Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 12/9/2019 05:29 PM
                         RWTL - Houghton-3 - 12/7/2019                         
                                  5:00-11:00                                   
                               Houghton College                                
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Jaelyn Davis              12 Rush-Henriet              7.23   1 
  2 Emily Sugar               10 Spencerport               7.50   1 
  3 Aniya McGhie              10 Rush-Henriet              7.59   1 
  4 T'Aliyah Perkins          10 Greece Arcad              7.67   3  7.661
  5 Ekemini Udofa              8 Greece Odyss              7.67   3  7.666
  6 Emily Tait                12 Attica                    7.67   4  7.670
  7 Leilani Whyte             11 Churchville-              7.68   2  7.676
  8 Kiarra Hollis             11 Gates Chili               7.68   4  7.680
  9 Nyachap Tuach             10 Spencerport               7.83   2 
 10 Alliyah Allen             11 Rush-Henriet              7.86   1  7.854
 11 Jaclyn Crane              11 Rush-Henriet              7.86   3  7.860
 12 Elizabeth Sagan           11 Brockport                 7.87   1 
 13 Isabella Cross            12 Churchville-              7.94   1 
 14 Crystal Siriphanthong     12 Churchville-              7.95   2 
 15 Kelly Mickey              12 Oakfield/Elb              7.96   5 
 16 Anne Fabre                11 Rush-Henriet              8.06   2 
 17 Kaelin Shepard            12 Rush-Henriet              8.07   1 
 18 Jade Salmon               10 Gates Chili               8.09   3 
 19 Isabella Condidorio        9 LeRoy                     8.11   3 
 20 Amaya Collins-Whyte       12 Greece Olymp              8.14   3 
 21 McKenna Johnson           10 Oakfield/Elb              8.18   4 
 22 Shiana Susa               10 Gates Chili               8.19   9  8.183
 23 Morgan Langdon            10 Warsaw                    8.19   3  8.186
 24 Blossom Ibezim            10 Churchville-              8.25   4 
 25 Camryn Buck               12 Batavia                   8.26   5 
 26 Elysa Sugar                9 Spencerport               8.27   3  8.263
 27 Ashley O'Hara             10 Gates Chili               8.27  13  8.264
 28 Sina Phommachanh          12 Churchville-              8.28  12  8.276
 29 Leilani Sloan             11 Brockport                 8.28   8  8.279
 30 Janiah Stringer            9 Gates Chili               8.29   9  8.284
 31 Amber Zemaitis            12 Spencerport               8.29   2  8.289
 32 Jeanae Robinson            9 Gates Chili               8.33   9  8.325
 33 Ta'Nijha Brown            10 Rush-Henriet              8.33   4  8.330
 34 Kayla Vorasane            12 Rush-Henriet              8.34   9 
 35 Bri Fagan                 11 Spencerport               8.35   7 
 36 Mihkaela Kroesen           9 Rush-Henriet              8.36   6 
 37 Julia Martin              10 Brockport                 8.37   7 
 38 Lillian LaShomb            9 Brockport                 8.38   6 
 39 Eriyana Franklin          11 Rush-Henriet              8.39   1  8.384
 40 Abby Moore                 9 Batavia                   8.39   5  8.388
 41 Tamera Witcher             8 Rush-Henriet              8.39   2  8.390
 42 Aurelia Colby             10 Batavia                   8.40   5 
 43 Amarie Walker             10 Gates Chili               8.44   9 
 44 Anastasia Fields           9 Rush-Henriet              8.45   6 
 45 Brianna Milfort           10 Greece Arcad              8.46   5 
 46 Makenna Crawford           9 Batavia                   8.47   7 
 47 Madison Kermis            11 Greece Arcad              8.48   7 
 48 Leigha Brugger            10 Brockport                 8.49   7  8.484
 49 Rebekah Klossner           9 Rush-Henriet              8.49   4  8.490
 50 Alesha Byfield            12 Brockport                 8.50   6  8.491
 51 Asjumadae Maybell          9 Gates Chili               8.50   7  8.492
 52 Kayla Fussell             12 LeRoy                     8.52   8  8.514
 53 Jordan Swift               9 Avoca                     8.52  20  8.519
 54 Lislian Bultron-Santos    11 Greece Odyss              8.52  10  8.515 8.520
 55 Hannah Fairbrother        11 Wayland-Coho              8.53   6  8.521
 56 Rayea Davis               11 Rush-Henriet              8.53   2  8.528
 57 Charlessa Christiano      12 York                      8.54  20  8.531
 58 Alissa Wright             12 Bolivar-Rich              8.54  19  8.536
 59 Kathryn Conner            10 Gates Chili               8.63  13 
 60 Loryn Tisdale             12 Rush-Henriet              8.64   5 
 61 Makayla Rubio              9 Spencerport               8.65   6  8.650
 61 Shanacia Scott            12 Rush-Henriet              8.65   4  8.650
 63 Doreace Higgins           10 Batavia                   8.66   8 
 64 Zanaria Gibson             9 Gates Chili               8.69  13 
 65 Brenda Le                 11 Greece Olymp              8.71  15 
 66 Bethany Beru              12 Rush-Henriet              8.75   5 
 67 Emily Eckdahl             12 LeRoy                     8.76  11  8.758
 68 Janaiya Burnett           12 Greece Odyss              8.76   6  8.759
 69 Marquaeja Robbins         10 Greece Olymp              8.77  15  8.766
 70 Elisabeth Campbell        12 Greece Odyss              8.77   8  8.767
 71 Natiya Thacker            10 Greece Odyss              8.80  12  8.797
 71 Sophie Ha                 11 Brockport                 8.80  11  8.797
 73 Evelyn Miller             10 Dansville                 8.80  10  8.800
 74 Alyssa Antonucci           9 Batavia                   8.82  11 
 75 Carley Stauffer           12 LeRoy                     8.86   7  8.856
 76 Charina Gray              10 Wayland-Coho              8.86  12  8.858
 77 Karia Musabandesu          9 Churchville-              8.88  10 
 78 Emma Hull                 11 Brockport                 8.90  11 
 79 Rena Gaston               11 Greece Arcad              8.91  14 
 80 Hailee Sturm               9 Mount Morris              8.93  18  8.925
 81 Virginia Max-Dixon        11 Brockport                 8.93  10  8.930
 82 Joanna Regatuso           11 Mount Morris              8.98  18  8.973
 83 Maria Branche             10 Batavia                   8.98  10  8.980
 84 Marisa Johnston           11 Brockport                 8.99   8 
 85 Isabella Barnes            9 Hornell                   9.00  15 
 86 Ayden Dueker              10 Greece Arcad              9.02   8 
 87 Molly Smock               11 Brockport                 9.03  12  9.026
 88 Johnasia Conner            9 Gates Chili               9.03  13  9.028
 89 Kahlan Poltorak           12 Rush-Henriet              9.04  14  9.039
 90 Tamnhu Vo                 11 Gates Chili               9.04  15  9.040
 91 Sophia Marra               9 Spencerport               9.05   6 
 92 Anna Johnson               9 Mount Morris              9.06  18 
 93 Ashley Scott              10 Churchville-              9.08   9 
 94 Aireana Cephus             9 Batavia                   9.10  17 
 95 Alissa Fuchs-Ellsworth    10 Greece Arcad              9.11  14  9.103
 96 Kaylee Scorsone           10 Rush-Henriet              9.11  10  9.110
 97 Zoe Barnard               11 Greece Arcad              9.17  14 
 98 Markessa Drake             9 Wellsville                9.18  15  9.174
 99 Autumn Ladd               11 Wayland-Coho              9.18   9  9.180
100 Isabella Biviano          10 LeRoy                     9.19  17  9.183
101 Hannah Stojanov           10 Rush-Henriet              9.19  12  9.188
101 Eliana Williamson          9 Batavia                   9.19  11  9.188
103 Audney Burnside            9 LeRoy                     9.26  14 
104 Jaciondra Wilson          12 Greece Arcad              9.27  17 
105 Delaney Meehan             9 Hornell                   9.28  11  9.272
106 Alexis Herman             10 Warsaw                    9.28  16  9.274
106 Hannah Slisher            10 Rush-Henriet              9.28   8  9.274
108 McKenzie Puckett          10 Churchville-              9.31  11 
109 Samantha Bailey           11 Brockport                 9.34  16 
110 Ka'Daisja Grant           10 Rush-Henriet              9.35   5 
111 Riley Ferris              11 Brockport                 9.36  14 
112 Lucy Storey                9 LeRoy                     9.37  12 
113 Lenka Kratka              12 Rush-Henriet              9.38  13 
114 Imani Daniels              9 Greece Arcad              9.40  13 
115 Charidi Davis              9 Wayland-Coho              9.43  16  9.424
116 Mackenzie Henry-Ohara     10 Hornell                   9.43  17  9.428
117 Mairam Sow                12 Greece Odyss              9.43  20  9.429
118 Sophia Braun               9 LeRoy                     9.46  14 
119 Ahzari Floyd              12 Greece Odyss              9.47  15 
120 Michayla Hubric            9 Hornell                   9.50  15  9.492
121 Braelynne Potter           9 Dansville                 9.50  16  9.498
122 Johnae Junious            12 Gates Chili               9.51   7 
123 Ella Diaz                 11 Greece Odyss              9.52  20 
124 Elizabeth Clare           10 Spencerport               9.55  17 
125 Yomarilee Coppolo         10 Greece Olymp              9.62  16 
126 Hailey Weis               10 Pavilion                  9.70  19 
127 Layla Medlock             11 Greece Arcad              9.71  19 
128 Sarah Keppen              10 Wayland-Coho              9.82  17  9.815
129 Evelyna Andrushchenko     10 Greece Odyss              9.82  20  9.817
130 Riley Farnham             11 Hornell                   9.83  18 
131 Hope Wilbur               12 Brockport                 9.84  15 
132 Amya Gibson                9 Gates Chili               9.94  12 
133 Hannah Rautenstrauch      12 Rush-Henriet              9.97  16 
134 Teralan Simmons           11 Greece Arcad             10.14  19 
135 Vanessa Covello           12 Spencerport              10.17  17 
136 Gabriella Gigante         11 Churchville-             10.22  19 
137 Colleen Wells             10 Gates Chili              10.26  19 
138 Franki Braziel            11 Wayland-Coho             10.55  19 
139 Sarah Robles              11 Mount Morris             11.24  18 
140 Rema Siraj                11 Greece Odyss             11.37  16 
141 Julianna Patrick          10 Hornell                  11.43  18 
 
