
 11 Sam Erdle                 10 Pittsford Me              7.53   5  7.527
 12 A'Zhyia Clemons            9 Penfield                  7.53   3  7.528
 13 Chloe Henton              11 Aquinas Inst              7.62   8 
 14 Sara Puskar               12 Orchard Park              7.64   8 
 15 Crystal Siriphanthong     12 Churchville-              7.65   3 
 16 Jaylen Rhone              11 Northstar Ch              7.66   7 
 17 Sacred Howland            12 Brockport                 7.71   5 
 18 Nyrelle Simpson           10 Tapestry Cha              7.72   6 
 19 Jaclyn Crane              11 Rush-Henriet              7.73   2  7.728
 19 Maddie Lapenta            11 Lancaster                 7.73   5  7.728
 21 Hope Abramowski           11 West Seneca               7.74   7 
 22 Elizabeth Sagan           11 Brockport                 7.76   1  7.751
 23 Andrea Hurtado-Trejo      10 Williamson C              7.76   5  7.752
 24 Corintia Griffith          8 Webster Schr              7.76   3  7.758
 25 Ava Pezzimenti            11 Webster Thom              7.78   8 
 26 Jade Salmon               10 Gates Chili               7.79   1 
 27 Angel Marshall            12 Tapestry Cha              7.80   3 
 28 Julianna Klimow           12 Webster Thom              7.81   8 
 29 Nyachap Tuach             10 Spencerport               7.82   1  7.813
 30 Lia Soares                12 Bethlehem Ce              7.82   6  7.816
 31 Mercedes Marshall          9 Hilton                    7.82   4  7.818
 32 Camella Douglas            9 Bethlehem Ce              7.83   7 
 33 Dinya Hughes              12 Canandaigua               7.84   6 
 34 Skyler Klimow             10 Webster Thom              7.86   6 
 35 Brianna Grazen            12 Lancaster                 7.87   7 
 36 Kamaria Shepard           12 Brighton                  7.88   5 
 37 Chalise Brundige          12 Cardinal Oha              7.89   1  7.886
 38 Giovanna Calamunci        12 Jamestown                 7.89   2  7.889
 39 Allahya Johnson           12 Franklin                  7.91   5 
 40 Marykate Rudnicki          8 Fairport                  7.92   2 
 41 Kyra Austen               12 Avon Central              7.93   8 
 42 Carolena Walker           10 World of Inq              7.95   7 
 43 Emma Robbins              11 Newark                    7.98   2  7.975
 44 Amanda Simpson            10 Notre Dame -              7.98   6  7.977
 45 Riley Dils                12 Pittsford Su              8.00   4 
 46 Amaya Collins-Whyte       12 Greece Olymp              8.04   3 
 47 Brooklyn Lawrence         11 Cheektowaga               8.11   7 
 48 Kelly Mickey              12 Elba                      8.12   4 
 49 Tai'Jinae Gray             9 East Rochest              8.14   3 
 50 Kylie Waeghe              10 Palmyra-Mace              8.20   8 
 51 Autumn Cole               11 North Rose-W              8.22   6 
 52 Aryanna Dugan             11 Mynderse Aca              8.23   1 
 53 Liannette LaSanta         11 Kenmore East              8.25   2 
 54 Camryn Buck               12 Batavia                   8.30   4 
 55 Cassandra Howard           9 Corning                   8.33   3 
 56 Meghan Jones              10 Kenmore West              8.51   2 
 57 Jennifer Jerzewski        12 Williamsvill              8.63   1 
 58 Bailee Kreher             11 Depew                     8.79   4 
 59 Markessa Drake             9 Wellsville                8.92   5 
 60 Alexis Herman             10 Warsaw                    9.32   6 
 
Girls 55 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Kahniya James             11 Lockport                  7.10   10   
  2 Leah Pasqualetti          12 Orchard Park              7.30    8   
  3 Melody Harloff             9 Victor Centr              7.35    6   
  4 Jaelyn Davis              12 Rush-Henriet              7.43    5   
  5 Emily Sugar               10 Spencerport               7.44    4    7.432
  6 Jericha Petrella          12 Dunkirk                   7.44    3    7.440
  7 T'Aliyah Perkins          10 Greece Arcad              7.45    2   
  8 Ekemini Udofa              8 Greece Odyss              7.48    1   
 
Girls 300 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gwyneth Goldowski         11 Frontier                 40.39  11  10   
  2 Aniya McGhie              10 Rush-Henriet             41.47  11   8   
  3 Ay'rianna Moore            8 Penfield                 42.06  11   6   
  4 Charlotte Nevins          12 Corning                  42.15  10   5   
  5 Jericha Petrella          12 Dunkirk                  42.65  11   4   
  6 Emily Sugar               10 Spencerport              43.14  11   3   
  7 Chloe Henton              11 Aquinas Inst             43.16  10   2   
  8 Zoe Romanowski            12 Brighton                 43.25  10   1   
  9 Alliyah Allen             11 Rush-Henriet             43.38   8 
 10 Elizabeth Sagan           11 Brockport                43.39   7 
 11 Crystal Siriphanthong     12 Churchville-             43.44   9 
 12 Kylie Procknal            11 Dunkirk                  43.49  10 
 13 Emma Robbins              11 Newark                   43.72  10 
 14 Lilyan Humphrey           10 Bethlehem Ce             43.79   9 
 15 Alison Getz               12 Penfield                 43.80  10 
 16 Gabriella Zapasnik        10 Penfield                 44.05   8 
 17 Amber Daley               12 Rush-Henriet             44.30   9 
 18 Maddie Lapenta            11 Lancaster                44.48   9 
 19 Tasha Robertson           11 Gates Chili              44.60   7 
 20 Madison Fox               12 Kenmore East             44.75   5 
 21 Sophia Chelini            12 Wayne Centra             44.79   6 
 22 Amanda Mott                9 Victor Centr             44.82   7 
 23 Jada Mahfoud              11 Kenmore West             44.96   7 
 24 Corintia Griffith          8 Webster Schr             45.10   8 
 25 Oo'Marie Diggs            12 Aquinas Inst             45.14   9 
 26 Maddie Blake              11 Williamsvill             45.17   6 
 27 Janiah Stringer            9 Gates Chili              45.20   8 
 28 Leilani Whyte             11 Churchville-             45.50   6 
 29 Shelby Monroe             12 Northstar Ch             45.59   7 
 30 Kiarra Hollis             11 Gates Chili              45.93   9 
 31 Brooklyn Lawrence         11 Cheektowaga              46.04   6 
 32 Sara Berry                12 Pittsford Me             46.47   4 
 33 Noelia Ventura            10 Batavia                  46.57   4 
 34 Sydney Alloco             12 Hilton                   46.62   5 
 35 Kyra Austen               12 Avon Central             46.86   4 
 36 Brenda Le                 11 Greece Olymp             47.13   2 
 37 Elaina Flaitz              9 Hornell                  47.51   5 
 38 Riley Dils                12 Pittsford Su             47.57   7 
 39 Kelly Mickey              12 Elba                     47.75   3 
 40 Molly Haus                 9 Canandaigua              47.94   2 
 41 Morgan Langdon            10 Warsaw                   48.02   4 
 42 Sophia Barclay             9 Palmyra-Mace             48.43   2 
 43 Andrea Hurtado-Trejo      10 Williamson C             48.71   6 
 44 Aislinn Hamilton           9 Whitesville              48.88   3 
 45 Shae McConnell            12 Mynderse Aca             48.99   2 
 46 Janaiya Burnett           12 Greece Odyss             49.26   2 
 47 Sarah Pawig               12 Holland Csd              49.65   1 
 48 Chalise Brundige          12 Cardinal Oha             49.80   5 
 49 Jillian Ambler             9 Fairport                 50.34   3 
 50 Allahya Johnson           12 Franklin                 50.51   3 
 51 Bailee Kreher             11 Depew                    52.44   1 
 52 Jennifer Dickens           8 Wellsville               52.81   1 
 
Girls 600 Meter Run in lanes
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Aubrey Runkle             11 Wayne Centra           1:36.68   8  10   
  2 Jericha Petrella          12 Dunkirk                1:37.50   8   8   
  3 Emma Flaitz               12 Hornell                1:39.46   8   6   
  4 shelby boise               9 Webster Schr           1:41.47   8   5   
  5 Isabelle Colosimo          8 Rush-Henriet           1:41.97   8   4   
  6 Kate Scibelli             10 Canandaigua            1:42.97   7   3   
  7 Elora Ferrie              11 Corning                1:45.38   7   2   
  8 Celia Cocca               11 Holland Csd            1:46.00   8   1   
  9 Paige Lind                12 Victor Centr           1:46.64   7 
 10 Shannon Sullivan          10 Sweet Home             1:47.44   7 
 11 Emma Diefendorf           11 Brighton               1:47.55   6 
 12 Maura Devlin              10 Notre Dame -           1:48.82   6 
 13 Leigha Gould              12 Webster Schr           1:49.03   7 
 14 Molly Chiarella           12 Niagara Fall           1:49.26   6 
 15 Allison Cline             12 Frontier               1:49.89   6 
 16 Fanny Venegas             11 Elba                   1:49.91   6 
 17 Sienna Carlenius          10 Greece Olymp           1:50.52   3 
 18 Shelby Monroe             12 Northstar Ch           1:50.54   5 
 19 Amelia Fargnoli           10 Spencerport            1:51.02   5 
 20 Emilie Weinbeck           12 Brockport              1:51.20   6 
 21 Hannah Aufderheide         9 Fairport               1:52.09   4 
 22 Shiana Susa               10 Gates Chili            1:52.18   4 
 23 Kati Gamache              11 Webster Thom           1:52.39   4 
 24 Tiffany Nguyen             9 Cheektowaga            1:53.15   3 
 25 Maddy Mason               12 Hilton                 1:53.39   5 
 26 Mikayla Sabel              9 Penfield               1:53.53   4 
 27 Sophie Majewski           12 Wellsville             1:54.01   3 
 28 Macie Janto               12 Palmyra-Mace           1:54.24   2 
 29 Katie Strobel             12 Lockport               1:55.10   3 
 30 Jamie Ricotta             11 Kenmore East           1:55.33   4 
 31 Hannah Weston             11 Mynderse Aca           1:56.19   3 
 32 Devon Laszewski           11 Williamsvill           1:56.73   5 
 33 Juliana Labruna           12 Depew                  1:57.02   2 
 34 Angie Mozrall             10 Pittsford Su           1:57.31   4 
 35 Lucy Zhang                11 North Rose-W           1:59.48   2 
 36 Abriana Nappa             11 West Seneca            1:59.56   2 
 37 Fairis Freeman            12 World of Inq           1:59.76   1 
 38 Campbell Dickinson         8 Kenmore West           2:00.48   2 
 39 Allahya Johnson           12 Franklin               2:01.76   1 
 40 Dyllan Amato              11 Greece Arcad           2:02.83   5 
 41 Melanie Quinones           9 Batavia                2:04.23   3 
 42 Aislinn Hamilton           9 Whitesville            2:04.93   1 
 
