Licensed to Yen Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/29/2021 03:41 PM
                        LeRoy Invitational - 5/29/2021                         
                                     LeRoy                                     
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Jenna Capolupo            10 Mount Saint              13.08   5  10   
  2 Chloe Henton              12 Aquinas Inst             13.23   5   8   
  3 Isabella Condidorio       10 LeRoy                    13.34   5   6   
  4 Abby Moore                10 Batavia                  13.55   5   4   
  5 Grace Gominiak            11 Attica                   13.59   4   2   
  6 Sierra Somers             11 Mount Morris             13.62   5   1   
  7 Olivia Woodring           12 Harley-Allen             13.95   4 
  8 Megan Benware             11 LeRoy                    13.96   3 
  9 Nicole McGloon            10 Waterloo                 14.01   3 
 10 Lexi Knack                11 Fairport                 14.21   3 
 11 Madi Lee                  11 Dansville                14.24   4 
 12 Camille Bates             12 Fairport                 14.39   2 
 13 Anna Johnson              10 Mount Morris             14.40   4 
 14 Liz Fitzgerald            12 Livonia                  14.44   3 
 15 Janiyuh Magee             11 Rochester Pr             14.46   3 
 16 Mackenzie McLeod           9 Attica                   14.49   3 
 17 Elle Martin                9 Honeoye Fall             14.60   2 
 18 Emma Starowitz             9 Byron-Bergen             14.79   1 
 19 Bri Gabriel                9 Batavia                  14.86   2 
 20 Blair Wallman              9 Livonia                  14.90   2 
 21 Katherine Rogoyski         7 Byron-Bergen             14.98   1 
 22 Aaliyah Wright             9 Alexander Ce             15.18   1 
 23 Isabella Smith            11 Waterloo                 15.21   1 
 24 Marisa Hartwick           12 Honeoye Fall             15.23   2 
 25 Nicole Acker              11 Dansville                15.34   1 
 26 Omaris Santos              9 Aquinas Inst             15.39   4 
 27 Aila Miller               12 Rochester Pr             15.52   2 
 28 Aliyah Cuylear             9 Northstar Ch             15.76   1 
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kayla Hall                11 Mount Saint              26.18   5  10   
  2 Lillian Hicks             12 Fairport                 26.45   5   8   
  3 Jillian Ambler            10 Fairport                 27.27   4   6   
  4 Grace Gominiak            11 Attica                   27.33   4   4   
  5 Maya Parks                10 Aquinas Inst             27.48   5   2   
  6 Isabella Condidorio       10 LeRoy                    27.82   5   1   
  7 Sierra Somers             11 Mount Morris             28.03   4 
  8 Abby Moore                10 Batavia                  28.15   4 
  9 Jaylen Rhone              12 Northstar Ch             28.69   5 
 10 Skylar Savage             10 Attica                   28.74   4 
 11 Isabella Walsh             9 Batavia                  29.15   2 
 12 Olivia Woodring           12 Harley-Allen             29.29   3 
 13 Sydney Monroe             10 Northstar Ch             29.67   2 
 14 Sarina Johnson             9 Mount Morris             29.73   2 
 15 Lindsey Steffenilla        9 LeRoy                    29.89   3 
 16 Liz Fitzgerald            12 Livonia                  30.19   2 
 17 Nicole McGloon            10 Waterloo                 30.65   3 
 18 Mia Arena                 10 Honeoye Fall             30.76   1 
 19 Isabelle Vinci            11 Livonia                  30.82   3 
 20 Katherine Rogoyski         7 Byron-Bergen             30.93   2 
 21 Janiyuh Magee             11 Rochester Pr             31.18   2 
 22 Aila Miller               12 Rochester Pr             31.86   1 
 23 Marisa Hartwick           12 Honeoye Fall             32.06   1 
 24 Nicole Acker              11 Dansville                32.43   1 
 25 Hayle Greenberg           12 Waterloo                 32.48   3 
 26 Braelynne Potter          10 Dansville                33.17   1 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lillian Hicks             12 Fairport                 58.89   5  10   
  2 Kayla Hall                11 Mount Saint              59.82   5   8   
  3 Jadyn Mullen              10 Alexander Ce           1:02.96   5   6   
  4 Margot Sovocool           11 Attica                 1:03.48   5   4   
  5 Cayla Lawrence            10 Honeoye Fall           1:04.40   5   2   
  6 Anna Varland               9 Batavia                1:05.99   5   1   
  7 Hayle Greenberg           12 Waterloo               1:07.09   3 
  8 Ruqayya Reed               9 Aquinas Inst           1:07.13   4 
  9 Julia Schlenker-Stephens  12 Byron-Bergen           1:07.33   3 
 10 Ally Welch                11 Harley-Allen           1:07.67   4 
 11 Hannah Aufderheide        10 Fairport               1:08.06   4 
 12 Brianne Hurlburt           9 Dansville              1:08.42   4 
 13 Ava Thomas-Guzman         10 Northstar Ch           1:08.72   3 
 14 Sarina Johnson             9 Mount Morris           1:09.48   2 
 15 Madi Lee                  11 Dansville              1:10.25   3 
 16 Peyton Koukides           11 LeRoy                  1:10.39   3 
 17 Isabelle Dennis           10 Livonia                1:10.50   4 
 18 Shannon Howe              11 Honeoye Fall           1:10.76   3 
 19 Corina Dunn                9 LeRoy                  1:11.25   2 
 20 Journey Dixon             11 Aquinas Inst           1:12.07   4 
 21 Sydney Monroe             10 Northstar Ch           1:12.73   2 
 22 Nasiya Gonzalez            9 Rochester Pr           1:13.92   1 
 23 Skylar Matello            10 Waterloo               1:14.17   2 
 24 Hannah Snyder             12 Harley-Allen           1:15.27   2 
 25 Makayla Pribanich          9 Livonia                1:15.60   2 
 26 Ryley Donahue             10 Attica                 1:15.72   1 
 27 Anna Johnson              10 Mount Morris           1:18.20   1 
 28 Sumayah Welch              9 Rochester Pr           1:20.89   1 
 
Girls 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Teagan Kamm               11 Honeoye Fall           2:30.71   2  10   
  2 Lydia Demarest             8 Northstar Ch           2:32.10   2   8   
  3 Campbell Riley             8 Batavia                2:32.57   2   6   
  4 Emily Leo                 11 Fairport               2:32.81   2   4   
  5 Katelyn Demarest           9 Northstar Ch           2:32.89   2   2   
  6 Macky Nobes               12 Fairport               2:33.11   2   1   
  7 Anna Everhart             11 Honeoye Fall           2:34.15   2 
  8 Brianne Hurlburt           9 Dansville              2:40.10   2 
  9 Ally Welch                11 Harley-Allen           2:41.50   2 
 10 Peyton Koukides           11 LeRoy                  2:43.35   2 
 11 Chance Rice Porter        11 Waterloo               2:44.08   1 
 12 Isabella Scott             8 Batavia                2:46.64   1 
 13 Mia Ficarella             10 Attica                 2:50.16   2 
 14 Alayna Streeter           11 Byron-Bergen           2:53.38   1 
 15 Lissen Turner             11 Waterloo               2:59.77   1 
 16 Zoe Crego                 12 Harley-Allen           3:01.89   1 
 17 Ryley Donahue             10 Attica                 3:03.20   1 
 18 Riley Nagle               10 Dansville              3:07.58   1 
 19 Alyssa Lafferty           12 Alexander Ce           3:08.72   1 
 