Girls 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Aniya McGhie              10 Rush-Henriet             42.51   1 
  2 Emily Sugar               10 Spencerport              43.30   1 
  3 Elizabeth Sagan           11 Brockport                44.80   1 
  4 McKenna Johnson           10 Oakfield/Elb             45.60   4 
  5 Emma Flaitz               12 Hornell                  45.94   1 
  6 Crystal Siriphanthong     12 Churchville-             46.06   6 
  7 Leilani Whyte             11 Churchville-             46.18   4 
  8 Shiana Susa               10 Gates Chili              46.77  10 
  9 Megan Benware             10 LeRoy                    46.98   2 
 10 Isabella Cross            12 Churchville-             47.04   6 
 11 Anaheysha Baptiste-White  12 Greece Arcad             47.78   2 
 12 Veronica Duell            11 Byron-Bergen             47.81   8 
 13 Bri Fagan                 11 Spencerport              47.84   3 
 14 Marrisa Vidal             12 Spencerport              48.00   2 
 15 Gianna Pisa               11 Spencerport              48.10   2 
 16 Julia Martin              10 Brockport                48.21   3 
 17 Elaina Flaitz              9 Hornell                  48.26   3 
 18 Mia Hampton               12 LeRoy                    48.27   2 
 19 Kelly Mickey              12 Oakfield/Elb             48.58   7 
 20 Fancesca Kita              9 Rush-Henriet             48.67   2 
 21 Katie Lanpher             11 Warsaw                   48.80   1 
 22 Julia Zastawrny           11 Wayland-Coho             48.96   5 
 23 Nazya Roper               10 Gates Chili              49.13   6 
 24 Sydney Konieczny           9 Batavia                  49.30   3 
 25 Eriyana Franklin          11 Rush-Henriet             49.54   8 
 26 Aurelia Colby             10 Batavia                  49.56   3 
 27 Ellie Dambra              11 LeRoy                    49.91   3 
 28 Fanny Venegas             11 Oakfield/Elb             49.94   8 
 29 Zsayla Simlin             11 Rush-Henriet             49.96   1 
 30 Abby Moore                 9 Batavia                  49.98   5 
 31 Sophie Beecher            11 Avoca                    50.09   3  50.082
 32 Alesha Byfield            12 Brockport                50.09   2  50.088
 33 Sina Phommachanh          12 Churchville-             50.16  13 
 34 Brenda Le                 11 Greece Olymp             50.19  12 
 35 Kyla Robinson              9 Greece Olymp             50.22   2 
 36 Aislinn Hamilton           9 Whitesville              50.32   7 
 37 Janiah Stringer            9 Gates Chili              50.43  10 
 38 Lillian LaShomb            9 Brockport                50.58   7 
 39 Leigha Brugger            10 Brockport                50.72   5 
 40 Catherine Davignon        12 Brockport                51.52   5 
 41 Doreace Higgins           10 Batavia                  51.73   4 
 42 Maya Shuryn               12 Greece Odyss             51.87   6 
 43 Johnae Junious            12 Gates Chili              51.89   7 
 44 Madison Kermis            11 Greece Arcad             51.93  11 
 45 Alyssa Antonucci           9 Batavia                  52.06  13 
 46 Elysa Sugar                9 Spencerport              52.13   5 
 47 Leilani Sloan             11 Brockport                52.33   9 
 48 Blossom Ibezim            10 Churchville-             52.42  11 
 49 Marisa Johnston           11 Brockport                52.45   7 
 50 Becca Milks               11 Brockport                52.61   4 
 51 Shanacia Scott            12 Rush-Henriet             52.84   8 
 52 Sophie Ha                 11 Brockport                52.86  13 
 53 Amarie Walker             10 Gates Chili              52.95   9 
 54 Katie Ventresca            9 Rush-Henriet             53.03   6 
 55 Molly Smock               11 Brockport                53.04  11 
 56 Jeanae Robinson            9 Gates Chili              53.14   7 
 57 Riley Wood                10 LeRoy                    53.31   3 
 58 Triniti Muscarella        10 Mount Morris             53.55  15 
 59 Teda Douangdala           12 Greece Olymp             53.75  10 
 60 Rylie Osgood              10 Bolivar-Rich             53.76  18 
 61 Emma Hull                 11 Brockport                53.96  10 
 62 Ashley Scott              10 Churchville-             54.02  13 
 63 Kahlan Poltorak           12 Rush-Henriet             54.27  17 
 64 Reese Ferguson             8 Wayland-Coho             54.35  12 
 65 Isabella Barnes            9 Hornell                  54.58   9 
 66 Hailey Cansdale           11 Hornell                  54.61   8 
 67 Virginia Max-Dixon        11 Brockport                54.65   8 
 68 Autumn Ladd               11 Wayland-Coho             54.74   5 
 69 Carley Stauffer           12 LeRoy                    54.80   6 
 70 Alissa Fuchs-Ellsworth    10 Greece Arcad             54.88  11 
 71 Asjumadae Maybell          9 Gates Chili              54.95   4 
 72 Ta'Nijha Brown            10 Rush-Henriet             54.99   4 
 73 Ava Baker                  8 Wayland-Coho             55.43  12 
 74 Kayleigh Mayeu            10 Batavia                  55.44  14 
 75 Charidi Davis              9 Wayland-Coho             55.45  12 
 76 Maria Branche             10 Batavia                  55.47  13  55.461
 77 Amya Gibson                9 Gates Chili              55.47  13  55.463
 78 Mihkaela Kroesen           9 Rush-Henriet             55.47   1  55.464
 79 Zoe Barnard               11 Greece Arcad             56.09  14 
 80 Sophia Marra               9 Spencerport              56.11   4 
 81 Charina Gray              10 Wayland-Coho             56.15  11 
 82 Hannah Slisher            10 Rush-Henriet             56.20   7 
 83 Sydney DellaPenna         12 Batavia                  56.33  10 
 84 Imani Daniels              9 Greece Arcad             56.54  12 
 85 Tara Monagan               9 LeRoy                    56.58  10 
 86 Hailee Sturm               9 Mount Morris             56.65  14 
 87 Jada Derick                9 Prattsburgh              57.03  18 
 88 Makenna Crawford           9 Batavia                  57.10   7 
 89 Riley Ferris              11 Brockport                57.14  12 
 90 Joanna Regatuso           11 Mount Morris             57.22  15 
 91 Samantha Davis            11 Batavia                  57.70  15 
 92 Audney Burnside            9 LeRoy                    57.75  11 
 93 Sophia Braun               9 LeRoy                    57.87  11 
 94 Aireana Cephus             9 Batavia                  58.07  16 
 95 Mackenzie Henry-Ohara     10 Hornell                  58.17  12 
 96 Rena Gaston               11 Greece Arcad             58.22  15 
 97 Anna Johnson               9 Mount Morris             58.36  15 
 98 Reagan Kemp                9 LeRoy                    58.61  17 
 99 Michayla Hubric            9 Hornell                  58.80  11 
100 Kiaralis Diaz              9 Greece Olymp             58.99  16 
101 Sarah Keppen              10 Wayland-Coho             59.32  14 
102 Tessa Gregorius           10 Dansville                59.34   6 
103 Braelynne Potter           9 Dansville              1:00.03  17 
104 Iyana Johnson             12 Greece Odyss           1:00.07  18 
105 Delaney Meehan             9 Hornell                1:00.35   9 
106 Hannah Stojanov           10 Rush-Henriet           1:00.44  15 
107 Hailey Dates              10 Spencerport            1:00.52   8 
108 Lenka Kratka              12 Rush-Henriet           1:01.72  14 
109 Mairam Sow                12 Greece Odyss           1:01.92  18 
110 Andrea Wolfanger          11 Wayland-Coho           1:05.28  16 
111 Emily Damon                9 Batavia                1:05.65  15 
112 Grace Hanggi              10 Wayland-Coho           1:07.34  17 
113 Maya Gray                  9 Batavia                1:08.84  14 
 -- Zanaria Gibson             9 Gates Chili                 DQ  10  Lane Violation
 
Girls 600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Emma Flaitz               12 Hornell                1:46.42   1 
  2 Desilets Dubois            8 Brockport              1:46.57   1 
  3 Netasha McIntosh          11 Hornell                1:47.01   1 
  4 Amelia Fargnoli           10 Spencerport            1:49.79   1 
  5 Alliyah Allen             11 Rush-Henriet           1:52.40   1 
  6 Dyllan Amato              11 Greece Arcad           1:52.77   3 
  7 Noelia Ventura            10 Batavia                1:53.17   1 
  8 Emilie Weinbeck           12 Brockport              1:53.62   1 
  9 Isabel Marzec             11 Avon Central           1:54.60   2 
 10 Brianne Hurlburt           8 Dansville              1:54.79   3 
 11 McKenzie Hall             12 Hornell                1:55.46   2 
 12 Emily Frech               11 Greece Arcad           1:55.75   2 
 13 Sophie Majewski           12 Wellsville             1:56.23   2 
 14 Maddie Shafer             12 Dansville              1:56.80   3 
 15 Kayla Storie              11 Churchville-           1:57.99   2 
 16 Madeline Taggart          12 Batavia                1:58.55   2 
 17 Keren Park                12 Rush-Henriet           2:00.63   2 
 18 Alexandra Witucki         10 Rush-Henriet           2:01.99   3 
 19 Sadie Loria               11 Batavia                2:02.95   2 
 20 Sienna Carlenius          10 Greece Olymp           2:03.03   3 
 21 Chloe Breen               11 Rush-Henriet           2:03.08   1 
 22 Aislinn Hamilton           9 Whitesville            2:03.27   3 
 23 Rachel Joseph             12 Wayland-Coho           2:04.20   2 
 24 Ella Remchuk              10 Rush-Henriet           2:04.80   1 
 25 Katherine Shomper          9 Greece Odyss           2:05.13   2 
 26 Jasmyn Fox                12 Dansville              2:06.46   4 
 27 Juliana Branche           12 Batavia                2:08.17   3 
 28 Alexis Jordan              9 Wayland-Coho           2:08.93   5 
 29 Sydney George             10 Spencerport            2:08.96   4 
 30 Erica Palmer               9 Pavilion               2:09.68   5 
 31 Kaitlyn Slough            12 Rush-Henriet           2:10.47   4 
 32 Kyley Beales              10 Batavia                2:11.59   4 
 33 Kaylee Middaugh           12 Bolivar-Rich           2:14.65   5 
 34 emma Schleher              9 Spencerport            2:15.70   5 
 35 Leila Knight              10 Bolivar-Rich           2:16.50   5 
 36 Isabel Sprague            10 Prattsburgh            2:17.60   5 
 37 Lacey Loucks              10 Avoca                  2:17.68   5 
 38 Lydia Evans                9 Batavia                2:17.80   4 
 39 Brianna Warden             9 Gates Chili            2:19.10   4 
 40 Ella Bromstead             9 Batavia                2:19.57   4 
 41 Riley Nagle                9 Dansville              2:20.19   4 
 42 Rosa Hernandez            10 Avoca                  2:20.35   5 
 43 Kaylyn Gushue             12 Greece Olymp           2:20.69   5 
 44 Kaitlynn Schmitz          11 Churchville-           2:24.70   4 
 45 Madison Brown              9 Churchville-           2:30.25   5 
 46 Emelie Maysonet           12 Batavia                2:33.83   4 
 47 Krislyn Derick            11 Prattsburgh            2:39.40   5 
 48 Juliana Rivera            10 Gates Chili            2:40.36   5 
 
Girls 1000 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Maria Ferris              11 Brockport              3:16.88   1 
  2 Isabelle Colosimo          8 Rush-Henriet           3:21.63   1 
  3 Lindsay Richardson         8 Rush-Henriet           3:27.66   1 
  4 Kayla Storie              11 Churchville-           3:28.22   1 
  5 Amelia Fargnoli           10 Spencerport            3:29.35   1 
  6 Sarah Picard               8 Rush-Henriet           3:29.78   1 
  7 Emma Winden               11 Rush-Henriet           3:30.12   1 
  8 Emilie Weinbeck           12 Brockport              3:33.14   1 
  9 Carter Browne             11 Hornell                3:33.31   1 
 10 Maddie Shafer             12 Dansville              3:33.45   2 
 11 Ashley Totten              9 LeRoy                  3:35.07   2 
 12 Chloe Breen               11 Rush-Henriet           3:36.03   1 
 13 Brianne Hurlburt           8 Dansville              3:37.30   2 
 14 Ella Remchuk              10 Rush-Henriet           3:48.66   2 
 15 Olivia Furia              12 Wayland-Coho           3:49.99   2 
 16 Alexia Savage              8 Rush-Henriet           3:50.41   2 
 17 Rachel Skibinski          11 Greece Arcad           3:50.67   2 
 18 Kaitlyn Slough            12 Rush-Henriet           3:55.26   2 
 19 Aubre Robinson            12 Hornell                3:57.14   2 
 20 Sydney George             10 Spencerport            4:12.18   1 
 21 Lydia Evans                9 Batavia                4:14.34   3 
 22 Destiny Gross             11 Mount Morris           4:15.70   3 
 23 Teagan Peer               10 Greece Arcad           4:16.92   3 
 24 Tara Monagan               9 LeRoy                  4:19.42   3 
 25 emma Schleher              9 Spencerport            4:20.36   2 
 26 Sofia Rodriguez            9 Dansville              4:22.04   2 
 27 Katelyn Gebo              10 Greece Arcad           4:22.27   3 
 28 Riley Nagle                9 Dansville              4:24.08   3 
 29 Grace Dennee              11 Greece Arcad           4:24.14   3 
 30 Eleni Valvano             11 Greece Arcad           4:25.92   3 
 31 Kaitlynn Schmitz          11 Churchville-           4:34.14   3 
 32 Kaylyn Gushue             12 Greece Olymp           4:39.97   3 
 33 Lacey Loucks              10 Avoca                  4:40.51   3 
 34 Paige Schleyer            10 York                   4:48.44   3 
 35 Kailyn Amadio             10 Greece Arcad           5:05.13   3 
 -- Norah Foreman              8 Hornell                    DNF   1 
 
Girls 1500 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Alex Ventresca            11 Rush-Henriet           5:21.29   1 
  2 Zoe Lucyshyn              12 Churchville-           5:35.06   2 
  3 Makaylah Higgins           9 Warsaw                 5:35.84   1 
  4 Jadyn Boyce                8 Batavia                5:39.09   1 
  5 Madison Serapilio         11 Rush-Henriet           5:42.24   1 
  6 Ally Battaglia            11 Spencerport            5:45.54   1 
  7 Ava Magyar                 8 Rush-Henriet           5:47.77   1 
  8 Sophia McCabe             10 Spencerport            5:53.22   1 
  9 Miranda John              12 Greece Arcad           5:53.60   1 
 10 Summer Foster             10 Dansville              6:02.06   1 
 11 Laura Bishop              10 Brockport              6:02.70   1 
 12 Mackenzie Monnier          9 Brockport              6:06.01   1 
 13 Paige Van Epps             9 Greece Odyss           6:07.36   1 
 14 Gabrielle Slivinski       10 LeRoy                  6:08.53   1 
 15 Mia Lyon                   9 Churchville-           6:15.72   2 
 16 Gianna Pettine             9 Greece Arcad           6:16.96   2 
 17 Paige Carletta            11 Brockport              6:17.04   2 
 18 Maggie Bacon               9 Dansville              6:21.74   1 
 19 Audrey Strand              9 Greece Arcad           6:23.19   2 
 20 Morgan Cheney             10 Prattsburgh            6:25.76   2 
 21 Kennedy Pino              10 Spencerport            6:31.24   2 
 22 Taylor Hutton             10 LeRoy                  6:35.07   2 
 23 Cassidy Karker            11 Greece Arcad           6:42.20   2 
 24 Elizabeth Gravito         11 Warsaw                 7:10.14   2 
 25 Amber Amadio              10 Greece Arcad           7:10.99   2 
 26 Rosa Hernandez            10 Avoca                  7:30.02   2 
 27 Skylynn Coy               12 Wellsville             7:30.68   2 
 28 Ella McLaughlin            9 Greece Olymp           7:39.98   2 
 29 Molly Wescott             11 Gates Chili            8:02.88   2 
 30 Maddison Gallo            11 Greece Olymp           8:12.20   2 
 
