Yen Timing Service - Contractor License                    HY-TEK's Meet Manager
               Section V Cross Country Championships - 11/21/2020                
                                    Class C-D                                    
                               Oakfield-Alabama HS                               
                              Last Completed Event                               
 
Event 3  Boys 5k Run CC Class D1
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Hall, Zack                12 Oakfield-Alabama         16:50    1             
  2 Young, Pierce             10 Arkport/Canaseraga       17:03    2             
  3 Brewington, Mack          12 Marion                   17:05    3             
  4 Ford, Micah               12 Arkport/Canaseraga       17:29    4             
  5 Demoy, Connor              9 Oakfield-Alabama         18:02    5             
  6 Staub, Dominick           12 Arkport/Canaseraga       18:16    6             
  7 Ford, Salim                9 Arkport/Canaseraga       18:19    7             
  8 McGrath, Lincoln           9 Byron-Bergen             18:26    8             
  9 Felix, Mitchel            11 Warsaw                   18:27    9             
 10 Ryhal, Daniel             12 Addison                  18:29   10             
 11 Mills, Hayden             12 Addison                  18:34   11             
 12 Schlagenhauf, Jordan      11 Oakfield-Alabama         18:49   12             
 13 Dela Osa Cruz, Liam       12 Marion                   18:55   13             
 14 Yasses, Colton            10 Oakfield-Alabama         18:56   14             
 15 Lewis, Ryan               12 Bishop Kearney           18:57   15             
 16 Warner, Aiden             10 Oakfield-Alabama         18:58   16             
 17 VanBuren, Eli             11 Pavilion/York            19:03   17             
 18 Riley, Levi               10 Addison                  19:07   18             
 19 Pierce, Dakota            12 Arkport/Canaseraga       19:12   19             
 20 Porter, Kyle              10 Oakfield-Alabama         19:20   20             
 21 Clark, Logan               8 Oakfield-Alabama         19:23   21             
 22 Brewster, Braydon         10 Arkport/Canaseraga       19:29   22             
 23 Hartz, Everett             9 Pembroke                 19:35   23             
 24 Norkus, Jack              12 Red Jacket               19:35   24             
 25 Lonneville, Jason         12 Marion                   19:35   25             
 26 Clemons, Dylan            11 Holley Central           19:36                  
 27 Szczech, Carl              9 Pavilion/York            19:38   26             
 28 Southwick, David          10 Red Creek                19:43                  
 29 Lonneville, Jonathan      12 Marion                   19:44   27             
 30 DeYoung, Ben              12 Marion                   19:45   28             
 31 Pagorek, Jarrett          11 Red Jacket               19:49   29             
 32 Malueg, Ethan             11 Red Creek                19:51                  
 33 Holmes, Caleb             10 Byron-Bergen             20:06   30             
 34 Fleming, Josh             12 Byron-Bergen             20:07   31             
 35 Davis, Jett               10 Alexander Central        20:10   32             
 36 Carlson, Cameron          10 Byron-Bergen             20:12   33             
 37 Bauer, Joe                 9 Pavilion/York            20:16   34             
 38 Williams, Cameron         11 Arkport/Canaseraga       20:19   35             
 39 Hill, Brock               12 Red Jacket               20:19   36             
 40 Morrison, Jay             12 Alexander Central        20:20   37             
 41 Schaertl, Ethan           10 Red Jacket               20:24   38             
 42 Leggo, Colby              12 Byron-Bergen             20:25   39             
 43 Searle, Josh              12 Red Creek                20:36                  
 44 Ford, Paul                11 Sodus Central            20:44   40             
 45 Ferreira, Avery            9 Pembroke                 20:45   41             
 46 Vaughn, Devon             11 Pembroke                 20:46   42             
 47 Pfeiffer, Sam              9 Pembroke                 20:47   43             
 48 Van Duyne, Simeon          9 Sodus Central            20:51   44             
 49 Ruston, MacNeil           12 Alexander Central        21:00   45             
 50 Cottrell, Jesse           11 Red Jacket               21:04   46             
 51 Parsons, Ryan             12 Pavilion/York            21:06   47             
 52 Pangrazzio, Jacob          9 Pavilion/York            21:10   48             
 53 Stark, Sebastian          10 Sodus Central            21:10   49             
 54 Thomas, Jay               11 Campbell-Savona          21:33   50             
 55 Davis, Cooper             12 Alexander Central        21:39   51             
 56 Hosbach, Matt             12 Marion                   21:45   52             
 57 Martin, Patrick           12 Bishop Kearney           21:47   53             
 58 Hersom, Frank             10 Byron-Bergen             21:50   54             
 59 McKenna, Sean             12 Campbell-Savona          21:59   55             