Girls 1500 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alia Spaker               10 Honeoye Fall           4:54.15   2  10   
  2 Zoe Marcus                10 Fairport               5:01.41   2   8   
  3 Anna Everhart             11 Honeoye Fall           5:07.25   2   6   
  4 Mackenzie Hagen            9 Byron-Bergen           5:11.60   2   4   
  5 Ari Reback                 9 Fairport               5:16.10   2   2   
  6 Maggie Bacon              10 Dansville              5:27.93   2   1   
  7 Jadyn Boyce                9 Batavia                5:36.47   2 
  8 Summer Foster.            11 Dansville              5:38.13   2 
  9 Rily Rzepka               11 Attica                 5:39.89   2 
 10 Bailey Nixon               8 Attica                 5:39.97   2 
 11 Erin Szuromi              12 Harley-Allen           5:50.23   1 
 12 Samantha Demarest         10 Northstar Ch           5:58.61   1 
 13 Lissen Turner             11 Waterloo               6:09.06   1 
 14 Brooke Scott              10 Batavia                6:09.84   1 
 15 Emilee Scott              11 LeRoy                  6:19.48   1 
 16 Alyssa Healy              10 Livonia                6:19.76   1 
 17 Hanna Loewke               9 Byron-Bergen           6:25.87   1 
 18 Makayla Raines             9 Alexander Ce           6:46.22   1 
 
Girls 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ann Brennan               11 Honeoye Fall          10:36.61   10   
  2 Alia Spaker               10 Honeoye Fall          10:54.68    8   
  3 Tea Malone-Bonacci        10 Harley-Allen          11:00.87    6   
  4 Elizabeth Fish            12 Fairport              11:40.89    4   
  5 Maggie Bacon              10 Dansville             11:47.14    2   
  6 Mary Kate Fish            10 Fairport              11:55.19    1   
  7 Charlotte Blake           10 LeRoy                 12:18.08  
  8 Jadyn Boyce                9 Batavia               13:00.52  
  9 Stephanie Onderdonk        9 Byron-Bergen          13:04.58  
 10 Naomi Peck                11 Batavia               13:13.65  
 11 Sofia Rodriguez           10 Dansville             13:22.26  
 12 Grace Shepard             11 Byron-Bergen          13:39.22  
 
Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Isabella Condidorio       10 LeRoy                    16.51   4  10   
  2 Isabelle Vinci            11 Livonia                  16.89   4   8   
  3 Jadyn Mullen              10 Alexander Ce             17.20   4   6   
  4 Skylar Savage             10 Attica                   17.61   4   4   
  5 Ayla Sleggs               11 Harley-Allen             18.44   1   2   
  6 Caitlin Hosford           10 Fairport                 18.51   4   1   
  7 Abby Moore                10 Batavia                  18.78   4 
  8 Alayna Streeter           11 Byron-Bergen             19.02   3 
  9 Emma Garry                12 Honeoye Fall             19.24   3 
 10 Olivia Hussar             11 Batavia                  19.39   3 
 11 Angela Tewksbury          11 Livonia                  19.86   3 
 12 Victoria Rogoyski          9 Byron-Bergen             19.87   3 
 13 Skye Colantonio           12 Notre Dame-B             19.92   2 
 14 Summer Foster.            11 Dansville                20.14   3 
 15 Cadance House             11 Waterloo                 20.66   1 
 16 Kit Briggs                12 Harley-Allen             21.22   1 
 17 Olivia Rudolph            11 Attica                   21.48   2 
 18 Aliyah Cuylear             9 Northstar Ch             21.90   2 
 19 Hayley Conrad             11 Dansville                21.94   2 
 20 Natalie Whitmore          11 Alexander Ce             21.96   2 
 
Girls 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jadyn Mullen              10 Alexander Ce           1:06.36   3  10   
  2 Ella Henzel-Cronin        11 Honeoye Fall           1:06.71   3   8   
  3 Isabella Condidorio       10 LeRoy                  1:08.77   3   6   
  4 Emma Blodgett              9 Fairport               1:10.52   3   4   
  5 Margot Sovocool           11 Attica                 1:11.74   3   2   
  6 Gretchen Ziegler          12 Attica                 1:13.78   3   1   
  7 Ayla Sleggs               11 Harley-Allen           1:16.07   2 
  8 Sophie Bagley             10 Honeoye Fall           1:17.59   2 
  9 Summer Foster.            11 Dansville              1:18.88   2 
 10 Sydney Konieczny          10 Batavia                1:21.83   2 
 11 Katie White               10 Fairport               1:21.90   1 
 12 Emma Starowitz             9 Byron-Bergen           1:24.50   1 
 13 Cadance House             11 Waterloo               1:25.01   2 
 14 Makayla Andolora          11 Batavia                1:28.01   2 
 15 Kaitlyn Lee                9 Dansville              1:39.33   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Aquinas Institute  'A'                                53.60   2  10   
  2 Attica  'A'                                           53.88   2   8   
  3 Batavia  'A'                                          53.94   2   6   
     1) Anna Varland 9                  2) Piper Harloff 12               
     3) Isabella Walsh 9                4) Bri Gabriel 9                  
  4 Honeoye Falls-Lima  'A'                               54.27   2   4   
     1) Emma Garry 12                   2) Cayla Lawrence 10              
     3) Jayne Williams 9                4) Elle Martin 9                  
  5 Fairport  'A'                                         56.03   2   2   
     1) Alana Lucey 9                   2) Caitlin Hosford 10             
     3) Jillian Ambler 10               4) Camille Bates 12               
  6 Waterloo  'A'                                         57.17   2   1   
     1) Chance Rice Porter 11           2) Hayle Greenberg 12             
     3) Isabella Smith 11               4) Nicole McGloon 10              
  7 Alexander Central  'A'                                57.46   1 
     1) Shannon Schmieder 9             2) Aaliyah Wright 9               
     3) Erika Wuest 11                  4) Carly Burgess 11               
  8 Dansville  'A'                                        58.99   1 
     1) Evelyn Miller 11                2) Braelynne Potter 10            
     3) Nicole Acker 11                 4) Madi Lee 11                    
  9 Byron-Bergen  'A'                                     59.22   1 
     1) Deborah Catalino 8              2) Katherine Rogoyski 7           
     3) Hanna Loewke 9                  4) Stephanie Onderdonk 9          
 10 Rochester Prep  'A'                                 1:00.59   1 
 11 Livonia  'A'                                        1:01.27   1 
     1) Liz Fitzgerald 12               2) Makayla Pribanich 9            
     3) Blair Wallman 9                 4) Isabelle Vinci 11              
 
Girls 4x100 Meter Relay Throwers
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                        1:02.77  
     1) Lily Horgan 9                   2) Samantha Davis 12              
     3) Sophia Moore 9                  4) Maddie Barone 11               
  2 Honeoye Falls-Lima  'A'                             1:03.76  
     1) Sarah Moon 11                   2) Mackenzie Kettlehone 11        
     3) Olivia Blodgett 11              4) Morgan Campany 10              
  3 Alexander Central  'A'                              1:05.07  
     1) Dana Morelli 11                 2) Samantha Kabel 11              
     3) Marissa Webb 10                 4) Allionna Christie 9            
  4 Dansville  'A'                                      1:06.47  
     1) Gabriella Telesca 10            2) Kaitlyn Lee 9                  
     3) Zoe Veaunt 11                   4) Cierra Allen 11                
  5 Harley-Allendale-Col  'A'                           1:08.55  
     1) Mackenzie Ferris 11             2) Sarah Ash 12                   
     3) Cynara Nelson 12                4) Kit Briggs 12                  
 