Girls 1000 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alyssa Walker             12 Notre Dame -           3:06.71   3  10   
  2 Julianna Flick            11 Dunkirk                3:08.45   3   8   
  3 Jamie Gudyka              12 Webster Schr           3:12.56   3   6   
  4 Marin Bogulski            12 Orchard Park           3:14.41   3   5   
  5 Riley Morrell             11 Pittsford Me           3:16.26   3   4   
  6 Elena Ziskind             12 Webster Thom           3:16.71   3   3   
  7 Lila Munger               10 Brighton               3:17.43   2   2   
  8 Maia Dawson               12 Bethlehem Ce           3:17.81   3   1   
  9 Anessa Pigula             11 Victor Centr           3:18.24   2 
 10 Maggie McLaughlin         12 Holland Csd            3:18.80   3 
 11 Molly O'Neill             12 Canandaigua            3:20.64   2 
 12 Piper Young                9 Notre Dame -           3:20.70   3 
 13 Devon Laszewski           11 Williamsvill           3:20.99   2 
 14 Alex Ventresca            11 Rush-Henriet           3:22.52   3 
 15 Sydney Konieczny           9 Batavia                3:23.08   2 
 16 Joli Kellman               9 Penfield               3:23.40   1 
 17 Katie Grossman            11 Bethlehem Ce           3:24.13   2 
 18 Julia Hluck               10 Corning                3:25.10   2 
 19 Kirstin Graham            10 Bethlehem Ce           3:25.30   2 
 20 Margaux Eller             12 Mynderse Aca           3:29.72   1 
 21 Libby Powers              12 Avon Central           3:29.83   1 
 22 Melissa Pauly             12 Hilton                 3:30.03   1 
 23 Hannah Johansen           11 Fairport               3:30.20   2 
 24 Elisabeth Root            11 Randolph               3:33.04   1 
 25 Kayla Storie              11 Churchville-           3:33.34   2 
 26 Megan Smith                9 Brockport              3:38.16   1 
 27 Jocelyn Tracy              9 Cheektowaga            3:38.17   1 
 28 Olivia Gilbert            12 Wayne Centra           3:39.23   1 
 29 Sarah Mehani              12 Sweet Home             3:40.72   1 
 30 Juliet Ochs                8 Kenmore West           3:50.48   1 
 31 Lauren Reinhart           11 Kenmore East           4:01.80   1 
 32 Isabella Miles            11 Depew                  4:22.06   1 
 33 Kaylyn Gushue             12 Greece Olymp           4:36.94   1 
 
Girls 1500 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Eilee Ossont              10 Brighton               4:52.96   2  10   
  2 Rylee Davis                9 Bethlehem Ce           4:56.81   2   8   
  3 McKenna Arguien           10 Churchville-           4:58.17   2   6   
  4 Ilsa Kloiber              11 Victor Centr           5:07.88   2   5   
  5 Alicia Lawson             11 Corning                5:08.05   2   4   
  6 Maddie Pearson            11 Brighton               5:09.19   2   3   
  7 Maria Ferris              11 Brockport              5:09.83   2   2   
  8 Rachel Hodge              12 Bethlehem Ce           5:10.49   2   1   
  9 Giana Gramse              10 Hilton                 5:10.53   2 
 10 Sierra Doody              10 Webster Schr           5:13.71   2 
 11 Maya Lasker               11 Lancaster              5:15.33   2 
 12 Emily McGough             11 Frontier               5:15.88   2 
 13 Norah Czajka              11 Penfield               5:16.07   1 
 14 Geneva Green              11 Holland Csd            5:16.49   2 
 15 Gillian Mason             10 Corning                5:18.07   2 
 16 Olivia Ippolito           11 Orchard Park           5:23.42   1 
 17 Georgia Ross              10 Brighton               5:24.43   2 
 18 Sophia Palumbo            10 Pittsford Me           5:25.26   1 
 19 Makaylah Higgins           9 Warsaw                 5:26.98   1 
 20 Madison Serapilio         11 Rush-Henriet           5:28.32   2 
 21 Elizabeth Fish            11 Fairport               5:28.82   1 
 22 Lauren Case               10 Palmyra-Mace           5:34.34   1 
 23 Elisabeth Root            11 Randolph               5:39.48   1 
 24 Lia Kowalski              12 Webster Thom           5:40.51   1 
 25 Jessica Carter            12 Sweet Home             5:41.52   1 
 26 Autumn Cole               11 North Rose-W           5:43.63   1 
 27 Makayla Andolora          10 Batavia                5:44.69   1 
 28 Sophia McCabe             10 Spencerport            5:44.95   1 
 29 Jade Rinaldo              12 Cheektowaga            6:03.87   1 
 30 Courtney Birch            11 Depew                  6:22.34   1 
 31 Hannah Mahoney            11 Williamsvill           6:33.16   1 
 32 Skylynn Coy               12 Wellsville             7:02.50   1 
 
Girls 3000 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Megan McLaughlin          10 Holland Csd           10:28.09   2  10   
  2 Claire Mason              12 Corning               10:30.11   2   8   
  3 Eilee Ossont              10 Brighton              10:32.75   2   6   
  4 Karis Ertel               12 Holland Csd           10:37.52   2   5   
  5 Candace Tytler            10 Irondequoit           10:49.57   2   4   
  6 Maddie Pearson            11 Brighton              10:54.10   2   3   
  7 Faithe Ketchum            10 Corning               10:58.70   2   2   
  8 Geneva Green              11 Holland Csd           11:03.84   2   1   
  9 Jordyn Canali              9 Canandaigua           11:04.93   2 
 10 Lydia Keys                11 Corning               11:11.59   2 
 11 Georgia Ross              10 Brighton              11:22.65   2 
 12 Hannah Wierer              9 Orchard Park          11:28.15   2 
 13 Emma Cain                 11 Lockport              11:32.80   2 
 14 Zoe Lucyshyn              12 Churchville-          11:33.43   2 
 15 Kyra Pellegrino            9 Gates Chili           11:37.36   2 
 16 Ava Magyar                 8 Rush-Henriet          11:37.85   1 
 17 Paige Van Epps             9 Greece Odyss          11:46.89   1 
 18 Alison Reigle             12 Hilton                11:48.51   1 
 19 Annie Bolke                9 Bethlehem Ce          11:53.75   1 
 20 Hanna Fields               9 Victor Centr          11:58.00   2 
 21 Ally Battaglia            11 Spencerport           11:59.85   1 
 22 Mary Kate Fish             9 Fairport              12:08.91   1 
 23 Alexandra Cowley          11 Notre Dame -          12:14.06   2 
 24 Brooke Scott               9 Batavia               12:21.16   1 
 25 Madeline Ugine            11 Webster Schr          12:26.28   1 
 26 Summer Kier               12 East Rochest          12:43.94   1 
 27 Riana Heffron              9 Pittsford Me          13:04.00   1 
 28 Lindsey Hays              12 Penfield              13:04.22   1 
 29 Aaliyah Adams             12 Mynderse Aca          13:15.38   1 
 30 Julia Weinschreider        8 Williamson C          13:15.75   1 
 31 Caitlyn Pitzruzella       12 Sweet Home            13:46.11   1 
 32 Claudia Smistek           12 Lancaster             13:51.48   1 
 33 Maya Waller               11 World of Inq          13:55.60   1 
 34 Paige Denman              11 Kenmore East          13:56.81   1 
 35 Isabella Miles            11 Depew                 14:22.35   1 
 
Girls 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Anaya Dees                12 Hilton                    8.50q  5 
  2 Giovanna Calamunci        12 Jamestown                 9.00q  3 
  3 Grace Kitterman           12 Victor Centr              9.15q  1 
  4 Kiarra Hollis             11 Gates Chili               9.38q  4 
  5 Genevieve Arnold          12 Orchard Park              9.42q  2 
  6 Tasha Robertson           11 Gates Chili               9.44q  4 
  7 Arianna Brown             12 Batavia                   9.45q  1 
  8 Sarah Chan                11 Williamsvill              9.48q  4 
  9 Alexis Rodriguez          10 Williamson C              9.51   5 
 10 Rachel Mahoney            12 Mynderse Aca              9.52   3 
 11 Sydney Taylor             11 Brockport                 9.56   1 
 12 Grace Miller              12 Warsaw                    9.72   5 
 13 Erika Lawson              11 Webster Schr              9.78   3 
 14 Lauren Gerow              10 Corning                  10.01   5 
 15 Zsayla Simlin             11 Rush-Henriet             10.11   5 
 16 Maya Castro               11 Lancaster                10.18   1 
 17 Stephanie Seyfang         12 Kenmore West             10.23   4 
 18 Megan McMichael           11 Greece Odyss             10.40   5 
 19 Natalie Rulhmann          11 Cheektowaga              10.50   2 
 20 Kaelin Shepard            12 Rush-Henriet             10.53   2 
 21 Emily Hereth              12 Holland Csd              10.59   1 
 22 Shamonnie Lee             12 Pittsford Me             10.66   3 
 23 Madeline Tompkins         12 North Rose-W             10.84   4 
 24 Makayla Rubio              9 Spencerport              10.89   5 
 25 Sophia Barclay             9 Palmyra-Mace             10.91   3 
 26 Elizabeth McCarthy        11 East Rochest             11.47   1 
 27 Alayna Streeter           10 Byron-Bergen             15.39   2 
 -- Sophia Konstantinou       11 Williamson C                FS   1 
 -- Emma Robbins              11 Newark                     DNF   2 
 
Girls 55 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Anaya Dees                12 Hilton                    8.32   10   
  2 Kiarra Hollis             11 Gates Chili               8.80    8   
  3 Giovanna Calamunci        12 Jamestown                 8.94    6   
  4 Grace Kitterman           12 Victor Centr              9.01    5   
  5 Genevieve Arnold          12 Orchard Park              9.25    4   
  6 Arianna Brown             12 Batavia                   9.31    3   
  7 Tasha Robertson           11 Gates Chili               9.37    2   
  8 Sarah Chan                11 Williamsvill              9.38    1   
 
Girls 4x200 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rush-Henrietta                                      1:45.90   6  10   
  2 Aquinas Institute                                   1:49.73   6   8   
  3 Gates Chili                                         1:50.94   6   6   
  4 Webster Schroeder                                   1:51.32   6   5   
  5 Lockport                                            1:52.24   5   4   
  6 Lancaster                                           1:52.55   6   3   
  7 Webster Thomas                                      1:52.70   5   2   
  8 Spencerport                                         1:55.07   4   1   
  9 Pittsford Mendon                                    1:55.52   5 
 10 Greece Odyssey                                      1:55.56   4 
 11 Batavia                                             1:56.33   5 
 12 Williamson Central                                  1:56.38   4 
 13 Williamsville North                                 1:57.80   3 
 14 Dunkirk                                             1:58.23   3 
 15 Kenmore East                                        1:59.11   4 
 16 Canandaigua                                         1:59.40   4 
 17 West Seneca East                                    1:59.78   4 
 18 Hilton                                              1:59.90   5 
 19 Bethlehem Central                                   2:00.11   5 
 20 Notre Dame - Elmira                                 2:00.34   2 
 21 Greece Olympia                                      2:00.92   3 
 22 Mynderse Academy                                    2:01.40   2 
 23 North Rose-Wolcott                                  2:01.81   2 
 24 Corning                                             2:02.69   3 
 25 Orchard Park                                        2:03.09   1 
 26 Cheektowaga Central                                 2:04.26   3 
 27 Wellsville                                          2:05.54   1 
 28 Kenmore West                                        2:07.16   1 
 29 Depew                                               2:07.19   1 
 -- Penfield                                                 DQ   6  Out of zone
 
Girls 4x400 Meter Relay 2-turn
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rush-Henrietta                                      4:12.75   4  10   
  2 Wayne Central                                       4:15.80   4   8   
  3 Victor Central                                      4:17.71   4   6   
  4 Penfield                                            4:20.07   4   5   
  5 Brighton                                            4:21.55   3   4   
  6 Bethlehem Central                                   4:22.47   4   3   
  7 Webster Schroeder                                   4:25.21   3   2   
  8 Spencerport                                         4:25.61   3   1   
  9 Dunkirk                                             4:25.67   3 
 10 Hilton                                              4:31.37   2 
 11 Pittsford Mendon                                    4:33.97   3 
 12 Palmyra-Macedon                                     4:38.62   3 
 13 Batavia                                             4:39.50   2 
 14 Pittsford Sutherland                                4:42.26   2 
 15 Kenmore West                                        4:43.86   1 
 16 East Rochester                                      4:45.39   1 
 17 Lockport                                            4:47.30   2 
 18 Cheektowaga Central                                 4:55.77   1 
 19 West Seneca East                                    4:59.60   2 
 20 Williamson Central                                  5:08.59   1 
 21 Lancaster                                           5:17.01   1 
 -- Corning                                                  DQ   2  Cut in early
 