 60 Hathaway, Michael         12 Warsaw                   22:02   56             
 61 McGuire, Thomas            9 Warsaw                   22:04   57             
 62 Zimmerman, Corden         11 Byron-Bergen             22:05   58             
 63 Wilson, Riley              9 Cuba-Rushfor             22:06                  
 64 Navarra, Shayne           12 Warsaw                   22:09   59             
 65 Vienna, Mason             11 Red Jacket               22:12   60             
 66 Seliger, Elijah           11 Pembroke                 22:14   61             
 67 Bump, Maverick            12 Alexander Central        22:26   62             
 68 Pfeiffer, Ryan            12 Pembroke                 22:34   63             
 69 Woodcock, Elijah           9 Sodus Central            22:36   64             
 70 Hudzinski, Ethan          11 Holley Central           22:46                  
 71 Dunbar, Owen               9 Alexander Central        22:50   65             
 72 Lamintina, Dominic        12 Alexander Central        22:57   66             
 73 Valentine, Jack            9 Bishop Kearney           22:58   67             
 74 VanSkiver, Joel           13 Campbell-Savona          23:48   68             
 75 Croft, Xavier             11 Addison                  24:03   69             
 76 Hammond, Kobey             9 Sodus Central            24:14   70             
 77 Parks, Matt               12 Red Jacket               24:43   71             
 78 Smith, Tanner             12 Addison                  25:40   72             
 79 Dann, Tristan             12 Addison                  25:42   73             
 80 Decker, Timothy            9 Bishop Kearney           25:57   74             
 81 Houser, Matthew            9 Sodus Central            26:00   75             
 82 Armpriest, Bryan          13 Campbell-Savona          26:23   76             
 83 Davidson, Ethan           13 Campbell-Savona          26:28   77             
 84 Johnson, Jahlique         12 Bishop Kearney           26:57   78             
 85 Roscup, Josh               9 Sodus Central            27:48   79             
 86 Petranek, Tristan         12 Warsaw                   28:38   80             
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Arkport/Canaseraga           38    2    4    6    7   19   22   35          
      Total Time:  1:30:19.00                                                    
         Average:    18:03.80                                                    
   2 Oakfield-Alabama             48    1    5   12   14   16   20   21          
      Total Time:  1:31:35.00                                                    
         Average:    18:19.00                                                    
   3 Marion                       96    3   13   25   27   28   52               
      Total Time:  1:35:04.00                                                    
         Average:    19:00.80                                                    
   4 Byron-Bergen                141    8   30   31   33   39   54   58          
      Total Time:  1:39:16.00                                                    
         Average:    19:51.20                                                    
   5 Pavilion/York               172   17   26   34   47   48                    
      Total Time:  1:41:13.00                                                    
         Average:    20:14.60                                                    
   6 Red Jacket                  173   24   29   36   38   46   60   71          
      Total Time:  1:41:11.00                                                    
         Average:    20:14.20                                                    
   7 Addison                     180   10   11   18   69   72   73               
      Total Time:  1:45:53.00                                                    
         Average:    21:10.60                                                    
   8 Pembroke                    210   23   41   42   43   61   63               
      Total Time:  1:44:07.00                                                    
         Average:    20:49.40                                                    
   9 Alexander Central           227   32   37   45   51   62   65   66          
      Total Time:  1:45:35.00                                                    
         Average:    21:07.00                                                    
  10 Warsaw                      261    9   56   57   59   80                    
      Total Time:  1:53:20.00                                                    
         Average:    22:40.00                                                    
  11 Sodus Central               267   40   44   49   64   70   75   79          
      Total Time:  1:49:35.00                                                    
         Average:    21:55.00                                                    
  12 Bishop Kearney              287   15   53   67   74   78                    
      Total Time:  1:56:36.00                                                    
         Average:    23:19.20                                                    
  13 Campbell-Savona             326   50   55   68   76   77                    
      Total Time:  2:00:11.00                                                    
         Average:    24:02.20