Girls 4x400 Meter Relay JV
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Honeoye Falls-Lima  'A'                             4:56.07  
     1) Piper Hulsey 10                 2) Ella Clark 10                  
     3) Grace Martin 9                  4) Kathryn McRae 9                
  2 Batavia  'A'                                        5:07.70  
     1) Aleeza Idrees 9                 2) Doreace Higgins 11             
     3) Clara Wood 10                   4) Kayleigh Mayeu 11              
  3 Batavia  'B'                                        5:32.14  
     1) Lydia Evans 10                  2) Hayley Mercer 12               
     3) Emmalee Sherman 9               4) Cesia Murillo-Rios 10          
  4 Livonia  'A'                                        5:46.50  
     1) Avery Bernard 9                 2) Olivia Turek 10                
     3) Clara Gillespie 10              4) Reagan Sykes 10                
  5 Alexander Central  'A'                              5:47.49  
     1) Ashley Isherwood 9              2) Marissa Webb 10                
     3) Makayla Raines 9                4) Mackenzie Donovan 11           
 
Girls 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fairport  'A'                                       4:11.18   2  10   
     1) Marykate Rudnicki 9             2) Emma Blodgett 9                
     3) Zoe Marcus 10                   4) Lillian Hicks 12               
  2 Honeoye Falls-Lima  'A'                             4:19.66   2   8   
     1) Ella Henzel-Cronin 11           2) Cayla Lawrence 10              
     3) Jayne Williams 9                4) Teagan Kamm 11                 
  3 Byron-Bergen  'A'                                   4:21.08   2   6   
     1) Victoria Rogoyski 9             2) Hope Hersom 12                 
     3) Julia Schlenker-Stephens 12     4) Mackenzie Hagen 9              
  4 Batavia  'A'                                        4:35.49   2   4   
     1) Campbell Riley 8                2) Piper Harloff 12               
     3) Makayla Andolora 11             4) Sydney Konieczny 10            
  5 Northstar Christian  'A'                            4:37.04   2   2   
     1) Sydney Monroe 10                2) Ava Thomas-Guzman 10           
     3) Jaylen Rhone 12                 4) Lydia Demarest 8               
  6 Alexander Central  'A'                              4:38.46   2   1   
     1) Jadyn Mullen 10                 2) Shannon Schmieder 9            
     3) Erika Wuest 11                  4) Nicole Hume 12                 
  7 Waterloo  'A'                                       4:49.19   1 
     1) Chance Rice Porter 11           2) Cadance House 11               
     3) Skylar Matello 10               4) Hayle Greenberg 12             
  8 LeRoy  'A'                                          4:57.40   1 
     1) Peyton Koukides 11              2) Lindsey Steffenilla 9          
     3) Megan Benware 11                4) Corina Dunn 9                  
  9 Dansville  'A'                                      5:17.07   1 
     1) Brianne Hurlburt 9              2) Sofia Rodriguez 10             
     3) Madi Lee 11                     4) Riley Nagle 10                 
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Batavia  'A'                                       10:51.60   10   
     1) Campbell Riley 8                2) Isabella Scott 8               
     3) Makayla Andolora 11             4) Sydney Konieczny 10            
  2 Attica  'A'                                        10:57.58    8   
  3 Honeoye Falls-Lima  'A'                            11:02.64    6   
     1) Ginny Roth 11                   2) Ella Henzel-Cronin 11          
     3) Olivia Hullihen 11              4) Oliver Kraynik 10              
  4 LeRoy  'A'                                         11:17.83    4   
     1) Quinn Kacur 12                  2) Peyton Koukides 11             
     3) Corina Dunn 9                   4) Charlotte Blake 10             
  5 Dansville  'A'                                     11:20.53    2   
     1) Brianne Hurlburt 9              2) Riley Nagle 10                 
     3) Brielle Caruso 11               4) Maggie Bacon 10                
  6 Fairport  'A'                                      11:21.08    1   
     1) Juliana Novias 12               2) Payton Harrington 11           
     3) Megan Edwards 12                4) Rachel Sorensen 11             
 
Girls 1600 Sprint Medley JV
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Honeoye Falls-Lima  'A'                             5:11.75  
     1) Piper Hulsey 10                 2) Ella Clark 10                  
     3) Grace Martin 9                  4) Kathryn McRae 9                
  2 Fairport  'B'                                       5:19.96  
     1) Lily Pink 9                     2) Audrey Price 9                 
     3) Lauren McIntyre 10              4) Meghan Wholley 10              
  3 Fairport  'A'                                       5:21.49  
     1) Kaitlyn O'Brien 9               2) Mary Kate Moll 10              
     3) Emma Kingdon 11                 4) Samantha Rava 10               
  4 Batavia  'A'                                        5:28.66  
     1) Aleeza Idrees 9                 2) Maria Branche 11               
     3) Doreace Higgins 11              4) Lydia Evans 10                 
  5 Batavia  'B'                                        5:44.60  
     1) Clara Wood 10                   2) Emmalee Sherman 9              
     3) Cesia Murillo-Rios 10           4) Kayleigh Mayeu 11              
  6 Livonia  'A'                                        5:52.93  
     1) Olivia Turek 10                 2) Reagan Sykes 10                
     3) Clara Gillespie 10              4) Avery Bernard 9                
  7 Harley-Allendale-Col  'A'                           6:01.80  
     1) Eva Nielsen 10                  2) Zoe Fleischer 12               
     3) Josie Leit 10                   4) Vivian Rothberg 11             
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Victoria Rogoyski          9 Byron-Bergen           4-09.00   10   
  2 Megan Benware             11 LeRoy                 J4-09.00    8   
  3 Lauren Reimer             10 Batavia               J4-05.00    6   
  4 Alana Lucey                9 Fairport              J4-05.00    4   
  5 Chance Rice Porter        11 Waterloo              J4-05.00    2   
  6 Jillian Ambler            10 Fairport              J4-05.00    1   
  7 Emma Garry                12 Honeoye Fall          J4-05.00  
  8 Marisa Wilson             12 Livonia                4-03.00  
  9 Skye Colantonio           12 Notre Dame-B           4-01.00  
  9 Isabella Walsh             9 Batavia                4-01.00  
  9 Grace Gominiak            11 Attica                 4-01.00  
 12 Olivia Rudolph            11 Attica                 3-10.00  
 12 Summer Foster.            11 Dansville              3-10.00  
 12 Hollie Beckler            11 LeRoy                  3-10.00  
 12 Olivia Blodgett           11 Honeoye Fall           3-10.00  
 16 Krystal Hagen             12 Byron-Bergen           3-06.00  
 16 Sierra Somers             11 Mount Morris           3-06.00  
 -- Carly Burgess             11 Alexander Ce                NH  
 
Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Oliver Kraynik            10 Honeoye Fall          J7-03.00   10   
  2 Skylar Savage             10 Attica                J7-03.00    8   
  3 Mackenzie McLeod           9 Attica                 6-11.00    6   
  4 Evelyn Miller             11 Dansville             J6-09.00    4   
  5 Shannon Schmieder          9 Alexander Ce          J6-09.00    2   
  6 Thea Ackerman             10 Honeoye Fall          J6-09.00    1   
  7 Carly Burgess             11 Alexander Ce           5-05.00  
 -- Ayla Sleggs               11 Harley-Allen                NH  
 
Girls Long Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jenna Capolupo            10 Mount Saint           16-02.00   2  10   
  2 Delcina Cassidy           12 LeRoy                 14-03.75   2   8   
  3 Thea Ackerman             10 Honeoye Fall          14-01.50   2   6   
  4 Blair Wallman              9 Livonia               14-00.50   1   4   
  5 Kayla Maxwell             12 Fairport              13-11.25   2   2   
  6 Gretchen Ziegler          12 Attica                13-09.75   2   1   
  7 Marykate Rudnicki          9 Fairport              13-09.25   2 
  8 Shannon Schmieder          9 Alexander Ce          13-08.50   2 
  9 Emma Garry                12 Honeoye Fall          13-04.50   1 
 10 Erika Wuest               11 Alexander Ce          13-01.50   1 
 10 Anna Varland               9 Batavia               13-01.50   2 
 12 Lindsey Steffenilla        9 LeRoy                 13-00.00   2 
 13 Olivia Rudolph            11 Attica                12-11.25   1 
 14 Isabelle Vinci            11 Livonia               12-08.50   2 
 15 Maddie Barone             11 Batavia               12-04.75   1 
 16 Anna Johnson              10 Mount Morris          11-02.50   1 
 17 Isabella Smith            11 Waterloo              10-11.00   1 
 18 Sierra Somers             11 Mount Morris          10-10.50   1 
 19 Gabriella Telesca         10 Dansville              9-09.50   1 
 20 Sarah Ash                 12 Harley-Allen           9-04.50   1 
 -- Kayla Hall                11 Mount Saint               FOUL   2 
 
Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Maya Parks                10 Aquinas Inst          33-09.25   10   
  2 Cayla Lawrence            10 Honeoye Fall          31-08.25    8   
  3 Kayla Maxwell             12 Fairport              30-09.00    6   
  4 Gretchen Ziegler          12 Attica                30-08.50    4   
  5 Delcina Cassidy           12 LeRoy                 30-07.00    2   
  6 Sydney Konieczny          10 Batavia               29-05.00    1   
  7 Angela Tewksbury          11 Livonia               28-11.25  
  8 Isabella Walsh             9 Batavia               28-05.75  
  9 Alana Lucey                9 Fairport              27-07.25  
 10 Mackenzie McLeod           9 Attica                26-04.50  
 11 Erika Wuest               11 Alexander Ce          25-05.00  
 12 Ginny Roth                11 Honeoye Fall          24-10.25  
 13 Riley Nagle               10 Dansville             22-09.50  
 -- Anna Johnson              10 Mount Morris              FOUL  
 
Girls Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rebekah Daniszewski       12 Batavia               38-09.25   2  10   
  2 Emma Radka                11 Batavia               32-08.25   2   8   
  3 Kayla Maxwell             12 Fairport              31-02.00   2   6   
  4 Emily Gersitz             11 Attica                31-01.00   2   4   
  5 Nicole Hume               12 Alexander Ce          29-02.00   2   2   
  6 Skyler Radley             11 LeRoy                 28-04.25   2   1   
  7 Natalie Whitmore          11 Alexander Ce          26-05.75   2 
  8 Aniiah Marshall           10 Aquinas Inst          25-06.25   2 
  9 Jyra Paige                11 Rochester Pr          25-04.25   1 
 10 Marisa Wilson             12 Livonia               24-07.75   2 
 11 Brittany Lyness           11 LeRoy                 24-06.50   1 
 12 Sarah Moon                11 Honeoye Fall          23-09.25   2 
 13 Mackenzie Ferris          11 Harley-Allen          23-02.75   2 
 14 Kit Briggs                12 Harley-Allen          22-05.75   1 
 15 Gabriella Telesca         10 Dansville             22-05.00   1 
 16 Ella Heminway             10 Honeoye Fall          22-04.50   1 
 17 Emmaleigh Hunter           9 Mount Morris          22-03.75   1 
 18 Nasya Mason               11 Aquinas Inst          22-02.25   2 
 19 Brooke Jarkiewicz         11 Byron-Bergen          21-11.25   1 
 20 Anna Steed                11 Fairport              21-08.25   1 
 21 Kaylie Bugajski           10 Attica                20-06.50   1 
 22 Rebeka Nickerson          10 Notre Dame-B          20-05.00   1 
 23 Faustine Zuzi              9 Rochester Pr          20-04.75   1 
 24 Kaitlyn Lee                9 Dansville             19-08.00   1 
 25 Alayna Streeter           11 Byron-Bergen          18-01.00   1 
 