Girls 4x800 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Holland Csd                                         9:56.39   2  10   
  2 Fairport                                            9:59.35   2   8   
  3 Corning                                            10:01.37   2   6   
  4 Victor Central                                     10:23.83   2   5   
  5 Webster Schroeder                                  10:30.54   2   4   
  6 Rush-Henrietta                                     10:35.31   2   3   
  7 Webster Thomas                                     10:42.99   2   2   
  8 Sweet Home                                         11:04.16   1   1   
  9 Palmyra-Macedon                                    11:04.41   2 
 10 Batavia                                            11:15.20   1 
 11 Cheektowaga Central                                11:26.94   1 
 12 Hilton                                             11:37.17   1 
 13 Penfield                                           12:09.13   1 
 14 Williamson Central                                 12:48.64   1 
 -- Spencerport                                              DQ   1  interference
 
Girls Distance Medley 12-4-8-16
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Palmyra-Macedon                                    13:27.41   2  10   
  2 Brighton                                           13:31.83   2   8   
  3 Pittsford Sutherland                               13:37.21   2   6   
  4 West Seneca East                                   13:45.16   2   5   
  5 Hornell                                            13:45.48   1   4   
  6 Canandaigua                                        13:51.24   2   3   
  7 Pittsford Mendon                                   13:55.04   2   2   
  8 Penfield                                           14:04.48   2   1   
  9 Corning                                            14:12.38   2 
 10 Lancaster                                          14:13.87   1 
 11 Hilton                                             14:13.90   1 
 12 Brockport                                          14:15.72   1 
 13 Orchard Park                                       14:16.55   2 
 14 Rush-Henrietta                                     14:44.26   1 
 15 Mynderse Academy                                   15:02.95   1 
 16 Spencerport                                        16:03.87   1 
 17 Dunkirk                                            16:04.82   1 
 18 Williamson Central                                 18:03.12   1 
 
Girls High Jump 3-11 start
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Angela Carter             10 Sweet Home            J5-02.00   10   
  2 Lauren Case               10 Palmyra-Mace          J5-02.00    8   
  3 Lilly Wellman             12 Bishop Kearn          J5-00.00    6   
  4 Lela Spronz               11 Webster Schr          J5-00.00    5   
  5 Cara Elledge              10 Penfield              J5-00.00    4   
  6 Ekemini Udofa              8 Greece Odyss          J5-00.00    3   
  7 Arianna Brown             12 Batavia               J4-10.00    1.50
  7 Emma Newman               11 Kenmore East          J4-10.00    1.50
  9 Bella DeFeo               12 North Rose-W          J4-10.00  
 10 Zachaiah Singletary       11 East Rochest          J4-10.00  
 11 Sophia Sushko             10 Spencerport           J4-10.00  
 11 Juliet Affronti           10 Pittsford Me          J4-10.00  
 13 Angelina Natale           10 Hilton                 4-08.00  
 13 Maija Young               10 Brockport              4-08.00  
 13 Kassidy Burrows           12 Victor Centr           4-08.00  
 13 Kayrah Brown              10 Cheektowaga            4-08.00  
 13 Grace Boesel              11 Palmyra-Mace           4-08.00  
 13 Catherine Davignon        12 Brockport              4-08.00  
 13 Sydney Taylor             11 Brockport              4-08.00  
 20 Cal Feger                 11 Victor Centr           4-05.00  
 20 Giovanna Ebel             10 Rush-Henriet           4-05.00  
 20 Allison Freeman           10 Rush-Henriet           4-05.00  
 20 Anja Field                12 Pittsford Su           4-05.00  
 20 Ariana Edlou              12 Pittsford Su           4-05.00  
 20 Nicole Reichert           11 Cheektowaga            4-05.00  
 20 Elaina Flaitz              9 Hornell                4-05.00  
 20 Emma Sutton                9 Corning                4-05.00  
 20 Courtney Curley           12 Churchville-           4-05.00  
 20 Nevaeh Betts              12 Depew                  4-05.00  
 20 Jade Salmon               10 Gates Chili            4-05.00  
 20 Megan Johnson             11 Wayne Centra           4-05.00  
 20 Claire Consadine          11 Williamson C           4-05.00  
 20 Jenna Roelle              12 North Rose-W           4-05.00  
 20 Alana Lucey                8 Fairport               4-05.00  
 20 Addison Glozer            11 Spencerport            4-05.00  
 36 Lauren Reimer              9 Batavia                4-02.00  
 36 Sophia Barclay             9 Palmyra-Mace           4-02.00  
 36 Rose Al Qaisi             11 Rush-Henriet           4-02.00  
 39 Meghan Black               9 Brighton               3-11.00  
 39 Shamonnie Lee             12 Pittsford Me           3-11.00  
 39 Megan McMichael           11 Greece Odyss           3-11.00  
 -- Gavin Konieczny           10 Batavia                     NH  
 
Girls Pole Vault 6-0 start
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Leah Pasqualetti          12 Orchard Park          14-00.00   10   
  2 Laura Reigle              10 Hilton                11-06.00    8   
  3 Eve Giancarlo             11 Sweet Home            10-06.00    6   
  4 Mya Henry                 11 Hilton                 9-06.00    5   
  5 Cara Pellechia            10 Hilton                J9-00.00    4   
  6 Gavin Konieczny           10 Batavia               J9-00.00    3   
  7 Halle Silva                9 Brighton              J9-00.00    2   
  8 Regan Whitaker            11 Pittsford Me          J9-00.00    1   
  9 Gianna Battista           10 Webster Schr           8-06.00  
  9 Katelyn Burger            12 Palmyra-Mace           8-06.00  
  9 Rebecca Bready            10 Gates Chili            8-06.00  
 12 Erin Block                11 Penfield               8-00.00  
 12 Talia Senall              11 Penfield               8-00.00  
 14 Emily Frech               11 Greece Arcad           7-06.00  
 14 Sabrina Lee               12 Kenmore West           7-06.00  
 14 Emma Romanick             11 Dunkirk                7-06.00  
 14 Faye Domroes              11 Penfield               7-06.00  
 18 Chloe Garey               11 Williamsvill           6-09.00  
 18 Jenna Draves              11 Lancaster              6-09.00  
 20 Emma Fitch                11 Lockport               6-00.00  
 20 Olivia Mott               12 Greece Odyss           6-00.00  
 20 Ava Hughes                10 Spencerport            6-00.00  
 -- Alexis Rodriguez          10 Williamson C                NH  
 -- Olivia Grinnell           10 Corning                     NH  
 
Girls Long Jump 3 attempts
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Anaya Dees                12 Hilton                18-04.50   3  10   
  2 Emily Tait                12 Attica                18-00.00   3   8   
  3 Nia Williams-Matthews     12 Aquinas Inst          17-10.00   3   6   
  4 Sara Puskar               12 Orchard Park          17-02.25   3   5   
  5 Anna Quan                 12 Gates Chili           16-07.50   2   4   
  6 Anastasia Fields           9 Rush-Henriet          16-06.75   2   3   
  7 Jasmine Kendrick           9 Webster Thom          16-04.00   3   2   
  8 Sacred Howland            12 Brockport             16-03.50   2   1   
  9 Rosamond Soka             10 Bethlehem Ce          16-02.50   2 
 10 Kaelin Shepard            12 Rush-Henriet          16-00.00   3 
 11 Nazya Roper               10 Gates Chili           15-11.00   2 
 12 Genevieve Arnold          12 Orchard Park          15-10.75   3 
 13 Cora Rose                 11 Brockport             15-09.75   3 
 14 Amanda Konieczny          12 Lancaster             15-08.75   2 
 15 Veronica Duell            11 Byron-Bergen          15-08.25   1 
 16 Ashley LeClaire           10 Webster Schr          15-08.00   3 
 17 Michaela Kurbs            12 Lockport              15-06.00   3 
 18 Olivia Smock              12 Penfield              15-05.75   3 
 19 Mackenzie Sage            12 Webster Schr          15-05.25   2 
 20 Lela Spronz               11 Webster Schr          15-02.75   2 
 21 Elaina Hughes             11 Rush-Henriet          15-02.25   3 
 21 Sridevi Ramkumar          10 Pittsford Me          15-02.25   2 
 23 Makenna Keough             7 Notre Dame -          15-02.00   1 
 24 Aionna Johnson            11 Palmyra-Mace          14-11.50   2 
 24 Marykate Rudnicki          8 Fairport              14-11.50   1 
 26 Sarah Adams               12 Batavia               14-11.00   2 
 27 Kamaria Shepard           12 Brighton              14-10.75   3 
 28 Grace Miller              12 Warsaw                14-10.00   3 
 29 Megan Johnson             11 Wayne Centra          14-09.00   2 
 30 Gabby Hart                12 Dunkirk               14-08.25   1 
 30 Camella Douglas            9 Bethlehem Ce          14-08.25   3 
 32 Morgan Langdon            10 Warsaw                14-07.25   2 
 33 Carly Gross               11 Wayne Centra          14-05.50   1 
 33 Kayrah Brown              10 Cheektowaga           14-05.50   2 
 35 Maddie Olsen               9 Corning               14-04.50   1 
 36 Dinya Hughes              12 Canandaigua           14-04.25   2 
 37 Maya Rouse                 9 Pittsford Su          14-03.50   1 
 38 Tai'Jinae Gray             9 East Rochest          14-02.00   1 
 39 Emily Hereth              12 Holland Csd           13-09.75   1 
 40 Chalise Brundige          12 Cardinal Oha          13-06.00   1 
 41 Liannette LaSanta         11 Kenmore East          13-05.75   1 
 42 Tehilyah Murray           10 Greece Olymp          13-03.00   1 
 43 Maya Voelkl               11 Spencerport           13-02.25   1 
 44 Sydney Partee             10 Mynderse Aca          12-09.00   1 
 45 Tania Vargas               9 Williamson C          12-07.25   1 
 46 Nazya McCray              12 Edison Tech           12-06.25   1 
 47 Stephanie Seyfang         12 Kenmore West          12-02.00   1 
 -- Lily Hall                  9 Watkins Glen              FOUL   3 
 
Girls Triple Jump 3 attempts
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nia Williams-Matthews     12 Aquinas Inst          39-02.00   3  10   
  2 Anaya Dees                12 Hilton                38-09.75   3   8   
  3 Maddie Pitts              10 Victor Centr          36-10.00   3   6   
  4 Emily Tait                12 Attica                36-08.50   3   5   
  5 Erika Lawson              11 Webster Schr          35-10.00   3   4   
  6 Cora Rose                 11 Brockport             35-00.25   3   3   
  7 Lily Hall                  9 Watkins Glen          34-09.75   3   2   
  8 Ryleigh Clark             12 Spencer Van-          34-09.00   3   1   
  9 Anna Quan                 12 Gates Chili           34-02.00   3 
  9 Rosamond Soka             10 Bethlehem Ce          34-02.00   2 
 11 Megan Johnson             11 Wayne Centra          33-08.50   2 
 12 Sarah Adams               12 Batavia               33-06.25   3 
 13 Elaina Hughes             11 Rush-Henriet          33-05.00   2 
 14 Emma Newman               11 Kenmore East          32-10.50   2 
 15 Addison Glozer            11 Spencerport           32-09.50   2 
 16 Anaheysha Baptiste-White  12 Greece Arcad          32-04.25   2 
 17 Sridevi Ramkumar          10 Pittsford Me          32-02.00   3 
 18 Aionna Johnson            11 Palmyra-Mace          32-00.25   2 
 19 Jasmine White             12 Lockport              31-11.75   3 
 20 Natalie Rulhmann          11 Cheektowaga           31-11.00   2 
 21 T'Aliyah Perkins          10 Greece Arcad          31-10.00   3 
 22 Mackenzie Sage            12 Webster Schr          31-08.75   2 
 23 Jaclyn Crane              11 Rush-Henriet          31-08.50   2 
 24 Michaela Kurbs            12 Lockport              31-07.75   2 
 24 Marykate Rudnicki          8 Fairport              31-07.75   2 
 26 Maura Devlin              10 Notre Dame -          31-05.50   2 
 27 Tehilyah Murray           10 Greece Olymp          31-01.75   1 
 28 Sarah Pawig               12 Holland Csd           30-04.75   1 
 29 Ariana Edlou              12 Pittsford Su          30-02.75   1 
 30 Sophia Konstantinou       11 Williamson C          30-01.00   1 
 31 Zachaiah Singletary       11 East Rochest          29-09.50   1 
 32 Amy Chiley                10 Spencerport           29-05.00   1 
 33 Ciara Ryan                10 Bethlehem Ce          29-03.75   2 
 34 Nevaeh Betts              12 Depew                 28-11.50   1 
 35 Laura Walter              12 Lancaster             28-10.00   1 
 36 Carly Elliott             12 Canandaigua           28-02.50   1 
 37 Jennifer Jerzewski        12 Williamsvill          27-06.75   1 
 38 Sydney Partee             10 Mynderse Aca          25-05.00   1 
 -- Nolani Davidson           10 Greece Odyss              FOUL   1 
 