Girls 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McKenna Arguien           10 Churchville-          10:48.86  
  2 Maria Ferris              11 Brockport             10:52.98  
  3 Alex Ventresca            11 Rush-Henriet          11:21.49  
  4 Mattie Fitzwater           7 Avoca                 11:45.87  
  5 Madison Serapilio         11 Rush-Henriet          11:54.80  
  6 Kyra Pellegrino            9 Gates Chili           11:56.09  
  7 Sydney Konieczny           9 Batavia               12:12.23  
  8 Fanny Venegas             11 Oakfield/Elb          12:13.52  
  9 Isabel Marzec             11 Avon Central          12:26.93  
 10 Renee Sipes                9 Churchville-          12:43.23  
 11 Brooke Scott               9 Batavia               12:52.40  
 12 Autumn Pierga Ogles       10 Greece Arcad          12:53.95  
 13 Kadence Grierson          10 Greece Arcad          12:59.34  
 14 Makayla Andolora          10 Batavia               13:07.67  
 15 Maggie Bacon               9 Dansville             13:14.42  
 16 Melanie Quinones           9 Batavia               13:33.06  
 17 Megan Smith                9 Brockport             13:33.14  
 18 Sydney DellaPenna         12 Batavia               13:45.72  
 19 Sofia Rodriguez            9 Dansville             14:05.36  
 20 Destiny Gross             11 Mount Morris          14:38.35  
 
Girls 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Kiarra Hollis             11 Gates Chili               9.12   1 
  2 Isabella Condidorio        9 LeRoy                     9.30   1 
  3 Unique Crawford           11 Gates Chili               9.38   1 
  4 Chaselyn Whitmer          12 Wayland-Coho              9.50   1 
  5 Tasha Robertson           11 Gates Chili               9.51   1 
  6 Arianna Brown             12 Batavia                   9.63   1 
  7 Toriann Drumgoole         11 Greece Arcad              9.83   2 
  8 Grace Miller              12 Warsaw                   10.03   1 
  9 Kayla Vorasane            12 Rush-Henriet             10.04   1 
 10 Zsayla Simlin             11 Rush-Henriet             10.07   2 
 11 Becca Milks               11 Brockport                10.41   2 
 12 Kaitlyn Fink              12 Brockport                10.42   2 
 13 Courtney Curley           12 Churchville-             10.50   6 
 14 Kelsea Greenthal          11 Hornell                  10.53   4 
 15 Katie Lanpher             11 Warsaw                   10.61   2 
 16 Megan McMichael           11 Greece Odyss             10.65   4 
 17 Amber Zemaitis            12 Spencerport              10.73   4 
 18 Juliana Branche           12 Batavia                  10.75   2 
 19 Camryn Buck               12 Batavia                  10.97   3 
 20 Makayla Rubio              9 Spencerport              11.18   5 
 21 Sophia Sushko             10 Spencerport              11.25   4 
 22 Jaciondra Wilson          12 Greece Arcad             11.27   3 
 23 Ayslinn Holbrook          12 Wayland-Coho             11.30   2 
 24 Teda Douangdala           12 Greece Olymp             11.41   4 
 25 Ka'Daisja Grant           10 Rush-Henriet             11.47   3 
 26 Alissa Wright             12 Bolivar-Rich             11.63   6 
 27 Lydia Cone                 9 LeRoy                    11.64   2 
 28 Olivia Hussar             10 Batavia                  11.68   3 
 29 Alayna Streeter           10 Byron-Bergen             11.70   3 
 30 Kaylee Scorsone           10 Rush-Henriet             11.76   4 
 31 Sienna Carlenius          10 Greece Olymp             11.80   5 
 32 Summer Foster             10 Dansville                11.81   4  11.806
 33 Emily Post                10 Spencerport              11.81   5  11.810
 34 Lizzy Van Alstine          9 York                     11.87   6 
 35 Madison Sission           10 Bolivar-Rich             11.96   6 
 36 Ahzari Floyd              12 Greece Odyss             11.98   5 
 37 Maija Young               10 Brockport                12.34   3 
 38 Isabel Sprague            10 Prattsburgh              12.74   6 
 39 Eliana Williamson          9 Batavia                  12.86   5 
 40 Hailey Dates              10 Spencerport              12.99   5 
 41 Lauren Reimer              9 Batavia                  13.81   4 
 42 Elizabeth Clare           10 Spencerport              14.28   5 
 43 Jada Derick                9 Prattsburgh              15.38   6 
 
Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Gates Chili  'A'                                    4:27.55   1 
  2 LeRoy  'A'                                          4:38.70   2 
  3 Hornell  'A'                                        4:47.12   1 
  4 Batavia  'B'                                        4:47.56   1 
  5 Batavia  'A'                                        4:48.82   1 
  6 Wayland-Cohocton  'A'                               4:49.83   1 
  7 Rush-Henrietta  'A'                                 4:50.28   1 
  8 Gates Chili  'B'                                    4:52.91   3 
  9 Rush-Henrietta  'B'                                 4:59.19   1 
 10 Wayland-Cohocton  'B'                               5:03.94   1 
 11 Batavia  'C'                                        5:06.96   2 
 12 Churchville-Chili  'A'                              5:07.62   2 
 13 Greece Odyssey  'A'                                 5:07.66   3 
 14 Wayland-Cohocton  'C'                               5:18.15   2 
 15 Dansville  'A'                                      5:19.27   2 
 16 Batavia  'D'                                        5:20.99   3 
 17 Avoca  'A'                                          5:21.11   3 
 18 Prattsburgh  'A'                                    5:27.41   3 
 19 Dansville  'B'                                      5:38.34   3 
 20 LeRoy  'C'                                          5:39.76   3 
 21 LeRoy  'B'                                          5:40.73   2 
 
Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Arianna Brown             12 Batavia                5-02.00  
  2 Courtney Curley           12 Churchville-          J4-10.00  
  3 Sophia Sushko             10 Spencerport           J4-10.00  
  4 Megan Benware             10 LeRoy                  4-08.00  
  5 Addison Glozer            11 Spencerport            4-06.00  
  5 Unique Crawford           11 Gates Chili            4-06.00  
  5 Catherine Davignon        12 Brockport              4-06.00  
  5 Maija Young               10 Brockport              4-06.00  
  5 Megan McMichael           11 Greece Odyss           4-06.00  
  5 Lauren Reimer              9 Batavia                4-06.00  
  5 Elaina Flaitz              9 Hornell                4-06.00  
  5 Karissa Bosh              12 Wayland-Coho           4-06.00  
 13 Leah Hodges               11 York                   4-03.00  
 13 Quinn Kacur               11 LeRoy                  4-03.00  
 13 Jade Salmon               10 Gates Chili            4-03.00  
 13 Allison Freeman           10 Rush-Henriet           4-03.00  
 17 Tatum Faucher             12 Spencerport            4-00.00  
 17 Riley Wood                10 LeRoy                  4-00.00  
 17 Krislyn Derick            11 Prattsburgh            4-00.00  
 17 Ayden Dueker              10 Greece Arcad           4-00.00  
 17 Abbey Macdonald           11 Brockport              4-00.00  
 17 Hollie Beckler            10 LeRoy                  4-00.00  
 17 Olivia Furia              12 Wayland-Coho           4-00.00  
 17 Tamera Witcher             8 Rush-Henriet           4-00.00  
 17 Ellie Dambra              11 LeRoy                  4-00.00  
 17 Evelyn Miller             10 Dansville              4-00.00  
 27 Reese Ferguson             8 Wayland-Coho           3-09.00  
 27 Alexandra Witucki         10 Rush-Henriet           3-09.00  
 29 Ava Baker                  8 Wayland-Coho           3-06.00  
 30 Olivia Hussar             10 Batavia                3-03.00  
 -- Allie Beaumont            12 LeRoy                       NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Elizabeth Sorensen        12 LeRoy                 J7-06.00  
  2 Gavin Konieczny           10 Batavia               J7-06.00  
  3 Kayla Fussell             12 LeRoy                 J7-06.00  
  4 Netasha McIntosh          11 Hornell               J7-00.00  
  5 Karissa Bosh              12 Wayland-Coho          J7-00.00  
  6 Tamnhu Vo                 11 Gates Chili           J6-03.00  
  6 Emily Eckdahl             12 LeRoy                 J6-03.00  
  8 Kaylee Middaugh           12 Bolivar-Rich          J5-06.00  
  8 Hailey Cansdale           11 Hornell               J5-06.00  
 -- Isabella Biviano          10 LeRoy                       NH  
 -- Gabrielle Slivinski       10 LeRoy                       NH  
 
Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jaelyn Davis              12 Rush-Henriet          17-03.50  
  2 Amber Daley               12 Rush-Henriet          16-08.75  
  3 Morgan Langdon            10 Warsaw                15-04.75  
  4 Grace Miller              12 Warsaw                15-04.50  
  5 Nazya Roper               10 Gates Chili           15-03.00  
  6 Peytyn Geer                9 York                  15-02.75  
  7 Elaina Hughes             11 Rush-Henriet          15-02.50  
  8 Anna Quan                 12 Gates Chili           15-02.00  
  9 Cora Rose                 11 Brockport             15-01.25  
 10 Kaelin Shepard            12 Rush-Henriet          15-00.75  
 11 Audrey Strand              9 Greece Arcad          14-08.00  
 12 Toriann Drumgoole         11 Greece Arcad          14-07.25  
 13 Jaclyn Crane              11 Rush-Henriet          14-07.00  
 14 Hannah Fairbrother        11 Wayland-Coho          14-06.25  
 15 Sarah Adams               12 Batavia               14-03.25  
 16 Maya Voelkl               11 Spencerport           14-00.00  
 17 Anastasia Fields           9 Rush-Henriet          13-10.00  
 18 Alayna Streeter           10 Byron-Bergen          13-09.25  
 19 Christina Bishop          11 Brockport             13-02.25  
 20 Alexis Jordan              9 Wayland-Coho          13-01.00  
 21 Amy Chiley                10 Spencerport           13-00.00  
 22 Delcina Cassidy           11 LeRoy                 12-10.50  
 23 Rebekah Klossner           9 Rush-Henriet          12-09.75  
 24 Jordan Swift               9 Avoca                 12-09.50  
 25 Sarah Cox                 10 Warsaw                12-08.25  
 26 Charlessa Christiano      12 York                  12-08.00  
 27 Bethany Beru              12 Rush-Henriet          12-07.50  
 28 Morgan Cheney             10 Prattsburgh           12-07.00  
 29 Kaitlyn Fink              12 Brockport             12-06.25  
 30 Marina Cox                 7 Warsaw                12-04.75  
 31 Sophie Beecher            11 Avoca                 12-03.75  
 32 Jessica Hart               9 York                  11-08.75  
 33 Emily Post                10 Spencerport           11-06.50  
 34 Rachel Joseph             12 Wayland-Coho          11-05.75  
 35 Ava Fagan                  9 York                  11-04.50  
 36 Lydia Cone                 9 LeRoy                 11-00.50  
 37 Triniti Muscarella        10 Mount Morris          10-11.75  
 38 Jasmyn Fox                12 Dansville              9-08.25  
 39 Paige Wise                11 Hornell                9-08.00  
 40 Fancesca Kita              9 Rush-Henriet           9-03.50  
 41 Mariama Turay             10 Greece Arcad           8-10.00  
 42 Brianna Milfort           10 Greece Arcad           8-07.00  
 43 Katrina Daly              10 Spencerport            8-01.00  
 44 Teralan Simmons           11 Greece Arcad           8-00.00  
 45 Julianna Patrick          10 Hornell                6-11.00  
 46 Sarah Robles              11 Mount Morris           6-10.75  
 -- Rayea Davis               11 Rush-Henriet              FOUL  
 -- Andrea Wolfanger          11 Wayland-Coho              FOUL  
 -- Katie Ventresca            9 Rush-Henriet              FOUL  
 -- Veronica Duell            11 Byron-Bergen              FOUL  
 -- Cate Cicero               12 Wayland-Coho              FOUL  
 -- Chloe Wilson              10 Spencerport               FOUL  
 -- Ella Genovese             11 Spencerport               FOUL  
 -- Adaleetha Ouimet          11 Spencerport               FOUL  
 -- Melanie Quinones           9 Batavia                   FOUL  
 -- Layla Medlock             11 Greece Arcad              FOUL  
 -- Sina Phommachanh          12 Churchville-              FOUL  
 
Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Emily Tait                12 Attica                36-02.75  
  2 Amber Daley               12 Rush-Henriet          34-11.25  
  3 Anna Quan                 12 Gates Chili           34-08.50  
  4 Cora Rose                 11 Brockport             33-10.50  
  5 Elaina Hughes             11 Rush-Henriet          32-06.75  
  6 Sarah Adams               12 Batavia               32-04.00  
  7 Addison Glozer            11 Spencerport           31-06.50  
  8 Chaselyn Whitmer          12 Wayland-Coho          31-00.75  
  9 Anaheysha Baptiste-White  12 Greece Arcad          30-09.00  
 10 Allison Freeman           10 Rush-Henriet          30-04.00  
 11 Amy Chiley                10 Spencerport           29-04.50  
 12 Keren Park                12 Rush-Henriet          29-03.75  
 13 Kyla Robinson              9 Greece Olymp          29-03.00  
 14 Maya Voelkl               11 Spencerport           28-11.00  
 15 T'Aliyah Perkins          10 Greece Arcad          28-06.00  
 16 Gavin Konieczny           10 Batavia               28-00.50  
 17 Christina Bishop          11 Brockport             27-09.00  
 18 Sydney Boyd                9 York                  27-05.50  
 19 Emily Post                10 Spencerport           27-01.75  
 20 Abbey Macdonald           11 Brockport             24-06.00  
 21 Ella Genovese             11 Spencerport           23-05.00  
 22 Trinity Guess             10 Gates Chili           23-01.50  
 23 Chloe Wilson              10 Spencerport           22-09.75  
 24 Paige Wise                11 Hornell               22-07.00  
 25 Katrina Daly              10 Spencerport           21-11.75  
 26 Katie Moore                9 York                  21-04.75  
 -- Delcina Cassidy           11 LeRoy                     FOUL  
 -- Adaleetha Ouimet          11 Spencerport               FOUL  
 -- Kayleigh Mayeu            10 Batavia                   FOUL  
 
Girls Shot Put
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Rebekah Daniszewski       11 Batavia               35-06.50   1 
  2 Emma Kinnicutt            12 Wellsville            34-05.50   1 
  3 Madison Jacobs            12 Dansville             32-02.00   1 
  4 Kirtana Subramaniam       12 Rush-Henriet          30-02.00   1 
  5 Olivia Schledorn          12 Wayland-Coho          29-02.75   1 
  6 Julia Zastawrny           11 Wayland-Coho          27-10.00   1 
  6 Ally Flint                12 LeRoy                 27-10.00   1 
  8 Maggie Andersen           12 Batavia               27-01.50   1 
  9 Faith Ferris              12 Brockport             27-01.00   1 
 10 Katie Carmichael          12 LeRoy                 26-09.00   1 
 11 Loryn Tisdale             12 Rush-Henriet          26-08.50   1 
 12 Leia Werner               12 Warsaw                25-10.75   1 
 13 Rachel Skibinski          11 Greece Arcad          25-06.00   2 
 14 Shakira Jones             11 Gates Chili           25-02.00   2 
 15 Ava Gephart                9 LeRoy                 24-06.00   4 
 16 Brooke Coombs             10 Dansville             24-05.00   3 
 17 Caitlyn Vergari           10 Brockport             24-04.00   2 
 18 Gwen Lambert              10 LeRoy                 24-03.00   2 
 19 Chanya Bryant             12 Rush-Henriet          24-02.50   1 
 20 Madison Xomvimane         10 Gates Chili           24-01.00   3 
 21 Jiania Hall                9 Greece Arcad          24-00.00   3 
 22 Kaylynn Cone              12 LeRoy                 23-10.00   2 
 23 Armanie Charles           10 Gates Chili           23-06.00   2 
 24 Emma Radka                10 Batavia               23-04.00   3 
 25 Lakeyelyn Wilson          10 Greece Arcad          23-00.00   2 
 26 Trinity Guess             10 Gates Chili           22-09.00   3 
 27 Molly Howlett              9 Brockport             22-08.00   2 
 28 Nilla Vivekanandam        10 Rush-Henriet          22-02.25   1 
 29 Clara Wood                 9 Batavia               22-01.00   3 
 30 Madison Sission           10 Bolivar-Rich          21-09.00   4 
 31 Elizabeth Kingston        11 Batavia               21-07.00   2 
 32 Alexis Herman             10 Warsaw                21-03.00   2 
 33 Anna Smith                12 Rush-Henriet          21-01.00   2 
 34 Katelyn Gebo              10 Greece Arcad          21-00.50   1 
 35 Antonia Sullivan          11 Rush-Henriet          20-10.00   2 
 35 Samantha Davis            11 Batavia               20-10.00   2 
 37 Kasi Williams             12 Brockport             20-09.00   2 
 38 Alyssa Ognibene           11 Batavia               20-08.00   3 
 39 Leila Knight              10 Bolivar-Rich          20-05.00   4 
 40 Saveria Panella           12 Spencerport           20-04.00   3 
 41 Ella Brydges              10 LeRoy                 20-03.00   3 
 42 Ainsley Browning          11 Rush-Henriet          20-02.00   4 
 43 Courtney Floyd            11 Rush-Henriet          19-01.00   4 
 43 Bailey Pino               12 Spencerport           19-01.00   3 
 45 Vanessa Covello           12 Spencerport           18-05.00   4 
 46 Juliana Rivera            10 Gates Chili           18-04.00   3 
 46 Saskia Koops              11 Rush-Henriet          18-04.00   4 
 46 Minori Swanson            12 LeRoy                 18-04.00   2 
 49 Colleen Wells             10 Gates Chili           17-09.00   4 
 50 Reagan Kemp                9 LeRoy                 17-05.00   4 
 51 Grace Hanggi              10 Wayland-Coho          17-04.00   3 
 52 Summer Allen               9 Rush-Henriet          17-03.00   2 
 53 Lucy Storey                9 LeRoy                 17-02.00   3 
 54 Hannah Rautenstrauch      12 Rush-Henriet          16-05.00   4 
 55 Emma Moore                12 Dansville             15-09.00   3 
 55 Adebola Olufemi           11 Brockport             15-09.00   3 
 57 Ella Diaz                 11 Greece Odyss          15-08.00   4 
 58 Gabriella Gigante         11 Churchville-          13-01.00   4 
 
Girls Weight Throw
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Emma Kinnicutt            12 Wellsville            43-10.25   1 
  2 Leia Werner               12 Warsaw                40-00.00   1 
  3 Maggie Andersen           12 Batavia               36-11.75   1 
  4 Chanya Bryant             12 Rush-Henriet          34-05.50   1 
  5 Rebekah Daniszewski       11 Batavia               34-00.75   1 
  6 Kirtana Subramaniam       12 Rush-Henriet          33-08.75   1 
  7 Shakira Jones             11 Gates Chili           27-11.00   2 
  8 Brooke Coombs             10 Dansville             27-06.75   1 
  9 Madison Xomvimane         10 Gates Chili           27-03.25   2 
 10 Sarah Cox                 10 Warsaw                27-01.75   1 
 11 Madison Jacobs            12 Dansville             26-10.25   2 
 12 Antonia Sullivan          11 Rush-Henriet          26-04.25   2 
 13 Lakeyelyn Wilson          10 Greece Arcad          26-01.25   3 
 14 Armanie Charles           10 Gates Chili           24-04.00   2 
 15 Emma Moore                12 Dansville             23-09.25   1 
 16 Katie Carmichael          12 LeRoy                 21-06.00   1 
 17 Molly Howlett              9 Brockport             21-01.75   2 
 18 Nilla Vivekanandam        10 Rush-Henriet          20-11.75   2 
 19 Ally Flint                12 LeRoy                 20-11.50   1 
 20 Caitlyn Vergari           10 Brockport             20-08.00   2 
 21 Adebola Olufemi           11 Brockport             19-10.50   2 
 22 Faith Ferris              12 Brockport             19-05.75   1 
 23 Ava Gephart                9 LeRoy                 19-02.75   3 
 24 Gwen Lambert              10 LeRoy                 18-06.00   3 
 25 Jiania Hall                9 Greece Arcad          18-04.25   3 
 26 Courtney Floyd            11 Rush-Henriet          16-09.75   3 
 27 Emma Radka                10 Batavia               16-07.75   1 
 28 Kasi Williams             12 Brockport             16-06.50   2 
 29 Ainsley Browning          11 Rush-Henriet          16-00.50   3 
 30 Summer Allen               9 Rush-Henriet          15-08.50   3 
 31 Minori Swanson            12 LeRoy                 15-07.00   3 
 32 Anna Smith                12 Rush-Henriet          15-06.00   2 
 33 Kaylynn Cone              12 LeRoy                 14-05.00   3 
 34 Clara Wood                 9 Batavia               14-04.00   2 
 35 Erica Patanella           12 Dansville             13-01.00   3 
 36 Ella Brydges              10 LeRoy                 12-10.75   3 
 37 Saskia Koops              11 Rush-Henriet          12-08.00   3 
 38 Samantha Cornell          10 Greece Odyss           9-09.75   3 
 
Girls 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Desilets Dubois            8 Brockport              7:35.72  
  2 Kyra Pellegrino            9 Gates Chili            8:32.50  
  3 Leah Grego                12 Brockport              8:34.72  
  4 Allison Goodman           12 Rush-Henriet           8:35.26  
  5 Daniela Vega              11 Greece Odyss           9:10.60  
  6 Rylie Osgood              10 Bolivar-Rich           9:10.87  
  7 Amanda Nahas              12 Spencerport            9:15.35  
  8 Erica Patanella           12 Dansville              9:19.44  
  9 Molly Wescott             11 Gates Chili           10:03.69  
 10 Alyssa Ognibene           11 Batavia               10:15.57  
 11 Kyley Beales              10 Batavia               10:59.46  
 12 Ella Bromstead             9 Batavia               11:00.84  
 13 Emelie Maysonet           12 Batavia               12:36.08  
 