Girls Discus Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rebekah Daniszewski       12 Batavia                  97-10   2  10   
  2 Elizabeth Kingston        12 Batavia                  96-04   2   8   
  3 Nicole Hume               12 Alexander Ce             94-11   2   6   
  4 Rebeka Nickerson          10 Notre Dame-B             82-03   2   4   
  5 Brittany Lyness           11 LeRoy                    81-05   1   2   
  6 Emily Gersitz             11 Attica                   79-11   2   1   
  7 Samantha Kabel            11 Alexander Ce             74-05   2 
  8 Kaitlyn Keiffer           10 Livonia                  71-04   2 
  9 Skyler Radley             11 LeRoy                    71-01   2 
 10 Ella Heminway             10 Honeoye Fall             69-08   1 
 11 Cynara Nelson             12 Harley-Allen             67-10   1 
 12 Sarah Moon                11 Honeoye Fall             65-05   2 
 13 Gabriella Telesca         10 Dansville                63-11   2 
 13 Anna Steed                11 Fairport                 63-11   1 
 15 Sarah Streeter            12 Byron-Bergen             61-02   1 
 16 Sarah Ash                 12 Harley-Allen             58-09   1 
 17 Kaylie Bugajski           10 Attica                   56-09   2 
 18 Emmaleigh Hunter           9 Mount Morris             53-02   1 
 19 Brooke Jarkiewicz         11 Byron-Bergen             51-06   1 
 20 Faustine Zuzi              9 Rochester Pr             45-10   1 
 21 Ellie Arena               10 Fairport                 41-06   1 
 22 Jyra Paige                11 Rochester Pr             41-03   1 
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Terrell Richards          10 Aquinas Inst             11.59   6  10   
  2 Cody Lytle                12 LeRoy                    11.66   6   8   
  3 Arnold Koumassou          11 Fairport                 11.66   6   6   
  4 Zach Lutzke               12 McQuaid Jesu             11.75   6   4   
  5 Gabriel Reyes Mercado     11 Batavia                  11.81   5   2   
  6 Christian Santos          11 Aquinas Inst             11.91   6   1   
  7 Deshawn Owens             11 Dansville                12.01   4 
  8 Kai Rosenberry            10 Northstar Ch             12.02   5 
  9 Noah Mendola              12 Harley-Allen             12.12   4 
 10 David Marshall            12 Rochester Pr             12.16   5 
 11 Miles Gray                 9 Waterloo                 12.30   3 
 12 Malachi Smith              9 Byron-Bergen             12.31   4 
 13 Gavin Henderson           12 Honeoye Fall             12.37   3 
 14 James Blake               11 LeRoy                    12.41   5 
 15 Daniel McCart             11 Mount Morris             12.45   5 
 16 Michael McKenzie          10 Batavia                  12.48   5 
 17 Ryan Meides               10 Attica                   12.56   3 
 18 Kenyatta Johnson           9 Rochester Pr             12.76   3 
 19 Jose Rivera               12 Waterloo                 12.79   3 
 20 Connor Hashim              9 Fairport                 12.80   2 
 21 Anthony Lippert           11 Livonia                  12.88   3 
 22 Johnny Daby                8 Northstar Ch             13.22   2 
 23 Ethan Snyder              12 Harley-Allen             13.36   2 
 24 Peter Tonkery             10 Livonia                  13.91   2 
 25 Matthew Pearce            10 Honeoye Fall             13.97   2 
 26 Gianni Vallese            12 Byron-Bergen             14.63   1 
 27 Jadyer Torres              9 Mount Morris             15.12   1 
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Casey Montesano           10 McQuaid Jesu             23.24   4  10   
  2 Tyler Terwilliger         12 Honeoye Fall             23.61   5   8   
  3 Nathan Freitas            11 Aquinas Inst             23.75   5   6   
  4 Arnold Koumassou          11 Fairport                 23.89   5   4   
  5 Deshawn Owens             11 Dansville                23.95   4   2   
  6 Terrell Richards          10 Aquinas Inst             24.18   5   1   
  7 Joey Rogers               11 Honeoye Fall             24.23   4 
  8 David Marshall            12 Rochester Pr             24.31   5 
  9 Max Tomaszewski           12 Batavia                  24.37   4 
 10 Zach Lutzke               12 McQuaid Jesu             24.40   3 
 11 Kai Rosenberry            10 Northstar Ch             24.55   3 
 12 Daniel McCart             11 Mount Morris             24.95   3 
 13 Ethan Smith               11 Fairport                 25.08   3 
 14 Griffin Ridley            12 Waterloo                 25.60   1 
 15 Ryan Meides               10 Attica                   25.83   2 
 16 Kaiel Robinson            12 LeRoy                    25.86   2 
 17 Jose Rivera               12 Waterloo                 26.12   2 
 18 Kenyatta Johnson           9 Rochester Pr             26.17   2 
 19 Christian Haller          11 Byron-Bergen             26.26   3 
 20 Brendan Burgess           10 Batavia                  26.29   1 
 21 Aiden Hume                10 Notre Dame-B             26.32   1 
 22 Anthony Lippert           11 Livonia                  27.02   2 
 23 Johnny Daby                8 Northstar Ch             27.20   1 
 24 Colin Draper               9 Dansville                27.68   1 
 25 Jadyer Torres              9 Mount Morris             30.98   1 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brady Bishop              12 Livonia                  52.54   4  10   
  2 Jack Hulsey               12 Honeoye Fall             52.59   5   8   
  3 Joe DeWall                12 Waterloo                 53.33   5   6   
  4 Carson Larry              11 McQuaid Jesu             53.55   5   4   
  5 Owen Rodgers              11 Honeoye Fall             53.76   5   2   
  6 Fabian Vazquez            10 Batavia                  54.03   5   1   
  7 Gio Gonzalez              10 Aquinas Inst             54.23   4 
  8 Casey Montesano           10 McQuaid Jesu             54.96   3 
  9 Nick Vallese              12 LeRoy                    55.69   5 
 10 Deshawn Owens             11 Dansville                55.97   4 
 11 Carter Havens             11 Batavia                  56.07   4 
 12 Derrick Martin            11 Northstar Ch             56.83   4 
 13 Ethan Smith               11 Fairport                 56.84   3 
 14 Nick Patrick              12 Fairport                 56.88   4 
 15 Daniel McCart             11 Mount Morris             57.55   2 
 16 Adam DelGrand             12 Livonia                  58.10   2 
 17 Kyle Torrey               10 Northstar Ch             58.14   3 
 18 Ryan Meides               10 Attica                   58.70   2 
 19 Andrew Morrow             11 Dansville                59.30   3 
 20 Carlos Cammack            11 Aquinas Inst             59.37   3 
 21 Kaiel Robinson            12 LeRoy                    59.90   2 
 22 Christian Haller          11 Byron-Bergen           1:00.56   3 
 23 Gabriel Vallese            9 Byron-Bergen           1:03.94   2 
 24 Tanner Reed                9 Waterloo               1:04.08   1 
 25 Aaron Treleaven           10 Notre Dame-B           1:04.78   1 
 26 Cooper Davis              12 Alexander Ce           1:16.75   1 
 
Boys 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jayson Chichelli          11 McQuaid Jesu           1:58.48   2  10   
  2 James Doerr               12 McQuaid Jesu           2:07.24   2   8   
  3 Tyler Cady                11 Fairport               2:10.62   2   6   
  4 Andrew Morrow             11 Dansville              2:14.65   2   4   
  5 Jack Salzman              12 Fairport               2:15.15   2   2   
  6 Noah Pickard              10 Batavia                2:15.56   2   1   
  7 Christian Tewksbury       12 Livonia                2:17.09   1 
  8 Ken Morrell               11 Honeoye Fall           2:17.59   2 
  9 Donavin Solis              9 Batavia                2:17.87   2 
 10 Jack Martin               12 Honeoye Fall           2:18.23   2 
 11 Jeff Birmingham           10 Dansville              2:18.56   2 
 12 Kaleb Swartley            10 Waterloo               2:18.66   1 
 13 Josh Fleming              12 Byron-Bergen           2:20.39   1 
 14 Adam DelGrand             12 Livonia                2:24.26   1 
 15 Keaton Hobart             12 LeRoy                  2:27.60   1 
 16 Sawyer Zinter              9 Byron-Bergen           2:29.16   1 
 17 Julian Quesada            10 Harley-Allen           2:29.89   1 
 18 Parker Remington          12 Attica                 2:30.67   1 
 19 Hunter Meyers             10 Attica                 2:38.38   1 
 20 Jacob DiGiovanni          12 Waterloo               2:41.84   1 
 21 Oliver Fernaays            7 Alexander Ce           3:00.01   1 
 
Boys 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 John Farrell              11 Fairport               4:25.21   2  10   
  2 Harrison Lutzer           11 Fairport               4:40.69   2   8   
  3 Collin Brown              10 McQuaid Jesu           4:41.67   2   6   
  4 Erik Schwab               11 LeRoy                  4:55.86   2   4   
  5 Ben Skalny                12 Notre Dame-B           4:58.54   2   2   
  6 Colin Bavibidilia         11 McQuaid Jesu           5:00.17   2   1   
  7 Luke Lawton               10 Livonia                5:00.77   2 
  8 Keaton Hobart             12 LeRoy                  5:06.38   2 
  9 Dominic Grillo            10 Batavia                5:06.85   2 
 10 Calvin Burke               9 Honeoye Fall           5:07.32   2 
 11 Amer Armbruster            9 Honeoye Fall           5:09.80   1 
 12 Kaleb Swartley            10 Waterloo               5:13.84   2 
 13 Cooper Konieczny           8 Batavia                5:15.08   1 
 14 Chad Thomas               11 Dansville              5:16.56   1 
 15 Pierce Sullivan           10 Harley-Allen           5:18.89   1 
 16 Josh Tardy                10 Byron-Bergen           5:19.71   1 
 17 Matthew Mulvaney           9 Livonia                5:20.62   1 
 18 Parker Remington          12 Attica                 5:28.46   1 
 19 Hunter Meyers             10 Attica                 5:38.56   1 
 20 Roman Smith                8 Byron-Bergen           5:40.62   1 
 21 Colin Draper               9 Dansville              5:40.81   1 
 22 Jacob DiGiovanni          12 Waterloo               5:56.81   1 
 23 Brandon Snyder            12 Harley-Allen           5:57.72   1 
 
Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kaelen Ruder              12 Fairport               9:41.92   10   
  2 Ryan Dailor               12 Honeoye Fall           9:56.22    8   
  3 Nick Ferri                12 Fairport              10:08.21    6   
  4 Nathan Canale             10 Batavia               10:31.53    4   
  5 Erik Schwab               11 LeRoy                 10:32.10    2   
  6 Omar Armbruster           12 Honeoye Fall          10:34.69    1   
  7 Michael Himlin            11 McQuaid Jesu          10:37.58  
  8 Cody Harloff              10 Batavia               10:43.67  
  9 MacNeil Ruston            12 Alexander Ce          11:36.99  
 10 Luke Lawton               10 Livonia               11:38.18  
 11 Chad Thomas               11 Dansville             11:39.60  
 
Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fabian Vazquez            10 Batavia                  16.28   4  10   
  2 Nathan Andrews            12 LeRoy                    16.67   4   8   
  3 Corden Zimmerman          11 Byron-Bergen             17.39   4   6   
  4 Brayden Woods             11 Alexander Ce             17.52   4   4   
  5 Ifran Armstrong           10 Batavia                  17.75   3   2   
  6 Matthais Schmidt          12 Fairport                 18.21   3   1   
  7 Zac Meacham               11 Honeoye Fall             19.24   3 
  8 Tyler Terwilliger         12 Honeoye Fall             20.02   4 
  9 Nick Wood                 12 McQuaid Jesu             20.37   4 
 10 Cameron Carlson           10 Byron-Bergen             22.11   2 
 11 Matthew Charlebois        10 Livonia                  23.22   2 
 12 Jason Caton               10 Fairport                 23.88   3 
 13 Aaron Treleaven           10 Notre Dame-B             24.26   1 
 14 Jakob Smith               11 Dansville                24.47   1 
 15 Adam Johnson               9 Mount Morris             26.10   1 
 
Boys 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sam Perozzi               12 McQuaid Jesu             58.48   4  10   
  2 Nick Wood                 12 McQuaid Jesu             59.68   4   8   
  3 Zac Meacham               11 Honeoye Fall           1:02.73   4   6   
  4 Ifran Armstrong           10 Batavia                1:03.35   4   4   
  5 Noah Mendola              12 Harley-Allen           1:03.84   3   2   
  6 Brian Roblee              11 LeRoy                  1:04.13   4   1   
  7 Matthais Schmidt          12 Fairport               1:06.66   4 
  8 Jacob Williams            11 LeRoy                  1:07.57   3 
  9 Henry Burke                9 Honeoye Fall           1:08.04   3 
 10 Lance Warren              10 Mount Morris           1:08.59   1 
 11 Trevor Nasso               9 Northstar Ch           1:09.05   3 
 12 Jett Davis                10 Alexander Ce           1:10.86   2 
 13 Ming DeMers               12 Harley-Allen           1:11.45   3 
 14 Marc Christello           10 Fairport               1:12.51   2 
 15 Cameron Carlson           10 Byron-Bergen           1:12.63   2 
 16 Jakob Smith               11 Dansville              1:14.02   2 
 17 Brendan Burgess           10 Batavia                1:14.20   3 
 18 Connor Knapp              11 Dansville              1:14.72   2 
 19 Adam Johnson               9 Mount Morris           1:20.42   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McQuaid Jesuit  'A'                                   44.64   2  10   
     1) Carlos Martinez 11              2) Nick Wood 12                   
     3) Zach Lutzke 12                  4) Carson Larry 11                
  2 Honeoye Falls-Lima  'A'                               46.92   2   8   
     1) Matthew Ross 9                  2) Tyler Terwilliger 12           
     3) Owen Rodgers 11                 4) Zac Meacham 11                 
  3 Aquinas Institute  'A'                                47.20   2   6   
  4 LeRoy  'A'                                            47.24   2   4   
     1) James Blake 11                  2) Brian Roblee 11                
     3) Nick Vallese 12                 4) Brett Babcock 11               
  5 Batavia  'A'                                          47.97   2   2   
     1) Fabian Vazquez 10               2) Michael McKenzie 10            
     3) Carter Havens 11                4)                                
  6 Waterloo  'A'                                         49.44   2   1   
     1) Jose Rivera 12                  2) Griffin Ridley 12              
     3) Miles Gray 9                    4) Joe DeWall 12                  
  7 Dansville  'A'                                        49.98   1 
     1) Jeff Birmingham 10              2) Jonah Gray 12                  
     3) Chad Thomas 11                  4) Deshawn Owens 11               
 
Boys 4x100 Meter Relay Throwers
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McQuaid Jesuit  'A'                                   50.80   2 
     1) Jacob Kimbrew 12                2) Kendall Burno 11               
     3) Jimmie Clanton 12               4) Aldrin Wilson 12               
  2 Honeoye Falls-Lima  'A'                               54.08   2 
     1) Knox Ackerman 11                2) Matthew Pearce 10              
     3) Seamus Gillis 11                4) Andrew Stansbury 9             
  3 LeRoy  'A'                                            56.53   2 
     1) Connor McGee 10                 2) Keegan Park 10                 
     3) Cole Sullivan 12                4) Luke Liam 9                    
  4 Notre Dame-Batavia  'A'                               56.65   2 
     1) Dalton Hamm 11                  2) Aaron Treleaven 10             
     3) Joe Trewer 10                   4) Mavrick Hall 9                 
  5 Livonia  'A'                                          59.44   1 
     1) Seth Normann 12                 2) Matthew Stahl 12               
     3) Shawn Warner 12                 4) Peter Tonkery 10               
  6 Harley-Allendale-Col  'A'                           1:00.72   1 
     1) Jack Erdle 10                   2) Khalil Smith 11                
     3) Nathan Bushnell 10              4) Ethan Hearne 11                
 
Boys 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Honeoye Falls-Lima  'A'                             3:31.65   2  10   
     1) Aidan Goold 11                  2) Jack Hulsey 12                 
     3) Owen Rodgers 11                 4) Ryan Dailor 12                 
  2 McQuaid Jesuit  'A'                                 3:32.57   2   8   
     1) Zach Lutzke 12                  2) Jayson Chichelli 11            
     3) James Doerr 12                  4) Joe Cairns 12                  
  3 LeRoy  'A'                                          3:45.12   2   6   
     1) Brian Roblee 11                 2) Jacob Williams 11              
     3) Nick Vallese 12                 4) James Blake 11                 
  4 Fairport  'A'                                       3:51.65   2   4   
     1) John Farrell 11                 2) Harrison Lutzer 11             
     3) Ethan Smith 11                  4) Arnold Koumassou 11            
  5 Northstar Christian  'A'                            3:54.96   1   2   
     1) Kyle Torrey 10                  2) Josiah Zeafla 10               
     3) Trevor Nasso 9                  4) Derrick Martin 11              
  6 Waterloo  'A'                                       3:57.08   1   1   
     1) Griffin Ridley 12               2) Jose Rivera 12                 
     3) Tanner Reed 9                   4) Joe DeWall 12                  
  7 Batavia  'A'                                        4:01.49   2 
     1) Ifran Armstrong 10              2) Noah Pickard 10                
     3) Donavin Solis 9                 4) Dominic Grillo 10              
 