Girls Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Monique Hardy             12 Webster Thom          40-02.00   4  10   
  2 Natalia Surdej            11 Lancaster             39-06.50   4   8   
  3 Rachel Koonmen            12 Fairport              39-03.75   4   6   
  4 Rebekah Daniszewski       11 Batavia               39-03.25   4   5   
  5 Serena Pagano             12 Holland Csd           37-06.00   4   4   
  6 Trinity Dees              10 Hilton                35-06.25   4   3   
  7 Kirtana Subramaniam       12 Rush-Henriet          34-06.50   3   2   
  8 Emma Kinnicutt            12 Wellsville            34-04.50   4   1   
  9 Skylar Pointer            11 Lockport              33-10.00   4 
 10 Cassie Thome              11 Williamsvill          33-06.25   3 
 11 Haley Nash                12 Bethlehem Ce          33-05.25   4 
 12 Anastasia Bryant          12 Cheektowaga           33-05.00   4 
 13 Mara Hart                 12 Webster Schr          33-03.00   3 
 14 Madeline Sauders          11 Bethlehem Ce          33-01.50   4 
 15 Alina Beadle              11 Dunkirk               32-10.25   4 
 16 Riley Murphy              12 Canandaigua           32-06.25   4 
 17 Leia Werner               12 Warsaw                31-03.75   3 
 18 Loryn Tisdale             12 Rush-Henriet          30-08.50   2 
 19 Kitty Messina             12 Canandaigua           30-01.00   3 
 20 Christina Rumpf           12 Pittsford Su          29-11.50   2 
 21 Michelle Russotti         12 Bishop Kearn          29-09.00   3 
 22 Grace Czyz                12 Kenmore East          29-05.75   3 
 23 Melissa Torres            12 Fairport              29-03.75   2 
 24 Elyssa Derosa             10 Corning               29-03.00   2 
 25 Emily DiMarco             11 Brighton              29-02.75   3 
 26 Janiyah Henry             10 Gates Chili           29-02.00   1 
 27 Morgan Torrey             10 Jamestown             29-01.00   3 
 28 Mary Durbin               10 Greece Odyss          28-05.50   2 
 29 Karrina McKoy             12 Mynderse Aca          28-02.50   3 
 30 Faith Ferris              12 Brockport             27-10.00   2 
 31 Hannah Hartung            11 Orchard Park          27-09.50   1 
 32 Claire Koepnick           12 Sweet Home            27-09.25   3 
 33 Latoya Soura              11 Mynderse Aca          27-09.00   2 
 34 Madeline Pearce           10 Palmyra-Mace          27-08.00   2 
 35 Jillian VanLare           10 Williamson C          27-01.00   2 
 36 Ashantay Garcia           12 Jamestown             25-07.50   2 
 37 Megan Cilano              12 Penfield              24-05.75   1 
 38 Anne Kealy                12 Pittsford Me          24-05.00   1 
 39 Elizabeth McCarthy        11 East Rochest          23-09.25   1 
 40 Marisa Delcorvo           11 Aquinas Inst          23-05.50   1 
 41 Saveria Panella           12 Spencerport           21-08.25   1 
 42 Paige Kelso               11 Depew                 21-04.00   1 
 43 Aislinn Hamilton           9 Whitesville           21-01.50   1 
 44 jamison manson            11 West Seneca           20-08.00   1 
 
Girls Weight Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Monique Hardy             12 Webster Thom          63-00.00   3  10   
  2 Natalia Surdej            11 Lancaster             57-06.50   3   8   
  3 Leia Werner               12 Warsaw                41-05.25   3   6   
  4 Skylar Pointer            11 Lockport              41-03.25   3   5   
  5 Emma Kinnicutt            12 Wellsville            40-08.00   3   4   
  6 Katrina Chandler          10 Cheektowaga           39-05.00   2   3   
  7 Claire Koepnick           12 Sweet Home            38-10.25   3   2   
  8 Serena Pagano             12 Holland Csd           38-08.50   3   1   
  9 Rachel Koonmen            12 Fairport              38-05.00   3 
 10 Emily Forand              12 Bethlehem Ce          38-03.00   2 
 10 Chanya Bryant             12 Rush-Henriet          38-03.00   3 
 12 Rebekah Daniszewski       11 Batavia               37-10.50   3 
 13 Madeline Sauders          11 Bethlehem Ce          37-07.50   2 
 14 Kitty Messina             12 Canandaigua           37-05.50   2 
 15 Elyssa Derosa             10 Corning               37-04.50   3 
 16 Mara Hart                 12 Webster Schr          37-03.00   1 
 17 Kirtana Subramaniam       12 Rush-Henriet          36-11.25   3 
 18 Rebecca McKenzie          11 Lancaster             34-10.00   2 
 19 Grace Moyer               11 Palmyra-Mace          34-01.50   2 
 20 Anastasia Bryant          12 Cheektowaga           34-01.00   2 
 21 Kailan Johnson            12 Hilton                33-10.00   2 
 22 Madison Herman            12 Canandaigua           33-07.00   2 
 23 Cassie Thome              11 Williamsvill          32-06.00   1 
 24 Haley Nash                12 Bethlehem Ce          31-08.00   1 
 25 Megan Cilano              12 Penfield              31-02.50   1 
 26 Latoya Soura              11 Mynderse Aca          30-10.25   1 
 27 Trinity Dees              10 Hilton                30-01.75   2 
 28 Grace Czyz                12 Kenmore East          30-01.50   2 
 29 jamison manson            11 West Seneca           29-00.00   1 
 30 Shakira Jones             11 Gates Chili           27-05.25   1 
 31 Faith Ferris              12 Brockport             26-07.50   1 
 32 Jillian VanLare           10 Williamson C          18-07.00   1 
 -- Riley Murphy              12 Canandaigua               FOUL   3 
 -- Ava LaBelle               10 Webster Thom              FOUL   2 
 
Girls 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Desilets Dubois            8 Brockport              7:15.68   10   
  2 Emily Murphy              12 Penfield               7:45.24    8   
  3 Arianne D'Arcy            10 Pittsford Me           7:46.87    6   
  4 Callie Viggiani           11 Canandaigua            8:17.50    5   
  5 Leah Grego                12 Brockport              8:18.17    4   
  6 Allison Goodman           12 Rush-Henriet           8:18.42    3   
  7 Kyra Pellegrino            9 Gates Chili            8:40.70    2   
  8 Gabby Czech               12 Lancaster              8:49.76    1   
  9 Amanda Nahas              12 Spencerport            9:02.40  
 10 Daniela Vega              11 Greece Odyss           9:16.55  
 11 Sadie Ensign              10 Palmyra-Mace           9:16.56  
 12 Elizabeth Kingston        11 Batavia                9:31.30  
 13 Samantha Stachowiak       12 Cheektowaga            9:55.19  
 14 Lydia Wyble               11 Williamson C          10:03.16  
 15 Breanna Carl              10 Watkins Glen          10:20.53  
 16 Amelia Henson             11 Newark                10:55.71  
 
Boys 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Norwood Hughes            10 Newark                    6.59q  1 
  2 Jahkier Moore             12 Wilson                    6.62q  8 
  3 Kaden Leonard             11 Webster Schr              6.63q  6 
  4 Nile Colson               12 Aquinas Inst              6.64q  4 
  5 Mark Rogers               12 Uprep Roches              6.65q  1 
  6 Xavier Hurell             11 Greece Olymp              6.69q  3 
  7 Mike Cathey               12 Uprep Roches              6.70q  7  6.695
  8 Abraham Averhart          12 Niagara Fall              6.70q  3  6.698
  9 Collin Thompson           11 Lockport                  6.71   7 
 10 Isaiah Williams           11 Niagara Fall              6.72   5 
 11 Clyde Williams            12 Pittsford Me              6.77   2  6.764
 12 Tajhmere Greene           12 Newark                    6.77   5  6.766
 13 Khalize Beamon            11 Spencerport               6.79   2 
 14 Nino Rivera               12 Orchard Park              6.80   5 
 15 Adam Scibetta             11 Depew                     6.81   8 
 16 Jahlique Johnson          11 Bishop Kearn              6.83   2  6.826
 17 Isaiah Harris             10 Cheektowaga               6.83   4  6.827
 18 Shawn Benard Jr           12 Edison Tech               6.84   1 
 19 Cameron Green             12 Edison Tech               6.86   3 
 20 Christon Jean             12 Uprep Roches              6.88   6 
 21 Wayne Washington          11 Wilson                    6.90   7 
 22 Justin Jantzi             12 Wayne Centra              6.92   5  6.914
 23 Joe Taylor                11 Lockport                  6.92   4  6.916
 23 Ernest Jones Jr           11 Rush-Henriet              6.92   2  6.916
 25 Thadeus Powell            12 Gates Chili               6.92   5  6.918
 26 Caleb Passero             10 World of Inq              6.96   6 
 27 Adis Camo                 12 Churchville-              6.97   7 
 28 Jabril Green              11 Greece Odyss              6.98   3  6.971
 28 Brady Mullen              12 Hilton                    6.98   8  6.971
 30 Harrison Monfort          12 Jamestown                 6.99   8 
 31 John Pocorobba            12 Bethlehem Ce              7.01   6 
 32 Tyler Richards            11 Bethlehem Ce              7.02   8 
 33 Keller Holmes             12 Pittsford Su              7.03   3 
 34 Ian Snyder                12 St.Francis-B              7.04   7 
 35 Abdullah Allen            12 Brighton                  7.06   3  7.051
 36 Isaiah Cotton-Aikens      11 Vertus Chart              7.06   1  7.053
 37 Joshua Caporaletti        12 Northstar Ch              7.09   6 
 38 Jack Ciranni              11 Canandaigua               7.12   8 
 39 Nick Ward                 12 Webster Thom              7.13   6 
 40 Nick Marsowicz            11 Dunkirk                   7.14   8  7.134
 41 Roger Purcell             11 Victor Centr              7.14   2  7.137
 42 Gabriel Reyes Mercado     10 Batavia                   7.14   5  7.138
 43 Paris Smiley              10 McQuaid Jesu              7.16   4 
 44 Alex Ferrer               12 Fairport                  7.17   4 
 45 Nathaniel Debose          12 Cardinal Oha              7.18   7 
 46 Danny Gross               11 Kenmore West              7.21   4  7.203
 47 Kuamale Bradley           12 Greece Arcad              7.21   1  7.208
 48 Nick Masi                 12 Williamsvill              7.23   2 
 49 Jalen Till                11 Tapestry Cha              7.28   7 
 50 Joseph Warner             12 Palmyra-Mace              7.29   3 
 51 Ethan Coxford             11 Lancaster                 7.30   4 
 52 Kyle Durwald              12 Sweet Home                7.31   1 
 53 Cervonte Thomas           12 Randolph                  7.43   8 
 54 Jared Montgomery          11 Holland Csd               7.56   2 
 55 Colin Ryan                11 Mynderse Aca              7.63   6 
 56 Ryan Hughes               11 Corning                   7.65   1 
 57 Matteo Mendola            11 Kenmore East              7.83   5 
 58 Daniel Sutton             10 Wellsville                8.05   7 
 59 LaTrell Green             10 Williamson C              8.24   6 
 -- Jay Glenn-Harris          12 Franklin                    FS   4 
 