Boys 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Mike Cathey               12 Uprep Roches              6.59   1 
  2 Christon Jean             12 Uprep Roches              6.64   1 
  3 Mark Rogers               12 Uprep Roches              6.65   1 
  4 Xavier Hurell             11 Greece Olymp              6.67   1 
  5 Terrez Smith              11 Batavia                   6.74   2 
  6 Giovan McKnight           12 Rush-Henriet              6.79   3 
  7 Jamez Conley              12 Uprep Roches              6.87   1 
  8 Rodric Cox-Cooper         12 Brockport                 6.93   2  6.926
  9 Ernest Jones Jr           11 Rush-Henriet              6.93   7  6.930
 10 Silvester Carter          12 Uprep Roches              6.94   1 
 11 Mohamed Hussein           11 Uprep Roches              6.96   1 
 12 Josh Quinn                12 Uprep Roches              6.97   1 
 13 James Dodds               12 Greece Arcad              7.03   3 
 14 OJ Singletary              9 Rush-Henriet              7.04   3 
 15 Chase Bordonaro           12 LeRoy                     7.08   4 
 16 Willie Walker             12 Rush-Henriet              7.09   2 
 17 Rahmier Powell            11 Greece Arcad              7.13   8 
 18 Liam Hendrickson          12 Hornell                   7.15   6  7.142
 19 Tyler Clay                11 Rush-Henriet              7.15   5  7.145
 20 Kuamale Bradley           12 Greece Arcad              7.16   6  7.152
 21 Nicholas VanWie           12 Brockport                 7.16   9  7.159
 22 Judson DeLany             10 Brockport                 7.16   6  7.160
 23 Cameron Rynders           11 Greece Arcad              7.17   8 
 24 Alan Neal                 12 Rush-Henriet              7.21   7  7.208
 25 Nick Frey                 11 Churchville-              7.21  17  7.210
 26 Gervacio Maldonado        11 Arkport/Cana              7.22   4  7.214
 27 Jarrod Polk               10 Bolivar-Rich              7.22  20  7.216
 28 Geshaun Gibson            11 Rush-Henriet              7.23   7  7.225
 28 DeNiero Smith             10 Greece Olymp              7.23   4  7.225
 30 Thadeus Powell            12 Gates Chili               7.24   5 
 31 Sean Keenan               12 Brockport                 7.25   6 
 32 Max Tomaszewski           11 Batavia                   7.27   5 
 33 Howard Nix                10 Greece Arcad              7.28   8 
 34 Kevin Craig               12 Greece Arcad              7.29   8 
 35 Jacob To                  11 Spencerport               7.30   3  7.292
 36 Samuel Vaughn             11 Churchville-              7.30   5  7.294
 37 D'Andre Hunter            12 Greece Arcad              7.30   8  7.299
 38 Tyler Miller              12 Brockport                 7.33   4  7.327
 38 Nasir Carr                11 Greece Arcad              7.33   6  7.327
 40 Cameron Dickerson         12 Gates Chili               7.34   3 
 41 Gabriel Reyes Mercado     10 Batavia                   7.35  11 
 42 Bannon Moore              11 Batavia                   7.36   9 
 43 Jacob Landro              12 Greece Olymp              7.38   7  7.371
 44 Stephen Wilcox            10 Gates Chili               7.38   7  7.372
 45 Benedetto Cannizzaro      12 Spencerport               7.39   2 
 46 Aidan Anderson             9 Batavia                   7.41   6 
 47 Josiah Thomas              9 Rush-Henriet              7.43  10  7.427
 48 Andrew Lin                12 Batavia                   7.43   9  7.429
 48 Jacob Miller              10 Brockport                 7.43   8  7.429
 50 Donovan Groth             10 Rush-Henriet              7.44  12  7.433
 51 Deonzea Strong            11 Gates Chili               7.44   3  7.435
 52 Savoi Newsome             10 Uprep Roches              7.44   2  7.436
 53 Zach Andolino             10 Greece Odyss              7.46  11 
 54 Cyrus Clinkscale          12 Rush-Henriet              7.47   5 
 55 Evan Cummings             10 Batavia                   7.48   5 
 56 Fabian Vazquez             9 Batavia                   7.49  12 
 57 Khan Smith                12 Greece Arcad              7.50  10  7.496
 58 Luca DiRose               12 Churchville-              7.50   5  7.500
 59 Aiden Ferguson            10 Spencerport               7.51  12 
 60 Dante Dickinson-Lott      11 Greece Arcad              7.52  10 
 61 Cormac Sullivan           10 Brockport                 7.53  13  7.521
 62 Alexander Reddick         11 Brockport                 7.53  11  7.523
 62 Jackson Markajani         10 Rush-Henriet              7.53  10  7.523
 64 Dylan Devine              11 Brockport                 7.53   8  7.525
 65 Weison Dong               11 Greece Odyss              7.57  11 
 66 Dante Jones               12 Gates Chili               7.59   7 
 67 Sean Glynn                12 Brockport                 7.60  10  7.593
 68 Joshua Hudson-Sicard       9 Rush-Henriet              7.60  13  7.594
 69 Xavier Jones              11 Greece Arcad              7.60   6  7.598
 70 Binod Subedi              10 Rush-Henriet              7.61  14 
 71 Brenden Cook              10 Dansville                 7.62  16  7.611
 72 Hunter Hopkins            11 Brockport                 7.62   9  7.614
 73 Kade Lambert              12 LeRoy                     7.63   2 
 74 Quinten Betances          11 Batavia                   7.64  12  7.631
 75 James Harris              12 Gates Chili               7.64   7  7.635
 75 Aiden Drake               12 Greece Odyss              7.64  14  7.635
 77 Ethan Miller              10 Brockport                 7.64   9  7.640
 78 Alex Fischette            11 Rush-Henriet              7.65  10 
 79 Ramire white              10 Uprep Roches              7.66   2  7.653
 80 Kyle Clark-Sumeriski      11 Batavia                   7.66  11  7.656
 81 Grant Cody                11 Churchville-              7.66  12  7.658
 82 Noah Fuller               12 Hornell                   7.73   4 
 83 T'Mario Ayala             11 Batavia                   7.75  15  7.743
 84 Jose Maldonado            10 Gates Chili               7.75   8  7.750
 85 Rayshad El-Amin           10 Batavia                   7.76   9 
 86 Jacob Cole                10 Brockport                 7.78   4  7.772
 87 Evan Miller               10 Brockport                 7.78  10  7.773
 88 Michael Bruno              9 Greece Odyss              7.78  20  7.777
 89 Tyler May                 10 Brockport                 7.84  12 
 90 Aidan Scahill              9 Greece Arcad              7.87  12 
 91 Norman McCumiskey          9 Hornell                   7.88   9 
 92 Lance Warren               9 Mount Morris              7.93  17 
 93 Michael Thomas            11 Dansville                 7.94  15  7.931
 94 Noah DelCamp              10 Batavia                   7.94  14  7.935
 95 McKyi Taylor              11 Batavia                   7.97  12 
 96 Andrew Lyon               10 Greece Arcad              8.03  14  8.021
 97 Dylan Crater              11 Warsaw                    8.03  17  8.026
 98 Kelvin Van                10 Greece Odyss              8.05  14 
 99 Tyler Strollo             10 LeRoy                     8.06  18 
100 Brodie Hatfield            9 York                      8.07  20 
101 Jacob Petti               12 Mount Morris              8.08  16 
102 Jordan Flint               9 Batavia                   8.10  15 
103 Mario DiLuigi             12 Spencerport               8.11  13  8.106
104 Cameron Schneider         11 Greece Odyss              8.11  20  8.109
105 Chris Vazquez             11 Greece Arcad              8.13  15 
106 Ty VanEpps                 9 Greece Odyss              8.15  13 
107 Zach Heuber               10 Spencerport               8.19  10 
108 Zuheeb Zakira             11 Greece Arcad              8.23  15  8.224
109 Damien Griswold           10 Greece Odyss              8.23  20  8.225
110 Anthony Campbell          11 Greece Arcad              8.23  11  8.226
111 Shawn Morabito            11 LeRoy                     8.25  18 
112 Zahir Greene              12 Greece Olymp              8.32  19 
113 Luke Huffsmith            11 Hornell                   8.33  17 
114 Josiah Lopez              10 Spencerport               8.34   4 
115 Jerry Zhang                9 Brockport                 8.38  14 
116 Mekhi Pask-Richardson      9 Batavia                   8.39  15 
117 John Wilkinson            12 Dansville                 8.45  19  8.441
118 Shawn Czyryca              9 LeRoy                     8.45  15  8.443
119 Dylan Hodgeman            10 Rush-Henriet              8.46  17  8.456
120 Gabe Doe                   9 Dansville                 8.46  19  8.458
121 Joe Beaman                10 Spencerport               8.48  16  8.471
122 Latrel Young               9 Greece Arcad              8.48  16  8.478
123 Gerald Perry              11 Greece Olymp              8.50  19 
124 Billy Delaney             10 Dansville                 8.61  16 
125 Emanuel Valle             11 Gates Chili               8.64   9 
126 Paul Lombardo              9 Greece Odyss              8.78  18 
127 Tyler Ambrose             11 Rush-Henriet              8.80  19 
128 Emanuelle Cotton          11 Hornell                   8.84  18 
129 Darius Nakis              10 Rush-Henriet              8.92  19 
130 John Rathburn             12 Mount Morris              8.93  18 
131 Saurav Gurung             10 Rush-Henriet              9.01  18 
132 Alex Manning               9 Mount Morris              9.74  17 
 
Boys 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Xavier Hurell             11 Greece Olymp             37.27   3 
  2 Aidan Harrington          12 LeRoy                    37.34   1 
  3 Mark Rogers               12 Uprep Roches             38.24   1 
  4 OJ Singletary              9 Rush-Henriet             38.26   5 
  5 Nick Grimes               12 Greece Olymp             39.09   3 
  6 Jacob Miller              10 Brockport                39.14   5 
  7 Colin Ambrose             12 Rush-Henriet             39.17   2 
  8 Christoper Jean            9 Uprep Roches             39.35   2 
  9 Willie Walker             12 Rush-Henriet             39.76   7 
 10 Christon Jean             12 Uprep Roches             39.81   1 
 11 Nicholas VanWie           12 Brockport                39.86  11 
 12 Samuel Vaughn             11 Churchville-             39.90   5 
 13 Max Tomaszewski           11 Batavia                  40.00   3 
 14 Josh Quinn                12 Uprep Roches             40.01   1 
 15 Nikolai Zastawrny         12 Wayland-Coho             40.12  10 
 16 Jamez Conley              12 Uprep Roches             40.29   2 
 17 Hamid Conteh              12 Greece Arcad             40.37   7 
 18 Jesse Reinhart            10 Batavia                  40.44   7 
 19 Tyler Miller              12 Brockport                40.46   5 
 20 Dylan Devine              11 Brockport                40.77   3 
 21 Cormac Sullivan           10 Brockport                40.82  12 
 22 Julius Alexander          11 Uprep Roches             40.89   1 
 23 Josiah Thomas              9 Rush-Henriet             40.92   8 
 24 Thadeus Powell            12 Gates Chili              41.12   6 
 25 Luca DiRose               12 Churchville-             41.14   9 
 26 Jamarion Richardson        8 Batavia                  41.17  12 
 27 Lukas Denis               12 Rush-Henriet             41.27   4 
 28 Kuamale Bradley           12 Greece Arcad             41.41  12 
 29 Kyle Truong               12 Rush-Henriet             41.43   6 
 30 Colin Dunn                10 Batavia                  41.45   6 
 31 Zach Andolino             10 Greece Odyss             41.47   5 
 32 Demetrius Mitchell        12 Gates Chili              41.54   6 
 33 Miroslav Boychuk          12 Brockport                41.55   7 
 34 Donovan Groth             10 Rush-Henriet             41.57  10 
 35 Gervacio Maldonado        11 Arkport/Cana             41.68   8 
 36 Hunter Hopkins            11 Brockport                41.71   7 
 37 James Blake               10 LeRoy                    41.81   7 
 38 Nasir Carr                11 Greece Arcad             41.85  14 
 39 Trevor Poormon            12 Brockport                41.86   6 
 40 Judson DeLany             10 Brockport                41.87   3 
 41 Sean Glynn                12 Brockport                42.07  14 
 42 Noah Fuller               12 Hornell                  42.10   2 
 43 Nick Camuto               12 Dansville                42.28   4 
 44 Alexander Reddick         11 Brockport                42.33   8 
 45 Ethan Miller              10 Brockport                42.37  11 
 46 Curry Kates               12 Uprep Roches             42.38   2 
 47 Alex Fischette            11 Rush-Henriet             42.59  14 
 48 Xavier Jones              11 Greece Arcad             42.71  15 
 49 Khan Smith                12 Greece Arcad             42.76  11 
 50 Jacob Cole                10 Brockport                42.79  11 
 51 Brynnan Roberts           11 Greece Olymp             42.89   5 
 52 Dante Dickinson-Lott      11 Greece Arcad             42.98   9 
 53 Aidan Anderson             9 Batavia                  43.03  12 
 54 Matthew Beach             12 Batavia                  43.09   9 
 55 Josiah Zeafla              9 Rush-Henriet             43.22   9 
 56 Tom Saunders              12 LeRoy                    43.23   8 
 57 Bannon Moore              11 Batavia                  43.34  10 
 58 Brian Roblee              10 LeRoy                    43.45  17 
 59 Thien Nguyen              10 Gates Chili              43.46  16 
 60 Brenden Cook              10 Dansville                43.58   4 
 61 Lance Warren               9 Mount Morris             43.70   8 
 62 Jackson Markajani         10 Rush-Henriet             43.74   9 
 63 Charles Drew              10 Wayland-Coho             44.05  14 
 64 Silvester Carter          12 Uprep Roches             44.14   2 
 65 Jose Maldonado            10 Gates Chili              44.23   6 
 66 Billy Delaney             10 Dansville                44.46  18 
 67 Brendan Burgess            9 Batavia                  44.54  12 
 68 Noah DelCamp              10 Batavia                  44.57  14 
 69 Juan Martinez             11 Batavia                  44.78   9 
 70 Mike Thammavong           10 Gates Chili              44.80  13 
 71 Benjamin Oliver           11 LeRoy                    44.82   7 
 72 Michael Matteson          12 Greece Olymp             44.91   7 
 73 Mayson Willis             11 Wayland-Coho             44.91  14 
 74 Raykim Chenier            10 Uprep Roches             45.01   1 
 75 Devin Harmon              10 Batavia                  45.04   9 
 76 Anthony Campbell          11 Greece Arcad             45.21  15 
 77 Tate Finger                9 Gates Chili              45.22  13 
 78 Tyler May                 10 Brockport                45.47  13 
 79 Benedetto Cannizzaro      12 Spencerport              45.63   4 
 80 Trevor Sly                12 Wayland-Coho             45.73  11 
 81 Lucas Radley              10 Batavia                  45.76  15 
 82 T'Mario Ayala             11 Batavia                  45.80  16 
 83 Zach Gieler               11 Perry Centra             45.96  19 
 84 Binod Subedi              10 Rush-Henriet             46.05  10 
 85 Savoi Newsome             10 Uprep Roches             46.30   2 
 86 Robbie Hartigan           12 Mount Morris             46.37   5 
 87 Lathan Lang               10 Batavia                  46.71  16 
 88 Austin Parker             10 Bolivar-Rich             47.47  19 
 89 Dylan Hodgeman            10 Rush-Henriet             47.78  17 
 90 Everett Smith             11 Whitesville              47.93  16 
 91 Trenton Jackson           11 Greece Arcad             48.02  15 
 92 Caleb Hanggi              11 Wayland-Coho             48.07  17 
 93 Jerry Zhang                9 Brockport                48.18  15 
 94 Nathan Yauchzee            9 LeRoy                    48.26  17 
 95 Benjamin Robinson          9 LeRoy                    48.49  16 
 96 Chris Vazquez             11 Greece Arcad             48.50  17 
 97 Shaeed Smith              10 Uprep Roches             48.97   3 
 98 Josiah Lopez              10 Spencerport              49.07   1 
 99 Ethan Robinson             9 LeRoy                    49.09  17 
100 James Weicher             11 Batavia                  49.24  18 
101 Noah Dueker                9 Greece Arcad             49.32  16 
102 Zach Heuber               10 Spencerport              49.43  14 
103 Gabe Doe                   9 Dansville                49.51  16 
104 Emanuel Valle             11 Gates Chili              49.83  13 
105 Jacob Callaro              9 Mount Morris             49.93  10 
106 Mario DiLuigi             12 Spencerport              51.08  15 
107 Evan Schmidt               9 Gates Chili              51.64  11 
108 Darius Nakis              10 Rush-Henriet             53.30  19 
109 Cole Williams              9 Dansville                53.48  12 
110 Gavin Fowler               9 Batavia                  53.67  18 
 -- Taj Felton                11 Rush-Henriet                DQ   4  Lane Violation
 