Boys 4x400 Meter Relay JV
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McQuaid Jesuit  'A'                                 3:52.16   2 
     1) Luke Schickler 9                2) Luciano Pagano 9               
     3) Kirk Burrill 11                 4) Kelan Reh 8                    
  2 Batavia  'A'                                        4:08.56   2 
     1) Parris Price 9                  2) Ayden Currier 11               
     3) Ryan Dillon 10                  4) Grant Gahagan 8                
  3 McQuaid Jesuit  'B'                                 4:15.34   2 
     1) Clarence Keels 10               2) Corinthian Reed 9              
     3) Alex Carpentier 9               4) Alex Steele 9                  
  4 McQuaid Jesuit  'C'                                 4:21.77   2 
     1) Logan Canfield 9                2) Nolan Condon 9                 
     3) Patrick Murray 11               4) Mitchel Schottland 9           
  5 Honeoye Falls-Lima  'A'                             4:22.28   1 
     1) Giovanni D'Anna 9               2) Rhyan Garey 10                 
     3) Ryan Casler 10                  4) Matthew Pearce 10              
  6 LeRoy  'A'                                          4:22.39   2 
     1) Cole Friedhaber 10              2) Jacob Elmore 9                 
     3) Noah Keys 10                    4) Joseph Stephany 9              
  7 Batavia  'B'                                        4:31.68   2 
     1) Mekhi Pask-Richardson 10        2) Ethan Bisnett 10               
     3) Rohan Armstrong 11              4) Michael Marchese 10            
  8 Livonia  'A'                                        4:34.24   1 
     1) Matthew Charlebois 10           2) Sean Spezzano 9                
     3) James Spezzano 9                4) Josh VanNostrand 10            
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 McQuaid Jesuit  'A'                                 8:38.65   10   
     1) Collin Brown 10                 2) Michael Himlin 11              
     3) Colin Bavibidilia 11            4) Justin Carl 12                 
  2 Batavia  'A'                                        8:45.51    8   
     1) Cody Harloff 10                 2) Nathan Canale 10               
     3) Jonah Epps 12                   4) Donavin Solis 9                
  3 Honeoye Falls-Lima  'A'                             8:50.93    6   
     1) Ken Morrell 11                  2) Jack Hulsey 12                 
     3) Calvin Burke 9                  4) Joey Rogers 11                 
  4 Fairport  'A'                                       8:52.17    4   
     1) Jack Salzman 12                 2) Jacob Tonovitz 10              
     3) Colin Lesher 9                  4) Tyler Cady 11                  
  5 LeRoy  'A'                                          9:35.28    2   
     1) Erik Schwab 11                  2) Jacob Williams 11              
     3) Keaton Hobart 12                4) Brett Babcock 11               
  6 Dansville  'A'                                     10:01.61    1   
     1) Dawson Wadsworth 10             2) Jeff Birmingham 10             
     3) Aazhan Sohail 10                4) Connor Knapp 11                
  7 Alexander Central  'A'                             10:50.94  
     1) Cooper Davis 12                 2) Oliver Fernaays 7              
     3) Jett Davis 10                   4) MacNeil Ruston 12              
 
Boys 1600 Sprint Medley JV
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 McQuaid Jesuit  'A'                                 4:03.97  
  2 Fairport  'A'                                       4:10.61  
     1) Jackson Warnett 9               2) Tyler Fischer 9                
     3) Owen Willard 9                  4) Michael Taranto 10             
  3 Honeoye Falls-Lima  'A'                             4:15.31  
     1) Rhyan Garey 10                  2) Matthew Pearce 10              
     3) Giovanni D'Anna 9               4) Ryan Casler 10                 
  4 McQuaid Jesuit  'C'                                 4:22.05  
  5 Batavia  'A'                                        4:22.92  
     1) Grant Gahagan 8                 2) Ryan Dillon 10                 
     3) Parris Price 9                  4) Ayden Currier 11               
  6 McQuaid Jesuit  'B'                                 4:23.41  
  7 LeRoy  'A'                                          4:28.98  
     1) Joseph Stephany 9               2) Connor Wright 11               
     3) Simeon Fisher 9                 4) Noah Keys 10                   
  8 Livonia  'A'                                        4:31.16  
     1) Sean Spezzano 9                 2) James Spezzano 9               
     3) Matthew Charlebois 10           4) Josh VanNostrand 10            
  9 LeRoy  'B'                                          4:34.16  
     1) Cole Friedhaber 10              2) Kevin Cottone 9                
     3) Matthew Beswick 9               4) Jacob Elmore 9                 
 10 Dansville  'A'                                      4:37.64  
     1) Aazhan Sohail 10                2) Michael Thomas 12              
     3) Anthony Morrow 9                4) Dawson Wadsworth 10            
 11 Batavia  'B'                                        4:40.66  
     1) Ethan Bisnett 10                2) Mekhi Pask-Richardson 10       
     3) Rohan Armstrong 11              4) Michael Marchese 10            
 12 Harley-Allendale-Col  'A'                           4:50.13  
     1) Zach Ellis 12                   2) Daniel Villani 12              
     3) David Villani 10                4) Tiago Mortellaro 12            
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mason Yusko               12 Fairport               6-01.00   10   
  2 Gian Malcolm              12 Aquinas Inst           6-00.00    8   
  3 Ethan Beswick             12 LeRoy                 J5-09.00    6   
  4 Corden Zimmerman          11 Byron-Bergen          J5-09.00    4   
  5 Tyler Terwilliger         12 Honeoye Fall          J5-09.00    2   
  6 Joshua Watson             11 Aquinas Inst           5-05.00    1   
  7 Joe Cairns                12 McQuaid Jesu           5-03.00  
  7 Jonah Gray                12 Dansville              5-03.00  
  9 Brayden Woods             11 Alexander Ce           5-01.00  
  9 Griffin Ridley            12 Waterloo               5-01.00  
  9 Jacob Williams            11 LeRoy                  5-01.00  
  9 Hayden McCue              10 Fairport               5-01.00  
  9 Kendan Dressler           10 Byron-Bergen           5-01.00  
 14 Michael McKenzie          10 Batavia                4-10.00  
 14 Tanner Reed                9 Waterloo               4-10.00  
 14 Rhyan Garey               10 Honeoye Fall           4-10.00  
 -- Andrew Morrow             11 Dansville                   NH  
 
Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jack Hulsey               12 Honeoye Fall          11-01.00   10   
  2 Kevin Powell              12 Honeoye Fall          10-01.00    8   
  3 Brayden Woods             11 Alexander Ce           9-09.00    6   
  4 Tyler Umlauf              10 Batavia                9-01.00    4   
  5 Connor Knapp              11 Dansville              8-05.00    2   
  6 Cooper Konieczny           8 Batavia                8-01.00    1   
  7 Kendan Dressler           10 Byron-Bergen           7-09.00  
  7 Dalton Hamm               11 Notre Dame-B           7-09.00  
 -- Colin Draper               9 Dansville                   NH  
 
Boys Long Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mason Yusko               12 Fairport              19-04.75   2  10   
  2 Ethan Beswick             12 LeRoy                 19-01.50   2   8   
  3 Fabian Vazquez            10 Batavia               18-10.00   2   6   
  4 Aidan Goold               11 Honeoye Fall          18-09.50   2   4   
  5 Joe DeWall                12 Waterloo              18-05.00   2   2   
  6 Corden Zimmerman          11 Byron-Bergen          18-03.50   2   1   
  7 Nathan Andrews            12 LeRoy                 17-01.00   2 
  8 Malachi Smith              9 Byron-Bergen          16-10.00   2 
  9 Christian Tewksbury       12 Livonia               16-08.75   2 
 10 Faraz Idrees              12 Batavia               16-08.50   2 
 11 Lance Warren              10 Mount Morris          15-10.00   1 
 12 Dawson Wadsworth          10 Dansville             15-04.00   1 
 13 Jaiden Mabry              11 Aquinas Inst          14-09.00   1 
 14 Aiden Hume                10 Notre Dame-B          14-08.00   1 
 15 Cooper Davis              12 Alexander Ce          14-01.25   1 
 16 Javier Flowers            11 Rochester Pr          13-07.00   1 
 17 Adam Johnson               9 Mount Morris          12-07.25   1 
 18 Michael Rothfuss          11 Waterloo              11-01.00   1 
 -- Nick Wood                 12 McQuaid Jesu              FOUL   2 
 -- Jeff Birmingham           10 Dansville                 FOUL   1 
 -- Joe Cairns                12 McQuaid Jesu              FOUL   2 
 
Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nick Vallese              12 LeRoy                 40-06.00   10   
  2 Ethan Beswick             12 LeRoy                 39-02.00    8   
  3 Aidan Goold               11 Honeoye Fall          38-05.50    6   
  4 Joshua Watson             11 Aquinas Inst          38-02.25    4   
  5 Carter Havens             11 Batavia               38-00.25    2   
  6 Christian Tewksbury       12 Livonia               36-01.00    1   
  7 Andrew Morrow             11 Dansville             34-11.00  
  8 MacNeil Ruston            12 Alexander Ce          34-03.50  
  9 Lance Warren              10 Mount Morris          33-06.00  
 10 Dawson Wadsworth          10 Dansville             33-04.75  
 11 Jacob Marsh               12 Livonia               29-08.25  
 
Boys Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Zach Vanderhoof           11 LeRoy                 48-08.50   2  10   
  2 Austyn Fernandez          11 Batavia               45-01.25   2   8   
  3 Jacob Kimbrew             12 McQuaid Jesu          44-09.00   1   6   
  4 Aldrin Wilson             12 McQuaid Jesu          44-02.75   2   4   
  5 Andrew Parnapy            12 Byron-Bergen          43-04.00   2   2   
  6 Jacob Long                12 Batavia               41-06.50   2   1   
  7 Seth Normann              12 Livonia               36-10.00   2 
  8 Luke Rider                12 LeRoy                 34-09.50   2 
  9 Devin Dean                12 Alexander Ce          34-03.00   2 
 10 Knox Ackerman             11 Honeoye Fall          32-06.25   2 
 11 Mavrick Hall               9 Notre Dame-B          32-00.50   1 
 12 Aric Schosek               9 Attica                31-05.75   2 
 13 Dalton Hamm               11 Notre Dame-B          31-00.75   2 
 14 Ethan Reed                12 Waterloo              30-01.50   1 
 15 Seamus Gillis             11 Honeoye Fall          29-10.00   1 
 16 Nathan Bushnell           10 Harley-Allen          29-06.00   1 
 17 Nikaulas Smith            10 Aquinas Inst          28-06.50   1 
 18 Peter Tonkery             10 Livonia               27-10.75   1 
 19 Arnold Koumassou          11 Fairport              27-08.50   1 
 20 Jared Barnum              11 Byron-Bergen          26-11.75   1 
 21 Anthony Morrow             9 Dansville             25-07.50   1 
 22 Colton Judd               12 Alexander Ce          25-04.25   1 
 23 Owen Mowry                11 Aquinas Inst          25-00.50   2 
 24 Erik Walker               11 Fairport              24-10.00   1 
 25 Jared Wills               11 Waterloo              23-08.75   1 
 
Boys Discus Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Abel Hammer               11 Batavia                 116-10   2  10   
  2 Andrew Parnapy            12 Byron-Bergen            113-09   2   8   
  3 Aaron Treleaven           10 Notre Dame-B            100-06   2   6   
  4 Aldrin Wilson             12 McQuaid Jesu             99-10   2   4   
  5 Seamus Gillis             11 Honeoye Fall             93-01   2   2   
  6 Seth Normann              12 Livonia                  91-01   2   1   
  7 Jacob Kimbrew             12 McQuaid Jesu             86-09   2 
  7 Andrew Stansbury           9 Honeoye Fall             86-09   1 
  9 Ethan Reed                12 Waterloo                 82-08   1 
 10 Owen Mowry                11 Aquinas Inst             80-05   2 
 11 Colton Judd               12 Alexander Ce             76-08   1 
 12 Jack Erdle                10 Harley-Allen             76-04   1 
 13 Anthony Morrow             9 Dansville                74-10   1 
 14 Erik Walker               11 Fairport                 74-07   1 
 15 Luke Rider                12 LeRoy                    73-10   2 
 16 Devin Dean                12 Alexander Ce             72-08   1 
 17 Nikaulas Smith            10 Aquinas Inst             72-01   1 
 18 Lance Warren              10 Mount Morris             71-06   2 
 19 Aric Schosek               9 Attica                   68-05   1 
 20 Shawn Warner              12 Livonia                  67-11   1 
 21 Jared Wills               11 Waterloo                 61-04   1 
 22 Jared Barnum              11 Byron-Bergen             61-03   1 
 -- Zach Vanderhoof           11 LeRoy                     FOUL   2 
 -- Austyn Fernandez          11 Batavia                   FOUL   2 
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Honeoye Falls-Lima          97        2) Fairport                   81   
    3) Batavia                     74        4) Attica                     57   
    5) LeRoy                       48        6) Mount Saint Mary Aca       38   
    7) Alexander Central           33        8) Aquinas Institute          30   
    9) Byron-Bergen                20       10) Northstar Christian        12   
   10) Livonia                     12       12) Dansville                   9   
   13) Harley-Allendale-Col         8       14) Notre Dame-Batavia          4   
   15) Waterloo                     3       16) Mount Morris                1   
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) McQuaid Jesuit             103        2) Honeoye Falls-Lima         89   
    3) Fairport                    81        4) LeRoy                      77   
    5) Batavia                     66        6) Aquinas Institute          37   
    7) Byron-Bergen                21        8) Livonia                    12   
    9) Alexander Central           10        9) Waterloo                   10   
   11) Dansville                    9       12) Notre Dame-Batavia          8   
   13) Northstar Christian          2       13) Harley-Allendale-Col        2