Boys 55 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Jahkier Moore             12 Wilson                    6.59   10   
  2 Norwood Hughes            10 Newark                    6.60    8   
  3 Kaden Leonard             11 Webster Schr              6.62    6   
  4 Mike Cathey               12 Uprep Roches              6.66    5   
  5 Xavier Hurell             11 Greece Olymp              6.69    4   
  6 Mark Rogers               12 Uprep Roches              6.71    3   
  7 Abraham Averhart          12 Niagara Fall              6.77    2   
  8 Nile Colson               12 Aquinas Inst              6.81    1   
 
Boys 300 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nile Colson               12 Aquinas Inst             35.78  12  10   
  2 Xavier Hurell             11 Greece Olymp             36.22  12   8   
  3 Adrian Jones              12 Edison Tech              36.44  11   6   
  4 Jay Glenn-Harris          12 Franklin                 36.52  12   5   
  5 Neaque Hatami             12 Penfield                 36.54  12   4   
  6 Justin Jantzi             12 Wayne Centra             36.58  11   3   
  7 Tal Hamel                 11 Bethlehem Ce             36.62  12   2   
  8 Kyle Zaidel               11 Corning                  36.89  12   1   
  9 Ethan Wolford-Tuffy       12 Penfield                 37.46   8 
 10 Rayven Sample             12 Randolph                 37.50  11 
 11 Collin Thompson           11 Lockport                 37.63  10 
 12 Sam Perozzi               11 McQuaid Jesu             37.65  10 
 13 Adis Camo                 12 Churchville-             37.71   9 
 14 Mohamed Hussein           11 Uprep Roches             37.74   8 
 15 Harrison Lynch            12 Corning                  37.74  11 
 16 Shawn Benard Jr           12 Edison Tech              37.82  10 
 17 Noah Pray                 12 Webster Schr             38.07   8 
 18 Caleb Passero             10 World of Inq             38.09   7 
 19 OJ Singletary              9 Rush-Henriet             38.19  10 
 20 Paris Smiley              10 McQuaid Jesu             38.25   8 
 21 Gian Malcolm              11 Aquinas Inst             38.30   8 
 22 Ethan Ranalli             10 Holland Csd              38.51   6 
 23 Faheem Brown              12 Leadership A             38.52   6 
 24 Max Tomaszewski           11 Batavia                  38.52   5 
 25 Michael Hazaz             12 Bethlehem Ce             38.54  11 
 26 Colin Johnston            11 Pittsford Me             38.71   9 
 27 Jaxon Grant               10 Canandaigua              38.74   7 
 28 Gerald Rott               12 Kenmore West             38.75   6 
 29 Adam Scibetta             11 Depew                    38.76   9 
 30 Roger Purcell             11 Victor Centr             38.82   6 
 31 Nick Marsowicz            11 Dunkirk                  38.91   7 
 32 Gavin Sheehan             12 Canisius                 39.07   5 
 33 Tranx Caubang             12 Lockport                 39.16   7 
 34 Dylan Devine              11 Brockport                39.25   6 
 35 Kyle Durwald              12 Sweet Home               39.51   3 
 36 Hamid Conteh              12 Greece Arcad             39.59   5 
 37 Tristan Vargo             11 Orchard Park             39.61   4 
 38 Roman D'Angelo            12 Fairport                 39.63   5 
 39 Caleb Murray              11 North Rose-W             39.71   7 
 40 Amanuel Shumuye           11 Brighton                 39.90   5 
 41 Josh Ockrin               10 Spencerport              40.07   5 
 42 Matthew Samuel            11 Cardinal Oha             40.07   4 
 43 Brady Mullen              12 Hilton                   40.15   4 
 44 Kamren Davis              12 Tapestry Cha             40.55   2 
 45 Imani Reed                12 Cheektowaga              40.61   4 
 46 Trayvon Howard            12 Vertus Chart             40.75   3 
 47 Millard Ellis             12 Kenmore East             41.16   3 
 48 hunter jurek              11 West Seneca              41.25   3 
 49 Jeremy Conklin            12 Pittsford Su             41.60   6 
 50 Colin Ryan                11 Mynderse Aca             43.55   4 
 51 Brenden Moquin            10 Palmyra-Mace             43.65   3 
 52 Josh Marinaccio           11 Lancaster                44.48   3 
 53 Peter Nguyen              11 Williamsvill             44.64   2 
 54 Wyatt Scott               11 Wellsville               44.79   2 
 55 Everett Smith             11 Whitesville              46.34   1 
 56 John Niles Jr.             9 Williamson C             49.31   1 
 57 Kyle Stephenson            9 Notre Dame -             52.44   2 
 58 Bradley Bauer             11 East Rochest             55.04   1 
 -- Thadeus Powell            12 Gates Chili                 DQ  10  lane violation
 -- Jabril Green              11 Greece Odyss                DQ   4  lane violation
 
Boys 600 Meter Run in lanes
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Riley Auer                12 Randolph               1:25.56  10  10   
  2 Ronan McDonald            12 Randolph               1:25.60  10   8   
  3 Jared Rogalski            12 Lancaster              1:26.41   3   6   
  4 Cameron Green             12 Edison Tech            1:27.42  10   5   
  5 Josh Obrien               12 McQuaid Jesu           1:27.80   9   4   
  6 Gian Malcolm              11 Aquinas Inst           1:28.02  10   3   
  7 Jarr Briggs               12 Spencerport            1:28.22   8   2   
  8 Anthony Manning           12 Edison Tech            1:28.26  10   1   
  9 Micah Cornfield           10 Corning                1:28.99   8 
 10 Jacob Miller              10 Brockport              1:29.09   9 
 11 Evan Delles               11 Hilton                 1:29.16   7 
 12 Nicholas Krueger          12 Brockport              1:29.38   9 
 13 Jeff Suflita              11 Greece Arcad           1:29.73   8 
 14 Joe Scherer               11 McQuaid Jesu           1:29.74   7 
 15 Kendrick Hampton          11 Cheektowaga            1:30.25   9 
 16 Caleb Passero             10 World of Inq           1:30.66   6 
 17 Jack Salzman              11 Fairport               1:30.97   8 
 18 Faheem Brown              12 Leadership A           1:31.10   6 
 19 Jason Kincaid             12 Orchard Park           1:31.18   7 
 20 Daniel Spencer            12 St.Francis-B           1:31.27   7 
 21 Grady Regan               12 Holland Csd            1:31.28   8 
 22 Aaron Mendez              12 Kenmore West           1:31.37   5 
 23 Nick Marsowicz            11 Dunkirk                1:31.59   6 
 24 Wyatt Gaus                12 Batavia                1:32.40   4 
 25 Tahki Bounds              11 Greece Olymp           1:33.58   5 
 26 Jonah Cuestas             11 Penfield               1:33.83   5 
 27 Aidan McCarthy            10 Canandaigua            1:33.90   5 
 28 Oscar Smith               12 Uprep Roches           1:33.99   7 
 29 Quincy Landow             11 Cheektowaga            1:34.21   9 
 30 Jok Aleu                  12 St. Joes               1:34.26   3 
 31 Ean Pokorski              12 Sweet Home             1:34.31   6 
 32 Tyler Simpson             10 Notre Dame -           1:34.51   3 
 33 Andy Freeman              11 Rush-Henriet           1:34.62   6 
 34 Lucas Powley              12 Lockport               1:35.17   8 
 35 John Schrader             11 Victor Centr           1:35.67   4 
 36 Derek Baker               11 Canisius               1:35.92   7 
 37 Devon Harmon              11 Newark                 1:35.96   5 
 38 Ivan Reynolds-Diaz        10 Palmyra-Mace           1:36.19   4 
 39 Chris Davis               12 Tapestry Cha           1:36.28   4 
 40 Ben Nozik                 11 Brighton               1:36.50   4 
 41 Chris Korherr             11 Williamson C           1:37.22   5 
 42 Moaaz Buhkari             11 Williamsvill           1:37.65   3 
 43 Nicholas Pettit           10 Wayne Centra           1:38.26   2 
 44 Ryan Davidson             11 Kenmore East           1:38.31   4 
 45 Demario Wade              12 Niagara Fall           1:38.91   9 
 46 Jonathan Pasternak        11 West Seneca            1:38.96   3 
 47 Nick Munger               12 Oakfield-Ala           1:39.85   6 
 48 Gabriel Treto Guilherme    9 Gates Chili            1:41.78   3 
 49 Jack DeFeo                 9 North Rose-W           1:41.96   2 
 50 Justin Healy              11 Franklin               1:42.05   2 
 51 Dan Liscum                12 Mynderse Aca           1:43.28   2 
 52 Kevin Russell             11 Depew                  1:43.35   1 
 53 Zach Gieler               11 Perry Centra           1:50.96   1 
 54 Daniel Kalumbwe            9 Vertus Chart           1:51.76   1 
 55 Thomas McGuire             8 Warsaw                 2:03.87   1 
 -- Nicholas Johnston         12 Pittsford Su                DQ  10  cut in early
 
Boys 1000 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nick Ebling               12 Holland Csd            2:37.58   4  10   
  2 Brendan McCollum          10 Irondequoit            2:39.97   4   8   
  3 Gabe Watson               10 Rush-Henriet           2:40.19   4   6   
  4 Patrick Klinger           11 Niagara Fall           2:42.85   4   5   
  5 Josh Walters              12 Randolph               2:43.11   4   4   
  6 Gavin Sheehan             12 Canisius               2:44.75   4   3   
  7 Otto Sutton               12 Corning                2:46.19   4   2   
  8 Jack Heraty               12 Orchard Park           2:46.24   4   1   
  9 Jonah Epps                11 Batavia                2:47.79   3 
 10 James Doerr               11 McQuaid Jesu           2:48.78   4 
 11 Harrison Lutzer           10 Fairport               2:49.21   3 
 12 Kyle Thompson             12 Rush-Henriet           2:49.60   4 
 13 Brandon Paryz             11 Lancaster              2:49.76   2 
 14 Henry Baker               11 Pittsford Su           2:49.88   4 
 15 Kyle Smith                12 Rush-Henriet           2:50.42   4 
 16 Kaleb O'Dell              12 Greece Arcad           2:50.50   2 
 17 Daniel Gutsu              11 Sweet Home             2:50.58   3 
 18 Jacob-Kurtis Guy          12 Northstar Ch           2:50.70   3 
 19 Michael Green             12 Penfield               2:50.91   3 
 20 Aidan Gowan               11 Brighton               2:51.76   2 
 21 Aaron Caballero            9 Churchville-           2:51.93   3 
 22 Evan Hackett              12 Pittsford Me           2:52.27   4 
 23 Andrew Carlson            11 Jamestown              2:53.15   3 
 24 Ezra Winston              10 Bethlehem Ce           2:53.30   3 
 25 Owen Crane                10 Palmyra-Mace           2:53.64   2 
 26 Matt Bruhnsen             10 Webster Schr           2:54.51   2 
 27 Connor Thomas              9 Webster Thom           2:55.34   3 
 28 Charles Rath              12 St.Francis-B           2:57.09   3 
 29 Drew Bateman              10 Hilton                 2:58.38   3 
 30 Caleb Costain             11 Greece Olymp           2:58.76   2 
 31 Silas Taylor               9 Canandaigua            3:01.47   2 
 32 Benjamin Gorman            9 Gates Chili            3:01.57   2 
 33 Caleb George-Cady         10 Newark                 3:03.31   2 
 34 Ty VanEpps                 9 Greece Odyss           3:03.78   2 
 35 Adam Rizzo                12 Williamsvill           3:04.14   2 
 36 Kian Quigley               8 Spencerport            3:04.98   1 
 37 Nick Teta                 12 Aquinas Inst           3:05.06   2 
 38 Niko Panagopoulos         12 Kenmore West           3:08.64   1 
 39 Matt Garis                11 Whitesville            3:08.87   1 
 40 Joseph Roehmholdt         12 St. Joes               3:11.45   1 
 41 Noah Becker               11 Notre Dame -           3:13.40   2 
 42 Michael Hathaway          11 Warsaw                 3:19.57   1 
 43 Jared Shelton             11 World of Inq           3:20.23   1 
 44 Christian Huynh           11 Cheektowaga            3:21.23   1 
 45 Ryan Furletti             10 Mynderse Aca           3:21.82   1 
 46 Justin Healy              11 Franklin               3:22.72   1 
 47 Harrison Jurek             9 West Seneca            3:22.98   1 
 48 Jonathan Davies           10 Williamson C           3:24.54   1 
 