Boys 600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Kyle Thompson             12 Rush-Henriet           1:30.67   1 
  2 Oscar Smith               12 Uprep Roches           1:31.97   1 
  3 Nicholas Krueger          12 Brockport              1:32.69   1 
  4 Robbie Hartigan           12 Mount Morris           1:32.78   2 
  5 Ethan Molyneux            11 Brockport              1:33.44   2 
  6 Jonah Epps                11 Batavia                1:33.83   2 
  7 Alex Hastings             11 Gates Chili            1:34.22   2 
  8 Paul Gluck                12 Brockport              1:34.31   3 
  9 Josh Ockrin               10 Spencerport            1:35.98   2 
 10 Ned LaDuca                12 Spencerport            1:38.61   2 
 11 Brendan Battisti          11 Rush-Henriet           1:38.98   2 
 12 Mohamed Hussein           11 Uprep Roches           1:39.60   1 
 13 Jacob Torcello            12 Batavia                1:40.33   2 
 14 Jacob Williams            10 LeRoy                  1:40.51   5 
 15 Kaleb Haas                12 Brockport              1:40.54   4 
 16 Daniel Weldeslassie       10 Rush-Henriet           1:40.60   3 
 17 Daniel Neilsen            11 Wayland-Coho           1:41.41   4 
 18 Jack Bruggman             10 Batavia                1:42.66   3 
 19 Josiah Zeafla              9 Rush-Henriet           1:42.75   2 
 20 John Riley                 9 Batavia                1:42.81   5 
 21 Kameron Kuszlyk           11 Batavia                1:42.93   2 
 22 Ty VanEpps                 9 Greece Odyss           1:43.00   3 
 23 Keaton Hobart             11 LeRoy                  1:43.34   3 
 24 Bennett Hunt              11 Gates Chili            1:44.18   3 
 25 Alex Vargas               12 Uprep Roches           1:44.31   1 
 26 Jared Pellegrino          11 Gates Chili            1:44.39   6 
 27 Vanyo Nielsen              9 Wayland-Coho           1:44.56   5 
 28 Jaquincy Bostick          11 Uprep Roches           1:44.68   1 
 29 Grant Cody                11 Churchville-           1:45.18   5 
 30 Noah Pickard               9 Batavia                1:45.52   5 
 31 Benjamin Gorman            9 Gates Chili            1:45.78   6 
 32 Gavin Dickerson            9 Wellsville             1:46.06   3 
 33 Kline Laney               12 York                   1:46.11   8 
 34 Hanson Chau               11 Gates Chili            1:46.19   4 
 35 Zeke Wise                  9 Wayland-Coho           1:46.69   5 
 36 Brendan Culhane           11 Gates Chili            1:47.61   6 
 37 Wyatt Scott               11 Wellsville             1:47.62   3 
 38 Mason Hillier             10 Wayland-Coho           1:47.70   4 
 39 Nathan Stokes             11 Batavia                1:48.14   7 
 40 Aidan Robinson            12 LeRoy                  1:48.16   6 
 41 Christopher Spaight       12 Uprep Roches           1:48.52   1 
 42 Wyatt Mastin               8 Wayland-Coho           1:48.53   5 
 43 Yatin Vij                 12 Gates Chili            1:48.54   4 
 44 Grayson Montague           9 Brockport              1:48.70   7 
 45 Ernest Conde              10 Gates Chili            1:49.21   3 
 46 Ian Kepple                 9 LeRoy                  1:49.25   6 
 47 Dominic Grillo             9 Batavia                1:49.39   4 
 48 Michael Bruno              9 Greece Odyss           1:49.66   6 
 49 Henry Kemblowski          11 Brockport              1:50.08   6 
 50 Zach Foster               12 Dansville              1:50.33   7 
 51 Evan Robey                 9 Rush-Henriet           1:50.39   8 
 52 Michael Marchese           9 Batavia                1:50.48   5 
 53 Maddox Day                 9 Bolivar-Rich           1:50.53   8 
 54 Jake Canfield             10 Wayland-Coho           1:50.76   4 
 55 Wardell Manor             10 Uprep Roches           1:50.98   1 
 56 Everett Smith             11 Whitesville            1:51.17   4 
 57 Caspar Carson             11 Brockport              1:52.58   8 
 58 Ethan Bisnett              9 Batavia                1:53.27   4 
 59 Damian Strait             10 Wayland-Coho           1:53.55   4 
 60 Joshua Bunnell            11 Gates Chili            1:53.66   6 
 61 Daniel Sloan              11 Greece Odyss           1:54.02   5 
 62 Azael Figueroa             9 Uprep Roches           1:54.44   1 
 63 Zachary Williams          11 Brockport              1:55.73   7 
 64 Luke Celentano            10 Wayland-Coho           1:56.39   4 
 65 Logan Pforter              9 Bolivar-Rich           1:57.21   8 
 66 Noe Stevens               12 Gates Chili            1:59.15   6 
 67 Alexander Dowell          10 LeRoy                  1:59.59   6 
 68 Ryan Shirley               9 LeRoy                  1:59.60   5 
 69 Ryan Krueger              11 Brockport              2:00.78   7 
 70 Ifran Armstrong            9 Batavia                2:01.47   3 
 71 Cole Sullivan             11 LeRoy                  2:03.52   7 
 72 Tyler Umlauf               9 Batavia                2:06.87   5 
 73 Daniel Schmoll            12 Dansville              2:12.09   8 
 74 Tyler Fagan                9 Batavia                2:12.74   7 
 75 Cole Williams              9 Dansville              2:18.15   7 
 76 Landon Helsdon             9 Batavia                2:21.46   8 
 77 Ben Frongetta             10 Batavia                2:23.66   8 
 78 Elijah White              12 Gates Chili            2:24.47   8 
 79 Jayden Budinger           12 Gates Chili            2:25.43   8 
 80 AJ Schmidt                11 LeRoy                  2:40.60   8 
 
Boys 1000 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Kyle Smith                12 Rush-Henriet           2:47.59   1 
  2 Jeff Suflita              11 Greece Arcad           2:51.01   2 
  3 Jonah Epps                11 Batavia                2:53.67   2 
  4 Landon Schreib            11 Greece Arcad           2:54.92   2 
  5 Jacob Rightmyer           10 Brockport              2:55.45   2 
  6 Kyle Thompson             12 Rush-Henriet           2:55.81   1 
  7 Alex Yurkovich            12 Rush-Henriet           2:58.23   1 
  8 Royce Breslawski          12 Brockport              2:59.28   1 
  9 Nicholas Krueger          12 Brockport              3:00.52   2 
 10 Ethan Molyneux            11 Brockport              3:00.56   2 
 11 Brandon Reusch            12 Churchville-           3:01.02   1 
 12 Patrick Farrell           12 Brockport              3:02.76   2 
 13 Nick Munger               12 Oakfield/Elb           3:04.24   3 
 14 Jackson McManus           11 Greece Arcad           3:04.67   2 
 15 Zach Hall                 11 Oakfield/Elb           3:06.32   1 
 16 Brendan Battisti          11 Rush-Henriet           3:07.30   4 
 17 Aidan Scott               11 Greece Arcad           3:07.44   3 
 18 Joseph LoMonaco           12 Brockport              3:07.69   4 
 19 Lukas Denis               12 Rush-Henriet           3:07.78   2 
 20 Nick Camuto               12 Dansville              3:08.31   3 
 21 Damien Stein              12 Brockport              3:10.85   3 
 22 Jack Bruggman             10 Batavia                3:12.67   4 
 23 Kaleb Haas                12 Brockport              3:12.89   3 
 24 Alex Rodriguez            12 Dansville              3:13.70   2 
 25 John Riley                 9 Batavia                3:14.21   4 
 26 Troy Artlip                9 Greece Arcad           3:15.02   3 
 27 Kameron Kuszlyk           11 Batavia                3:15.04   2 
 28 Vance Simpson             10 Greece Arcad           3:18.53   4 
 29 Jacob Taylor               9 Avoca                  3:19.56   4 
 30 Ernest Conde              10 Gates Chili            3:19.73   3 
 31 Nathan Sikorski            8 Churchville-           3:19.83   3 
 32 Jared Pellegrino          11 Gates Chili            3:21.62   5 
 33 Benjamin Gorman            9 Gates Chili            3:22.67   6 
 34 Grayson Montague           9 Brockport              3:24.01   5 
 35 Hanson Chau               11 Gates Chili            3:24.16   4 
 36 Dominic Grillo             9 Batavia                3:24.83   2 
 37 Zeke Wise                  9 Wayland-Coho           3:25.16   5 
 38 Noah Pickard               9 Batavia                3:26.03   4 
 39 Cyrus Comfort              9 Churchville-           3:26.66   1 
 40 Wardell Manor             10 Uprep Roches           3:26.90   1 
 41 Kline Laney               12 York                   3:27.18   6 
 42 Nathan Stokes             11 Batavia                3:27.47   5 
 43 Noah Burke                10 Batavia                3:27.81   5 
 44 Azael Figueroa             9 Uprep Roches           3:28.06   1 
 45 Yatin Vij                 12 Gates Chili            3:28.49   3 
 46 Caspar Carson             11 Brockport              3:31.21   4 
 47 Keaton Hobart             11 LeRoy                  3:31.40   5 
 48 Henry Kemblowski          11 Brockport              3:32.68   5 
 49 Daniel Sloan              11 Greece Odyss           3:32.78   3 
 50 Ethan Bisnett              9 Batavia                3:33.51   5 
 51 Michael Marchese           9 Batavia                3:34.03   4 
 52 Alex Vargas               12 Uprep Roches           3:34.40   1 
 53 Quinn Stillman             9 Hornell                3:34.92   4 
 54 Peyton Osterling          11 Churchville-           3:37.03   2 
 55 David Meidenbauer         10 Warsaw                 3:42.73   6 
 56 Daniel Sisco              10 Hornell                3:45.75   4 
 57 Thomas McGuire             8 Warsaw                 3:46.53   6 
 58 Ryan Krueger              11 Brockport              3:46.64   6 
 59 Ryan Shirley               9 LeRoy                  3:47.71   6 
 60 Zachary Williams          11 Brockport              3:48.02   5 
 61 Parker Travers             9 Rush-Henriet           3:48.65   6 
 62 Michael Conti             12 Wayland-Coho           3:50.19   6 
 63 Matthew Smith             10 Batavia                3:50.46   6 
 64 Joshua Bunnell            11 Gates Chili            3:51.00   5 
 65 Ashton Ward                9 Churchville-           3:51.35   4 
 66 Jayden Budinger           12 Gates Chili            3:51.61   6 
 67 Alex Graff                12 Spencerport            3:55.75   6 
 68 Alexander Dowell          10 LeRoy                  3:58.52   5 
 69 Cole Sullivan             11 LeRoy                  3:59.61   6 
 70 Tyler Fagan                9 Batavia                3:59.81   5 
 71 Daniel Schmoll            12 Dansville              4:18.31   4 
 72 Ben Frongetta             10 Batavia                4:21.58   6 
 73 Landon Helsdon             9 Batavia                4:31.56   6 
 -- Christopher Spaight       12 Uprep Roches               DNF   1 
 