Boys 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Vinny Pagliaccio          12 West Seneca            4:30.67   3  10   
  2 Ryan Martin               12 McQuaid Jesu           4:32.91   3   8   
  3 Garrett Hall              12 Penfield               4:34.91   3   6   
  4 Anson Butler              10 Brighton               4:36.84   3   5   
  5 Collin Rice               12 Lancaster              4:37.57   3   4   
  6 Nathan Micillo            11 Churchville-           4:38.54   3   3   
  7 JJ Montemaro              10 Webster Thom           4:40.10   3   2   
  8 Austin Schoen             11 Webster Thom           4:42.26   3   1   
  9 Kaelen Ruder              11 Fairport               4:42.43   2 
 10 Hayden Lieb               12 Brighton               4:43.35   3 
 11 Ryan Lewis                11 Bishop Kearn           4:43.74   2 
 12 Torrey Jacobson-Evans     12 Corning                4:44.77   3 
 13 Alex Colonno              12 Bethlehem Ce           4:46.78   3 
 14 Nick Dauphinee            12 Irondequoit            4:47.43   2 
 15 Liam Henry                11 Canandaigua            4:49.11   2 
 16 Nathan Szatkowski         12 Williamsvill           4:52.67   2 
 17 Mario Rosales             12 Batavia                4:54.17   2 
 18 Ben Raduns                11 Victor Centr           4:54.28   3 
 19 Colin Cassidy             11 Holland Csd            4:56.68   2 
 20 Andrew Rook               12 Wayne Centra           4:56.90   2 
 21 Matthew Heh               11 Greece Olymp           4:59.27   2 
 22 Blake Kasper              12 Orchard Park           5:00.25   2 
 23 Patrick Farrell           12 Brockport              5:01.31   2 
 24 Adam Mazur                11 Sweet Home             5:02.41   1 
 25 Brendan Scheg             12 Hilton                 5:02.56   2 
 26 Patrick Petronsky         12 Frontier               5:03.51   2 
 27 Sam Baker                 11 Pittsford Su           5:05.53   2 
 28 Kyle Green                12 Palmyra-Mace           5:05.98   1 
 29 James Frisa               11 Spencerport            5:07.36   1 
 30 Aidan Croft               11 Rush-Henriet           5:14.35   2 
 31 Andrew Cancilla           11 St. Joes               5:16.27   1 
 32 Jared Pellegrino          11 Gates Chili            5:18.70   1 
 33 Chase Deponceau           11 Jamestown              5:22.82   1 
 34 Ryan Baker                11 St.Francis-B           5:23.17   1 
 35 Dominic Stanz             11 Kenmore West           5:30.15   1 
 36 Chris Huddy                9 Canisius               5:45.55   1 
 37 Nate Howe                  9 Wellsville             5:45.81   1 
 38 Jordan Williams           12 Williamson C           5:46.11   1 
 -- Landon Schreib            11 Greece Arcad               DNF   3 
 -- Michael Eller             12 Mynderse Aca                DQ   1  Inside the line
 
Boys 3200 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sam Lawler                12 Pittsford Me           9:42.06   2  10   
  2 Nick Bauman               12 Irondequoit            9:46.59   2   8   
  3 Brody Jones               10 Holland Csd            9:49.50   2   6   
  4 Anson Butler              10 Brighton               9:50.19   2   5   
  5 Jack Gregorski            10 Corning                9:55.39   2   4   
  6 James Smith               12 Pittsford Me           9:56.99   2   3   
  7 Jeremiah Ford             12 Alfred-Almon           9:57.42   2   2   
  8 Alex Hillyard             12 Holland Csd            9:57.93   2   1   
  9 Lucas Beyer               12 Canisius               9:58.97   2 
 10 Matt Woodworth            12 Victor Centr           9:59.00   2 
 11 Jacob Rightmyer           10 Brockport             10:01.01   2 
 12 Owen White                12 Lockport              10:01.37   2 
 13 Daniel Ledezma            12 Bethlehem Ce          10:01.82   2 
 14 Christopher Bertola       11 Orchard Park          10:09.74   2 
 15 Zach Hall                 11 Oakfield-Ala          10:10.11   1 
 16 Conrad West               11 Corning               10:14.62   2 
 17 Drew Cox                  10 Pittsford Me          10:18.98   2 
 18 Connor Kerr               11 McQuaid Jesu          10:21.28   1 
 19 Evan Hilbert              12 St. Joes              10:22.10   2 
 20 Ryan King                 12 North Rose-W          10:22.16   1 
 21 hunter jurek              11 West Seneca           10:22.22   1 
 22 Max Chew                  12 McQuaid Jesu          10:22.42   2 
 23 Ben Schwab                10 Fairport              10:22.91   2 
 24 Matt Wood                 12 Watkins Glen          10:30.11   2 
 25 Braden Hayes Glick        11 Corning               10:30.77   1 
 26 Garrick Havens            12 Batavia               10:31.11   1 
 27 Dillon McClary            12 Williamsvill          10:32.05   2 
 28 Sean McCartan             11 West Seneca           10:34.53   1 
 29 Frederick Miller          11 Rush-Henriet          10:35.12   1 
 30 Justin Thang              12 Brighton              10:41.06   1 
 31 Alex Rowe                  9 Churchville-          10:44.07   1 
 32 Steven Blatto             12 Lancaster             10:44.75   1 
 33 Justice Ramsey            11 Kenmore East          10:51.99   1 
 34 Hafte Doris-Eaton         10 World of Inq          10:52.38   1 
 35 Dominic Stanz             11 Kenmore West          11:10.84   1 
 36 Tye Leckinger             12 Spencerport           11:11.59   1 
 37 Caeleb Suwyn              10 Williamson C          11:25.17   1 
 38 Colin Flannery            11 Wayne Centra          11:27.87   1 
 39 Derek Simpson             10 Notre Dame -          11:33.04   1 
 40 Kevin Russell             11 Depew                 11:53.58   1 
 41 Bennett Hunt              11 Gates Chili           12:05.12   1 
 42 Alejandro Montalvo        11 Jamestown             12:07.72   1 
 43 Riley Lich                10 Palmyra-Mace          12:12.03   1 
 44 Logan Roussie             12 Sweet Home            13:53.08   1 
 -- Nathan Fox                11 Hilton                     DNF   1 
 -- Elijah Malach             10 Newark                     DNF   1 
 -- Jake Sigeti               11 Holland Csd                 DQ   1  Lane infraction
 
Boys 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Alan Neal                 12 Rush-Henriet              8.05q  4 
  2 Gabe Erickson             12 Canandaigua               8.07q  6 
  3 Jackson Gloskey           10 Webster Thom              8.12q  3 
  4 Jahri Neil                11 Gates Chili               8.19q  1 
  5 Nick Wood                 11 McQuaid Jesu              8.22q  1 
  6 Sam Perozzi               11 McQuaid Jesu              8.34q  2 
  7 CJ Krzanowicz             10 Cheektowaga               8.35q  2 
  8 Jacob Tripp               12 Penfield                  8.44q  6 
  9 Geshaun Gibson            11 Rush-Henriet              8.51   4 
 10 Tranx Caubang             12 Lockport                  8.54   4 
 11 Larente Shelton           12 Lockport                  8.59   5 
 12 Joseph Warner             12 Palmyra-Mace              8.69   2 
 13 Alex Hastings             11 Gates Chili               8.71   3 
 14 Matt Schule               11 Williamsvill              8.72   4 
 15 Trevor Poormon            12 Brockport                 8.73   3 
 16 Connor McVey              12 Williamson C              8.74   6 
 17 Miroslav Boychuk          12 Brockport                 8.75   5 
 18 Nathan Hill               11 Jamestown                 8.77   4  8.765
 19 Jacob To                  11 Spencerport               8.77   2  8.770
 20 Garrett Gregory           12 Bethlehem Ce              8.81   3  8.807
 20 Zach Heberlein            12 Randolph                  8.81   1  8.807
 22 Josh Quinn                12 Uprep Roches              8.83   3 
 23 Carson Swierski           12 Williamsvill              8.86   6 
 24 Cyrus Clinkscale          12 Rush-Henriet              8.89   1 
 25 Carter Puylara            11 Mynderse Aca              8.92   5 
 26 Carter Black              11 Pittsford Me              9.14   6 
 27 Nick Wolcott              12 Lancaster                 9.16   3 
 28 Paul Rodgers              11 Niagara Fall              9.19   2 
 29 Sean Kahabka              11 Corning                   9.21   1 
 30 Jared Kapuszcak           12 Sweet Home                9.24   2 
 31 Andrew Krug                9 St.Francis-B              9.28   6 
 32 Brynnan Roberts           11 Greece Olymp              9.48   3 
 33 Matthais Schmidt          11 Fairport                  9.49   6  9.482
 34 Corey Rojas               12 Kenmore West              9.49   5  9.486
 35 Trystan Melas             12 Bethlehem Ce              9.51   1 
 36 Edward Heine              11 Depew                     9.59   4 
 37 Jacen Mitchell             9 East Rochest              9.67   2 
 38 Kelleach Bailey           12 Wellsville                9.84   5 
 39 Carter Halpin             10 Pittsford Me             10.28   5  10.272
 40 Gabe Slocum               11 Holland Csd              10.28   1  10.276
 41 Everett Smith             11 Whitesville              10.58   1 
 42 Pascal Omatsone           11 Kenmore East             12.35   2 
 -- Oscar Smith               12 Uprep Roches                FS   4 
 
Boys 55 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Gabe Erickson             12 Canandaigua               7.84   10   
  2 Alan Neal                 12 Rush-Henriet              8.03    8   
  3 Jahri Neil                11 Gates Chili               8.13    6   
  4 Jackson Gloskey           10 Webster Thom              8.16    5   
  5 CJ Krzanowicz             10 Cheektowaga               8.18    4   
  6 Nick Wood                 11 McQuaid Jesu              8.30    3   
  7 Sam Perozzi               11 McQuaid Jesu              8.39    2   
  8 Jacob Tripp               12 Penfield                  8.56    1   
 
Boys 4x200 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wilson                                              1:33.41   6  10   
  2 Uprep Rochester                                     1:33.42   6   8   
  3 Webster Schroeder                                   1:34.89   5   6   
  4 Newark                                              1:35.98   6   5   
  5 Greece Olympia                                      1:36.29   6   4   
  6 Penfield                                            1:36.48   6   3   
  7 Gates Chili                                         1:36.63   5   2   
  8 Aquinas Institute                                   1:36.70   5   1   
  9 McQuaid Jesuit                                      1:37.03   4 
 10 Pittsford Mendon                                    1:37.58   4 
 11 Corning                                             1:37.78   5 
 12 Niagara Falls                                       1:37.99   6 
 13 Lockport                                            1:38.09   3 
 14 Canandaigua                                         1:38.90   4 
 15 Batavia                                             1:39.71   4 
 16 Randolph                                            1:39.89   4 
 17 St.Francis-Buffalo                                  1:40.17   4 
 18 Bethlehem Central                                   1:40.54   5 
 19 Brighton                                            1:40.65   3 
 20 Spencerport                                         1:40.82   3 
 21 Jamestown                                           1:41.60   2 
 22 Sweet Home                                          1:42.17   2 
 23 Vertus Charter                                      1:42.80   3 
 24 Rush-Henrietta                                      1:44.26   5 
 25 Orchard Park                                        1:44.65   3 
 26 Depew                                               1:44.97   2 
 27 Kenmore East                                        1:46.09   2 
 28 Kenmore West                                        1:46.55   2 
 29 Tapestry Charter                                    1:47.31   1 
 30 Holland Csd                                         1:49.05   3 
 31 West Seneca East                                    1:49.29   2 
 32 Canisius                                            1:54.70   1 
 33 Wellsville                                          1:55.59   1 
 34 East Rochester                                      2:03.78   1 
 
Boys 4x400 Meter Relay 2-turn
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Corning                                             3:33.42   4  10   
  2 Randolph                                            3:34.23   4   8   
  3 Edison Tech                                         3:34.80   3   6   
  4 Penfield                                            3:36.65   4   5   
  5 Fairport                                            3:40.67   3   4   
  6 Bethlehem Central                                   3:40.97   4   3   
  7 McQuaid Jesuit                                      3:41.96   3   2   
  8 Rush-Henrietta                                      3:42.36   4   1   
  9 St.Francis-Buffalo                                  3:47.14   2 
 10 Spencerport                                         3:47.34   1 
 11 Lockport                                            3:47.56   2 
 12 Greece Olympia                                      3:47.92   1 
 13 Batavia                                             3:49.43   3 
 14 Lancaster                                           3:49.89   2 
 15 Pittsford Mendon                                    3:50.15   1 
 16 Cheektowaga Central                                 3:50.29   3 
 17 Holland Csd                                         3:53.80   4 
 18 Kenmore West                                        3:54.10   1 
 19 West Seneca East                                    4:02.50   2 
 20 Webster Schroeder                                   4:03.59   1 
 21 Williamson Central                                  4:26.47   1 
 
Boys 4x800 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Frontier                                            7:56.05   2  10   
  2 Corning                                             8:23.72   2   8   
  3 Rush-Henrietta                                      8:24.68   2   6   
  4 McQuaid Jesuit                                      8:38.49   2   5   
  5 Pittsford Mendon                                    8:42.75   2   4   
  6 Fairport                                            8:43.68   2   3   
  7 Batavia                                             8:49.47   2   2   
  8 Webster Thomas                                      8:57.95   2   1   
  9 Bethlehem Central                                   9:01.17   2 
 10 Lancaster                                           9:12.54   2 
 11 Hilton                                              9:38.84   2 
 12 Palmyra-Macedon                                    10:03.40   2 
 13 Williamson Central                                 10:13.78   2 
 
Boys Distance Medley 12-4-8-16
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Holland Csd                                        11:07.38   2  10   
  2 Orchard Park                                       11:16.95   2   8   
  3 McQuaid Jesuit                                     11:27.63   2   6   
  4 Penfield                                           11:29.20   2   5   
  5 Rush-Henrietta                                     11:32.28   2   4   
  6 Brockport                                          11:40.36   1   3   
  7 Brighton                                           11:44.48   2   2   
  8 Corning                                            11:59.19   2   1   
  9 Bethlehem Central                                  12:03.43   1 
 10 Webster Thomas                                     12:05.46   2 
 11 Williamsville North                                12:13.94   2 
 12 Newark                                             12:28.35   1 
 13 Canandaigua                                        12:31.22   1 
 14 Spencerport                                        12:57.69   1 
 15 Lancaster                                          13:40.88   1 
 16 Sweet Home                                         14:00.73   1 
 17 Mynderse Academy                                   14:09.25   1 
 18 West Seneca East                                   14:16.55   1 
 19 Williamson Central                                 15:12.39   1 
 
Boys High Jump 4-11 start
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mason Yusko               11 Fairport               6-04.00   10   
  2 Calvin Finger             11 Gates Chili            6-02.00    8   
  3 Jahlique Johnson          11 Bishop Kearn          J6-00.00    6   
  4 Hunter Kassel             12 Rush-Henriet          J6-00.00    5   
  5 Patrick Larkin            12 McQuaid Jesu          J5-10.00    4   
  6 Hamid Conteh              12 Greece Arcad          J5-10.00    3   
  7 Daemon Konieczny          12 Batavia               J5-10.00    2   
  8 Carson Swierski           12 Williamsvill          J5-10.00    1   
  9 James Dodds               12 Greece Arcad          J5-10.00  
 10 Joseph Badre              12 Pittsford Su           5-08.00  
 10 Wyatt Gaus                12 Batavia                5-08.00  
 10 Khalize Beamon            11 Spencerport            5-08.00  
 10 Canyon Frost              10 Rush-Henriet           5-08.00  
 14 Carter Halpin             10 Pittsford Me           5-05.00  
 14 Joshua Watson             10 Aquinas Inst           5-05.00  
 14 Sean Kahabka              11 Corning                5-05.00  
 14 Kyle English              12 St.Francis-B           5-05.00  
 14 Joseph Heinle             12 McQuaid Jesu           5-05.00  
 14 Ben Delahunt              11 Lockport               5-05.00  
 14 Trip Vohland              12 Lockport               5-05.00  
 14 Henry Bievenue            12 Bethlehem Ce           5-05.00  
 14 Dominick Brown            12 Uprep Roches           5-05.00  
 14 Colin Cassidy             11 Holland Csd            5-05.00  
 24 Lucas Thiele              11 Pittsford Me           5-03.00  
 25 Kyle Riazi                11 Depew                  5-02.00  
 25 Scott Herlan              12 Notre Dame -           5-02.00  
 25 Ben Zeis                  12 Kenmore East           5-02.00  
 25 Patrick Mohr              12 Kenmore West           5-02.00  
 25 Caleb Wilcox              10 East Rochest           5-02.00  
 25 Trevor Shuryn             12 Fairport               5-02.00  
 -- Ethan Coxford             11 Lancaster                   NH  
 -- Travontay Murray          11 Newark                      NH  
 -- Jaqui White               12 Rush-Henriet                NH  
 -- Zachary Rush              11 Gates Chili                 NH  
 -- Kyle Green                12 Palmyra-Mace                NH  
 -- Terrell Adams             10 Mynderse Aca                NH  
 -- Sam Belmont                9 Williamson C                NH  
 
Boys Pole Vault 8-6 start
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Matti Levasalmi           10 Bethlehem Ce         J14-00.00   10   
  2 Brennan Hong              11 Gates Chili          J14-00.00    8   
  3 Kegan Mancabelli          10 Orchard Park          13-06.00    6   
  4 Tim Bourret               12 Hilton               J13-00.00    5   
  5 Gabriel Giannini          12 Aquinas Inst         J13-00.00    4   
  6 Zach Smith                11 Greece Arcad          12-00.00    3   
  7 James Schmidt             12 Gates Chili           11-06.00    2   
  8 Duncan Haldeman           11 Brighton             J10-09.00    1   
  9 Jack DiLiberto            10 Webster Schr         J10-09.00  
 10 Miroslav Boychuk          12 Brockport            J10-09.00  
 11 Collin Husband            11 Penfield              10-00.00  
 11 Nick Munger               12 Oakfield-Ala          10-00.00  
 11 Andrew Lin                12 Batavia               10-00.00  
 11 Alex Makayed              12 Sweet Home            10-00.00  
 11 Matt Schule               11 Williamsvill          10-00.00  
 11 Cody Nothnagle            12 Spencerport           10-00.00  
 11 Drew Allocco              10 Webster Schr          10-00.00  
 18 Alex Fischette            11 Rush-Henriet           9-03.00  
 18 Corey Bright              12 Greece Olymp           9-03.00  
 18 Carlos Ramirez            11 Gates Chili            9-03.00  
 18 Edward Heine              11 Depew                  9-03.00  
 18 Jacob Torcello            12 Batavia                9-03.00  
 23 Trevor Caubang            11 Lockport               8-06.00  
 -- Kendrick Hampton          11 Cheektowaga                 NH  
 -- Ivan Reynolds-Diaz        10 Palmyra-Mace                NH  
 -- Cooper Zak                12 Lancaster                   NH  
 -- Chris Day                 12 Sweet Home                  NH  
 
Boys Long Jump 3 attempts
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rodric Cox-Cooper         12 Brockport             22-03.25   3  10   
  2 Nino Rivera               12 Orchard Park          21-11.00   3   8   
  3 Kaden Leonard             11 Webster Schr          21-07.75   3   6   
  4 James Dodds               12 Greece Arcad         J21-03.00   3   5   
  5 Darnell Williams          11 Greece Olymp         J21-03.00   3   4   
  6 Jacob To                  11 Spencerport           20-11.00   3   3   
  7 Josh Quinn                12 Uprep Roches          20-10.50   3   2   
  8 Ben Sheehan               11 St.Francis-B          20-09.50   3   1   
  9 Derek Johnson             11 Penfield              20-06.50   3 
 10 Nick Wood                 11 McQuaid Jesu          20-03.00   2 
 11 Calvin Finger             11 Gates Chili           20-02.50   3 
 12 Isaiah Harris             10 Cheektowaga           20-01.75   3 
 13 Liam Hendrickson          12 Hornell               19-09.50   3 
 14 James Kaeuper             10 McQuaid Jesu          19-04.75   2 
 15 Jacob-Kurtis Guy          12 Northstar Ch          19-02.00   2 
 16 Noah Pray                 12 Webster Schr          19-01.00   2 
 16 Nick Wilston              11 Watkins Glen          19-01.00   2 
 18 Brennan Hong              11 Gates Chili           18-11.50   2 
 18 Geshaun Gibson            11 Rush-Henriet          18-11.50   2 
 20 Isaiah Killian            12 Sweet Home            18-11.00   2 
 21 Norwood Hughes            10 Newark                18-10.75   3 
 22 Travontay Murray          11 Newark                18-09.25   3 
 23 Samual Wakeman            11 Corning               18-08.00   2 
 24 D'Andre Hunter            12 Greece Arcad          18-07.00   2 
 25 Gabe Erickson             12 Canandaigua           18-06.25   2 
 26 Brenden Moquin            10 Palmyra-Mace          18-04.75   1 
 26 Lucas Thiele              11 Pittsford Me          18-04.75   2 
 28 Kamren Davis              12 Tapestry Cha          18-04.00   1 
 29 Henry Bievenue            12 Bethlehem Ce          18-03.25   3 
 30 Kelleach Bailey           12 Wellsville            17-06.25   1 
 31 Matt Schule               11 Williamsvill          17-05.75   1 
 32 Connor McVey              12 Williamson C          17-05.00   1 
 33 Isaiah Cotton-Aikens      11 Vertus Chart          17-04.25   1 
 34 Connor Bohn               12 Bethlehem Ce          17-03.75   3 
 35 Faheem Brown              12 Leadership A          17-02.00   1 
 36 Hunter Grimes             11 Lockport              17-00.75   2 
 37 Carter Puylara            11 Mynderse Aca          16-11.25   2 
 38 Keller Holmes             12 Pittsford Su          16-09.75   1 
 39 Sam Silliman              12 Fairport              16-09.50   1 
 40 TravisRod Wright          11 Hilton                16-09.00   2 
 41 Takye Branch              11 Jamestown             16-02.75   2 
 42 Matthew Samuel            11 Cardinal Oha          16-02.00   1 
 43 Weison Dong               11 Greece Odyss          16-01.75   1 
 44 Jairo Santos              11 Kenmore West          15-09.00   1 
 45 Matteo Mendola            11 Kenmore East          14-09.00   1 
 46 Jacen Mitchell             9 East Rochest          14-04.75   1 
 -- Stephen Wilcox            10 Gates Chili               FOUL   2 
 -- Ethan Ranalli             10 Holland Csd               FOUL   1 
 -- Jaquincy Bostick          11 Uprep Roches              FOUL   3 
 -- Joey Geffell              12 Batavia                   FOUL   2 
 