Boys 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Nathan Micillo            11 Churchville-           4:53.04   1 
  2 Mike Capuano              12 Spencerport            4:55.27   1 
  3 Wyatt Gaus                12 Batavia                4:56.40   1 
  4 Aidan Croft               11 Rush-Henriet           4:56.61   1 
  5 Andy Freeman              11 Rush-Henriet           4:57.80   1 
  6 Matthew Heh               11 Greece Olymp           5:01.99   1 
  7 Kian Quigley               8 Spencerport            5:08.58   1 
  8 Sam Lyon                  11 Churchville-           5:09.25   1 
  9 Erik Schwab               10 LeRoy                  5:09.29   1 
 10 Aaron Caballero            9 Churchville-           5:10.33   1 
 11 Tye Leckinger             12 Spencerport            5:12.82   1 
 12 Caleb Costain             11 Greece Olymp           5:14.23   2 
 13 James Frisa               11 Spencerport            5:18.74   1 
 14 Connor Russo               8 Rush-Henriet           5:20.11   2 
 15 Alex Rodriguez            12 Dansville              5:22.33   1 
 16 John Sanders              10 Greece Arcad           5:22.38   2 
 17 Jason Kaminsky            10 Greece Arcad           5:24.30   2 
 18 Ryan Giglia Jr.            8 Churchville-           5:24.40   2 
 19 Daniel Rappleye           12 Spencerport            5:25.74   1 
 20 Calem Merrill             12 Wayland-Coho           5:28.18   3 
 21 Ian Ruhland               11 Churchville-           5:28.95   2 
 22 Chad Thomas               10 Dansville              5:30.58   2 
 23 Matt Vosburg              12 Avoca                  5:34.97   3 
 24 Ethan Rivers              12 Churchville-           5:35.88   2 
 25 Brendan Culhane           11 Gates Chili            5:36.68   3 
 26 Wyatt Mastin               8 Wayland-Coho           5:36.79   2 
 27 Jason Bletsko             10 Spencerport            5:37.46   1 
 28 Samuel Yacob               9 Rush-Henriet           5:37.50   2 
 29 Matt Garis                11 Whitesville            5:37.50   1 
 30 Lincoln Biata              8 Rush-Henriet           5:40.94   2 
 31 Matthew Luan               9 Rush-Henriet           5:41.33   2 
 32 Tyler Zugnoni              8 Rush-Henriet           5:44.05   2 
 33 Stephen Lewandowski        9 Rush-Henriet           5:48.09   2 
 34 Evan Robey                 9 Rush-Henriet           5:49.56   2 
 35 Collin Murphy              9 Hornell                5:53.85   1 
 36 Nate Howe                  9 Wellsville             5:55.47   2 
 37 Sam Adamson                9 Rush-Henriet           5:56.03   2 
 38 Wyley Kielkowicz           9 Greece Olymp           5:58.72   3 
 39 Colin Garham              11 Pavilion               6:01.41   3 
 40 Bennett Hunt              11 Gates Chili            6:10.28   3 
 41 Michael Hathaway          11 Warsaw                 6:10.48   3 
 42 Maddox Day                 9 Bolivar-Rich           6:17.75   3 
 43 Logan Pforter              9 Bolivar-Rich           6:17.93   3 
 44 Kyle Havens                9 Greece Arcad           6:21.91   3 
 45 Jarron Smith               9 Wellsville             6:26.40   3 
 46 Nathan Tenebruso           9 Churchville-           6:29.36   3 
 47 Thien Nguyen              10 Gates Chili            6:32.80   3 
 48 Devon Maschke             10 Greece Arcad           6:42.90   3 
 49 Zach Flansburg            10 LeRoy                  6:46.52   3 
 50 Joey Gleason              10 Churchville-           7:13.73   3 
 -- Brandon Antonio            9 Churchville-               DNF   2 
 
Boys 3200 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Jacob Rightmyer           10 Brockport             10:23.86   1 
  2 Mike Capuano              12 Spencerport           10:27.05   1 
  3 Zach Hall                 11 Oakfield/Elb          10:29.37   1 
  4 Tim Hentschel             11 Rush-Henriet          10:34.04   1 
  5 Frederick Miller          11 Rush-Henriet          10:35.38   1 
  6 Alex Rowe                  9 Churchville-          10:44.64   1 
  7 Royce Breslawski          12 Brockport             10:47.75   1 
  8 Garrick Havens            12 Batavia               10:49.93   1 
  9 Aaron Caballero            9 Churchville-          10:54.62   1 
 10 Patrick Farrell           12 Brockport             10:55.06   1 
 11 D.J. Mullen               12 York                  10:59.53   2 
 12 Mario Rosales             12 Batavia               11:00.58   1 
 13 Joseph LoMonaco           12 Brockport             11:04.96   2 
 14 Austin Gifford            12 Rush-Henriet          11:19.70   1 
 15 Damien Stein              12 Brockport             11:20.43   1 
 16 Max Tyler                 11 Greece Arcad          11:25.45   2 
 17 Cody Harloff               9 Batavia               11:26.45   2 
 18 James Frisa               11 Spencerport           11:36.00   1 
 19 Ethan Savage              10 Rush-Henriet          11:41.06   2 
 20 Joshua Brink              12 Churchville-          11:43.40   1 
 21 Kaleb O'Dell              12 Greece Arcad          11:46.44   2 
 22 Chad Thomas               10 Dansville             11:47.63   1 
 23 Matt Garis                11 Whitesville           11:50.56   2 
 24 Nick Munger               12 Oakfield/Elb          11:53.12   2 
 25 Gavin Fowler               9 Batavia               12:00.76   2 
 26 Russell Mulley             9 Greece Arcad          12:06.36   2 
 27 Quinn Stillman             9 Hornell               12:29.29   2 
 28 Colin Garham              11 Pavilion              12:33.42   2 
 29 Jacob Taylor               9 Avoca                 12:50.83   2 
 30 Daniel Sisco              10 Hornell               12:53.12   2 
 31 Michael Matteson          12 Greece Olymp          13:02.28   2 
 32 Noe Stevens               12 Gates Chili           13:40.26   2 
 33 Matthew Smith             10 Batavia               14:47.65   2 
 
Boys 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Alan Neal                 12 Rush-Henriet              8.16   1 
  2 Jahri Neil                11 Gates Chili               8.38   1 
  3 Miroslav Boychuk          12 Brockport                 8.63   2  8.624
  4 Jacob To                  11 Spencerport               8.63   1  8.628
  5 Cyrus Clinkscale          12 Rush-Henriet              8.74   1 
  6 Alex Hastings             11 Gates Chili               8.77   1 
  7 Demetrius Mitchell        12 Gates Chili               8.85   3 
  8 Geshaun Gibson            11 Rush-Henriet              9.10   1 
  9 Rahmier Powell            11 Greece Arcad              9.11   2 
 10 Zachary Rush              11 Gates Chili               9.12   2 
 11 Trevor Poormon            12 Brockport                 9.38   2 
 12 Ayden Dowd-Devay          12 Batavia                   9.45   2 
 13 Jaden Rocha               11 Wayland-Coho              9.70   1 
 14 Colin Ambrose             12 Rush-Henriet              9.78   2 
 15 Fabian Vazquez             9 Batavia                   9.80   3 
 16 Kelleach Bailey           12 Wellsville                9.92   3 
 17 Brennan Delany             9 Hornell                   9.99   4 
 18 Randy Lin                 10 Greece Odyss             10.01   4 
 19 Brendan Burgess            9 Batavia                  10.04   3 
 20 Calem Merrill             12 Wayland-Coho             10.47   5 
 21 Zuheeb Zakira             11 Greece Arcad             10.57   2 
 22 Ifran Armstrong            9 Batavia                  10.64   4 
 23 Rayshad El-Amin           10 Batavia                  10.69   3 
 24 Mike Thammavong           10 Gates Chili              10.82   3 
 25 Evan Sherwood             10 LeRoy                    10.93   5 
 26 Lucas Radley              10 Batavia                  10.94   5 
 27 Connor Beagle             12 LeRoy                    11.25   5 
 28 Zach Foster               12 Dansville                11.64   3 
 29 Zach Heuber               10 Spencerport              13.76   5 
 30 Kade Lambert              12 LeRoy                    14.44   2 
 
Boys 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Uprep Rochester  'C'                                3:48.51   1 
  2 Gates Chili  'A'                                    3:48.57   2 
  3 Uprep Rochester  'B'                                3:50.39   1 
  4 LeRoy  'A'                                          3:54.11   1 
  5 Rush-Henrietta  'A'                                 3:55.16   2 
  6 Wayland-Cohocton  'A'                               3:59.14   2 
  7 Batavia  'A'                                        4:01.14   1 
  8 Hornell  'A'                                        4:03.20   2 
  9 Batavia  'D'                                        4:05.16   2 
 10 Batavia  'B'                                        4:08.17   1 
 11 Churchville-Chili  'A'                              4:11.06   3 
 12 Batavia  'C'                                        4:11.22   2 
 13 Gates Chili  'B'                                    4:11.32   3 
 14 LeRoy  'B'                                          4:13.83   1 
 15 Rush-Henrietta  'C'                                 4:26.87   3 
 16 Dansville  'A'                                      4:28.36   3 
 17 LeRoy  'D'                                          4:29.17   3 
 18 LeRoy  'C'                                          4:29.20   2 
 19 Rush-Henrietta  'B'                                 4:29.94   3 
 20 Dansville  'B'                                      4:38.65   3 
 
Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hunter Kassel             12 Rush-Henriet          J6-01.00  
  2 Daemon Konieczny          12 Batavia               J6-01.00  
  3 Calvin Finger             11 Gates Chili           J6-01.00  
  4 Canyon Frost              10 Rush-Henriet           6-00.00  
  5 Jaqui White               12 Rush-Henriet           5-10.00  
  6 Zachary Rush              11 Gates Chili           J5-08.00  
  7 Hamid Conteh              12 Greece Arcad          J5-08.00  
  8 Wyatt Gaus                12 Batavia                5-06.00  
  9 Matt Vosburg              12 Avoca                  5-03.00  
  9 Tom Saunders              12 LeRoy                  5-03.00  
  9 Jesse Reinhart            10 Batavia                5-03.00  
  9 Sean Keenan               12 Brockport              5-03.00  
  9 Kevin Craig               12 Greece Arcad           5-03.00  
 14 Howard Nix                10 Greece Arcad           5-00.00  
 14 Kyle Kendall              10 Batavia                5-00.00  
 14 Malcolm Powers            10 Uprep Roches           5-00.00  
 14 Adam Reifsteck            10 Gates Chili            5-00.00  
 14 Juan Martinez             11 Batavia                5-00.00  
 19 Lucas Crater               9 Batavia                4-09.00  
 19 Jacob Williams            10 LeRoy                  4-09.00  
 19 Tate Finger                9 Gates Chili            4-09.00  
 19 Nikolai Zastawrny         12 Wayland-Coho           4-09.00  
 19 Aiden Drake               12 Greece Odyss           4-09.00  
 24 Michael Thomas            11 Dansville              4-06.00  
 24 Lathan Lang               10 Batavia                4-06.00  
 24 Ayden Dowd-Devay          12 Batavia                4-06.00  
 24 Marcus Rogers             10 Uprep Roches           4-06.00  
 24 Joe Wollke                12 Churchville-           4-06.00  
 -- Ethan Robinson             9 LeRoy                       NH  
 -- Benjamin Robinson          9 LeRoy                       NH  
 
Boys Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Brennan Hong              11 Gates Chili           13-06.00  
  2 Jahri Neil                11 Gates Chili            9-06.00  
  3 Carlos Ramirez            11 Gates Chili           J8-09.00  
  3 Aiden Ferguson            10 Spencerport           J8-09.00  
  5 Jacob Torcello            12 Batavia               J8-09.00  
  6 Brennan Delany             9 Hornell                8-00.00  
  7 Devin Harmon              10 Batavia                7-03.00  
  7 Evan Schmidt               9 Gates Chili            7-03.00  
  7 Quinten Betances          11 Batavia                7-03.00  
 10 Noah Burke                10 Batavia                6-06.00  
 10 Evan Sherwood             10 LeRoy                  6-06.00  
 10 Kyle Clark-Sumeriski      11 Batavia                6-06.00  
 -- Zach Flansburg            10 LeRoy                       NH  
 -- Chris Gualtieri           12 LeRoy                       NH  
 -- Jordan Flint               9 Batavia                     NH  
 -- Gabriel Reyes Mercado     10 Batavia                     NH  
 -- Jaden Rocha               11 Wayland-Coho                NH  
 -- Andrew Lin                12 Batavia                     NH  
 -- Jason Bletsko             10 Spencerport                 NH  
 -- Erik Schwab               10 LeRoy                       NH  
 -- Tyler Umlauf               9 Batavia                     NH  
 
Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Rodric Cox-Cooper         12 Brockport             20-09.50  
  2 Jacob To                  11 Spencerport           20-01.25  
  3 Liam Hendrickson          12 Hornell               19-11.25  
  4 Jarrod Polk               10 Bolivar-Rich          19-10.00  
  5 Hunter Kassel             12 Rush-Henriet          19-08.00  
  6 Jaquincy Bostick          11 Uprep Roches          19-05.25  
  7 Ryan Morgan               12 Mount Morris          19-05.00  
  8 Brennan Hong              11 Gates Chili           19-04.00  
  9 Calvin Finger             11 Gates Chili           19-01.00  
 10 Raykim Chenier            10 Uprep Roches          18-09.00  
 11 Terrez Smith              11 Batavia               18-08.00  
 12 Joey Geffell              12 Batavia               18-06.50  
 13 Jaqui White               12 Rush-Henriet          18-05.00  
 14 Ernest Jones Jr           11 Rush-Henriet          18-02.00  
 15 Colin Dunn                10 Batavia               18-00.00  
 16 Tmar Keo                  11 Brockport             17-09.25  
 17 Curry Kates               12 Uprep Roches          17-09.00  
 18 Jonny Martone             11 Spencerport           17-07.00  
 19 Randy Lin                 10 Greece Odyss          17-06.25  
 20 Adam Reifsteck            10 Gates Chili           16-11.00  
 20 Jesse Bacon               12 Mount Morris          16-11.00  
 22 Evan Cummings             10 Batavia               16-06.50  
 23 Tyler Clay                11 Rush-Henriet          16-02.50  
 24 Ramire white              10 Uprep Roches          15-11.75  
 25 Andrew Lyon               10 Greece Arcad          15-09.25  
 26 Shawn Morabito            11 LeRoy                 15-04.00  
 26 Christoper Jean            9 Uprep Roches          15-04.00  
 28 Connor McGee               9 LeRoy                 15-00.50  
 29 Damien Griswold           10 Greece Odyss          14-11.50  
 30 Josiah Lopez              10 Spencerport           14-10.25  
 31 Brodie Hatfield            9 York                  14-09.75  
 32 McKyi Taylor              11 Batavia               14-08.00  
 33 Dylan Crater              11 Warsaw                14-07.25  
 34 Marcus Rogers             10 Uprep Roches          14-06.00  
 34 Jacob Callaro              9 Mount Morris          14-06.00  
 36 Joe Beaman                10 Spencerport           14-03.00  
 37 Weison Dong               11 Greece Odyss          14-01.00  
 38 Malcolm Powers            10 Uprep Roches          13-11.00  
 39 Connor Beagle             12 LeRoy                 13-09.50  
 40 Mekhi Pask-Richardson      9 Batavia               13-09.25  
 41 Jake Canfield             10 Wayland-Coho          13-05.50  
 42 Trenton Jackson           11 Greece Arcad          12-09.50  
 43 Luke Celentano            10 Wayland-Coho          12-09.25  
 44 Mason Hillier             10 Wayland-Coho          12-07.50  
 45 Norman McCumiskey          9 Hornell               12-01.00  
 46 Nathan Yauchzee            9 LeRoy                 11-10.00  
 -- Chase Bordonaro           12 LeRoy                     FOUL  
 -- Jacob Petti               12 Mount Morris              FOUL  
 -- Alex Manning               9 Mount Morris              FOUL  
 -- John Rathburn             12 Mount Morris              FOUL  
 -- James Dodds               12 Greece Arcad              FOUL  
 -- Joshua Hudson-Sicard       9 Rush-Henriet              FOUL  
 
Boys Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Daemon Konieczny          12 Batavia               42-00.50  
  2 D'Andre Hunter            12 Greece Arcad          41-08.00  
  3 Jonny Martone             11 Spencerport           40-09.50  
  4 Nick Grimes               12 Greece Olymp          39-02.75  
  5 Cameron Rynders           11 Greece Arcad          39-00.00  
  6 Tmar Keo                  11 Brockport             38-09.00  
  7 Taj Felton                11 Rush-Henriet          38-06.00  
  8 Kyle Truong               12 Rush-Henriet          38-00.50  
  9 Ryan Morgan               12 Mount Morris          38-00.00  
 10 Stephen Wilcox            10 Gates Chili           37-10.75  
 11 Jamarion Richardson        8 Batavia               37-04.75  
 12 Kelleach Bailey           12 Wellsville            37-04.50  
 13 Kyle Kendall              10 Batavia               35-06.00  
 14 Aidan Harrington          12 LeRoy                 35-03.00  
 15 Lucas Crater               9 Batavia               34-05.75  
 16 Jeff Suflita              11 Greece Arcad          31-10.75  
 17 Damian Strait             10 Wayland-Coho          30-09.50  
 18 Noah Dueker                9 Greece Arcad          30-08.25  
 -- Joey Geffell              12 Batavia                   FOUL  
 
Boys Shot Put
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Alex Rood                 12 Batavia               54-02.50   1 
  2 Cody Eisenberger          12 Batavia               45-00.00   1 
  3 Daniel Davis              12 Brockport             43-11.00   1 
  4 Dylan Rykert              12 Oakfield/Elb          43-09.50   1 
  5 Hayden Travers            12 Rush-Henriet          39-08.50   1 
  6 Zahir Greene              12 Greece Olymp          39-08.00   1 
  7 Matthew Beach             12 Batavia               39-05.00   1 
  8 Nick Figlow               12 Batavia               38-04.50   1 
  9 Austyn Fernandez          10 Batavia               37-07.00   1 
 10 Levi Bluhm                12 Batavia               37-02.00   2 
 11 Jacob Short               12 Churchville-          36-09.00   1 
 11 Lloyd Kinnicutt           10 Bolivar-Rich          36-09.00   6 
 11 Jacob Carrol              12 Rush-Henriet          36-09.00   1 
 14 Abel Hammer               10 Batavia               35-04.00   2 
 15 Brandon Flint             12 Mount Morris          35-01.00   3 
 16 Brandon Lenhard           10 Rush-Henriet          35-00.00   4 
 17 Logan Peck                12 Brockport             34-10.00   1 
 18 Peyton Martin             12 Mount Morris          34-05.00   2 
 19 James Zurek               11 Batavia               33-10.00   2 
 20 Caleb Hanggi              11 Wayland-Coho          33-05.00   4 
 21 Daniel Saeva              10 Batavia               33-01.00   2 
 22 Alex Alayon               12 Brockport             32-11.00   2 
 23 Trevor Sly                12 Wayland-Coho          32-07.00   1 
 24 Devin Donnelly            12 York                  32-03.00   6 
 25 Gerald Perry              11 Greece Olymp          32-00.00   1 
 26 Joshua Denton             12 Rush-Henriet          31-11.00   2 
 27 Owen Herring              12 Rush-Henriet          31-10.00   2 
 28 Austin Dollinger          10 Wayland-Coho          31-06.00   5 
 29 Maurice Decarlis          11 Batavia               31-04.00   2 
 30 CJ Cimino                 12 Brockport             31-02.00   2 
 31 Carter Wasilweski         10 Batavia               30-08.00   3 
 31 Brandon Warren            12 Batavia               30-08.00   2 
 33 Jason Wu                  12 Rush-Henriet          30-07.00   3 
 33 Jayden Osborne            11 Batavia               30-07.00   2 
 35 Nicholas Ceci             12 Rush-Henriet          30-05.00   6 
 36 Trevor Offhaus            11 Warsaw                30-03.00   4 
 37 Luke Rider                11 LeRoy                 30-01.00   2 
 38 Kelvin Van                10 Greece Odyss          29-11.00   6 
 38 Luke Geiger               10 Batavia               29-11.00   3 
 40 Cole Hicks                12 Brockport             29-10.00   3 
 41 James Tumia               12 Greece Arcad          29-09.00   5 
 42 Jose Coyote-Medina        12 Mount Morris          29-04.00   3 
 43 Mike Pillsbury             9 Wayland-Coho          29-03.00   4 
 44 Joseph Bonczyk            12 Brockport             29-01.00   3 
 45 Robert Green              12 LeRoy                 29-00.00   4 
 46 Peter Cicero               9 Wayland-Coho          28-11.00   4 
 46 Preston Bell              10 Dansville             28-11.00   3 
 46 John Wilkinson            12 Dansville             28-11.00   2 
 49 Austin Parker             10 Bolivar-Rich          28-10.00   6 
 49 Jonah Luplow              11 Batavia               28-10.00   3 
 51 Ben Hannah                12 Churchville-          28-01.00   4 
 52 Connor McGee               9 LeRoy                 27-09.00   5 
 52 Calogero Scott             9 Mount Morris          27-09.00   3 
 54 Brandon Suydam            12 Spencerport           27-05.00   3 
 55 Jorge Hernandez           10 Brockport             26-09.00   5 
 56 Elijah White              12 Gates Chili           26-08.00   4 
 57 Benjamin Marcus           10 Spencerport           26-04.00   4 
 58 Nathen Raczkowski         12 Brockport             25-11.00   5 
 58 Mason Drake               10 Greece Odyss          25-11.00   6 
 60 Ryan Belanger             10 Wayland-Coho          25-08.00   4 
 60 Mark Andrushchenko        10 Greece Odyss          25-08.00   6 
 62 Dae-Sean Mathis           12 Gates Chili           25-07.00   4 
 62 Parker Kleinbach           9 Batavia               25-07.00   5 
 62 Darien Champlin           10 Bolivar-Rich          25-07.00   6 
 65 Andrew Carlson            10 Batavia               25-06.00   3 
 66 Tyler Ambrose             11 Rush-Henriet          24-06.00   5 
 67 Owen Fredericy            11 Dansville             24-04.00   4 
 68 Jayden Carroll             9 Rush-Henriet          24-00.00   6 
 68 Conner Markel             12 Mount Morris          24-00.00   5 
 70 Evan Gotshall              9 Wayland-Coho          23-09.00   4 
 71 Zach Gieler               11 Perry Centra          23-07.00   6 
 72 Gavin Lawlis               9 Batavia               23-02.00   5 
 73 Shawn Czyryca              9 LeRoy                 22-09.00   6 
 74 Austin Eschberger         12 LeRoy                 22-06.00   5 
 75 Quinn Carletta            10 Brockport             20-04.00   5 
 76 Parker Travers             9 Rush-Henriet          19-03.00   6 
 77 Gabe Weicher               9 Batavia               18-10.00   5 
 78 Zachary Coombs             9 Dansville             18-09.00   3 
 79 Cohen Donnelly             9 York                  17-02.00   6 
 
Boys Weight Throw
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Ashton Howlett            12 Brockport             51-01.25   1 
  2 Cody Eisenberger          12 Batavia               49-07.00   1 
  3 James Tumia               12 Greece Arcad          46-03.00   1 
  4 Lloyd Kinnicutt           10 Bolivar-Rich          43-04.75   2 
  5 Alex Rood                 12 Batavia               42-06.75   1 
  6 CJ Cimino                 12 Brockport             42-06.50   1 
  7 Hayden Travers            12 Rush-Henriet          42-05.00   1 
  8 Joshua Denton             12 Rush-Henriet          41-10.75   3 
  9 Abel Hammer               10 Batavia               41-00.50   2 
 10 Alex Alayon               12 Brockport             40-02.75   1 
 11 Jayden Osborne            11 Batavia               39-09.00   1 
 12 Levi Bluhm                12 Batavia               39-03.50   1 
 13 Austyn Fernandez          10 Batavia               39-01.75   1 
 14 Brandon Warren            12 Batavia               38-06.00   1 
 15 Daniel Davis              12 Brockport             37-00.25   1 
 16 Luke Geiger               10 Batavia               36-07.75   2 
 17 Trevor Offhaus            11 Warsaw                33-02.25   3 
 17 Logan Peck                12 Brockport             33-02.25   1 
 19 Daniel Saeva              10 Batavia               32-07.00   2 
 20 Owen Herring              12 Rush-Henriet          32-06.00   2 
 21 James Zurek               11 Batavia               32-04.25   2 
 22 Nicholas Ceci             12 Rush-Henriet          31-09.50   4 
 23 Alex Graff                12 Spencerport           31-07.50   4 
 24 Andrew Carlson            10 Batavia               31-06.50   3 
 25 Joseph Bonczyk            12 Brockport             31-04.50   2 
 26 Carter Wasilweski         10 Batavia               31-01.25   2 
 27 Jacob Carrol              12 Rush-Henriet          30-04.25   2 
 28 Darien Champlin           10 Bolivar-Rich          30-02.00   4 
 29 Jonny Martone             11 Spencerport           29-07.25   3 
 30 Dylan Rykert              12 Oakfield/Elb          29-04.25   1 
 31 Luke Rider                11 LeRoy                 28-07.75   3 
 32 Jason Wu                  12 Rush-Henriet          28-03.50   3 
 33 Nathen Raczkowski         12 Brockport             27-10.00   3 
 34 Gabe Weicher               9 Batavia               27-09.00   3 
 35 Cole Hicks                12 Brockport             27-05.00   2 
 36 Jonah Luplow              11 Batavia               27-04.00   3 
 37 Tyler Strollo             10 LeRoy                 26-03.75   4 
 38 Robert Green              12 LeRoy                 25-04.75   3 
 39 Brandon Lenhard           10 Rush-Henriet          25-01.25   3 
 40 Parker Kleinbach           9 Batavia               25-01.00   4 
 40 Maurice Decarlis          11 Batavia               25-01.00   2 
 42 Preston Bell              10 Dansville             22-06.25   4 
 43 Austin Eschberger         12 LeRoy                 20-03.00   4 
 44 Jorge Hernandez           10 Brockport             18-11.00   4 
 45 Gavin Lawlis               9 Batavia               18-04.00   3 
 46 Benjamin Marcus           10 Spencerport           18-03.75   4 
 47 Owen Fredericy            11 Dansville             18-02.25   4 
 48 Zachary Coombs             9 Dansville             17-11.00   2 
 49 Jayden Carroll             9 Rush-Henriet          17-07.75   4 
 50 Quinn Carletta            10 Brockport             16-03.50   4 
 -- Dae-Sean Mathis           12 Gates Chili               FOUL   4 
 -- Nick Figlow               12 Batavia                   FOUL   1 
 -- Brandon Suydam            12 Spencerport               FOUL   3