Boys Triple Jump 3 attempts
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rodric Cox-Cooper         12 Brockport             44-01.25   3  10   
  2 Nino Rivera               12 Orchard Park          42-00.50   3   8   
  3 D'Andre Hunter            12 Greece Arcad          41-10.25   3   6   
  4 Joseph Badre              12 Pittsford Su          41-08.00   2   5   
  5 Daemon Konieczny          12 Batavia               41-06.75   3   4   
  6 Trip Vohland              12 Lockport             J41-02.75   2   3   
  7 Jonny Martone             11 Spencerport          J41-02.75   3   2   
  8 Connor Bohn               12 Bethlehem Ce          41-01.00   3   1   
  9 Richard Preistly          11 Corning               40-09.75   3 
 10 Darnell Williams          11 Greece Olymp          40-08.75   3 
 11 Jaquincy Bostick          11 Uprep Roches          40-06.00   2 
 12 Jacob-Kurtis Guy          12 Northstar Ch          39-09.75   2 
 13 James Dodds               12 Greece Arcad          39-09.00   3 
 13 Jaxon Grant               10 Canandaigua           39-09.00   2 
 15 Stephen Wilcox            10 Gates Chili           39-07.75   2 
 16 Cameron Rynders           11 Greece Arcad          39-02.00   3 
 17 Patrick Larkin            12 McQuaid Jesu          39-00.00   2 
 18 James Kaeuper             10 McQuaid Jesu          38-07.50   2 
 19 CJ Krzanowicz             10 Cheektowaga           37-11.00   2 
 20 Nick Grimes               12 Greece Olymp          37-06.75   3 
 21 Colton Locicero           12 Kenmore West          37-06.00   2 
 22 Cyrus Clinkscale          12 Rush-Henriet          37-04.50   1 
 23 Drew Allocco              10 Webster Schr          37-04.00   1 
 24 Nole Ghera                11 Pittsford Me          37-02.00   2 
 25 Brenden Moquin            10 Palmyra-Mace          36-11.50   1 
 26 Timothy Thomas            12 Sweet Home            36-09.50   1 
 27 Kelleach Bailey           12 Wellsville            36-06.50   1 
 28 Andrew Krug                9 St.Francis-B          35-08.25   1 
 29 Kevin Russell             11 Depew                 34-10.75   1 
 30 Antonio Raschiatore       10 East Rochest          34-08.00   1 
 31 Nathan Roehrig            12 Jamestown             34-03.25   1 
 31 TravisRod Wright          11 Hilton                34-03.25   1 
 33 Elijah Grant              11 McQuaid Jesu          33-06.50   2 
 34 Ben Wager                 12 Williamsvill          32-10.75   1 
 35 Michael Ortiz              9 Williamson C          31-01.00   1 
 -- Ben Zeis                  12 Kenmore East              FOUL   2 
 
Boys Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jayden DuBard             11 Cheektowaga           55-07.75   4  10   
  2 Sean Smith                11 Webster Thom          50-00.00   4   8   
  3 Cody Eisenberger          12 Batavia               49-01.00   4   6   
  4 Darrius Carter            12 Sweet Home            48-07.00   4   5   
  5 Alex Rood                 12 Batavia               47-03.00   4   4   
  6 Nate Mayou                12 Palmyra-Mace          46-10.00   4   3   
  7 Noah Bowens               11 Eastridge            J44-10.00   4   2   
  8 Demar Osbourne            12 Fairport             J44-10.00   4   1   
  9 Daniel Davis              12 Brockport             44-04.50   3 
 10 Nick Ziggrosser           12 Bethlehem Ce          44-03.25   3 
 11 Zahir Greene              12 Greece Olymp          43-08.25   3 
 12 Dylan Rykert              12 Oakfield-Ala          43-05.75   4 
 13 Josef Brunner             12 McQuaid Jesu          42-10.00   3 
 14 Liam Wojciechowski        12 Orchard Park          42-09.00   3 
 15 Jacob Kimbrew             11 McQuaid Jesu          42-00.50   2 
 16 Aldrin Wilson             11 McQuaid Jesu          41-11.00   3 
 17 Matthew Beach             12 Batavia               41-07.50   3 
 18 Jacob Carrol              12 Rush-Henriet          41-07.00   2 
 19 Nathan Chambers           12 East Rochest          39-10.25   3 
 20 Hayden Travers            12 Rush-Henriet          39-08.00   2 
 21 Sam Dzus                  12 Spencerport           39-07.50   2 
 22 Hunter McAuliffe          11 Bethlehem Ce          39-05.50   2 
 22 Martin Carey              10 Webster Thom          39-05.50   3 
 24 Tim Bourret               12 Hilton                39-05.00   2 
 25 William Trembley          10 Newark                38-07.50   3 
 26 Lloyd Kinnicutt           10 Bolivar-Rich          38-03.00   2 
 27 Dominic Cervellera        10 Orchard Park          38-02.25   3 
 28 Yisrael Wilson            11 Victor Centr          38-00.75   3 
 29 Sean Clarke               12 Penfield              37-09.00   2 
 30 Brady Lock                12 Sweet Home            37-01.00   4 
 31 Mike Millow               10 Corning               36-09.00   2 
 32 Connor McVey              12 Williamson C          36-07.00   1 
 33 Brendan Funke             11 Williamsvill          36-03.50   1 
 34 Andrew Bernacki           12 Pittsford Me          36-01.50   1 
 35 George Draper             12 Aquinas Inst          35-09.75   1 
 36 Andrew Pressley           12 Lockport              35-09.50   2 
 37 Mike Guyette              12 Bethlehem Ce          35-07.25   2 
 38 Boyd Barber               12 Watkins Glen          33-10.50   1 
 39 Anthony Santucci          11 Lancaster             33-04.75   1 
 40 Sam Kaminski              12 Kenmore East          31-04.00   1 
 41 Sean Whitney              10 Kenmore West          30-04.00   1 
 42 Eli Horst                 10 Canandaigua           30-03.50   1 
 43 Trevor Offhaus            11 Warsaw                28-09.50   1 
 44 Cameron Buchanon             Holland Csd           27-10.00   1 
 
Boys Weight Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sean Smith                11 Webster Thom          69-11.75   3  10   
  2 Jayden DuBard             11 Cheektowaga           65-09.00   3   8   
  3 Nathan Chambers           12 East Rochest          58-03.00   3   6   
  4 Jimmie Clanton            11 McQuaid Jesu          53-08.50   3   5   
  5 Josef Brunner             12 McQuaid Jesu          53-08.25   3   4   
  6 Jacob Kimbrew             11 McQuaid Jesu          52-10.00   3   3   
  7 Alex Rood                 12 Batavia               51-06.50   3   2   
  8 Sam Dzus                  12 Spencerport           51-04.50   3   1   
  9 James Tumia               12 Greece Arcad          51-01.00   3 
 10 Martin Carey              10 Webster Thom          50-02.50   2 
 11 Cody Eisenberger          12 Batavia               48-05.25   3 
 12 Demar Osbourne            12 Fairport              47-09.00   3 
 13 Brandon Jobes             12 Gates Chili           46-03.75   1 
 14 Nate Mayou                12 Palmyra-Mace          45-09.50   2 
 15 Sean Clarke               12 Penfield              43-02.25   2 
 16 Andrew Bernacki           12 Pittsford Me          43-00.00   2 
 17 Lloyd Kinnicutt           10 Bolivar-Rich          42-11.00   2 
 18 Nick Ziggrosser           12 Bethlehem Ce          41-11.25   2 
 19 Chris Mechalke            10 Corning               41-07.50   1 
 20 Hayden Travers            12 Rush-Henriet          41-02.00   2 
 21 Andrew Pressley           12 Lockport              40-10.50   2 
 22 Dylan Rykert              12 Oakfield-Ala          40-09.50   2 
 23 William Trembley          10 Newark                39-10.50   1 
 24 Nick Figlow               12 Batavia               38-04.50   2 
 25 George Draper             12 Aquinas Inst          38-04.25   2 
 26 Anthony Santucci          11 Lancaster             37-03.50   1 
 27 Brady Lock                12 Sweet Home            36-04.00   1 
 28 Trevor Offhaus            11 Warsaw                35-04.75   1 
 29 Travis Firkins            10 Hilton                34-08.25   1 
 30 Orlando Cervantes         10 Williamson C          34-05.50   1 
 31 Paul Kelly                12 Bethlehem Ce          32-09.50   2 
 32 Hunter McAuliffe          11 Bethlehem Ce          32-07.00   2 
 33 Jonah Traymont            11 Kenmore West          32-04.00   1 
 34 Boyd Barber               12 Watkins Glen          28-09.00   1 
 35 Brendan Funke             11 Williamsvill          24-11.00   1 
 36 Joey Favara               11 Kenmore East          24-04.50   1 
 37 Cameron Buchanon             Holland Csd           23-10.00   1 
 -- Zack Scammell             12 Canandaigua               FOUL   2 
 -- Ashton Howlett            12 Brockport                 FOUL   3 
 
Boys 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kevin Hufziger            12 Penfield               8:44.41   10   
  2 John Sullivan             11 Pittsford Su           8:49.48    8   
  3 James Sullivan            12 West Seneca            9:19.83    6   
  4 Jordan Williams           12 Williamson C           9:20.63    5   
  5 Royce Breslawski          12 Brockport              9:22.69    4   
  6 Ethan Delles              11 Hilton                11:09.62    3   
  7 Roderick Williams         11 Hilton                11:09.94    2   
  8 Collin Gaylord            12 Watkins Glen          11:28.51    1   
 
                    Women - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Rush-Henrietta              48        1) Hilton                     48   
    3) Brighton                    39        4) Victor Central             33   
    5) Holland CSD                 32        5) Orchard Park               32   
    7) Webster Schroeder           31        8) Webster Thomas             29   
    9) Corning                     27       10) Aquinas Institute          26   
   11) Penfield                    24       12) Dunkirk                    23   
   13) Gates Chili                 22       14) Lancaster                  20   
   14) Brockport                   20       16) Lockport                   19   
   16) Sweet Home                  19       18) Wayne Central              18   
   18) Palmyra-Macedon             18       20) Fairport                   14   
   21) Bethlehem Central           13       21) Attica                     13   
   21) Pittsford Mendon            13       24) Batavia                    12.50
   25) Canandaigua                 11       26) Notre Dame - Elmira        10   
   26) Frontier                    10       26) Hornell                    10   
   29) Spencerport                  9       30) Bishop Kearney              6   
   30) Warsaw                       6       30) Pittsford Sutherland        6   
   30) Jamestown                    6       30) Churchville-Chili           6   
   35) West Seneca East             5       35) Wellsville                  5   
   37) Greece Odyssey               4       37) Irondequoit                 4   
   39) Cheektowaga Central          3       40) Watkins Glen                2   
   40) Greece Arcadia               2       42) Kenmore East                1.50
   43) Spencer Van-Etten            1       43) Williamsville North         1   
 
                    Men - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) McQuaid Jesuit              46        2) Penfield                   34   
    3) Orchard Park                31        4) Randolph                   30   
    4) Rush-Henrietta              30        6) Webster Thomas             27   
    6) Brockport                   27        6) Holland CSD                27   
    9) Corning                     26        9) Gates Chili                26   
   11) Cheektowaga Central         22       12) Wilson                     20   
   12) Batavia                     20       12) Greece Olympia             20   
   15) Aquinas Institute           19       16) Fairport                   18   
   16) UPrep Rochester             18       16) Edison Tech                18   
   16) Webster Schroeder           18       20) Greece Arcadia             17   
   20) Pittsford Mendon            17       22) Irondequoit                16   
   22) West Seneca East            16       22) Bethlehem Central          16   
   25) Newark                      13       25) Pittsford Sutherland       13   
   25) Brighton                    13       28) Frontier                   10   
   28) Lancaster                   10       28) Canandaigua                10   
   28) Hilton                      10       32) Spencerport                 8   
   33) Niagara Falls                7       34) Bishop Kearney              6   
   34) East Rochester               6       36) Franklin                    5   
   36) Sweet Home                   5       36) Williamson Central          5   
   39) Canisius                     3       39) Lockport                    3   
   39) Palmyra-Macedon              3       39) Churchville-Chili           3   
   39) Wayne Central                3       44) Eastridge                   2   
   44) Alfred-Almond                2       46) Williamsville North         1   
   46) St.Francis-Buffalo           1       46) Watkins Glen                1